Międzynarodowe Zawody Pływackie "Puchar Roztocza" 2011 Zamość, 14. - 15.5.2011 |
Konkurencja 1 2011-05-14 - 10:00 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | KOVALENKO Luba OVCHARENKO Karina KOLENDA Zofia BIELAK Katarzyna | 02 99 98 99 | Szkoła Sportowa 2 Rivne Szkoła Sportowa 2 Rivne Lider Chełm Sparta Biłgoraj | 42.00 38.56 39.00 42.56 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | GOLEŃ Martyna ZYGO Karolina KAMIŃSKA Liliana SADŁO Kamila FILIPKOWSKA Dominika RABCZYŃSKA Marta | 98 96 97 94 99 98 | Fala Kraśnik KS OLIMPIA Lublin Delfinek Łuków Avia Świdnik Roś Pisz Avia Świdnik | 35.42 30.92 29.32 30.72 34.88 36.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2011-05-14 - 10:03 | Mężczyzn, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | BIELAK Arkadiusz LEŃCZUK Dominik MOSNITSKIY Mykola BUJANOWSKI Kamil | 98 98 00 99 | Sparta Biłgoraj Orka Zamość Szkoła Sportowa 2 Rivne Sparta Biłgoraj | 38.96 36.34 37.78 42.10 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | BRYKSA Maksim PRZEGON Michał SOLA Kornel MIŚ Mateusz LESKOVETS Danylo PASZKO Maciej | 00 98 97 97 99 99 | Szkoła Sportowa 2 Rivne Orka Zamość Fala Kraśnik Sokół Rzeszów Szkoła Sportowa 2 Rivne Sparta Biłgoraj | 35.82 33.59 33.00 33.15 33.80 36.29 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | HAŁAS Bartłomiej BASIUK Wojciech BRZUŚ Michał SKÓRSKI Jakub RABEK Tomasz SZUTKO Mateusz | 97 93 97 94 97 97 | Victoria Racibórz Avia Świdnik Orka Zamość Avia Świdnik Huragan Międzyrzec Podlaski Żak Biała Podlaska | 30.00 28.91 26.25 27.86 29.93 31.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2011-05-14 - 10:07 | Kobiet, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | ŁUBKOWSKIA Magdalena KONDRATUK Olena ONYSKO Oksana SOSNOWSKA Weronika KIEŁŁPSZ Julia ŚCIŚLAK Alicja | 00 01 99 99 01 03 | Orka Zamość Szkoła Sportowa 2 Rivne Szkoła Sportowa 2 Rivne Delfinek Łuków Sparta Biłgoraj Orka Zamość | NT 45.00 40.78 42.69 54.90 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | PIDEK ALEKSANDRA ŁYSIAK MILENA RYZINSKA Daria MAZNICKA Vladyslava MIZAK Natalia KOWAL Justyna | 99 98 98 00 99 99 | Wodnik Krasnystaw Trójka Puławy Roś Pisz Szkoła Sportowa 2 Rivne Sparta Biłgoraj Orka Zamość | 38.93 37.90 37.04 37.63 38.88 39.48 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | FISHCHUK Kateryna SIKORA Laura SUCHOTA Magdalena JACNIACKA Karolina KOŚCIK Patrycja KARLIŃSKA WERONIKA | 98 96 97 98 98 98 | Szkoła Sportowa 2 Rivne Wodnik 29 Katowice Huragan Międzyrzec Podlaski Fala Kraśnik Sparta Biłgoraj Trójka Puławy | 34.88 34.10 32.45 34.06 34.55 37.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2011-05-14 - 10:11 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | ROSIAK Artek DOMINK Dawid CHYRCHAŁA Rafał | 01 01 02 | Orka Zamość Sparta Biłgoraj Orka Zamość | NT 53.18 NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | BAJ Mateusz KOSTRUBIEC Bernard GŁOWIŃSKI Aleksander SĘDŁAK Wiktor KŁUBKO Paweł | 02 00 99 99 01 | Orka Zamość Orka Zamość Victoria Racibórz Orka Zamość Sparta Biłgoraj | 51.02 45.00 40.00 41.72 49.03 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SOBEK Maksymilian FEDCHUK Vadim ZARZYCKI Damian PAWĘZKA Michał KRAKOWIAK Piotr BOROWIK Bartosz | 99 00 00 98 00 99 | LUKS Orlik Lublin Szkoła Sportowa 2 Rivne Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik Victoria Racibórz | 38.09 36.91 35.58 36.37 37.82 39.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | BUJAK Kacper CHAREWICZ Hubert BAIDAN Orest ZAPALSKI Konrad ASTAFIEV Oleksiy JANKOWSKI Mikołaj | 98 00 99 98 99 98 | Lublinianka Żak Biała Podlaska Szkoła Sportowa 2 Rivne Fala Kraśnik Szkoła Sportowa 2 Rivne Delfinek Łuków | 35.22 34.60 33.85 34.19 34.86 35.47 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWIERCZEK Marcin SKOCZYLAS Adam GABRYSZ Wojciech RADLIŃSKI Ignacy KOMOSA Mateusz JASTRZĄBEK Karol | 96 96 95 96 95 98 | Victoria Racibórz Wodnik 29 Katowice Victoria Racibórz Orka Zamość Avia Świdnik Wodnik 29 Katowice | 32.71 30.78 28.27 29.57 32.01 33.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2011-05-14 - 10:17 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 | CHOLEWIŃSKA Paulina PARZYCH Weronika SAWICKA Julia WNĘK Zuzanna BOGDANOWICZ Wiktoria | 01 01 01 01 01 | Orka Zamość Sparta Biłgoraj Orka Zamość Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj | 1:10.12 57.84 56.00 57.25 58.05 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PIETRZAK Maria HAJDENRAICH Julia ROZMUS Joanna KRAWCZUK Katarzyna BAŁUTA Ada HAŁKA Wiktoria | 00 00 99 00 99 01 | KS OLIMPIA Lublin Fala Kraśnik Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Sparta Biłgoraj | 50.85 47.23 45.63 47.12 48.00 51.10 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MRÓZ KATARZYNA KĘPA KLAUDIA MORYKON Dariya KARPIUK Natalia MARCINKOWSKA PATRYCJA VOVCHANSKA Solomiya | 98 97 99 99 98 00 | Wodnik Krasnystaw Trójka Puławy Szkoła Sportowa 2 Rivne Avia Świdnik Wodnik Krasnystaw Szkoła Sportowa 2 Rivne | 44.56 44.00 43.69 44.00 44.15 45.38 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMAŃSKA KLAUDIA SZCZEPANIK Agata NOWOSAD Karolina NIECHYPORETS Diana PRYKHODKO Viktoriia TRAWIŃSKA Kamila | 98 98 98 98 98 99 | Trójka Puławy Lublinianka Lider Chełm Szkoła Sportowa YD-Rivne Szkoła Sportowa 2 Rivne Avia Świdnik | 43.00 42.11 42.00 42.00 42.12 43.05 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KOZAK Anna BUDZISZEWSKA Aleksandra OGRODOWCZYK Magdalena BIERNACKA Anna SIWEK Hanna ZDZIOBŁO Kinga | 99 97 99 97 97 98 | KS OLIMPIA Lublin Żak Biała Podlaska Lider Chełm Huragan Międzyrzec Podlaski Victoria Racibórz Sparta Biłgoraj | 41.29 40.57 40.07 40.18 41.23 41.49 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MENDYK ADRIANNA KARYKOWSKA Katarzyna GRUCHALSKA Natalia SIEŃCZYK Jowita HRYCIUK Patrycja SADURSKA Martyna | 98 96 96 97 98 97 | Wodnik Radom Skarpa Lublin Sokół Rzeszów Żak Biała Podlaska Huragan Międzyrzec Podlaski LUKS Orlik Lublin | 37.84 36.99 34.80 35.51 37.29 38.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2011-05-14 - 10:26 | Mężczyzn, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 | OBERDA Jakub KLISZCZ Emil CIOS Jakub MARZEWSKI Robert ZYGMUNT Mikołaj | 00 02 01 95 00 | Orka Zamość Orka Zamość Sparta Biłgoraj Avia Świdnik Orka Zamość | NT NT 59.04 NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SZEWC Kacper BOCHNIAK Jakub WÓJCIK Mateusz WAJSZCZUK Wiktor KOŁCON Patryk SZUPER Jakub | 01 01 01 98 00 99 | Sparta Biłgoraj Orka Zamość Sparta Biłgoraj Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość | 51.67 51.21 49.26 49.95 51.22 53.45 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | OBST Radosław CEBULA Michał KOSMALA Szymon MAJCHER Maciej PISARCZYK Wiktor KOWAL Mateusz | 00 99 00 99 00 99 | Orka Zamość Sparta Biłgoraj LUKS Orlik Lublin Sparta Biłgoraj Orka Zamość Sparta Biłgoraj | 47.32 46.74 44.81 46.29 47.11 47.77 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KOTWICA Bartosz LAZARCHUK Viktor SAWA Kacper KRAVCHUK Sergiy WIÓRKO Patryk PETRYSHYN Mikhaylo | 01 00 98 99 98 99 | Olimpijczyk Świdnik Szkoła Sportowa 2 Rivne Sparta Biłgoraj Szkoła Sportowa 2 Rivne Orka Zamość Szkoła Sportowa 2 Rivne | 43.47 41.94 40.96 41.04 42.02 43.77 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KONOPKA Rafał BRZYKOWSKI Krystian KUBIŚ Jakub MISIARZ Adrian KUTNIK Wiktor SZYMANEK Sebastian | 98 98 98 98 98 98 | Sparta Biłgoraj Sokół Rzeszów LUKS Orlik Lublin Sparta Biłgoraj Sokół Rzeszów Delfinek Łuków | 39.09 38.00 35.75 36.97 38.50 39.54 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PACAN Jan KLIZA Adrian TOKARSKI Krzysztof RUBAJ Adrian NOWAK Tomasz NIESTRÓJ Robert | 96 95 96 96 97 96 | Wodnik 29 Katowice Avia Świdnik Victoria Racibórz Skarpa Lublin Orka Zamość Victoria Racibórz | 35.50 34.21 29.76 32.27 34.51 35.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2011-05-14 - 10:34 | Kobiet, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | SADŁO Kamila TURCZYŃSKA JOANNA MARCZUK Aleksandra | 94 01 01 | Avia Świdnik Wodnik Krasnystaw Orka Zamość | NT 54.75 NT |
Seria 2 z 9 |
2 3 4 5 | BARTOSZCZYK Magdalena KOŚCIK Katarzyna DZIWULSKA Julia POMARAŃSKA KAROLINA | 99 00 00 01 | Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Wodnik Krasnystaw | 49.00 45.00 47.00 51.30 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | JUŚ Aleksandra WLAŹ Dominika BŹDZIUCH Róża KUROWSKA Oliwia CZARNOCKA Anna DENYS Agnieszka | 99 01 01 01 01 00 | Orka Zamość Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Olimpijczyk Świdnik Olimpijczyk Świdnik Orka Zamość | 42.00 41.15 40.24 41.00 41.20 42.12 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | MAJEWSKA Justyna OCHWAT Monika PALUCH Katarzyna MĄCZKA Anna STRUK Marcelina TURAKIEWICZ Ewa | 99 99 99 99 00 99 | Victoria Racibórz Victoria Racibórz Sparta Biłgoraj Avia Świdnik Sparta Biłgoraj Victoria Racibórz | 39.00 36.00 35.76 35.89 37.66 39.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | BRYCZEK Maria MATEJEK Julita STOPYRA Martyna MISTERSKA Agnieszka SERAFIN Monika PRADIUCH Żaneta | 00 98 98 99 97 00 | Fala Kraśnik Delfinek Łuków Lublinianka Victoria Racibórz Orka Zamość Żak Biała Podlaska | 34.41 34.06 33.65 34.00 34.11 34.67 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | BEŁCZĄCKA Estera REZNIK Alina ANDRZEJEWSKA Kamila JAKÓBIK Sara SAKOWICZ Martyna PLIŻGA Kinga | 99 99 99 98 97 99 | Avia Świdnik Szkoła Sportowa 2 Rivne Lider Chełm Sparta Biłgoraj Orka Zamość Orka Zamość | 33.35 32.67 32.52 32.64 33.31 33.56 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | TATARA Alicja KUBIK Wiktoria OSINIAK Ewa OLEKSIYCHUK Alina KAPŁON Aleksandra TOCZEK Agnieszka | 99 97 00 98 99 98 | LUKS Orlik Lublin Żak Biała Podlaska LUKS Orlik Lublin Szkoła Sportowa 2 Rivne Orka Zamość Żak Biała Podlaska | 31.99 31.65 30.89 31.16 31.94 32.04 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KORHOVA Anna SACZUK Aleksandra KRUK Urszula WASILEWSKA Katarzyna BUKALSKA Kamila WOJCIECHOWSKA Joanna | 99 98 97 96 93 98 | Szkoła Sportowa 2 Rivne Lublinianka LUKS Orlik Lublin Delfin Pionki Delfin Pionki LUKS Orlik Lublin | 30.56 30.33 30.15 30.30 30.50 30.69 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KUZKO Aleksandra NOGAJ PAULINA DEMBICKA Anna PAWLUKIEWICZ Randia WIECZOREK Magdalena SIENKIEWICZ Paula | 98 98 94 96 98 99 | Żak Biała Podlaska Wodnik Radom Szkoła Sportowa YD-Rivne Wodnik 29 Katowice Fala Kraśnik Orka Zamość | 29.84 29.32 29.05 29.20 29.53 30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2011-05-14 - 10:45 | Mężczyzn, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13 |
2 3 4 5 | ANTOSZ Krzysztof JAGIELSKI Szymon FILIPEK Błażej GUCZ Mateusz | 02 01 02 01 | Sparta Biłgoraj Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość | NT NT NT NT |
Seria 2 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | KOWALCZYK Wojciech ZIĘBA Damian WULKOWICZ Adrian SAWINIEC Michał MUCHA Bartosz BŁAŻEWICZ Kamil | 01 01 00 01 02 01 | Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Delfin Pionki Orka Zamość | 59.00 54.13 52.21 52.51 58.20 59.12 |
Seria 3 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | ILCZUK Karol LITWIN Damian WARCHOŁ Mateusz SZUWARA Kacper PODOBA Dawid LIPOWSKI Mateusz | 01 01 00 00 00 01 | Orka Zamość Sparta Biłgoraj Delfin Pionki Orka Zamość Orka Zamość Sparta Biłgoraj | 48.65 44.30 42.60 43.21 47.65 50.56 |
Seria 4 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | RADWAŃSKI Aleksy POLSKI Bartosz ZADRĄG PIOTR OBSZAŃSKI Paweł SKUBISZ Artur WOŹNY Kajetan | 01 00 99 97 01 01 | Orka Zamość Orka Zamość Wodnik Krasnystaw Orka Zamość Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj | 41.23 41.11 37.85 38.52 41.21 42.49 |
Seria 5 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | MUCHA Bernard HOŁUB Krzysztof BESZ Michał PRANAGAL Jakub ZAPART Bartłomiej SIDOR Adrian | 97 00 99 01 99 99 | Delfin Pionki Avia Świdnik Victoria Racibórz Avia Świdnik Victoria Racibórz Orka Zamość | 37.09 36.78 36.30 36.77 37.00 37.30 |
Seria 6 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | JANKO Kamil LEGIEĆ MATEUSZ CEGŁOWSKI Patryk WAWER Rafał SKUBA Marcin WOŁOSZYN Jan | 99 98 98 96 98 00 | Victoria Racibórz Wodnik Krasnystaw LUKS Orlik Lublin Delfin Pionki Orka Zamość Sparta Biłgoraj | 36.00 35.85 35.13 35.20 35.93 36.22 |
Seria 7 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | ŁUKASZCZYK MATEUSZ CHĘCIŃSKI Wojciech WŁODARCZYK Franciszek YAKOVETS Andriy CHWALCZYK Szymon SKOWRONEK Maksymilian | 00 98 00 97 99 99 | Wodnik Krasnystaw Delfin Pionki Fala Kraśnik Szkoła Sportowa YD-Rivne Victoria Racibórz Victoria Racibórz | 34.85 34.25 33.83 34.00 34.50 35.00 |
Seria 8 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | WARCHOŁ Jan KRZYKAŁA Emil TROJANOWSKI Jarosław WIÓRKO Dawid LUGOVIY Oleksandr KITKA Jakub | 99 01 96 00 00 99 | Delfin Pionki Olimpijczyk Świdnik Delfin Pionki Orka Zamość Szkoła Sportowa 2 Rivne Orka Zamość | 33.00 32.55 32.15 32.28 32.70 33.49 |
Seria 9 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | BATANEVICH Evgeniy JUROMSKIY Illia KRÓL Oskar HVOZDIK Pavlo KOZAK Maciej STASAK Bartłomiej | 99 00 99 99 96 99 | Szkoła Sportowa 2 Rivne Szkoła Sportowa 2 Rivne KS OLIMPIA Lublin Szkoła Sportowa 2 Rivne KS OLIMPIA Lublin Avia Świdnik | 32.03 31.92 31.58 31.77 31.94 32.06 |
Seria 10 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | KHOMIAKOV Illia SIEJAK Jakub PROCEK Michał CIBOROWSKI Natan PRÓSZYNSKI Igor BARGLOWSKI Mateusz | 99 97 96 98 99 98 | Szkoła Sportowa 2 Rivne Delfinek Łuków Victoria Racibórz Roś Pisz Fala Kraśnik Roś Pisz | 30.92 29.98 28.90 29.91 30.52 31.17 |
Seria 11 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | LIS Patryk GRZYWA Karol JELEŃ Michał PASICHNYK Oleg GRZYB Dominik ŚWIERCZEK Mariusz | 98 97 97 95 97 96 | Avia Świdnik Fala Kraśnik Avia Świdnik Szkoła Sportowa YD-Rivne Huragan Międzyrzec Podlaski Victoria Racibórz | 28.34 28.10 27.65 28.02 28.33 28.61 |
Seria 12 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | JANICKI Mateusz ŁAGOWSKI Dawid ADAMCZYK Hubert BASIUK Maciej RADWAŃSKI Igor BUKALSKI Albert | 96 96 97 96 97 95 | Skarpa Lublin Avia Świdnik Orka Zamość Avia Świdnik Orka Zamość Delfin Pionki | 27.50 27.16 27.08 27.09 27.38 27.60 |
Seria 13 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | SZOSTAK Michał MAZUR Andrzej HOŁUB Jan WÓJCIK Łukasz MIRONIUK Rafał LIS Przemysław | 94 95 96 93 95 96 | Orka Zamość Avia Świdnik Avia Świdnik Orka Zamość Huragan Międzyrzec Podlaski Avia Świdnik | 26.05 25.18 24.16 24.89 25.77 26.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2011-05-14 - 10:59 | Kobiet, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | RABCZYŃSKA Marta KOVALENKO Luba BIELAK Katarzyna KOLENDA Zofia | 98 02 99 98 | Avia Świdnik Szkoła Sportowa 2 Rivne Sparta Biłgoraj Lider Chełm | NT 3:20.05 3:45.34 NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | GOLEŃ Martyna KAMIŃSKA Liliana ZYGO Karolina SADŁO Kamila FILIPKOWSKA Dominika OVCHARENKO Karina | 98 97 96 94 99 99 | Fala Kraśnik Delfinek Łuków KS OLIMPIA Lublin Avia Świdnik Roś Pisz Szkoła Sportowa 2 Rivne | 2:54.21 2:32.38 2:23.77 2:25.58 2:47.04 3:09.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2011-05-14 - 11:08 | Mężczyzn, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | BUJANOWSKI Kamil BIELAK Arkadiusz PASZKO Maciej | 99 98 99 | Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj | NT 3:34.34 3:35.37 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | MOSNITSKIY Mykola LESKOVETS Danylo MIŚ Mateusz RABEK Tomasz BRYKSA Maksim | 00 99 97 97 00 | Szkoła Sportowa 2 Rivne Szkoła Sportowa 2 Rivne Sokół Rzeszów Huragan Międzyrzec Podlaski Szkoła Sportowa 2 Rivne | 3:26.15 2:58.25 2:56.00 2:56.56 3:10.24 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | PRZEGON Michał SZUTKO Mateusz SKÓRSKI Jakub BASIUK Wojciech SOLA Kornel LEŃCZUK Dominik | 98 97 94 93 97 98 | Orka Zamość Żak Biała Podlaska Avia Świdnik Avia Świdnik Fala Kraśnik Orka Zamość | 2:48.32 2:35.11 2:15.76 2:32.54 2:44.11 2:48.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2011-05-14 - 11:20 | Kobiet, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | ŁUBKOWSKIA Magdalena POMARAŃSKA KAROLINA SOSNOWSKA Weronika KONDRATUK Olena KIEŁŁPSZ Julia ŚCIŚLAK Alicja | 00 01 99 01 01 03 | Orka Zamość Wodnik Krasnystaw Delfinek Łuków Szkoła Sportowa 2 Rivne Sparta Biłgoraj Orka Zamość | NT 4:10.00 3:06.18 3:31.00 4:10.21 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KOWAL Justyna MAZNICKA Vladyslava ŁYSIAK MILENA MIZAK Natalia KARLIŃSKA WERONIKA ONYSKO Oksana | 99 00 98 99 98 99 | Orka Zamość Szkoła Sportowa 2 Rivne Trójka Puławy Sparta Biłgoraj Trójka Puławy Szkoła Sportowa 2 Rivne | 3:03.44 2:53.80 2:48.00 2:53.72 2:56.00 3:05.20 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SIKORA Laura FISHCHUK Kateryna SUCHOTA Magdalena JACNIACKA Karolina KOŚCIK Patrycja RYZINSKA Daria | 96 98 97 98 98 98 | Wodnik 29 Katowice Szkoła Sportowa 2 Rivne Huragan Międzyrzec Podlaski Fala Kraśnik Sparta Biłgoraj Roś Pisz | 2:41.00 2:37.18 2:28.47 2:32.22 2:37.33 2:47.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2011-05-14 - 11:32 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 5 | CHYRCHAŁA Rafał DOMINK Dawid ROSIAK Artek BAJ Mateusz | 02 01 01 02 | Orka Zamość Sparta Biłgoraj Orka Zamość Orka Zamość | NT 4:10.32 NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KŁUBKO Paweł ŁUKASZCZYK MATEUSZ BOROWIK Bartosz GŁOWIŃSKI Aleksander ZADRĄG PIOTR KOSTRUBIEC Bernard | 01 00 99 99 99 00 | Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw Victoria Racibórz Victoria Racibórz Wodnik Krasnystaw Orka Zamość | 3:49.31 3:33.24 3:20.00 3:23.00 3:39.87 4:09.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KRAKOWIAK Piotr SOBEK Maksymilian PAWĘZKA Michał ZARZYCKI Damian FEDCHUK Vadim SĘDŁAK Wiktor | 00 99 98 00 00 99 | Fala Kraśnik LUKS Orlik Lublin Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Szkoła Sportowa 2 Rivne Orka Zamość | 2:57.97 2:47.37 2:43.72 2:45.78 2:54.89 3:12.78 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | JANKOWSKI Mikołaj BUJAK Kacper ASTAFIEV Oleksiy ZAPALSKI Konrad JASTRZĄBEK Karol CHAREWICZ Hubert | 98 98 99 98 98 00 | Delfinek Łuków Lublinianka Szkoła Sportowa 2 Rivne Fala Kraśnik Wodnik 29 Katowice Żak Biała Podlaska | 2:39.65 2:34.73 2:32.38 2:33.04 2:38.00 2:40.34 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWIERCZEK Marcin SKOCZYLAS Adam GABRYSZ Wojciech RADLIŃSKI Ignacy BAIDAN Orest KOMOSA Mateusz | 96 96 95 96 99 95 | Victoria Racibórz Wodnik 29 Katowice Victoria Racibórz Orka Zamość Szkoła Sportowa 2 Rivne Avia Świdnik | 2:28.12 2:25.00 2:10.05 2:21.21 2:27.45 2:28.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2011-05-14 - 11:51 | Kobiet, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 5 | HAJDENRAICH Julia WNĘK Zuzanna CHOLEWIŃSKA Paulina KRAWCZUK Katarzyna | 00 01 01 00 | Fala Kraśnik Sparta Biłgoraj Orka Zamość Orka Zamość | NT 4:23.91 NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BAŁUTA Ada SAWICKA Julia HAŁKA Wiktoria PIETRZAK Maria PARZYCH Weronika BOGDANOWICZ Wiktoria | 99 01 01 00 01 01 | Orka Zamość Orka Zamość Sparta Biłgoraj KS OLIMPIA Lublin Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj | 4:14.00 4:06.00 3:50.09 3:59.00 4:12.31 4:20.03 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | TRAWIŃSKA Kamila KARPIUK Natalia VOVCHANSKA Solomiya ZDZIOBŁO Kinga ROZMUS Joanna MARCINKOWSKA PATRYCJA | 99 99 00 98 99 98 | Avia Świdnik Avia Świdnik Szkoła Sportowa 2 Rivne Sparta Biłgoraj Orka Zamość Wodnik Krasnystaw | 3:43.77 3:28.68 3:20.16 3:21.94 3:41.11 3:45.87 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KOZAK Anna NIECHYPORETS Diana MORYKON Dariya SZYMAŃSKA KLAUDIA SZCZEPANIK Agata KĘPA KLAUDIA | 99 98 99 98 98 97 | KS OLIMPIA Lublin Szkoła Sportowa YD-Rivne Szkoła Sportowa 2 Rivne Trójka Puławy Lublinianka Trójka Puławy | 3:18.68 3:18.15 3:15.70 3:18.00 3:18.22 3:20.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | OGRODOWCZYK Magdalena SIWEK Hanna BUDZISZEWSKA Aleksandra KARYKOWSKA Katarzyna PRYKHODKO Viktoriia NOWOSAD Karolina | 99 97 97 96 98 98 | Lider Chełm Victoria Racibórz Żak Biała Podlaska Skarpa Lublin Szkoła Sportowa 2 Rivne Lider Chełm | 3:11.06 3:09.60 3:06.78 3:06.87 3:10.67 3:13.44 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SADURSKA Martyna HRYCIUK Patrycja SIEŃCZYK Jowita GRUCHALSKA Natalia MENDYK ADRIANNA BIERNACKA Anna | 97 98 97 96 98 97 | LUKS Orlik Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski Żak Biała Podlaska Sokół Rzeszów Wodnik Radom Huragan Międzyrzec Podlaski | 2:55.91 2:51.88 2:37.63 2:48.00 2:53.82 3:05.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2011-05-14 - 12:17 | Mężczyzn, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 | OBERDA Jakub KLISZCZ Emil BOCHNIAK Jakub ZYGMUNT Mikołaj PISARCZYK Wiktor | 00 02 01 00 00 | Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | OBST Radosław CIOS Jakub SZEWC Kacper KOŁCON Patryk SZUPER Jakub MARZEWSKI Robert | 00 01 01 00 99 95 | Orka Zamość Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Orka Zamość Orka Zamość Avia Świdnik | NT 4:10.23 3:55.83 3:59.15 4:19.00 NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | CEBULA Michał MAJCHER Maciej WAJSZCZUK Wiktor KOTWICA Bartosz KOWAL Mateusz WÓJCIK Mateusz | 99 99 98 01 99 01 | Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Orka Zamość Olimpijczyk Świdnik Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj | 3:45.78 3:38.36 3:25.49 3:30.73 3:42.38 3:50.42 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KONOPKA Rafał WIÓRKO Patryk PETRYSHYN Mikhaylo KUTNIK Wiktor LAZARCHUK Viktor KOSMALA Szymon | 98 98 99 98 00 00 | Sparta Biłgoraj Orka Zamość Szkoła Sportowa 2 Rivne Sokół Rzeszów Szkoła Sportowa 2 Rivne LUKS Orlik Lublin | 3:20.69 3:17.14 3:11.73 3:12.00 3:18.54 3:25.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BRZYKOWSKI Krystian SZYMANEK Sebastian NIESTRÓJ Robert MISIARZ Adrian SAWA Kacper KRAVCHUK Sergiy | 98 98 96 98 98 99 | Sokół Rzeszów Delfinek Łuków Victoria Racibórz Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Szkoła Sportowa 2 Rivne | 3:06.00 2:59.19 2:49.08 2:51.74 3:04.41 3:10.67 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PACAN Jan KUBIŚ Jakub TOKARSKI Krzysztof RUBAJ Adrian KLIZA Adrian NOWAK Tomasz | 96 98 96 96 95 97 | Wodnik 29 Katowice LUKS Orlik Lublin Victoria Racibórz Skarpa Lublin Avia Świdnik Orka Zamość | 2:43.00 2:39.87 2:20.23 2:27.57 2:41.97 2:43.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2011-05-14 - 12:40 | Kobiet, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | SAKOWICZ Martyna KUROWSKA Oliwia MARCZUK Aleksandra | 97 01 01 | Orka Zamość Olimpijczyk Świdnik Orka Zamość | NT NT NT |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 | CZARNOCKA Anna DZIWULSKA Julia KOŚCIK Katarzyna BARTOSZCZYK Magdalena TURCZYŃSKA JOANNA | 01 00 00 99 01 | Olimpijczyk Świdnik Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Wodnik Krasnystaw | NT 4:15.00 3:56.00 4:02.00 4:20.18 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | JUŚ Aleksandra BŹDZIUCH Róża TURAKIEWICZ Ewa MAJEWSKA Justyna WLAŹ Dominika MRÓZ KATARZYNA | 99 01 99 99 01 98 | Orka Zamość Sparta Biłgoraj Victoria Racibórz Victoria Racibórz Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw | 3:36.00 3:26.69 3:20.00 3:25.00 3:33.84 3:39.87 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | STRUK Marcelina OCHWAT Monika MISTERSKA Agnieszka PIDEK ALEKSANDRA MĄCZKA Anna DENYS Agnieszka | 00 99 99 99 99 00 | Sparta Biłgoraj Victoria Racibórz Victoria Racibórz Wodnik Krasnystaw Avia Świdnik Orka Zamość | 3:15.34 3:10.00 3:05.00 3:05.06 3:14.37 3:18.12 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | MATEJEK Julita PRADIUCH Żaneta SERAFIN Monika STOPYRA Martyna BRYCZEK Maria PALUCH Katarzyna | 98 00 97 98 00 99 | Delfinek Łuków Żak Biała Podlaska Orka Zamość Lublinianka Fala Kraśnik Sparta Biłgoraj | 2:46.52 2:44.19 2:43.38 2:43.48 2:44.79 2:54.06 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KAPŁON Aleksandra JAKÓBIK Sara REZNIK Alina ANDRZEJEWSKA Kamila BEŁCZĄCKA Estera PLIŻGA Kinga | 99 98 99 99 99 99 | Orka Zamość Sparta Biłgoraj Szkoła Sportowa 2 Rivne Lider Chełm Avia Świdnik Orka Zamość | 2:41.00 2:39.34 2:37.35 2:38.98 2:39.58 2:41.39 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KUBIK Wiktoria OSINIAK Ewa SIENKIEWICZ Paula SACZUK Aleksandra TATARA Alicja TOCZEK Agnieszka | 97 00 99 98 99 98 | Żak Biała Podlaska LUKS Orlik Lublin Orka Zamość Lublinianka LUKS Orlik Lublin Żak Biała Podlaska | 2:35.60 2:29.10 2:28.34 2:28.93 2:31.50 2:36.56 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | OLEKSIYCHUK Alina BUKALSKA Kamila KORHOVA Anna WIECZOREK Magdalena WASILEWSKA Katarzyna WOJCIECHOWSKA Joanna | 98 93 99 98 96 98 | Szkoła Sportowa 2 Rivne Delfin Pionki Szkoła Sportowa 2 Rivne Fala Kraśnik Delfin Pionki LUKS Orlik Lublin | 2:26.40 2:24.70 2:24.13 2:24.14 2:25.20 2:26.80 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KUZKO Aleksandra PAWLUKIEWICZ Randia SADŁO Kamila DEMBICKA Anna NOGAJ PAULINA KRUK Urszula | 98 96 94 94 98 97 | Żak Biała Podlaska Wodnik 29 Katowice Avia Świdnik Szkoła Sportowa YD-Rivne Wodnik Radom LUKS Orlik Lublin | 2:23.11 2:18.18 2:11.60 2:17.00 2:23.01 2:24.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2011-05-14 - 13:12 | Mężczyzn, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12 |
2 3 4 | BASIUK Maciej GUCZ Mateusz ANTOSZ Krzysztof | 96 01 02 | Avia Świdnik Orka Zamość Sparta Biłgoraj | NT NT NT |
Seria 2 z 12 |
1 2 3 4 5 | FILIPEK Błażej WULKOWICZ Adrian PODOBA Dawid ZIĘBA Damian JAGIELSKI Szymon | 02 00 00 01 01 | Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | BŁAŻEWICZ Kamil KOWALCZYK Wojciech LIPOWSKI Mateusz SAWINIEC Michał ILCZUK Karol RADWAŃSKI Aleksy | 01 01 01 01 01 01 | Orka Zamość Orka Zamość Sparta Biłgoraj Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość | NT 4:47.00 4:20.32 4:23.00 NT NT |
Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | WOŹNY Kajetan OBSZAŃSKI Paweł SZUWARA Kacper LITWIN Damian SKUBISZ Artur POLSKI Bartosz | 01 97 00 01 01 00 | Sparta Biłgoraj Orka Zamość Orka Zamość Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Orka Zamość | 3:38.04 3:34.00 3:18.54 3:30.84 3:34.66 3:38.99 |
Seria 5 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | ZAPART Bartłomiej LEGIEĆ MATEUSZ SKOWRONEK Maksymilian SKUBA Marcin BESZ Michał JANKO Kamil | 99 98 99 98 99 99 | Victoria Racibórz Wodnik Krasnystaw Victoria Racibórz Orka Zamość Victoria Racibórz Victoria Racibórz | 3:15.00 3:08.12 3:06.00 3:07.37 3:10.00 3:15.00 |
Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | HOŁUB Krzysztof SIDOR Adrian KOZAK Maciej WOŁOSZYN Jan PRANAGAL Jakub CHWALCZYK Szymon | 00 99 96 00 01 99 | Avia Świdnik Orka Zamość KS OLIMPIA Lublin Sparta Biłgoraj Avia Świdnik Victoria Racibórz | 3:02.49 2:58.56 2:46.43 2:55.10 3:02.48 3:03.00 |
Seria 7 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | CEGŁOWSKI Patryk JUROMSKIY Illia KITKA Jakub LUGOVIY Oleksandr YAKOVETS Andriy WŁODARCZYK Franciszek | 98 00 99 00 97 00 | LUKS Orlik Lublin Szkoła Sportowa 2 Rivne Orka Zamość Szkoła Sportowa 2 Rivne Szkoła Sportowa YD-Rivne Fala Kraśnik | 2:45.51 2:42.78 2:39.47 2:41.54 2:45.00 2:45.86 |
Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | STASAK Bartłomiej HAŁAS Bartłomiej BATANEVICH Evgeniy KRÓL Oskar KRZYKAŁA Emil WIÓRKO Dawid | 99 97 99 99 01 00 | Avia Świdnik Victoria Racibórz Szkoła Sportowa 2 Rivne KS OLIMPIA Lublin Olimpijczyk Świdnik Orka Zamość | 2:37.90 2:34.00 2:31.73 2:31.86 2:37.67 2:38.12 |
Seria 9 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | PROCEK Michał ŁAGOWSKI Dawid ŚWIERCZEK Mariusz HVOZDIK Pavlo CIBOROWSKI Natan BARGLOWSKI Mateusz | 96 96 96 99 98 98 | Victoria Racibórz Avia Świdnik Victoria Racibórz Szkoła Sportowa 2 Rivne Roś Pisz Roś Pisz | 2:26.60 2:23.02 2:22.00 2:22.64 2:23.17 2:27.46 |
Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SIEJAK Jakub ADAMCZYK Hubert RADWAŃSKI Igor BUKALSKI Albert KHOMIAKOV Illia PRÓSZYNSKI Igor | 97 97 97 95 99 99 | Delfinek Łuków Orka Zamość Orka Zamość Delfin Pionki Szkoła Sportowa 2 Rivne Fala Kraśnik | 2:20.81 2:18.45 2:15.53 2:18.00 2:20.46 2:21.00 |
Seria 11 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | GRZYB Dominik JANICKI Mateusz JELEŃ Michał MIRONIUK Rafał LIS Patryk PASICHNYK Oleg | 97 96 97 95 98 95 | Huragan Międzyrzec Podlaski Skarpa Lublin Avia Świdnik Huragan Międzyrzec Podlaski Avia Świdnik Szkoła Sportowa YD-Rivne | 2:13.35 2:12.98 2:11.67 2:12.61 2:13.22 2:15.13 |
Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | WÓJCIK Łukasz MAZUR Andrzej HOŁUB Jan LIS Przemysław SZOSTAK Michał GRZYWA Karol | 93 95 96 96 94 97 | Orka Zamość Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik Orka Zamość Fala Kraśnik | 2:04.09 2:02.88 1:54.45 2:02.62 2:04.07 2:10.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2011-05-15 - 9:30 | Kobiet, 100m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 19 |
2 3 4 | KUROWSKA Oliwia SERAFIN Monika DENYS Agnieszka | 01 97 00 | Olimpijczyk Świdnik Orka Zamość Orka Zamość | NT NT NT |
Seria 2 z 19 |
2 3 4 5 | ŚCIŚLAK Alicja MARCZUK Aleksandra CZARNOCKA Anna ŁUBKOWSKIA Magdalena | 03 01 01 00 | Orka Zamość Orka Zamość Olimpijczyk Świdnik Orka Zamość | NT NT NT NT |
Seria 3 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | CHOLEWIŃSKA Paulina SAKOWICZ Martyna WNĘK Zuzanna KIEŁŁPSZ Julia SIKORA Laura PAWLUKIEWICZ Randia | 01 97 01 01 96 96 | Orka Zamość Orka Zamość Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Wodnik 29 Katowice Wodnik 29 Katowice | NT NT 2:13.39 2:14.01 NT NT |
Seria 4 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | PARZYCH Weronika KOŚCIK Katarzyna BARTOSZCZYK Magdalena DZIWULSKA Julia SAWICKA Julia BOGDANOWICZ Wiktoria | 01 00 99 00 01 01 | Sparta Biłgoraj Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Sparta Biłgoraj | 2:12.23 2:07.00 2:02.00 2:06.00 2:08.00 2:13.04 |
Seria 5 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | BAŁUTA Ada JUŚ Aleksandra HAŁKA Wiktoria BŹDZIUCH Róża TURCZYŃSKA JOANNA POMARAŃSKA KAROLINA | 99 99 01 01 01 01 | Orka Zamość Orka Zamość Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw Wodnik Krasnystaw | 1:58.00 1:54.00 1:49.05 1:50.15 1:54.56 1:58.49 |
Seria 6 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | KRAWCZUK Katarzyna NOWOSAD Karolina ROZMUS Joanna PALUCH Katarzyna KONDRATUK Olena WLAŹ Dominika | 00 98 99 99 01 01 | Orka Zamość Lider Chełm Orka Zamość Sparta Biłgoraj Szkoła Sportowa 2 Rivne Sparta Biłgoraj | 1:44.12 1:40.00 1:36.57 1:39.45 1:40.90 1:44.34 |
Seria 7 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | STRUK Marcelina MRÓZ KATARZYNA MĄCZKA Anna SOSNOWSKA Weronika OGRODOWCZYK Magdalena PIETRZAK Maria | 00 98 99 99 99 00 | Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw Avia Świdnik Delfinek Łuków Lider Chełm KS OLIMPIA Lublin | 1:35.34 1:34.40 1:33.97 1:33.98 1:34.98 1:36.46 |
Seria 8 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | ONYSKO Oksana KOVALENKO Luba BIELAK Katarzyna OCHWAT Monika MARCINKOWSKA PATRYCJA KARPIUK Natalia | 99 02 99 99 98 99 | Szkoła Sportowa 2 Rivne Szkoła Sportowa 2 Rivne Sparta Biłgoraj Victoria Racibórz Wodnik Krasnystaw Avia Świdnik | 1:32.05 1:32.00 1:31.92 1:32.00 1:32.00 1:32.39 |
Seria 9 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | NIECHYPORETS Diana PRADIUCH Żaneta PIDEK ALEKSANDRA BRYCZEK Maria KOWAL Justyna HAJDENRAICH Julia | 98 00 99 00 99 00 | Szkoła Sportowa YD-Rivne Żak Biała Podlaska Wodnik Krasnystaw Fala Kraśnik Orka Zamość Fala Kraśnik | 1:30.00 1:29.52 1:29.16 1:29.31 1:29.86 1:30.69 |
Seria 10 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | TRAWIŃSKA Kamila MATEJEK Julita JAKÓBIK Sara BUKALSKA Kamila PLIŻGA Kinga KOLENDA Zofia | 99 98 98 93 99 98 | Avia Świdnik Delfinek Łuków Sparta Biłgoraj Delfin Pionki Orka Zamość Lider Chełm | 1:28.63 1:27.84 1:27.08 1:27.60 1:28.00 1:29.00 |
Seria 11 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | KĘPA KLAUDIA SIWEK Hanna SZYMAŃSKA KLAUDIA SZCZEPANIK Agata WASILEWSKA Katarzyna VOVCHANSKA Solomiya | 97 97 98 98 96 00 | Trójka Puławy Victoria Racibórz Trójka Puławy Lublinianka Delfin Pionki Szkoła Sportowa 2 Rivne | 1:27.00 1:25.89 1:25.00 1:25.48 1:26.33 1:27.05 |
Seria 12 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | ZDZIOBŁO Kinga MAZNICKA Vladyslava MIZAK Natalia KAPŁON Aleksandra ANDRZEJEWSKA Kamila TURAKIEWICZ Ewa | 98 00 99 99 99 99 | Sparta Biłgoraj Szkoła Sportowa 2 Rivne Sparta Biłgoraj Orka Zamość Lider Chełm Victoria Racibórz | 1:24.98 1:24.13 1:24.09 1:24.12 1:24.51 1:25.00 |
Seria 13 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | RYZINSKA Daria REZNIK Alina STOPYRA Martyna BEŁCZĄCKA Estera TOCZEK Agnieszka KARLIŃSKA WERONIKA | 98 99 98 99 98 98 | Roś Pisz Szkoła Sportowa 2 Rivne Lublinianka Avia Świdnik Żak Biała Podlaska Trójka Puławy | 1:23.97 1:23.79 1:23.59 1:23.68 1:23.89 1:24.00 |
Seria 14 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | KUBIK Wiktoria BUDZISZEWSKA Aleksandra MISTERSKA Agnieszka KOZAK Anna OVCHARENKO Karina MORYKON Dariya | 97 97 99 99 99 99 | Żak Biała Podlaska Żak Biała Podlaska Victoria Racibórz KS OLIMPIA Lublin Szkoła Sportowa 2 Rivne Szkoła Sportowa 2 Rivne | 1:23.02 1:22.10 1:22.00 1:22.07 1:22.98 1:23.04 |
Seria 15 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | PRYKHODKO Viktoriia FILIPKOWSKA Dominika ŁYSIAK MILENA KOŚCIK Patrycja OSINIAK Ewa RABCZYŃSKA Marta | 98 99 98 98 00 98 | Szkoła Sportowa 2 Rivne Roś Pisz Trójka Puławy Sparta Biłgoraj LUKS Orlik Lublin Avia Świdnik | 1:21.32 1:20.20 1:20.00 1:20.09 1:20.45 1:21.72 |
Seria 16 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | HRYCIUK Patrycja SIENKIEWICZ Paula WOJCIECHOWSKA Joanna TATARA Alicja SADURSKA Martyna BIERNACKA Anna | 98 99 98 99 97 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski Orka Zamość LUKS Orlik Lublin LUKS Orlik Lublin LUKS Orlik Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:19.31 1:18.84 1:18.50 1:18.78 1:18.87 1:19.42 |
Seria 17 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | FISHCHUK Kateryna KRUK Urszula KUZKO Aleksandra KORHOVA Anna SACZUK Aleksandra OLEKSIYCHUK Alina | 98 97 98 99 98 98 | Szkoła Sportowa 2 Rivne LUKS Orlik Lublin Żak Biała Podlaska Szkoła Sportowa 2 Rivne Lublinianka Szkoła Sportowa 2 Rivne | 1:17.98 1:16.50 1:16.34 1:16.34 1:16.93 1:18.32 |
Seria 18 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | JACNIACKA Karolina ZYGO Karolina DEMBICKA Anna SUCHOTA Magdalena WIECZOREK Magdalena GOLEŃ Martyna | 98 96 94 97 98 98 | Fala Kraśnik KS OLIMPIA Lublin Szkoła Sportowa YD-Rivne Huragan Międzyrzec Podlaski Fala Kraśnik Fala Kraśnik | 1:15.65 1:14.32 1:13.35 1:14.20 1:15.50 1:15.99 |
Seria 19 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | MENDYK ADRIANNA KAMIŃSKA Liliana SIEŃCZYK Jowita KARYKOWSKA Katarzyna GRUCHALSKA Natalia NOGAJ PAULINA | 98 97 97 96 96 98 | Wodnik Radom Delfinek Łuków Żak Biała Podlaska Skarpa Lublin Sokół Rzeszów Wodnik Radom | 1:12.42 1:11.55 1:06.11 1:11.43 1:12.00 1:13.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2011-05-15 - 10:09 | Mężczyzn, 100m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | ROSIAK Artek BAJ Mateusz GUCZ Mateusz LIS Przemysław POLSKI Bartosz BOCHNIAK Jakub | 01 02 01 96 00 01 | Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Avia Świdnik Orka Zamość Orka Zamość | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | JASTRZĄBEK Karol ZIĘBA Damian SKOCZYLAS Adam CHYRCHAŁA Rafał OBERDA Jakub KOŁCON Patryk | 98 01 96 02 00 00 | Wodnik 29 Katowice Orka Zamość Wodnik 29 Katowice Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | ANTOSZ Krzysztof FILIPEK Błażej KOWALCZYK Wojciech PACAN Jan SZUWARA Kacper ZYGMUNT Mikołaj | 02 02 01 96 00 00 | Sparta Biłgoraj Orka Zamość Orka Zamość Wodnik 29 Katowice Orka Zamość Orka Zamość | NT NT 2:34.00 NT NT NT |
Seria 4 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | CIOS Jakub SZUPER Jakub LITWIN Damian LIPOWSKI Mateusz DOMINK Dawid SAWINIEC Michał | 01 99 01 01 01 01 | Sparta Biłgoraj Orka Zamość Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Orka Zamość | 2:10.12 2:08.00 2:06.80 2:07.59 2:10.09 2:14.00 |
Seria 5 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | SZEWC Kacper SKUBISZ Artur WOŹNY Kajetan PISARCZYK Wiktor WÓJCIK Mateusz KOSTRUBIEC Bernard | 01 01 01 00 01 00 | Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Orka Zamość Sparta Biłgoraj Orka Zamość | 1:58.61 1:56.37 1:54.84 1:56.32 1:58.49 2:01.00 |
Seria 6 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | KŁUBKO Paweł OBSZAŃSKI Paweł OBST Radosław MAJCHER Maciej SKUBA Marcin ZADRĄG PIOTR | 01 97 00 99 98 99 | Sparta Biłgoraj Orka Zamość Orka Zamość Sparta Biłgoraj Orka Zamość Wodnik Krasnystaw | 1:51.89 1:47.00 1:43.34 1:46.54 1:48.55 1:52.18 |
Seria 7 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | KOWAL Mateusz PRANAGAL Jakub WAJSZCZUK Wiktor HOŁUB Krzysztof SIDOR Adrian SĘDŁAK Wiktor | 99 01 98 00 99 99 | Sparta Biłgoraj Avia Świdnik Orka Zamość Avia Świdnik Orka Zamość Orka Zamość | 1:42.23 1:39.96 1:37.82 1:39.46 1:42.07 1:43.32 |
Seria 8 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | JANKO Kamil WOŁOSZYN Jan WIÓRKO Patryk CEBULA Michał KOSMALA Szymon BUJANOWSKI Kamil | 99 00 98 99 00 99 | Victoria Racibórz Sparta Biłgoraj Orka Zamość Sparta Biłgoraj LUKS Orlik Lublin Sparta Biłgoraj | 1:36.00 1:33.16 1:31.20 1:32.30 1:33.32 1:36.29 |
Seria 9 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | KITKA Jakub BESZ Michał BOROWIK Bartosz ŁUKASZCZYK MATEUSZ LEGIEĆ MATEUSZ KRAKOWIAK Piotr | 99 99 99 00 98 00 | Orka Zamość Victoria Racibórz Victoria Racibórz Wodnik Krasnystaw Wodnik Krasnystaw Fala Kraśnik | 1:30.99 1:29.00 1:28.00 1:29.00 1:30.67 1:31.19 |
Seria 10 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | LEŃCZUK Dominik KOTWICA Bartosz CEGŁOWSKI Patryk MOSNITSKIY Mykola WŁODARCZYK Franciszek BIELAK Arkadiusz | 98 01 98 00 00 98 | Orka Zamość Olimpijczyk Świdnik LUKS Orlik Lublin Szkoła Sportowa 2 Rivne Fala Kraśnik Sparta Biłgoraj | 1:26.61 1:26.05 1:25.87 1:25.90 1:26.43 1:26.68 |
Seria 11 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | KRZYKAŁA Emil KONOPKA Rafał SOBEK Maksymilian ZAPART Bartłomiej LUGOVIY Oleksandr SAWA Kacper | 01 98 99 99 00 98 | Olimpijczyk Świdnik Sparta Biłgoraj LUKS Orlik Lublin Victoria Racibórz Szkoła Sportowa 2 Rivne Sparta Biłgoraj | 1:25.05 1:24.06 1:23.50 1:24.00 1:24.50 1:25.72 |
Seria 12 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | FEDCHUK Vadim JANKOWSKI Mikołaj PASZKO Maciej KRAVCHUK Sergiy JUROMSKIY Illia STASAK Bartłomiej | 00 98 99 99 00 99 | Szkoła Sportowa 2 Rivne Delfinek Łuków Sparta Biłgoraj Szkoła Sportowa 2 Rivne Szkoła Sportowa 2 Rivne Avia Świdnik | 1:23.25 1:22.81 1:22.44 1:22.56 1:22.97 1:23.36 |
Seria 13 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | BRYKSA Maksim CHWALCZYK Szymon PRZEGON Michał LESKOVETS Danylo SKOWRONEK Maksymilian WIÓRKO Dawid | 00 99 98 99 99 00 | Szkoła Sportowa 2 Rivne Victoria Racibórz Orka Zamość Szkoła Sportowa 2 Rivne Victoria Racibórz Orka Zamość | 1:22.00 1:22.00 1:21.48 1:21.65 1:22.00 1:22.19 |
Seria 14 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMANEK Sebastian BUKALSKI Albert PETRYSHYN Mikhaylo YAKOVETS Andriy BARGLOWSKI Mateusz KOZAK Maciej | 98 95 99 97 98 96 | Delfinek Łuków Delfin Pionki Szkoła Sportowa 2 Rivne Szkoła Sportowa YD-Rivne Roś Pisz KS OLIMPIA Lublin | 1:20.80 1:20.40 1:20.17 1:20.36 1:20.59 1:20.82 |
Seria 15 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | GŁOWIŃSKI Aleksander LAZARCHUK Viktor KRÓL Oskar BATANEVICH Evgeniy ZARZYCKI Damian KUTNIK Wiktor | 99 00 99 99 00 98 | Victoria Racibórz Szkoła Sportowa 2 Rivne KS OLIMPIA Lublin Szkoła Sportowa 2 Rivne Sparta Biłgoraj Sokół Rzeszów | 1:20.00 1:19.56 1:18.00 1:18.98 1:19.93 1:20.00 |
Seria 16 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | PAWĘZKA Michał CIBOROWSKI Natan BUJAK Kacper PRÓSZYNSKI Igor SIEJAK Jakub CHAREWICZ Hubert | 98 98 98 99 97 00 | Sparta Biłgoraj Roś Pisz Lublinianka Fala Kraśnik Delfinek Łuków Żak Biała Podlaska | 1:17.82 1:17.23 1:16.26 1:16.34 1:17.54 1:17.84 |
Seria 17 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | HVOZDIK Pavlo KHOMIAKOV Illia KUBIŚ Jakub ASTAFIEV Oleksiy BRZYKOWSKI Krystian MARZEWSKI Robert | 99 99 98 99 98 95 | Szkoła Sportowa 2 Rivne Szkoła Sportowa 2 Rivne LUKS Orlik Lublin Szkoła Sportowa 2 Rivne Sokół Rzeszów Avia Świdnik | 1:16.04 1:15.76 1:15.13 1:15.59 1:16.00 1:16.14 |
Seria 18 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | ZAPALSKI Konrad NOWAK Tomasz PROCEK Michał SOLA Kornel LIS Patryk ŁAGOWSKI Dawid | 98 97 96 97 98 96 | Fala Kraśnik Orka Zamość Victoria Racibórz Fala Kraśnik Avia Świdnik Avia Świdnik | 1:14.66 1:13.59 1:13.00 1:13.00 1:13.90 1:14.72 |
Seria 19 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | MIŚ Mateusz KOMOSA Mateusz ŚWIERCZEK Mariusz BAIDAN Orest JELEŃ Michał HAŁAS Bartłomiej | 97 95 96 99 97 97 | Sokół Rzeszów Avia Świdnik Victoria Racibórz Szkoła Sportowa 2 Rivne Avia Świdnik Victoria Racibórz | 1:13.00 1:12.15 1:12.00 1:12.13 1:12.79 1:13.00 |
Seria 20 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWIERCZEK Marcin JANICKI Mateusz RABEK Tomasz NIESTRÓJ Robert MISIARZ Adrian GRZYWA Karol | 96 96 97 96 98 97 | Victoria Racibórz Skarpa Lublin Huragan Międzyrzec Podlaski Victoria Racibórz Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik | 1:12.00 1:11.15 1:10.53 1:11.10 1:11.51 1:12.00 |
Seria 21 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | WÓJCIK Łukasz BASIUK Wojciech SZOSTAK Michał ADAMCZYK Hubert RADWAŃSKI Igor GRZYB Dominik | 93 93 94 97 97 97 | Orka Zamość Avia Świdnik Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:10.04 1:09.08 1:08.56 1:08.81 1:09.95 1:10.28 |
Seria 22 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | SZUTKO Mateusz RADLIŃSKI Ignacy KLIZA Adrian BASIUK Maciej PASICHNYK Oleg MIRONIUK Rafał | 97 96 95 96 95 95 | Żak Biała Podlaska Orka Zamość Avia Świdnik Avia Świdnik Szkoła Sportowa YD-Rivne Huragan Międzyrzec Podlaski | 1:08.21 1:07.17 1:06.67 1:07.10 1:08.19 1:08.42 |
Seria 23 z 23 |
1 2 3 4 5 6 | HOŁUB Jan GABRYSZ Wojciech TOKARSKI Krzysztof RUBAJ Adrian SKÓRSKI Jakub MAZUR Andrzej | 96 95 96 96 94 95 | Avia Świdnik Victoria Racibórz Victoria Racibórz Skarpa Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik | 1:06.14 1:05.00 1:03.90 1:04.23 1:06.14 1:06.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2011-05-15 - 10:54 | Kobiet, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | BIELAK Katarzyna KOLENDA Zofia KOVALENKO Luba | 99 98 02 | Sparta Biłgoraj Lider Chełm Szkoła Sportowa 2 Rivne | 1:41.08 1:24.06 1:33.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | RABCZYŃSKA Marta FILIPKOWSKA Dominika KAMIŃSKA Liliana ZYGO Karolina GOLEŃ Martyna OVCHARENKO Karina | 98 99 97 96 98 99 | Avia Świdnik Roś Pisz Delfinek Łuków KS OLIMPIA Lublin Fala Kraśnik Szkoła Sportowa 2 Rivne | 1:20.45 1:15.37 1:05.26 1:06.47 1:17.59 1:23.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2011-05-15 - 10:59 | Mężczyzn, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | BUJANOWSKI Kamil PASZKO Maciej MOSNITSKIY Mykola | 99 99 00 | Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Szkoła Sportowa 2 Rivne | 1:42.10 1:28.87 1:29.68 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | BRYKSA Maksim LESKOVETS Danylo PRZEGON Michał MIŚ Mateusz LEŃCZUK Dominik BIELAK Arkadiusz | 00 99 98 97 98 98 | Szkoła Sportowa 2 Rivne Szkoła Sportowa 2 Rivne Orka Zamość Sokół Rzeszów Orka Zamość Sparta Biłgoraj | 1:21.32 1:19.02 1:13.34 1:16.00 1:19.82 1:25.68 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SOLA Kornel BASIUK Wojciech SKÓRSKI Jakub HAŁAS Bartłomiej RABEK Tomasz SZUTKO Mateusz | 97 93 94 97 97 97 | Fala Kraśnik Avia Świdnik Avia Świdnik Victoria Racibórz Huragan Międzyrzec Podlaski Żak Biała Podlaska | 1:10.96 1:04.44 1:00.19 1:04.00 1:07.78 1:11.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2011-05-15 - 11:05 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | ŚCIŚLAK Alicja TURCZYŃSKA JOANNA SOSNOWSKA Weronika KONDRATUK Olena KIEŁŁPSZ Julia ŁUBKOWSKIA Magdalena | 03 01 99 01 01 00 | Orka Zamość Wodnik Krasnystaw Delfinek Łuków Szkoła Sportowa 2 Rivne Sparta Biłgoraj Orka Zamość | NT 1:52.18 1:27.46 1:44.00 1:53.20 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KOWAL Justyna ŁYSIAK MILENA RYZINSKA Daria MAZNICKA Vladyslava MIZAK Natalia ONYSKO Oksana | 99 98 98 00 99 99 | Orka Zamość Trójka Puławy Roś Pisz Szkoła Sportowa 2 Rivne Sparta Biłgoraj Szkoła Sportowa 2 Rivne | 1:26.68 1:22.00 1:20.57 1:21.71 1:22.34 1:27.06 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SIKORA Laura KOŚCIK Patrycja SUCHOTA Magdalena JACNIACKA Karolina FISHCHUK Kateryna KARLIŃSKA WERONIKA | 96 98 97 98 98 98 | Wodnik 29 Katowice Sparta Biłgoraj Huragan Międzyrzec Podlaski Fala Kraśnik Szkoła Sportowa 2 Rivne Trójka Puławy | 1:14.00 1:12.85 1:09.26 1:12.35 1:13.69 1:18.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2011-05-15 - 11:12 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | CHYRCHAŁA Rafał BAJ Mateusz ROSIAK Artek | 02 02 01 | Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość | NT 1:59.12 NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KOSTRUBIEC Bernard SĘDŁAK Wiktor BOROWIK Bartosz GŁOWIŃSKI Aleksander KŁUBKO Paweł DOMINK Dawid | 00 99 99 99 01 01 | Orka Zamość Orka Zamość Victoria Racibórz Victoria Racibórz Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj | 1:51.00 1:32.43 1:27.00 1:30.00 1:49.05 1:59.11 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | FEDCHUK Vadim ZARZYCKI Damian CHAREWICZ Hubert PAWĘZKA Michał SOBEK Maksymilian KRAKOWIAK Piotr | 00 00 00 98 99 00 | Szkoła Sportowa 2 Rivne Sparta Biłgoraj Żak Biała Podlaska Sparta Biłgoraj LUKS Orlik Lublin Fala Kraśnik | 1:21.56 1:18.36 1:16.05 1:16.56 1:19.15 1:25.66 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | JASTRZĄBEK Karol ASTAFIEV Oleksiy BAIDAN Orest ZAPALSKI Konrad BUJAK Kacper JANKOWSKI Mikołaj | 98 99 99 98 98 98 | Wodnik 29 Katowice Szkoła Sportowa 2 Rivne Szkoła Sportowa 2 Rivne Fala Kraśnik Lublinianka Delfinek Łuków | 1:14.00 1:13.33 1:10.61 1:11.98 1:13.80 1:15.57 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWIERCZEK Marcin RADLIŃSKI Ignacy CAŁKA Mateusz GABRYSZ Wojciech SKOCZYLAS Adam KOMOSA Mateusz | 96 96 89 95 96 95 | Victoria Racibórz Orka Zamość 23 Lublin Victoria Racibórz Wodnik 29 Katowice Avia Świdnik | 1:06.00 1:04.06 58.49 59.90 1:05.90 1:08.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 2011-05-15 - 11:23 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PARZYCH Weronika BAŁUTA Ada SAWICKA Julia CHOLEWIŃSKA Paulina BOGDANOWICZ Wiktoria WNĘK Zuzanna | 01 99 01 01 01 01 | Sparta Biłgoraj Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj | 2:04.07 2:00.00 1:56.00 1:59.99 2:03.32 2:12.32 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KOŚCIK Katarzyna KRAWCZUK Katarzyna HAŁKA Wiktoria MARCINKOWSKA PATRYCJA MRÓZ KATARZYNA PIETRZAK Maria | 00 00 01 98 98 00 | Orka Zamość Orka Zamość Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw Wodnik Krasnystaw KS OLIMPIA Lublin | 1:48.00 1:45.12 1:42.77 1:43.06 1:45.47 1:52.50 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | HAJDENRAICH Julia TRAWIŃSKA Kamila NIECHYPORETS Diana KARPIUK Natalia VOVCHANSKA Solomiya ROZMUS Joanna | 00 99 98 99 00 99 | Fala Kraśnik Avia Świdnik Szkoła Sportowa YD-Rivne Avia Świdnik Szkoła Sportowa 2 Rivne Orka Zamość | 1:40.52 1:35.27 1:32.15 1:34.59 1:38.07 1:41.67 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MORYKON Dariya KOZAK Anna SZYMAŃSKA KLAUDIA ZDZIOBŁO Kinga NOWOSAD Karolina KĘPA KLAUDIA | 99 99 98 98 98 97 | Szkoła Sportowa 2 Rivne KS OLIMPIA Lublin Trójka Puławy Sparta Biłgoraj Lider Chełm Trójka Puławy | 1:31.75 1:31.15 1:31.00 1:31.07 1:31.30 1:32.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZEPANIK Agata BUDZISZEWSKA Aleksandra BIERNACKA Anna PRYKHODKO Viktoriia SIWEK Hanna OGRODOWCZYK Magdalena | 98 97 97 98 97 99 | Lublinianka Żak Biała Podlaska Huragan Międzyrzec Podlaski Szkoła Sportowa 2 Rivne Victoria Racibórz Lider Chełm | 1:28.67 1:27.45 1:26.24 1:27.43 1:28.38 1:29.74 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | HRYCIUK Patrycja MENDYK ADRIANNA SIEŃCZYK Jowita GRUCHALSKA Natalia KARYKOWSKA Katarzyna SADURSKA Martyna | 98 98 97 96 96 97 | Huragan Międzyrzec Podlaski Wodnik Radom Żak Biała Podlaska Sokół Rzeszów Skarpa Lublin LUKS Orlik Lublin | 1:20.52 1:20.00 1:15.58 1:16.90 1:20.07 1:21.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 2011-05-15 - 11:36 | Mężczyzn, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 5 | ZYGMUNT Mikołaj SZUPER Jakub BOCHNIAK Jakub OBERDA Jakub | 00 99 01 00 | Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość | NT 2:04.00 2:15.11 NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KOŁCON Patryk SZEWC Kacper WÓJCIK Mateusz KOWAL Mateusz PISARCZYK Wiktor CIOS Jakub | 00 01 01 99 00 01 | Orka Zamość Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Orka Zamość Sparta Biłgoraj | 1:50.60 1:45.06 1:41.84 1:42.90 1:45.11 1:59.53 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MAJCHER Maciej WAJSZCZUK Wiktor KOTWICA Bartosz KOSMALA Szymon CEBULA Michał OBST Radosław | 99 98 01 00 99 00 | Sparta Biłgoraj Orka Zamość Olimpijczyk Świdnik LUKS Orlik Lublin Sparta Biłgoraj Orka Zamość | 1:40.57 1:38.09 1:33.34 1:37.26 1:40.23 1:41.11 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PETRYSHYN Mikhaylo KRAVCHUK Sergiy SAWA Kacper KUTNIK Wiktor WIÓRKO Patryk LAZARCHUK Viktor | 99 99 98 98 98 00 | Szkoła Sportowa 2 Rivne Szkoła Sportowa 2 Rivne Sparta Biłgoraj Sokół Rzeszów Orka Zamość Szkoła Sportowa 2 Rivne | 1:32.53 1:30.29 1:26.46 1:27.50 1:31.24 1:33.02 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KONOPKA Rafał MARZEWSKI Robert MISIARZ Adrian NIESTRÓJ Robert SZYMANEK Sebastian BRZYKOWSKI Krystian | 98 95 98 96 98 98 | Sparta Biłgoraj Avia Świdnik Sparta Biłgoraj Victoria Racibórz Delfinek Łuków Sokół Rzeszów | 1:25.32 1:22.05 1:18.34 1:18.76 1:22.62 1:25.50 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KUBIŚ Jakub KLIZA Adrian TOKARSKI Krzysztof RUBAJ Adrian NOWAK Tomasz PACAN Jan | 98 95 96 96 97 96 | LUKS Orlik Lublin Avia Świdnik Victoria Racibórz Skarpa Lublin Orka Zamość Wodnik 29 Katowice | 1:15.51 1:13.24 1:04.02 1:08.46 1:14.15 1:16.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 2011-05-15 - 11:50 | Kobiet, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
1 2 3 4 5 | KUROWSKA Oliwia CZARNOCKA Anna POMARAŃSKA KAROLINA BARTOSZCZYK Magdalena MARCZUK Aleksandra | 01 01 01 99 01 | Olimpijczyk Świdnik Olimpijczyk Świdnik Wodnik Krasnystaw Orka Zamość Orka Zamość | NT NT 1:56.30 1:59.00 NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | DZIWULSKA Julia DENYS Agnieszka STRUK Marcelina WLAŹ Dominika BŹDZIUCH Róża JUŚ Aleksandra | 00 00 00 01 01 99 | Orka Zamość Orka Zamość Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Orka Zamość | 1:47.00 1:33.21 1:26.88 1:31.98 1:33.35 1:47.00 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | TURAKIEWICZ Ewa PIDEK ALEKSANDRA MĄCZKA Anna OCHWAT Monika PALUCH Katarzyna MAJEWSKA Justyna | 99 99 99 99 99 99 | Victoria Racibórz Wodnik Krasnystaw Avia Świdnik Victoria Racibórz Sparta Biłgoraj Victoria Racibórz | 1:26.00 1:24.44 1:21.24 1:22.00 1:24.53 1:26.00 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MISTERSKA Agnieszka BRYCZEK Maria STOPYRA Martyna PLIŻGA Kinga SAKOWICZ Martyna PRADIUCH Żaneta | 99 00 98 99 97 00 | Victoria Racibórz Fala Kraśnik Lublinianka Orka Zamość Orka Zamość Żak Biała Podlaska | 1:16.00 1:14.39 1:13.51 1:13.98 1:14.67 1:17.26 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | JAKÓBIK Sara SERAFIN Monika ANDRZEJEWSKA Kamila REZNIK Alina BEŁCZĄCKA Estera MATEJEK Julita | 98 97 99 99 99 98 | Sparta Biłgoraj Orka Zamość Lider Chełm Szkoła Sportowa 2 Rivne Avia Świdnik Delfinek Łuków | 1:13.23 1:12.51 1:12.43 1:12.48 1:12.81 1:13.50 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | TOCZEK Agnieszka TATARA Alicja WASILEWSKA Katarzyna KUBIK Wiktoria BUKALSKA Kamila KAPŁON Aleksandra | 98 99 96 97 93 99 | Żak Biała Podlaska LUKS Orlik Lublin Delfin Pionki Żak Biała Podlaska Delfin Pionki Orka Zamość | 1:11.77 1:10.97 1:10.11 1:10.76 1:11.20 1:12.28 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | OLEKSIYCHUK Alina WOJCIECHOWSKA Joanna KUZKO Aleksandra SIENKIEWICZ Paula SACZUK Aleksandra OSINIAK Ewa | 98 98 98 99 98 00 | Szkoła Sportowa 2 Rivne LUKS Orlik Lublin Żak Biała Podlaska Orka Zamość Lublinianka LUKS Orlik Lublin | 1:07.51 1:06.40 1:06.01 1:06.39 1:06.63 1:09.50 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KRUK Urszula PAWLUKIEWICZ Randia NOGAJ PAULINA DEMBICKA Anna WIECZOREK Magdalena KORHOVA Anna | 97 96 98 94 98 99 | LUKS Orlik Lublin Wodnik 29 Katowice Wodnik Radom Szkoła Sportowa YD-Rivne Fala Kraśnik Szkoła Sportowa 2 Rivne | 1:05.24 1:04.20 1:03.02 1:03.80 1:04.93 1:05.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 2011-05-15 - 12:06 | Mężczyzn, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | ILCZUK Karol GUCZ Mateusz KOWALCZYK Wojciech PRANAGAL Jakub ANTOSZ Krzysztof FILIPEK Błażej | 01 01 01 01 02 02 | Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Avia Świdnik Sparta Biłgoraj Orka Zamość | NT NT 2:22.00 NT NT NT |
Seria 2 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | MUCHA Bartosz WULKOWICZ Adrian PODOBA Dawid POLSKI Bartosz ZIĘBA Damian SAWINIEC Michał | 02 00 00 00 01 01 | Delfin Pionki Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość | 2:00.00 1:54.32 1:44.44 1:45.45 1:55.67 2:01.00 |
Seria 3 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | WOŹNY Kajetan SKUBISZ Artur ZADRĄG PIOTR LITWIN Damian LEGIEĆ MATEUSZ OBSZAŃSKI Paweł | 01 01 99 01 98 97 | Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw Orka Zamość | 1:38.36 1:35.84 1:32.67 1:35.02 1:38.17 1:43.00 |
Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | CHĘCIŃSKI Wojciech WARCHOŁ Jan HOŁUB Krzysztof ZAPART Bartłomiej MUCHA Bernard SZUWARA Kacper | 98 99 00 99 97 00 | Delfin Pionki Delfin Pionki Avia Świdnik Victoria Racibórz Delfin Pionki Orka Zamość | 1:28.40 1:27.00 1:24.67 1:25.00 1:28.10 1:28.98 |
Seria 5 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | JANKO Kamil SKUBA Marcin BESZ Michał SKOWRONEK Maksymilian WOŁOSZYN Jan SIDOR Adrian | 99 98 99 99 00 99 | Victoria Racibórz Orka Zamość Victoria Racibórz Victoria Racibórz Sparta Biłgoraj Orka Zamość | 1:22.00 1:21.25 1:18.00 1:18.00 1:21.37 1:23.72 |
Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | ŁUKASZCZYK MATEUSZ CEGŁOWSKI Patryk TROJANOWSKI Jarosław LIPOWSKI Mateusz CHWALCZYK Szymon WAWER Rafał | 00 98 96 01 99 96 | Wodnik Krasnystaw LUKS Orlik Lublin Delfin Pionki Sparta Biłgoraj Victoria Racibórz Delfin Pionki | 1:17.12 1:16.19 1:15.40 1:15.61 1:17.00 1:17.60 |
Seria 7 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KITKA Jakub LUGOVIY Oleksandr JUROMSKIY Illia KRZYKAŁA Emil STASAK Bartłomiej YAKOVETS Andriy | 99 00 00 01 99 97 | Orka Zamość Szkoła Sportowa 2 Rivne Szkoła Sportowa 2 Rivne Olimpijczyk Świdnik Avia Świdnik Szkoła Sportowa YD-Rivne | 1:13.79 1:12.56 1:12.20 1:12.43 1:12.87 1:14.56 |
Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KOZAK Maciej KRÓL Oskar BARGLOWSKI Mateusz BATANEVICH Evgeniy WIÓRKO Dawid WŁODARCZYK Franciszek | 96 99 98 99 00 00 | KS OLIMPIA Lublin KS OLIMPIA Lublin Roś Pisz Szkoła Sportowa 2 Rivne Orka Zamość Fala Kraśnik | 1:11.08 1:09.73 1:07.68 1:09.19 1:10.06 1:12.16 |
Seria 9 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | CIBOROWSKI Natan KHOMIAKOV Illia ŚWIERCZEK Mariusz PRÓSZYNSKI Igor SIEJAK Jakub HVOZDIK Pavlo | 98 99 96 99 97 99 | Roś Pisz Szkoła Sportowa 2 Rivne Victoria Racibórz Fala Kraśnik Delfinek Łuków Szkoła Sportowa 2 Rivne | 1:05.43 1:05.27 1:04.00 1:05.07 1:05.43 1:06.20 |
Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | GRZYWA Karol LIS Patryk JELEŃ Michał ŁAGOWSKI Dawid GRZYB Dominik PROCEK Michał | 97 98 97 96 97 96 | Fala Kraśnik Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik Huragan Międzyrzec Podlaski Victoria Racibórz | 1:02.35 1:01.40 1:00.38 1:01.14 1:02.08 1:04.00 |
Seria 11 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | PASICHNYK Oleg BUKALSKI Albert BASIUK Maciej SZOSTAK Michał RADWAŃSKI Igor JANICKI Mateusz | 95 95 96 94 97 96 | Szkoła Sportowa YD-Rivne Delfin Pionki Avia Świdnik Orka Zamość Orka Zamość Skarpa Lublin | 1:00.15 1:00.00 57.54 57.70 1:00.09 1:00.36 |
Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | LIS Przemysław WÓJCIK Łukasz HOŁUB Jan MAZUR Andrzej MIRONIUK Rafał ADAMCZYK Hubert | 96 93 96 95 95 97 | Avia Świdnik Orka Zamość Avia Świdnik Avia Świdnik Huragan Międzyrzec Podlaski Orka Zamość | 57.37 55.05 52.26 54.44 57.00 57.50 |