IV runda Ligi Wojewódzkiej Dzieci i Młodzików 11-12 lat Kraśnik, 8.10.2011 |
Konkurencja 1 2011-10-08 - 10:30 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | OSINIAK Ewa | 00 | UKS 23 Lublin | 30.99 | |||
2 | BRYCZEK Maria | 00 | Fala Kraśnik | 32.73 | |||
3 | ŻMUDA Weronika | 00 | Lublinianka | 34.46 | |||
4 | PRADIUCH Żaneta | 00 | Żak Biała Podlaska | 34.54 | |||
5 | HAJDENRAICH Julia | 00 | Fala Kraśnik | 34.79 | |||
6 | KRAWCZUK Katarzyna | 00 | Orka Zamość | 36.11 | |||
7 | MALINOWSKA Zuzanna | 01 | LUKS Orlik Lublin | 36.80 | |||
8 | STRUK Marcelina | 00 | Sparta Biłgoraj | 37.66 | |||
9 | SZYMCZYK Paulina | 00 | Fala Kraśnik | 37.93 | |||
10 | HAŁKA Wiktoria | 01 | Sparta Biłgoraj | 38.44 | |||
11 | KWIECIŃSKA Agata | 00 | Skarpa Lublin | 38.50 | |||
12 | WÓJCIK Julia | 00 | Skarpa Lublin | 38.50 | |||
13 | KONOPA Magdalena | 00 | Skarpa Lublin | 38.50 | |||
14 | WLAŹ Dominika | 01 | Sparta Biłgoraj | 38.81 | |||
15 | BEDLIŃSKA Małgorzata | 00 | Żak Biała Podlaska | 39.06 | |||
16 | SKRZYŃSKA Ewa | 00 | Żak Biała Podlaska | 39.12 | |||
17 | PAWLIK Wiktoria | 01 | LUKS Orlik Lublin | 39.60 | |||
18 | DYBCIO Karolina | 01 | Lider Chełm | 39.72 | |||
19 | SEMENIUK Natalia | 00 | Żak Biała Podlaska | 40.77 | |||
20 | PADOWSKA Anna | 01 | Lider Chełm | 41.94 | |||
21 | ZIELIŃSKA Nina | 00 | Skarpa Lublin | 42.00 | |||
22 | PIRÓG Agnieszka | 01 | UKS 51 Lublin | 42.00 | |||
23 | BNYAMIN Nicol | 00 | Fala Kraśnik | 42.35 | |||
24 | GIZA Barbara | 01 | LUKS Orlik Lublin | 42.79 | |||
25 | BOROWIEC Weronika | 01 | Lider Chełm | 44.12 | |||
26 | MOCHNACZ Joanna | 00 | Żak Biała Podlaska | 44.71 | |||
27 | ANTOŃCZYK Sylwia | 01 | Trójka Puławy | 45.12 | |||
28 | KOŚCIK Katarzyna | 00 | Orka Zamość | 45.17 | |||
29 | TUR Karolina | 00 | Żak Biała Podlaska | 45.86 | |||
30 | ZARZYCKA Milena | 00 | Delfinek Łuków | 46.20 | |||
31 | KOZŁOWSKA Weronika | 00 | Orka Zamość | 46.34 | |||
32 | STĘPORA Julia | 00 | Orka Zamość | 46.57 | |||
33 | BIELAWSKA Olga | 01 | Trójka Puławy | 47.83 | |||
34 | DZIWULSKA Julia | 00 | Orka Zamość | 47.89 | |||
35 | ZABŁOCKA Patrycja | 00 | Delfinek Łuków | 48.81 | |||
36 | KUROWSKA Wiktoria | 00 | Delfinek Łuków | 49.10 | |||
37 | STOLA Paula | 00 | Fala Kraśnik | 49.93 | |||
38 | RZEPKA Patrycja | 01 | Trójka Puławy | 52.42 | |||
39 | DENYS Agnieszka | 00 | Orka Zamość | NT | |||
40 | MACIUKIEWICZ Zuzanna | 00 | Avia Świdnik | NT | |||
41 | MIKOŁAJEK Aleksandra | 00 | Avia Świdnik | NT | |||
42 | WYSOCKA Klaudia | 00 | Avia Świdnik | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2011-10-08 - 10:39 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | CHAREWICZ Hubert | 00 | Żak Biała Podlaska | 30.07 | |||
2 | ZARZYCKI Damian | 00 | Sparta Biłgoraj | 31.57 | |||
3 | WIÓRKO Dawid | 00 | Orka Zamość | 32.23 | |||
4 | WŁODARCZYK Franciszek | 00 | Fala Kraśnik | 32.34 | |||
5 | HOŁUB Krzysztof | 00 | Avia Świdnik | 34.21 | |||
6 | KRAKOWIAK Piotr | 00 | Fala Kraśnik | 34.41 | |||
7 | MYSZKA Kacper | 00 | Trójka Puławy | 35.26 | |||
8 | MAJEWSKI Gabriel | 00 | Fala Kraśnik | 36.16 | |||
9 | WOŁOSZYN Jan | 00 | Sparta Biłgoraj | 36.22 | |||
10 | KOWALSKI Jakub | 00 | Fala Kraśnik | 36.27 | |||
11 | PRANAGAL Jakub | 01 | Avia Świdnik | 36.37 | |||
12 | PAŁYGA Gabriel | 00 | Fala Kraśnik | 36.41 | |||
13 | KOSMALA Szymon | 00 | LUKS Orlik Lublin | 37.50 | |||
14 | MASIAK Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | 37.59 | |||
15 | CHODULSKI Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 38.00 | |||
16 | JARGIŁO Nataniel | 00 | Fala Kraśnik | 38.03 | |||
17 | BUKOWSKI Oskar | 01 | Skarpa Lublin | 38.50 | |||
18 | KRAWCZAK Patryk | 00 | Żak Biała Podlaska | 38.75 | |||
19 | KRAWCZYK Piotr | 00 | Skarpa Lublin | 38.80 | |||
20 | HERBET Patryk | 00 | Fala Kraśnik | 39.00 | |||
21 | KOWALSKI Mateusz | 00 | Żak Biała Podlaska | 39.08 | |||
22 | BOROWIEC Jonasz | 00 | Lider Chełm | 39.49 | |||
23 | WOŹNIAK Kamil | 01 | Trójka Puławy | 39.82 | |||
24 | CHUDAŚ Mateusz | 00 | UKS 51 Lublin | 40.00 | |||
25 | KLEJ Jakub | 00 | Żak Biała Podlaska | 40.11 | |||
26 | WÓJCIK Mateusz | 01 | Lider Chełm | 42.20 | |||
27 | WULKOWICZ Adrian | 00 | Orka Zamość | 43.21 | |||
28 | JASTRZĘBSKI Michał | 00 | Delfinek Łuków | 43.90 | |||
29 | WÓJCIK Mateusz | 01 | Sparta Biłgoraj | 44.47 | |||
30 | WYGADAĹ„CZUK Patryk | 01 | Lider Chełm | 44.72 | |||
31 | BAS Krystian | 00 | Lider Chełm | 45.33 | |||
32 | PODOBA Dawid | 00 | Orka Zamość | 46.56 | |||
33 | OBST Radosław | 00 | Orka Zamość | NT | |||
34 | SZUWARA Kacper | 00 | Orka Zamość | NT | |||
35 | CHYLIŃSKI Jacek | 00 | Avia Świdnik | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2011-10-08 - 10:47 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | SIENKIEWICZ Paula | 99 | Orka Zamość | 30.00 | |||
2 | TATARA Alicja | 99 | LUKS Orlik Lublin | 30.73 | |||
3 | KAPŁON Aleksandra | 99 | Orka Zamość | 31.48 | |||
4 | CZARNECKA Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 31.54 | |||
5 | ANDRZEJEWSKA Kamila | 99 | Lider Chełm | 32.26 | |||
6 | BEŁCZĄCKA Estera | 99 | Avia Świdnik | 32.64 | |||
7 | BERNAT Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 32.91 | |||
8 | ŚLICZNIAK Weronika | 99 | Lublinianka | 33.04 | |||
9 | PLIŻGA Kinga | 99 | Orka Zamość | 33.06 | |||
10 | MAZUREK Magadalena | 99 | Lublinianka | 33.26 | |||
11 | KUPERSKA Katarzyna | 99 | Avia Świdnik | 33.49 | |||
12 | KOZAK Anna | 99 | Olimpia Lublin | 33.50 | |||
13 | OGRODOWCZYK Magdalena | 99 | Lider Chełm | 33.90 | |||
14 | MIZAK Natalia | 99 | Sparta Biłgoraj | 33.94 | |||
15 | KUNCEWICZ Weronika | 99 | Lublinianka | 34.17 | |||
16 | SZWEDO Iga | 99 | Lublinianka | 34.70 | |||
17 | KOWAL Justyna | 99 | Orka Zamość | 34.94 | |||
18 | KARPIUK Natalia | 99 | Avia Świdnik | 35.13 | |||
19 | TRAWIŃSKA Kamila | 99 | Avia Świdnik | 35.28 | |||
20 | SOSNOWSKA Weronika | 99 | Delfinek Łuków | 35.37 | |||
21 | ZDUNEK Bogna | 99 | Fala Kraśnik | 35.72 | |||
22 | KORNIK Karolina | 99 | Sparta Biłgoraj | 35.73 | |||
23 | SAMUŁA Wiktoria | 99 | Lublinianka | 35.73 | |||
24 | PALUCH Katarzyna | 99 | Sparta Biłgoraj | 35.76 | |||
25 | FLIS Klaudia | 99 | Avia Świdnik | 35.80 | |||
26 | MĄCZKA Anna | 99 | Avia Świdnik | 35.89 | |||
27 | KOWALECZKO Anna | 99 | Olimpia Lublin | 36.50 | |||
28 | ĆWIKŁA Gabriela | 99 | Fala Kraśnik | 36.50 | |||
29 | LISIAK Dorota | 99 | Avia Świdnik | 36.88 | |||
30 | KUŁAGA Julia | 99 | Fala Kraśnik | 37.94 | |||
31 | ROZMUS Joanna | 99 | Orka Zamość | 38.11 | |||
32 | JANECZKO Natalia | 99 | Lublinianka | 39.28 | |||
33 | JASTRZĘBSKA Magdalena | 99 | Delfinek Łuków | 39.51 | |||
34 | FIL Konstancja | 99 | Skarpa Lublin | 39.66 | |||
35 | DERLAK Weronika | 99 | Lider Chełm | 40.00 | |||
36 | CHUDZIK Paulina | 99 | Skarpa Lublin | 40.47 | |||
37 | GORYCZKA Julia | 99 | Skarpa Lublin | 41.32 | |||
38 | ZABŁOCKA Weronika | 99 | Delfinek Łuków | 41.39 | |||
39 | BAŁUTA Ada | 99 | Orka Zamość | 45.17 | |||
40 | BARTOSZCZYK Magdalena | 99 | Orka Zamość | 47.61 | |||
41 | TOMASZEWSKA Julia | 99 | Skarpa Lublin | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2011-10-08 - 10:55 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | PRÓSZYNSKI Igor | 99 | Fala Kraśnik | 30.52 | |||
2 | BRYŁA Kamil | 99 | Lublinianka | 31.04 | |||
3 | DRZEWIECKI Dawid | 99 | Lublinianka | 31.07 | |||
4 | GAJEWSKI Jakub | 99 | Fala Kraśnik | 31.55 | |||
5 | RADZIKOWSKI Mateusz | 99 | Lublinianka | 31.97 | |||
6 | PASZKO Maciej | 99 | Sparta Biłgoraj | 32.08 | |||
7 | SOBEK Maksymilian | 99 | LUKS Orlik Lublin | 32.19 | |||
8 | PTASZYŃSKI Adam | 99 | Avia Świdnik | 32.59 | |||
9 | PRAŻMO Filip | 99 | Skarpa Lublin | 32.78 | |||
10 | MAZUR Oskar | 99 | Fala Kraśnik | 32.85 | |||
11 | GOSIK Przemysław | 99 | Lublinianka | 32.95 | |||
12 | BOBOWSKI Bartłomiej | 99 | Avia Świdnik | 33.14 | |||
13 | GRABEK Filip | 99 | Lublinianka | 33.28 | |||
14 | KITKA Jakub | 99 | Orka Zamość | 33.30 | |||
15 | MAŁYSKA Bartosz | 99 | Skarpa Lublin | 33.39 | |||
16 | WIDZ Mikoałaj | 99 | LUKS Orlik Lublin | 33.50 | |||
17 | LATO Kacper | 99 | Skarpa Lublin | 34.17 | |||
18 | BEDNARZ Mateusz | 99 | Skarpa Lublin | 34.40 | |||
19 | KOZAK Jakub | 99 | Avia Świdnik | 34.54 | |||
20 | SĘDŁAK Wiktor | 99 | Orka Zamość | 34.64 | |||
21 | ROGALSKI Bartosz | 99 | Avia Świdnik | 34.81 | |||
22 | GĄSIOR Sebastian | 99 | Lublinianka | 34.99 | |||
23 | SOLSKI Piotr | 99 | Avia Świdnik | 35.08 | |||
24 | CEBULA Michał | 99 | Sparta Biłgoraj | 35.22 | |||
25 | PIEKARUŚ Damian | 99 | Avia Świdnik | 35.26 | |||
26 | BUJANOWSKI Kamil | 99 | Sparta Biłgoraj | 35.52 | |||
27 | CHAŁAT Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 35.98 | |||
28 | DENKO Cezary | 99 | Olimpia Lublin | 36.50 | |||
29 | DUDZIK-ŁAGOŹNY Kuba | 99 | Avia Świdnik | 36.81 | |||
30 | KOWAL Mateusz | 99 | Sparta Biłgoraj | 36.86 | |||
31 | ZARAJCZYK Patryk | 99 | Avia Świdnik | 37.08 | |||
32 | RZEPECKI Michał | 99 | Skarpa Lublin | 37.22 | |||
33 | SIDOR Adrian | 99 | Orka Zamość | 37.30 | |||
34 | SZCZĘŚNIAK Nikodem | 99 | LUKS Orlik Lublin | 37.87 | |||
35 | MAJCHER Maciej | 99 | Sparta Biłgoraj | 38.30 | |||
36 | RÓŻYCKI Kacper | 99 | Olimpia Lublin | 38.50 | |||
37 | KAWALEC Lech | 99 | Orka Zamość | 38.88 | |||
38 | REJMAK Domink | 99 | Skarpa Lublin | 40.96 | |||
39 | SZUPER Jakub | 99 | Orka Zamość | 51.00 | |||
40 | SULOWSKI Jakub | 99 | Skarpa Lublin | NT | |||
41 | SZWARCZYK Maciej | 99 | Skarpa Lublin | NT | |||
42 | ROGALA Konrad | 99 | Avia Świdnik | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2011-10-08 - 11:03 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | OSINIAK Ewa | 00 | UKS 23 Lublin | 34.99 | |||
2 | ŻMUDA Weronika | 00 | Lublinianka | 37.31 | |||
3 | SMYŁEK Karolina | 00 | Skarpa Lublin | 37.80 | |||
4 | BRYCZEK Maria | 00 | Fala Kraśnik | 38.59 | |||
5 | SZOT Patrycja | 00 | UKS 51 Lublin | 40.00 | |||
6 | HAJDENRAICH Julia | 00 | Fala Kraśnik | 41.97 | |||
7 | MALINOWSKA Zuzanna | 01 | LUKS Orlik Lublin | 42.00 | |||
8 | SKOWRONEK Zuzanna | 01 | UKS 51 Lublin | 43.00 | |||
9 | MIKOŁAJEK Weronika | 00 | Avia Świdnik | 45.59 | |||
10 | RADZKA Natalia | 01 | LUKS Orlik Lublin | 45.70 | |||
11 | RYNKOWSKA Martyna | 00 | Fala Kraśnik | 47.22 | |||
12 | JĘŻAK Oliwia | 00 | Trójka Puławy | 47.73 | |||
13 | SEMENIUK Natalia | 00 | Żak Biała Podlaska | 48.17 | |||
14 | SOŃTA Patrycja | 00 | Trójka Puławy | 49.21 | |||
15 | BNYAMIN Nicol | 00 | Fala Kraśnik | 49.78 | |||
16 | MIKOŁAJEK Aleksandra | 00 | Avia Świdnik | 49.88 | |||
17 | KUROWSKA Wiktoria | 00 | Delfinek Łuków | 50.29 | |||
18 | MACIUKIEWICZ Zuzanna | 00 | Avia Świdnik | 51.44 | |||
19 | KONOPA Magdalena | 00 | Skarpa Lublin | 52.50 | |||
20 | BISZKONT Katarzyna | 00 | Avia Świdnik | 53.18 | |||
21 | ZIELIŃSKA Nina | 00 | Skarpa Lublin | 54.00 | |||
22 | KOŚCIK Katarzyna | 00 | Orka Zamość | 58.87 | |||
23 | DZIWULSKA Julia | 00 | Orka Zamość | 59.12 | |||
24 | STĘPORA Julia | 00 | Orka Zamość | 1:04.12 | |||
25 | HAŁKA Wiktoria | 01 | Sparta Biłgoraj | NT | |||
26 | WLAŹ Dominika | 01 | Sparta Biłgoraj | NT | |||
27 | BŹDZIUCH Róża | 01 | Sparta Biłgoraj | NT | |||
28 | ZABŁOCKA Patrycja | 00 | Delfinek Łuków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2011-10-08 - 11:10 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | CHAREWICZ Hubert | 00 | Żak Biała Podlaska | 33.09 | |||
2 | WIÓRKO Dawid | 00 | Orka Zamość | 36.00 | |||
3 | WŁODARCZYK Franciszek | 00 | Fala Kraśnik | 36.31 | |||
4 | MYSZKA Kacper | 00 | Trójka Puławy | 37.47 | |||
5 | MAZUR Jakub | 00 | Fala Kraśnik | 39.18 | |||
6 | WOŚKO Stansław | 00 | UKS 51 Lublin | 40.00 | |||
7 | KOWALSKI Jakub | 00 | Fala Kraśnik | 40.44 | |||
8 | HOŁUB Krzysztof | 00 | Avia Świdnik | 44.03 | |||
9 | KOŁCON Patryk | 00 | Orka Zamość | 46.34 | |||
10 | KRAWCZAK Patryk | 00 | Żak Biała Podlaska | 48.97 | |||
11 | MAJEWSKI Gabriel | 00 | Fala Kraśnik | 49.71 | |||
12 | WOŹNIAK Kamil | 01 | Trójka Puławy | 50.45 | |||
13 | CHODULSKI Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 50.50 | |||
14 | SIEDLECKI Jakub | 01 | Skarpa Lublin | 51.50 | |||
15 | JARGIŁO Nataniel | 00 | Fala Kraśnik | 54.46 | |||
16 | HERBET Patryk | 00 | Fala Kraśnik | 54.59 | |||
17 | PODOBA Dawid | 00 | Orka Zamość | 56.78 | |||
18 | SKUBISZ Artur | 01 | Sparta Biłgoraj | NT | |||
19 | OBST Radosław | 00 | Orka Zamość | NT | |||
20 | PĘKAŁA Dawid | 00 | Avia Świdnik | NT | |||
21 | JANKOWSKI Jakub | 01 | Avia Świdnik | NT | |||
22 | SZUWARA Kacper | 00 | Orka Zamość | NT | |||
23 | KŁUBKO Paweł | 01 | Sparta Biłgoraj | NT | |||
24 | WOŁOSZYN Jan | 00 | Sparta Biłgoraj | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2011-10-08 - 11:16 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | BERNAT Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 1:17.58 | |||
2 | ADAMCZYK Julia | 99 | Lublinianka | 1:18.54 | |||
3 | TATARA Alicja | 99 | LUKS Orlik Lublin | 1:18.78 | |||
4 | KUPERSKA Katarzyna | 99 | Avia Świdnik | 1:19.69 | |||
5 | SIENKIEWICZ Paula | 99 | Orka Zamość | 1:20.16 | |||
6 | MIZAK Natalia | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:21.36 | |||
7 | ANDRZEJEWSKA Kamila | 99 | Lider Chełm | 1:22.34 | |||
8 | ZDUNEK Bogna | 99 | Fala Kraśnik | 1:22.39 | |||
9 | KUNCEWICZ Weronika | 99 | Lublinianka | 1:22.71 | |||
10 | KOWALECZKO Anna | 99 | Olimpia Lublin | 1:25.00 | |||
11 | SZWEDO Iga | 99 | Lublinianka | 1:25.70 | |||
12 | KOWAL Justyna | 99 | Orka Zamość | 1:26.68 | |||
13 | BEDNARZ Agata | 99 | Skarpa Lublin | 1:27.09 | |||
14 | SOSNOWSKA Weronika | 99 | Delfinek Łuków | 1:27.46 | |||
15 | PLIŻGA Kinga | 99 | Orka Zamość | 1:27.98 | |||
16 | FLIS Klaudia | 99 | Avia Świdnik | 1:27.99 | |||
17 | ZDUNEK Blanka | 99 | Fala Kraśnik | 1:34.59 | |||
18 | PALUCH Katarzyna | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:36.10 | |||
19 | LISIAK Dorota | 99 | Avia Świdnik | 1:36.25 | |||
20 | JANECZKO Natalia | 99 | Lublinianka | 1:37.00 | |||
21 | KUŁAGA Julia | 99 | Fala Kraśnik | 1:38.18 | |||
22 | BARTOSZCZYK Magdalena | 99 | Orka Zamość | 1:53.87 | |||
23 | BEŁCZĄCKA Estera | 99 | Avia Świdnik | NT | |||
24 | TOMASZEWSKA Julia | 99 | Skarpa Lublin | NT | |||
25 | JASTRZĘBSKA Magdalena | 99 | Delfinek Łuków | NT | |||
26 | FIL Konstancja | 99 | Skarpa Lublin | NT | |||
27 | ZABŁOCKA Weronika | 99 | Delfinek Łuków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2011-10-08 - 11:26 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | PRÓSZYNSKI Igor | 99 | Fala Kraśnik | 1:14.28 | |||
2 | CIEŚLIK Jakub | 99 | UKS 51 Lublin | 1:18.00 | |||
3 | RADZIKOWSKI Mateusz | 99 | Lublinianka | 1:19.86 | |||
4 | SOBEK Maksymilian | 99 | LUKS Orlik Lublin | 1:20.00 | |||
5 | MAZUR Oskar | 99 | Fala Kraśnik | 1:20.73 | |||
6 | PTASZYŃSKI Adam | 99 | Avia Świdnik | 1:22.28 | |||
7 | BOBOWSKI Bartłomiej | 99 | Avia Świdnik | 1:22.56 | |||
8 | BRYŁA Kamil | 99 | Lublinianka | 1:23.84 | |||
9 | SOLSKI Piotr | 99 | Avia Świdnik | 1:26.08 | |||
10 | GRABEK Filip | 99 | Lublinianka | 1:26.27 | |||
11 | DRZEWIECKI Dawid | 99 | Lublinianka | 1:26.62 | |||
12 | KITKA Jakub | 99 | Orka Zamość | 1:27.44 | |||
13 | PASZKO Maciej | 99 | Sparta Biłgoraj | 1:27.64 | |||
14 | BEDNARZ Mateusz | 99 | Skarpa Lublin | 1:31.76 | |||
15 | SĘDŁAK Wiktor | 99 | Orka Zamość | 1:32.43 | |||
16 | KOZAK Jakub | 99 | Avia Świdnik | 1:32.46 | |||
17 | KAWALEC Lech | 99 | Orka Zamość | 1:33.74 | |||
18 | SIDOR Adrian | 99 | Orka Zamość | 1:34.76 | |||
19 | WIDZ Mikoałaj | 99 | LUKS Orlik Lublin | 1:35.00 | |||
20 | SZCZĘŚNIAK Nikodem | 99 | LUKS Orlik Lublin | 1:35.00 | |||
21 | BARTOŚ Bartłomiej | 99 | Fala Kraśnik | 1:35.86 | |||
22 | MAŁYSKA Bartosz | 99 | Skarpa Lublin | 1:36.89 | |||
23 | CHAŁAT Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 1:37.69 | |||
24 | PIEKARUŚ Damian | 99 | Avia Świdnik | 1:37.78 | |||
25 | ŚWIĘTOŃ Filip | 99 | Skarpa Lublin | 1:39.10 | |||
26 | SZWARCZYK Maciej | 99 | Skarpa Lublin | 1:40.16 | |||
27 | REJMAK Domink | 99 | Skarpa Lublin | 1:40.56 | |||
28 | DUDZIK-ŁAGOŹNY Kuba | 99 | Avia Świdnik | 1:40.72 | |||
29 | DENKO Cezary | 99 | Olimpia Lublin | 1:45.00 | |||
30 | ZARAJCZYK Patryk | 99 | Avia Świdnik | NT | |||
31 | ROGALA Konrad | 99 | Avia Świdnik | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2011-10-08 - 11:39 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | SMYŁEK Karolina | 00 | Skarpa Lublin | 1:21.20 | |||
2 | PRADIUCH Żaneta | 00 | Żak Biała Podlaska | 1:28.50 | |||
3 | SZOT Patrycja | 00 | UKS 51 Lublin | 1:29.00 | |||
4 | KWIECIŃSKA Agata | 00 | Skarpa Lublin | 1:29.00 | |||
5 | RYNKOWSKA Martyna | 00 | Fala Kraśnik | 1:29.93 | |||
6 | KOPEĆ Aleksandra | 00 | Delfinek Łuków | 1:30.92 | |||
7 | KRAWCZUK Katarzyna | 00 | Orka Zamość | 1:31.35 | |||
8 | WÓJCIK Julia | 00 | Skarpa Lublin | 1:32.00 | |||
9 | PAWLIK Wiktoria | 01 | LUKS Orlik Lublin | 1:33.90 | |||
10 | ZYCH Natalia | 01 | UKS 51 Lublin | 1:35.00 | |||
11 | GIZA Barbara | 01 | LUKS Orlik Lublin | 1:35.00 | |||
12 | RADZKA Natalia | 01 | LUKS Orlik Lublin | 1:35.00 | |||
13 | SOŃTA Patrycja | 00 | Trójka Puławy | 1:35.13 | |||
14 | JĘŻAK Oliwia | 00 | Trójka Puławy | 1:36.24 | |||
15 | SZYMCZYK Paulina | 00 | Fala Kraśnik | 1:37.80 | |||
16 | MIKOŁAJEK Weronika | 00 | Avia Świdnik | 1:38.82 | |||
17 | ZARZYCKA Milena | 00 | Delfinek Łuków | 1:40.88 | |||
18 | BISZKONT Katarzyna | 00 | Avia Świdnik | 1:41.52 | |||
19 | SKRZYŃSKA Ewa | 00 | Żak Biała Podlaska | 1:44.83 | |||
20 | DYBCIO Karolina | 01 | Lider Chełm | 1:45.90 | |||
21 | KOZŁOWSKA Weronika | 00 | Orka Zamość | 1:50.21 | |||
22 | ANTOŃCZYK Sylwia | 01 | Trójka Puławy | 1:52.14 | |||
23 | BEDLIŃSKA Małgorzata | 00 | Żak Biała Podlaska | 1:55.11 | |||
24 | TUR Karolina | 00 | Żak Biała Podlaska | 1:55.42 | |||
25 | PADOWSKA Anna | 01 | Lider Chełm | 1:56.00 | |||
26 | MOCHNACZ Joanna | 00 | Żak Biała Podlaska | 1:57.66 | |||
27 | BOROWIEC Weronika | 01 | Lider Chełm | 1:59.20 | |||
28 | STOLA Paula | 00 | Fala Kraśnik | 2:09.19 | |||
29 | WNĘK Zuzanna | 01 | Sparta Biłgoraj | NT | |||
30 | DENYS Agnieszka | 00 | Orka Zamość | NT | |||
31 | STRUK Marcelina | 00 | Sparta Biłgoraj | NT | |||
32 | BŹDZIUCH Róża | 01 | Sparta Biłgoraj | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2011-10-08 - 11:52 | Chłopców, 100m grzbietowy | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | ZARZYCKI Damian | 00 | Sparta Biłgoraj | 1:16.74 | |||
2 | KRAKOWIAK Piotr | 00 | Fala Kraśnik | 1:21.91 | |||
3 | MAZUR Jakub | 00 | Fala Kraśnik | 1:24.59 | |||
4 | KOSMALA Szymon | 00 | LUKS Orlik Lublin | 1:28.00 | |||
5 | WOŚKO Stansław | 00 | UKS 51 Lublin | 1:29.00 | |||
6 | BUKOWSKI Oskar | 01 | Skarpa Lublin | 1:32.00 | |||
7 | PAŁYGA Gabriel | 00 | Fala Kraśnik | 1:33.29 | |||
8 | MASIAK Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | 1:33.63 | |||
9 | KRAWCZYK Piotr | 00 | Skarpa Lublin | 1:37.00 | |||
10 | SIEDLECKI Jakub | 01 | Skarpa Lublin | 1:37.50 | |||
11 | BOROWIEC Jonasz | 00 | Lider Chełm | 1:37.84 | |||
12 | CHUDAŚ Mateusz | 00 | UKS 51 Lublin | 1:40.00 | |||
13 | BAS Krystian | 00 | Lider Chełm | 1:41.47 | |||
14 | JASTRZĘBSKI Michał | 00 | Delfinek Łuków | 1:45.94 | |||
15 | MICHNA Jakub | 00 | Avia Świdnik | 1:46.43 | |||
16 | KOWALSKI Mateusz | 00 | Żak Biała Podlaska | 1:50.37 | |||
17 | WÓJCIK Mateusz | 01 | Lider Chełm | 1:52.00 | |||
18 | KŁUBKO Paweł | 01 | Sparta Biłgoraj | 1:53.35 | |||
19 | WYGADAĹ„CZUK Patryk | 01 | Lider Chełm | 1:53.80 | |||
20 | KLEJ Jakub | 00 | Żak Biała Podlaska | 1:54.05 | |||
21 | WULKOWICZ Adrian | 00 | Orka Zamość | 1:58.12 | |||
22 | PRANAGAL Jakub | 01 | Avia Świdnik | NT | |||
23 | PĘKAŁA Dawid | 00 | Avia Świdnik | NT | |||
24 | KOŁCON Patryk | 00 | Orka Zamość | NT | |||
25 | WOŹNY Kajetan | 01 | Sparta Biłgoraj | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2011-10-08 - 12:03 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | ŚLICZNIAK Weronika | 99 | Lublinianka | 2:06.92 | |||
2 | ADAMCZYK Julia | 99 | Lublinianka | 3:04.74 | |||
3 | KAPŁON Aleksandra | 99 | Orka Zamość | 3:12.91 | |||
4 | CZARNECKA Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 3:15.00 | |||
5 | SAMUŁA Wiktoria | 99 | Lublinianka | 3:15.13 | |||
6 | KOZAK Anna | 99 | Olimpia Lublin | 3:18.00 | |||
7 | OGRODOWCZYK Magdalena | 99 | Lider Chełm | 3:21.06 | |||
8 | KORNIK Karolina | 99 | Sparta Biłgoraj | 3:26.37 | |||
9 | KARPIUK Natalia | 99 | Avia Świdnik | 3:28.68 | |||
10 | ĆWIKŁA Gabriela | 99 | Fala Kraśnik | 3:33.25 | |||
11 | ROZMUS Joanna | 99 | Orka Zamość | 3:34.87 | |||
12 | ZDUNEK Blanka | 99 | Fala Kraśnik | 3:38.44 | |||
13 | BAŁUTA Ada | 99 | Orka Zamość | 3:50.12 | |||
14 | DERLAK Weronika | 99 | Lider Chełm | 4:00.00 | |||
15 | TRAWIŃSKA Kamila | 99 | Avia Świdnik | NT | |||
16 | CHUDZIK Paulina | 99 | Skarpa Lublin | NT | |||
17 | GORYCZKA Julia | 99 | Skarpa Lublin | NT | |||
18 | BEDNARZ Agata | 99 | Skarpa Lublin | NT | |||
19 | MĄCZKA Anna | 99 | Avia Świdnik | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2011-10-08 - 12:20 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | CIEŚLIK Jakub | 99 | UKS 51 Lublin | 3:08.00 | |||
2 | LATO Kacper | 99 | Skarpa Lublin | 3:11.15 | |||
3 | GĄSIOR Sebastian | 99 | Lublinianka | 3:12.97 | |||
4 | GAJEWSKI Jakub | 99 | Fala Kraśnik | 3:14.85 | |||
5 | PRAŻMO Filip | 99 | Skarpa Lublin | 3:17.00 | |||
6 | BARTOŚ Bartłomiej | 99 | Fala Kraśnik | 3:28.88 | |||
7 | GOSIK Przemysław | 99 | Lublinianka | 3:31.00 | |||
8 | ROGALSKI Bartosz | 99 | Avia Świdnik | 3:35.93 | |||
9 | RÓŻYCKI Kacper | 99 | Olimpia Lublin | 3:36.00 | |||
10 | ŚWIĘTOŃ Filip | 99 | Skarpa Lublin | 3:37.80 | |||
11 | RZEPECKI Michał | 99 | Skarpa Lublin | 3:38.30 | |||
12 | MAJCHER Maciej | 99 | Sparta Biłgoraj | 3:40.32 | |||
13 | CEBULA Michał | 99 | Sparta Biłgoraj | 3:41.12 | |||
14 | KOWAL Mateusz | 99 | Sparta Biłgoraj | 3:42.38 | |||
15 | SULOWSKI Jakub | 99 | Skarpa Lublin | 3:45.84 | |||
16 | BUJANOWSKI Kamil | 99 | Sparta Biłgoraj | 3:49.36 | |||
17 | SZUPER Jakub | 99 | Orka Zamość | 4:04.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2011-10-08 - 12:33 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń |
1 | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:47.20 | ||||
2 | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 2:50.00 | ||||
3 | UKS 51 Lublin 1 | UKS 51 Lublin | 2:50.00 | ||||
4 | Żak Biała Podlaska 1 | Żak Biała Podlaska | 2:59.42 | ||||
5 | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 3:00.33 | ||||
6 | LUKS Orlik Lublin 1 | LUKS Orlik Lublin | 3:15.50 | ||||
7 | Trójka Puławy 1 | Trójka Puławy | NT | ||||
8 | Sparta Biłgoraj 1 | Sparta Biłgoraj | NT | ||||
9 | Delfinek Łuków 1 | Delfinek Łuków | NT | ||||
10 | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2011-10-08 - 12:40 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń |
1 | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:32.59 | ||||
2 | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 2:51.00 | ||||
3 | Żak Biała Podlaska 1 | Żak Biała Podlaska | 2:54.46 | ||||
4 | Fala Kraśnik 2 | Fala Kraśnik | 2:58.62 | ||||
5 | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 2:59.00 | ||||
6 | Sparta Biłgoraj 1 | Sparta Biłgoraj | NT | ||||
7 | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2011-10-08 - 12:47 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 12 lat Lista zgłoszeń |
1 | Lublinianka 1 | Lublinianka | 2:10.47 | ||||
2 | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:12.76 | ||||
3 | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 2:15.72 | ||||
4 | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 2:19.00 | ||||
5 | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 2:25.80 | ||||
6 | Skarpa Lublin 2 | Skarpa Lublin | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2011-10-08 - 12:50 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 12 lat Lista zgłoszeń |
1 | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 2:23.73 | ||||
2 | Lublinianka 1 | Lublinianka | 2:25.23 | ||||
3 | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 2:30.91 | ||||
4 | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 2:33.00 | ||||
5 | Olimpia Lublin 1 | Olimpia Lublin | 2:50.00 | ||||
6 | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:54.10 | ||||
7 | Sparta Biłgoraj 1 | Sparta Biłgoraj | NT | ||||
8 | Lublinianka 1 | Lublinianka | NT |