Finałowa (VI) runda Ligi Wojewódzkiej Dzieci i Młodzików 11-12 lat Zamość, 26.11.2011 |
Konkurencja 1 2011-11-26 - 10:15 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | OSINIAK Ewa | 00 | 23 Lublin | 35.13 | 334 | |||
2. | ŻMUDA Weronika | 00 | Lublinianka | 36.18 | 305 | |||
3. | SMYŁEK Karolina | 00 | Skarpa Lublin | 37.45 | 275 | |||
4. | SZOT Patrycja | 00 | 51 Lublin | 38.26 | 258 | |||
5. | SKOWRONEK Zuzanna | 01 | 51 Lublin | 41.01 | 210 | |||
6. | PAWLIK Wiktoria | 01 | LUKS Orlik Lublin | 41.18 | 207 | SC 1 | ||
7. | ZYCH Natalia | 01 | 51 Lublin | 41.18 | 207 | SC 2 | ||
8. | JĘŻAK Oliwia | 00 | Trójka Puławy | 41.59 | 201 | |||
9. | MAGRYTA Aleksandra | 00 | Trójka Puławy | 41.86 | 197 | |||
10. | HAŁKA Wiktoria | 01 | Sparta Biłgoraj | 42.26 | 192 | |||
11. | KUROWSKA Wiktoria | 00 | Delfinek Łuków | 43.29 | 178 | |||
12. | BEDLIŃSKA Małgorzata | 00 | Żak Biała Podlaska | 43.78 | 172 | |||
13. | CHODASEWICZ Julia | 00 | Avia Świdnik | 43.80 | 172 | |||
14. | SEMENIUK Natalia | 00 | Żak Biała Podlaska | 45.21 | 156 | |||
15. | RYNKOWSKA Martyna | 00 | Fala Kraśnik | 45.80 | 150 | |||
16. | WLAŹ Dominika | 01 | Sparta Biłgoraj | 46.57 | 143 | |||
17. | KOPEĆ Aleksandra | 00 | Delfinek Łuków | 46.58 | 143 | |||
18. | MIKOŁAJEK Aleksandra | 00 | Avia Świdnik | 46.90 | 140 | |||
19. | MACIUKIEWICZ Zuzanna | 00 | Avia Świdnik | 47.69 | 133 | |||
20. | BNYAMIN Nicol | 00 | Fala Kraśnik | 47.80 | 132 | |||
21. | SKRZYŃSKA Ewa | 00 | Żak Biała Podlaska | 48.60 | 126 | |||
22. | KOŚCIK Katarzyna | 00 | Orka Zamość | 48.94 | 123 | |||
23. | RADZKA Natalia | 01 | LUKS Orlik Lublin | 49.12 | 122 | |||
24. | BŹDZIUCH Róża | 01 | Sparta Biłgoraj | 49.39 | 120 | |||
25. | DZIWULSKA Julia | 00 | Orka Zamość | 49.48 | 119 | |||
26. | KWIECIŃSKA Agata | 00 | Skarpa Lublin | 49.60 | 118 | |||
27. | ZIELIŃSKA Nina | 00 | Skarpa Lublin | 50.70 | 111 | |||
28. | BISZKONT Katarzyna | 00 | Avia Świdnik | 50.88 | 110 | |||
29. | MOCHNACZ Joanna | 00 | Żak Biała Podlaska | 52.63 | 99 | |||
30. | ZARZYCKA Milena | 00 | Delfinek Łuków | 53.88 | 92 | |||
31. | TUR Karolina | 00 | Żak Biała Podlaska | 56.64 | 79 | |||
32. | STĘPORA Julia | 00 | Orka Zamość | 59.82 | 67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2011-11-26 - 10:25 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | CHAREWICZ Hubert | 00 | Żak Biała Podlaska | 33.07 | 286 | |||
2. | WIÓRKO Dawid | 00 | Orka Zamość | 34.40 | 254 | |||
3. | ZARZYCKI Damian | 00 | Sparta Biłgoraj | 34.91 | 243 | |||
4. | WOŚKO Stanisław | 00 | 51 Lublin | 37.50 | 196 | |||
5. | WŁODARCZYK Franciszek | 00 | Fala Kraśnik | 37.79 | 191 | |||
6. | MYSZKA Kacper | 00 | Trójka Puławy | 38.45 | 182 | |||
7. | MAZUR Jakub | 00 | Fala Kraśnik | 39.58 | 167 | |||
8. | HOŁUB Krzysztof | 00 | Avia Świdnik | 39.66 | 166 | |||
9. | SZUWARA Kacper | 00 | Orka Zamość | 42.23 | 137 | |||
10. | CHODULSKI Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 43.73 | 123 | |||
11. | SKUBISZ Artur | 01 | Sparta Biłgoraj | 43.91 | 122 | |||
12. | MAJEWSKI Gabriel | 00 | Fala Kraśnik | 43.92 | 122 | |||
13. | WULKOWICZ Adrian | 00 | Orka Zamość | 46.02 | 106 | |||
14. | PODOBA Dawid | 00 | Orka Zamość | 47.08 | 99 | |||
15. | WOŹNIAK Kamil | 01 | Trójka Puławy | 47.11 | 99 | |||
16. | PAŁYGA Gabriel | 00 | Fala Kraśnik | 47.57 | 96 | |||
17. | SIEDLECKI Jakub | 01 | Skarpa Lublin | 47.86 | 94 | |||
18. | BOROWIEC Jonasz | 00 | Lider Chełm | 48.54 | 90 | |||
19. | KOWALSKI Mateusz | 00 | Żak Biała Podlaska | 48.58 | 90 | |||
20. | KOSTRUBIEC Bernard | 00 | Orka Zamość | 48.81 | 89 | |||
21. | KRAWCZAK Patryk | 00 | Żak Biała Podlaska | 49.26 | 86 | |||
KLEJ Jakub | 00 | Żak Biała Podlaska | 49.26 | 86 | ||||
23. | KOŁCON Patryk | 00 | Orka Zamość | 49.32 | 86 | |||
24. | KRAKOWIAK Piotr | 00 | Fala Kraśnik | 49.34 | 86 | |||
25. | PĘKAŁA Dawid | 00 | Avia Świdnik | 49.59 | 84 | |||
26. | CIOS Jakub | 01 | Sparta Biłgoraj | 51.98 | 73 | |||
27. | KRAWCZYK Piotr | 00 | Skarpa Lublin | 59.23 | 49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2011-11-26 - 10:34 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | BERNAT Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 34.16 | 425 | |||
2. | SIENKIEWICZ Paula | 99 | Orka Zamość | 35.68 | 373 | |||
3. | ANDRZEJEWSKA Kamila | 99 | Lider Chełm | 35.69 | 373 | |||
4. | MIZAK Natalia | 99 | Sparta Biłgoraj | 36.44 | 350 | |||
5. | KUPERSKA Katarzyna | 99 | Avia Świdnik | 36.51 | 348 | |||
6. | ŚLICZNIAK Weronika | 99 | Lublinianka | 36.78 | 341 | |||
7. | TATARA Alicja | 99 | LUKS Orlik Lublin | 37.52 | 321 | |||
8. | KOWAL Justyna | 99 | Orka Zamość | 38.76 | 291 | |||
9. | KAPŁON Aleksandra | 99 | Orka Zamość | 38.94 | 287 | |||
10. | BEDNARZ Agata | 99 | Skarpa Lublin | 39.26 | 280 | |||
11. | TRAWIŃSKA Kamila | 99 | Avia Świdnik | 39.28 | 280 | |||
SAMUŁA Wiktoria | 99 | Lublinianka | 39.28 | 280 | ||||
13. | SOSNOWSKA Weronika | 99 | Delfinek Łuków | 39.47 | 276 | |||
14. | PLIŻGA Kinga | 99 | Orka Zamość | 39.57 | 273 | |||
15. | KOWALECZKO Aleksandra | 99 | Olimpia Lublin | 39.62 | 272 | |||
16. | MAZUREK Magdalena | 99 | Lublinianka | 40.20 | 261 | |||
17. | ZDUNEK Bogna | 99 | Fala Kraśnik | 40.50 | 255 | |||
18. | SZWEDO Iga | 99 | Lublinianka | 40.58 | 254 | |||
19. | PALUCH Katarzyna | 99 | Sparta Biłgoraj | 42.25 | 225 | |||
20. | FIL Konstancja | 99 | Skarpa Lublin | 42.50 | 221 | |||
21. | CHUDZIK Paulina | 99 | Skarpa Lublin | 42.62 | 219 | |||
22. | KUŁAGA Julia | 99 | Fala Kraśnik | 42.72 | 217 | |||
23. | TOMASZEWSKA Julia | 99 | Skarpa Lublin | 43.80 | 202 | |||
24. | ĆWIKŁA Gabriela | 99 | Fala Kraśnik | 44.12 | 197 | |||
25. | ROZMUS Joanna | 99 | Orka Zamość | 45.00 | 186 | |||
26. | ZABŁOCKA Weronika | 99 | Delfinek Łuków | 45.88 | 175 | |||
27. | BAŁUTA Ada | 99 | Orka Zamość | 47.04 | 163 | |||
28. | JASTRZĘBSKA Magdalena | 99 | Delfinek Łuków | 47.86 | 154 | |||
29. | JUŚ Aleksandra | 99 | Orka Zamość | 51.54 | 123 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2011-11-26 - 10:42 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | PRÓSZYNSKI Igor | 99 | Fala Kraśnik | 33.89 | 296 | |||
2. | MAZUR Oskar | 99 | Fala Kraśnik | 35.88 | 250 | |||
3. | RADZIKOWSKI Mateusz | 99 | Lublinianka | 36.38 | 240 | |||
4. | GRABEK Filip | 99 | Lublinianka | 36.54 | 236 | |||
5. | BRYŁA Kamil | 99 | Lublinianka | 37.08 | 226 | |||
6. | PTASZYŃSKI Adam | 99 | Avia Świdnik | 37.31 | 222 | |||
7. | SOBEK Maksymilian | 99 | LUKS Orlik Lublin | 37.45 | 220 | |||
8. | GRZESZCZYK Kacper | 99 | Trójka Puławy | 37.58 | 217 | |||
PASZKO Maciej | 99 | Sparta Biłgoraj | 37.58 | 217 | ||||
10. | BEDNARZ Mateusz | 99 | Skarpa Lublin | 37.99 | 210 | |||
11. | MAŁYSKA Bartosz | 99 | Skarpa Lublin | 38.23 | 206 | |||
12. | BOBOWSKI Bartłomiej | 99 | Avia Świdnik | 38.56 | 201 | |||
13. | DRZEWIECKI Dawid | 99 | Lublinianka | 39.16 | 192 | |||
14. | STASAK Bartłomiej | 99 | Avia Świdnik | 39.34 | 189 | |||
15. | KOWAL Mateusz | 99 | Sparta Biłgoraj | 39.70 | 184 | |||
16. | SĘDŁAK Wiktor | 99 | Orka Zamość | 40.54 | 173 | |||
17. | KOZAK Jakub | 99 | Avia Świdnik | 41.08 | 166 | |||
18. | CHAŁAT Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 42.66 | 148 | |||
19. | KAWALEC Lech | 99 | Orka Zamość | 43.17 | 143 | |||
20. | DENKO Cezary | 99 | Olimpia Lublin | 43.99 | 135 | |||
21. | BARTOŚ Bartłomiej | 99 | Fala Kraśnik | 44.14 | 134 | |||
22. | SIDOR Adrian | 99 | Orka Zamość | 44.66 | 129 | |||
23. | MAJCHER Maciej | 99 | Sparta Biłgoraj | 44.98 | 127 | |||
24. | REJMAK Domink | 99 | Skarpa Lublin | 45.41 | 123 | |||
25. | SZUPER Jakub | 99 | Orka Zamość | 47.29 | 109 | |||
26. | SULOWSKI Jakub | 99 | Skarpa Lublin | 50.32 | 90 | |||
DYSKW. | CIEŚLIK Jakub | 99 | 51 Lublin |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2011-11-26 - 10:50 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | OSINIAK Ewa | 00 | 23 Lublin | 32.04 | 382 | |||
2. | PRADIUCH Żaneta | 00 | Żak Biała Podlaska | 33.80 | 325 | |||
3. | SZOT Patrycja | 00 | 51 Lublin | 34.71 | 300 | |||
4. | HAJDENRAICH Julia | 00 | Fala Kraśnik | 35.03 | 292 | |||
5. | MALINOWSKA Zuzanna | 01 | LUKS Orlik Lublin | 35.04 | 292 | |||
6. | MIKOŁAJEK Weronika | 00 | Avia Świdnik | 35.63 | 277 | |||
KRAWCZUK Katarzyna | 00 | Orka Zamość | 35.63 | 277 | ||||
8. | WÓJCIK Julia | 00 | Skarpa Lublin | 36.16 | 265 | |||
9. | DENYS Agnieszka | 00 | Orka Zamość | 36.65 | 255 | |||
10. | BEDLIŃSKA Małgorzata | 00 | Żak Biała Podlaska | 37.32 | 241 | |||
11. | STRUK Marcelina | 00 | Sparta Biłgoraj | 37.74 | 233 | |||
12. | SKRZYŃSKA Ewa | 00 | Żak Biała Podlaska | 38.06 | 227 | |||
13. | SZYMCZYK Paulina | 00 | Fala Kraśnik | 38.16 | 226 | |||
14. | SKOWRONEK Zuzanna | 01 | 51 Lublin | 38.32 | 223 | |||
15. | KOPEĆ Aleksandra | 00 | Delfinek Łuków | 38.48 | 220 | |||
16. | SEMENIUK Natalia | 00 | Żak Biała Podlaska | 38.89 | 213 | |||
17. | MICHTA Aleksandra | 00 | Trójka Puławy | 39.26 | 207 | |||
18. | MACIUKIEWICZ Zuzanna | 00 | Avia Świdnik | 40.06 | 195 | |||
19. | WLAŹ Dominika | 01 | Sparta Biłgoraj | 41.31 | 178 | |||
20. | KUROWSKA Wiktoria | 00 | Delfinek Łuków | 41.70 | 173 | |||
21. | ZIELIŃSKA Nina | 00 | Skarpa Lublin | 41.82 | 171 | |||
22. | KOŚCIK Katarzyna | 00 | Orka Zamość | 41.83 | 171 | |||
23. | DZIWULSKA Julia | 00 | Orka Zamość | 42.11 | 168 | |||
24. | RADZKA Natalia | 01 | LUKS Orlik Lublin | 42.32 | 165 | |||
25. | ZARZYCKA Milena | 00 | Delfinek Łuków | 43.28 | 155 | |||
26. | MOCHNACZ Joanna | 00 | Żak Biała Podlaska | 43.65 | 151 | |||
27. | TUR Karolina | 00 | Żak Biała Podlaska | 44.08 | 146 | |||
28. | RZEPKA Patrycja | 01 | Trójka Puławy | 44.51 | 142 | |||
29. | STOLA Paula | 00 | Fala Kraśnik | 48.38 | 110 | |||
30. | STĘPORA Julia | 00 | Orka Zamość | 49.04 | 106 | |||
DYSKW. | CHODASEWICZ Julia | 00 | Avia Świdnik |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2011-11-26 - 10:59 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ZARZYCKI Damian | 00 | Sparta Biłgoraj | 31.02 | 280 | |||
2. | WOŚKO Stanisław | 00 | 51 Lublin | 32.84 | 236 | |||
3. | WŁODARCZYK Franciszek | 00 | Fala Kraśnik | 32.95 | 233 | |||
4. | MYSZKA Kacper | 00 | Trójka Puławy | 33.23 | 227 | |||
5. | KRAKOWIAK Piotr | 00 | Fala Kraśnik | 34.60 | 201 | |||
6. | PRANAGAL Jakub | 01 | Avia Świdnik | 34.93 | 196 | |||
7. | KOWALSKI Jakub | 00 | Fala Kraśnik | 35.18 | 192 | |||
8. | WULKOWICZ Adrian | 00 | Orka Zamość | 35.72 | 183 | |||
9. | KLEJ Jakub | 00 | Żak Biała Podlaska | 36.18 | 176 | |||
10. | MASIAK Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | 36.36 | 174 | |||
11. | WOŁOSZYN Jan | 00 | Sparta Biłgoraj | 36.70 | 169 | |||
12. | MAJEWSKI Gabriel | 00 | Fala Kraśnik | 36.93 | 166 | |||
13. | OBST Radosław | 00 | Orka Zamość | 36.95 | 165 | |||
14. | BOROWIEC Jonasz | 00 | Lider Chełm | 36.97 | 165 | |||
15. | JARGIŁO Nataniel | 00 | Fala Kraśnik | 37.23 | 162 | |||
16. | KOWALSKI Mateusz | 00 | Żak Biała Podlaska | 37.55 | 158 | |||
17. | PĘKAŁA Dawid | 00 | Avia Świdnik | 38.06 | 151 | |||
18. | SIEDLECKI Jakub | 01 | Skarpa Lublin | 38.08 | 151 | |||
19. | SZUWARA Kacper | 00 | Orka Zamość | 38.54 | 146 | |||
20. | KRAWCZYK Piotr | 00 | Skarpa Lublin | 39.42 | 136 | |||
21. | KOŁCON Patryk | 00 | Orka Zamość | 39.73 | 133 | |||
22. | WOŹNIAK Kamil | 01 | Trójka Puławy | 39.79 | 132 | |||
23. | KRAWCZAK Patryk | 00 | Żak Biała Podlaska | 39.91 | 131 | |||
24. | PODOBA Dawid | 00 | Orka Zamość | 40.66 | 124 | |||
25. | WÓJCIK Mateusz | 01 | Sparta Biłgoraj | 40.86 | 122 | |||
26. | KOSTRUBIEC Bernard | 00 | Orka Zamość | 40.95 | 121 | |||
27. | BUKOWSKI Oskar | 01 | Skarpa Lublin | 41.64 | 115 | |||
28. | PISARCZYK Wiktor | 00 | Orka Zamość | 41.70 | 115 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2011-11-26 - 11:07 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ADAMCZYK Julia | 99 | Lublinianka | 39.10 | 399 | |||
2. | SAMUŁA Wiktoria | 99 | Lublinianka | 39.11 | 399 | |||
3. | ŚLICZNIAK Weronika | 99 | Lublinianka | 39.88 | 376 | |||
4. | ANDRZEJEWSKA Kamila | 99 | Lider Chełm | 41.06 | 345 | |||
5. | BEŁCZĄCKA Estera | 99 | Avia Świdnik | 41.07 | 344 | |||
6. | CZARNECKA Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 41.16 | 342 | |||
7. | KOZAK Anna | 99 | Olimpia Lublin | 41.19 | 341 | |||
8. | OGRODOWCZYK Magdalena | 99 | Lider Chełm | 41.68 | 329 | |||
9. | TRAWIŃSKA Kamila | 99 | Avia Świdnik | 42.68 | 307 | |||
10. | KAPŁON Aleksandra | 99 | Orka Zamość | 42.81 | 304 | |||
11. | ROZMUS Joanna | 99 | Orka Zamość | 43.13 | 297 | |||
12. | KORNIK Karolina | 99 | Sparta Biłgoraj | 43.64 | 287 | |||
13. | MĄCZKA Anna | 99 | Avia Świdnik | 44.36 | 273 | |||
14. | GORYCZKA Julia | 99 | Skarpa Lublin | 46.21 | 242 | |||
15. | ZDUNEK Blanka | 99 | Fala Kraśnik | 46.50 | 237 | |||
16. | ĆWIKŁA Gabriela | 99 | Fala Kraśnik | 47.04 | 229 | |||
17. | BAŁUTA Ada | 99 | Orka Zamość | 47.76 | 219 | |||
18. | ZABŁOCKA Weronika | 99 | Delfinek Łuków | 49.64 | 195 | |||
19. | PALUCH Katarzyna | 99 | Sparta Biłgoraj | 50.86 | 181 | |||
20. | JASTRZĘBSKA Magdalena | 99 | Delfinek Łuków | 51.82 | 171 | |||
21. | JUŚ Aleksandra | 99 | Orka Zamość | 55.80 | 137 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2011-11-26 - 11:14 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | CIEŚLIK Jakub | 99 | 51 Lublin | 37.45 | 306 | |||
2. | GRZESZCZYK Kacper | 99 | Trójka Puławy | 38.70 | 277 | |||
3. | LATO Kacper | 99 | Skarpa Lublin | 38.72 | 277 | |||
4. | GĄSIOR Sebastian | 99 | Lublinianka | 39.39 | 263 | |||
5. | PRAŻMO Filip | 99 | Skarpa Lublin | 39.86 | 254 | |||
6. | KITKA Jakub | 99 | Orka Zamość | 40.54 | 241 | |||
7. | STASAK Bartłomiej | 99 | Avia Świdnik | 40.60 | 240 | |||
8. | GAJEWSKI Jakub | 99 | Fala Kraśnik | 40.84 | 236 | |||
9. | CEBULA Michał | 99 | Sparta Biłgoraj | 42.89 | 204 | |||
10. | WIDZ Mikołaj | 99 | LUKS Orlik Lublin | 43.06 | 201 | |||
11. | PTASZYŃSKI Adam | 99 | Avia Świdnik | 43.54 | 195 | |||
12. | MAJCHER Maciej | 99 | Sparta Biłgoraj | 43.73 | 192 | |||
13. | RZEPECKI Michał | 99 | Skarpa Lublin | 43.82 | 191 | |||
14. | RADZIKOWSKI Mateusz | 99 | Lublinianka | 43.98 | 189 | |||
15. | PASZKO Maciej | 99 | Sparta Biłgoraj | 44.13 | 187 | |||
16. | BARTOŚ Bartłomiej | 99 | Fala Kraśnik | 44.70 | 180 | |||
17. | SULOWSKI Jakub | 99 | Skarpa Lublin | 44.94 | 177 | |||
18. | SZUPER Jakub | 99 | Orka Zamość | 45.06 | 175 | |||
19. | ŚWIĘTOŃ Filip | 99 | Skarpa Lublin | 46.13 | 163 | |||
20. | CYBULSKI Jan | 99 | Orka Zamość | 53.03 | 107 | |||
DYSKW. | KOWAL Mateusz | 99 | Sparta Biłgoraj |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2011-11-26 - 11:23 | Dziewcząt, 200m zmienny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | SMYŁEK Karolina | 00 | Skarpa Lublin | 2:50.43 | 390 | 38.28 | 40.80 | 51.44 | 39.91 | |
2. | ŻMUDA Weronika | 00 | Lublinianka | 2:56.10 | 354 | 36.92 | 44.90 | 52.91 | 41.37 | |
3. | PRADIUCH Żaneta | 00 | Żak Biała Podlaska | 3:07.69 | 292 | 40.53 | 46.62 | 56.07 | 44.47 | |
4. | HAJDENRAICH Julia | 00 | Fala Kraśnik | 3:12.19 | 272 | 45.20 | 51.25 | 54.64 | 41.10 | |
5. | ZYCH Natalia | 01 | 51 Lublin | 3:13.08 | 268 | 43.96 | 48.69 | 55.59 | 44.84 | |
6. | PAWLIK Wiktoria | 01 | LUKS Orlik Lublin | 3:14.10 | 264 | 42.69 | 50.36 | 55.32 | 45.73 | |
7. | HAŁKA Wiktoria | 01 | Sparta Biłgoraj | 3:16.27 | 255 | 44.68 | 51.19 | 57.06 | 43.34 | |
8. | STRUK Marcelina | 00 | Sparta Biłgoraj | 3:17.15 | 252 | 44.87 | 51.50 | 56.56 | 44.22 | |
9. | RYNKOWSKA Martyna | 00 | Fala Kraśnik | 3:18.79 | 246 | 47.09 | 48.83 | 59.72 | 43.15 | |
10. | KRAWCZUK Katarzyna | 00 | Orka Zamość | 3:20.20 | 241 | 1:23.89 | ||||
11. | WÓJCIK Julia | 00 | Skarpa Lublin | 3:20.44 | 240 | 51.45 | 47.78 | 54.76 | 46.45 | |
12. | MIKOŁAJEK Weronika | 00 | Avia Świdnik | 3:21.10 | 237 | 44.80 | 53.02 | 58.13 | 45.15 | |
13. | KWIECIŃSKA Agata | 00 | Skarpa Lublin | 3:23.92 | 228 | 51.48 | 48.65 | 57.51 | 46.28 | |
14. | MIKOŁAJEK Aleksandra | 00 | Avia Świdnik | 3:26.07 | 221 | 47.53 | 55.31 | 57.98 | 45.25 | |
15. | BISZKONT Katarzyna | 00 | Avia Świdnik | 3:27.13 | 217 | 51.04 | 52.19 | 57.09 | 46.81 | |
16. | MALINOWSKA Zuzanna | 01 | LUKS Orlik Lublin | 3:30.32 | 207 | 46.80 | 49.77 | 1:05.88 | 47.87 | |
17. | BŹDZIUCH Róża | 01 | Sparta Biłgoraj | 3:34.00 | 197 | 51.48 | 54.60 | 1:00.83 | 47.09 | |
18. | DENYS Agnieszka | 00 | Orka Zamość | 3:35.83 | 192 | 49.39 | 54.53 | 58.34 | 53.57 | |
19. | SZYMCZYK Paulina | 00 | Fala Kraśnik | 3:41.29 | 178 | 53.03 | 55.60 | 1:02.72 | 49.94 | |
DYSKW. | BNYAMIN Nicol | 00 | Fala Kraśnik |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2011-11-26 - 11:42 | Chłopców, 200m zmienny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | CHAREWICZ Hubert | 00 | Żak Biała Podlaska | 2:47.98 | 292 | 35.00 | 41.92 | 52.37 | 38.69 | |
2. | WIÓRKO Dawid | 00 | Orka Zamość | 2:51.52 | 275 | 36.24 | 43.47 | 52.50 | 39.31 | |
3. | KOWALSKI Jakub | 00 | Fala Kraśnik | 3:04.42 | 221 | 41.49 | 51.12 | 51.32 | 40.49 | |
4. | HOŁUB Krzysztof | 00 | Avia Świdnik | 3:08.72 | 206 | 41.52 | 48.13 | 56.13 | 42.94 | |
5. | MAZUR Jakub | 00 | Fala Kraśnik | 3:10.78 | 199 | 41.57 | 47.53 | 58.18 | 43.50 | |
6. | WOŁOSZYN Jan | 00 | Sparta Biłgoraj | 3:16.85 | 181 | 45.20 | 50.06 | 56.13 | 45.46 | |
7. | PRANAGAL Jakub | 01 | Avia Świdnik | 3:18.44 | 177 | 47.33 | 50.41 | 56.58 | 44.12 | |
8. | JARGIŁO Nataniel | 00 | Fala Kraśnik | 3:22.40 | 167 | 49.87 | 52.82 | 53.15 | 46.56 | |
9. | MASIAK Mateusz | 00 | Fala Kraśnik | 3:23.02 | 165 | 49.32 | 50.97 | 1:00.03 | 42.70 | |
10. | OBST Radosław | 00 | Orka Zamość | 3:26.15 | 158 | 51.10 | 54.99 | 55.47 | 44.59 | |
11. | CHODULSKI Jakub | 00 | Skarpa Lublin | 3:27.21 | 156 | 47.97 | 54.62 | 58.56 | 46.06 | |
12. | PISARCZYK Wiktor | 00 | Orka Zamość | 3:30.41 | 149 | 49.16 | 59.25 | 53.47 | 48.53 | |
13. | BUKOWSKI Oskar | 01 | Skarpa Lublin | 3:33.04 | 143 | 51.48 | 50.84 | 1:02.22 | 48.50 | |
14. | PAŁYGA Gabriel | 00 | Fala Kraśnik | 3:33.56 | 142 | 51.77 | 52.51 | 1:02.85 | 46.43 | |
15. | KŁUBKO Paweł | 01 | Sparta Biłgoraj | 4:31.09 | 69 | 1:02.44 | 1:00.80 | 1:21.98 | 1:05.87 | |
16. | CIOS Jakub | 01 | Sparta Biłgoraj | 4:36.26 | 65 | 55.17 | 1:17.83 | 1:17.32 | 1:05.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2011-11-26 - 12:00 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | ADAMCZYK Julia | 99 | Lublinianka | 5:10.86 | 431 | |||||
2. | BERNAT Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 5:11.56 | 428 | 1:16.68 | 1:20.26 | 1:19.19 | 1:15.43 | |
3. | CZARNECKA Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 5:14.59 | 416 | 1:17.03 | 1:20.29 | 1:19.53 | 1:17.74 | |
4. | SIENKIEWICZ Paula | 99 | Orka Zamość | 5:16.70 | 408 | 1:14.29 | 1:20.07 | 1:21.44 | 1:20.90 | |
5. | BEŁCZĄCKA Estera | 99 | Avia Świdnik | 5:23.44 | 383 | 1:15.00 | 1:22.70 | 1:23.52 | 1:22.22 | |
6. | TATARA Alicja | 99 | LUKS Orlik Lublin | 5:24.95 | 377 | 1:18.10 | 1:24.22 | 1:22.70 | 1:19.93 | |
7. | MAZUREK Magdalena | 99 | Lublinianka | 5:30.75 | 358 | 1:18.30 | 1:23.94 | 1:24.96 | 1:23.55 | |
8. | KUPERSKA Katarzyna | 99 | Avia Świdnik | 5:34.56 | 346 | 1:18.84 | 1:25.60 | 1:26.44 | 1:23.68 | |
9. | SZWEDO Iga | 99 | Lublinianka | 5:36.18 | 341 | 1:18.76 | 1:25.58 | 1:26.72 | 1:25.12 | |
10. | OGRODOWCZYK Magdalena | 99 | Lider Chełm | 5:37.00 | 338 | 1:16.50 | 1:25.03 | 1:28.53 | 1:26.94 | |
11. | PLIŻGA Kinga | 99 | Orka Zamość | 5:37.78 | 336 | 1:19.00 | 1:26.60 | 1:26.84 | 1:25.34 | |
12. | KOZAK Anna | 99 | Olimpia Lublin | 5:39.96 | 329 | 1:19.21 | 1:26.57 | 1:27.65 | 1:26.53 | |
13. | MIZAK Natalia | 99 | Sparta Biłgoraj | 5:44.12 | 318 | 1:21.53 | 1:29.16 | 1:29.28 | 1:24.15 | |
14. | KOWALECZKO Aleksandra | 99 | Olimpia Lublin | 5:44.20 | 317 | 1:18.88 | 1:28.41 | 1:29.22 | 1:27.69 | |
15. | ZDUNEK Bogna | 99 | Fala Kraśnik | 5:45.29 | 314 | 1:21.54 | 1:29.62 | 1:30.29 | 1:23.84 | |
16. | MĄCZKA Anna | 99 | Avia Świdnik | 5:46.07 | 312 | 1:20.98 | 1:29.66 | 1:30.28 | 1:25.15 | |
17. | KOWAL Justyna | 99 | Orka Zamość | 5:50.72 | 300 | 1:22.84 | 1:29.47 | 1:30.82 | 1:27.59 | |
18. | BEDNARZ Agata | 99 | Skarpa Lublin | 5:57.70 | 283 | 1:24.94 | 1:30.51 | 1:30.87 | 1:31.38 | |
19. | CHUDZIK Paulina | 99 | Skarpa Lublin | 6:06.32 | 263 | 1:27.39 | 1:33.28 | 1:35.33 | 1:30.32 | |
20. | SOSNOWSKA Weronika | 99 | Delfinek Łuków | 6:10.32 | 255 | 1:24.74 | 1:35.24 | 1:36.69 | 1:33.65 | |
21. | FIL Konstancja | 99 | Skarpa Lublin | 6:10.75 | 254 | 1:26.06 | 1:34.29 | 1:36.81 | 1:33.59 | |
22. | KORNIK Karolina | 99 | Sparta Biłgoraj | 6:14.76 | 246 | 1:27.94 | 1:36.50 | 1:37.32 | 1:33.00 | |
23. | KUŁAGA Julia | 99 | Fala Kraśnik | 6:16.11 | 243 | 1:29.04 | 1:35.12 | 1:36.03 | 1:35.92 | |
24. | ZDUNEK Blanka | 99 | Fala Kraśnik | 6:16.70 | 242 | 1:26.23 | 1:36.19 | 1:37.68 | 1:36.60 | |
25. | TOMASZEWSKA Julia | 99 | Skarpa Lublin | 6:41.82 | 199 | 1:34.10 | 1:44.16 | 1:43.84 | 1:39.72 | |
26. | GORYCZKA Julia | 99 | Skarpa Lublin | 6:42.64 | 198 | 1:33.89 | 1:44.47 | 1:44.95 | 1:39.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2011-11-26 - 12:38 | Chłopców, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | PRÓSZYNSKI Igor | 99 | Fala Kraśnik | 4:42.08 | 429 | 1:08.08 | 1:11.62 | 1:12.88 | 1:09.50 | |
2. | GAJEWSKI Jakub | 99 | Fala Kraśnik | 4:59.78 | 357 | 1:10.50 | 1:16.88 | 1:17.68 | 1:14.72 | |
3. | BRYŁA Kamil | 99 | Lublinianka | 5:11.29 | 319 | 1:12.38 | 1:19.88 | 1:21.12 | 1:17.91 | |
4. | MAZUR Oskar | 99 | Fala Kraśnik | 5:19.76 | 294 | 1:12.57 | 1:21.89 | 1:23.30 | 1:22.00 | |
5. | MAŁYSKA Bartosz | 99 | Skarpa Lublin | 5:23.29 | 285 | 1:16.76 | 1:24.23 | 1:20.68 | 1:21.62 | |
6. | BOBOWSKI Bartłomiej | 99 | Avia Świdnik | 5:23.38 | 284 | 1:18.00 | 1:23.22 | 1:23.51 | 1:18.65 | |
7. | GĄSIOR Sebastian | 99 | Lublinianka | 5:23.66 | 284 | 1:14.74 | 1:22.48 | 1:24.86 | 1:21.58 | |
8. | PRAŻMO Filip | 99 | Skarpa Lublin | 5:25.66 | 278 | 1:17.63 | 1:24.44 | 1:23.50 | 1:20.09 | |
9. | KITKA Jakub | 99 | Orka Zamość | 5:29.10 | 270 | 1:16.07 | 1:23.19 | 1:24.94 | 1:24.90 | |
10. | DRZEWIECKI Dawid | 99 | Lublinianka | 5:31.99 | 263 | 1:16.98 | 1:26.50 | 1:25.72 | 1:22.79 | |
11. | SOBEK Maksymilian | 99 | LUKS Orlik Lublin | 5:33.54 | 259 | 1:18.80 | 1:25.78 | 1:25.87 | 1:23.09 | |
12. | CHAŁAT Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 5:34.95 | 256 | 1:19.63 | 1:29.91 | 1:22.41 | 1:23.00 | |
13. | WIDZ Mikołaj | 99 | LUKS Orlik Lublin | 5:36.89 | 251 | 1:19.04 | 1:27.57 | 1:26.22 | 1:24.06 | |
14. | BEDNARZ Mateusz | 99 | Skarpa Lublin | 5:41.35 | 242 | 1:19.18 | 1:30.58 | 2:09.81 | 41.78 | |
15. | SĘDŁAK Wiktor | 99 | Orka Zamość | 5:42.10 | 240 | 1:21.34 | 1:28.22 | 1:27.69 | 1:24.85 | |
GRABEK Filip | 99 | Lublinianka | 5:42.10 | 240 | 1:18.69 | 1:27.59 | 1:30.34 | 1:25.48 | ||
17. | KOZAK Jakub | 99 | Avia Świdnik | 5:42.98 | 238 | 1:16.36 | 1:28.18 | 1:29.97 | 1:28.47 | |
18. | DENKO Cezary | 99 | Olimpia Lublin | 5:53.17 | 218 | 1:24.02 | 1:32.21 | 1:30.13 | 1:26.81 | |
19. | ŚWIĘTOŃ Filip | 99 | Skarpa Lublin | 5:55.10 | 215 | 1:24.23 | 1:31.57 | 1:32.09 | 1:27.21 | |
20. | CEBULA Michał | 99 | Sparta Biłgoraj | 6:00.78 | 205 | 1:24.92 | 1:33.04 | 1:33.59 | 1:29.23 | |
21. | LATO Kacper | 99 | Skarpa Lublin | 6:05.11 | 197 | 1:25.35 | 1:35.65 | 1:33.93 | 1:30.18 | |
22. | WAWRZYŃCZAK Alan | 99 | Skarpa Lublin | 6:07.34 | 194 | 1:26.22 | 1:33.86 | 1:34.79 | 1:32.47 | |
23. | RZEPECKI Michał | 99 | Skarpa Lublin | 6:12.80 | 185 | |||||
24. | SIDOR Adrian | 99 | Orka Zamość | 6:22.92 | 171 | 1:30.12 | 1:40.35 | 1:37.46 | 1:34.99 | |
25. | REJMAK Domink | 99 | Skarpa Lublin | 6:40.13 | 150 | 1:38.39 | 1:45.34 | 1:42.34 | 1:34.06 | |
26. | KAWALEC Lech | 99 | Orka Zamość | 6:48.46 | 141 | 1:34.28 | 1:45.50 | 1:45.34 | 1:43.34 | |
27. | CYBULSKI Jan | 99 | Orka Zamość | 8:14.76 | 79 | 1:54.20 | 2:05.16 | 2:11.20 | 2:04.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2011-11-26 - 13:17 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Żak Biała Podlaska 1 | Żak Biała Podlaska | 2:16.72 | 226 |
KLEJ Jakub PRADIUCH Żaneta | 00 00 | 36.50 33.59 | CHAREWICZ Hubert BEDLIŃSKA Małgorzata | 00 00 | 30.47 36.16 |
2. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:18.67 | 217 |
WŁODARCZYK Franciszek RYNKOWSKA Martyna | 00 00 | 33.23 36.25 | KOWALSKI Jakub HAJDENRAICH Julia | 00 00 | 34.59 34.60 |
3. | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 2:19.11 | 215 |
HOŁUB Krzysztof CHODASEWICZ Julia | 00 00 | 33.51 35.07 | PRANAGAL Jakub MIKOŁAJEK Weronika | 01 00 | 35.38 35.15 |
4. | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 2:36.80 | 150 |
BUKOWSKI Oskar KWIECIŃSKA Agata | 01 00 | 39.60 38.35 | SIEDLECKI Jakub ZIELIŃSKA Nina | 01 00 | 38.31 40.54 |
5. | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 2:41.00 | 138 |
OBST Radosław DZIWULSKA Julia | 00 00 | 36.82 43.59 | WULKOWICZ Adrian KOŚCIK Katarzyna | 00 00 | 37.22 43.37 |
6. | Sparta Biłgoraj 1 | Sparta Biłgoraj | 2:50.25 | 117 |
KŁUBKO Paweł BŹDZIUCH Róża | 01 01 | 44.62 40.89 | WÓJCIK Mateusz WLAŹ Dominika | 01 01 | 42.55 42.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2011-11-26 - 13:24 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 2:37.42 | 173 |
WÓJCIK Julia KRAWCZYK Piotr | 00 00 | 40.24 44.24 | SMYŁEK Karolina CHODULSKI Jakub | 00 00 | 36.56 36.38 |
2. | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 2:40.52 | 163 |
KOSTRUBIEC Bernard KRAWCZUK Katarzyna | 00 00 | 45.05 43.89 | WIÓRKO Dawid DENYS Agnieszka | 00 00 | 34.62 36.96 |
3. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:43.92 | 153 |
KRAKOWIAK Piotr BNYAMIN Nicol | 00 00 | 37.90 48.43 | MAZUR Jakub SZYMCZYK Paulina | 00 00 | 38.66 38.93 |
4. | Sparta Biłgoraj 1 | Sparta Biłgoraj | 2:51.32 | 134 |
HAŁKA Wiktoria STRUK Marcelina | 01 00 | 41.70 49.00 | WOŁOSZYN Jan SKUBISZ Artur | 00 01 | 45.33 35.29 |
5. | Żak Biała Podlaska 1 | Żak Biała Podlaska | 2:53.97 | 128 |
SKRZYŃSKA Ewa KRAWCZAK Patryk | 00 00 | 43.13 47.59 | SEMENIUK Natalia KOWALSKI Mateusz | 00 00 | 45.37 37.88 |
DYSKW. | Trójka Puławy 1 | Trójka Puławy |
MAGRYTA Aleksandra MYSZKA Kacper | 00 00 | WOŹNIAK Kamil JĘŻAK Oliwia | 01 00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2011-11-26 - 13:31 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Lublinianka 1 | Lublinianka | 2:21.95 | 372 |
ADAMCZYK Julia SAMUŁA Wiktoria | 99 99 | 36.26 38.63 | MAZUREK Magdalena ŚLICZNIAK Weronika | 99 99 | 35.13 31.93 |
2. | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 2:26.18 | 340 |
KOWAL Justyna KAPŁON Aleksandra | 99 99 | 38.81 42.65 | SIENKIEWICZ Paula PLIŻGA Kinga | 99 99 | 32.70 32.02 |
3. | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 2:27.25 | 333 |
KUPERSKA Katarzyna TRAWIŃSKA Kamila | 99 99 | 35.79 41.87 | BEŁCZĄCKA Estera MĄCZKA Anna | 99 99 | 35.66 33.93 |
4. | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 2:29.83 | 316 |
BERNAT Gabriela GORYCZKA Julia | 99 99 | 34.23 45.41 | CZARNECKA Wiktoria FIL Konstancja | 99 99 | 35.28 34.91 |
5. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:43.11 | 245 |
ZDUNEK Bogna ĆWIKŁA Gabriela | 99 99 | 40.14 46.69 | ZDUNEK Blanka KUŁAGA Julia | 99 99 | 39.88 36.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2011-11-26 - 13:35 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Lublinianka 1 | Lublinianka | 2:20.54 | 243 |
RADZIKOWSKI Mateusz GĄSIOR Sebastian | 99 99 | 36.60 39.88 | GRABEK Filip BRYŁA Kamil | 99 99 | 33.59 30.47 |
2. | Skarpa Lublin 1 | Skarpa Lublin | 2:22.33 | 234 |
BEDNARZ Mateusz LATO Kacper | 99 99 | 38.22 38.41 | PRAŻMO Filip MAŁYSKA Bartosz | 99 99 | 33.84 31.86 |
3. | Fala Kraśnik 1 | Fala Kraśnik | 2:23.66 | 227 |
MAZUR Oskar BARTOŚ Bartłomiej | 99 99 | 36.45 42.61 | PRÓSZYNSKI Igor GAJEWSKI Jakub | 99 99 | 34.00 30.60 |
4. | Avia Świdnik 1 | Avia Świdnik | 2:29.00 | 204 |
BOBOWSKI Bartłomiej STASAK Bartłomiej | 99 99 | 39.63 41.69 | PTASZYŃSKI Adam KOZAK Jakub | 99 99 | 36.15 31.53 |
5. | Sparta Biłgoraj 1 | Sparta Biłgoraj | 2:32.54 | 190 |
KOWAL Mateusz MAJCHER Maciej | 99 99 | 40.67 43.81 | PASZKO Maciej CEBULA Michał | 99 99 | 35.06 33.00 |
6. | Orka Zamość 1 | Orka Zamość | 2:42.18 | 158 |
KAWALEC Lech KITKA Jakub | 99 99 | 43.25 42.53 | SIDOR Adrian SĘDŁAK Wiktor | 99 99 | 41.94 34.46 |
7. | Skarpa Lublin 2 | Skarpa Lublin | 2:46.02 | 147 |
ŚWIĘTOŃ Filip RZEPECKI Michał | 99 99 | 42.84 44.65 | REJMAK Domink CHAŁAT Stanisław | 99 99 | 43.44 35.09 |