Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  17 - 18 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  17 - 18 lat
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  5. Kobiet, 100m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  7. Kobiet, 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  9. Kobiet, 200m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  11. Kobiet, 400m zmienny  17 - 18 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  17 - 18 lat
Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  17 - 18 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  17 - 18 lat
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  5. Kobiet, 100m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  7. Kobiet, 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  9. Kobiet, 200m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  11. Kobiet, 400m zmienny  17 - 18 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  17 - 18 lat
Nr  13. Kobiet, 4 x 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  15. Kobiet, 50m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  17. Kobiet, 50m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  19. Kobiet, 400m dowolny  17 - 18 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  17 - 18 lat
Nr  21. Kobiet, 200m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  23. Kobiet, 200m zmienny  17 - 18 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  17 - 18 lat
Nr  15. Kobiet, 50m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  17. Kobiet, 50m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  19. Kobiet, 400m dowolny  17 - 18 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  17 - 18 lat
Nr  21. Kobiet, 200m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  23. Kobiet, 200m zmienny  17 - 18 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  17 - 18 lat
Nr  25. Kobiet, 4 x 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  29. Kobiet, 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  31. Kobiet, 100m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  33. Kobiet, 100m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  35. Kobiet, 100m zmienny  17 - 18 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  17 - 18 lat
Nr  37. Kobiet, 800m dowolny  17 - 18 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  17 - 18 lat
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  29. Kobiet, 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  31. Kobiet, 100m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  33. Kobiet, 100m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  35. Kobiet, 100m zmienny  17 - 18 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  17 - 18 lat
Nr  37. Kobiet, 800m dowolny  17 - 18 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  17 - 18 lat
Nr  39. Kobiet, 4 x 100m zmienny  17 - 18 lat
Nr  40. Chłopców, 4 x 100m zmienny  17 - 18 lat


Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat
Gliwice, 13-15 marzec 2015r


Konkurencja 1
2015-03-13 - 9:00
Kobiet, 50m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
24.77
24.77
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
MKS Jordan Kraków SK
MKS Jordan Kraków SK
2009-11-29
2008-11-29

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Petryka Nikola SWR97WKS Śląsk Wrocław25.84727A
2.Sztandera Dominika97MKS Juvenia Wrocław26.27692A
3.Orczykowska Wioletta SK97KS Limanowa-swim26.47676A
4.Nogaj Paulina98Mks Wodnik Radom26.48676A
5.Dyrda Karolina SWR97WKS Śląsk Wrocław26.49675A
6.Lewandowska Aleksandra SSz98MKP Szczecin26.60666A
7.Jankowska Klaudia98UKS Gim 92 Ursynów26.79652A
8.Wilczek Zofia SK98MKS Jordan Kraków26.91644A
9.Peda Paulina98AZS AWF Katowice26.98639B
10.Borkowska Lucyna SZG97SAMBOR Tczew27.02636B
11.Bart Patrycja97MKS Pałac Katowice27.04634B
12.Pisarczyk Amelia SR98MKS SMS Victoria Racibórz27.06633B
13.Sieńczyk Jowita SK97Żak Biala Podlaska27.07632B
14.Olszewska Nikola98MTS Kwidzyn27.09631B
15.Klimczak Adrianna98Towarzystwo Pływackie Olimpijc27.11629B
16.Wojciechowska Joanna98LUKS Orlik Lublin27.18625B
17.Kozioł Karolina97MKS Ikar Mielec27.20623R
18.Sokołowska Sandra SWR98MKS JUVENIA Białystok27.21623R
19.Kikta Gabriela98Mks Sanok27.24620
20.Kit Zuzanna97UKS 9 Kalisz27.26619
21.Przybysławska Aleksandra98Mks Wodnik Radom27.28618
22.Musik Wiktoria97UKS "TRÓJKA" Częstochowa27.36612
23.Haczkiewicz Paulina SWR97WKS Śląsk Wrocław27.44607
24.Sproska Magdalena SK97MKS ZRYW Opole27.47605
25.Rogowska Paulina98SALOS Cortile Kielce27.48604
Sońta Magdalena SWR98Mks Wodnik Radom27.48604
27.Suchota Magdalena97Huragan Międzyrzec Podlaski27.51602
28.Pilarska Zofia97Azs Awf Warszawa27.63595
Magner Agata SK97MKS Jordan Kraków27.63595
30.Augustyniak Katarzyna98KORNER Zielona Góra27.65593
31.Wróbel Angelika SWR97MKS Juvenia Wrocław27.79584
32.Chmielewska Julia SG97KS AZS-AWFiS Gdańsk27.88579
33.Mesjasz Julia98SP Meduza Pajęczno27.90577
34.Łochińska Agnieszka98MKP Słowianka Gorzów27.93576
35.Górecka Marta98UKS Gim 92 Ursynów27.99572
36.Gruszczyńska Aleksandra SO98UKP Unia Oświęcim28.03569
37.Całka Anna SO97UKP Unia Oświęcim28.11565
38.Miler Oliwia98Kp Astromal Akwawit Leszno28.16562
39.Palikij Justyna97MKS Pałac Katowice28.20559
40.Węcławiak Irena98UKS Gim 92 Ursynów28.34551
41.Smoluchowska Magdalena98KS AZS-AWFiS Gdańsk28.49542
42.Kościk Patrycja SK98RWKS Sparta Biłgoraj28.55539
43.Bańbor Aleksandra97Tkkf Szczygłowice28.69531
44.Zwierzchowska Zofia97KS "1" Ożarów Mazowiecki28.72529
45.Pokrywka Karolina98MKS Trójka Łódź28.73529
46.Gosztyła Antonina98Uks,,Żoliborz'' Warszawa28.77527
47.Kulaga Dominika97Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów28.78526
48.Matuszczyk Katarzyna98Uks Huragan Sosnowiec28.89520
49.Wątor Karolina SK98SMS Galicja Kraków29.01514
50.Kaczorowska Izabela97UKS "Jasień" Sucha Beskidzka29.03513
51.Kern Dominika SR98MKS SMS Victoria Racibórz29.17505
52.Kolbe Wiktoria SR98UKS Wodnik Siemianowice Śl.29.71478
53.Zawadzka Kinga97KS OLIMPIA Lublin29.83472
54.Dziublińska Maja98Tkkf Szczygłowice29.95467
55.Zając Aleksandra98UKS Gim 92 Ursynów30.34449
Łosak Wiktoria SK98KSZO Ostrowiec30.34449
57.Radosz Joanna97UKS Fala Swarzędz30.65435
58.Białkowska Patrycja97UKS NAWA Skierniewice31.21412
DYSKW.Rybak Aleksandra SO98SP Motyl Stalowa Wola
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 9:06)


<< TOP >>
Konkurencja 2
2015-03-13 - 9:10
Chłopców, 50m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
Min.IE
21.95
21.86
22.76
Hołub Jan
Wypych Filip
WKS Śląsk Wrocław
MKS Trójka Łódź

2013-12-19
2009-11-26

: 22.76

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sendyk Paweł SSz97MKP Szczecin22.53731A
Min. IE Baku
2.Brzuś Michał97Orka Zamość22.74711A
Min. IE Baku
3.Chudy Michał97UPKS Wodnik Rawicz22.83703A
4.Kolczyński Stanisław97UKS Kapry Armexim Pruszków22.94692A
5.Książek Jakub98MKP Kołobrzeg23.01686A
6.Nowodworski Dawid97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza23.24666A
7.Gosieniecki Juliusz98Kp Astromal Akwawit Leszno23.32659A
8.Zimowski Oskar97JAGIELLONKA Warszawa23.33658A
9.Pieśniak Jakub SO97UKP Unia Oświęcim23.40652B
10.Wawulski Norbert97MKP Wodnik Bielsk Podlaski23.48646B
11.Famulok Bartosz97AZS AWF Katowice23.51643B
12.Knapowski Kacper97MUKS Piętnastka Bydgoszcz23.53642B
13.Małecki Mateusz98MKP Gdańsk23.61635B
14.Tombarkiewicz Józef SK97MKS Jordan Kraków23.67630B
15.Puk Grzegorz98Uks Huragan Sosnowiec23.72626B
16.Ogórek Bartosz97KS Delfin Gdynia23.73626B
17.Mikulski Krzysztof98Znicz Koszalin23.78622R
18.Sawczuk Oskar98SKS 137 Delfin Łódź23.79621R
19.Piwowarski Konrad SOL98MTP KORMORAN Olsztyn23.89613
20.Piechowiak Michał SZG98KORNER Zielona Góra23.91611
21.Gierszewski Jan98MUKS Piętnastka Bydgoszcz23.94609
22.Piasecki Kamil SP97K.S.Warta Poznań24.02603
23.Wysocki Mateusz98Znicz Koszalin24.03602
Hodur Filip SWwa97Mks Polonia Warszawa24.03602
Topolski Arkadiusz SO98UKP Unia Oświęcim24.03602
26.Dytkowski Jan SOc97KSZO Ostrowiec24.06600
Chowaniec Łukasz97UKS "TRÓJKA" Częstochowa24.06600
28.Więckowski Jakub SSz98MKP Szczecin24.08599
Przybysz Daniel98MKP Słowianka Gorzów24.08599
30.Bruchajzer Dominik97MZOS Płock24.12596
Kolawa Remigiusz97UKS Salmo Żory24.12596
32.Kopacki Wiktor98AZS AWF Wrocław24.13595
33.Sternak Piotr SOL98MZOS Płock24.17592
34.Andreose Jan Luigi98AZS AWF Wrocław24.20590
35.Dziadek Jan98JAGIELLONKA Warszawa24.26585
36.Jarmuła Miłosz SK98Uks G-8 Bielany Warszawa24.28584
37.Staniszewski Adam SSz97MKP Szczecin24.40575
38.Kwiatkowski Krzysztof97MTKP Delfin Toruń24.41575
39.Skiba Dominik98MUKP Fala Ropczyce24.42574
40.Olborski Krzysztof97UKS Kapry Armexim Pruszków24.43573
41.Tymiński Rafał97MKP Wodnik Bielsk Podlaski24.50568
42.Skrzypczak Filip97MKP Słowianka Gorzów24.52567
43.Pachowski Adrian97JAGIELLONKA Warszawa24.59562
44.Strzeszewski Aleks98Uks Delfin Legionowo24.61561
45.Murzyn Dawid SK97MKS Jordan Kraków24.65558
46.Strzelecki Kacper97MKS Pałac Katowice24.70555
Filek Bernard97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza24.70555
48.Przybyła Kacper SR98AZS AWF Katowice24.82547
49.Lis Patryk98KP AVIA Świdnik24.84545
50.Cichocki Jakub98MZOS Płock24.88543
51.Zając Mikołaj98Mosm Tychy24.89542
52.Brzykowski Krystian98Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów24.90541
Trójca Mateusz SK97AZS AWF Katowice24.90541
54.Rusztyk Jakub97KP Delfin Inowrocław24.91541
55.Niewiadomski Bartłomiej SWwa98UKS Pirania Targówek24.94539
Porwat Michał98MZOS Płock24.94539
57.Mańczak Błażej98KS Delfin Gdynia24.96537
58.Mostowski Arkadiusz97SP Meduza Pajęczno24.97537
59.Zybała Krystian97Maratończyk Ostrów Wlkp.25.01534
60.Mikołajczak Kamil98Znicz Koszalin25.04532
61.Chrapek Marcin98MTP Delfin Cieszyn25.06531
62.Klimczuk Karol97KS AZS-AWFiS Gdańsk25.08530
63.Biernacki Kacper98Znicz Koszalin25.09529
64.Perkowski Wiktor SOL98JAGIELLONKA Warszawa25.12527
65.Gryglewicz Juliusz98UKS Żoliborz25.14526
66.Kurowski Szymon SR98AZS AWF Katowice25.16525
67.Pinkosz Mateusz SWR98UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki25.18523
68.Brauntsch Marek SO98AZS AWF Katowice25.21522
Konczewski Jakub97MKS Pałac Katowice25.21522
Ampulski Remigiusz98Klub Pływacki "Totis Viribus" 25.21522
71.Popis Emil SR98MKS SMS Victoria Racibórz25.23520
Sawka Juliusz97MKS Pałac Katowice25.23520
73.Milczarek Piotr98MKS Trójka Łódź25.35513
74.Anysz Michał97UKS Gim 92 Ursynów25.43508
75.Kubiaczyk Jakub97UKS 9 Kalisz25.45507
76.Bartkowiak Adam98Iskra Konin25.51503
77.Tkaczyk Konrad97Uks Orka Lubań25.53502
78.Błaszczyk Michał SR98MKS SMS Victoria Racibórz25.55501
79.Mazur Szymon98Uks Orka Lubań25.56500
80.Chrapek Filip97Aquator Kozienice25.65495
81.Szymończyk Karol98Uks Huragan Sosnowiec25.66495
82.Bochnowski Maciej SK98Mkp Bobry Dębica25.67494
Zuchowski Ernest97KS Delfin Gdynia25.67494
84.Wojtowicz Jakub98AZS AWF Katowice25.68493
85.Jaraszkiewicz Piotr98UKS CITYZEN Poznań25.69493
86.Kiryluk Damian98UKS Dwójka Morena Gdańsk25.87483
87.Kostanowicz Artur98Mks Polonia Warszawa25.88482
88.Jastrząbek Karol SR98MKS SMS Victoria Racibórz25.89482
Racinowski Jakub98MUKS Piętnastka Bydgoszcz25.89482
90.Matura Klaudiusz SR98MKS SMS Victoria Racibórz26.01475
91.Karczewski Norbert98KP Delfin Inowrocław26.05473
92.Białowieżec Aaron98MKP Wodnik Bielsk Podlaski26.11469
93.Duda Michał98Ukp Ruda Śląska26.21464
94.Skonieczny Stanisław98Uks,,Żoliborz'' Warszawa26.23463
95.Muth Marcin97KS "1" Ożarów Mazowiecki26.24463
96.Skuba Marcin98Orka Zamość26.36456
97.Słomiński Miłosz98MUKS Piętnastka Bydgoszcz26.54447
98.Turkiewicz Maciej98Uks Orka Lubań26.59444
99.Batko Daniel97MKS Jordan Kraków26.62443
100.Podwiński Hubert98MKS 9 Dzierżoniów26.71439
101.Mieszczeriakow Mirosłąw98MKP Wodnik Bielsk Podlaski26.77436
102.Huzarewicz Maciej98KS Delfin Gliwice26.81434
103.Semmerling Michał97KS AZS-AWFiS Gdańsk26.93428
104.Juszczyk Dawid97Uks Orka Lubań26.96426
105.Nowak Hubert98UKS Ostrobramska Warszawa26.98425
106.Osses Filip SP97K.S.Warta Poznań27.00425
107.Balin Aleksander97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza27.03423
108.Pozlewicz Sławomir98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza27.44404
109.Męczyński Mateusz98AZS AWF Wrocław27.67394
110.Kępiński Michał97SKS 137 Delfin Łódź28.00381
111.Droński Michał97UKS "Jasień" Sucha Beskidzka28.45363


<< TOP >>
Konkurencja 3
2015-03-13 - 9:20
Kobiet, 50m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
30.62
30.62
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
2013-12-20
2013-12-20

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sztandera Dominika97MKS Juvenia Wrocław31.30779A
2.Kit Zuzanna97UKS 9 Kalisz32.13720A
3.Kasperuk Justyna SWwa98Mks Polonia Warszawa32.18716A
4.Greglak Marta SWR97MKS ZRYW Opole32.92669A
5.Michalczyk Urszula SO97UKP Unia Oświęcim33.02663A
6.Szczuka Klaudia SWR97WKS Śląsk Wrocław33.09659A
7.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice33.46637A
8.Wikieł Angelika SOL98UŚKS Ostrołęka33.64627A
9.Niedżwiedzka Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn-Koźle33.68625B
10.Czuk Agata SWR98WKS Śląsk Wrocław33.94611B
11.Koral Julia SR98Górnik Radlin34.07604B
12.Rugała Anna SO98UKP Unia Oświęcim34.10602B
13.Bartyzel Aleksandra98UKP MANTA Jelcz-Laskowice34.23595B
14.Senetelska Olga SK97MKS Jordan Kraków34.38587B
15.Kozioł Karolina97MKS Ikar Mielec34.45584B
16.Sońta Magdalena SWR98Mks Wodnik Radom34.60576B
17.Michalska Katarzyna SR98AZS AWF Katowice34.87563R
18.Kikta Gabriela98Mks Sanok35.03555R
19.Żybała Nikola SR98Górnik Radlin35.08553
20.Gasin Nadia, SG98KS AZS-AWFiS Gdańsk35.10552
21.Helbing Justyna SK97MKS Jordan Kraków35.35540
22.Czarnecka Klaudia97K.S.Warta Poznań35.48534
23.Świeca Kamila97Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów35.49534
24.Kamińska Liliana97MKS Delfinek Łuków36.05509
25.Warmińska Daria SR98RMKS Rybnik36.22502
26.Sajecka Zofia98UKS Gim 92 Ursynów36.46492
27.Jasiul Urszula SO98Uks Delfin Legionowo37.08468
28.Bednarek Aleksandra98Mks Jedynka Łódź37.50452
29.Wójcik Edyta98Aquator Kozienice37.88439
DYSKW.Kieraga Marta97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 9:37)


<< TOP >>
Konkurencja 4
2015-03-13 - 9:25
Chłopców, 50m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
Min.IE
27.59
27.18
27.24
Hołub Maciej
Tokarski Krzysztof
UKS Orlik Przeworsk SK
MKS SMS Victoria Racibórz

2012-12-21
2014-12-20

: 27.24

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Arentewicz Jacek97UKS Shark Rudna28.87669A
2.Kusto Robert98Uks Orka Lubań28.88668A
3.Kadrow Konrad97Uks Delfin Tarnobrzeg29.08654A
4.Fedorowicz Jakub97Mks Wodnik Radom29.15649A
5.Olejnik Aleksander SSz98MKP Szczecin29.28641A
6.Nowodworski Dawid97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza29.30640A
7.Wawrzynkiewicz Piotr SSz98MKP Szczecin29.33638A
8.Sowa Marcin SO97SP Motyl Stalowa Wola29.35636A
9.Misiarz Adrian SK98RWKS Sparta Biłgoraj29.50627B
10.Brzykowski Krystian98Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów29.52625B
11.Zuchowicz Jan98Uks,,Żoliborz'' Warszawa29.55623B
12.Szydłowski Kamil SR98Kp Astromal Akwawit Leszno29.61620B
13.Żmija Marek97AZS AWF Katowice29.65617B
14.Romanowski Kamil97MTKP Delfin Toruń29.66616B
15.Ostrowski Igor98Pzp29.68615B
16.Seremet Konrad SO98UKP Unia Oświęcim29.76610B
17.Droś Patryk97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza29.82607R
18.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice29.89602?
Szczutkowski Robert SWR98WKS Śląsk Wrocław29.89602?
20.Trefler Michał97JAGIELLONKA Warszawa30.01595
21.Smok Witold97UKP Wodnik30.12589
22.Kosowicz Wojciech SZG97KORNER Zielona Góra30.13588
23.Wawro Wojciech SO98SP Motyl Stalowa Wola30.16586
24.Korek Jakub97Uks,,Żoliborz'' Warszawa30.22583
25.Kolawa Remigiusz97UKS Salmo Żory30.35575
26.Wawryca Szymon SR98MKS SMS Victoria Racibórz30.43571
27.Januszanis Jakub SOL98OLIMPIJCZYK Suwałki30.68557
28.Bruździak Maciej SOL98MTP KORMORAN Olsztyn30.72555
29.Szymanek Sebastian98UKS Gim 92 Ursynów30.81550
30.Hałas Bartłomiej SR97RMKS Rybnik30.83549
31.Pierściński Adam98MKS Piaseczno30.86547
32.Kasprzycki Miłosz98UKS 9 Kalisz31.21529
33.Szulich Igor98Uks Delfin Legionowo31.27526
34.Szafarczyk Igor97KORONA SWIM Kielce31.36521
35.Kunz Kacper97KS Delfin Gdynia31.38520
36.Walaszek Jędrzej SOL98MTP KORMORAN Olsztyn31.65507
37.Cichocki Jakub98MZOS Płock31.71504
38.Sławiński Marcin97Uks Orka Lubań31.75502
39.Bartkowiak Adam98Iskra Konin31.91495
40.Kubiś Jakub98Uczniowski Klub Sportowy Olimp31.95493
41.Jaworski Norbert SOc98UNIA Busko Zdrój32.09487
42.Sowier Wojciech97MKS Jordan Kraków32.60464
43.Muth Marcin97KS "1" Ożarów Mazowiecki32.63463
44.Lesik Radosław SR98MKS SMS Victoria Racibórz32.69460
45.Batko Daniel97MKS Jordan Kraków33.58425
46.Droński Michał97UKS "Jasień" Sucha Beskidzka34.26400
47.Męczyński Mateusz98AZS AWF Wrocław34.29399
48.Celiński Alan98Uks,,Żoliborz'' Warszawa35.18369
DYSKW.Popławski Łukasz97UKP Wodnik
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)  (Czas: 9:42), Nawrót 25m


<< TOP >>
Konkurencja 5
2015-03-13 - 9:30
Kobiet, 100m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
58.69
58.69
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
MKS Pałac Katowice
MKS Pałac Katowice
2000-12-01
2000-12-01

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Nogaj Paulina98Mks Wodnik Radom1:02.31689A28.6633.65
2.Olszewska Nikola98MTS Kwidzyn1:02.34688A29.4232.92
3.Musioł Wiktoria SO98UKP Unia Oświęcim1:02.66678A29.4833.18
4.Szkarłat Julia SWR98WKS Śląsk Wrocław1:02.84672A29.2733.57
5.Wilczek Zofia SK98MKS Jordan Kraków1:03.57649A29.8133.76
6.Tomala Aleksandra SR97MKS ZRYW Opole1:03.64647A29.7933.85
7.Lewandowska Aleksandra SSz98MKP Szczecin1:03.83641A30.0933.74
8.Niemiec Aleksandra97MUKP Fala Ropczyce1:04.61618A29.7934.82
9.Oleba Małgorzata SSz98MKP Szczecin1:04.86611B30.3534.51
10.Kolenda Zofia98Lider Chełm1:05.02606B30.2834.74
11.Mendowska Paulina SP97K.S.Warta Poznań1:05.26600B30.6934.57
12.Pisarczyk Amelia SR98MKS SMS Victoria Racibórz1:05.38596B30.3735.01
13.Hasny Marta98MKS ZRYW Opole1:05.39596B30.3535.04
14.Klimczak Adrianna98Towarzystwo Pływackie Olimpijc1:05.51593B29.9135.60
15.Bogucka Dagmara SWR97MKS Juvenia Wrocław1:05.63590B30.8734.76
16.Peda Paulina98AZS AWF Katowice1:05.70588B30.1535.55
17.Wolny Magdalena98AZS AWF Katowice1:05.89583R30.8035.09
18.Śliwińska Marta97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:06.08578R30.7535.33
19.Górecka Marta98UKS Gim 92 Ursynów1:06.3557130.9635.39
20.Kamińska Liliana97MKS Delfinek Łuków1:06.4756831.1735.30
21.Rybak Aleksandra SO98SP Motyl Stalowa Wola1:06.6056431.1635.44
22.Zarychta Anita98SKP BARAKUDA Starachowice1:07.1255131.7035.42
23.Pilarska Zofia97Azs Awf Warszawa1:07.4054431.1836.22
24.Kotowicz Anna SOL98Mos Ełk1:07.6153931.2836.33
25.Miler Oliwia98Kp Astromal Akwawit Leszno1:07.7753530.8336.94
26.Gosztyła Antonina98Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:08.7651331.8536.91
27.Sroczyńska Paula98Mkp Bobry Dębica1:09.0050731.6337.37
28.Sarna Katarzyna98UKS NAWA Skierniewice1:09.1850332.2636.92
29.Zwierzchowska Zofia97KS "1" Ożarów Mazowiecki1:09.4149831.6437.77
30.Kolbe Wiktoria SR98UKS Wodnik Siemianowice Śl.1:13.4642032.7640.70
31.Zawadzka Kinga97KS OLIMPIA Lublin1:16.6637032.7343.93


<< TOP >>
Konkurencja 6
2015-03-13 - 9:40
Chłopców, 100m motylkowy

17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
Min.IE
52.74
51.80
53.21
Zawada Mateusz
Cieślak Marcin
UKS 1 SOLEX Lębork
MUKP PW Warszawianka SK

2009-11-29
2010-12-15

: 53.21

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Chudy Michał97UPKS Wodnik Rawicz53.77732A24.9028.87
2.Chrzanowski Damian98MZOS Płock54.24714A25.3728.87
3.Gosieniecki Juliusz98Kp Astromal Akwawit Leszno54.54702A25.8428.70
4.Brzuś Michał97Orka Zamość54.59700A25.7128.88
5.Sendyk Paweł SSz97MKP Szczecin54.86690A25.0929.77
6.Żurawicz Mateusz97MUKS Piętnastka Bydgoszcz55.22676A25.8729.35
7.Piwowarski Konrad SOL98MTP KORMORAN Olsztyn55.48667A25.6729.81
8.Zimowski Oskar97JAGIELLONKA Warszawa55.84654A26.0529.79
9.Pachowski Adrian97JAGIELLONKA Warszawa55.92651B25.5430.38
10.Kubot Szymon SZG97WARTA Poznań55.95650B26.0329.92
11.Chowaniec Łukasz97UKS "TRÓJKA" Częstochowa56.11645B25.8830.23
12.Adamczyk Patryk SSz97MKP Szczecin56.29638B26.2430.05
13.Chodań Alan SOL98MTP KORMORAN Olsztyn56.39635B26.3030.09
14.Każmierczak Wojciech97UKS SKALAR Warszawa56.40635B26.1830.22
15.Wawulski Norbert97MKP Wodnik Bielsk Podlaski56.67626B26.2330.44
16.Konopka Mateusz97KS Delfin Gdynia57.01614B26.6730.34
17.Grudziecki Remigiusz SO97MMKS Kędzierzyn-Koźle57.03614R26.4230.61
18.Kusto Robert98Uks Orka Lubań57.11611R26.4330.68
19.Milczarek Piotr98MKS Trójka Łódź57.2360726.7930.44
20.Dobrzyński Tomasz SWwa98Uks G-8 Bielany Warszawa57.2560726.5930.66
21.Kubiaczyk Jakub97UKS 9 Kalisz57.2660625.9531.31
22.Świderski Bartłomiej98Uks Pingwiny57.3460426.5430.80
23.Gierszewski Jan98MUKS Piętnastka Bydgoszcz57.3560426.7730.58
Powroźnik Konrad97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza57.3560426.7530.60
25.Perkowski Wiktor SOL98JAGIELLONKA Warszawa57.5259826.3331.19
26.Czech Szymon SR97MKS SMS Victoria Racibórz57.5759726.2531.32
27.Ampulski Remigiusz98Klub Pływacki "Totis Viribus" 57.8758726.9330.94
28.Filek Bernard97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza57.9858426.4631.52
29.Biaduń Michał SSz98MKP Szczecin58.0658227.0730.99
30.Małecki Mateusz98MKP Gdańsk58.2557626.8931.36
31.Skrzypczak Filip97MKP Słowianka Gorzów58.3657327.1431.22
32.Andreose Jan Luigi98AZS AWF Wrocław58.4557026.9031.55
33.Szkirpan Jonasz97Uks Orka Lubań58.4856926.7731.71
34.Dyba Jakub98Posnania Poznań58.5256826.7131.81
35.Kochański Wojciech97AZS AWF Katowice58.5656727.6430.92
36.Stawikowski Patryk98MKP Słowianka Gorzów58.6756426.6532.02
37.Ruszkowski Kacper SO97UKP Unia Oświęcim58.8156027.2631.55
38.Kałużny Daniel97MKP Słowianka Gorzów58.9355627.1931.74
39.Hałas Bartłomiej SR97RMKS Rybnik59.3154627.0332.28
40.Bochnowski Maciej SK98Mkp Bobry Dębica59.4354227.7031.73
41.Rusztyk Jakub97KP Delfin Inowrocław59.4754128.1731.30
42.Michniewski Tadeusz98JAGIELLONKA Warszawa59.6053827.9131.69
43.Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin59.6553627.4732.18
44.Durajczyk Michał97IKS Konstancin59.9752828.2831.69
45.Przybylski Michał SO98UKP Unia Oświęcim1:00.1652327.6232.54
46.Kiryluk Damian98UKS Dwójka Morena Gdańsk1:00.2152227.8932.32
47.Siewierski Michał98MUKP Fala Ropczyce1:00.2252127.5432.68
48.Świstek Krzysztof SR98AZS AWF Katowice1:00.2852028.2432.04
49.Hojda Bartłomiej SO98UKP Unia Oświęcim1:00.4751528.0432.43
50.Zając Mikołaj98Mosm Tychy1:00.6850928.0732.61
51.Grabarczyk Olaf SR98MKS SMS Victoria Racibórz1:00.7250828.3932.33
52.Porwat Michał98MZOS Płock1:00.8550527.9232.93
Zaborowski Paweł98Mks Jedynka Łódź1:00.8550528.3732.48
54.Kłapa Filip98UKP Unia Oświęcim1:01.2049728.2532.95
55.Krukowski Dominik98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:01.4149228.8932.52
56.Tymiński Rafał97MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:01.7548328.4533.30
57.Racinowski Jakub98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:01.8548128.8433.01
58.Słomiński Miłosz98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:02.0847628.9333.15
59.Mieszczeriakow Mirosłąw98MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:02.1147528.4833.63
60.Waściński Konrad SR98Kp Astromal Akwawit Leszno1:02.2447229.3032.94
61.Karczewski Norbert98KP Delfin Inowrocław1:02.8046029.0133.79
62.Frankowski Arkadiusz97JAGIELLONKA Warszawa1:03.1245328.8134.31
63.Niewiadomski Bartłomiej SWwa98UKS Pirania Targówek1:03.3044929.2834.02
64.Popławski Łukasz97UKP Wodnik1:03.4044729.5533.85
65.Wachnik Jakub98UKS Pirania Targówek1:03.4644529.4434.02
66.Huzarewicz Maciej98KS Delfin Gliwice1:03.8343829.1334.70
67.Skuba Marcin98Orka Zamość1:04.4342629.1435.29
68.Szymończyk Karol98Uks Huragan Sosnowiec1:04.5842329.7434.84
69.Niemczyk Krzysztof98KS Delfin Gdynia1:04.7042029.2635.44
70.Nowak Hubert98UKS Ostrobramska Warszawa1:04.7541929.4835.27
71.Juszczyk Dawid97Uks Orka Lubań1:05.0441429.5435.50
72.Duda Michał98Ukp Ruda Śląska1:06.1939229.8836.31
73.Celiński Alan98Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:06.8038230.5436.26
74.Nowicki Kacper98UMKS Niesłyszących Poznań1:09.0934531.4937.60
DYSKW.Przybyła Kacper SR98AZS AWF Katowice
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 10:14)


<< TOP >>
Konkurencja 7
2015-03-13 - 9:55
Kobiet, 200m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
1:56.68
1:56.68
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
MKS Jordan Kraków SK
MKS Jordan Kraków SK
2009-11-29
2009-11-29

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Orczykowska Wioletta SK97KS Limanowa-swim2:02.22752A28.3630.5831.9031.38
2.Jankowska Klaudia98UKS Gim 92 Ursynów2:03.85723A29.3630.9731.7131.81
3.Nowak Julia SWR97WKS Śląsk Wrocław2:04.12718A29.5730.9831.7431.83
4.Karpisz Milena97UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:04.64709A29.7031.7931.9031.25
5.Wojciechowska Joanna98LUKS Orlik Lublin2:04.84706A29.8231.8231.9631.24
6.Borkowska Lucyna SZG97SAMBOR Tczew2:05.09701A29.9831.7431.8131.56
7.Pokrywka Karolina98MKS Trójka Łódź2:05.29698A29.0831.1932.0332.99
8.Bart Patrycja97MKS Pałac Katowice2:06.28682A29.3531.4632.5632.91
9.Niedżwiedzka Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn-Koźle2:06.77674B29.9131.8132.2632.79
10.Dyrda Karolina SWR97WKS Śląsk Wrocław2:06.99670B29.1531.4133.0733.36
11.Rogowska Paulina98SALOS Cortile Kielce2:07.84657B30.2032.5532.8832.21
12.Wróbel Angelika SWR97MKS Juvenia Wrocław2:08.24651B30.2932.3832.6232.95
13.Niklarz Maria97Ruch Grudziądz2:08.43648B29.8432.3732.8533.37
14.Haczkiewicz Paulina SWR97WKS Śląsk Wrocław2:09.17637B29.9732.1033.0134.09
15.Gruszczyńska Aleksandra SO98UKP Unia Oświęcim2:09.56631B29.8632.4833.6233.60
16.Węcławiak Irena98UKS Gim 92 Ursynów2:11.22608B30.6333.2233.8033.57
17.Mesjasz Julia98SP Meduza Pajęczno2:11.43605R30.7333.1834.2433.28
18.Pankowska Wiktoria SO98UKP Unia Oświęcim2:11.53603R30.3532.7434.1834.26
19.Sokołowska Sandra SWR98MKS JUVENIA Białystok2:12.4759130.3333.1734.5134.46
20.Zając Oliwia SWR98MKS Juvenia Wrocław2:12.5558930.6533.3734.5933.94
21.Sroczyńska Paula98Mkp Bobry Dębica2:14.3656631.6334.0934.6633.98
22.Smoluchowska Magdalena98KS AZS-AWFiS Gdańsk2:14.6556231.1434.7235.5633.23
23.Mycak Katarzyna SO98UKP Unia Oświęcim2:15.3755331.1333.7235.2135.31
24.Kern Dominika SR98MKS SMS Victoria Racibórz2:16.0954531.3234.3535.1035.32
25.Rotter Zuzanna97UKS Jedynka Kórnik2:17.7652531.5234.4036.2235.62
26.Zając Aleksandra98UKS Gim 92 Ursynów2:17.9852331.5034.1835.8536.45
27.Bańbor Aleksandra97Tkkf Szczygłowice2:18.7651431.7634.7536.0536.20
28.Ziółkowska Daria98MTKP Delfin Toruń2:19.1051031.4234.3436.2437.10
29.Łosak Wiktoria SK98KSZO Ostrowiec2:19.2050932.0335.3136.5535.31
30.Kieraga Marta97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:21.3548632.2035.7336.9636.46
31.Radosz Joanna97UKS Fala Swarzędz2:21.8848132.5835.5037.1436.66
32.Kuczmar Gabriela98Środmiejski UKS Polna Warszawa2:21.9648032.7735.5136.8736.81


<< TOP >>
Konkurencja 8
2015-03-13 - 10:05
Chłopców, 200m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
Min.IE
1:46.94
1:45.41
1:48.74
Werner Paweł
Werner Paweł
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław

2009-11-29
2011-12-18

: 1:48.74

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Hodur Filip SWwa97Mks Polonia Warszawa1:50.56726A26.2628.3527.6128.34
2.Staniszewski Adam SSz97MKP Szczecin1:51.86701A26.7428.7328.6227.77
3.Kasztelan Mateusz SOL98MTP KORMORAN Olsztyn1:51.92699A25.3328.3029.3328.96
4.Bruchajzer Dominik97MZOS Płock1:51.94699A26.5128.4028.4928.54
5.Goleniec Łukasz SO97UKP Unia Oświęcim1:52.07697A26.7328.8728.8327.64
6.Jaszczak Wiktor SWR97WKS Śląsk Wrocław1:52.17695A25.8628.3528.8329.13
7.Topolski Arkadiusz SO98UKP Unia Oświęcim1:52.25693A27.1228.8428.6527.64
8.Zimowski Oskar97JAGIELLONKA Warszawa1:52.60687?26.0328.5829.2228.77
Przybysz Daniel98MKP Słowianka Gorzów1:52.60687?26.0828.4828.9829.06
10.Arndt Mateusz98KS Delfin Gdynia1:52.75684B26.1628.8429.2528.50
11.Książek Jakub98MKP Kołobrzeg1:52.78684B26.4229.4429.2727.65
12.Piasecki Kamil SP97K.S.Warta Poznań1:53.10678B24.7328.0730.1230.18
13.Dębski Dominik98MKS Trójka Łódź1:53.18676B26.2628.7528.9829.19
14.Dereń Kacper98MKS 9 Dzierżoniów1:53.32674B25.9728.9229.7728.66
15.Dytkowski Jan SOc97KSZO Ostrowiec1:53.51670B26.9229.5128.5028.58
Sinitchine Radoslaw98MTP KORMORAN Olsztyn1:53.51670B26.1528.6429.2629.46
17.Piechowiak Michał SZG98KORNER Zielona Góra1:53.56670R26.4429.1729.3728.58
18.Chodań Alan SOL98MTP KORMORAN Olsztyn1:53.75666R26.3029.0829.3629.01
19.Szpojankowski Kacper98MTP KORMORAN Olsztyn1:54.5565226.5628.7829.6329.58
20.Pieśniak Jakub SO97UKP Unia Oświęcim1:54.9164626.2729.3829.8229.44
21.Sola Kornel97Fala Kraśnik1:54.9564627.6529.6729.0028.63
22.Zwoliński Marcin97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:55.0564426.4928.8629.4530.25
23.Gibalski Bartłomiej98SALOS Cortile Kielce1:55.2864026.6829.7029.3729.53
24.Bujak Piotr97SALOS Cortile Kielce1:55.3763826.7229.5729.7129.37
25.Rój Konrad SSz98MKP Szczecin1:55.4863727.0629.5330.1328.76
26.Zuchowski Ernest97KS Delfin Gdynia1:55.5863526.9729.3129.5829.72
27.Famulok Bartosz97AZS AWF Katowice1:55.6863325.9129.0430.3430.39
28.Sowa Marcin SO97SP Motyl Stalowa Wola1:55.8863026.7329.4130.0229.72
29.Romanowski Kamil97MTKP Delfin Toruń1:56.1862526.8829.8430.0229.44
30.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice1:56.3462327.1529.6229.7629.81
31.Kopacki Wiktor98AZS AWF Wrocław1:56.3862226.7029.2330.0830.37
32.Mańczak Błażej98KS Delfin Gdynia1:56.5362026.8028.9329.8730.93
33.Popis Emil SR98MKS SMS Victoria Racibórz1:56.5561927.1429.4830.0629.87
34.Szpyra Łukasz97MKP Słowianka Gorzów1:56.5961926.9029.0030.0230.67
35.Sternak Piotr SOL98MZOS Płock1:56.6761726.3329.1330.3930.82
36.Kochański Wojciech97AZS AWF Katowice1:56.7361627.7229.9730.2128.83
37.Kwiatkowski Krzysztof97MTKP Delfin Toruń1:56.7861626.9130.0530.3829.44
38.Górski Marcin97MKP Szczecin1:56.9461326.4729.5230.5930.36
39.Szulgo Filip97MKP Szczecin1:57.4060627.2629.5030.1630.48
40.Kowalski Patryk SOc97UNIA Busko Zdrój1:58.1259528.1730.3629.8429.75
41.Jaraszkiewicz Piotr98UKS CITYZEN Poznań1:58.1359527.9729.4529.9730.74
42.Frączek Paweł98MKP Gdańsk1:58.8258427.7029.4330.4931.20
43.Bruździak Maciej SOL98MTP KORMORAN Olsztyn1:58.9658227.2230.1731.3430.23
44.Kuczma Jędrzej SWR98WKS Śląsk Wrocław1:59.2557827.1730.5731.1930.32
45.Klimczuk Karol97KS AZS-AWFiS Gdańsk1:59.8656927.5331.0530.9430.34
46.Pinkosz Mateusz SWR98UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:59.9856827.8630.3631.4130.35
47.Michniewski Tadeusz98JAGIELLONKA Warszawa2:00.0456728.0830.6831.2030.08
48.Brauntsch Marek SO98AZS AWF Katowice2:00.0756627.8030.5431.3930.34
49.Oleksy Hubert98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:00.2556427.0929.4931.3532.32
50.Grabarczyk Olaf SR98MKS SMS Victoria Racibórz2:00.2656427.7930.5931.0930.79
51.Gryglewicz Juliusz98UKS Żoliborz2:00.6655827.7930.3131.3331.23
52.Chrapek Marcin98MTP Delfin Cieszyn2:00.7555728.2229.9330.5532.05
53.Skwarski Maciej98MZOS Płock2:00.8355627.2830.8531.5431.16
54.Matura Klaudiusz SR98MKS SMS Victoria Racibórz2:00.9455427.9730.8731.2430.86
55.Grzymski Mateusz SWR98WKS Śląsk Wrocław2:01.0255328.3630.7031.4930.47
56.Szymanek Sebastian98UKS Gim 92 Ursynów2:01.2055128.2631.1431.0430.76
57.Lis Patryk98KP AVIA Świdnik2:01.4054827.8930.8231.6631.03
58.Kurowski Szymon SR98AZS AWF Katowice2:01.4154827.4930.7431.9231.26
59.Bączkowski Bartek97MUKP Warszawianka Wodny Park2:02.7353028.4630.7232.0131.54
Frankowski Arkadiusz97JAGIELLONKA Warszawa2:02.7353027.8930.7632.0931.99
61.Sowier Wojciech97MKS Jordan Kraków2:03.0052728.5431.4631.7631.24
62.Zaborowski Paweł98Mks Jedynka Łódź2:03.3652228.6931.5632.4030.71
63.Kruk Tomasz98Kp Astromal Akwawit Leszno2:03.6051928.5131.5232.5631.01
64.Jastrząbek Karol SR98MKS SMS Victoria Racibórz2:04.1251327.3331.6232.4932.68
65.Anysz Michał97UKS Gim 92 Ursynów2:04.3751027.4631.4232.8332.66
66.Karczewski Norbert98KP Delfin Inowrocław2:04.7650528.1931.5332.9832.06
67.Kałużny Daniel97MKP Słowianka Gorzów2:04.8950328.2229.8431.4335.40
68.Potocki Daniel SWR98WKS Śląsk Wrocław2:05.1150128.1531.7132.8732.38
69.Osses Filip SP97K.S.Warta Poznań2:06.7848128.5231.2532.7134.30
70.Białowieżec Aaron98MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:07.0647828.1632.0433.1233.74
71.Tkaczyk Konrad97Uks Orka Lubań2:09.7244927.9232.6034.7934.41
72.Kaczmarczyk Adrian97Uks Delfin Legionowo2:11.8742729.6433.9134.1934.13
73.Kępiński Michał97SKS 137 Delfin Łódź2:12.1842429.5733.2434.8434.53
74.Turkiewicz Maciej98Uks Orka Lubań2:15.7839136.1032.92
75.Nowicki Kacper98UMKS Niesłyszących Poznań2:21.4734630.9237.5337.6835.34


<< TOP >>
Konkurencja 9
2015-03-13 - 10:30
Kobiet, 200m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
2:07.06
2:07.06
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
2009-12-13
2009-12-13

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Magner Agata SK97MKS Jordan Kraków2:15.27698A32.1334.1834.5434.42
2.Naskręt Agata98Mks - Astoria Bydgoszcz2:16.18684A31.4434.6235.9134.21
3.Tomala Aleksandra SR97MKS ZRYW Opole2:18.53650A32.8135.4335.3434.95
4.Żarłok Martyna SK97MKS Jordan Kraków2:19.64635A31.8935.7736.6335.35
5.Całka Anna SO97UKP Unia Oświęcim2:19.77633A33.2135.3135.7335.52
6.Szkarłat Julia SWR98WKS Śląsk Wrocław2:20.08629A32.9535.4536.3535.33
7.Kościk Patrycja SK98RWKS Sparta Biłgoraj2:20.21627A32.6535.5036.1335.93
8.Chmielewska Julia SG97KS AZS-AWFiS Gdańsk2:22.26600A32.5135.3537.1037.30
9.Woroniecka Weronika98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:22.45598B33.1035.5536.9336.87
10.Bogucka Dagmara SWR97MKS Juvenia Wrocław2:23.78581B32.8636.6037.9836.34
11.Kulaga Dominika97Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów2:23.84581B32.8235.6837.5537.79
12.Augustyniak Katarzyna98KORNER Zielona Góra2:24.26576B33.9236.0337.1237.19
13.Wosicka WIKTORIA SSz98MKP Szczecin2:24.89568B33.5636.1838.1736.98
14.Bajura Marta SR98UKS Wodnik 29 Katowice2:25.37562B34.2236.6037.1637.39
15.Suchota Magdalena97Huragan Międzyrzec Podlaski2:25.94556B33.7137.2337.3237.68
16.Wątor Karolina SK98SMS Galicja Kraków2:27.43539B33.6137.6838.8837.26
17.Mazur Maja98SALOS Cortile Kielce2:27.93534R33.6537.0438.7338.51
18.Grudnowska Alicja97KS Delfin Gdynia2:28.27530R34.2037.2438.3238.51
19.Dziublińska Maja98Tkkf Szczygłowice2:29.8551334.2137.3739.1639.11
20.Trzeja Marta98Uks Huragan Sosnowiec2:31.8549334.2338.3139.8539.46
21.Białkowska Patrycja97UKS NAWA Skierniewice2:33.6147734.4937.8440.4940.79
22.Kolber Roksana98NowyKP Bielsko-Biała2:35.5745937.7539.7640.2737.79
23.Nowicka Natalia98KS OLIMPIA Lublin2:38.5643335.5339.7341.2642.04
DYSKW.Szczecińska Paulina98Środmiejski UKS Polna Warszawa
G5 - Nierozpoczęcie pociągnięcia ramieniem  (lub obydwoma ramionami jednocześnie) natychmiast po obróceniu się na piersi  (Czas: 11:16), G-6 (150m)
DYSKW.Ziółkowska Daria98MTKP Delfin Toruń
G5 - Nierozpoczęcie pociągnięcia ramieniem  (lub obydwoma ramionami jednocześnie) natychmiast po obróceniu się na piersi  (Czas: 11:16), 150m
NWSytyk Julia98KORNER Zielona Góra


<< TOP >>
Konkurencja 10
2015-03-13 - 10:45
Chłopców, 200m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
Min.IE
1:54.10
1:48.73
1:56.78
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
KS Korner Zielona Góra
KS Korner Zielona Góra SZG

2008-11-27
2009-12-18

: 1:56.78

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Skierka Jakub98Trops Kartuzy1:57.26741A27.6129.7930.2929.57
2.Niedziałek Dominik98UKS Skarpa Lublin2:01.88659A28.6430.7731.3131.16
3.Murzyn Dawid SK97MKS Jordan Kraków2:02.36652A28.0531.6131.6231.08
4.Danilewski Maciej SOL98MKS JUVENIA Białystok2:03.32637A28.8731.4431.7231.29
5.Suchan Jan SWwa97Mks Polonia Warszawa2:03.46634A29.0031.2031.9731.29
6.Marciów Mateusz SWR97WKS Śląsk Wrocław2:03.76630A28.7132.1431.7131.20
7.Sokołowski Ziemowit SP97K.S.Warta Poznań2:03.79629A28.7331.5132.1531.40
8.Salik Borys SWR97WKS Śląsk Wrocław2:03.85628A28.5331.0232.1432.16
9.Paluszkiewicz Dawid97MKP Gdańsk2:03.98626B29.0930.7131.7832.40
10.Bartoszek Jarosław97MKP Słowianka Gorzów2:04.33621B29.7732.1231.3231.12
11.Meszka Ernest97UKS NAWA Skierniewice2:05.57603B29.8832.3432.0131.34
12.Jagodziński Oskar SSz98MKP Szczecin2:05.85599B29.8431.9031.8532.26
13.Czech Szymon SR97MKS SMS Victoria Racibórz2:06.01597B29.0131.8732.6832.45
14.Sawka Juliusz97MKS Pałac Katowice2:06.93584B29.3932.2232.5232.80
15.Stec ADAM SSz97MKP Szczecin2:07.41577B29.2231.3732.8933.93
16.Smok Witold97UKP Wodnik2:07.69573B28.6332.2832.9133.87
17.Jarmuła Miłosz SK98Uks G-8 Bielany Warszawa2:07.84571R29.0631.8433.3333.61
18.Biernacki Kacper98Znicz Koszalin2:07.99569R29.8132.3532.8832.95
19.Błaszczyk Michał SR98MKS SMS Victoria Racibórz2:08.1856728.9732.0733.3533.79
20.Konczewski Jakub97MKS Pałac Katowice2:08.9455729.3932.3233.9533.28
21.Drapiewski Patryk98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:10.0254330.4432.3633.8033.42
22.Dziadek Jan98JAGIELLONKA Warszawa2:10.1854129.1633.3133.9233.79
23.Zybała Krystian97Maratończyk Ostrów Wlkp.2:10.6153629.8133.0133.4834.31
24.Kuleszko Mikołaj98MTKP Delfin Toruń2:11.1452929.9933.1834.3533.62
25.Zgórski Mikołaj SR98Unia Racibórz2:11.3552730.5333.3533.7933.68
26.Kostanowicz Artur98Mks Polonia Warszawa2:11.9951930.1833.8934.1533.77
27.Skwarski Maciej98MZOS Płock2:12.2651630.7833.5434.4133.53
28.Kaźmierczak Marcin98Kp Astromal Akwawit Leszno2:14.9848531.0734.3934.9734.55
29.Grzymski Mateusz SWR98WKS Śląsk Wrocław2:15.6147931.3134.4635.3234.52
30.Skonieczny Stanisław98Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:18.4245031.6834.7636.1435.84
31.Semmerling Michał97KS AZS-AWFiS Gdańsk2:18.7744732.9034.9235.7835.17
32.Krzysztofowicz Maciej98KS. Aquarius Słupsk2:22.1641537.52
DYSKW.Napieraj Jan SWwa98Mks Polonia Warszawa
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 11:45)
NWKolczyński Stanisław97UKS Kapry Armexim Pruszków


<< TOP >>
Konkurencja 11
2015-03-13 - 10:55
Kobiet, 400m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
4:38.72
4:33.70
Szczepaniak Karolina
Baranowska Katarzyna
AZS AWF Warszawa
MKP Szczecin
2009-11-29
2005-12-11

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sieńczyk Jowita SK97Żak Biala Podlaska4:54.60694A
50m:
100m:
31.02
1:06.75
31.02
35.73
150m:
200m:
1:44.27
2:21.16
37.52
36.89
250m:
300m:
3:02.14
3:43.73
40.98
41.59
350m:
400m:
4:19.35
4:54.60
35.62
35.25
2.Musioł Wiktoria SO98UKP Unia Oświęcim4:59.04663A
50m:
100m:
30.77
1:06.58
30.77
35.81
150m:
200m:
1:44.01
2:21.16
37.43
37.15
250m:
300m:
3:04.44
3:48.16
43.28
43.72
350m:
400m:
4:23.95
4:59.04
35.79
35.09
3.Mendyk Adrianna SO98Mks Wodnik Radom4:59.86658A
50m:
100m:
30.98
1:07.00
30.98
36.02
150m:
200m:
1:45.70
2:23.41
38.70
37.71
250m:
300m:
3:06.24
3:49.40
42.83
43.16
350m:
400m:
4:25.15
4:59.86
35.75
34.71
4.Sproska Magdalena SK97MKS ZRYW Opole5:01.01650A
50m:
100m:
31.85
1:08.20
31.85
36.35
150m:
200m:
1:46.37
2:23.92
38.17
37.55
250m:
300m:
3:06.78
3:50.65
42.86
43.87
350m:
400m:
4:26.46
5:01.01
35.81
34.55
5.Mendowska Paulina SP97K.S.Warta Poznań5:01.63646A
50m:
100m:
31.90
1:08.57
31.90
36.67
150m:
200m:
1:47.89
2:26.91
39.32
39.02
250m:
300m:
3:09.70
3:53.05
42.79
43.35
350m:
400m:
4:28.08
5:01.63
35.03
33.55
6.Nita Anna SWR97WKS Śląsk Wrocław5:01.81645A
50m:
100m:
33.15
1:08.16
33.15
35.01
150m:
200m:
1:46.53
2:23.94
38.37
37.41
250m:
300m:
3:07.49
3:52.51
43.55
45.02
350m:
400m:
4:27.64
5:01.81
35.13
34.17
7.Śliwińska Marta97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:03.25636A
50m:
100m:
32.27
1:08.99
32.27
36.72
150m:
200m:
1:48.11
2:26.83
39.12
38.72
250m:
300m:
3:10.50
3:54.95
43.67
44.45
350m:
400m:
4:30.05
5:03.25
35.10
33.20
8.Sajecka Zofia98UKS Gim 92 Ursynów5:03.30636A
50m:
100m:
32.24
1:10.00
32.24
37.76
150m:
200m:
1:46.72
2:24.20
36.72
37.48
250m:
300m:
3:08.48
3:53.49
44.28
45.01
350m:
400m:
4:28.38
5:03.30
34.89
34.92
9.Bednarek Aleksandra98Mks Jedynka Łódź5:04.94625B
50m:
100m:
32.81
1:10.27
32.81
37.46
150m:
200m:
1:49.80
2:28.57
39.53
38.77
250m:
300m:
3:11.41
3:55.00
42.84
43.59
350m:
400m:
4:30.43
5:04.94
35.43
34.51
10.Helbing Justyna SK97MKS Jordan Kraków5:07.82608B
50m:
100m:
33.11
1:09.66
33.11
36.55
150m:
200m:
1:50.31
2:30.12
40.65
39.81
250m:
300m:
3:12.86
3:56.51
42.74
43.65
350m:
400m:
4:32.46
5:07.82
35.95
35.36
11.Wardzińska Martyna98MKS Trójka Łódź5:09.05601B
50m:
100m:
32.89
1:10.78
32.89
37.89
150m:
200m:
1:51.15
2:30.57
40.37
39.42
250m:
300m:
3:15.61
4:00.56
45.04
44.95
350m:
400m:
4:35.08
5:09.05
34.52
33.97
12.Giedzicz Katarzyna98MKS JUVENIA Białystok5:10.95590B
50m:
100m:
31.74
1:08.82
31.74
37.08
150m:
200m:
1:49.22
2:29.10
40.40
39.88
250m:
300m:
3:12.69
3:57.49
43.59
44.80
350m:
400m:
4:34.74
5:10.95
37.25
36.21
13.Teresko Anna97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:14.25571B
50m:
100m:
32.70
1:10.88
32.70
38.18
150m:
200m:
1:50.49
2:29.12
39.61
38.63
250m:
300m:
3:14.43
4:00.89
45.31
46.46
350m:
400m:
4:38.05
5:14.25
37.16
36.20
14.Zarychta Anita98SKP BARAKUDA Starachowice5:16.29560B
50m:
100m:
33.16
1:10.78
33.16
37.62
150m:
200m:
1:51.87
2:33.43
41.09
41.56
250m:
300m:
3:17.86
4:04.14
44.43
46.28
350m:
400m:
4:41.17
5:16.29
37.03
35.12
15.Nagórska Monika97MUKS Piętnastka Bydgoszcz5:20.25540B
50m:
100m:
32.81
1:11.11
32.81
38.30
150m:
200m:
1:53.77
2:35.70
42.66
41.93
250m:
300m:
3:19.70
4:05.16
44.00
45.46
350m:
400m:
4:43.39
5:20.25
38.23
36.86
16.Kolber Roksana98NowyKP Bielsko-Biała5:22.39529B
50m:
100m:
34.96
1:14.18
34.96
39.22
150m:
200m:
1:56.79
2:38.35
42.61
41.56
250m:
300m:
3:23.95
4:10.10
45.60
46.15
350m:
400m:
4:47.65
5:22.39
37.55
34.74
17.Wieczorek Magdalena98Fala Kraśnik5:27.29506R
50m:
100m:
33.30
1:13.11
33.30
39.81
150m:
200m:
1:55.81
2:36.60
42.70
40.79
250m:
300m:
3:22.47
4:09.06
45.87
46.59
350m:
400m:
4:48.71
5:27.29
39.65
38.58
18.Turza Patrycja98Uks Huragan Sosnowiec5:39.79452R
50m:
100m:
35.79
1:16.98
35.79
41.19
150m:
200m:
2:01.02
2:44.50
44.04
43.48
250m:
300m:
3:33.40
4:22.78
48.90
49.38
350m:
400m:
5:01.69
5:39.79
38.91
38.10


<< TOP >>
Konkurencja 12
2015-03-13 - 11:15
Chłopców, 400m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
Min.IE
4:11.81
4:09.07
4:21.42
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
.
MKS Trójka Łódź
MKS Trójka Łódź
.
2006-12-08
2007-12-14

: 4:21.42

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Zbutowicz Karol SOL98MTP KORMORAN Olsztyn4:18.09759A
Min. IE Baku
50m:
100m:
27.06
58.46
27.06
31.40
150m:
200m:
1:31.94
2:04.54
33.48
32.60
250m:
300m:
2:40.00
3:15.64
35.46
35.64
350m:
400m:
3:47.69
4:18.09
32.05
30.40
2.Pietrzak Dawid SSz97MKP Szczecin4:22.13725A
50m:
100m:
27.71
59.44
27.71
31.73
150m:
200m:
1:32.35
2:04.94
32.91
32.59
250m:
300m:
2:42.44
3:20.90
37.50
38.46
350m:
400m:
3:52.16
4:22.13
31.26
29.97
3.Ulatowski Wojciech SO98UKP Unia Oświęcim4:24.74703A
50m:
100m:
27.81
59.74
27.81
31.93
150m:
200m:
1:33.34
2:06.05
33.60
32.71
250m:
300m:
2:43.75
3:22.14
37.70
38.39
350m:
400m:
3:54.01
4:24.74
31.87
30.73
4.Urbański Michał97MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:26.05693A
50m:
100m:
28.07
1:00.00
28.07
31.93
150m:
200m:
1:34.77
2:09.33
34.77
34.56
250m:
300m:
2:46.23
3:23.60
36.90
37.37
350m:
400m:
3:55.28
4:26.05
31.68
30.77
5.Goliński Patryk SK97MKS Jordan Kraków4:28.11677A
50m:
100m:
28.43
1:01.68
28.43
33.25
150m:
200m:
1:36.61
2:10.16
34.93
33.55
250m:
300m:
2:48.69
3:27.47
38.53
38.78
350m:
400m:
3:57.98
4:28.11
30.51
30.13
6.Bodzioch Andrzej SSz98MKP Szczecin4:28.69673A
50m:
100m:
28.49
1:01.35
28.49
32.86
150m:
200m:
1:35.14
2:08.30
33.79
33.16
250m:
300m:
2:46.85
3:25.79
38.55
38.94
350m:
400m:
3:57.86
4:28.69
32.07
30.83
7.Lechowicz Filip SO97KS Korona Kraków4:29.81664A
50m:
100m:
28.97
1:03.05
28.97
34.08
150m:
200m:
1:37.79
2:11.03
34.74
33.24
250m:
300m:
2:48.57
3:26.52
37.54
37.95
350m:
400m:
3:58.88
4:29.81
32.36
30.93
8.Kubot Szymon SZG97WARTA Poznań4:31.37653A
50m:
100m:
28.30
1:00.89
28.30
32.59
150m:
200m:
1:37.56
2:13.61
36.67
36.05
250m:
300m:
2:50.87
3:28.37
37.26
37.50
350m:
400m:
4:00.78
4:31.37
32.41
30.59
9.Sodel Dominik97AZS AWF Katowice4:31.56652B
50m:
100m:
28.03
1:00.63
28.03
32.60
150m:
200m:
1:35.37
2:10.03
34.74
34.66
250m:
300m:
2:49.56
3:29.53
39.53
39.97
350m:
400m:
4:01.62
4:31.56
32.09
29.94
10.Brodowski Jakub97MKP Słowianka Gorzów4:32.25647B
50m:
100m:
27.57
59.67
27.57
32.10
150m:
200m:
1:34.18
2:07.92
34.51
33.74
250m:
300m:
2:47.40
3:28.82
39.48
41.42
350m:
400m:
4:01.24
4:32.25
32.42
31.01
11.Powroźnik Konrad97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:32.71643B
50m:
100m:
28.17
1:00.26
28.17
32.09
150m:
200m:
1:34.77
2:08.95
34.51
34.18
250m:
300m:
2:47.49
3:27.63
38.54
40.14
350m:
400m:
4:00.36
4:32.71
32.73
32.35
12.Hojda Bartłomiej SO98UKP Unia Oświęcim4:35.99621B
50m:
100m:
28.76
1:02.20
28.76
33.44
150m:
200m:
1:37.56
2:12.08
35.36
34.52
250m:
300m:
2:50.95
3:30.49
38.87
39.54
350m:
400m:
4:03.72
4:35.99
33.23
32.27
13.Kaczorowski Jakub97Uks,,Żoliborz'' Warszawa4:37.23612B
50m:
100m:
29.22
1:04.00
29.22
34.78
150m:
200m:
1:39.89
2:14.68
35.89
34.79
250m:
300m:
2:53.47
3:33.29
38.79
39.82
350m:
400m:
4:05.73
4:37.23
32.44
31.50
14.Nagi Mateusz SO97UKP Unia Oświęcim4:37.88608B
50m:
100m:
28.47
1:02.00
28.47
33.53
150m:
200m:
1:39.05
2:16.03
37.05
36.98
250m:
300m:
2:52.83
3:31.74
36.80
38.91
350m:
400m:
4:05.24
4:37.88
33.50
32.64
15.Kasprzycki Miłosz98UKS 9 Kalisz4:38.95601B
50m:
100m:
29.33
1:03.60
29.33
34.27
150m:
200m:
1:38.65
2:13.91
35.05
35.26
250m:
300m:
2:53.31
3:33.37
39.40
40.06
350m:
400m:
4:06.65
4:38.95
33.28
32.30
16.Januszanis Jakub SOL98OLIMPIJCZYK Suwałki4:39.53597B
50m:
100m:
28.69
1:02.66
28.69
33.97
150m:
200m:
1:39.14
2:15.46
36.48
36.32
250m:
300m:
2:53.12
3:32.75
37.66
39.63
350m:
400m:
4:06.29
4:39.53
33.54
33.24
17.Wawryca Szymon SR98MKS SMS Victoria Racibórz4:39.85595R
50m:
100m:
30.38
1:05.56
30.38
35.18
150m:
200m:
1:42.66
2:19.59
37.10
36.93
250m:
300m:
2:56.09
3:34.96
36.50
38.87
350m:
400m:
4:07.88
4:39.85
32.92
31.97
18.Dobrzyński Tomasz SWwa98Uks G-8 Bielany Warszawa4:40.46592R
50m:
100m:
29.53
1:04.35
29.53
34.82
150m:
200m:
1:41.24
2:16.98
36.89
35.74
250m:
300m:
2:55.68
3:35.87
38.70
40.19
350m:
400m:
4:08.79
4:40.46
32.92
31.67
19.Stawikowski Patryk98MKP Słowianka Gorzów4:43.86571
50m:
100m:
28.62
1:02.40
28.62
33.78
150m:
200m:
1:37.37
2:12.74
34.97
35.37
250m:
300m:
2:54.86
3:37.99
42.12
43.13
350m:
400m:
4:11.49
4:43.86
33.50
32.37
20.Bączkowski Bartek97MUKP Warszawianka Wodny Park4:44.11569
50m:
100m:
31.08
1:06.67
31.08
35.59
150m:
200m:
1:43.90
2:19.09
37.23
35.19
250m:
300m:
2:58.48
3:39.00
39.39
40.52
350m:
400m:
4:12.90
4:44.11
33.90
31.21
21.Frączek Paweł98MKP Gdańsk4:44.41567
50m:
100m:
31.89
1:08.98
31.89
37.09
150m:
200m:
1:44.94
2:19.81
35.96
34.87
250m:
300m:
3:00.44
3:41.56
40.63
41.12
350m:
400m:
4:13.88
4:44.41
32.32
30.53
22.Kadrow Konrad97Uks Delfin Tarnobrzeg4:44.92564
50m:
100m:
30.99
1:06.72
30.99
35.73
150m:
200m:
1:47.47
2:24.61
40.75
37.14
250m:
300m:
3:00.80
3:37.18
36.19
36.38
350m:
400m:
4:12.79
4:44.92
35.61
32.13
23.Szafarczyk Igor97KORONA SWIM Kielce4:45.04563
50m:
100m:
30.50
1:06.86
30.50
36.36
150m:
200m:
1:43.66
2:19.80
36.80
36.14
250m:
300m:
2:59.81
3:40.25
40.01
40.44
350m:
400m:
4:13.29
4:45.04
33.04
31.75
24.Kłapa Filip98UKP Unia Oświęcim4:45.84559
50m:
100m:
29.37
1:03.71
29.37
34.34
150m:
200m:
1:40.90
2:18.59
37.19
37.69
250m:
300m:
2:58.77
3:39.21
40.18
40.44
350m:
400m:
4:13.09
4:45.84
33.88
32.75
25.Kuleszko Mikołaj98MTKP Delfin Toruń4:52.26523
50m:
100m:
29.06
1:03.81
29.06
34.75
150m:
200m:
1:42.52
2:20.23
38.71
37.71
250m:
300m:
3:00.48
3:43.79
40.25
43.31
350m:
400m:
4:20.26
4:52.26
36.47
32.00
26.Zapalski Konrad98Fala Kraśnik4:52.29523
50m:
100m:
30.31
1:06.12
30.31
35.81
150m:
200m:
1:42.59
2:18.87
36.47
36.28
250m:
300m:
3:02.39
3:46.64
43.52
44.25
350m:
400m:
4:19.68
4:52.29
33.04
32.61
27.Wachnik Jakub98UKS Pirania Targówek5:01.30477
50m:
100m:
30.61
1:06.09
30.61
35.48
150m:
200m:
1:47.17
2:26.85
41.08
39.68
250m:
300m:
3:10.45
3:55.02
43.60
44.57
350m:
400m:
4:28.74
5:01.30
33.72
32.56
28.Niemczyk Krzysztof98KS Delfin Gdynia5:06.21454
50m:
100m:
32.39
1:09.98
32.39
37.59
150m:
200m:
1:49.69
2:28.52
39.71
38.83
250m:
300m:
3:12.08
3:57.22
43.56
45.14
350m:
400m:
4:32.87
5:06.21
35.65
33.34
29.Skuba Marcin98Orka Zamość5:11.34432
50m:
100m:
31.85
1:09.40
31.85
37.55
150m:
200m:
1:48.88
2:27.87
39.48
38.99
250m:
300m:
3:12.33
3:58.39
44.46
46.06
350m:
400m:
4:35.23
5:11.34
36.84
36.11


<< TOP >>
Konkurencja 1
2015-03-13 - 17:00
Kobiet, 50m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
24.77
24.77
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
MKS Jordan Kraków SK
MKS Jordan Kraków SK
2009-11-29
2008-11-29

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Petryka Nikola SWR97WKS Śląsk Wrocław25.23781
2.Sztandera Dominika97MKS Juvenia Wrocław25.36769
3.Orczykowska Wioletta SK97KS Limanowa-swim26.01713
4.Nogaj Paulina98Mks Wodnik Radom26.20697
5.Lewandowska Aleksandra SSz98MKP Szczecin26.40682
6.Dyrda Karolina SWR97WKS Śląsk Wrocław26.57669
7.Wilczek Zofia SK98MKS Jordan Kraków26.58668
8.Jankowska Klaudia98UKS Gim 92 Ursynów27.10630
Finał B
9.Sieńczyk Jowita SK97Żak Biala Podlaska26.62665
10.Sokołowska Sandra SWR98MKS JUVENIA Białystok26.92643
11.Klimczak Adrianna98Towarzystwo Pływackie Olimpijc27.18625
12.Pisarczyk Amelia SR98MKS SMS Victoria Racibórz27.36612
13.Wojciechowska Joanna98LUKS Orlik Lublin27.43608
14.Kozioł Karolina97MKS Ikar Mielec27.80584
15.Borkowska Lucyna SZG97SAMBOR Tczew27.82582
16.Bart Patrycja97MKS Pałac Katowice28.45545


<< TOP >>
Konkurencja 2
2015-03-13 - 17:05
Chłopców, 50m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
Min.IE
21.95
21.86
22.76
Hołub Jan
Wypych Filip
WKS Śląsk Wrocław
MKS Trójka Łódź

2013-12-19
2009-11-26

: 22.76

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Sendyk Paweł SSz97MKP Szczecin22.15769
Min. IE Baku
2.Chudy Michał97UPKS Wodnik Rawicz22.50734
Min. IE Baku
3.Brzuś Michał97Orka Zamość22.70715
Min. IE Baku
4.Książek Jakub98MKP Kołobrzeg22.98689
5.Nowodworski Dawid97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza23.01686
6.Kolczyński Stanisław97UKS Kapry Armexim Pruszków23.08680
7.Gosieniecki Juliusz98Kp Astromal Akwawit Leszno23.10678
8.Zimowski Oskar97JAGIELLONKA Warszawa23.34657
Finał B
9.Ogórek Bartosz97KS Delfin Gdynia23.23667
10.Famulok Bartosz97AZS AWF Katowice23.33658
11.Pieśniak Jakub SO97UKP Unia Oświęcim23.48646
12.Małecki Mateusz98MKP Gdańsk23.55640
13.Wawulski Norbert97MKP Wodnik Bielsk Podlaski23.56639
14.Knapowski Kacper97MUKS Piętnastka Bydgoszcz23.62634
15.Tombarkiewicz Józef SK97MKS Jordan Kraków23.72626
16.Puk Grzegorz98Uks Huragan Sosnowiec23.73626


<< TOP >>
Konkurencja 3
2015-03-13 - 17:05
Kobiet, 50m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
30.62
30.62
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
2013-12-20
2013-12-20

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Sztandera Dominika97MKS Juvenia Wrocław30.92808
2.Kit Zuzanna97UKS 9 Kalisz32.10722
3.Szczuka Klaudia SWR97WKS Śląsk Wrocław32.11721
4.Kasperuk Justyna SWwa98Mks Polonia Warszawa32.24712
5.Greglak Marta SWR97MKS ZRYW Opole32.82675
6.Michalczyk Urszula SO97UKP Unia Oświęcim33.04662
7.Wikieł Angelika SOL98UŚKS Ostrołęka33.28648
8.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice33.41640
Finał B
9.Niedżwiedzka Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn-Koźle33.02663
10.Czuk Agata SWR98WKS Śląsk Wrocław33.94611
11.Bartyzel Aleksandra98UKP MANTA Jelcz-Laskowice34.16599
12.Koral Julia SR98Górnik Radlin34.18598
13.Kozioł Karolina97MKS Ikar Mielec34.19597
14.Senetelska Olga SK97MKS Jordan Kraków34.23595
15.Sońta Magdalena SWR98Mks Wodnik Radom34.33590
16.Rugała Anna SO98UKP Unia Oświęcim34.34589


<< TOP >>
Konkurencja 4
2015-03-13 - 17:10
Chłopców, 50m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
Min.IE
27.59
27.18
27.24
Hołub Maciej
Tokarski Krzysztof
UKS Orlik Przeworsk SK
MKS SMS Victoria Racibórz

2012-12-21
2014-12-20

: 27.24

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Arentewicz Jacek97UKS Shark Rudna28.17720
2.Kadrow Konrad97Uks Delfin Tarnobrzeg28.80673
3.Fedorowicz Jakub97Mks Wodnik Radom28.99660
4.Olejnik Aleksander SSz98MKP Szczecin29.02658
5.Kusto Robert98Uks Orka Lubań29.05656
6.Wawrzynkiewicz Piotr SSz98MKP Szczecin29.19647
7.Sowa Marcin SO97SP Motyl Stalowa Wola29.46629
8.Nowodworski Dawid97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza29.49627
Finał B
9.Brzykowski Krystian98Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów29.35636
10.Zuchowicz Jan98Uks,,Żoliborz'' Warszawa29.37635
11.Ostrowski Igor98Pzp29.47628
12.Żmija Marek97AZS AWF Katowice29.51626
13.Szydłowski Kamil SR98Kp Astromal Akwawit Leszno29.57622
14.Seremet Konrad SO98UKP Unia Oświęcim29.61620
15.Misiarz Adrian SK98RWKS Sparta Biłgoraj29.67616
16.Romanowski Kamil97MTKP Delfin Toruń29.80608


<< TOP >>
Konkurencja 5
2015-03-13 - 17:25
Kobiet, 100m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
58.69
58.69
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
MKS Pałac Katowice
MKS Pałac Katowice
2000-12-01
2000-12-01

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Nogaj Paulina98Mks Wodnik Radom1:00.1776528.1831.99
2.Tomala Aleksandra SR97MKS ZRYW Opole1:01.2172728.3432.87
3.Olszewska Nikola98MTS Kwidzyn1:01.3972128.6532.74
4.Szkarłat Julia SWR98WKS Śląsk Wrocław1:01.5271628.8232.70
5.Musioł Wiktoria SO98UKP Unia Oświęcim1:01.6771129.1932.48
6.Wilczek Zofia SK98MKS Jordan Kraków1:02.8267229.4033.42
7.Lewandowska Aleksandra SSz98MKP Szczecin1:03.0366629.7133.32
8.Niemiec Aleksandra97MUKP Fala Ropczyce1:03.9763729.7534.22
Finał B
9.Hasny Marta98MKS ZRYW Opole1:04.2962730.6233.67
10.Oleba Małgorzata SSz98MKP Szczecin1:04.3762530.3034.07
11.Kolenda Zofia98Lider Chełm1:05.1060430.6734.43
12.Pisarczyk Amelia SR98MKS SMS Victoria Racibórz1:05.3659730.1635.20
13.Klimczak Adrianna98Towarzystwo Pływackie Olimpijc1:05.3959629.9035.49
14.Bogucka Dagmara SWR97MKS Juvenia Wrocław1:05.4259530.4334.99
15.Wolny Magdalena98AZS AWF Katowice1:05.4459530.4534.99
16.Śliwińska Marta97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:06.5656531.4335.13


<< TOP >>
Konkurencja 6
2015-03-13 - 17:30
Chłopców, 100m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
Min.IE
52.74
51.80
53.21
Zawada Mateusz
Cieślak Marcin
UKS 1 SOLEX Lębork
MUKP PW Warszawianka SK

2009-11-29
2010-12-15

: 53.21

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Chudy Michał97UPKS Wodnik Rawicz52.8877024.6528.23
Min. IE Baku
2.Sendyk Paweł SSz97MKP Szczecin53.4874424.7828.70
3.Chrzanowski Damian98MZOS Płock53.6373825.5728.06
4.Brzuś Michał97Orka Zamość53.7473425.2128.53
5.Gosieniecki Juliusz98Kp Astromal Akwawit Leszno54.1271826.1128.01
6.Żurawicz Mateusz97MUKS Piętnastka Bydgoszcz55.2667525.7029.56
7.Piwowarski Konrad SOL98MTP KORMORAN Olsztyn55.7165925.4730.24
8.Zimowski Oskar97JAGIELLONKA Warszawa56.0364726.0429.99
Finał B
9.Pachowski Adrian97JAGIELLONKA Warszawa55.3267325.5029.82
10.Adamczyk Patryk SSz97MKP Szczecin55.8065525.8429.96
11.Każmierczak Wojciech97UKS SKALAR Warszawa55.8665326.2029.66
12.Kubot Szymon SZG97WARTA Poznań56.4463326.4629.98
13.Chodań Alan SOL98MTP KORMORAN Olsztyn56.6862526.5230.16
14.Grudziecki Remigiusz SO97MMKS Kędzierzyn-Koźle56.8661926.5830.28
15.Wawulski Norbert97MKP Wodnik Bielsk Podlaski57.5159926.4031.11
16.Konopka Mateusz97KS Delfin Gdynia57.7359227.4830.25


<< TOP >>
Konkurencja 7
2015-03-13 - 17:45
Kobiet, 200m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
1:56.68
1:56.68
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
MKS Jordan Kraków SK
MKS Jordan Kraków SK
2009-11-29
2009-11-29

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Orczykowska Wioletta SK97KS Limanowa-swim1:59.2281028.0030.1330.4030.69
2.Karpisz Milena97UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:00.9977528.9130.5831.1530.35
3.Jankowska Klaudia98UKS Gim 92 Ursynów2:02.4474828.6030.3831.7231.74
4.Nowak Julia SWR97WKS Śląsk Wrocław2:02.7574228.6130.8532.0231.27
5.Wojciechowska Joanna98LUKS Orlik Lublin2:03.7272528.9030.8431.9132.07
6.Borkowska Lucyna SZG97SAMBOR Tczew2:03.9072229.0730.5731.9732.29
7.Pokrywka Karolina98MKS Trójka Łódź2:04.3571429.2431.1132.0631.94
8.Bart Patrycja97MKS Pałac Katowice2:07.4366329.5831.3332.8733.65
Finał B
9.Niklarz Maria97Ruch Grudziądz2:06.9367130.2132.5732.2631.89
10.Rogowska Paulina98SALOS Cortile Kielce2:07.2466629.4931.7833.0332.94
11.Haczkiewicz Paulina SWR97WKS Śląsk Wrocław2:08.1065329.7632.3832.9732.99
12.Pankowska Wiktoria SO98UKP Unia Oświęcim2:09.3363530.7432.7833.1332.68
13.Gruszczyńska Aleksandra SO98UKP Unia Oświęcim2:09.5063230.3532.6933.8332.63
14.Wróbel Angelika SWR97MKS Juvenia Wrocław2:09.9062630.1832.6933.3533.68
15.Węcławiak Irena98UKS Gim 92 Ursynów2:10.0962431.2932.6733.3032.83
16.Mesjasz Julia98SP Meduza Pajęczno2:12.5558930.5833.5034.4933.98


<< TOP >>
Konkurencja 8
2015-03-13 - 17:50
Chłopców, 200m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
Min.IE
1:46.94
1:45.41
1:48.74
Werner Paweł
Werner Paweł
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław

2009-11-29
2011-12-18

: 1:48.74

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Staniszewski Adam SSz97MKP Szczecin1:49.9273826.3428.1328.2327.22
2.Hodur Filip SWwa97Mks Polonia Warszawa1:50.1473425.7528.2427.8828.27
3.Topolski Arkadiusz SO98UKP Unia Oświęcim1:50.3573026.2228.3428.1127.68
4.Goleniec Łukasz SO97UKP Unia Oświęcim1:50.5472626.0028.2428.6527.65
5.Kasztelan Mateusz SOL98MTP KORMORAN Olsztyn1:51.1771425.7428.5128.4628.46
6.Jaszczak Wiktor SWR97WKS Śląsk Wrocław1:51.4870826.5828.6428.5627.70
7.Bruchajzer Dominik97MZOS Płock1:51.5770626.3828.4528.5928.15
8.Przybysz Daniel98MKP Słowianka Gorzów1:51.9269926.1428.6128.6028.57
Finał B
9.Arndt Mateusz98KS Delfin Gdynia1:48.1277625.2427.0528.2227.61
Min. IE Baku
10.Książek Jakub98MKP Kołobrzeg1:49.2075326.1427.6127.8727.58
11.Dereń Kacper98MKS 9 Dzierżoniów1:52.8768225.9828.5229.3629.01
12.Dytkowski Jan SOc97KSZO Ostrowiec1:52.8968226.1827.9128.9229.88
13.Piechowiak Michał SZG98KORNER Zielona Góra1:53.5766925.9529.0229.5929.01
14.Szpojankowski Kacper98MTP KORMORAN Olsztyn1:53.7366726.5428.5929.4829.12
15.Dębski Dominik98MKS Trójka Łódź1:53.9466327.0628.8229.2628.80
16.Piasecki Kamil SP97K.S.Warta Poznań1:54.3765524.9728.4230.2530.73


<< TOP >>
Konkurencja 9
2015-03-13 - 18:05
Kobiet, 200m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
2:07.06
2:07.06
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
2009-12-13
2009-12-13

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Magner Agata SK97MKS Jordan Kraków2:11.4076231.1232.9433.5833.76
2.Żarłok Martyna SK97MKS Jordan Kraków2:13.1573231.8534.4433.8633.00
3.Naskręt Agata98Mks - Astoria Bydgoszcz2:14.1771531.8434.6034.8232.91
4.Tomala Aleksandra SR97MKS ZRYW Opole2:15.2269932.4834.7734.7333.24
5.Kościk Patrycja SK98RWKS Sparta Biłgoraj2:18.6764831.5233.9036.5936.66
6.Całka Anna SO97UKP Unia Oświęcim2:18.8864532.4235.1135.4335.92
7.Szkarłat Julia SWR98WKS Śląsk Wrocław2:19.2864032.3335.1636.3435.45
8.Chmielewska Julia SG97KS AZS-AWFiS Gdańsk2:24.2457632.4135.5637.4138.86
Finał B
9.Bogucka Dagmara SWR97MKS Juvenia Wrocław2:20.8861833.4336.1536.3134.99
10.Augustyniak Katarzyna98KORNER Zielona Góra2:21.8660533.5736.1136.6335.55
11.Woroniecka Weronika98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:22.2660032.8935.6937.2936.39
12.Wosicka WIKTORIA SSz98MKP Szczecin2:24.5857233.1736.5237.5437.35
13.Kulaga Dominika97Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów2:26.4455034.4238.4737.3836.17
14.Suchota Magdalena97Huragan Międzyrzec Podlaski2:26.7554733.3937.4238.1937.75
15.Bajura Marta SR98UKS Wodnik 29 Katowice2:26.9054534.0237.0938.2137.58
16.Wątor Karolina SK98SMS Galicja Kraków2:28.2153134.7038.1138.4836.92


<< TOP >>
Konkurencja 10
2015-03-13 - 18:15
Chłopców, 200m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
Min.IE
1:54.10
1:48.73
1:56.78
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
KS Korner Zielona Góra
KS Korner Zielona Góra SZG

2008-11-27
2009-12-18

: 1:56.78

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Skierka Jakub98Trops Kartuzy1:55.8576827.2229.5129.5929.53
Min. IE Baku
2.Niedziałek Dominik98UKS Skarpa Lublin1:58.7871227.5529.9930.5430.70
3.Murzyn Dawid SK97MKS Jordan Kraków1:59.9669227.3430.9931.4630.17
4.Marciów Mateusz SWR97WKS Śląsk Wrocław2:02.1765528.7331.5531.4730.42
5.Salik Borys SWR97WKS Śląsk Wrocław2:02.9264329.1831.0331.6931.02
6.Suchan Jan SWwa97Mks Polonia Warszawa2:02.9664228.4030.6631.7932.11
7.Danilewski Maciej SOL98MKS JUVENIA Białystok2:04.5761828.4131.2632.2132.69
8.Sokołowski Ziemowit SP97K.S.Warta Poznań2:06.1059529.0831.5932.7732.66
Finał B
9.Paluszkiewicz Dawid97MKP Gdańsk2:03.6963128.9730.9231.5732.23
10.Jagodziński Oskar SSz98MKP Szczecin2:04.7461529.4431.7131.8331.76
11.Stec ADAM SSz97MKP Szczecin2:05.2060830.0232.4131.9830.79
12.Meszka Ernest97UKS NAWA Skierniewice2:05.6960129.0331.4032.6332.63
13.Czech Szymon SR97MKS SMS Victoria Racibórz2:05.8859829.1332.0432.6532.06
14.Sawka Juliusz97MKS Pałac Katowice2:06.9658328.9431.6533.1933.18
15.Smok Witold97UKP Wodnik2:09.0855528.5731.9533.8634.70
16.Jarmuła Miłosz SK98Uks G-8 Bielany Warszawa2:09.1455430.0132.6133.1733.35


<< TOP >>
Konkurencja 11
2015-03-13 - 18:30
Kobiet, 400m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
4:38.72
4:33.70
Szczepaniak Karolina
Baranowska Katarzyna
AZS AWF Warszawa
MKP Szczecin
2009-11-29
2005-12-11

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Sieńczyk Jowita SK97Żak Biala Podlaska4:48.04742
50m:
100m:
30.29
1:05.30
30.29
35.01
150m:
200m:
1:42.00
2:17.50
36.70
35.50
250m:
300m:
2:57.77
3:39.42
40.27
41.65
350m:
400m:
4:14.25
4:48.04
34.83
33.79
2.Sproska Magdalena SK97MKS ZRYW Opole4:53.04705
50m:
100m:
30.82
1:06.59
30.82
35.77
150m:
200m:

2:22.30
250m:
300m:
3:03.57
3:46.40
41.27
42.83
350m:
400m:
4:20.20
4:53.04
33.80
32.84
3.Musioł Wiktoria SO98UKP Unia Oświęcim4:54.69693
50m:
100m:
30.95
1:07.24
30.95
36.29
150m:
200m:
1:44.11
2:21.39
36.87
37.28
250m:
300m:
3:04.47
3:48.46
43.08
43.99
350m:
400m:
4:22.14
4:54.69
33.68
32.55
4.Mendyk Adrianna SO98Mks Wodnik Radom4:55.22689
50m:
100m:
30.85
1:06.57
30.85
35.72
150m:
200m:
1:44.08
2:21.22
37.51
37.14
250m:
300m:
3:02.87
3:46.13
41.65
43.26
350m:
400m:
4:21.67
4:55.22
35.54
33.55
5.Nita Anna SWR97WKS Śląsk Wrocław4:59.65659
50m:
100m:
32.18
1:08.04
32.18
35.86
150m:
200m:
1:46.14
2:23.35
38.10
37.21
250m:
300m:
3:07.44
3:52.33
44.09
44.89
350m:
400m:
4:26.36
4:59.65
34.03
33.29
6.Mendowska Paulina SP97K.S.Warta Poznań5:02.34642
50m:
100m:
31.37
1:06.95
31.37
35.58
150m:
200m:
1:46.54
2:25.48
39.59
38.94
250m:
300m:
3:09.07
3:53.29
43.59
44.22
350m:
400m:
4:28.54
5:02.34
35.25
33.80
7.Sajecka Zofia98UKS Gim 92 Ursynów5:02.44641
50m:
100m:
32.32
1:10.04
32.32
37.72
150m:
200m:
1:47.29
2:24.41
37.25
37.12
250m:
300m:
3:08.29
3:52.58
43.88
44.29
350m:
400m:
4:27.37
5:02.44
34.79
35.07
8.Śliwińska Marta97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:09.78597
50m:
100m:
32.34
1:09.34
32.34
37.00
150m:
200m:
1:49.04
2:28.45
39.70
39.41
250m:
300m:
3:12.93
3:58.17
44.48
45.24
350m:
400m:
4:34.85
5:09.78
36.68
34.93
Finał B
9.Teresko Anna97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:07.70609
50m:
100m:
33.31
1:11.53
33.31
38.22
150m:
200m:
1:50.81
2:29.39
39.28
38.58
250m:
300m:
3:13.55
3:58.87
44.16
45.32
350m:
400m:
4:33.61
5:07.70
34.74
34.09
10.Bednarek Aleksandra98Mks Jedynka Łódź5:08.67603
50m:
100m:
33.41
1:11.72
33.41
38.31
150m:
200m:
1:51.76
2:30.91
40.04
39.15
250m:
300m:
3:14.60
3:59.04
43.69
44.44
350m:
400m:
4:34.63
5:08.67
35.59
34.04
11.Zarychta Anita98SKP BARAKUDA Starachowice5:16.07562
50m:
100m:
33.24
1:10.35
33.24
37.11
150m:
200m:
1:50.84
2:31.42
40.49
40.58
250m:
300m:
3:16.51
4:02.67
45.09
46.16
350m:
400m:
4:40.60
5:16.07
37.93
35.47
12.Kolber Roksana98NowyKP Bielsko-Biała5:18.95547
50m:
100m:
33.69
1:11.71
33.69
38.02
150m:
200m:
1:53.84
2:35.78
42.13
41.94
250m:
300m:
3:21.14
4:06.69
45.36
45.55
350m:
400m:
4:44.05
5:18.95
37.36
34.90
13.Nagórska Monika97MUKS Piętnastka Bydgoszcz5:19.84542
50m:
100m:
33.72
1:13.07
33.72
39.35
150m:
200m:
1:55.77
2:38.50
42.70
42.73
250m:
300m:
3:21.83
4:06.86
43.33
45.03
350m:
400m:
4:43.98
5:19.84
37.12
35.86
14.Wieczorek Magdalena98Fala Kraśnik5:22.94526
50m:
100m:
34.07
1:13.37
34.07
39.30
150m:
200m:
1:56.00
2:37.51
42.63
41.51
250m:
300m:
3:22.22
4:07.58
44.71
45.36
350m:
400m:
4:45.61
5:22.94
38.03
37.33


<< TOP >>
Konkurencja 12
2015-03-13 - 18:45
Chłopców, 400m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
Min.IE
4:11.81
4:09.07
4:21.42
Matczak Mateusz
Matczak Mateusz
.
MKS Trójka Łódź
MKS Trójka Łódź
.
2006-12-08
2007-12-14

: 4:21.42

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Zbutowicz Karol SOL98MTP KORMORAN Olsztyn4:12.52811
Min. IE Baku
50m:
100m:
27.65
59.42
27.65
31.77
150m:
200m:
1:32.96
2:05.20
33.54
32.24
250m:
300m:
2:39.15
3:13.35
33.95
34.20
350m:
400m:
3:43.55
4:12.52
30.20
28.97
2.Pietrzak Dawid SSz97MKP Szczecin4:18.61755
Min. IE Baku
50m:
100m:
27.93
59.74
27.93
31.81
150m:
200m:
1:33.03
2:05.71
33.29
32.68
250m:
300m:
2:42.76
3:19.81
37.05
37.05
350m:
400m:
3:49.80
4:18.61
29.99
28.81
3.Ulatowski Wojciech SO98UKP Unia Oświęcim4:20.65737
Min. IE Baku
50m:
100m:
27.95
59.81
27.95
31.86
150m:
200m:
1:33.63
2:05.96
33.82
32.33
250m:
300m:
2:43.05
3:20.66
37.09
37.61
350m:
400m:
3:51.07
4:20.65
30.41
29.58
4.Goliński Patryk SK97MKS Jordan Kraków4:25.12700
50m:
100m:
29.04
1:02.04
29.04
33.00
150m:
200m:
1:37.13
2:10.14
35.09
33.01
250m:
300m:
2:48.13
3:26.39
37.99
38.26
350m:
400m:
3:56.07
4:25.12
29.68
29.05
5.Urbański Michał97MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:26.21692
50m:
100m:
27.76
1:00.01
27.76
32.25
150m:
200m:
1:35.08
2:10.67
35.07
35.59
250m:
300m:
2:47.37
3:25.09
36.70
37.72
350m:
400m:
3:56.00
4:26.21
30.91
30.21
6.Kubot Szymon SZG97WARTA Poznań4:27.34683
50m:
100m:
27.46
59.50
27.46
32.04
150m:
200m:
1:35.26
2:10.25
35.76
34.99
250m:
300m:
2:47.89
3:25.10
37.64
37.21
350m:
400m:
3:56.81
4:27.34
31.71
30.53
7.Lechowicz Filip SO97KS Korona Kraków4:27.78680
50m:
100m:
28.99
1:03.04
28.99
34.05
150m:
200m:
1:37.56
2:10.48
34.52
32.92
250m:
300m:
2:47.31
3:24.69
36.83
37.38
350m:
400m:
3:57.13
4:27.78
32.44
30.65
8.Bodzioch Andrzej SSz98MKP Szczecin4:28.70673
50m:
100m:
28.47
1:01.14
28.47
32.67
150m:
200m:
1:34.49
2:07.81
33.35
33.32
250m:
300m:
2:46.74
3:25.92
38.93
39.18
350m:
400m:
3:57.80
4:28.70
31.88
30.90
Finał B
9.Powroźnik Konrad97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:29.64666
50m:
100m:
28.57
1:01.16
28.57
32.59
150m:
200m:
1:35.65
2:10.36
34.49
34.71
250m:
300m:
2:48.24
3:27.13
37.88
38.89
350m:
400m:
3:58.62
4:29.64
31.49
31.02
10.Nagi Mateusz SO97UKP Unia Oświęcim4:31.03656
50m:
100m:
29.45
1:03.53
29.45
34.08
150m:
200m:
1:40.06
2:16.11
36.53
36.05
250m:
300m:
2:52.42
3:29.44
36.31
37.02
350m:
400m:
4:00.77
4:31.03
31.33
30.26
11.Sodel Dominik97AZS AWF Katowice4:33.17640
50m:
100m:
27.98
1:00.76
27.98
32.78
150m:
200m:
1:35.88
2:11.34
35.12
35.46
250m:
300m:
2:50.51
3:30.37
39.17
39.86
350m:
400m:
4:02.45
4:33.17
32.08
30.72
12.Kaczorowski Jakub97Uks,,Żoliborz'' Warszawa4:34.46631
50m:
100m:
30.07
1:04.56
30.07
34.49
150m:
200m:
1:39.75
2:14.73
35.19
34.98
250m:
300m:
2:53.35
3:32.36
38.62
39.01
350m:
400m:
4:03.87
4:34.46
31.51
30.59
13.Hojda Bartłomiej SO98UKP Unia Oświęcim4:35.07627
50m:
100m:
28.66
1:01.84
28.66
33.18
150m:
200m:
1:36.77
2:11.90
34.93
35.13
250m:
300m:
2:50.85
3:30.83
38.95
39.98
350m:
400m:
4:03.06
4:35.07
32.23
32.01
14.Kasprzycki Miłosz98UKS 9 Kalisz4:37.06614
50m:
100m:
29.49
1:03.66
29.49
34.17
150m:
200m:
1:38.63
2:13.36
34.97
34.73
250m:
300m:
2:52.51
3:32.95
39.15
40.44
350m:
400m:
4:05.33
4:37.06
32.38
31.73
15.Januszanis Jakub SOL98OLIMPIJCZYK Suwałki4:39.29599
50m:
100m:
29.83
1:05.54
29.83
35.71
150m:
200m:
1:44.43
2:21.93
38.89
37.50
250m:
300m:
2:58.31
3:34.88
36.38
36.57
350m:
400m:
4:07.58
4:39.29
32.70
31.71
16.Bączkowski Bartek97MUKP Warszawianka Wodny Park4:42.36580
50m:
100m:
29.85
1:03.80
29.85
33.95
150m:
200m:
1:39.79
2:15.21
35.99
35.42
250m:
300m:
2:55.74
3:35.85
40.53
40.11
350m:
400m:
4:09.98
4:42.36
34.13
32.38


<< TOP >>
Konkurencja 13
2015-03-13 - 19:10
Kobiet, 4 x 200m dowolny17 - 18 lat
Wyniki

RP 17
RP 18
8:14.55
8:11.14
UKP Unia Oświęcim SO
MKS Zryw Opole
2013-12-20
2010-12-02

: 8:09.56

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław8:22.39747
Dyrda Karolina SWR
Petryka Nikola SWR
Nita Anna SWR
Nowak Julia SWR
97
97
97
97
+0,85
+0,42
+0,52
+0,60
29.48
28.36
29.15
28.00
32.12
31.91
31.78
31.17
32.69
33.70
32.67
32.49
31.80
31.20
32.95
32.92
2:06.09
2:05.17
2:06.55
2:04.58
2.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim8:33.25701
Michalczyk Urszula SO
Gruszczyńska Aleksandra SO
Pankowska Wiktoria SO
Musioł Wiktoria SO
97
98
98
98
+0,72
+0,26
+0,57
+0,21
29.13
29.40
30.07
29.24
31.92
32.55
32.80
32.80
32.44
33.81
33.61
33.47
32.89
33.14
33.93
32.05
2:06.38
2:08.90
2:10.41
2:07.56
3.MKS Jordan Kraków 1MKS Jordan Kraków8:34.83694
Magner Agata SK
Helbing Justyna SK
Żarłok Martyna SK
Wilczek Zofia SK
97
97
97
98
+0,84
+0,39
+0,36
+0,29
29.43
31.86
29.43
29.40
32.23
32.80
32.05
32.60
33.17
33.63
32.84
33.50
33.07
33.77
32.32
32.73
2:07.90
2:12.06
2:06.64
2:08.23
4.MKS ZRYW Opole 1MKS ZRYW Opole8:35.03693
Tomala Aleksandra SR
Hasny Marta
Greglak Marta SWR
Sproska Magdalena SK
97
98
97
97
+0,78
+0,38
+0,44
+0,30
30.37
29.33
29.28
28.80
33.28
33.00
33.11
31.85
33.42
33.37
34.78
32.34
31.58
33.56
34.97
31.99
2:08.65
2:09.26
2:12.14
2:04.98
5.UKS Gim 92 Ursynów 1UKS Gim 92 Ursynów8:39.87674
Węcławiak Irena
Jankowska Klaudia
Sajecka Zofia
Zając Aleksandra
98
98
98
98
+0,76
+0,53
+0,32
+0,47
30.80
28.36
29.96
30.97
32.37
30.77
32.94
33.74
34.02
31.66
34.41
34.98
33.60
31.47
33.71
36.11
2:10.79
2:02.26
2:11.02
2:15.80
NWAZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 14
2015-03-13 - 19:30
Chłopców, 4 x 200m dowolny

17 - 18 lat
Wyniki

RP 17
RP 18
Min.IE
7:21.93
7:17.35
7:18.96
MKS Juvenia Wrocław
WKS Śląsk Wrocław

2009-11-29
2011-12-18

: 7:18.96

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim7:25.32774
Goleniec Łukasz SO
Pieśniak Jakub SO
Ulatowski Wojciech SO
Topolski Arkadiusz SO
97
97
98
98
+0,74

+0,24
+0,18
25.56
25.49
25.80
25.28
27.82
28.82
29.13
27.70
28.56
29.54
29.61
28.27
28.25
29.24
27.88
28.37
1:50.19
1:53.09
1:52.42
1:49.62
2.MTP KORMORAN Olsztyn 1MTP KORMORAN Olsztyn7:27.23765
Kasztelan Mateusz SOL
Sinitchine Radoslaw
Chodań Alan SOL
Zbutowicz Karol SOL
98
98
98
98
+0,76
+0,28
+0,35
+0,48
25.88
25.54
25.52
25.43
28.39
28.66
28.75
27.68
28.81
29.43
29.62
28.01
29.03
28.63
29.71
28.14
1:52.11
1:52.26
1:53.60
1:49.26
3.MKP Słowianka Gorzów 1MKP Słowianka Gorzów7:33.49733
Przybysz Daniel
Skrzypczak Filip
Bartoszek Jarosław
Brodowski Jakub
98
97
97
97
+0,68
+0,28
+0,45
+0,11
25.79
25.32
25.18
25.01
28.40
28.07
28.49
28.59
29.44
29.77
30.41
29.58
30.27
29.22
30.17
29.78
1:53.90
1:52.38
1:54.25
1:52.96
4.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1CSiR MOS Dąbrowa Górnicza7:37.18716
Zwoliński Marcin
Droś Patryk
Filek Bernard
Nowodworski Dawid
97
97
97
97
+0,67
+0,43
+0,56
+0,47
26.10
25.67
26.04
24.92
28.79
27.97
28.99
28.75
28.82
29.57
30.26
30.24
29.42
30.34
30.92
30.38
1:53.13
1:53.55
1:56.21
1:54.29
5.KS Delfin Gdynia 1KS Delfin Gdynia7:37.85713
Arndt Mateusz
Konopka Mateusz
Mańczak Błażej
Zuchowski Ernest
98
97
98
97
+0,69
+0,31
+0,33
+0,41
25.40
26.76
26.35
26.94
27.97
28.84
29.40
29.40
29.13
29.57
30.42
29.92
28.68
29.61
29.94
29.52
1:51.18
1:54.78
1:56.11
1:55.78
6.MZOS Płock 1MZOS Płock7:38.69709
Sternak Piotr SOL
Porwat Michał
Bruchajzer Dominik
Chrzanowski Damian
98
98
97
98
+0,66
+0,30
+0,34
+0,56
26.01
25.87
25.45
26.01
29.22
29.58
28.65
28.13
30.54
31.34
29.69
28.92
31.08
29.27
29.47
29.46
1:56.85
1:56.06
1:53.26
1:52.52
7.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice7:43.82685
Trela Karol SR
Kochański Wojciech
Famulok Bartosz
Sodel Dominik
98
97
97
97
+0,67
+0,21
+0,21
+0,46
26.99
25.86
25.56
26.37
29.60
29.41

29.11
30.13
30.04

30.47
30.24
30.55
29.54
29.90
1:56.96
1:55.86
1:55.15
1:55.85
8.JAGIELLONKA Warszawa 1JAGIELLONKA Warszawa7:47.24670
Zimowski Oskar
Dziadek Jan
Trefler Michał
Pachowski Adrian
97
98
97
97
+0,71
+0,16
+0,24
+0,24
25.52
25.55
25.27
25.03
28.16
31.03
28.88
29.06
28.75
32.89
29.98
31.93
29.43
31.67
31.46
32.63
1:51.86
2:01.14
1:55.59
1:58.65
9.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław7:50.29657
Jaszczak Wiktor SWR
Salik Borys SWR
Szczutkowski Robert SWR
Kuczma Jędrzej SWR
97
97
98
98
+0,75
+0,44
+0,57
+0,06
26.16
26.87
26.26
25.85
28.29
29.90
29.27
30.14
28.96
31.12
31.71
32.37
28.28
30.25
32.95
31.91
1:51.69
1:58.14
2:00.19
2:00.27
10.MTP KORMORAN Olsztyn 2MTP KORMORAN Olsztyn7:52.36649
Szpojankowski Kacper
Piwowarski Konrad SOL
Bruździak Maciej SOL
Walaszek Jędrzej SOL
98
98
98
98
+0,74
+0,45
+0,33
+0,31
26.18
25.63
26.95
27.81
28.47
29.46
30.08
30.94
29.17
31.27
31.33
32.34
29.17
31.86
30.86
30.84
1:52.99
1:58.22
1:59.22
2:01.93
11.MKS SMS Victoria Racibórz 1MKS SMS Victoria Racibórz7:52.62648
Popis Emil SR
Wawryca Szymon SR
Grabarczyk Olaf SR
Matura Klaudiusz SR
98
98
98
98
+0,69
+0,31
+0,23
+0,35
26.76
27.23
27.37
26.98
29.21
31.01
30.67
30.11
29.71
30.65
31.19
31.08
28.90
29.39
32.25
30.11
1:54.58
1:58.28
2:01.48
1:58.28
12.AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice8:01.28613
Brauntsch Marek SO
Przybyła Kacper SR
Kurowski Szymon SR
Świstek Krzysztof SR
98
98
98
98
+0,70
+0,22
+0,28
+0,29
26.79
27.16
26.88
28.18
30.34
31.11
31.01
31.27
31.02
30.54
31.14
32.16
31.09
30.09
31.22
31.28
1:59.24
1:58.90
2:00.25
2:02.89


<< TOP >>
Konkurencja 15
2015-03-14 - 9:00
Kobiet, 50m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
26.19
26.19
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
MKS Trójka Łódź
MKS Trójka Łódź
2004-11-27
2004-11-27

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Olszewska Nikola98MTS Kwidzyn27.90667A
2.Sztandera Dominika97MKS Juvenia Wrocław27.94664A
3.Szkarłat Julia SWR98WKS Śląsk Wrocław28.10653A
4.Nogaj Paulina98Mks Wodnik Radom28.14650A
5.Petryka Nikola SWR97WKS Śląsk Wrocław28.24643A
6.Sieńczyk Jowita SK97Żak Biala Podlaska28.40632A
7.Lewandowska Aleksandra SSz98MKP Szczecin28.43630A
8.Peda Paulina98AZS AWF Katowice28.86602A
9.Tomala Aleksandra SR97MKS ZRYW Opole28.88601B
10.Rybak Aleksandra SO98SP Motyl Stalowa Wola28.98595B
Musioł Wiktoria SO98UKP Unia Oświęcim28.98595B
12.Sproska Magdalena SK97MKS ZRYW Opole29.06590B
13.Wilczek Zofia SK98MKS Jordan Kraków29.11587B
14.Klimczak Adrianna98Towarzystwo Pływackie Olimpijc29.21581B
15.Pilarska Zofia97Azs Awf Warszawa29.29576B
16.Pisarczyk Amelia SR98MKS SMS Victoria Racibórz29.31575B
17.Bogucka Dagmara SWR97MKS Juvenia Wrocław29.35573R
18.Niemiec Aleksandra97MUKP Fala Ropczyce29.48565R
19.Kamińska Liliana97MKS Delfinek Łuków29.68554
20.Wolny Magdalena98AZS AWF Katowice29.78548
21.Górecka Marta98UKS Gim 92 Ursynów29.86544
Kotowicz Anna SOL98Mos Ełk29.86544
23.Kikta Gabriela98Mks Sanok29.88543
24.Kit Zuzanna97UKS 9 Kalisz29.92541
25.Kolenda Zofia98Lider Chełm29.93540
26.Sokołowska Sandra SWR98MKS JUVENIA Białystok29.95539
27.Kozioł Karolina97MKS Ikar Mielec30.01536
28.Pankowska Wiktoria SO98UKP Unia Oświęcim30.02535
29.Oleba Małgorzata SSz98MKP Szczecin30.08532
30.Miler Oliwia98Kp Astromal Akwawit Leszno30.25523
31.Sajecka Zofia98UKS Gim 92 Ursynów30.26522
32.Zwierzchowska Zofia97KS "1" Ożarów Mazowiecki30.41515
33.Palikij Justyna97MKS Pałac Katowice30.44513
34.Mendowska Paulina SP97K.S.Warta Poznań30.52509
35.Sońta Magdalena SWR98Mks Wodnik Radom30.59506
36.Wróbel Angelika SWR97MKS Juvenia Wrocław30.75498
37.Grudnowska Alicja97KS Delfin Gdynia30.80495
38.Helbing Justyna SK97MKS Jordan Kraków30.82494
39.Gosztyła Antonina98Uks,,Żoliborz'' Warszawa30.89491
40.Sroczyńska Paula98Mkp Bobry Dębica30.90491
41.Musik Wiktoria97UKS "TRÓJKA" Częstochowa30.98487
42.Śliwińska Marta97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.05484
43.Zawadzka Kinga97KS OLIMPIA Lublin31.36469
44.Sarna Katarzyna98UKS NAWA Skierniewice31.39468
45.Łochińska Agnieszka98MKP Słowianka Gorzów31.40468
46.Senetelska Olga SK97MKS Jordan Kraków31.50463
47.Matuszczyk Katarzyna98Uks Huragan Sosnowiec31.53462
48.Kaczorowska Izabela97UKS "Jasień" Sucha Beskidzka31.66456
Kolbe Wiktoria SR98UKS Wodnik Siemianowice Śl.31.66456
50.Bańbor Aleksandra97Tkkf Szczygłowice31.72454
51.Szymańska Urszula98Klub Pływacki Płetwal Mława31.84448
52.Turza Patrycja98Uks Huragan Sosnowiec32.12437
53.Świeca Kamila97Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów32.20434
54.Boczkowska Diana97KS OSIR Bielawa32.46423
55.Nowicka Natalia98KS OLIMPIA Lublin33.77376


<< TOP >>
Konkurencja 16
2015-03-14 - 9:05
Chłopców, 50m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
Min.IE
23.47
23.47
24.04
Zawada Mateusz
Zawada Mateusz
UKS 1 SOLEX Lębork
UKS 1 SOLEX Lębork

2009-11-29
2009-11-29

: 24.04

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Chudy Michał97UPKS Wodnik Rawicz23.92756A
Min. IE Baku
2.Sendyk Paweł SSz97MKP Szczecin24.10740A
3.Gosieniecki Juliusz98Kp Astromal Akwawit Leszno24.57698A
4.Brzuś Michał97Orka Zamość24.84675A
5.Chrzanowski Damian98MZOS Płock24.92669A
6.Piwowarski Konrad SOL98MTP KORMORAN Olsztyn25.09655A
7.Tombarkiewicz Józef SK97MKS Jordan Kraków25.13652A
8.Kusto Robert98Uks Orka Lubań25.14652A
9.Czech Szymon SR97MKS SMS Victoria Racibórz25.17649B
10.Wawulski Norbert97MKP Wodnik Bielsk Podlaski25.19648B
11.Goliński Patryk SK97MKS Jordan Kraków25.23645B
12.Fedorowicz Jakub97Mks Wodnik Radom25.28641B
13.Nowodworski Dawid97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza25.30639B
14.Książek Jakub98MKP Kołobrzeg25.38633B
Andreose Jan Luigi98AZS AWF Wrocław25.38633B
Piasecki Kamil SP97K.S.Warta Poznań25.38633B
17.Chowaniec Łukasz97UKS "TRÓJKA" Częstochowa25.42630R
18.Pachowski Adrian97JAGIELLONKA Warszawa25.43629R
19.Ogórek Bartosz97KS Delfin Gdynia25.47627
20.Adamczyk Patryk SSz97MKP Szczecin25.51624
21.Wysocki Mateusz98Znicz Koszalin25.54621
22.Żurawicz Mateusz97MUKS Piętnastka Bydgoszcz25.68611
23.Knapowski Kacper97MUKS Piętnastka Bydgoszcz25.70610
24.Kubiaczyk Jakub97UKS 9 Kalisz25.73608
25.Murzyn Dawid SK97MKS Jordan Kraków25.77605
Zimowski Oskar97JAGIELLONKA Warszawa25.77605
27.Dereń Kacper98MKS 9 Dzierżoniów25.84600
28.Perkowski Wiktor SOL98JAGIELLONKA Warszawa25.85599
29.Małecki Mateusz98MKP Gdańsk25.88597
30.Olborski Krzysztof97UKS Kapry Armexim Pruszków25.92594
31.Mikulski Krzysztof98Znicz Koszalin26.00589
32.Filek Bernard97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.09583
33.Grudziecki Remigiusz SO97MMKS Kędzierzyn-Koźle26.10582
34.Gierszewski Jan98MUKS Piętnastka Bydgoszcz26.11582
35.Świderski Bartłomiej98Uks Pingwiny26.22574
36.Misiarz Adrian SK98RWKS Sparta Biłgoraj26.24573
37.Dyba Jakub98Posnania Poznań26.26572
38.Trefler Michał97JAGIELLONKA Warszawa26.27571
39.Milczarek Piotr98MKS Trójka Łódź26.35566
40.Przybyła Kacper SR98AZS AWF Katowice26.37564
41.Skrzypczak Filip97MKP Słowianka Gorzów26.39563
42.Gibalski Bartłomiej98SALOS Cortile Kielce26.40563
43.Przybylski Michał SO98UKP Unia Oświęcim26.42561
Ampulski Remigiusz98Klub Pływacki "Totis Viribus" 26.42561
45.Kochański Wojciech97AZS AWF Katowice26.50556
46.Biaduń Michał SSz98MKP Szczecin26.55553
47.Konopka Mateusz97KS Delfin Gdynia26.58551
48.Hałas Bartłomiej SR97RMKS Rybnik26.62549
Szkirpan Jonasz97Uks Orka Lubań26.62549
50.Kwiatkowski Krzysztof97MTKP Delfin Toruń26.68545
51.Przybysz Daniel98MKP Słowianka Gorzów26.78539
52.Droś Patryk97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.90532
53.Ruszkowski Kacper SO97UKP Unia Oświęcim26.93530
54.Bochnowski Maciej SK98Mkp Bobry Dębica26.98527
55.Rusztyk Jakub97KP Delfin Inowrocław27.09521
56.Oleksy Hubert98MUKS Piętnastka Bydgoszcz27.10520
Gryglewicz Juliusz98UKS Żoliborz27.10520
58.Brauntsch Marek SO98AZS AWF Katowice27.17516
59.Brzykowski Krystian98Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów27.23513
Zając Mikołaj98Mosm Tychy27.23513
61.Strzeszewski Aleks98Uks Delfin Legionowo27.25512
62.Siewierski Michał98MUKP Fala Ropczyce27.35506
63.Sowier Wojciech97MKS Jordan Kraków27.39504
64.Klimczuk Karol97KS AZS-AWFiS Gdańsk27.40503
65.Porwat Michał98MZOS Płock27.44501
66.Waściński Konrad SR98Kp Astromal Akwawit Leszno27.47499
67.Mikołajczak Kamil98Znicz Koszalin27.52497
68.Niewiadomski Bartłomiej SWwa98UKS Pirania Targówek27.54495
69.Mostowski Arkadiusz97SP Meduza Pajęczno27.55495
70.Michniewski Tadeusz98JAGIELLONKA Warszawa27.60492
71.Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin27.61492
72.Kasprzycki Miłosz98UKS 9 Kalisz27.64490
73.Mazur Szymon98Uks Orka Lubań27.67489
74.Kiryluk Damian98UKS Dwójka Morena Gdańsk27.68488
75.Jastrząbek Karol SR98MKS SMS Victoria Racibórz27.72486
76.Krukowski Dominik98MUKS Piętnastka Bydgoszcz27.76484
77.Zaborowski Paweł98Mks Jedynka Łódź27.77483
Mieszczeriakow Mirosłąw98MKP Wodnik Bielsk Podlaski27.77483
Tymiński Rafał97MKP Wodnik Bielsk Podlaski27.77483
80.Tkaczyk Konrad97Uks Orka Lubań27.78483
81.Grabarczyk Olaf SR98MKS SMS Victoria Racibórz27.79482
82.Świstek Krzysztof SR98AZS AWF Katowice27.83480
83.Racinowski Jakub98MUKS Piętnastka Bydgoszcz27.87478
84.Szymończyk Karol98Uks Huragan Sosnowiec27.90477
85.Wojtowicz Jakub98AZS AWF Katowice28.05469
86.Popławski Łukasz97UKP Wodnik28.06468
87.Szweda Tomasz98Lks Delfin Połaniec28.27458
88.Chrapek Filip97Aquator Kozienice28.30457
89.Skuba Marcin98Orka Zamość28.33455
90.Kurowski Szymon SR98AZS AWF Katowice28.37453
91.Huzarewicz Maciej98KS Delfin Gliwice28.41451
92.Słomiński Miłosz98MUKS Piętnastka Bydgoszcz28.47448
93.Duda Michał98Ukp Ruda Śląska28.54445
94.Muth Marcin97KS "1" Ożarów Mazowiecki28.55445
95.Nowak Hubert98UKS Ostrobramska Warszawa28.58443
96.Karczewski Norbert98KP Delfin Inowrocław28.69438
97.Juszczyk Dawid97Uks Orka Lubań28.76435
98.Frankowski Arkadiusz97JAGIELLONKA Warszawa29.22415
99.Pinkosz Mateusz SWR98UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki29.31411
100.Anysz Michał97UKS Gim 92 Ursynów29.84389
101.Nowicki Kacper98UMKS Niesłyszących Poznań29.95385
102.Turkiewicz Maciej98Uks Orka Lubań30.24374
103.Balin Aleksander97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.47366
104.Pozlewicz Sławomir98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.59361


<< TOP >>
Konkurencja 17
2015-03-14 - 9:20
Kobiet, 50m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
27.44
27.44
Nzaiębło Klaudia
Naziębło Klaudia
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
2010-12-03
2010-12-03

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Naskręt Agata98Mks - Astoria Bydgoszcz28.74715A
2.Tomala Aleksandra SR97MKS ZRYW Opole29.39668A
3.Żarłok Martyna SK97MKS Jordan Kraków29.56657A
4.Olszewska Nikola98MTS Kwidzyn29.67649A
5.Bogucka Dagmara SWR97MKS Juvenia Wrocław29.93633A
6.Peda Paulina98AZS AWF Katowice29.94632A
7.Magner Agata SK97MKS Jordan Kraków30.23614A
Kościk Patrycja SK98RWKS Sparta Biłgoraj30.23614A
9.Całka Anna SO97UKP Unia Oświęcim30.28611B
10.Wolny Magdalena98AZS AWF Katowice30.32608B
11.Chmielewska Julia SG97KS AZS-AWFiS Gdańsk30.50598B
12.Kulaga Dominika97Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów30.63590B
13.Suchota Magdalena97Huragan Międzyrzec Podlaski30.71586B
14.Augustyniak Katarzyna98KORNER Zielona Góra30.77582B
15.Dyrda Karolina SWR97WKS Śląsk Wrocław30.97571B
16.Niemiec Aleksandra97MUKP Fala Ropczyce31.04567B
17.Kamińska Liliana97MKS Delfinek Łuków31.19559R
18.Bajura Marta SR98UKS Wodnik 29 Katowice31.25556R
19.Wątor Karolina SK98SMS Galicja Kraków31.44546
20.Wosicka WIKTORIA SSz98MKP Szczecin31.53541
21.Sytyk Julia98KORNER Zielona Góra31.62536
22.Woroniecka Weronika98MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.71532
23.Grudnowska Alicja97KS Delfin Gdynia31.85525
24.Sarna Katarzyna98UKS NAWA Skierniewice32.03516
25.Bartyzel Aleksandra98UKP MANTA Jelcz-Laskowice32.09513
26.Trzeja Marta98Uks Huragan Sosnowiec32.40499
27.Zawadzka Kinga97KS OLIMPIA Lublin33.37456
28.Pokrywka Karolina98MKS Trójka Łódź33.57448
29.Kaczorowska Izabela97UKS "Jasień" Sucha Beskidzka33.66445
30.Białkowska Patrycja97UKS NAWA Skierniewice33.90435
31.Dziublińska Maja98Tkkf Szczygłowice33.96433
32.Nowicka Natalia98KS OLIMPIA Lublin33.97433
33.Szczecińska Paulina98Środmiejski UKS Polna Warszawa34.55411
34.Kuczmar Gabriela98Środmiejski UKS Polna Warszawa35.44381


<< TOP >>
Konkurencja 18
2015-03-14 - 9:25
Chłopców, 50m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
Min.IE
24.49
23.83
24.63
Murzyn Dawid
Kawęcki Radosław
MKS Jordan Kraków SK
KS Korner Zielona Góra SZG

2014-12-19
2009-12-18

: 24.63

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Murzyn Dawid SK97MKS Jordan Kraków24.62774A
Min. IE Baku
2.Kolczyński Stanisław97UKS Kapry Armexim Pruszków25.19723A
3.Brzuś Michał97Orka Zamość25.37707A
4.Skierka Jakub98Trops Kartuzy25.63686A
5.Topolski Arkadiusz SO98UKP Unia Oświęcim25.94662A
6.Sawczuk Oskar98SKS 137 Delfin Łódź26.10650A
7.Niedziałek Dominik98UKS Skarpa Lublin26.11649A
8.Dziadek Jan98JAGIELLONKA Warszawa26.44625A
9.Trójca Mateusz SK97AZS AWF Katowice26.57616B
10.Biernacki Kacper98Znicz Koszalin26.60614B
Bartoszek Jarosław97MKP Słowianka Gorzów26.60614B
12.Smok Witold97UKP Wodnik26.73605B
13.Jarmuła Miłosz SK98Uks G-8 Bielany Warszawa26.75603B
14.Czech Szymon SR97MKS SMS Victoria Racibórz26.76603B
15.Meszka Ernest97UKS NAWA Skierniewice26.80600B
Salik Borys SWR97WKS Śląsk Wrocław26.80600B
17.Konczewski Jakub97MKS Pałac Katowice26.84597R
18.Marciów Mateusz SWR97WKS Śląsk Wrocław26.89594R
19.Knapowski Kacper97MUKS Piętnastka Bydgoszcz26.92592
20.Danilewski Maciej SOL98MKS JUVENIA Białystok26.94591
21.Więckowski Jakub SSz98MKP Szczecin26.95590
22.Paluszkiewicz Dawid97MKP Gdańsk26.99587
23.Kolawa Remigiusz97UKS Salmo Żory27.01586
24.Suchan Jan SWwa97Mks Polonia Warszawa27.16576
25.Napieraj Jan SWwa98Mks Polonia Warszawa27.20574
26.Małecki Mateusz98MKP Gdańsk27.22573
27.Kubiaczyk Jakub97UKS 9 Kalisz27.29568
28.Andreose Jan Luigi98AZS AWF Wrocław27.33566
29.Skiba Dominik98MUKP Fala Ropczyce27.43560
30.Sawka Juliusz97MKS Pałac Katowice27.51555
31.Puk Grzegorz98Uks Huragan Sosnowiec27.66546
32.Jagodziński Oskar SSz98MKP Szczecin27.67545
33.Piechowiak Michał SZG98KORNER Zielona Góra27.75540
34.Tombarkiewicz Józef SK97MKS Jordan Kraków27.77539
35.Sokołowski Ziemowit SP97K.S.Warta Poznań27.87533
36.Kuleszko Mikołaj98MTKP Delfin Toruń27.89532
37.Kostanowicz Artur98Mks Polonia Warszawa27.92531
38.Błaszczyk Michał SR98MKS SMS Victoria Racibórz28.39505
39.Szkirpan Jonasz97Uks Orka Lubań28.55496
40.Zgórski Mikołaj SR98Unia Racibórz28.65491
41.Siewierski Michał98MUKP Fala Ropczyce28.67490
42.Zybała Krystian97Maratończyk Ostrów Wlkp.28.77485
43.Wojtowicz Jakub98AZS AWF Katowice28.78484
44.Krzysztofowicz Maciej98KS. Aquarius Słupsk28.83482
45.Mostowski Arkadiusz97SP Meduza Pajęczno29.08470
46.Kaźmierczak Marcin98Kp Astromal Akwawit Leszno29.09469
Jaraszkiewicz Piotr98UKS CITYZEN Poznań29.09469
48.Ampulski Remigiusz98Klub Pływacki "Totis Viribus" 29.31459
49.Skonieczny Stanisław98Uks,,Żoliborz'' Warszawa29.55447
50.Świstek Krzysztof SR98AZS AWF Katowice29.63444
51.Mazur Szymon98Uks Orka Lubań29.91431
52.Semmerling Michał97KS AZS-AWFiS Gdańsk30.57404
53.Chrapek Filip97Aquator Kozienice31.37374
54.Nowak Hubert98UKS Ostrobramska Warszawa31.42372
55.Podwiński Hubert98MKS 9 Dzierżoniów33.08319
DYSKW.Huzarewicz Maciej98KS Delfin Gliwice
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 9:42)


<< TOP >>
Konkurencja 19
2015-03-14 - 9:30
Kobiet, 400m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
4:08.04
4:08.04
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
KSZO Ostrowiec Św. SSz
KSZO Ostrowiec Św. SSz
2011-12-17
2011-12-17

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Karpisz Milena97UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki4:18.71744A
50m:
100m:
30.19
1:02.58
30.19
32.39
150m:
200m:
1:34.97
2:07.41
32.39
32.44
250m:
300m:
2:40.03
3:13.00
32.62
32.97
350m:
400m:
3:46.10
4:18.71
33.10
32.61
2.Orczykowska Wioletta SK97KS Limanowa-swim4:21.16724A
50m:
100m:
29.49
1:01.89
29.49
32.40
150m:
200m:
1:34.70
2:08.16
32.81
33.46
250m:
300m:
2:41.45
3:14.97
33.29
33.52
350m:
400m:
3:48.46
4:21.16
33.49
32.70
3.Jankowska Klaudia98UKS Gim 92 Ursynów4:22.18715A
50m:
100m:
30.16
1:03.00
30.16
32.84
150m:
200m:
1:36.02
2:09.43
33.02
33.41
250m:
300m:

3:16.40
350m:
400m:
3:49.89
4:22.18
33.49
32.29
4.Nowak Julia SWR97WKS Śląsk Wrocław4:23.06708A
50m:
100m:
30.13
1:03.23
30.13
33.10
150m:
200m:
1:35.79
2:09.16
32.56
33.37
250m:
300m:
2:42.64
3:16.46
33.48
33.82
350m:
400m:
3:49.92
4:23.06
33.46
33.14
5.Borkowska Lucyna SZG97SAMBOR Tczew4:23.48705A
50m:
100m:
30.55
1:02.92
30.55
32.37
150m:
200m:
1:35.92
2:09.31
33.00
33.39
250m:
300m:
2:42.75
3:16.22
33.44
33.47
350m:
400m:
3:50.04
4:23.48
33.82
33.44
6.Wojciechowska Joanna98LUKS Orlik Lublin4:23.92701A
50m:
100m:
30.18
1:03.17
30.18
32.99
150m:
200m:
1:36.56
2:10.17
33.39
33.61
250m:
300m:
2:44.00
3:17.72
33.83
33.72
350m:
400m:
3:51.32
4:23.92
33.60
32.60
7.Teresko Anna97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:29.32660A
50m:
100m:
31.03
1:04.44
31.03
33.41
150m:
200m:
1:38.24
2:12.46
33.80
34.22
250m:
300m:
2:46.70
3:21.50
34.24
34.80
350m:
400m:
3:55.65
4:29.32
34.15
33.67
8.Wardzińska Martyna98MKS Trójka Łódź4:30.20653A
50m:
100m:
30.86
1:04.30
30.86
33.44
150m:
200m:
1:37.86
2:12.24
33.56
34.38
250m:
300m:
2:46.81
3:21.75
34.57
34.94
350m:
400m:
3:56.40
4:30.20
34.65
33.80
9.Gruszczyńska Aleksandra SO98UKP Unia Oświęcim4:33.77628B
50m:
100m:
30.35
1:03.50
30.35
33.15
150m:
200m:
1:37.74
2:12.36
34.24
34.62
250m:
300m:
2:47.53
3:23.06
35.17
35.53
350m:
400m:
3:58.88
4:33.77
35.82
34.89
10.Zając Oliwia SWR98MKS Juvenia Wrocław4:34.44624B
50m:
100m:
31.51
1:05.82
31.51
34.31
150m:
200m:
1:40.61
2:15.34
34.79
34.73
250m:
300m:
2:50.05
3:25.01
34.71
34.96
350m:
400m:
4:00.46
4:34.44
35.45
33.98
11.Węcławiak Irena98UKS Gim 92 Ursynów4:35.92614B
50m:
100m:
31.87
1:06.69
31.87
34.82
150m:
200m:
1:41.88
2:17.95
35.19
36.07
250m:
300m:
2:53.21
3:27.96
35.26
34.75
350m:
400m:
4:02.53
4:35.92
34.57
33.39
12.Mesjasz Julia98SP Meduza Pajęczno4:35.98613B
50m:
100m:
31.51
1:06.33
31.51
34.82
150m:
200m:
1:41.26
2:16.30
34.93
35.04
250m:
300m:
2:51.60
3:27.23
35.30
35.63
350m:
400m:
4:02.66
4:35.98
35.43
33.32
13.Mazur Maja98SALOS Cortile Kielce4:37.40604B
50m:
100m:
30.76
1:04.60
30.76
33.84
150m:
200m:
1:39.52
2:15.25
34.92
35.73
250m:
300m:
2:50.62
3:26.53
35.37
35.91
350m:
400m:
4:02.39
4:37.40
35.86
35.01
14.Pankowska Wiktoria SO98UKP Unia Oświęcim4:39.13593B
50m:
100m:
32.03
1:06.05
32.03
34.02
150m:
200m:
1:40.83
2:16.30
34.78
35.47
250m:
300m:
2:51.62
3:27.69
35.32
36.07
350m:
400m:
4:03.89
4:39.13
36.20
35.24
15.Hasny Marta98MKS ZRYW Opole4:39.79588B
50m:
100m:
31.66
1:07.01
31.66
35.35
150m:
200m:
1:42.78
2:18.78
35.77
36.00
250m:
300m:
2:53.99
3:29.90
35.21
35.91
350m:
400m:
4:04.96
4:39.79
35.06
34.83
16.Giedzicz Katarzyna98MKS JUVENIA Białystok4:42.11574B
50m:
100m:
30.89
1:05.28
30.89
34.39
150m:
200m:
1:40.65
2:16.61
35.37
35.96
250m:
300m:
2:53.24
3:30.33
36.63
37.09
350m:
400m:
4:07.06
4:42.11
36.73
35.05
17.Smoluchowska Magdalena98KS AZS-AWFiS Gdańsk4:42.69570R
50m:
100m:
31.97
1:07.63
31.97
35.66
150m:
200m:
1:43.59
2:19.54
35.96
35.95
250m:
300m:
2:55.31
3:32.01
35.77
36.70
350m:
400m:
4:08.35
4:42.69
36.34
34.34
18.Bednarek Aleksandra98Mks Jedynka Łódź4:43.01569R
50m:
100m:
32.11
1:06.58
32.11
34.47
150m:
200m:
1:42.20
2:18.38
35.62
36.18
250m:
300m:
2:54.11
3:30.41
35.73
36.30
350m:
400m:
4:06.96
4:43.01
36.55
36.05
19.Zając Aleksandra98UKS Gim 92 Ursynów4:44.08562
50m:
100m:
32.33
1:07.66
32.33
35.33
150m:
200m:
1:43.23
2:19.06
35.57
35.83
250m:
300m:
2:55.08
3:31.35
36.02
36.27
350m:
400m:
4:08.12
4:44.08
36.77
35.96
20.Nagórska Monika97MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:44.94557
50m:
100m:
31.67
1:06.39
31.67
34.72
150m:
200m:
1:42.02
2:18.30
35.63
36.28
250m:
300m:
2:54.85
3:31.73
36.55
36.88
350m:
400m:
4:08.75
4:44.94
37.02
36.19
21.Mycak Katarzyna SO98UKP Unia Oświęcim4:45.43554
50m:
100m:
32.16
1:07.05
32.16
34.89
150m:
200m:
1:42.81
2:18.73
35.76
35.92
250m:
300m:
2:55.16
3:31.85
36.43
36.69
350m:
400m:
4:08.98
4:45.43
37.13
36.45
22.Wieczorek Magdalena98Fala Kraśnik4:45.46554
50m:
100m:
32.10
1:06.58
32.10
34.48
150m:
200m:
1:42.36
2:18.39
35.78
36.03
250m:
300m:
2:54.94
3:32.00
36.55
37.06
350m:
400m:
4:09.18
4:45.46
37.18
36.28
23.Rotter Zuzanna97UKS Jedynka Kórnik4:47.52542
50m:
100m:
32.95
1:08.20
32.95
35.25
150m:
200m:
1:44.61
2:21.34
36.41
36.73
250m:
300m:
2:57.97
3:34.93
36.63
36.96
350m:
400m:
4:11.67
4:47.52
36.74
35.85
24.Łosak Wiktoria SK98KSZO Ostrowiec4:48.61536
50m:
100m:
33.07
1:08.95
33.07
35.88
150m:
200m:
1:45.86
2:22.77
36.91
36.91
250m:
300m:
2:59.67
3:36.61
36.90
36.94
350m:
400m:
4:13.92
4:48.61
37.31
34.69
25.Trzeja Marta98Uks Huragan Sosnowiec4:49.98528
50m:
100m:
32.70
1:08.22
32.70
35.52
150m:
200m:
1:45.06
2:22.41
36.84
37.35
250m:
300m:
2:59.43
3:36.74
37.02
37.31
350m:
400m:
4:14.17
4:49.98
37.43
35.81
26.Kern Dominika SR98MKS SMS Victoria Racibórz4:50.05528
50m:
100m:
32.08
1:07.75
32.08
35.67
150m:
200m:
1:43.62
2:20.19
35.87
36.57
250m:
300m:
2:57.00
3:35.21
36.81
38.21
350m:
400m:
4:13.23
4:50.05
38.02
36.82
27.Radosz Joanna97UKS Fala Swarzędz4:54.30506
50m:
100m:
33.10
1:09.02
33.10
35.92
150m:
200m:
1:45.88
2:23.52
36.86
37.64
250m:
300m:
3:01.58
3:39.91
38.06
38.33
350m:
400m:
4:17.95
4:54.30
38.04
36.35
28.Bańbor Aleksandra97Tkkf Szczygłowice4:55.81498
50m:
100m:
32.86
1:08.44
32.86
35.58
150m:
200m:
1:45.20
2:22.60
36.76
37.40
250m:
300m:
3:00.78
3:39.27
38.18
38.49
350m:
400m:
4:17.60
4:55.81
38.33
38.21
29.Ziółkowska Daria98MTKP Delfin Toruń4:59.02482
50m:
100m:
33.66
1:09.69
33.66
36.03
150m:
200m:
1:46.85
2:24.43
37.16
37.58
250m:
300m:
3:02.75
3:41.33
38.32
38.58
350m:
400m:
4:20.25
4:59.02
38.92
38.77
30.Turza Patrycja98Uks Huragan Sosnowiec5:11.40427
50m:
100m:
33.99
1:11.42
33.99
37.43
150m:
200m:
1:50.38
2:30.57
38.96
40.19
250m:
300m:
3:10.96
3:51.49
40.39
40.53
350m:
400m:
4:31.90
5:11.40
40.41
39.50


<< TOP >>
Konkurencja 20
2015-03-14 - 9:55
Chłopców, 400m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
Min.IE
3:45.26
3:41.69
3:48.25
Wojdak Wojciech
Wojdak Wojciech
UKP Unia Oświęcim SO
UKP Unia Oświęcim SO

2013-12-19
2014-12-18

: 3:48.25

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Staniszewski Adam SSz97MKP Szczecin3:56.13726A
50m:
100m:
27.23
57.14
27.23
29.91
150m:
200m:
1:27.28
1:57.37
30.14
30.09
250m:
300m:
2:27.52
2:57.53
30.15
30.01
350m:
400m:
3:27.43
3:56.13
29.90
28.70
2.Jaszczak Wiktor SWR97WKS Śląsk Wrocław3:56.20725A
50m:
100m:
27.25
56.70
27.25
29.45
150m:
200m:
1:26.65
1:56.95
29.95
30.30
250m:
300m:
2:27.03
2:57.01
30.08
29.98
350m:
400m:
3:26.99
3:56.20
29.98
29.21
3.Goleniec Łukasz SO97UKP Unia Oświęcim3:56.76720A
50m:
100m:
27.49
57.31
27.49
29.82
150m:
200m:
1:27.60
1:58.15
30.29
30.55
250m:
300m:
2:28.61
2:58.99
30.46
30.38
350m:
400m:
3:28.38
3:56.76
29.39
28.38
4.Chrzanowski Damian98MZOS Płock3:56.85719A
50m:
100m:
27.30
57.51
27.30
30.21
150m:
200m:
1:27.98
1:58.14
30.47
30.16
250m:
300m:
2:28.09
2:58.17
29.95
30.08
350m:
400m:
3:27.99
3:56.85
29.82
28.86
5.Arndt Mateusz98KS Delfin Gdynia3:57.53713A
50m:
100m:
27.22
56.88
27.22
29.66
150m:
200m:
1:26.81
1:57.16
29.93
30.35
250m:
300m:
2:27.62
2:58.05
30.46
30.43
350m:
400m:
3:28.34
3:57.53
30.29
29.19
6.Dereń Kacper98MKS 9 Dzierżoniów3:58.24707A
50m:
100m:
27.38
56.99
27.38
29.61
150m:
200m:
1:27.00
1:57.40
30.01
30.40
250m:
300m:
2:27.69
2:58.28
30.29
30.59
350m:
400m:
3:28.87
3:58.24
30.59
29.37
7.Bujak Piotr97SALOS Cortile Kielce3:58.49704A
50m:
100m:
27.65
57.58
27.65
29.93
150m:
200m:
1:27.80
1:58.30
30.22
30.50
250m:
300m:
2:28.43
2:59.23
30.13
30.80
350m:
400m:
3:29.71
3:58.49
30.48
28.78
8.Kasztelan Mateusz SOL98MTP KORMORAN Olsztyn3:58.60703A
50m:
100m:
27.17
56.78
27.17
29.61
150m:
200m:
1:27.03
1:57.37
30.25
30.34
250m:
300m:
2:27.74
2:58.20
30.37
30.46
350m:
400m:
3:28.94
3:58.60
30.74
29.66
9.Dębski Dominik98MKS Trójka Łódź3:59.64694B
50m:
100m:
27.89
58.29
27.89
30.40
150m:
200m:
1:28.97
1:59.29
30.68
30.32
250m:
300m:
2:29.51
2:59.96
30.22
30.45
350m:
400m:
3:30.25
3:59.64
30.29
29.39
10.Topolski Arkadiusz SO98UKP Unia Oświęcim4:00.58686B
50m:
100m:
27.98
58.20
27.98
30.22
150m:
200m:
1:28.99
1:59.59
30.79
30.60
250m:
300m:
2:30.33
3:01.23
30.74
30.90
350m:
400m:
3:32.10
4:00.58
30.87
28.48
11.Hodur Filip SWwa97Mks Polonia Warszawa4:00.79684B
50m:
100m:
27.46
57.39
27.46
29.93
150m:
200m:
1:27.87
1:58.87
30.48
31.00
250m:
300m:
2:29.31
3:00.31
30.44
31.00
350m:
400m:
3:31.16
4:00.79
30.85
29.63
12.Zwoliński Marcin97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:00.93683B
50m:
100m:
27.74
57.82
27.74
30.08
150m:
200m:
1:27.95
1:58.35
30.13
30.40
250m:
300m:
2:28.47
2:59.26
30.12
30.79
350m:
400m:
3:30.25
4:00.93
30.99
30.68
13.Sinitchine Radoslaw98MTP KORMORAN Olsztyn4:01.49678B
50m:
100m:
27.22
57.73
27.22
30.51
150m:
200m:
1:28.03
1:58.77
30.30
30.74
250m:
300m:
2:29.61
3:00.58
30.84
30.97
350m:
400m:
3:31.43
4:01.49
30.85
30.06
14.Rój Konrad SSz98MKP Szczecin4:01.63677B
50m:
100m:
27.82
58.20
27.82
30.38
150m:
200m:
1:28.77
1:59.49
30.57
30.72
250m:
300m:
2:30.35
3:01.38
30.86
31.03
350m:
400m:
3:32.34
4:01.63
30.96
29.29
15.Chodań Alan SOL98MTP KORMORAN Olsztyn4:01.92675B
50m:
100m:
28.09
58.31
28.09
30.22
150m:
200m:
1:28.70
1:59.20
30.39
30.50
250m:
300m:
2:29.82
3:00.85
30.62
31.03
350m:
400m:
3:31.50
4:01.92
30.65
30.42
16.Popis Emil SR98MKS SMS Victoria Racibórz4:02.16673B
50m:
100m:
27.77
58.40
27.77
30.63
150m:
200m:
1:29.59
2:00.62
31.19
31.03
250m:
300m:
2:31.36
3:02.14
30.74
30.78
350m:
400m:
3:32.66
4:02.16
30.52
29.50
17.Brodowski Jakub97MKP Słowianka Gorzów4:02.58669R
50m:
100m:
27.80
58.05
27.80
30.25
150m:
200m:
1:28.54
1:59.34
30.49
30.80
250m:
300m:
2:30.10
3:01.03
30.76
30.93
350m:
400m:
3:31.82
4:02.58
30.79
30.76
18.Dytkowski Jan SOc97KSZO Ostrowiec4:02.63669R
50m:
100m:
27.47
57.22
27.47
29.75
150m:
200m:
1:27.52
1:58.05
30.30
30.53
250m:
300m:
2:27.84
2:58.64
29.79
30.80
350m:
400m:
3:30.28
4:02.63
31.64
32.35
19.Sola Kornel97Fala Kraśnik4:02.70668
50m:
100m:
28.43
58.70
28.43
30.27
150m:
200m:
1:29.17
2:00.09
30.47
30.92
250m:
300m:
2:30.78
3:01.64
30.69
30.86
350m:
400m:
3:32.63
4:02.70
30.99
30.07
20.Dobrzyński Tomasz SWwa98Uks G-8 Bielany Warszawa4:03.28664
50m:
100m:
27.69
58.19
27.69
30.50
150m:
200m:
1:28.48
1:59.12
30.29
30.64
250m:
300m:
2:29.76
3:00.64
30.64
30.88
350m:
400m:
3:31.76
4:03.28
31.12
31.52
21.Szpojankowski Kacper98MTP KORMORAN Olsztyn4:03.84659
50m:
100m:
28.12
58.02
28.12
29.90
150m:
200m:
1:28.00
1:58.98
29.98
30.98
250m:
300m:
2:29.84
3:01.21
30.86
31.37
350m:
400m:
3:32.94
4:03.84
31.73
30.90
22.Porwat Michał98MZOS Płock4:06.53638
50m:
100m:
27.64
58.43
27.64
30.79
150m:
200m:
1:30.15
2:02.31
31.72
32.16
250m:
300m:
2:34.19
3:06.08
31.88
31.89
350m:
400m:
3:36.95
4:06.53
30.87
29.58
23.Sodel Dominik97AZS AWF Katowice4:06.83635
50m:
100m:
26.96
57.13
26.96
30.17
150m:
200m:
1:28.34
2:00.34
31.21
32.00
250m:
300m:
2:32.67
3:05.43
32.33
32.76
350m:
400m:
3:37.27
4:06.83
31.84
29.56
24.Lechowicz Filip SO97KS Korona Kraków4:07.01634
50m:
100m:
28.25
59.56
28.25
31.31
150m:
200m:
1:30.92
2:02.60
31.36
31.68
250m:
300m:
2:33.91
3:05.63
31.31
31.72
350m:
400m:
3:37.30
4:07.01
31.67
29.71
25.Stec ADAM SSz97MKP Szczecin4:07.58630
50m:
100m:
28.88
1:00.06
28.88
31.18
150m:
200m:
1:31.39
2:03.27
31.33
31.88
250m:
300m:
2:34.52
3:06.10
31.25
31.58
350m:
400m:
3:37.43
4:07.58
31.33
30.15
26.Szulgo Filip97MKP Szczecin4:07.72629
50m:
100m:
28.65
59.78
28.65
31.13
150m:
200m:
1:31.19
2:02.68
31.41
31.49
250m:
300m:
2:33.88
3:05.60
31.20
31.72
350m:
400m:
3:37.59
4:07.72
31.99
30.13
27.Bochnowski Maciej SK98Mkp Bobry Dębica4:07.92627
50m:
100m:
28.17
58.88
28.17
30.71
150m:
200m:
1:30.14
2:01.60
31.26
31.46
250m:
300m:
2:33.22
3:05.43
31.62
32.21
350m:
400m:
3:37.31
4:07.92
31.88
30.61
28.Górski Marcin97MKP Szczecin4:08.12625
50m:
100m:
28.60
59.25
28.60
30.65
150m:
200m:
1:30.60
2:01.86
31.35
31.26
250m:
300m:
2:33.19
3:04.74
31.33
31.55
350m:
400m:
3:37.17
4:08.12
32.43
30.95
29.Kaczorowski Jakub97Uks,,Żoliborz'' Warszawa4:08.26624
50m:
100m:
27.95
58.64
27.95
30.69
150m:
200m:
1:29.66
2:01.40
31.02
31.74
250m:
300m:
2:33.13
3:05.02
31.73
31.89
350m:
400m:
3:37.13
4:08.26
32.11
31.13
30.Bruchajzer Dominik97MZOS Płock4:09.34616
50m:
100m:
27.68
57.79
27.68
30.11
150m:
200m:
1:28.58
1:59.92
30.79
31.34
250m:
300m:
2:31.74
3:04.36
31.82
32.62
350m:
400m:
3:37.15
4:09.34
32.79
32.19
31.Szpyra Łukasz97MKP Słowianka Gorzów4:10.00611
50m:
100m:
28.33
58.91
28.33
30.58
150m:
200m:
1:30.14
2:02.44
31.23
32.30
250m:
300m:
2:34.45
3:07.19
32.01
32.74
350m:
400m:
3:38.71
4:10.00
31.52
31.29
32.Napieraj Jan SWwa98Mks Polonia Warszawa4:10.11611
50m:
100m:
28.39
59.08
28.39
30.69
150m:
200m:
1:30.24
2:02.08
31.16
31.84
250m:
300m:
2:33.55
3:05.67
31.47
32.12
350m:
400m:
3:38.11
4:10.11
32.44
32.00
33.Bruździak Maciej SOL98MTP KORMORAN Olsztyn4:10.15610
50m:
100m:
28.05
58.89
28.05
30.84
150m:
200m:
1:30.78
2:02.86
31.89
32.08
250m:
300m:
2:34.71
3:06.99
31.85
32.28
350m:
400m:
3:38.96
4:10.15
31.97
31.19
34.Sternak Piotr SOL98MZOS Płock4:10.96604
50m:
100m:
28.23
59.45
28.23
31.22
150m:
200m:
1:31.47
2:03.74
32.02
32.27
250m:
300m:
2:35.46
3:07.53
31.72
32.07
350m:
400m:
3:39.73
4:10.96
32.20
31.23
35.Jaraszkiewicz Piotr98UKS CITYZEN Poznań4:11.47601
50m:
100m:
30.44
1:02.45
30.44
32.01
150m:
200m:
1:34.21
2:05.82
31.76
31.61
250m:
300m:
2:37.28
3:08.36
31.46
31.08
350m:
400m:
3:39.87
4:11.47
31.51
31.60
36.Zuchowski Ernest97KS Delfin Gdynia4:12.34595
50m:
100m:
27.87
58.56
27.87
30.69
150m:
200m:
1:29.56
2:01.48
31.00
31.92
250m:
300m:
2:33.73
3:06.72
32.25
32.99
350m:
400m:
3:39.92
4:12.34
33.20
32.42
37.Mańczak Błażej98KS Delfin Gdynia4:12.42594
50m:
100m:
28.11
58.56
28.11
30.45
150m:
200m:
1:30.06
2:02.15
31.50
32.09
250m:
300m:
2:34.61
3:07.50
32.46
32.89
350m:
400m:
3:40.16
4:12.42
32.66
32.26
38.Kuczma Jędrzej SWR98WKS Śląsk Wrocław4:12.48594
50m:
100m:
27.42
58.04
27.42
30.62
150m:
200m:
1:29.96
2:02.19
31.92
32.23
250m:
300m:
2:34.28
3:07.21
32.09
32.93
350m:
400m:
3:40.20
4:12.48
32.99
32.28
39.Zapalski Konrad98Fala Kraśnik4:13.23588
50m:
100m:
28.46
58.98
28.46
30.52
150m:
200m:
1:30.19
2:01.88
31.21
31.69
250m:
300m:
2:34.04
3:06.83
32.16
32.79
350m:
400m:
3:39.90
4:13.23
33.07
33.33
40.Meszka Ernest97UKS NAWA Skierniewice4:13.91584
50m:
100m:
29.79
1:02.30
29.79
32.51
150m:
200m:
1:34.67
2:06.90
32.37
32.23
250m:
300m:
2:39.11
3:11.47
32.21
32.36
350m:
400m:
3:44.03
4:13.91
32.56
29.88
41.Durajczyk Michał97IKS Konstancin4:13.93583
50m:
100m:
27.73
57.95
27.73
30.22
150m:
200m:
1:29.11
2:01.10
31.16
31.99
250m:
300m:
2:33.29
3:06.20
32.19
32.91
350m:
400m:
3:40.04
4:13.93
33.84
33.89
42.Frączek Paweł98MKP Gdańsk4:14.19582
50m:
100m:
29.89
1:01.95
29.89
32.06
150m:
200m:
1:34.14
2:06.62
32.19
32.48
250m:
300m:
2:38.82
3:11.01
32.20
32.19
350m:
400m:
3:43.30
4:14.19
32.29
30.89
43.Grabarczyk Olaf SR98MKS SMS Victoria Racibórz4:14.73578
50m:
100m:
29.99
1:01.96
29.99
31.97
150m:
200m:
1:34.75
2:07.39
32.79
32.64
250m:
300m:
2:39.80
3:12.27
32.41
32.47
350m:
400m:

4:14.73
44.Michniewski Tadeusz98JAGIELLONKA Warszawa4:14.99576
50m:
100m:
28.27
1:00.75
28.27
32.48
150m:
200m:
1:33.47
2:06.24
32.72
32.77
250m:
300m:
2:38.90
3:11.96
32.66
33.06
350m:
400m:
3:44.21
4:14.99
32.25
30.78
45.Kowalski Patryk SOc97UNIA Busko Zdrój4:15.11575
50m:
100m:
29.41
1:01.77
29.41
32.36
150m:
200m:
1:33.25
2:05.35
31.48
32.10
250m:
300m:
2:37.68
3:10.16
32.33
32.48
350m:
400m:
3:42.96
4:15.11
32.80
32.15
46.Klimczuk Karol97KS AZS-AWFiS Gdańsk4:15.80571
50m:
100m:
27.71
59.14
27.71
31.43
150m:
200m:
1:31.39
2:04.85
32.25
33.46
250m:
300m:
2:37.53
3:10.81
32.68
33.28
350m:
400m:
3:44.02
4:15.80
33.21
31.78
47.Oleksy Hubert98MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:16.32567
50m:
100m:
28.64
1:00.56
28.64
31.92
150m:
200m:
1:33.21
2:06.06
32.65
32.85
250m:
300m:
2:38.94
3:11.91
32.88
32.97
350m:
400m:
3:44.72
4:16.32
32.81
31.60
48.Matura Klaudiusz SR98MKS SMS Victoria Racibórz4:18.56553
50m:
100m:
29.20
1:01.26
29.20
32.06
150m:
200m:
1:34.24
2:07.29
32.98
33.05
250m:
300m:
2:40.45
3:13.66
33.16
33.21
350m:
400m:
3:46.92
4:18.56
33.26
31.64
49.Chrapek Marcin98MTP Delfin Cieszyn4:18.68552
50m:
100m:
29.55
1:01.61
29.55
32.06
150m:
200m:
1:34.23
2:06.74
32.62
32.51
250m:
300m:
2:39.19
3:11.88
32.45
32.69
350m:
400m:
3:45.16
4:18.68
33.28
33.52
50.Grzymski Mateusz SWR98WKS Śląsk Wrocław4:19.42547
50m:
100m:
29.48
1:01.60
29.48
32.12
150m:
200m:
1:34.15
2:07.33
32.55
33.18
250m:
300m:
2:40.23
3:13.72
32.90
33.49
350m:
400m:
3:47.33
4:19.42
33.61
32.09
51.Drapiewski Patryk98MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:19.59546
50m:
100m:
28.63
1:00.29
28.63
31.66
150m:
200m:
1:33.02
2:06.22
32.73
33.20
250m:
300m:
2:39.80
3:13.51
33.58
33.71
350m:
400m:
3:46.62
4:19.59
33.11
32.97
52.Zaborowski Paweł98Mks Jedynka Łódź4:20.32542
50m:
100m:
28.44
1:01.06
28.44
32.62
150m:
200m:
1:34.73
2:08.08
33.67
33.35
250m:
300m:
2:42.19
3:15.46
34.11
33.27
350m:
400m:
3:48.75
4:20.32
33.29
31.57
53.Kruk Tomasz98Kp Astromal Akwawit Leszno4:20.60540
50m:
100m:
29.27
1:01.68
29.27
32.41
150m:
200m:
1:34.75
2:08.81
33.07
34.06
250m:
300m:
2:42.44
3:16.40
33.63
33.96
350m:
400m:
3:49.19
4:20.60
32.79
31.41
54.Wachnik Jakub98UKS Pirania Targówek4:22.61527
50m:
100m:
29.22
1:01.76
29.22
32.54
150m:
200m:
1:35.02
2:08.47
33.26
33.45
250m:
300m:
2:42.11
3:15.87
33.64
33.76
350m:
400m:
3:49.78
4:22.61
33.91
32.83
55.Potocki Daniel SWR98WKS Śląsk Wrocław4:23.43523
50m:
100m:
29.31
1:01.79
29.31
32.48
150m:
200m:
1:35.04
2:08.74
33.25
33.70
250m:
300m:
2:42.19
3:16.77
33.45
34.58
350m:
400m:
3:50.86
4:23.43
34.09
32.57
56.Osses Filip SP97K.S.Warta Poznań4:23.46522
50m:
100m:
29.64
1:01.62
29.64
31.98
150m:
200m:
1:34.61
2:07.65
32.99
33.04
250m:
300m:
2:41.49
3:15.77
33.84
34.28
350m:
400m:
3:50.13
4:23.46
34.36
33.33
57.Kurowski Szymon SR98AZS AWF Katowice4:28.77492
50m:
100m:
27.80
58.56
27.80
30.76
150m:
200m:
1:31.25
2:04.67
32.69
33.42
250m:
300m:
2:39.43
3:15.76
34.76
36.33
350m:
400m:
3:52.64
4:28.77
36.88
36.13
58.Tkaczyk Konrad97Uks Orka Lubań4:32.65471
50m:
100m:
29.81
1:02.97
29.81
33.16
150m:
200m:
1:36.85
2:11.47
33.88
34.62
250m:
300m:

3:22.21
350m:
400m:
3:57.80
4:32.65
35.59
34.85
59.Kaczmarczyk Adrian97Uks Delfin Legionowo4:36.27453
50m:
100m:
29.83
1:03.50
29.83
33.67
150m:
200m:
1:38.34
2:13.89
34.84
35.55
250m:
300m:
2:49.84
3:25.70
35.95
35.86
350m:
400m:
4:01.39
4:36.27
35.69
34.88
60.Kępiński Michał97SKS 137 Delfin Łódź4:37.09449
50m:
100m:
30.69
1:04.65
30.69
33.96
150m:
200m:
1:39.43
2:15.08
34.78
35.65
250m:
300m:
2:50.25
3:26.29
35.17
36.04
350m:
400m:
4:01.66
4:37.09
35.37
35.43
61.Zimowski Oskar97JAGIELLONKA Warszawa4:38.23443
50m:
100m:
27.41
1:00.10
27.41
32.69
150m:
200m:
1:35.33
2:10.61
35.23
35.28
250m:
300m:
2:47.40
3:24.17
36.79
36.77
350m:
400m:
4:01.75
4:38.23
37.58
36.48
62.Nowicki Kacper98UMKS Niesłyszących Poznań4:59.10357
50m:
100m:
33.08
1:10.37
33.08
37.29
150m:
200m:
1:49.06
2:28.24
38.69
39.18
250m:
300m:
3:07.55
3:46.51
39.31
38.96
350m:
400m:
4:25.04
4:59.10
38.53
34.06
63.Kałużny Daniel97MKP Słowianka Gorzów5:11.20317
50m:
100m:
35.11
1:14.51
35.11
39.40
150m:
200m:
1:55.11
2:35.63
40.60
40.52
250m:
300m:
3:55.36
4:33.37
1:19.73
38.01
350m:
400m:
5:11.20
5:11.20
37.83


<< TOP >>
Konkurencja 21
2015-03-14 - 10:30
Kobiet, 200m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
2:24.90
2:23.24
Prędecka Iwona
Dulian Katarzyna
Unia Dwory Oświęcim
MKS Victoria Racibórz
2006-01-28
2005-12-09

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Wikieł Angelika SOL98UŚKS Ostrołęka2:31.94694A34.4438.7339.7938.98
2.Kasperuk Justyna SWwa98Mks Polonia Warszawa2:32.78683A34.6838.6439.8639.60
3.Szczuka Klaudia SWR97WKS Śląsk Wrocław2:33.01680A34.3538.9539.9439.77
4.Greglak Marta SWR97MKS ZRYW Opole2:34.72657A34.9039.7539.9940.08
5.Michalczyk Urszula SO97UKP Unia Oświęcim2:35.29650A34.0039.0640.2441.99
6.Kit Zuzanna97UKS 9 Kalisz2:36.79632A35.3039.6040.5941.30
7.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice2:38.82608A35.7740.6241.4341.00
8.Koral Julia SR98Górnik Radlin2:39.17604A35.3940.5641.5441.68
9.Czuk Agata SWR98WKS Śląsk Wrocław2:40.08594B36.2040.7940.7342.36
10.Bartyzel Aleksandra98UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:40.32591B35.9140.5342.5841.30
11.Gasin Nadia, SG98KS AZS-AWFiS Gdańsk2:42.63566B36.2640.8442.7942.74
12.Michalska Katarzyna SR98AZS AWF Katowice2:43.14561B36.5941.2342.5242.80
13.Czarnecka Klaudia97K.S.Warta Poznań2:43.41558B36.0141.2042.7743.43
14.Rugała Anna SO98UKP Unia Oświęcim2:46.00532B36.0841.9643.5944.37
15.Warmińska Daria SR98RMKS Rybnik2:50.72489B37.2242.6044.8546.05
16.Kolber Roksana98NowyKP Bielsko-Biała2:51.02487B39.5243.6544.3943.46
17.Żybała Nikola SR98Górnik Radlin2:51.44483R38.5844.1944.3144.36
18.Jasiul Urszula SO98Uks Delfin Legionowo2:53.05470R37.7743.9345.5545.80
19.Świeca Kamila97Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów2:53.8046437.9644.2345.8545.76
20.Boczkowska Diana97KS OSIR Bielawa2:55.1045339.0544.6745.0746.31
21.Kieraga Marta97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:56.9044038.2443.9146.4348.32
22.Wójcik Edyta98Aquator Kozienice2:57.1443841.3645.4345.6844.67


<< TOP >>
Konkurencja 22
2015-03-14 - 10:40
Chłopców, 200m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
Min.IE
2:09.73
2:08.83
2:09.02
Wolniak Sławomir
Stolarski Marcin
AZS AWF Katowice
UKS Żoliborz Warszawa

2005-12-11
2014-12-21

: 2:09.02

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Arentewicz Jacek97UKS Shark Rudna2:14.76717A29.9434.5135.2235.09
2.Zuchowicz Jan98Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:15.96699A30.4134.5434.9436.07
3.Kadrow Konrad97Uks Delfin Tarnobrzeg2:16.56689A30.8735.4735.7334.49
4.Urbański Michał97MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:17.22680A31.1034.8435.2236.06
5.Sowa Marcin SO97SP Motyl Stalowa Wola2:17.75672A31.0534.7435.8636.10
6.Droś Patryk97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:19.44648A30.9635.2036.5136.77
7.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice2:19.58646A31.1635.7336.1236.57
8.Ostrowski Igor98Pzp2:19.71644A31.7836.1536.7635.02
9.Szymanek Sebastian98UKS Gim 92 Ursynów2:20.62631B32.0935.9536.3036.28
10.Żmija Marek97AZS AWF Katowice2:20.72630B31.0735.4436.8037.41
11.Trefler Michał97JAGIELLONKA Warszawa2:20.84628B31.4835.6336.4337.30
12.Januszanis Jakub SOL98OLIMPIJCZYK Suwałki2:20.92627B32.3235.9037.0135.69
13.Kosowicz Wojciech SZG97KORNER Zielona Góra2:21.08625B32.1335.9736.5636.42
14.Jaworski Norbert SOc98UNIA Busko Zdrój2:21.54619B31.5735.5036.5137.96
15.Brzykowski Krystian98Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów2:21.64618B31.0835.7736.4938.30
16.Nagi Mateusz SO97UKP Unia Oświęcim2:22.01613B31.8335.9536.7737.46
17.Misiarz Adrian SK98RWKS Sparta Biłgoraj2:22.34609R31.6935.7437.5737.34
18.Wawrzynkiewicz Piotr SSz98MKP Szczecin2:22.48607R30.9735.2636.8839.37
19.Wawryca Szymon SR98MKS SMS Victoria Racibórz2:22.7160432.2135.9436.9437.62
20.Szydłowski Kamil SR98Kp Astromal Akwawit Leszno2:22.7360431.9035.8437.0537.94
21.Walaszek Jędrzej SOL98MTP KORMORAN Olsztyn2:23.1759833.4137.2437.1635.36
22.Wawro Wojciech SO98SP Motyl Stalowa Wola2:23.9258932.0836.3038.2037.34
23.Korek Jakub97Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:24.5758132.4636.3537.4238.34
24.Romanowski Kamil97MTKP Delfin Toruń2:25.0357631.9236.8237.9738.32
25.Kubiś Jakub98Uczniowski Klub Sportowy Olimp2:25.6756832.7135.8837.3139.77
26.Szczutkowski Robert SWR98WKS Śląsk Wrocław2:26.5755832.7837.8637.9637.97
27.Szulich Igor98Uks Delfin Legionowo2:27.0055332.6436.8038.1239.44
28.Szafarczyk Igor97KORONA SWIM Kielce2:27.3754832.2738.4938.3338.28
29.Sławiński Marcin97Uks Orka Lubań2:29.1852933.3338.5938.5538.71
30.Popławski Łukasz97UKP Wodnik2:29.9552133.6837.9438.8539.48
31.Kunz Kacper97KS Delfin Gdynia2:30.8251233.0037.8639.4840.48
32.Pierściński Adam98MKS Piaseczno2:32.8649134.6739.2139.8139.17
33.Lesik Radosław SR98MKS SMS Victoria Racibórz2:33.2548833.4738.6639.7841.34
34.Bartkowiak Adam98Iskra Konin2:33.3548733.8139.1640.1740.21
35.Celiński Alan98Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:42.5740835.3340.7642.9943.49
36.Droński Michał97UKS "Jasień" Sucha Beskidzka2:57.9331136.2244.4048.3648.95


<< TOP >>
Konkurencja 23
2015-03-14 - 10:55
Kobiet, 200m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
2:10.64
2:10.64
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
MKS Trójka Łódź
MKS Trójka Łódź
2004-12-09
2004-12-09

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Sieńczyk Jowita SK97Żak Biala Podlaska2:20.90668A29.7035.8540.4634.89
2.Sztandera Dominika97MKS Juvenia Wrocław2:21.28663A29.5337.2040.3634.19
3.Nogaj Paulina98Mks Wodnik Radom2:21.52659A29.4736.3442.1733.54
4.Magner Agata SK97MKS Jordan Kraków2:21.74656A31.0334.7142.7333.27
5.Mendyk Adrianna SO98Mks Wodnik Radom2:21.86655A30.0035.6242.4033.84
6.Sproska Magdalena SK97MKS ZRYW Opole2:22.10651A30.2336.2441.7933.84
7.Niedżwiedzka Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn-Koźle2:22.78642A31.0436.2640.7634.72
8.Sajecka Zofia98UKS Gim 92 Ursynów2:23.78629A31.6335.0643.5633.53
9.Musioł Wiktoria SO98UKP Unia Oświęcim2:24.31622B29.9836.1443.6534.54
10.Mendowska Paulina SP97K.S.Warta Poznań2:24.51619B30.8137.2442.9533.51
11.Niklarz Maria97Ruch Grudziądz2:24.79616B32.0636.2841.1335.32
12.Helbing Justyna SK97MKS Jordan Kraków2:26.27597B32.0737.9641.6934.55
13.Śliwińska Marta97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:26.36596B31.5737.6243.2833.89
14.Bajura Marta SR98UKS Wodnik 29 Katowice2:27.44583B31.7337.0243.0535.64
15.Kotowicz Anna SOL98Mos Ełk2:28.73568B31.2839.9242.6434.89
16.Sroczyńska Paula98Mkp Bobry Dębica2:29.02565B32.0038.5543.1735.30
17.Zarychta Anita98SKP BARAKUDA Starachowice2:29.15563R31.6838.2443.7635.47
18.Bednarek Aleksandra98Mks Jedynka Łódź2:29.71557R33.5138.9443.3133.95
19.Teresko Anna97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:32.7752433.3338.0945.5635.79
20.Szczecińska Paulina98Środmiejski UKS Polna Warszawa2:39.3446234.0540.3846.5838.33
21.Kuczmar Gabriela98Środmiejski UKS Polna Warszawa2:40.3245336.2041.1345.5437.45
NWKulaga Dominika97Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów


<< TOP >>
Konkurencja 24
2015-03-14 - 11:05
Chłopców, 200m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
Min.IE
1:58.52
1:56.16
2:00.29
Switkowski Jan
Witkowski Jan
UKS Skarpa Lublin
UKS Skarpa Lublin

2011-12-15
2012-12-14

: 2:00.29

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Zbutowicz Karol SOL98MTP KORMORAN Olsztyn2:04.14688A27.1032.3734.4830.19
2.Każmierczak Wojciech97UKS SKALAR Warszawa2:04.53682A26.5430.9736.2630.76
3.Chudy Michał97UPKS Wodnik Rawicz2:05.18671A25.1931.7537.8230.42
4.Pietrzak Dawid SSz97MKP Szczecin2:05.50666A27.1331.5036.4530.42
5.Ulatowski Wojciech SO98UKP Unia Oświęcim2:05.73662A27.6131.4137.4129.30
6.Paluszkiewicz Dawid97MKP Gdańsk2:05.86660A27.3930.9237.0830.47
7.Seremet Konrad SO98UKP Unia Oświęcim2:06.30654A26.7232.2536.7230.61
8.Kubot Szymon SZG97WARTA Poznań2:06.40652A26.7533.2836.4629.91
9.Goliński Patryk SK97MKS Jordan Kraków2:06.66648B27.2232.4837.6629.30
10.Powroźnik Konrad97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:06.91644B27.1532.3637.2830.12
11.Sodel Dominik97AZS AWF Katowice2:07.07642B27.7732.4036.8430.06
12.Bodzioch Andrzej SSz98MKP Szczecin2:07.84630B28.2031.6537.9030.09
13.Gierszewski Jan98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:08.18625B27.4131.9838.5530.24
14.Świderski Bartłomiej98Uks Pingwiny2:08.87615B28.0233.4737.9929.39
Smok Witold97UKP Wodnik2:08.87615B26.2833.3038.2431.05
16.Gibalski Bartłomiej98SALOS Cortile Kielce2:09.16611B27.7633.6837.7929.93
17.Danilewski Maciej SOL98MKS JUVENIA Białystok2:09.29609R27.7332.4239.0630.08
18.Dobrzyński Tomasz SWwa98Uks G-8 Bielany Warszawa2:09.33609R27.6934.1437.2830.22
19.Stawikowski Patryk98MKP Słowianka Gorzów2:09.6060527.5233.1439.0929.85
20.Bączkowski Bartek97MUKP Warszawianka Wodny Park2:09.8160228.5534.2237.2529.79
21.Famulok Bartosz97AZS AWF Katowice2:09.9260027.5033.3639.4629.60
22.Grudziecki Remigiusz SO97MMKS Kędzierzyn-Koźle2:09.9959927.2334.5437.6630.56
23.Hojda Bartłomiej SO98UKP Unia Oświęcim2:10.3759428.1533.3638.2730.59
24.Pachowski Adrian97JAGIELLONKA Warszawa2:10.3859426.6132.4739.1132.19
25.Stec ADAM SSz97MKP Szczecin2:10.6959028.1332.0439.7830.74
26.Romanowski Kamil97MTKP Delfin Toruń2:11.1658327.6835.4536.1231.91
27.Kasprzycki Miłosz98UKS 9 Kalisz2:11.4258028.6633.4438.5430.78
28.Sokołowski Ziemowit SP97K.S.Warta Poznań2:11.5957828.2432.5338.9131.91
29.Januszanis Jakub SOL98OLIMPIJCZYK Suwałki2:11.9257329.2535.1036.2631.31
30.Błaszczyk Michał SR98MKS SMS Victoria Racibórz2:12.8856127.6232.8540.0832.33
31.Dytkowski Jan SOc97KSZO Ostrowiec2:12.9856027.5432.8640.6131.97
32.Szpojankowski Kacper98MTP KORMORAN Olsztyn2:13.0155928.4734.7339.6030.21
33.Kuleszko Mikołaj98MTKP Delfin Toruń2:13.1255828.0134.0539.4931.57
34.Rusztyk Jakub97KP Delfin Inowrocław2:13.2755628.0734.3638.6132.23
35.Szafarczyk Igor97KORONA SWIM Kielce2:13.8354928.3734.5139.3531.60
36.Jaworski Norbert SOc98UNIA Busko Zdrój2:13.9854729.5935.9135.8332.65
37.Korek Jakub97Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:14.0954629.6235.3637.2331.88
38.Sowier Wojciech97MKS Jordan Kraków2:14.1654528.5535.9438.3031.37
39.Skwarski Maciej98MZOS Płock2:14.2254428.1433.7240.1632.20
40.Kłapa Filip98UKP Unia Oświęcim2:14.5354128.1534.5339.2632.59
41.Frączek Paweł98MKP Gdańsk2:14.9253630.5934.2639.8130.26
42.Batko Daniel97MKS Jordan Kraków2:21.4046630.7035.9841.0033.72
43.Niemczyk Krzysztof98KS Delfin Gdynia2:23.6344430.1437.7942.9632.74
44.Skuba Marcin98Orka Zamość2:24.0144129.9336.3543.3234.41
DYSKW.Cichocki Jakub98MZOS Płock
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu  (Czas: 11:46), G-8


<< TOP >>
Konkurencja 15
2015-03-14 - 17:00
Kobiet, 50m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
26.19
26.19
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
MKS Trójka Łódź
MKS Trójka Łódź
2004-11-27
2004-11-27

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Petryka Nikola SWR97WKS Śląsk Wrocław26.66764
2.Nogaj Paulina98Mks Wodnik Radom27.20720
3.Sztandera Dominika97MKS Juvenia Wrocław27.41703
4.Sieńczyk Jowita SK97Żak Biala Podlaska27.62687
5.Olszewska Nikola98MTS Kwidzyn27.65685
6.Szkarłat Julia SWR98WKS Śląsk Wrocław27.82673
7.Lewandowska Aleksandra SSz98MKP Szczecin28.44629
8.Peda Paulina98AZS AWF Katowice29.04591
Finał B
9.Wilczek Zofia SK98MKS Jordan Kraków28.43630
10.Rybak Aleksandra SO98SP Motyl Stalowa Wola28.85603
11.Musioł Wiktoria SO98UKP Unia Oświęcim28.89600
12.Sproska Magdalena SK97MKS ZRYW Opole29.21581
13.Klimczak Adrianna98Towarzystwo Pływackie Olimpijc29.24579
14.Niemiec Aleksandra97MUKP Fala Ropczyce29.32574
15.Pisarczyk Amelia SR98MKS SMS Victoria Racibórz29.35573
16.Pilarska Zofia97Azs Awf Warszawa29.55561


<< TOP >>
Konkurencja 16
2015-03-14 - 17:05
Chłopców, 50m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
Min.IE
23.47
23.47
24.04
Zawada Mateusz
Zawada Mateusz
UKS 1 SOLEX Lębork
UKS 1 SOLEX Lębork

2009-11-29
2009-11-29

: 24.04

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Sendyk Paweł SSz97MKP Szczecin23.38810
Min. IE Baku, Wynik lepszy od Rekordu Polski 18 lat
2.Chudy Michał97UPKS Wodnik Rawicz23.95754
Min. IE Baku
3.Brzuś Michał97Orka Zamość24.05744
4.Gosieniecki Juliusz98Kp Astromal Akwawit Leszno24.62694
5.Chrzanowski Damian98MZOS Płock24.71686
6.Tombarkiewicz Józef SK97MKS Jordan Kraków24.97665
7.Kusto Robert98Uks Orka Lubań25.13652
8.Piwowarski Konrad SOL98MTP KORMORAN Olsztyn25.21646
Finał B
9.Książek Jakub98MKP Kołobrzeg25.05659
10.Czech Szymon SR97MKS SMS Victoria Racibórz25.14652
11.Goliński Patryk SK97MKS Jordan Kraków25.28641
12.Wawulski Norbert97MKP Wodnik Bielsk Podlaski25.35635
Nowodworski Dawid97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza25.35635
14.Fedorowicz Jakub97Mks Wodnik Radom25.40632
15.Piasecki Kamil SP97K.S.Warta Poznań25.74607
16.Andreose Jan Luigi98AZS AWF Wrocław25.94593


<< TOP >>
Konkurencja 17
2015-03-14 - 17:05
Kobiet, 50m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
27.44
27.44
Nzaiębło Klaudia
Naziębło Klaudia
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
2010-12-03
2010-12-03

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Naskręt Agata98Mks - Astoria Bydgoszcz28.41740
2.Tomala Aleksandra SR97MKS ZRYW Opole28.83708
3.Żarłok Martyna SK97MKS Jordan Kraków29.29675
4.Olszewska Nikola98MTS Kwidzyn29.48662
5.Magner Agata SK97MKS Jordan Kraków29.58655
6.Peda Paulina98AZS AWF Katowice29.59655
7.Bogucka Dagmara SWR97MKS Juvenia Wrocław29.63652
8.Kościk Patrycja SK98RWKS Sparta Biłgoraj29.71647
Finał B
9.Wolny Magdalena98AZS AWF Katowice30.01628
10.Całka Anna SO97UKP Unia Oświęcim30.31609
11.Chmielewska Julia SG97KS AZS-AWFiS Gdańsk30.48599
12.Augustyniak Katarzyna98KORNER Zielona Góra30.71586
13.Suchota Magdalena97Huragan Międzyrzec Podlaski30.72585
14.Kulaga Dominika97Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów30.77582
15.Kamińska Liliana97MKS Delfinek Łuków31.01569
16.Niemiec Aleksandra97MUKP Fala Ropczyce31.26555


<< TOP >>
Konkurencja 18
2015-03-14 - 17:10
Chłopców, 50m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
Min.IE
24.49
23.83
24.63
Murzyn Dawid
Kawęcki Radosław
MKS Jordan Kraków SK
KS Korner Zielona Góra SZG

2014-12-19
2009-12-18

: 24.63

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Murzyn Dawid SK97MKS Jordan Kraków24.51785
Min. IE Baku
2.Brzuś Michał97Orka Zamość24.86752
3.Kolczyński Stanisław97UKS Kapry Armexim Pruszków25.05735
4.Skierka Jakub98Trops Kartuzy25.27716
5.Topolski Arkadiusz SO98UKP Unia Oświęcim25.75676
6.Sawczuk Oskar98SKS 137 Delfin Łódź25.84669
7.Niedziałek Dominik98UKS Skarpa Lublin25.92663
8.Dziadek Jan98JAGIELLONKA Warszawa26.40628
Finał B
9.Bartoszek Jarosław97MKP Słowianka Gorzów26.38629
10.Salik Borys SWR97WKS Śląsk Wrocław26.42626
11.Trójca Mateusz SK97AZS AWF Katowice26.58615
12.Czech Szymon SR97MKS SMS Victoria Racibórz26.63612
13.Meszka Ernest97UKS NAWA Skierniewice26.75603
14.Smok Witold97UKP Wodnik26.89594
15.Jarmuła Miłosz SK98Uks G-8 Bielany Warszawa27.01586
16.Biernacki Kacper98Znicz Koszalin27.27569


<< TOP >>
Konkurencja 19
2015-03-14 - 17:25
Kobiet, 400m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
4:08.04
4:08.04
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
KSZO Ostrowiec Św. SSz
KSZO Ostrowiec Św. SSz
2011-12-17
2011-12-17

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Orczykowska Wioletta SK97KS Limanowa-swim4:12.27803
50m:
100m:
28.89
1:00.45
28.89
31.56
150m:
200m:
1:32.60
2:04.94
32.15
32.34
250m:
300m:
2:37.03
3:09.03
32.09
32.00
350m:
400m:
3:41.66
4:12.27
32.63
30.61
2.Karpisz Milena97UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki4:12.41802
50m:
100m:
29.41
1:00.92
29.41
31.51
150m:
200m:
1:32.73
2:04.71
31.81
31.98
250m:
300m:
2:36.72
3:08.89
32.01
32.17
350m:
400m:
3:41.10
4:12.41
32.21
31.31
3.Nowak Julia SWR97WKS Śląsk Wrocław4:18.36747
50m:
100m:
29.17
1:00.89
29.17
31.72
150m:
200m:
1:33.12
2:06.05
32.23
32.93
250m:
300m:
2:38.62
3:11.99
32.57
33.37
350m:
400m:
3:45.21
4:18.36
33.22
33.15
4.Borkowska Lucyna SZG97SAMBOR Tczew4:19.92734
50m:
100m:
30.06
1:02.43
30.06
32.37
150m:
200m:
1:34.90
2:08.05
32.47
33.15
250m:
300m:
2:41.4733.42350m:
400m:
3:47.82
4:19.92

32.10
5.Jankowska Klaudia98UKS Gim 92 Ursynów4:22.88710
50m:
100m:
29.80
1:02.05
29.80
32.25
150m:
200m:
1:34.55
2:07.86
32.50
33.31
250m:
300m:
2:41.23
3:15.25
33.37
34.02
350m:
400m:
3:49.33
4:22.88
34.08
33.55
6.Wojciechowska Joanna98LUKS Orlik Lublin4:23.28706
50m:
100m:
29.73
1:02.00
29.73
32.27
150m:
200m:
1:34.58
2:07.77
32.58
33.19
250m:
300m:
2:41.31
3:15.44
33.54
34.13
350m:
400m:
3:49.85
4:23.28
34.41
33.43
7.Teresko Anna97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:29.88656
50m:
100m:
31.01
1:04.40
31.01
33.39
150m:
200m:
1:38.15
2:12.46
33.75
34.31
250m:
300m:
2:46.84
3:21.77
34.38
34.93
350m:
400m:
3:56.25
4:29.88
34.48
33.63
8.Wardzińska Martyna98MKS Trójka Łódź4:31.44644
50m:
100m:
31.18
1:05.50
31.18
34.32
150m:
200m:
1:40.40
2:15.33
34.90
34.93
250m:
300m:
2:49.46
3:23.93
34.13
34.47
350m:
400m:
3:57.70
4:31.44
33.77
33.74
Finał B
9.Gruszczyńska Aleksandra SO98UKP Unia Oświęcim4:31.22646
50m:
100m:
30.55
1:03.32
30.55
32.77
150m:
200m:
1:36.85
2:11.32
33.53
34.47
250m:
300m:
2:46.04
3:21.31
34.72
35.27
350m:
400m:
3:56.70
4:31.22
35.39
34.52
10.Zając Oliwia SWR98MKS Juvenia Wrocław4:33.74628
50m:
100m:
31.56
1:05.83
31.56
34.27
150m:
200m:
1:40.60
2:15.34
34.77
34.74
250m:
300m:
2:49.74
3:24.68
34.40
34.94
350m:
400m:
3:59.96
4:33.74
35.28
33.78
11.Pankowska Wiktoria SO98UKP Unia Oświęcim4:34.22625
50m:
100m:
31.32
1:05.11
31.32
33.79
150m:
200m:
1:39.40
2:14.32
34.29
34.92
250m:
300m:
2:49.20
3:24.44
34.88
35.24
350m:
400m:
3:59.80
4:34.22
35.36
34.42
12.Mazur Maja98SALOS Cortile Kielce4:35.45617
50m:
100m:
31.38
1:05.41
31.38
34.03
150m:
200m:
1:39.61
2:14.50
34.20
34.89
250m:
300m:
2:49.55
3:24.69
35.05
35.14
350m:
400m:
4:00.31
4:35.45
35.62
35.14
13.Mesjasz Julia98SP Meduza Pajęczno4:37.30604
50m:
100m:
31.42
1:05.72
31.42
34.30
150m:
200m:
1:40.75
2:16.05
35.03
35.30
250m:
300m:
2:51.30
3:27.56
35.25
36.26
350m:
400m:
4:03.82
4:37.30
36.26
33.48
14.Węcławiak Irena98UKS Gim 92 Ursynów4:39.60590
50m:
100m:
31.86
1:06.72
31.86
34.86
150m:
200m:
1:42.23
2:18.45
35.51
36.22
250m:
300m:
2:53.59
3:28.57
35.14
34.98
350m:
400m:
4:04.61
4:39.60
36.04
34.99
15.Zając Aleksandra98UKS Gim 92 Ursynów4:45.39554
50m:
100m:
32.17
1:06.53
32.17
34.36
150m:
200m:
1:42.10
2:18.38
35.57
36.28
250m:
300m:
2:54.97
3:32.14
36.59
37.17
350m:
400m:
4:09.02
4:45.39
36.88
36.37
16.Smoluchowska Magdalena98KS AZS-AWFiS Gdańsk4:48.69536
50m:
100m:
32.35
1:07.94
32.35
35.59
150m:
200m:
1:44.58
2:21.61
36.64
37.03
250m:
300m:
2:58.48
3:35.41
36.87
36.93
350m:
400m:
4:12.44
4:48.69
37.03
36.25


<< TOP >>
Konkurencja 20
2015-03-14 - 17:35
Chłopców, 400m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
Min.IE
3:45.26
3:41.69
3:48.25
Wojdak Wojciech
Wojdak Wojciech
UKP Unia Oświęcim SO
UKP Unia Oświęcim SO

2013-12-19
2014-12-18

: 3:48.25

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Staniszewski Adam SSz97MKP Szczecin3:49.38792
50m:
100m:
26.90
56.01
26.90
29.11
150m:
200m:
1:25.42
1:54.81
29.41
29.39
250m:
300m:
2:23.83
2:52.48
29.02
28.65
350m:
400m:
3:21.29
3:49.38
28.81
28.09
2.Jaszczak Wiktor SWR97WKS Śląsk Wrocław3:51.96766
50m:
100m:
27.06
56.35
27.06
29.29
150m:
200m:
1:25.92
1:55.59
29.57
29.67
250m:
300m:
2:24.96
2:54.22
29.37
29.26
350m:
400m:
3:23.33
3:51.96
29.11
28.63
3.Kasztelan Mateusz SOL98MTP KORMORAN Olsztyn3:53.07755
50m:
100m:
26.15
55.20
26.15
29.05
150m:
200m:
1:24.88
1:54.81
29.68
29.93
250m:
300m:
2:24.64
2:54.67
29.83
30.03
350m:
400m:
3:24.43
3:53.07
29.76
28.64
4.Arndt Mateusz98KS Delfin Gdynia3:53.65749
50m:
100m:
26.92
55.93
26.92
29.01
150m:
200m:
1:25.58
1:55.68
29.65
30.10
250m:
300m:
2:25.74
2:55.93
30.06
30.19
350m:
400m:
3:26.52
3:53.65
30.59
27.13
5.Goleniec Łukasz SO97UKP Unia Oświęcim3:53.70749
50m:
100m:
27.13
56.18
27.13
29.05
150m:
200m:
1:25.79
1:55.77
29.61
29.98
250m:
300m:
2:25.80
2:55.74
30.03
29.94
350m:
400m:
3:25.52
3:53.70
29.78
28.18
6.Chrzanowski Damian98MZOS Płock3:54.75739
50m:
100m:
27.15
56.70
27.15
29.55
150m:
200m:
1:26.60
1:56.74
29.90
30.14
250m:
300m:
2:26.41
2:56.38
29.67
29.97
350m:
400m:
3:25.79
3:54.75
29.41
28.96
7.Dereń Kacper98MKS 9 Dzierżoniów3:58.08708
50m:
100m:
26.55
55.46
26.55
28.91
150m:
200m:
1:25.06
1:55.13
29.60
30.07
250m:
300m:
2:25.55
2:56.28
30.42
30.73
350m:
400m:
3:27.63
3:58.08
31.35
30.45
8.Bujak Piotr97SALOS Cortile Kielce3:58.94700
50m:
100m:
27.12
57.35
27.12
30.23
150m:
200m:
1:27.59
1:58.63
30.24
31.04
250m:
300m:
2:28.87
2:59.75
30.24
30.88
350m:
400m:
3:29.76
3:58.94
30.01
29.18
Finał B
9.Sinitchine Radoslaw98MTP KORMORAN Olsztyn3:59.15699
50m:
100m:
26.68
56.55
26.68
29.87
150m:
200m:
1:27.02
1:57.73
30.47
30.71
250m:
300m:
2:28.71
2:59.50
30.98
30.79
350m:
400m:
3:30.06
3:59.15
30.56
29.09
10.Rój Konrad SSz98MKP Szczecin3:59.61695
50m:
100m:
27.48
57.56
27.48
30.08
150m:
200m:
1:28.23
1:59.05
30.67
30.82
250m:
300m:
2:29.89
3:00.54
30.84
30.65
350m:
400m:
3:30.94
3:59.61
30.40
28.67
11.Dębski Dominik98MKS Trójka Łódź3:59.68694
50m:
100m:
27.83
58.20
27.83
30.37
150m:
200m:
1:28.86
1:59.49
30.66
30.63
250m:
300m:
2:29.49
2:59.88
30.00
30.39
350m:
400m:
3:30.43
3:59.68
30.55
29.25
12.Hodur Filip SWwa97Mks Polonia Warszawa4:00.05691
50m:
100m:
27.74
57.42
27.74
29.68
150m:
200m:
1:27.88
1:59.09
30.46
31.21
250m:
300m:
2:29.78
3:00.43
30.69
30.65
350m:
400m:
3:30.98
4:00.05
30.55
29.07
13.Dytkowski Jan SOc97KSZO Ostrowiec4:00.94683
50m:
100m:
27.94
57.86
27.94
29.92
150m:
200m:
1:28.36
1:59.03
30.50
30.67
250m:
300m:
2:28.69
2:58.88
29.66
30.19
350m:
400m:
3:29.60
4:00.94
30.72
31.34
14.Popis Emil SR98MKS SMS Victoria Racibórz4:02.49670
50m:
100m:
27.54
57.85
27.54
30.31
150m:
200m:
1:28.70
1:59.68
30.85
30.98
250m:
300m:
2:30.75
3:01.80
31.07
31.05
350m:
400m:
3:32.86
4:02.49
31.06
29.63
15.Chodań Alan SOL98MTP KORMORAN Olsztyn4:03.18664
50m:
100m:
27.41
57.64
27.41
30.23
150m:
200m:
1:28.47
1:59.49
30.83
31.02
250m:
300m:
2:30.42
3:01.23
30.93
30.81
350m:
400m:
3:32.21
4:03.18
30.98
30.97
16.Topolski Arkadiusz SO98UKP Unia Oświęcim4:05.20648
50m:
100m:
27.95
58.49
27.95
30.54
150m:
200m:
1:29.28
2:00.11
30.79
30.83
250m:
300m:
2:29.82
3:00.92
29.71
31.10
350m:
400m:
3:33.11
4:05.20
32.19
32.09


<< TOP >>
Konkurencja 21
2015-03-14 - 18:00
Kobiet, 200m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
2:24.90
2:23.24
Prędecka Iwona
Dulian Katarzyna
Unia Dwory Oświęcim
MKS Victoria Racibórz
2006-01-28
2005-12-09

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Wikieł Angelika SOL98UŚKS Ostrołęka2:28.6174234.2537.3338.3038.73
2.Kasperuk Justyna SWwa98Mks Polonia Warszawa2:31.3870234.0938.4839.1539.66
3.Szczuka Klaudia SWR97WKS Śląsk Wrocław2:31.6669834.1538.4039.4539.66
4.Michalczyk Urszula SO97UKP Unia Oświęcim2:32.0269334.0239.2639.3539.39
5.Kit Zuzanna97UKS 9 Kalisz2:33.7567034.4338.8839.8740.57
6.Greglak Marta SWR97MKS ZRYW Opole2:34.2166434.6038.9839.9840.65
7.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice2:35.5264735.0539.2740.3740.83
8.Koral Julia SR98Górnik Radlin2:39.6459835.0940.3341.7642.46
Finał B
9.Bartyzel Aleksandra98UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:37.6362235.5940.8540.7440.45
10.Czuk Agata SWR98WKS Śląsk Wrocław2:40.2759136.1440.3141.6942.13
11.Gasin Nadia, SG98KS AZS-AWFiS Gdańsk2:40.6758736.5940.6441.6941.75
12.Michalska Katarzyna SR98AZS AWF Katowice2:43.0656236.8341.5642.6542.02
13.Czarnecka Klaudia97K.S.Warta Poznań2:43.5955636.7040.8942.6043.40
14.Rugała Anna SO98UKP Unia Oświęcim2:45.7053536.1542.2443.7043.61
15.Kolber Roksana98NowyKP Bielsko-Biała2:48.6350839.5143.3743.5042.25
16.Warmińska Daria SR98RMKS Rybnik2:51.3348437.2042.8844.9146.34


<< TOP >>
Konkurencja 22
2015-03-14 - 18:05
Chłopców, 200m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
Min.IE
2:09.73
2:08.83
2:09.02
Wolniak Sławomir
Stolarski Marcin
AZS AWF Katowice
UKS Żoliborz Warszawa

2005-12-11
2014-12-21

: 2:09.02

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Arentewicz Jacek97UKS Shark Rudna2:09.4481028.9532.5033.3834.61
2.Kadrow Konrad97Uks Delfin Tarnobrzeg2:14.1272829.9434.0235.0935.07
3.Zuchowicz Jan98Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:15.0671329.8833.7035.1036.38
4.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice2:15.7370230.7834.4334.9435.58
5.Sowa Marcin SO97SP Motyl Stalowa Wola2:17.8567030.9934.4535.7136.70
6.Urbański Michał97MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:17.9466931.0134.7735.7736.39
7.Droś Patryk97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:18.2066531.0035.1135.9836.11
8.Ostrowski Igor98Pzp2:19.0565331.7935.6836.4135.17
Finał B
9.Januszanis Jakub SOL98OLIMPIJCZYK Suwałki2:19.2565032.4336.0035.8734.95
10.Brzykowski Krystian98Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów2:20.5163331.8636.8135.9835.86
11.Jaworski Norbert SOc98UNIA Busko Zdrój2:20.8962832.6236.3635.8136.10
12.Kosowicz Wojciech SZG97KORNER Zielona Góra2:21.0262631.8935.9236.8136.40
13.Nagi Mateusz SO97UKP Unia Oświęcim2:21.2662332.5036.6235.8536.29
14.Szymanek Sebastian98UKS Gim 92 Ursynów2:21.5062032.0136.3636.7036.43
15.Żmija Marek97AZS AWF Katowice2:22.7060431.5436.3937.1937.58
16.Misiarz Adrian SK98RWKS Sparta Biłgoraj2:22.8160332.0137.2537.0036.55


<< TOP >>
Konkurencja 23
2015-03-14 - 18:25
Kobiet, 200m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
2:10.64
2:10.64
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
MKS Trójka Łódź
MKS Trójka Łódź
2004-12-09
2004-12-09

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Sieńczyk Jowita SK97Żak Biala Podlaska2:16.2473928.9434.2439.9833.08
2.Sproska Magdalena SK97MKS ZRYW Opole2:17.2772229.7334.8440.3032.40
3.Nogaj Paulina98Mks Wodnik Radom2:18.3470629.3135.4340.8932.71
4.Magner Agata SK97MKS Jordan Kraków2:18.7869930.4934.3542.4031.54
5.Mendyk Adrianna SO98Mks Wodnik Radom2:21.5865830.1434.9442.3134.19
6.Niedżwiedzka Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn-Koźle2:22.3264831.1035.2741.6434.31
7.Sajecka Zofia98UKS Gim 92 Ursynów2:24.0262531.7234.7043.7433.86
8.Sztandera Dominika97MKS Juvenia Wrocław2:24.0462529.3537.0840.8936.72
Finał B
9.Niklarz Maria97Ruch Grudziądz2:22.2864931.3336.4539.7634.74
10.Kotowicz Anna SOL98Mos Ełk2:26.1459930.4039.0442.4734.23
11.Śliwińska Marta97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:26.1559931.4037.8443.5633.35
12.Bajura Marta SR98UKS Wodnik 29 Katowice2:26.3259632.3836.9642.2034.78
13.Helbing Justyna SK97MKS Jordan Kraków2:27.2558531.7138.3242.4934.73
14.Sroczyńska Paula98Mkp Bobry Dębica2:30.2155131.6438.9043.9935.68
15.Zarychta Anita98SKP BARAKUDA Starachowice2:30.2355131.9239.1044.3834.83
16.Mendowska Paulina SP97K.S.Warta Poznań2:37.4747830.7247.5546.5332.67


<< TOP >>
Konkurencja 24
2015-03-14 - 18:30
Chłopców, 200m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
Min.IE
1:58.52
1:56.16
2:00.29
Switkowski Jan
Witkowski Jan
UKS Skarpa Lublin
UKS Skarpa Lublin

2011-12-15
2012-12-14

: 2:00.29

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Zbutowicz Karol SOL98MTP KORMORAN Olsztyn1:59.8176626.4631.1733.2028.98
Min. IE Baku
2.Chudy Michał97UPKS Wodnik Rawicz2:00.1875925.0930.7435.2629.09
Min. IE Baku
3.Pietrzak Dawid SSz97MKP Szczecin2:02.1072326.8730.2735.9229.04
4.Każmierczak Wojciech97UKS SKALAR Warszawa2:04.0369026.5830.4237.0729.96
5.Ulatowski Wojciech SO98UKP Unia Oświęcim2:04.7067927.3131.3236.5829.49
6.Paluszkiewicz Dawid97MKP Gdańsk2:04.8767627.0531.4136.2630.15
7.Kubot Szymon SZG97WARTA Poznań2:05.6566426.5632.8336.4029.86
8.Seremet Konrad SO98UKP Unia Oświęcim2:06.2565427.0932.3836.4330.35
Finał B
9.Goliński Patryk SK97MKS Jordan Kraków2:04.2368726.7431.5337.5228.44
10.Gierszewski Jan98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:06.7464726.9832.3037.8329.63
11.Sodel Dominik97AZS AWF Katowice2:06.8464527.2731.7037.6330.24
12.Świderski Bartłomiej98Uks Pingwiny2:07.3263827.1033.2537.0729.90
13.Powroźnik Konrad97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:07.6963227.3532.5837.5630.20
14.Gibalski Bartłomiej98SALOS Cortile Kielce2:08.6661827.1434.2337.6129.68
15.Bodzioch Andrzej SSz98MKP Szczecin2:08.9761428.0132.2638.3630.34
16.Smok Witold97UKP Wodnik2:09.7060325.6932.1439.1232.75


<< TOP >>
Konkurencja 25
2015-03-14 - 18:50
Kobiet, 4 x 100m dowolny17 - 18 lat
Wyniki

RP 17
RP 18
3:47.20
3:45.68
UKP Unia Oświęcim SO
UKP Unia Oświęcim SO
2013-12-20
2014-12-18

: 3:48.16

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław3:51.07731
Dyrda Karolina SWR
Nowak Julia SWR
+0,80
+0,60
27.66
27.17
57.95
57.80
Haczkiewicz Paulina SWR
Petryka Nikola SWR
+0,36
+0,26
27.44
26.68
58.25
57.07
2.MKS Jordan Kraków 1MKS Jordan Kraków3:54.46700
Magner Agata SK
Senetelska Olga SK
+0,82
+0,32
28.64
28.46
59.06
59.37
Żarłok Martyna SK
Wilczek Zofia SK
+0,35
+0,30
27.88
27.48
58.15
57.88
3.MKS ZRYW Opole 1MKS ZRYW Opole3:54.98695
Tomala Aleksandra SR
Hasny Marta
+0,74
+0,24
27.63
28.59
57.98
59.25
Greglak Marta SWR
Sproska Magdalena SK
+0,55
+0,24
28.54
27.72
1:00.24
57.51
4.WODNIK RADOM 1Mks Wodnik Radom3:55.65689
Nogaj Paulina
Przybysławska Aleksandra
+0,73
+0,62
28.26
28.02
57.87
59.81
Sońta Magdalena
Mendyk Adrianna
+0,38
+0,30
28.21
27.95
59.45
58.52
5.UKS Gim 92 Ursynów 1UKS Gim 92 Ursynów3:58.69663
Górecka Marta
Jankowska Klaudia
+0,66
+0,47
28.59
27.69
1:00.67
57.10
Sajecka Zofia
Węcławiak Irena
+0,24
+0,46
28.77
29.00
1:00.54
1:00.38
6.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim3:59.15660
Michalczyk Urszula SO
Gruszczyńska Aleksandra SO
+0,75
+0,34
28.61
28.21
59.54
1:00.02
Całka Anna SO
Musioł Wiktoria SO
+0,12
+0,14
28.68
28.06
1:00.38
59.21
7.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław4:02.08636
Wróbel Angelika SWR
Zając Oliwia SWR
+0,87
+0,33
28.20
29.52
58.87
1:02.49
Bogucka Dagmara SWR
Sztandera Dominika
+0,29
+0,21
29.45
27.30
1:02.46
58.26
8.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice4:07.03598
Peda Paulina
Spoljar Sylwia SR
+0,70
+0,53
28.35
28.46
59.69
59.62
Wolny Magdalena
Michalska Katarzyna SR
+0,49
+0,34
28.83
30.88
1:02.12
1:05.60


<< TOP >>
Konkurencja 26
2015-03-14 - 19:05
Chłopców, 4 x 100m dowolny

17 - 18 lat
Wyniki

RP 17
RP 18
Min.IE
3:19.88
3:19.88
3:18.28
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław

2009-11-29
2009-11-28

: 3:18.28

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim3:23.30732
Goleniec Łukasz SO
Pieśniak Jakub SO
+0,72
+0,31
24.63
24.27
50.68
50.66
Seremet Konrad SO
Topolski Arkadiusz SO
+0,39
-0,01
24.89
23.88
51.97
49.99
2.MKP Szczecin 1MKP Szczecin3:24.64718
Staniszewski Adam SSz
Pietrzak Dawid SSz
+0,71
+0,33
25.06
24.76
51.69
51.72
Wawrzynkiewicz Piotr SSz
Sendyk Paweł SSz
+0,46
+0,41
25.22
22.68
52.79
48.44
3.MZOS Płock 1MZOS Płock3:26.74696
Bruchajzer Dominik
Sternak Piotr SOL
+0,70
+0,26
24.79
24.27
52.03
52.04
Porwat Michał
Chrzanowski Damian
+0,37
+0,35
25.09
24.02
52.32
50.35
4.MKP Słowianka Gorzów 1MKP Słowianka Gorzów3:26.83696
Bartoszek Jarosław
Skrzypczak Filip
+0,65
+0,12
24.75
24.46
51.95
51.63
Brodowski Jakub
Przybysz Daniel
+0,25
+0,23
24.50
23.86
52.39
50.86
5.KS Delfin Gdynia 1KS Delfin Gdynia3:27.12693
Ogórek Bartosz
Konopka Mateusz
+0,70
+0,27
24.74
24.48
51.69
52.57
Mańczak Błażej
Arndt Mateusz
+0,42
+0,35
24.94
23.83
53.27
49.59
6.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1CSiR MOS Dąbrowa Górnicza3:27.35690
Nowodworski Dawid
Filek Bernard
+0,66
+0,49
24.28
24.66
51.20
52.95
Droś Patryk
Zwoliński Marcin
+0,44
+0,24
25.02
23.90
52.06
51.14
7.MTP KORMORAN Olsztyn 1MTP KORMORAN Olsztyn3:27.44689
Kasztelan Mateusz SOL
Szpojankowski Kacper
+0,73
+0,33
24.95
24.73
52.84
51.63
Chodań Alan SOL
Zbutowicz Karol SOL
+0,39
+0,33
24.49
24.69
52.16
50.81
8.JAGIELLONKA Warszawa 1JAGIELLONKA Warszawa3:28.42680
Zimowski Oskar
Pachowski Adrian
+0,70
+0,17
24.18
24.76
50.83
52.69
Dziadek Jan
Trefler Michał
+0,28
+0,21
25.43
24.39
53.17
51.73
9.MKS Jordan Kraków 1MKS Jordan Kraków3:28.65678
Murzyn Dawid SK
Tombarkiewicz Józef SK
+0,66
+0,18
24.84
24.12
51.74
50.91
Sowier Wojciech
Goliński Patryk SK
+0,16
+0,05
25.26
24.59
54.39
51.61
10.MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1MUKS Piętnastka Bydgoszcz3:28.88675
Gierszewski Jan
Urbański Michał
+0,70
+0,22
25.04
24.84
52.81
52.16
Knapowski Kacper
Żurawicz Mateusz
+0,33
+0,07
24.22
24.42
51.72
52.19
11.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław3:30.30662
Jaszczak Wiktor SWR
Szczutkowski Robert SWR
+0,72
+0,60
24.98
24.84
51.63
53.53
Salik Borys SWR
Marciów Mateusz SWR
+0,41
+0,23
24.76
25.14
51.26
53.88
12.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice3:30.73658
Famulok Bartosz
Kochański Wojciech
+0,58
+0,36
24.85
24.90
51.77
52.53
Trójca Mateusz SK
Żmija Marek
+0,13
+0,23
24.95
24.72
53.15
53.28
13.Znicz Koszalin 1Znicz Koszalin3:33.75630
Mikulski Krzysztof
Mikołajczak Kamil
+0,73
+0,50
24.70
25.63
52.57
55.14
Wysocki Mateusz
Biernacki Kacper
+0,40
+0,40
24.19
25.60
51.80
54.24
14.AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice3:33.88629
Brauntsch Marek SO
Trela Karol SR
+0,68
+0,44
26.04
25.35
54.40
53.25
Przybyła Kacper SR
Sodel Dominik
+0,22
+0,47
24.92
25.85
52.75
53.48
15.MKS SMS Victoria Racibórz 1MKS SMS Victoria Racibórz3:34.36625
Czech Szymon SR
Wawryca Szymon SR
+0,72
+0,14
25.31
24.80
53.27
53.08
Błaszczyk Michał SR
Popis Emil SR
+0,43
+0,30
25.79
25.57
54.49
53.52
16.Kp Astromal Akwawit Leszno 1Kp Astromal Akwawit Leszno3:36.59606
Szydłowski Kamil SR
Kaźmierczak Marcin
+0,67
+0,55
25.55
26.74
53.43
57.17
Kruk Tomasz
Gosieniecki Juliusz
+0,29
+0,21
26.57
23.34
56.08
49.91
17.MKP Wodnik Bielsk Podlaski 1MKP Wodnik Bielsk Podlaski3:37.15601
Wawulski Norbert
Białowieżec Aaron
+0,64
+0,72
24.36
26.68
50.95
56.56
Mieszczeriakow Mirosłąw
Tymiński Rafał
+0,28
+0,47
26.58
25.21
56.10
53.54
18.MTP KORMORAN Olsztyn 2MTP KORMORAN Olsztyn3:37.39599
Sinitchine Radoslaw
Piwowarski Konrad SOL
+0,73
+0,11
25.63
25.17
53.23
53.40
Bruździak Maciej SOL
Walaszek Jędrzej SOL
+0,16
+0,41
26.06
26.88
54.71
56.05
19.MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2MUKS Piętnastka Bydgoszcz3:45.18539
Oleksy Hubert
Drapiewski Patryk
+0,72
+0,40
26.11
27.12
54.72
57.09
Racinowski Jakub
Słomiński Miłosz
+0,33
+0,66
26.01
27.41
55.25
58.12
DYSKW.Mks Polonia Warszawa 1Mks Polonia Warszawa
S4 - Przedwczesna zmiana sztafetowa (stopy pływaka utraciły kontakt z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotkną ściany)  (Czas: 19:30), Na pierwszej zmianie
Hodur Filip SWwa, Suchan Jan SWwa, Napieraj Jan SWwa, Kostanowicz Artur


<< TOP >>
Konkurencja 27
2015-03-15 - 9:00
Kobiet, 200m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
2:06.97
2:06.97
Olczak Mirela
Olczak Mirela
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
2009-11-26
2009-11-26

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Musioł Wiktoria SO98UKP Unia Oświęcim2:20.68632A30.5335.6237.4037.13
2.Mendowska Paulina SP97K.S.Warta Poznań2:22.08614A32.3136.6536.9536.17
3.Tomala Aleksandra SR97MKS ZRYW Opole2:23.31598A31.4336.9637.8937.03
4.Śliwińska Marta97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:23.96590A32.1036.7637.6637.44
5.Sproska Magdalena SK97MKS ZRYW Opole2:24.09588A31.9736.7837.6137.73
6.Oleba Małgorzata SSz98MKP Szczecin2:24.10588A32.1936.9637.1637.79
7.Hasny Marta98MKS ZRYW Opole2:26.59559A32.0436.6438.1139.80
8.Giedzicz Katarzyna98MKS JUVENIA Białystok2:27.57548A31.8436.7838.7640.19
9.Miler Oliwia98Kp Astromal Akwawit Leszno2:28.12542B32.3037.8938.6739.26
10.Kolenda Zofia98Lider Chełm2:30.20519B32.5337.9139.6840.08
11.Sarna Katarzyna98UKS NAWA Skierniewice2:31.28508B33.2538.9740.4038.66
12.Zarychta Anita98SKP BARAKUDA Starachowice2:32.08500B33.5338.2140.2740.07
13.Kolber Roksana98NowyKP Bielsko-Biała2:33.65485B34.4639.2640.1839.75
14.Kotowicz Anna SOL98Mos Ełk2:35.00473B32.8839.9240.5841.62
15.Gosztyła Antonina98Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:35.70466B33.0738.8240.9042.91
16.Turza Patrycja98Uks Huragan Sosnowiec2:44.24397B35.5941.7743.6343.25


<< TOP >>
Konkurencja 28
2015-03-15 - 9:05
Chłopców, 200m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
Min.IE
1:55.89
1:53.09
2:00.25
Poprawa Michał
Cieślak Marcin
AZS AWF Katowice SO
MUKP PW Warszawianka SK

2011-12-17
2010-12-19

: 2:00.25

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Chrzanowski Damian98MZOS Płock1:58.54768A27.2630.4030.4130.47
Min. IE Baku
2.Adamczyk Patryk SSz97MKP Szczecin2:00.32734A27.2130.9531.2330.93
3.Żurawicz Mateusz97MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:01.21718A26.6630.3231.4432.79
4.Pietrzak Dawid SSz97MKP Szczecin2:03.17684A27.5331.0631.4733.11
5.Chodań Alan SOL98MTP KORMORAN Olsztyn2:03.20684A27.2431.3131.9132.74
6.Kubot Szymon SZG97WARTA Poznań2:03.81674A26.8731.2332.6833.03
7.Dereń Kacper98MKS 9 Dzierżoniów2:04.21667A27.2931.0031.8834.04
8.Grudziecki Remigiusz SO97MMKS Kędzierzyn-Koźle2:04.87657A28.0131.1232.3833.36
9.Konopka Mateusz97KS Delfin Gdynia2:04.99655B27.9331.0332.2133.82
10.Dyba Jakub98Posnania Poznań2:05.91640B27.7932.1732.6533.30
11.Zwoliński Marcin97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:06.17637B27.9731.4132.2634.53
12.Dobrzyński Tomasz SWwa98Uks G-8 Bielany Warszawa2:06.66629B28.5332.5032.7932.84
13.Powroźnik Konrad97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:07.56616B28.1531.5732.9434.90
14.Stawikowski Patryk98MKP Słowianka Gorzów2:07.66614B27.7632.0233.2634.62
15.Piwowarski Konrad SOL98MTP KORMORAN Olsztyn2:07.85612B27.0831.8233.9135.04
16.Gierszewski Jan98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:08.17607B27.7431.4933.4535.49
17.Ruszkowski Kacper SO97UKP Unia Oświęcim2:08.36604R28.0031.6433.1135.61
18.Sodel Dominik97AZS AWF Katowice2:08.54602R28.0132.2433.6834.61
19.Milczarek Piotr98MKS Trójka Łódź2:08.5960128.1932.5333.3634.51
20.Przybyła Kacper SR98AZS AWF Katowice2:09.4658928.7233.1533.3534.24
21.Bodzioch Andrzej SSz98MKP Szczecin2:10.0258228.6033.0434.1234.26
22.Hojda Bartłomiej SO98UKP Unia Oświęcim2:10.2757828.6433.0834.2034.35
23.Kochański Wojciech97AZS AWF Katowice2:10.5757428.5632.8733.7435.40
24.Kałużny Daniel97MKP Słowianka Gorzów2:10.6857327.9631.6033.6337.49
25.Michniewski Tadeusz98JAGIELLONKA Warszawa2:11.1156729.5232.9634.1234.51
26.Kiryluk Damian98UKS Dwójka Morena Gdańsk2:11.4856228.7232.7134.5735.48
27.Hałas Bartłomiej SR97RMKS Rybnik2:11.6356027.9432.5334.6736.49
28.Durajczyk Michał97IKS Konstancin2:12.5854928.3832.4835.2736.45
29.Bochnowski Maciej SK98Mkp Bobry Dębica2:13.0654328.9633.5334.9835.59
30.Biaduń Michał SSz98MKP Szczecin2:13.1454227.9033.4635.8735.91
31.Włodarczyk Stanisław97MKP Szczecin2:13.4753828.9433.9734.8035.76
32.Zaborowski Paweł98Mks Jedynka Łódź2:13.8353329.2234.1435.1635.31
33.Szkirpan Jonasz97Uks Orka Lubań2:13.9153229.9234.2735.3334.39
34.Grabarczyk Olaf SR98MKS SMS Victoria Racibórz2:15.7251129.4633.9335.4336.90
35.Wachnik Jakub98UKS Pirania Targówek2:17.8948730.2334.8336.3436.49
36.Świstek Krzysztof SR98AZS AWF Katowice2:18.2848330.1234.9336.2536.98
37.Racinowski Jakub98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:18.7347930.2335.2136.5036.79
38.Kępiński Michał97SKS 137 Delfin Łódź2:28.0539432.6137.3939.8238.23
39.Skuba Marcin98Orka Zamość2:29.1738530.3536.6040.3541.87
40.Nowicki Kacper98UMKS Niesłyszących Poznań2:41.3730434.2941.2745.1840.63
DYSKW.Pachowski Adrian97JAGIELLONKA Warszawa
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 9:27)
DYSKW.Frankowski Arkadiusz97JAGIELLONKA Warszawa
M5 - Nierównoczesna praca ramion  (Czas: 9:15)


<< TOP >>
Konkurencja 29
2015-03-15 - 9:25
Kobiet, 100m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
53.14
53.14
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
MKS Jordan Kraków SK
MKS Jordan Kraków SK
2009-12-10
2009-12-10

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Orczykowska Wioletta SK97KS Limanowa-swim56.25745A27.4928.76
2.Borkowska Lucyna SZG97SAMBOR Tczew57.74689A28.0129.73
3.Jankowska Klaudia98UKS Gim 92 Ursynów58.01679A28.0429.97
4.Bart Patrycja97MKS Pałac Katowice58.09677A28.2229.87
5.Karpisz Milena97UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki58.16674A28.4229.74
6.Petryka Nikola SWR97WKS Śląsk Wrocław58.17674A28.1730.00
7.Wilczek Zofia SK98MKS Jordan Kraków58.28670A28.3429.94
8.Dyrda Karolina SWR97WKS Śląsk Wrocław58.35668A28.0830.27
9.Pokrywka Karolina98MKS Trójka Łódź58.39666B28.2130.18
10.Lewandowska Aleksandra SSz98MKP Szczecin58.48663B28.3530.13
11.Wojciechowska Joanna98LUKS Orlik Lublin58.59659B28.3130.28
12.Sokołowska Sandra SWR98MKS JUVENIA Białystok59.01645B28.2730.74
13.Rogowska Paulina98SALOS Cortile Kielce59.12642B28.7130.41
14.Pisarczyk Amelia SR98MKS SMS Victoria Racibórz59.13642B28.2830.85
Wróbel Angelika SWR97MKS Juvenia Wrocław59.13642B28.6630.47
16.Kozioł Karolina97MKS Ikar Mielec59.36634B28.2231.14
17.Haczkiewicz Paulina SWR97WKS Śląsk Wrocław59.74622R28.3031.44
18.Sońta Magdalena SWR98Mks Wodnik Radom59.82620R28.9630.86
19.Klimczak Adrianna98Towarzystwo Pływackie Olimpijc59.9161728.4831.43
20.Pilarska Zofia97Azs Awf Warszawa1:00.6559429.0231.63
21.Mesjasz Julia98SP Meduza Pajęczno1:00.7759129.1331.64
22.Górecka Marta98UKS Gim 92 Ursynów1:00.8059029.3831.42
23.Łochińska Agnieszka98MKP Słowianka Gorzów1:01.0258429.0831.94
24.Przybysławska Aleksandra98Mks Wodnik Radom1:01.2357829.0432.19
25.Musik Wiktoria97UKS "TRÓJKA" Częstochowa1:01.3357529.4131.92
26.Pankowska Wiktoria SO98UKP Unia Oświęcim1:01.3757429.1832.19
27.Węcławiak Irena98UKS Gim 92 Ursynów1:01.4857129.5431.94
28.Smoluchowska Magdalena98KS AZS-AWFiS Gdańsk1:01.7556329.9931.76
29.Zwierzchowska Zofia97KS "1" Ożarów Mazowiecki1:02.0455529.5132.53
30.Gruszczyńska Aleksandra SO98UKP Unia Oświęcim1:02.1255329.6032.52
31.Szymańska Urszula98Klub Pływacki Płetwal Mława1:02.1855230.0432.14
32.Palikij Justyna97MKS Pałac Katowice1:02.2854929.6332.65
33.Bańbor Aleksandra97Tkkf Szczygłowice1:02.3654729.5032.86
Rybak Aleksandra SO98SP Motyl Stalowa Wola1:02.3654730.0432.32
35.Sroczyńska Paula98Mkp Bobry Dębica1:03.0852829.8533.23
36.Bednarek Aleksandra98Mks Jedynka Łódź1:03.3652130.7632.60
37.Kern Dominika SR98MKS SMS Victoria Racibórz1:03.4651930.1733.29
38.Ziółkowska Daria98MTKP Delfin Toruń1:03.4751930.5432.93
39.Wardzińska Martyna98MKS Trójka Łódź1:04.2949930.7633.53
40.Zając Aleksandra98UKS Gim 92 Ursynów1:04.6049230.7133.89
41.Rotter Zuzanna97UKS Jedynka Kórnik1:04.6749031.5333.14
42.Kaczorowska Izabela97UKS "Jasień" Sucha Beskidzka1:04.8248730.4834.34
43.Kolbe Wiktoria SR98UKS Wodnik Siemianowice Śl.1:05.0448230.4434.60
44.Matuszczyk Katarzyna98Uks Huragan Sosnowiec1:05.3147630.2635.05
45.Białkowska Patrycja97UKS NAWA Skierniewice1:05.5947031.6633.93
46.Łosak Wiktoria SK98KSZO Ostrowiec1:05.9346331.4534.48
47.Kieraga Marta97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:06.0246131.5934.43
48.Kuczmar Gabriela98Środmiejski UKS Polna Warszawa1:06.2245731.8134.41


<< TOP >>
Konkurencja 30
2015-03-15 - 9:35
Chłopców, 100m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
Min.IE
48.50
47.53
49.07
Hołub Jan
Werner Paweł
WKS Śląsk Wrocław
MKS Juvenia Wrocław

2013-12-21
2011-12-11

: 49.07

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Chudy Michał97UPKS Wodnik Rawicz49.67740A24.3225.35
2.Kolczyński Stanisław97UKS Kapry Armexim Pruszków49.88731A23.7126.17
3.Sendyk Paweł SSz97MKP Szczecin50.27714A23.7526.52
4.Gosieniecki Juliusz98Kp Astromal Akwawit Leszno50.37710A24.6025.77
5.Arndt Mateusz98KS Delfin Gdynia50.47705A24.4925.98
6.Brzuś Michał97Orka Zamość50.50704A24.2726.23
7.Książek Jakub98MKP Kołobrzeg50.55702A24.5126.04
8.Piasecki Kamil SP97K.S.Warta Poznań50.73695A24.0426.69
9.Hodur Filip SWwa97Mks Polonia Warszawa50.94686B24.4926.45
10.Zimowski Oskar97JAGIELLONKA Warszawa50.98685B24.3126.67
11.Famulok Bartosz97AZS AWF Katowice51.27673B24.8426.43
12.Wawulski Norbert97MKP Wodnik Bielsk Podlaski51.51664B24.5926.92
13.Pieśniak Jakub SO97UKP Unia Oświęcim51.60660B24.9626.64
14.Wysocki Mateusz98Znicz Koszalin51.61660B24.6726.94
15.Topolski Arkadiusz SO98UKP Unia Oświęcim51.65658B24.8326.82
16.Sawczuk Oskar98SKS 137 Delfin Łódź51.66658B24.4027.26
17.Tombarkiewicz Józef SK97MKS Jordan Kraków51.69657R25.0026.69
18.Ogórek Bartosz97KS Delfin Gdynia51.79653R24.7027.09
19.Nowodworski Dawid97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza51.8365124.6227.21
Kopacki Wiktor98AZS AWF Wrocław51.8365124.9426.89
21.Małecki Mateusz98MKP Gdańsk52.0864225.0427.04
22.Bruchajzer Dominik97MZOS Płock52.1364024.7827.35
23.Przybysz Daniel98MKP Słowianka Gorzów52.1963824.7527.44
24.Kwiatkowski Krzysztof97MTKP Delfin Toruń52.2563624.8027.45
25.Mikulski Krzysztof98Znicz Koszalin52.2663524.4427.82
26.Knapowski Kacper97MUKS Piętnastka Bydgoszcz52.3163424.8927.42
27.Szpojankowski Kacper98MTP KORMORAN Olsztyn52.5162625.2827.23
28.Dytkowski Jan SOc97KSZO Ostrowiec52.6262225.0827.54
29.Zwoliński Marcin97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza52.6362224.8727.76
30.Skrzypczak Filip97MKP Słowianka Gorzów52.6462225.4227.22
31.Puk Grzegorz98Uks Huragan Sosnowiec52.6862025.5727.11
32.Piechowiak Michał SZG98KORNER Zielona Góra52.7361924.8627.87
33.Sternak Piotr SOL98MZOS Płock52.7861724.9727.81
34.Porwat Michał98MZOS Płock53.2060225.8727.33
35.Gibalski Bartłomiej98SALOS Cortile Kielce53.2160225.7727.44
36.Kochański Wojciech97AZS AWF Katowice53.2860025.7227.56
37.Zając Mikołaj98Mosm Tychy53.8258225.2528.57
38.Popis Emil SR98MKS SMS Victoria Racibórz53.8358125.9727.86
39.Dyba Jakub98Posnania Poznań53.8858025.5328.35
40.Chrapek Marcin98MTP Delfin Cieszyn54.0357525.7928.24
41.Zuchowski Ernest97KS Delfin Gdynia54.0457526.2027.84
42.Mańczak Błażej98KS Delfin Gdynia54.0557425.7628.29
43.Pinkosz Mateusz SWR98UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki54.0957326.1927.90
44.Olborski Krzysztof97UKS Kapry Armexim Pruszków54.1457125.5628.58
45.Tymiński Rafał97MKP Wodnik Bielsk Podlaski54.2856725.7128.57
46.Filek Bernard97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza54.3256625.9728.35
Gryglewicz Juliusz98UKS Żoliborz54.3256626.0028.32
48.Kowalski Patryk SOc97UNIA Busko Zdrój54.3356526.4527.88
Przybylski Michał SO98UKP Unia Oświęcim54.3356525.8828.45
50.Klimczuk Karol97KS AZS-AWFiS Gdańsk54.3956425.5528.84
51.Oleksy Hubert98MUKS Piętnastka Bydgoszcz54.6155726.0528.56
52.Szpyra Łukasz97MKP Słowianka Gorzów54.6455626.3028.34
53.Mazur Szymon98Uks Orka Lubań54.6655526.0528.61
54.Brauntsch Marek SO98AZS AWF Katowice54.7955125.9128.88
55.Piwowarski Konrad SOL98MTP KORMORAN Olsztyn54.8155126.1328.68
56.Lis Patryk98KP AVIA Świdnik54.8455026.0428.80
57.Ampulski Remigiusz98Klub Pływacki "Totis Viribus" 54.9554726.4128.54
58.Jaraszkiewicz Piotr98UKS CITYZEN Poznań54.9754626.1728.80
59.Strzeszewski Aleks98Uks Delfin Legionowo55.1054226.6828.42
60.Jastrząbek Karol SR98MKS SMS Victoria Racibórz55.1454126.4928.65
61.Skwarski Maciej98MZOS Płock55.1953926.2328.96
62.Mostowski Arkadiusz97SP Meduza Pajęczno55.2153925.8129.40
63.Mikołajczak Kamil98Znicz Koszalin55.2653725.9929.27
64.Frączek Paweł98MKP Gdańsk55.3153626.9228.39
65.Niewiadomski Bartłomiej SWwa98UKS Pirania Targówek55.3353526.0129.32
66.Kurowski Szymon SR98AZS AWF Katowice55.4053326.4328.97
67.Strzelecki Kacper97MKS Pałac Katowice55.4253325.8029.62
68.Matura Klaudiusz SR98MKS SMS Victoria Racibórz55.7152426.8328.88
69.Anysz Michał97UKS Gim 92 Ursynów56.2151126.3029.91
70.Krukowski Dominik98MUKS Piętnastka Bydgoszcz56.6949827.4429.25
71.Racinowski Jakub98MUKS Piętnastka Bydgoszcz56.7449627.1529.59
72.Białowieżec Aaron98MKP Wodnik Bielsk Podlaski56.8849327.1229.76
73.Potocki Daniel SWR98WKS Śląsk Wrocław57.0848827.1229.96
74.Bartkowiak Adam98Iskra Konin57.2748326.8230.45
75.Kruk Tomasz98Kp Astromal Akwawit Leszno57.3048227.8029.50
76.Muth Marcin97KS "1" Ożarów Mazowiecki57.4247927.4429.98
77.Tkaczyk Konrad97Uks Orka Lubań57.6547326.7530.90
78.Szymończyk Karol98Uks Huragan Sosnowiec57.6847227.1530.53
79.Osses Filip SP97K.S.Warta Poznań57.6947227.2830.41
80.Mieszczeriakow Mirosłąw98MKP Wodnik Bielsk Podlaski57.7647027.5030.26
81.Chowaniec Łukasz97UKS "TRÓJKA" Częstochowa57.9446626.2831.66
82.Słomiński Miłosz98MUKS Piętnastka Bydgoszcz58.0246427.5530.47
83.Batko Daniel97MKS Jordan Kraków58.3145727.6830.63
84.Karczewski Norbert98KP Delfin Inowrocław58.3245727.2431.08
85.Turkiewicz Maciej98Uks Orka Lubań58.4445428.7029.74
86.Duda Michał98Ukp Ruda Śląska58.5945127.3831.21
87.Szweda Tomasz98Lks Delfin Połaniec59.0444127.1131.93
88.Niemczyk Krzysztof98KS Delfin Gdynia59.3243428.1531.17
89.Balin Aleksander97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza59.4543128.1031.35
90.Pozlewicz Sławomir98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza59.5942827.8631.73
91.Huzarewicz Maciej98KS Delfin Gliwice59.9242128.9830.94
92.Kasztelan Mateusz SOL98MTP KORMORAN Olsztyn1:00.1441728.8531.29
93.Podwiński Hubert98MKS 9 Dzierżoniów1:00.3641228.3232.04
94.Nowak Hubert98UKS Ostrobramska Warszawa1:00.4341128.5831.85
95.Juszczyk Dawid97Uks Orka Lubań1:00.9940028.7132.28
96.Męczyński Mateusz98AZS AWF Wrocław1:02.1237829.1233.00
NWDębski Dominik98MKS Trójka Łódź
NWWawrzynkiewicz Piotr SSz98MKP Szczecin
NWFrankowski Arkadiusz97JAGIELLONKA Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 31
2015-03-15 - 9:50
Kobiet, 100m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
58.43
58.43
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
2009-11-27
2009-11-27

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Naskręt Agata98Mks - Astoria Bydgoszcz1:01.74715A30.2831.46
2.Olszewska Nikola98MTS Kwidzyn1:04.00642A30.7333.27
3.Szkarłat Julia SWR98WKS Śląsk Wrocław1:04.10639A30.7333.37
4.Magner Agata SK97MKS Jordan Kraków1:04.13638A31.5532.58
5.Bogucka Dagmara SWR97MKS Juvenia Wrocław1:04.30633A31.5732.73
6.Żarłok Martyna SK97MKS Jordan Kraków1:04.34632A31.6432.70
7.Tomala Aleksandra SR97MKS ZRYW Opole1:04.35632A31.1033.25
8.Kościk Patrycja SK98RWKS Sparta Biłgoraj1:04.39631A30.5933.80
9.Całka Anna SO97UKP Unia Oświęcim1:04.82618B31.4933.33
10.Chmielewska Julia SG97KS AZS-AWFiS Gdańsk1:04.83618B31.4733.36
11.Wolny Magdalena98AZS AWF Katowice1:05.59597B31.8033.79
12.Augustyniak Katarzyna98KORNER Zielona Góra1:05.70594B32.0833.62
13.Kulaga Dominika97Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów1:06.27578B31.7734.50
14.Woroniecka Weronika98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:06.44574B32.4134.03
15.Wosicka WIKTORIA SSz98MKP Szczecin1:07.18555B32.4334.75
16.Niemiec Aleksandra97MUKP Fala Ropczyce1:07.52547B32.1635.36
17.Wątor Karolina SK98SMS Galicja Kraków1:07.55546R32.4335.12
18.Suchota Magdalena97Huragan Międzyrzec Podlaski1:08.04534?
Grudnowska Alicja97KS Delfin Gdynia1:08.04534?32.5535.49
20.Teresko Anna97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:08.3252832.8335.49
21.Sytyk Julia98KORNER Zielona Góra1:08.7751732.4536.32
22.Kamińska Liliana97MKS Delfinek Łuków1:08.9551332.7336.22
23.Trzeja Marta98Uks Huragan Sosnowiec1:09.7449633.5636.18
24.Sarna Katarzyna98UKS NAWA Skierniewice1:10.5547934.4236.13
25.Dziublińska Maja98Tkkf Szczygłowice1:11.1446734.3836.76
26.Białkowska Patrycja97UKS NAWA Skierniewice1:11.9445235.0436.90
27.Zawadzka Kinga97KS OLIMPIA Lublin1:13.2942734.0839.21
28.Nowicka Natalia98KS OLIMPIA Lublin1:13.6842134.7138.97
29.Szczecińska Paulina98Środmiejski UKS Polna Warszawa1:13.9841636.2037.78


<< TOP >>
Konkurencja 32
2015-03-15 - 10:00
Chłopców, 100m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
Min.IE
52.69
49.69
53.32
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
KS Korner Zielona Góra
KS Korner Zielona Góra SZG

2008-11-30
2009-12-12

: 53.32

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Murzyn Dawid SK97MKS Jordan Kraków55.82673A26.3529.47
2.Skierka Jakub98Trops Kartuzy56.37654A27.1029.27
3.Bartoszek Jarosław97MKP Słowianka Gorzów56.53648A27.1829.35
4.Niedziałek Dominik98UKS Skarpa Lublin56.54648A26.9529.59
5.Kolczyński Stanisław97UKS Kapry Armexim Pruszków56.57647A27.3729.20
6.Suchan Jan SWwa97Mks Polonia Warszawa56.64645A27.7828.86
7.Więckowski Jakub SSz98MKP Szczecin56.69643A26.9829.71
8.Paluszkiewicz Dawid97MKP Gdańsk56.83638A27.3929.44
9.Salik Borys SWR97WKS Śląsk Wrocław56.91635B27.6229.29
10.Każmierczak Wojciech97UKS SKALAR Warszawa57.04631B27.6329.41
11.Marciów Mateusz SWR97WKS Śląsk Wrocław57.13628B27.7029.43
12.Danilewski Maciej SOL98MKS JUVENIA Białystok57.61613B27.9029.71
13.Konczewski Jakub97MKS Pałac Katowice57.75608B27.6830.07
14.Meszka Ernest97UKS NAWA Skierniewice57.80607B27.8129.99
15.Dziadek Jan98JAGIELLONKA Warszawa57.84605B27.7230.12
16.Smok Witold97UKP Wodnik57.88604B27.7030.18
17.Jarmuła Miłosz SK98Uks G-8 Bielany Warszawa57.95602R27.6630.29
18.Napieraj Jan SWwa98Mks Polonia Warszawa58.19594R28.2429.95
19.Kolawa Remigiusz97UKS Salmo Żory58.3459027.7530.59
20.Czech Szymon SR97MKS SMS Victoria Racibórz58.3758928.1930.18
21.Kuleszko Mikołaj98MTKP Delfin Toruń58.4958528.9629.53
22.Jagodziński Oskar SSz98MKP Szczecin58.5558328.3130.24
23.Sodel Dominik97AZS AWF Katowice58.7257828.1730.55
24.Sokołowski Ziemowit SP97K.S.Warta Poznań58.7557828.2830.47
25.Błaszczyk Michał SR98MKS SMS Victoria Racibórz58.9857128.7230.26
26.Biernacki Kacper98Znicz Koszalin59.1756527.9931.18
27.Sawka Juliusz97MKS Pałac Katowice59.2556328.4930.76
28.Świderski Bartłomiej98Uks Pingwiny59.4655729.2030.26
29.Kubiaczyk Jakub97UKS 9 Kalisz59.6355228.6331.00
30.Kostanowicz Artur98Mks Polonia Warszawa1:00.0554128.9631.09
31.Zybała Krystian97Maratończyk Ostrów Wlkp.1:00.8651928.9731.89
32.Siewierski Michał98MUKP Fala Ropczyce1:00.8951929.1531.74
33.Stec ADAM SSz97MKP Szczecin1:01.0651429.0731.99
34.Skwarski Maciej98MZOS Płock1:01.2151129.4831.73
35.Zgórski Mikołaj SR98Unia Racibórz1:01.2451029.9431.30
36.Topolski Arkadiusz SO98UKP Unia Oświęcim1:01.2750929.3231.95
37.Kaźmierczak Marcin98Kp Astromal Akwawit Leszno1:01.4950429.8631.63
38.Drapiewski Patryk98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:01.6150130.0331.58
39.Niewiadomski Bartłomiej SWwa98UKS Pirania Targówek1:02.6447630.2532.39
40.Wojtowicz Jakub98AZS AWF Katowice1:02.7047529.8232.88
41.Grzymski Mateusz SWR98WKS Śląsk Wrocław1:03.1246630.2532.87
42.Krzysztofowicz Maciej98KS. Aquarius Słupsk1:03.7745230.0033.77
43.Semmerling Michał97KS AZS-AWFiS Gdańsk1:04.1244431.4432.68
44.Skonieczny Stanisław98Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:04.9442830.1734.77
DYSKW.Trójca Mateusz SK97AZS AWF Katowice
G2 - Całkowite zanurzenie w trakcie wyścigu (za wyjątkiem 15m po starcie lub nawrocie)  (Czas: 10:23)


<< TOP >>
Konkurencja 33
2015-03-15 - 10:10
Kobiet, 100m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
1:06.66
1:06.66
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
2009-11-29
2009-11-29

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Sztandera Dominika97MKS Juvenia Wrocław1:10.71685A33.1637.55
2.Greglak Marta SWR97MKS ZRYW Opole1:10.75684A33.3937.36
3.Wikieł Angelika SOL98UŚKS Ostrołęka1:11.08675A33.7637.32
4.Kit Zuzanna97UKS 9 Kalisz1:11.55662A33.5737.98
5.Michalczyk Urszula SO97UKP Unia Oświęcim1:11.58661A33.8037.78
6.Szczuka Klaudia SWR97WKS Śląsk Wrocław1:11.65659A33.4338.22
7.Czuk Agata SWR98WKS Śląsk Wrocław1:13.33614A34.7538.58
8.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice1:13.90600A34.3939.51
9.Koral Julia SR98Górnik Radlin1:14.03597B34.2339.80
10.Bartyzel Aleksandra98UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:14.24592B35.0539.19
11.Senetelska Olga SK97MKS Jordan Kraków1:15.40565B35.1840.22
12.Rugała Anna SO98UKP Unia Oświęcim1:16.06551B34.6041.46
13.Czarnecka Klaudia97K.S.Warta Poznań1:16.80535B36.0940.71
14.Michalska Katarzyna SR98AZS AWF Katowice1:16.88533B36.0640.82
15.Gasin Nadia, SG98KS AZS-AWFiS Gdańsk1:17.23526B36.3640.87
16.Nagórska Monika97MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:17.88513B36.5341.35
17.Żybała Nikola SR98Górnik Radlin1:18.24506R36.2641.98
18.Świeca Kamila97Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów1:18.66498R36.8441.82
19.Warmińska Daria SR98RMKS Rybnik1:19.2248736.6342.59
20.Jasiul Urszula SO98Uks Delfin Legionowo1:21.4644837.4743.99
21.Kieraga Marta97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:22.1343738.5643.57
22.Wójcik Edyta98Aquator Kozienice1:22.2843538.2544.03
23.Kolber Roksana98NowyKP Bielsko-Biała1:23.1342239.3643.77
24.Boczkowska Diana97KS OSIR Bielawa1:23.5541537.4446.11
25.Kuczmar Gabriela98Środmiejski UKS Polna Warszawa1:25.4638839.9945.47
DYSKW.Kasperuk Justyna SWwa98Mks Polonia Warszawa
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)  (Czas: 10:35)
NWNiklarz Maria97Ruch Grudziądz


<< TOP >>
Konkurencja 34
2015-03-15 - 10:15
Chłopców, 100m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
Min.IE
1:00.32
59.41
1:00.23
Machnik Mikołaj
Stolarski Marcin
MKS MOS Katowice SR
UKS Żoliborz Warszawa

2009-11-27
2014-12-19

: 1:00.23

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Arentewicz Jacek97UKS Shark Rudna1:00.50776A28.4932.01
2.Kusto Robert98Uks Orka Lubań1:02.93690A29.6433.29
3.Sowa Marcin SO97SP Motyl Stalowa Wola1:03.11684A29.7833.33
4.Droś Patryk97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:03.44673A29.6433.80
5.Kadrow Konrad97Uks Delfin Tarnobrzeg1:03.75663A30.2433.51
6.Misiarz Adrian SK98RWKS Sparta Biłgoraj1:04.01655A29.5734.44
7.Brzykowski Krystian98Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów1:04.03655A29.7034.33
8.Ostrowski Igor98Pzp1:04.15651A30.0734.08
9.Fedorowicz Jakub97Mks Wodnik Radom1:04.41643B30.0134.40
10.Wawrzynkiewicz Piotr SSz98MKP Szczecin1:04.47641B29.9834.49
11.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice1:04.52640B30.3434.18
12.Szczutkowski Robert SWR98WKS Śląsk Wrocław1:04.65636B30.9033.75
13.Romanowski Kamil97MTKP Delfin Toruń1:04.81631B30.0734.74
14.Żmija Marek97AZS AWF Katowice1:05.00626B30.2734.73
15.Olejnik Aleksander SSz98MKP Szczecin1:05.07624B30.1034.97
16.Seremet Konrad SO98UKP Unia Oświęcim1:05.27618B30.4134.86
17.Kosowicz Wojciech SZG97KORNER Zielona Góra1:05.37615R30.9634.41
18.Szydłowski Kamil SR98Kp Astromal Akwawit Leszno1:05.81603R30.1135.70
19.Januszanis Jakub SOL98OLIMPIJCZYK Suwałki1:05.8460230.9434.90
20.Szymanek Sebastian98UKS Gim 92 Ursynów1:05.9659931.2334.73
21.Urbański Michał97MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:05.9759831.1434.83
22.Wawryca Szymon SR98MKS SMS Victoria Racibórz1:06.1659331.2034.96
23.Wawro Wojciech SO98SP Motyl Stalowa Wola1:06.5358330.8635.67
24.Walaszek Jędrzej SOL98MTP KORMORAN Olsztyn1:06.7357831.8734.86
25.Korek Jakub97Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:06.8557530.7236.13
26.Perkowski Wiktor SOL98JAGIELLONKA Warszawa1:07.0457031.4335.61
27.Jaworski Norbert SOc98UNIA Busko Zdrój1:07.1156831.7935.32
28.Nagi Mateusz SO97UKP Unia Oświęcim1:07.1956631.7535.44
29.Szulich Igor98Uks Delfin Legionowo1:07.4855932.2635.22
30.Bruździak Maciej SOL98MTP KORMORAN Olsztyn1:07.8555031.4536.40
31.Brodowski Jakub97MKP Słowianka Gorzów1:08.0454531.1236.92
32.Trefler Michał97JAGIELLONKA Warszawa1:08.0554530.3637.69
33.Pierściński Adam98MKS Piaseczno1:08.2554031.5236.73
34.Cichocki Jakub98MZOS Płock1:08.6953032.4436.25
35.Sławiński Marcin97Uks Orka Lubań1:08.7053032.3036.40
36.Kubiś Jakub98Uczniowski Klub Sportowy Olimp1:09.0052332.4336.57
37.Popławski Łukasz97UKP Wodnik1:09.2351832.5036.73
38.Kunz Kacper97KS Delfin Gdynia1:09.3151632.2537.06
39.Lesik Radosław SR98MKS SMS Victoria Racibórz1:10.4249232.4437.98
40.Bartkowiak Adam98Iskra Konin1:10.6148832.4538.16
41.Sowier Wojciech97MKS Jordan Kraków1:11.0847833.8837.20
42.Celiński Alan98Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:16.5038435.0641.44
43.Bączkowski Bartek97MUKP Warszawianka Wodny Park1:18.4035636.5041.90
44.Męczyński Mateusz98AZS AWF Wrocław1:18.7435235.4243.32
DYSKW.Zuchowicz Jan98Uks,,Żoliborz'' Warszawa
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)  (Czas: 10:46)


<< TOP >>
Konkurencja 35
2015-03-15 - 10:25
Kobiet, 100m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
1:00.75
1:00.75
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
MKS Trójka Łódź
MKS Trójka Łódź
2004-12-11
2004-12-11

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Sztandera Dominika97MKS Juvenia Wrocław1:04.86694A29.5935.27
2.Sieńczyk Jowita SK97Żak Biala Podlaska1:04.94692A29.2935.65
3.Niedżwiedzka Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn-Koźle1:05.64670A30.5235.12
Nogaj Paulina98Mks Wodnik Radom1:05.64670A29.7135.93
5.Całka Anna SO97UKP Unia Oświęcim1:05.92661A30.3035.62
6.Kit Zuzanna97UKS 9 Kalisz1:05.95661A31.2834.67
7.Mendyk Adrianna SO98Mks Wodnik Radom1:06.03658A30.0935.94
8.Sproska Magdalena SK97MKS ZRYW Opole1:06.53643A30.6435.89
9.Tomala Aleksandra SR97MKS ZRYW Opole1:06.85634B29.7137.14
10.Chmielewska Julia SG97KS AZS-AWFiS Gdańsk1:07.30622B30.5036.80
11.Peda Paulina98AZS AWF Katowice1:07.46617B29.9037.56
12.Senetelska Olga SK97MKS Jordan Kraków1:07.85607B32.9034.95
13.Sajecka Zofia98UKS Gim 92 Ursynów1:08.02602B30.5637.46
14.Bajura Marta SR98UKS Wodnik 29 Katowice1:08.04601B30.5337.51
15.Sońta Magdalena SWR98Mks Wodnik Radom1:08.17598B32.5735.60
16.Kikta Gabriela98Mks Sanok1:08.29595B31.1037.19
17.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice1:08.32594R32.4835.84
18.Kozioł Karolina97MKS Ikar Mielec1:08.37593R31.2737.10
19.Wolny Magdalena98AZS AWF Katowice1:08.6658530.6538.01
20.Koral Julia SR98Górnik Radlin1:08.9357832.4036.53
Helbing Justyna SK97MKS Jordan Kraków1:08.9357832.6536.28
22.Bartyzel Aleksandra98UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:09.3856732.3237.06
23.Pisarczyk Amelia SR98MKS SMS Victoria Racibórz1:09.5856231.4438.14
24.Kulaga Dominika97Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów1:09.7555831.3038.45
25.Kamińska Liliana97MKS Delfinek Łuków1:09.7855831.1238.66
26.Kotowicz Anna SOL98Mos Ełk1:09.8255732.4837.34
27.Zarychta Anita98SKP BARAKUDA Starachowice1:10.0055232.7937.21
28.Bańbor Aleksandra97Tkkf Szczygłowice1:11.7051432.5439.16
29.Łochińska Agnieszka98MKP Słowianka Gorzów1:12.0950633.5138.58
30.Gosztyła Antonina98Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:12.5949533.2539.34
31.Warmińska Daria SR98RMKS Rybnik1:12.6349434.0938.54
32.Matuszczyk Katarzyna98Uks Huragan Sosnowiec1:12.6849333.0639.62
33.Kaczorowska Izabela97UKS "Jasień" Sucha Beskidzka1:12.9148932.4440.47
34.Ziółkowska Daria98MTKP Delfin Toruń1:13.7947134.2539.54
35.Szymańska Urszula98Klub Pływacki Płetwal Mława1:14.0346734.2039.83
36.Szczecińska Paulina98Środmiejski UKS Polna Warszawa1:14.9545034.6540.30
37.Zając Aleksandra98UKS Gim 92 Ursynów1:15.4944034.3941.10
38.Wójcik Edyta98Aquator Kozienice1:18.9538538.4840.47
DYSKW.Boczkowska Diana97KS OSIR Bielawa
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu  (Czas: 10:54), G-8


<< TOP >>
Konkurencja 36
2015-03-15 - 10:35
Chłopców, 100m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

RP 17
RP 18
54.77
54.21
Zawada Mateusz
Witkowski Jan
UKS 1 SOLEX Lębork
UKS Skarpa Lublin
2009-11-28
2012-12-15

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Zbutowicz Karol SOL98MTP KORMORAN Olsztyn56.73714A25.9130.82
2.Nowodworski Dawid97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza56.96705A26.1530.81
3.Chudy Michał97UPKS Wodnik Rawicz57.60682A25.9431.66
4.Każmierczak Wojciech97UKS SKALAR Warszawa57.90671A26.3831.52
5.Goliński Patryk SK97MKS Jordan Kraków58.02667A26.2531.77
6.Paluszkiewicz Dawid97MKP Gdańsk58.11664A26.6631.45
7.Świderski Bartłomiej98Uks Pingwiny58.30658A26.7531.55
Trójca Mateusz SK97AZS AWF Katowice58.30658A26.9831.32
9.Seremet Konrad SO98UKP Unia Oświęcim58.35656B26.8231.53
Smok Witold97UKP Wodnik58.35656B26.2032.15
11.Brzuś Michał97Orka Zamość58.41654B25.2633.15
12.Romanowski Kamil97MTKP Delfin Toruń58.51651B27.5630.95
13.Chowaniec Łukasz97UKS "TRÓJKA" Częstochowa58.56649B26.3532.21
14.Pietrzak Dawid SSz97MKP Szczecin58.63647B
15.Kolawa Remigiusz97UKS Salmo Żory58.64646B26.7431.90
16.Kubot Szymon SZG97WARTA Poznań58.95636B27.3931.56
17.Dziadek Jan98JAGIELLONKA Warszawa59.09632R26.8132.28
18.Trefler Michał97JAGIELLONKA Warszawa59.58616R27.7431.84
19.Gibalski Bartłomiej98SALOS Cortile Kielce59.7461127.8531.89
20.Korek Jakub97Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:00.3559328.5031.85
21.Szafarczyk Igor97KORONA SWIM Kielce1:00.4758927.3733.10
22.Perkowski Wiktor SOL98JAGIELLONKA Warszawa1:00.5658727.3133.25
23.Bączkowski Bartek97MUKP Warszawianka Wodny Park1:00.5958628.5832.01
24.Puk Grzegorz98Uks Huragan Sosnowiec1:00.9257628.0332.89
25.Januszanis Jakub SOL98OLIMPIJCZYK Suwałki1:01.0857228.9332.15
26.Szydłowski Kamil SR98Kp Astromal Akwawit Leszno1:01.1057129.0632.04
27.Kwiatkowski Krzysztof97MTKP Delfin Toruń1:01.1657027.7233.44
28.Rusztyk Jakub97KP Delfin Inowrocław1:01.2756628.0333.24
29.Gryglewicz Juliusz98UKS Żoliborz1:01.3856328.6132.77
30.Klimczuk Karol97KS AZS-AWFiS Gdańsk1:01.4256227.7833.64
31.Przybyła Kacper SR98AZS AWF Katowice1:01.4956027.5633.93
32.Skiba Dominik98MUKP Fala Ropczyce1:01.6255728.0733.55
33.Kosowicz Wojciech SZG97KORNER Zielona Góra1:01.7255428.0133.71
34.Napieraj Jan SWwa98Mks Polonia Warszawa1:01.8855028.0933.79
35.Kasprzycki Miłosz98UKS 9 Kalisz1:02.0054728.9333.07
36.Czech Szymon SR97MKS SMS Victoria Racibórz1:02.0754526.9135.16
37.Dytkowski Jan SOc97KSZO Ostrowiec1:02.1554328.1833.97
38.Zając Mikołaj98Mosm Tychy1:02.2154129.1533.06
39.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice1:02.2554029.7932.46
40.Siewierski Michał98MUKP Fala Ropczyce1:02.2654027.8934.37
41.Kłapa Filip98UKP Unia Oświęcim1:02.2953928.5733.72
42.Hałas Bartłomiej SR97RMKS Rybnik1:02.4653528.2434.22
43.Szymanek Sebastian98UKS Gim 92 Ursynów1:02.6453030.0732.57
44.Mazur Szymon98Uks Orka Lubań1:03.2951429.0234.27
45.Mańczak Błażej98KS Delfin Gdynia1:03.4651029.2134.25
46.Kiryluk Damian98UKS Dwójka Morena Gdańsk1:03.5650728.3435.22
47.Cichocki Jakub98MZOS Płock1:03.6350630.7932.84
48.Kurowski Szymon SR98AZS AWF Katowice1:03.8450129.4034.44
49.Sławiński Marcin97Uks Orka Lubań1:03.8550031.4232.43
50.Lesik Radosław SR98MKS SMS Victoria Racibórz1:03.9049929.7034.20
51.Mostowski Arkadiusz97SP Meduza Pajęczno1:04.0149728.7035.31
52.Skonieczny Stanisław98Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:04.4448729.6734.77
53.Sawczuk Oskar98SKS 137 Delfin Łódź1:04.6948128.3136.38
54.Kubiś Jakub98Uczniowski Klub Sportowy Olimp1:04.9547530.9733.98
55.Batko Daniel97MKS Jordan Kraków1:05.2846830.5634.72
Wojtowicz Jakub98AZS AWF Katowice1:05.2846829.3335.95
57.Pierściński Adam98MKS Piaseczno1:05.3746631.2234.15
58.Skuba Marcin98Orka Zamość1:06.5144329.2937.22
59.Niemczyk Krzysztof98KS Delfin Gdynia1:07.5242331.5935.93
60.Szweda Tomasz98Lks Delfin Połaniec1:07.7042029.6838.02
61.Celiński Alan98Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:09.0939532.7936.30
DYSKW.Suchan Jan SWwa97Mks Polonia Warszawa
G2 - Całkowite zanurzenie w trakcie wyścigu (za wyjątkiem 15m po starcie lub nawrocie)  (Czas: 11:01)
NWChrapek Filip97Aquator Kozienice


<< TOP >>
Konkurencja 37
2015-03-15 - 10:45
Kobiet, 800m dowolny17 - 18 lat
Wyniki

RP 17
RP 18
8:28.69
8:28.69
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
KSZO Ostrowiec Św. SSz
KSZO Ostrowiec Św. SSz
2010-12-01
2012-03-18

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Karpisz Milena97UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki8:35.88802
100m:
200m:
1:03.04
2:08.12
1:03.04
1:05.08
300m:
400m:
3:13.02
4:18.45
1:04.90
1:05.43
500m:
600m:
5:23.37
6:28.51
1:04.92
1:05.14
700m:
800m:
7:32.74
8:35.88
1:04.23
1:03.14
2.Orczykowska Wioletta SK97KS Limanowa-swim8:55.06718
100m:
200m:
1:02.35
2:08.74
1:02.35
1:06.39
300m:
400m:
3:16.23
4:23.93
1:07.49
1:07.70
500m:
600m:
5:31.80
6:39.17
1:07.87
1:07.37
700m:
800m:
7:47.33
8:55.06
1:08.16
1:07.73
3.Jankowska Klaudia98UKS Gim 92 Ursynów9:01.50693
100m:
200m:
1:03.90
2:10.77
1:03.90
1:06.87
300m:
400m:
3:18.50
4:25.82
1:07.73
1:07.32
500m:
600m:
5:33.83
6:43.18
1:08.01
1:09.35
700m:
800m:
7:52.99
9:01.50
1:09.81
1:08.51
4.Nowak Julia SWR97WKS Śląsk Wrocław9:08.54667
100m:
200m:
1:03.35
2:10.02
1:03.35
1:06.67
300m:
400m:
3:18.00
4:27.23
1:07.98
1:09.23
500m:
600m:
5:37.69
6:48.68
1:10.46
1:10.99
700m:
800m:
7:59.44
9:08.54
1:10.76
1:09.10
5.Gruszczyńska Aleksandra SO98UKP Unia Oświęcim9:17.86634
100m:
200m:
1:03.90
2:13.19
1:03.90
1:09.29
300m:
400m:
3:23.78
4:34.72
1:10.59
1:10.94
500m:
600m:
5:45.79
6:57.13
1:11.07
1:11.34
700m:
800m:
8:08.21
9:17.86
1:11.08
1:09.65
6.Wardzińska Martyna98MKS Trójka Łódź9:21.81621
100m:
200m:
1:05.72
2:15.52
1:05.72
1:09.80
300m:
400m:
3:26.39
4:36.74
1:10.87
1:10.35
500m:
600m:
5:47.77
6:59.51
1:11.03
1:11.74
700m:
800m:
8:11.99
9:21.81
1:12.48
1:09.82
7.Zając Oliwia SWR98MKS Juvenia Wrocław9:22.41619
100m:
200m:
1:06.44
2:17.10
1:06.44
1:10.66
300m:
400m:
3:28.32
4:39.05
1:11.22
1:10.73
500m:
600m:
5:49.99
7:01.24
1:10.94
1:11.25
700m:
800m:
8:12.45
9:22.41
1:11.21
1:09.96
8.Mazur Maja98SALOS Cortile Kielce9:28.70598
100m:
200m:
1:05.38
2:15.45
1:05.38
1:10.07
300m:
400m:
3:26.51
4:38.11
1:11.06
1:11.60
500m:
600m:
5:50.01
7:03.05
1:11.90
1:13.04
700m:
800m:
8:16.57
9:28.70
1:13.52
1:12.13
9.Niklarz Maria97Ruch Grudziądz9:30.14594
100m:
200m:
1:07.42
2:17.64
1:07.42
1:10.22
300m:
400m:
3:27.48
4:38.73
1:09.84
1:11.25
500m:
600m:
5:50.87
7:03.60
1:12.14
1:12.73
700m:
800m:
8:17.86
9:30.14
1:14.26
1:12.28
10.Mesjasz Julia98SP Meduza Pajęczno9:34.42581
100m:
200m:
1:08.71
2:21.01
1:08.71
1:12.30
300m:
400m:
3:34.16
4:47.36
1:13.15
1:13.20
500m:
600m:
6:00.70
7:13.52
1:13.34
1:12.82
700m:
800m:
8:25.13
9:34.42
1:11.61
1:09.29
11.Mycak Katarzyna SO98UKP Unia Oświęcim9:35.36578
100m:
200m:
1:07.53
2:19.90
1:07.53
1:12.37
300m:
400m:
3:32.69
4:45.16
1:12.79
1:12.47
500m:
600m:
5:58.36
7:11.59
1:13.20
1:13.23
700m:
800m:
8:25.02
9:35.36
1:13.43
1:10.34
12.Bednarek Aleksandra98Mks Jedynka Łódź9:35.68577
100m:
200m:
1:07.01
2:18.29
1:07.01
1:11.28
300m:
400m:
3:31.82
4:45.35
1:13.53
1:13.53
500m:
600m:
5:58.25
7:10.48
1:12.90
1:12.23
700m:
800m:
8:23.78
9:35.68
1:13.30
1:11.90
13.Rotter Zuzanna97UKS Jedynka Kórnik9:55.66521
100m:
200m:
1:09.78
2:24.58
1:09.78
1:14.80
300m:
400m:
3:39.75
4:55.12
1:15.17
1:15.37
500m:
600m:
6:10.41
7:26.56
1:15.29
1:16.15
700m:
800m:
8:42.44
9:55.66
1:15.88
1:13.22
14.Wieczorek Magdalena98Fala Kraśnik10:01.32506
100m:
200m:
1:07.86
2:20.43
1:07.86
1:12.57
300m:
400m:
3:34.74
4:50.66
1:14.31
1:15.92
500m:
600m:
6:07.52
7:25.77
1:16.86
1:18.25
700m:
800m:
8:43.71
10:01.32
1:17.94
1:17.61
15.Radosz Joanna97UKS Fala Swarzędz10:08.70488
100m:
200m:
1:09.98
2:25.59
1:09.98
1:15.61
300m:
400m:
3:42.56
4:59.17
1:16.97
1:16.61
500m:
600m:
6:17.00
7:35.23
1:17.83
1:18.23
700m:
800m:
8:53.93
10:08.70
1:18.70
1:14.77


<< TOP >>
Konkurencja 38
2015-03-15 - 11:00
Chłopców, 1500m dowolny17 - 18 lat
Wyniki

RP 17
RP 18
Min.IE
14:46.21
14:38.86
15:25.48
Hreniak Maciej
Sawrymowicz Mateusz

UKS Ruch Grudziądz SO
MKP Szczecin
2006-12-09
2005-12-10

: 15:25.48

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Staniszewski Adam SSz97MKP Szczecin15:11.13812
Min. IE Baku
100m:
200m:
300m:
400m:
58.48
1:59.24
3:00.12
4:01.03
58.48
1:00.76
1:00.88
1:00.91
500m:
600m:
700m:
800m:
5:01.78
6:02.84
7:03.76
8:04.32
1:00.75
1:01.06
1:00.92
1:00.56
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:05.08
10:06.41
11:07.72
12:08.82
1:00.76
1:01.33
1:01.31
1:01.10
1300m:
1400m:
1500m:
13:09.95
14:11.39
15:11.13
1:01.13
1:01.44
59.74
2.Jaszczak Wiktor SWR97WKS Śląsk Wrocław15:20.31788
Min. IE Baku
100m:
200m:
300m:
400m:
58.32
1:59.48
3:00.47
4:01.51
58.32
1:01.16
1:00.99
1:01.04
500m:
600m:
700m:
800m:
5:02.58
6:03.86
7:05.00
8:06.33
1:01.07
1:01.28
1:01.14
1:01.33
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:07.71
10:09.34
11:11.36
12:13.68
1:01.38
1:01.63
1:02.02
1:02.32
1300m:
1400m:
1500m:
13:16.45
14:19.05
15:20.31
1:02.77
1:02.60
1:01.26
3.Goleniec Łukasz SO97UKP Unia Oświęcim15:28.41767
100m:
200m:
300m:
400m:
58.99
2:00.41
3:01.70
4:03.49
58.99
1:01.42
1:01.29
1:01.79
500m:
600m:
700m:
800m:
5:05.44
6:07.50
7:09.65
8:12.85
1:01.95
1:02.06
1:02.15
1:03.20
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:15.85
10:19.04
11:22.08
12:25.27
1:03.00
1:03.19
1:03.04
1:03.19
1300m:
1400m:
1500m:
13:27.96
14:29.50
15:28.41
1:02.69
1:01.54
58.91
4.Bujak Piotr97SALOS Cortile Kielce15:32.15758
100m:
200m:
300m:
400m:
59.41
2:01.48
3:04.08
4:06.85
59.41
1:02.07
1:02.60
1:02.77
500m:
600m:
700m:
800m:
5:09.11
6:11.65
7:14.37
8:16.87
1:02.26
1:02.54
1:02.72
1:02.50
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:19.51
10:22.34
11:25.77
12:27.90
1:02.64
1:02.83
1:03.43
1:02.13
1300m:
1400m:
1500m:
13:30.06
14:32.34
15:32.15
1:02.16
1:02.28
59.81
5.Rój Konrad SSz98MKP Szczecin15:33.01756
100m:
200m:
300m:
400m:
59.24
2:01.32
3:03.61
4:05.79
59.24
1:02.08
1:02.29
1:02.18
500m:
600m:
700m:
800m:
5:07.70
6:09.74
7:12.08
8:14.54
1:01.91
1:02.04
1:02.34
1:02.46
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:17.20
10:19.68
11:22.28
12:25.02
1:02.66
1:02.48
1:02.60
1:02.74
1300m:
1400m:
1500m:
13:28.20
14:31.33
15:33.01
1:03.18
1:03.13
1:01.68
6.Dębski Dominik98MKS Trójka Łódź15:36.78747
100m:
200m:
300m:
400m:
59.94
2:02.56
3:05.02
4:07.54
59.94
1:02.62
1:02.46
1:02.52
500m:
600m:
700m:
800m:
5:09.59
6:11.31
7:13.58
8:16.27
1:02.05
1:01.72
1:02.27
1:02.69
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:19.16
10:22.12
11:25.00
12:28.40
1:02.89
1:02.96
1:02.88
1:03.40
1300m:
1400m:
1500m:
13:31.69
14:35.11
15:36.78
1:03.29
1:03.42
1:01.67
7.Kasztelan Mateusz SOL98MTP KORMORAN Olsztyn15:41.50736
100m:
200m:
300m:
400m:
58.78
2:00.41
3:03.02
4:05.47
58.78
1:01.63
1:02.61
1:02.45
500m:
600m:
700m:
800m:
5:07.75
6:10.21
7:12.65
8:15.35
1:02.28
1:02.46
1:02.44
1:02.70
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:18.48
10:22.04
11:25.32
12:29.34
1:03.13
1:03.56
1:03.28
1:04.02
1300m:
1400m:
1500m:
13:33.09
14:38.07
15:41.50
1:03.75
1:04.98
1:03.43
8.Ulatowski Wojciech SO98UKP Unia Oświęcim15:53.56708
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.43
2:03.63
3:07.36
4:11.39
1:00.43
1:03.20
1:03.73
1:04.03
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.05
6:19.05
7:23.52
8:27.92
1:03.66
1:04.00
1:04.47
1:04.40
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:32.31
10:36.96
11:41.06
12:44.90
1:04.39
1:04.65
1:04.10
1:03.84
1300m:
1400m:
1500m:
13:48.91
14:51.92
15:53.56
1:04.01
1:03.01
1:01.64
9.Lechowicz Filip SO97KS Korona Kraków15:54.20707
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.07
2:04.37
3:08.07
4:11.91
1:01.07
1:03.30
1:03.70
1:03.84
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.47
6:19.47
7:23.85
8:27.88
1:03.56
1:04.00
1:04.38
1:04.03
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:31.61
10:36.07
11:40.52
12:44.66
1:03.73
1:04.46
1:04.45
1:04.14
1300m:
1400m:
1500m:
13:48.98
14:52.99
15:54.20
1:04.32
1:04.01
1:01.21
10.Kaczorowski Jakub97Uks,,Żoliborz'' Warszawa15:58.34697
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.77
2:04.74
3:08.72
4:13.24
1:00.77
1:03.97
1:03.98
1:04.52
500m:
600m:
700m:
800m:
5:17.13
6:21.16
7:25.21
8:29.18
1:03.89
1:04.03
1:04.05
1:03.97
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:33.21
10:37.53
11:41.55
12:45.76
1:04.03
1:04.32
1:04.02
1:04.21
1300m:
1400m:
1500m:
13:50.35
14:54.86
15:58.34
1:04.59
1:04.51
1:03.48
11.Kuczma Jędrzej SWR98WKS Śląsk Wrocław16:04.48684
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.58
2:04.88
3:08.97
4:12.82
1:00.58
1:04.30
1:04.09
1:03.85
500m:
600m:
700m:
800m:
5:16.83
6:21.39
7:26.22
8:30.63
1:04.01
1:04.56
1:04.83
1:04.41
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:35.63
10:40.83
11:45.78
12:50.01
1:05.00
1:05.20
1:04.95
1:04.23
1300m:
1400m:
1500m:
13:54.96
15:00.92
16:04.48
1:04.95
1:05.96
1:03.56
12.Sinitchine Radoslaw98MTP KORMORAN Olsztyn16:06.18681
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.28
2:03.81
3:07.66
4:11.85
1:00.28
1:03.53
1:03.85
1:04.19
500m:
600m:
700m:
800m:
5:16.12
6:20.59
7:25.43
8:30.48
1:04.27
1:04.47
1:04.84
1:05.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:35.84
10:41.34
11:47.19
12:52.91
1:05.36
1:05.50
1:05.85
1:05.72
1300m:
1400m:
1500m:
13:58.36
15:03.80
16:06.18
1:05.45
1:05.44
1:02.38
13.Arndt Mateusz98KS Delfin Gdynia16:08.61676
100m:
200m:
300m:
400m:
58.80
2:00.56
3:03.84
4:07.63
58.80
1:01.76
1:03.28
1:03.79
500m:
600m:
700m:
800m:
5:12.27
6:17.53
7:23.01
8:28.70
1:04.64
1:05.26
1:05.48
1:05.69
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:34.37
10:40.68
11:46.98
12:52.92
1:05.67
1:06.31
1:06.30
1:05.94
1300m:
1400m:
1500m:
13:58.94
15:04.62
16:08.61
1:06.02
1:05.68
1:03.99
14.Sola Kornel97Fala Kraśnik16:09.24674
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.38
2:04.39
3:08.72
4:13.52
1:00.38
1:04.01
1:04.33
1:04.80
500m:
600m:
700m:
800m:
5:18.51
6:23.64
7:28.95
8:34.13
1:04.99
1:05.13
1:05.31
1:05.18
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:39.77
10:44.66
11:49.85
12:55.18
1:05.64
1:04.89
1:05.19
1:05.33
1300m:
1400m:
1500m:
14:00.33
15:06.05
16:09.24
1:05.15
1:05.72
1:03.19
15.Popis Emil SR98MKS SMS Victoria Racibórz16:09.58673
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.86
2:05.00
3:09.48
4:14.34
1:00.86
1:04.14
1:04.48
1:04.86
500m:
600m:
700m:
800m:
5:19.42
6:24.49
7:29.98
8:35.33
1:05.08
1:05.07
1:05.49
1:05.35
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:40.40
10:45.59
11:50.75
12:56.38
1:05.07
1:05.19
1:05.16
1:05.63
1300m:
1400m:
1500m:
14:01.91
15:06.91
16:09.58
1:05.53
1:05.00
1:02.67
16.Zapalski Konrad98Fala Kraśnik16:17.98656
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.03
2:03.79
3:08.43
4:13.61
1:00.03
1:03.76
1:04.64
1:05.18
500m:
600m:
700m:
800m:
5:18.74
6:24.23
7:29.48
8:35.33
1:05.13
1:05.49
1:05.25
1:05.85
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:40.85
10:46.77
11:53.05
12:59.45
1:05.52
1:05.92
1:06.28
1:06.40
1300m:
1400m:
1500m:
14:06.08
15:12.71
16:17.98
1:06.63
1:06.63
1:05.27
17.Hojda Bartłomiej SO98UKP Unia Oświęcim16:19.60653
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.24
2:05.53
3:10.03
4:14.96
1:01.24
1:04.29
1:04.50
1:04.93
500m:
600m:
700m:
800m:
5:20.32
6:25.49
7:31.60
8:38.09
1:05.36
1:05.17
1:06.11
1:06.49
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:44.42
10:50.77
11:56.99
13:02.97
1:06.33
1:06.35
1:06.22
1:05.98
1300m:
1400m:
1500m:
14:09.25
15:15.69
16:19.60
1:06.28
1:06.44
1:03.91
18.Bruździak Maciej SOL98MTP KORMORAN Olsztyn16:24.47643
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.63
2:06.97
3:12.39
4:18.10
1:01.63
1:05.34
1:05.42
1:05.71
500m:
600m:
700m:
800m:
5:23.59
6:29.44
7:35.67
8:41.83
1:05.49
1:05.85
1:06.23
1:06.16
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:48.16
10:54.48
12:01.42
13:07.64
1:06.33
1:06.32
1:06.94
1:06.22
1300m:
1400m:
1500m:
14:14.05
15:20.09
16:24.47
1:06.41
1:06.04
1:04.38
19.Szulgo Filip97MKP Szczecin16:32.80627
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.87
2:05.12
3:09.57
4:14.63
1:00.87
1:04.25
1:04.45
1:05.06
500m:
600m:
700m:
800m:
5:19.55
6:25.02
7:31.48
8:39.70
1:04.92
1:05.47
1:06.46
1:08.22
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:47.07
10:54.55
12:02.53
13:10.45
1:07.37
1:07.48
1:07.98
1:07.92
1300m:
1400m:
1500m:
14:18.32

16:32.80
1:07.87
20.Górski Marcin97MKP Szczecin16:45.26604
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.35
2:07.03
3:12.63
4:19.53
1:01.35
1:05.68
1:05.60
1:06.90
500m:
600m:
700m:
800m:
5:25.94
6:32.56
7:39.72
8:47.29
1:06.41
1:06.62
1:07.16
1:07.57
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:55.71
11:04.29
12:12.42
13:21.61
1:08.42
1:08.58
1:08.13
1:09.19
1300m:
1400m:
1500m:
14:30.45
15:39.00
16:45.26
1:08.84
1:08.55
1:06.26
21.Grabarczyk Olaf SR98MKS SMS Victoria Racibórz16:50.87594
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.35
2:09.98
3:17.14
4:24.20
1:03.35
1:06.63
1:07.16
1:07.06
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.36
6:38.60
7:45.81
8:53.57
1:07.16
1:07.24
1:07.21
1:07.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.43
11:09.79
12:17.83
13:26.04
1:07.86
1:08.36
1:08.04
1:08.21
1300m:
1400m:
1500m:
14:34.35
15:43.27
16:50.87
1:08.31
1:08.92
1:07.60
22.Durajczyk Michał97IKS Konstancin17:07.61566
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.08
2:10.54
3:17.60
4:24.61
1:03.08
1:07.46
1:07.06
1:07.01
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.89
6:39.41
7:47.29
8:55.73
1:07.28
1:07.52
1:07.88
1:08.44
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:05.59
11:15.54
12:26.49
13:37.25
1:09.86
1:09.95
1:10.95
1:10.76
1300m:
1400m:
1500m:
14:47.99
15:58.98
17:07.61
1:10.74
1:10.99
1:08.63
23.Kruk Tomasz98Kp Astromal Akwawit Leszno17:13.72556
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.04
2:12.00
3:21.14
4:30.71
1:03.04
1:08.96
1:09.14
1:09.57
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.00
6:51.45
8:01.03
9:10.89
1:10.29
1:10.45
1:09.58
1:09.86
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:20.68
11:31.39
12:41.62
13:51.00
1:09.79
1:10.71
1:10.23
1:09.38
1300m:
1400m:
1500m:
14:59.43
16:07.76
17:13.72
1:08.43
1:08.33
1:05.96
24.Chrapek Marcin98MTP Delfin Cieszyn17:30.68529
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.16
2:11.86
3:21.23
4:30.54
1:03.16
1:08.70
1:09.37
1:09.31
500m:
600m:
700m:
800m:
5:40.73
6:51.05
8:01.13
9:11.01
1:10.19
1:10.32
1:10.08
1:09.88
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:20.72
11:31.35
12:41.73
13:51.30
1:09.71
1:10.63
1:10.38
1:09.57
1300m:
1400m:
1500m:
15:04.21
16:18.29
17:30.68
1:12.91
1:14.08
1:12.39
25.Kępiński Michał97SKS 137 Delfin Łódź18:17.55464
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.54
2:18.64
3:30.22
4:42.75
1:07.54
1:11.10
1:11.58
1:12.53
500m:
600m:
700m:
800m:
5:55.96
7:09.62
8:23.22
9:37.44
1:13.21
1:13.66
1:13.60
1:14.22
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:51.14
12:05.88
13:20.36
14:35.58
1:13.70
1:14.74
1:14.48
1:15.22
1300m:
1400m:
1500m:
15:51.26
17:05.04
18:17.55
1:15.68
1:13.78
1:12.51
26.Kaczmarczyk Adrian97Uks Delfin Legionowo18:26.06454
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.34
2:17.93
3:29.83
4:42.74
1:06.34
1:11.59
1:11.90
1:12.91
500m:
600m:
700m:
800m:
5:56.26
7:09.74
8:23.83
9:38.73
1:13.52
1:13.48
1:14.09
1:14.90
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:54.63
12:09.97
13:25.60
14:42.07
1:15.90
1:15.34
1:15.63
1:16.47
1300m:
1400m:
1500m:
15:58.42
17:13.63
18:26.06
1:16.35
1:15.21
1:12.43
27.Nowicki Kacper98UMKS Niesłyszących Poznań19:41.91372
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.45
2:27.48
3:47.45
5:08.08
1:11.45
1:16.03
1:19.97
1:20.63
500m:
600m:
700m:
800m:
6:28.72
7:50.45
9:10.99
10:31.96
1:20.64
1:21.73
1:20.54
1:20.97
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:51.53
13:12.22
14:32.27
15:52.57
1:19.57
1:20.69
1:20.05
1:20.30
1300m:
1400m:
1500m:
17:11.32
18:29.05
19:41.91
1:18.75
1:17.73
1:12.86
NWZwoliński Marcin97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza


<< TOP >>
Konkurencja 27
2015-03-15 - 16:00
Kobiet, 200m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
2:06.97
2:06.97
Olczak Mirela
Olczak Mirela
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
2009-11-26
2009-11-26

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Musioł Wiktoria SO98UKP Unia Oświęcim2:14.5272330.4234.8034.7834.52
2.Oleba Małgorzata SSz98MKP Szczecin2:16.3369530.3634.3735.2836.32
3.Tomala Aleksandra SR97MKS ZRYW Opole2:18.2866630.5035.2635.9736.55
4.Sproska Magdalena SK97MKS ZRYW Opole2:19.3665030.7335.4836.2136.94
5.Mendowska Paulina SP97K.S.Warta Poznań2:19.8364431.2335.2736.2737.06
6.Hasny Marta98MKS ZRYW Opole2:23.4259731.7236.2137.7337.76
7.Śliwińska Marta97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:23.5559531.3835.9237.5938.66
8.Giedzicz Katarzyna98MKS JUVENIA Białystok2:28.2054131.6736.7338.9140.89
Finał B
9.Miler Oliwia98Kp Astromal Akwawit Leszno2:25.5557132.0336.7638.5738.19
10.Sarna Katarzyna98UKS NAWA Skierniewice2:28.0354332.6837.4439.4238.49
11.Kolenda Zofia98Lider Chełm2:28.5353733.8139.6337.5237.57
12.Kotowicz Anna SOL98Mos Ełk2:29.3552832.2538.1439.2939.67
13.Zarychta Anita98SKP BARAKUDA Starachowice2:30.7851332.9738.1939.8939.73
14.Kolber Roksana98NowyKP Bielsko-Biała2:32.4649734.4638.6939.8839.43
15.Turza Patrycja98Uks Huragan Sosnowiec2:44.2839734.6341.2943.6044.76


<< TOP >>
Konkurencja 28
2015-03-15 - 16:10
Chłopców, 200m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
Min.IE
1:55.89
1:53.09
2:00.25
Poprawa Michał
Cieślak Marcin
AZS AWF Katowice SO
MUKP PW Warszawianka SK

2011-12-17
2010-12-19

: 2:00.25

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Chrzanowski Damian98MZOS Płock1:57.3279226.5530.0230.0630.69
Min. IE Baku
2.Adamczyk Patryk SSz97MKP Szczecin1:59.3675226.8230.4130.9331.20
Min. IE Baku
3.Żurawicz Mateusz97MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:59.5074926.9030.4930.6531.46
Min. IE Baku
4.Chodań Alan SOL98MTP KORMORAN Olsztyn2:02.6069427.0330.8831.8532.84
5.Kubot Szymon SZG97WARTA Poznań2:03.4667927.1431.3432.1032.88
6.Dereń Kacper98MKS 9 Dzierżoniów2:03.9767127.1930.7732.1333.88
7.Pietrzak Dawid SSz97MKP Szczecin2:04.9565527.4330.9932.3734.16
8.Grudziecki Remigiusz SO97MMKS Kędzierzyn-Koźle2:05.5164728.6932.0031.6233.20
Finał B
9.Konopka Mateusz97KS Delfin Gdynia2:04.1466827.8831.6031.7532.91
10.Dobrzyński Tomasz SWwa98Uks G-8 Bielany Warszawa2:05.2565128.4232.2732.3132.25
11.Zwoliński Marcin97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:05.4964727.7531.2332.2434.27
12.Powroźnik Konrad97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:06.2163627.6331.7932.6634.13
13.Dyba Jakub98Posnania Poznań2:06.4263327.8132.2432.8233.55
14.Sodel Dominik97AZS AWF Katowice2:06.8662628.1432.0933.3433.29
15.Stawikowski Patryk98MKP Słowianka Gorzów2:07.3761927.7631.8633.2534.50
16.Ruszkowski Kacper SO97UKP Unia Oświęcim2:08.3160528.8132.4233.2333.85


<< TOP >>
Konkurencja 29
2015-03-15 - 16:15
Kobiet, 100m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
53.14
53.14
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
MKS Jordan Kraków SK
MKS Jordan Kraków SK
2009-12-10
2009-12-10

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Petryka Nikola SWR97WKS Śląsk Wrocław55.8676126.8129.05
2.Orczykowska Wioletta SK97KS Limanowa-swim55.9175927.3128.60
3.Jankowska Klaudia98UKS Gim 92 Ursynów56.7072827.5729.13
4.Dyrda Karolina SWR97WKS Śląsk Wrocław57.2970527.4229.87
5.Bart Patrycja97MKS Pałac Katowice57.3070527.7929.51
6.Borkowska Lucyna SZG97SAMBOR Tczew57.5369727.8729.66
7.Pokrywka Karolina98MKS Trójka Łódź58.2767028.0330.24
8.Wilczek Zofia SK98MKS Jordan Kraków58.5366128.3630.17
Finał B
9.Wojciechowska Joanna98LUKS Orlik Lublin57.9968027.9130.08
10.Lewandowska Aleksandra SSz98MKP Szczecin58.3866728.1530.23
11.Sokołowska Sandra SWR98MKS JUVENIA Białystok58.6365828.2130.42
12.Rogowska Paulina98SALOS Cortile Kielce58.6465828.5630.08
13.Haczkiewicz Paulina SWR97WKS Śląsk Wrocław59.1964028.3630.83
14.Pisarczyk Amelia SR98MKS SMS Victoria Racibórz59.3863328.5230.86
15.Wróbel Angelika SWR97MKS Juvenia Wrocław59.4363228.6630.77
16.Kozioł Karolina97MKS Ikar Mielec1:00.3060528.3831.92


<< TOP >>
Konkurencja 30
2015-03-15 - 16:20
Chłopców, 100m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
Min.IE
48.50
47.53
49.07
Hołub Jan
Werner Paweł
WKS Śląsk Wrocław
MKS Juvenia Wrocław

2013-12-21
2011-12-11

: 49.07

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Sendyk Paweł SSz97MKP Szczecin48.8877723.2325.65
Min. IE Baku
2.Brzuś Michał97Orka Zamość49.4275123.7625.66
3.Chudy Michał97UPKS Wodnik Rawicz49.5074824.3225.18
4.Gosieniecki Juliusz98Kp Astromal Akwawit Leszno49.8173424.1425.67
5.Kolczyński Stanisław97UKS Kapry Armexim Pruszków49.8473323.7426.10
6.Książek Jakub98MKP Kołobrzeg50.1571924.0826.07
7.Arndt Mateusz98KS Delfin Gdynia50.2271624.4825.74
8.Piasecki Kamil SP97K.S.Warta Poznań50.8668924.2026.66
Finał B
9.Famulok Bartosz97AZS AWF Katowice50.9068824.2126.69
10.Zimowski Oskar97JAGIELLONKA Warszawa50.9868524.5026.48
11.Topolski Arkadiusz SO98UKP Unia Oświęcim51.0068424.8826.12
12.Hodur Filip SWwa97Mks Polonia Warszawa51.0668124.4726.59
13.Tombarkiewicz Józef SK97MKS Jordan Kraków51.3866924.8526.53
14.Pieśniak Jakub SO97UKP Unia Oświęcim51.4166724.9426.47
15.Wysocki Mateusz98Znicz Koszalin51.6465924.6227.02
16.Sawczuk Oskar98SKS 137 Delfin Łódź51.8165224.4927.32


<< TOP >>
Konkurencja 31
2015-03-15 - 16:35
Kobiet, 100m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
58.43
58.43
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
2009-11-27
2009-11-27

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Żarłok Martyna SK97MKS Jordan Kraków1:01.2873230.0331.25
2.Magner Agata SK97MKS Jordan Kraków1:02.2169930.5331.68
3.Tomala Aleksandra SR97MKS ZRYW Opole1:02.2269930.0732.15
4.Naskręt Agata98Mks - Astoria Bydgoszcz1:02.2669831.0231.24
5.Szkarłat Julia SWR98WKS Śląsk Wrocław1:03.2866430.1733.11
6.Bogucka Dagmara SWR97MKS Juvenia Wrocław1:03.4965830.6932.80
7.Kościk Patrycja SK98RWKS Sparta Biłgoraj1:03.5465630.5133.03
8.Olszewska Nikola98MTS Kwidzyn1:04.1363830.8833.25
Finał B
9.Całka Anna SO97UKP Unia Oświęcim1:04.4662931.6632.80
10.Chmielewska Julia SG97KS AZS-AWFiS Gdańsk1:05.2960532.0833.21
11.Augustyniak Katarzyna98KORNER Zielona Góra1:05.7459232.2333.51
12.Wolny Magdalena98AZS AWF Katowice1:06.1658131.9434.22
13.Wosicka WIKTORIA SSz98MKP Szczecin1:06.4657332.4634.00
14.Woroniecka Weronika98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:06.5357232.6133.92
15.Kulaga Dominika97Klub Plywacki SOKÓŁ Rzeszów1:06.7056731.9134.79
16.Niemiec Aleksandra97MUKP Fala Ropczyce1:08.0853332.2235.86


<< TOP >>
Konkurencja 32
2015-03-15 - 16:40
Chłopców, 100m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
Min.IE
52.69
49.69
53.32
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
KS Korner Zielona Góra
KS Korner Zielona Góra SZG

2008-11-30
2009-12-12

: 53.32

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Murzyn Dawid SK97MKS Jordan Kraków52.5880625.5027.08
Min. IE Baku
2.Skierka Jakub98Trops Kartuzy53.5176526.0627.45
3.Niedziałek Dominik98UKS Skarpa Lublin54.8970826.5928.30
4.Suchan Jan SWwa97Mks Polonia Warszawa55.8467327.2628.58
5.Kolczyński Stanisław97UKS Kapry Armexim Pruszków55.9167027.2228.69
6.Więckowski Jakub SSz98MKP Szczecin56.2465826.8029.44
7.Bartoszek Jarosław97MKP Słowianka Gorzów56.2865727.0829.20
8.Paluszkiewicz Dawid97MKP Gdańsk1:01.5250329.9631.56
Finał B
9.Salik Borys SWR97WKS Śląsk Wrocław56.7864027.6029.18
10.Marciów Mateusz SWR97WKS Śląsk Wrocław56.8763727.7429.13
11.Napieraj Jan SWwa98Mks Polonia Warszawa57.6561127.9929.66
12.Danilewski Maciej SOL98MKS JUVENIA Białystok57.6661127.7829.88
13.Meszka Ernest97UKS NAWA Skierniewice58.2659228.2729.99
14.Jarmuła Miłosz SK98Uks G-8 Bielany Warszawa58.4158827.9230.49
15.Konczewski Jakub97MKS Pałac Katowice58.8057628.4030.40
16.Kuleszko Mikołaj98MTKP Delfin Toruń59.3156128.4630.85


<< TOP >>
Konkurencja 33
2015-03-15 - 16:55
Kobiet, 100m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Finał

RP 17
RP 18
1:06.66
1:06.66
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
MKP Słowianka Gorzów Wlkp.
2009-11-29
2009-11-29

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Sztandera Dominika97MKS Juvenia Wrocław1:07.7278031.6436.08
2.Kit Zuzanna97UKS 9 Kalisz1:09.7071632.3537.35
3.Greglak Marta SWR97MKS ZRYW Opole1:10.1070332.5537.55