Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  17 - 18 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  17 - 18 lat
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  5. Kobiet, 100m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  7. Kobiet, 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  9. Kobiet, 200m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  11. Kobiet, 400m zmienny  17 - 18 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  17 - 18 lat
Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  17 - 18 lat
Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  17 - 18 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  17 - 18 lat
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  5. Kobiet, 100m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  7. Kobiet, 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  9. Kobiet, 200m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  11. Kobiet, 400m zmienny  17 - 18 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  17 - 18 lat
Nr  13. Kobiet, 4 x 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  15. Kobiet, 50m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  17. Kobiet, 50m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  19. Kobiet, 400m dowolny  17 - 18 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  17 - 18 lat
Nr  21. Kobiet, 200m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  23. Kobiet, 200m zmienny  17 - 18 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  17 - 18 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  15. Kobiet, 50m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  17. Kobiet, 50m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  19. Kobiet, 400m dowolny  17 - 18 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  17 - 18 lat
Nr  21. Kobiet, 200m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  23. Kobiet, 200m zmienny  17 - 18 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  17 - 18 lat
Nr  25. Kobiet, 4 x 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  29. Kobiet, 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  31. Kobiet, 100m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  33. Kobiet, 100m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  35. Kobiet, 100m zmienny  17 - 18 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  17 - 18 lat
Nr  37. Kobiet, 800m dowolny  17 - 18 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  17 - 18 lat
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  29. Kobiet, 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  31. Kobiet, 100m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  33. Kobiet, 100m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  35. Kobiet, 100m zmienny  17 - 18 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  17 - 18 lat
Nr  37. Kobiet, 800m dowolny  17 - 18 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  17 - 18 lat
Nr  39. Kobiet, 4 x 100m zmienny  17 - 18 lat
Nr  40. Chłopców, 4 x 100m zmienny  17 - 18 lat


Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat
Lublin, 11- - 13-3-2016


Konkurencja 1
2016-03-11 - 9:00
Kobiet, 50m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
23.98
24.77
24.77
KORC Agata
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
00201
00106
00101
Gorzow Wielkopolski
Gorzow Wielkopolski
Gorzów Wlkp
2009-11-29
2009-11-29
2009-11-29

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.NOGAJ Paulina SWR18Wodnik Radom26.04710A
2.FRYCKOWSKA Natalia SSz17MKP Szczecin26.27692A
3.JANKOWSKA Klaudia18GIM 92 Ursynów W-wa26.32688A
4.RZOŃCA Patrycja SWR17Śląsk Wrocław26.39682A
5.NASKRĘT Agata18Astoria Bydgoszcz26.50674A
6.WĘCKOWSKA Ewa17Shark Rudna26.57669A
7.NIEWIADOMSKA Adrianna17GOS Raszyn26.66662A
8.PISARCZYK Amelia SR18Victoria Racibórz26.87647A
9.LEWANDOWSKA Aleksandra SSz18MKP Szczecin26.88646A
PEDA Paulina18AZS AWF Katowice26.88646A
11.ROMAN Magdalena17G-8 Bielany Warszawa26.99638B
12.ROGOWSKA Paulina18Salos-Cortile Kielce27.05634B
13.GONTA Oliwia18Totis Viribus Świebodzin27.08632B
14.WOJCIECHOWSKA Joanna18Orlik Lublin27.16626B
CZAJA Barbara SK17Górnik Radlin27.16626B
16.CZARNECKA Wiktoria SL17Skarpa Lublin27.19624B
17.ANDRZEJEWSKA Kamila SL17Lider Chełm27.26619B
18.ŁOCHIŃSKA Agnieszka18Stilon Gorzów Wlkp27.27618B
ZROBEK Natalia17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki27.27618B
20.PATOŁA Anna17Piast Głogów27.31616?
SOŃTA Magdalena SWR18Wodnik Radom27.31616?
22.OLSZEWSKA Nikola18MTS Kwidzyn27.35613R
23.KIKTA Gabriela18MKS Sanok27.37612
WĘCŁAWIAK Irena18GIM 92 Ursynów W-wa27.37612
TURKO Daria SR17Górnik Radlin27.37612
26.LICHWA Dominika17AZS AWF Katowice27.39610
27.SŁUPEK Roksana SB17Piętnastka Bydgoszcz27.44607
28.DUDA Zuzanna SWR17Śląsk Wrocław27.59597
29.ADAMIEC Dominika SO17Unia Oświęcim27.62595
30.CIEŚLIKOWSKA Zuzanna17Pingwiny Warszawa27.68591
31.WIETRZYNSKA Renata17Wodnik Radom27.69591
32.SZYMAŃSKA Urszula18Płetwal Mława27.70590
33.JANECKA Zuzanna17AZS AWF Katowice27.74588
34.KONDRASIUK Małgorzata18Warszawianka27.76586
35.KOŚCIK Patrycja SK18Sparta Biłgoraj27.87579
36.SUCHECKA Katarzyna17Ostrobramska Warszawa27.90577
37.SZLACHCIC Wiktoria17MOS Dąbrowa Górnicza27.92576
WILCZEK Zofia SK18Jordan Kraków27.92576
39.SOSNOWSKA Patrycja17Znicz Koszalin27.99572
40.POKRYWKA Karolina18Trójka Łódź28.05568
41.WAWRZYNKIEWICZ Wiktoria17Żoliborz Warszawa28.07567
42.MESJASZ Julia18Meduza Pajęczno28.10565
43.RZEPCZYŃSKA Patrycja SO17Unia Oświęcim28.12564
44.WORONIECKA Weronika SB18Piętnastka Bydgoszcz28.19560
45.KARASZKIEWICZ Daria SB17Piętnastka Bydgoszcz28.26556
46.KIT Natalia17Włókniarz 1925 Kalisz28.29554
47.BAJURA Marta SR18Wodnik 29 Katowice28.34551
48.ŻUKOWSKA Natalia17Glosator Kraków28.39548
SAMÓL Monika SB17Piętnastka Bydgoszcz28.39548
50.MILER Oliwia18Astromal Akwawit Leszno28.42546
51.KOLBE Wiktoria SR18Wodnik Siemianowice Śl.28.47543
52.KIELKA Elżbieta17Polonia Warszawa28.48543
53.KOWALSKA Aleksandra SK17Płetwal Mława28.55539
54.SMOLUCHOWSKA Magdalena18AZS AWFiS Gdańsk28.59537
55.KOZIK Anna18AZS AWF Katowice28.63534
56.ŚLICZNIAK Weronika SL17AZS UMCS Lublin28.75528
57.FASZCZEWSKA Karolina17CKS SMS Szczecin28.76527
58.GALICKA Wiktoria17Kapry Armexim Pruszków28.88521
59.ŁYCZKO Dominika17Rokita Brzeg Dolny29.04512
60.ZIÓŁKOWSKA Daria18Delfin Toruń29.57485
61.KNAPIK Weronika SR17AZS AWF Katowice29.83472
62.KUCZMAR Gabriela18Polonia Warszawa29.93468
ZAJĄC Oliwia18Juvenia Wrocław29.93468
64.GALIKOWSKA Paulina17AZS AWFiS Gdańsk30.00464
65.KOSOWSKA Karolina17Meduza Pajęczno30.75431
66.SZEWCZYK Dominika17Ruch Grudziądz30.82428
67.FIL Konstancja SL17Skarpa Lublin31.69394
68.NIESZPOREK Wiktoria17UKS 190 Łódź35.70275
DYSKW.GOŁASZEWSKA Monika18AZS AWFiS Gdańsk
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 2
2016-03-11 - 9:08
Chłopców, 50m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
20.79
21.95
21.86
CZERNIAK Konrad
HOŁUB Jan
WYPYCH Filip
00611
00601
00905
Lublin
Ostrowiec Sw
Gorzow Wielkopolski
2015-12-17
2013-12-19
2009-11-26

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.PISZCZOROWICZ Bartosz17Włókniarz 1925 Kalisz22.84697A
2.OSTROWSKI Karol17MKP Szczecin22.95687A
3.PUK Grzegorz18Huragan Sosnowiec22.97686A
4.STĘPNIAK Kacper17Korona-Swim Kielce23.00683A
5.KSIĄŻEK Jakub SSz18MKP Szczecin23.09675A
6.GOSIENIECKI Juliusz18Astromal Akwawit Leszno23.13672A
7.KAROLKIEWICZ Jakub17Delfin Tarnobrzeg23.28659A
8.CUKANOW Michał17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki23.42647A
9.WINIATOWSKI Patryk SB17Piętnastka Bydgoszcz23.43646A
10.KOPACKI Wiktor18AZS AWF Wrocław23.44645A
11.WIĘCKOWSKI Jakub SSz18MKP Szczecin23.48642B
12.WAWRZYNKIEWICZ Piotr SSz18MKP Szczecin23.53638B
13.TOPOLSKI Arkadiusz SO18Unia Oświęcim23.58634B
14.DROZD Tymoteusz SO17Unia Oświęcim23.59633B
15.MARCINKOWSKI Borys17Delfin Toruń23.66627B
PIWOWARSKI Konrad SOL18Kormoran Olsztyn23.66627B
17.ANDREOSE Jan Luigi18AZS AWF Wrocław23.71623B
18.MAŁECKI Mateusz18AZS AWFiS Gdańsk23.74621B
19.SAWCZUK Oskar18Delfin-137 Łódź23.76619B
20.KOŁODZIEJCZYK Sebastian17Torpeda Oleśnica23.78618B
21.JARMUŁA Miłosz SK18Jordan Kraków23.91608R
22.DEREŃ Kacper18MKS 9 Dzierżoniów23.93606?
STERNAK Piotr18MKP Szczecin23.93606?
24.GĘBORYS Kacper18AZS AWF Biała Podl.23.96604
MACIEJEWSKI Kacper SWwa17Polonia Warszawa23.96604
26.ŁUKAWSKI Mikołaj17Korona-Swim Kielce23.99602
27.ŁAZARECKI Dominik18Piast Głogów24.00601
28.ZAWADZKI Szymon17Juvenia Białystok24.17588
29.DZIADEK Jan18Jagiellonka Warszawa24.25583
30.ŻAAK Robert17MOS Dąbrowa Górnicza24.26582
AMPULSKI Remigiusz18Totis Viribus Świebodzin24.26582
32.WAWRYCA Szymon SR18Victoria Racibórz24.27581
SADOWSKI Adrian SOL17GOS Raszyn24.27581
SIECZEK Adrian SWwa17Polonia Warszawa24.27581
35.PRZYBYLSKI Michał SO18Unia Oświęcim24.31578
36.KRÓLIK Paweł17Juvenia Białystok24.32578
37.BOJARSKI Karol17CKS SMS Szczecin24.35575
38.WOROŻEWICZ Konrad SWR17Śląsk Wrocław24.36575
39.GŁĄB Karol17Sokół Rzeszów24.37574
MARCZUK Szymon SO17Unia Oświęcim24.37574
41.WÓJCICKI Maciej SWwa17Aquator Kozienice24.44569
KOLANOWSKI Wiktor SK17Galicja Kraków24.44569
43.SKIBA Dominik18Fala Ropczyce24.52564
KUROWSKI Szymon SR18AZS AWF Katowice24.52564
SUMARA Beniamin17AZS AWF Katowice24.52564
46.CECERE Marco17Włókniarz 1925 Kalisz24.54562
LIS Patryk18Avia Świdnik24.54562
OGORZAŁEK Kamil17Wodnik 29 Katowice24.54562
49.DYBA Jakub SP18Posnania Poznań24.55562
50.BARGLOWSKI Mateusz18Astoria Bydgoszcz24.56561
51.PRZYBYŁA Kacper18Astromal Akwawit Leszno24.57560
52.CHRAPEK Marcin18Delfin Cieszyn24.58559
RYBAK Konrad SOL18Pirania-Targówek Warszawa24.58559
54.ROGOZIŃSKI Mateusz17KSZO Ostrowiec Św.24.61557
55.KRAWCZYK Paweł17BUKS Warszawa24.72550
OLEJNICZAK Jędrzej17Astromal Akwawit Leszno24.72550
57.CZURCZAK Jakub17Sokół Rzeszów24.73549
58.WŁODARCZYK Maciej17Pingwiny Warszawa24.75548
JAZYKOW Filip17Juvenia Białystok24.75548
PINKOSZ Mateusz SWR18Piątka Konstantynów Łódzki24.75548
WOJTOWICZ Jakub18AZS AWF Katowice24.75548
62.STRZESZEWSKI Aleks18Delfin Legionowo24.77547
63.BIERNACKI Kacper SP18Znicz Koszalin24.85541
64.MITAK Krystian18MKP Szczecin24.87540
65.BRYŁA Kamil SL17AZS UMCS Lublin24.94536
TRELA Karol SR18AZS AWF Katowice24.94536
MAZUR Szymon18Orka Lubań24.94536
68.BIELYKH Jegor18AZS UMCS Lublin24.98533
FRANKE Paweł17G-8 Bielany Warszawa24.98533
70.FRĄCZEK Paweł18AZS AWFiS Gdańsk24.99532
71.WLAZŁOWSKI Damian SWwa17Polonia Warszawa25.00532
72.BRAUNTSCH Marek18AZS AWF Katowice25.01531
73.SZAREK Dawid17Śląsk Wrocław25.05529
74.JASTRZĄBEK Karol SR18Victoria Racibórz25.06528
75.MIESZCZERIAKOW Mirosław18Wodnik Bielsk Podlaski25.11525
CZERNIAK Konrad SL18Skarpa Lublin25.11525
77.JEZIORSKI Patryk SR17Manta Kochłowice Ruda Śl.25.12524
78.LIPIŃSKI Piotr SSz17MKP Szczecin25.14523
79.GRZESZCZYK Kacper17Swim 10 Puławy25.15522
SZUSTAK Hubert17GOS Raszyn25.15522
81.CZYŻAK Arkadiusz SR17Manta Kochłowice Ruda Śl.25.17521
82.CHOTKOWSKI Bartosz17AZS AWFiS Gdańsk25.22518
KOSTANOWICZ Artur18Polonia Warszawa25.22518
84.MICHNIEWSKI Tadeusz18Jagiellonka Warszawa25.23517
85.LEWKOWSKI Patryk17Shark Rudna25.27515
86.BACHLAJ Dorian SR17Ondraszek Bielsko Biała25.30513
KRZYSZTOFOWICZ Maciej18Aquarius Słupsk25.30513
88.SKUBA Marcin18Orka Zamość25.31512
89.SKUZA Artur17Wodnik Końskie25.39508
90.KOMOSA Maciej SWwa17Polonia Warszawa25.44505
91.SZCZEPAŃSKI Kacper17Astoria Bydgoszcz25.49502
92.MAŃCZAK Błażej18Delfin Gdynia25.50501
93.GRABEK Filip SL17AZS UMCS Lublin25.51500
94.KOTAS Wiktor18Skra Bełchatów25.53499
95.STOSZEK Szymon17Aligator Gorzyce25.54499
MAŁYSKA Bartosz SL17Skarpa Lublin25.54499
97.KACZMAREK Kacper17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki25.57497
98.KUPIDURA Mikołaj17Barakuda Mińsk Mazowiecki25.60495
99.CHROMIK Szymon SR17MOS Dąbrowa Górnicza25.63493
100.PAWEŁEK Paweł SWwa17Polonia Warszawa25.67491
101.KULESZA Przemysław17Słowianka Gorzów Wlkp25.70489
102.MĘCZYŃSKI Mateusz18AZS AWF Wrocław25.71489
103.KAWALEC Lech17Orka Zamość25.73488
104.WOŁOWICZ Mateusz SR17Victoria Racibórz25.74487
PAWŁOWSKI Maksymilian17Polonia Warszawa25.74487
106.PAWLINIAK Mariusz17Wodnik 29 Katowice25.75487
107.KAMIŃSKI Piotr17Trójka Łódź25.81483
108.GIER Oliwer SOL17Kormoran Olsztyn25.84481
109.GRZYMSKI Mateusz18Śląsk Wrocław25.90478
110.BEDNARZ Mateusz SL17Skarpa Lublin25.96475
111.CIEŚLUKOWSKI Karol17Olimpijczyk Suwałki26.00473
112.GĄSIOR Sebastian SL17AZS UMCS Lublin26.04470
113.TURKIEWICZ Maciej18Orka Lubań26.06469
114.PODWIŃSKI Hubert18MKS 9 Dzierżoniów26.14465
115.WAWRZYŃCZAK Alan SL17Skarpa Lublin26.26459
116.DAHAN Daniel17G-8 Bielany Warszawa26.29457
117.RUCIŃSKI Wiktor17Sokół-Mościce Tarnów26.31456
118.BARTOSIEWICZ Adrian17BUKS Warszawa26.37453
119.MIKOŁAJCZAK Tomasz18AZS AWFiS Gdańsk26.41451
120.LENCKOWSKI Rafał17Delfin Gdynia26.42450
121.LATO Kacper SL17Skarpa Lublin26.69437
122.CEZAK Kamil17Iskra Konin26.80432
123.GIL Bartosz17Wodnik Rawicz27.04420
124.BARTOSZEWSKI Jan17AZS AWFiS Gdańsk27.07419
125.BOGUSZ Michał17Orka Lubań27.35406
126.KAPERA Jakub17UMKS Goczałkowice Zdrój27.78387
127.LUBAŃSKI Sebastian17BUKS Warszawa29.89311
128.DOBECKI Jakub SB17Piętnastka Bydgoszcz31.81258


<< TOP >>
Konkurencja 3
2016-03-11 - 9:22
Kobiet, 50m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
30.00
30.68
30.00
SZTANDERA Dominika
SZCZEPANIAK Karolina
SZTANDERA Dominika
00101
00114
00101
Lublin
Istanbul (TUR)
Lublin
2015-12-17
2009-12-10
2015-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.KASPERUK Justyna18GIM 92 Ursynów W-wa31.56759A
2.SAMUŁA Wiktoria SL17AZS UMCS Lublin32.80676A
3.WIKIEŁ Angelika18AZS UWM Olsztyn32.95667A
4.FRYCKOWSKA Natalia SSz17MKP Szczecin32.98665A
5.MAJSZUTOWICZ Paulina SSz18MKP Szczecin33.23651A
6.PROCHOWNIK Olimpia SO17Unia Oświęcim33.26649A
7.OŻÓG Paulina17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki33.32645A
8.CZUK Agata18Śląsk Wrocław33.38642A
9.NIESZPOREK Wiktoria17UKS 190 Łódź33.41640A
10.SPOLJAR Sylwia SR18AZS AWF Katowice33.51634A
11.DURCZYŃSKA Katarzyna SK17Górnik Radlin33.61629B
12.UGODZIŃSKA Aleksandra17AZS AWF Warszawa33.67625B
CHAMERA Weronika SO17Motyl Stalowa Wola33.67625B
14.NOWAK Marta SO17MMKS Kędzierzyn-Koźle33.84616B
15.KĘDZIORA Martina17MTS Kwidzyn33.97609B
16.MICHALSKA Katarzyna18AZS AWF Katowice34.01607B
17.ADAMCZYK Zofia SR17Górnik Radlin34.14600B
18.KOLBE Wiktoria SR18Wodnik Siemianowice Śl.34.27593B
19.PATOŁA Anna17Piast Głogów34.33590B
20.KORAL Julia SR18Górnik Radlin34.34589B
21.ŻYBAŁA Nikola SR18Górnik Radlin34.47583R
22.KNAPIK Weronika SR17AZS AWF Katowice34.51581R
23.SOŃTA Magdalena SWR18Wodnik Radom34.61576
24.RUGAŁA Anna SK18Galicja Kraków34.84564
25.TURKO Daria SR17Górnik Radlin35.01556
26.GASIN Nadia18AZS AWFiS Gdańsk35.07553
27.ADAMSKA Adrianna SP18Warta Poznań35.29543
28.ADAMCZYK Agata17Aligator Gorzyce35.46535
29.SZYSZKA Urszula17Astromal Akwawit Leszno35.50533
30.BARTYZEL Aleksandra18Manta Jelcz-Laskowice35.63528
31.WAWRZYNKIEWICZ Wiktoria17Żoliborz Warszawa35.67526
32.WAWRZYNKIEWICZ Aleksandra17Warta Poznań36.12506
33.BEDNAREK Aleksandra18Jedynka Łódź36.17504
34.WARMIŃSKA Daria SR18RMKS Rybnik36.26501
35.WIECZOREK Magdalena18Fala Kraśnik36.27500
36.SZYMAŃSKA Urszula18Płetwal Mława36.28500
37.FASZCZEWSKA Karolina17CKS SMS Szczecin37.06469


<< TOP >>
Konkurencja 4
2016-03-11 - 9:27
Chłopców, 50m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
26.19
27.59
27.18
PLUTECKI Adam
HOŁUB Maciej
TOKARSKI Krzysztof
00304
01008
01311
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Sw.
Ostrowiec Sw
2009-11-28
2012-12-21
2014-12-20

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.KUSTO Robert18Orka Lubań28.27712A
2.KUSTO Rafał17Orka Lubań28.44699A
3.SOLAK Łukasz17Swim Płock28.51694A
4.MIKOŁAJCZYK Michał17Włókniarz 1925 Kalisz28.56691A
5.BACHLAJ Dorian SR17Ondraszek Bielsko Biała28.81673A
6.BRZYKOWSKI Krystian18Sokół Rzeszów28.86669A
7.ZUCHOWICZ Jan18Żoliborz Warszawa28.88668A
8.DZIEDZIC Dawid SR17MOSM Tychy28.89667A
9.SZCZUTKOWSKI Robert18Śląsk Wrocław29.10653A
10.WAWRZYNKIEWICZ Piotr SSz18MKP Szczecin29.21645A
11.OLEJNIK Aleksander SSz18MKP Szczecin29.22645B
12.SZCZEPANIAK Paweł17Galicja Kraków29.23644B
13.JUNG Krzysztof SR17AZS AWF Katowice29.24643B
14.TRELA Karol SR18AZS AWF Katowice29.27641B
15.MISIARZ Adrian SK18Sparta Biłgoraj29.52625B
16.WINIATOWSKI Patryk SB17Piętnastka Bydgoszcz29.59621B
17.SZYDŁOWSKI Kamil SR18Astromal Akwawit Leszno29.60620B
18.DOBECKI Jakub SB17Piętnastka Bydgoszcz29.89602B
19.JAWORSKI Norbert18Unia Busko Zdrój29.91601B
20.GOLENIEC Kamil SO17Unia Oświęcim30.03594B
21.WAWRYCA Szymon SR18Victoria Racibórz30.08591R
22.ŚLIWKA Jakub17G-8 Bielany Warszawa30.23582R
23.WINIARSKI Jakub171 Solex Lębork30.27580
24.CHAŁUPCZYŃSKI Bartosz SWwa17Polonia Warszawa30.28579
25.PERKOWSKI Wiktor SOL18Jagiellonka Warszawa30.31578
26.MŁYNARCZYK Piotr SSz17MKP Szczecin30.40573
27.SZYMANEK Sebastian18Warszawianka30.42571
28.KAMINIARZ Cezary17Astromal Akwawit Leszno30.52566
29.WITOSZEK Bartłomiej17Delfin Cieszyn30.59562
30.KAMIŃSKI Piotr17Iskra Konin30.64559
31.KUBIŚ Jakub18Olimpijczyk 23 Lublin30.66558
32.MICHALSKI Krystian17Astromal Akwawit Leszno30.74554
SZULICH Igor18Delfin Legionowo30.74554
34.GARBACZ Dominik17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki30.80550
35.FELCHNER Jan17Delfin Gdynia30.93544
GIBALSKI Bartłomiej18Salos-Cortile Kielce30.93544
37.JANUSZANIS Jakub SOL18Olimpijczyk Suwałki30.95543
CHOTKOWSKI Bartosz17AZS AWFiS Gdańsk30.95543
39.CIEŚLIK Jakub17UKS 51 Lublin31.09535
40.GRZESZCZYK Kacper17Swim 10 Puławy31.25527
41.PIERŚCIŃSKI Adam18MKS Piaseczno31.28525
42.JASIEWICZ Daniel SP17Extreme Team Oborniki31.29525
43.KAPICA Hubert17MTS Kwidzyn31.30524
WALASZEK Jędrzej SOL18Kormoran Olsztyn31.30524
45.NIEROŃSKI Sebastian17Jedynka Elbląg31.36521
46.KUBIAK Bartłomiej17Włókniarz 1925 Kalisz31.37521
ROKITA Aleksander SK17Park Wodny Tarnowskie Góry31.37521
48.WŁODARCZYK Maciej17Pingwiny Warszawa31.61509
49.GAWRON Oskar17Śląsk Wrocław31.66507
50.KENIG Adam17Delfin Garwolin31.71504
51.PIĄTEK Michał17Korona Kraków31.74503
52.PIOTROWSKI Patryk17Olimpijczyk Suwałki31.77502
53.KOMOREK Mikołaj17Barakuda Mińsk Mazowiecki32.25479
54.KACZMAREK Kacper17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki32.30477
55.MOSKAŁA Michał18Delfin Cieszyn32.44471
56.MĘCZYŃSKI Mateusz18AZS AWF Wrocław32.46470
57.ŻERAŃSKI Przemysław17BUKS Warszawa32.56466
58.ZALEWSKI Oskar SO17Pirania-Targówek Warszawa32.81455
59.KAPERA Jakub17UMKS Goczałkowice Zdrój34.19402


<< TOP >>
Konkurencja 5
2016-03-11 - 9:35
Kobiet, 100m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
57.54
58.69
58.69
JEDRZEJCZAK Otylia
JEDRZEJCZAK Otylia
JĘDRZEJCZAK Otylia
00114
POL
Debrecen (HUN)
Lodz
Łódź
2007-12-15
2000-12-01
2000-12-01

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.NOGAJ Paulina SWR18Wodnik Radom1:01.34705A29.0332.31
2.SZKARŁAT Julia18Śląsk Wrocław1:02.07681A28.8033.27
3.GUS Julia SB17Piętnastka Bydgoszcz1:02.91654A29.8333.08
4.PISARCZYK Amelia SR18Victoria Racibórz1:03.13647A29.2833.85
5.ĆWIL Angela17MKS Piaseczno1:03.16646A29.4233.74
6.PEDA Paulina18AZS AWF Katowice1:03.27643A29.8133.46
7.CZARNECKA Wiktoria SL17Skarpa Lublin1:03.68630A30.1933.49
8.OLSZEWSKA Nikola18MTS Kwidzyn1:03.70630A29.6534.05
9.GONTA Oliwia18Totis Viribus Świebodzin1:03.81626A29.5534.26
10.REDNER Sandra17Trójka Łódź1:03.85625A30.0133.84
11.MUSIOŁ Wiktoria SO18Unia Oświęcim1:03.93623B30.1533.78
12.ADAMIEC Dominika SO17Unia Oświęcim1:03.99621B29.8234.17
13.LEWANDOWSKA Aleksandra SSz18MKP Szczecin1:04.74600B30.3234.42
14.TOMASZEWSKA Aleksandra17Salos-Cortile Kielce1:04.91595B30.5234.39
15.HASNY Marta18Zryw Opole1:05.11590B30.2734.84
OLEBA Małgorzata SSz18MKP Szczecin1:05.11590B30.9634.15
17.KOLBOWICZ Barbara SSz17MKP Szczecin1:05.30584B30.0935.21
18.KAMIENIARZ Weronika17Górnik Radlin1:05.31584B30.2335.08
19.PALKA Maria SO17Unia Oświęcim1:05.45580B30.3735.08
20.MILER Oliwia18Astromal Akwawit Leszno1:05.46580B30.8434.62
21.FILIPEK Jagoda17Śląsk Wrocław1:05.53578R30.8134.72
22.KANTORSKA Daria17G-8 Bielany Warszawa1:06.03565R30.8335.20
23.WOLNY Magdalena18CKS SMS Szczecin1:06.7854631.0935.69
24.BACHANEK Julia17BUKS Warszawa1:06.9454231.2235.72
25.SMOŁA Monika17Delfin Toruń1:07.0654031.6635.40
26.TOMIALOWICZ Karolina17Kapry Armexim Pruszków1:07.3153430.8636.45
27.KOLENDA Zofia18Lider Chełm1:07.4952931.5035.99
28.KRUSZNIEWSKA Kinga SK17Górnik Radlin1:07.5752731.4836.09
29.FILIPKOWSKA Dominika17Roś Pisz1:07.9351931.4036.53
30.BAJURA Marta SR18Wodnik 29 Katowice1:08.1451431.3436.80
31.KRÓL Oliwia17Trójka Łódź1:08.1651432.1136.05
32.KUBIK Martyna SR17Victoria Racibórz1:08.2251231.9836.24
33.SARNA Katarzyna18Nawa Skierniewice1:08.3151032.2136.10
34.SIKORA Adrianna SK17Galicja Kraków1:08.5050632.2436.26
35.MALINOWSKA Ada17Galicja Kraków1:08.5550531.1237.43
36.RUTKOWSKA Wiktoria SB17Piętnastka Bydgoszcz1:09.8547732.0837.77
37.SOSNOWSKA Patrycja17Znicz Koszalin1:10.1247231.8538.27
38.PYRLIK Paulina SO17Unia Oświęcim1:11.0245433.0337.99
39.ŁYCZKO Dominika17Rokita Brzeg Dolny1:11.1045332.5838.52
40.RABCZYŃSKA Marta18Avia Świdnik1:11.1445233.1438.00
41.BIELIŃSKA Karolina17Słowianka Gorzów Wlkp1:11.2245032.3038.92


<< TOP >>
Konkurencja 6
2016-03-11 - 9:44
Chłopców, 100m motylkowy

17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
49.62
52.74
51.78
CZERNIAK Konrad
ZAWADA Mateusz
CHUDY Michał
00603
01310
01315
Szczecin
Gorzow Wielkopolski
Lublin
2011-12-09
2009-11-27
2015-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.GOSIENIECKI Juliusz18Astromal Akwawit Leszno53.80729A25.7928.01
2.STOKOWSKI Kacper17G-8 Bielany Warszawa53.82729A24.9828.84
3.CHRZANOWSKI Damian18MZOS Płock54.85688A26.0628.79
PIWOWARSKI Konrad SOL18Kormoran Olsztyn54.85688A25.2129.64
5.BOCHEŃ Tomasz17Juvenia Białystok54.96684A25.7829.18
6.STĘPNIAK Kacper17Korona-Swim Kielce55.20675A25.3529.85
7.DOBRZYŃSKI Tomasz18G-8 Bielany Warszawa55.43667A25.6929.74
8.BLACHURA Patryk SO17Victoria Kozy55.94649A26.0229.92
9.ŚWIDERSKI Bartłomiej18Pingwiny Warszawa56.18641A26.1830.00
10.PRZYBYŁA Kacper18Astromal Akwawit Leszno56.24638A25.8530.39
11.SMUL Błażej17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki56.77621B26.7230.05
12.MILCZAREK Piotr18UKS 190 Łódź56.85618B26.7930.06
13.PERKOWSKI Wiktor SOL18Jagiellonka Warszawa57.00613B26.0130.99
14.DYBA Jakub SP18Posnania Poznań57.22606B26.7830.44
15.AMPULSKI Remigiusz18Totis Viribus Świebodzin57.23606B26.9630.27
16.MURAŃSKI Kacper17Gilus Gilowice57.28604B26.5430.74
17.DĘBSKI Szymon17Nawa Skierniewice57.36602B26.7430.62
18.SIECZEK Adrian SWwa17Polonia Warszawa57.47598B26.6530.82
19.WAŃKOWICZ Błażej17Warszawianka57.63593B26.8630.77
20.DEMBSKI Patryk SB17Piętnastka Bydgoszcz57.64593B26.5531.09
21.MACIEJEWSKI Kacper SWwa17Polonia Warszawa57.75590R26.4531.30
22.PECYNA Maciej17IKS Konstancin57.78589?27.1130.67
BIERNACKI Kacper SP18Znicz Koszalin57.78589?26.8730.91
24.CHODAŃ Alan SOL18Kormoran Olsztyn57.8558727.4030.45
FIEDOSIUK Rafał SO17Unia Oświęcim57.8558726.6531.20
26.PRZYBYLSKI Michał SO18Unia Oświęcim58.2157626.7931.42
27.KRÓLIK Paweł17Juvenia Białystok58.3757127.1531.22
28.BARGLOWSKI Mateusz18Astoria Bydgoszcz58.5156726.9031.61
29.BOCHNOWSKI Maciej18Bobry Dębica58.6256427.0231.60
30.LEWKOWSKI Patryk17Shark Rudna58.7156127.2031.51
31.NOWY Mateusz17Delfin Gdynia58.8255827.7331.09
32.SORDYL Mateusz SO17Victoria Kozy58.8755727.1031.77
33.ŚWISTEK Krzysztof SR18AZS AWF Katowice58.90556
34.CZYŻAK Arkadiusz SR17Manta Kochłowice Ruda Śl.59.0955027.1031.99
35.KŁAPA Filip SO18Unia Oświęcim59.1354927.3831.75
36.SZYMANEK Sebastian18Warszawianka59.1454927.3631.78
37.ZABOROWSKI Paweł18Jedynka Łódź59.2254727.6131.61
38.WOROŻEWICZ Konrad SWR17Śląsk Wrocław59.2354627.8931.34
39.HOJDA Bartłomiej SO18Unia Oświęcim59.5653727.7231.84
40.SKUBA Marcin18Orka Zamość59.6053627.8731.73
41.JAZYKOW Filip17Juvenia Białystok59.6753427.3532.32
42.LENARTOWICZ Kacper17IKS Konstancin59.7053427.8231.88
MICHNIEWSKI Tadeusz18Jagiellonka Warszawa59.7053428.1331.57
44.MIESZCZERIAKOW Mirosław18Wodnik Bielsk Podlaski1:00.2751927.5932.68
45.JEZIORSKI Patryk SR17Manta Kochłowice Ruda Śl.1:00.3951628.3532.04
46.MACIĄG Piotr17Wisła Kraków1:00.4451428.2632.18
47.KIRYLUK Damian18Dwójka Morena Gdańsk1:00.5251228.4432.08
48.LIPIŃSKI Piotr SSz17MKP Szczecin1:00.7450728.5332.21
49.MATURA Klaudiusz SR18Victoria Racibórz1:00.9150228.6632.25
50.DAHAN Daniel17G-8 Bielany Warszawa1:01.4449028.3833.06
51.KOŁODZIEJ Bartłomiej SSz17MKP Szczecin1:01.7548228.6933.06
52.WIDAWSKI Michał17Trójka Łódź1:01.8348028.3833.45
53.PIĘTKA Marcin17Wisła Kraków1:02.0247628.4033.62
54.BOJARSKI Karol17CKS SMS Szczecin1:02.0347628.5133.52
55.CIEŚLUKOWSKI Karol17Olimpijczyk Suwałki1:02.4046729.0533.35
56.RUCIŃSKI Wiktor17Sokół-Mościce Tarnów1:02.6246229.3433.28
57.KOTAS Wiktor18Skra Bełchatów1:03.8243729.1634.66
58.WINIARSKI Mateusz17Legia Warszawa1:04.2842728.9535.33
59.ŁAZARECKI Dominik18Piast Głogów1:04.6542028.3736.28
60.BOGUSZ Michał17Orka Lubań1:06.9437830.8536.09


<< TOP >>
Konkurencja 7
2016-03-11 - 9:54
Kobiet, 200m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
1:54.39
1:56.68
1:56.68
JEDRZEJCZAK Otylia
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
00114
00106
00106
Helsinki (FIN)
Gorzow Wielkopolski
Gorzów Wlkp
2006-12-10
2009-11-29
2009-11-29

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
1.JANKOWSKA Klaudia18GIM 92 Ursynów W-wa2:02.11746A28.7430.5931.4731.31
2.PIECHOTA Paulina17UKS 190 Łódź2:02.59737A28.7430.7331.3831.74
3.ROMAN Magdalena17G-8 Bielany Warszawa2:03.60719A28.6730.9431.6732.32
4.WOJCIECHOWSKA Joanna18Orlik Lublin2:04.11711A29.6031.6631.8630.99
5.ANDRZEJEWSKA Kamila SL17Lider Chełm2:04.48704A30.0131.7131.7930.97
6.NOGAJ Paulina SWR18Wodnik Radom2:04.49704A29.1031.2232.1132.06
7.POKRYWKA Karolina18Trójka Łódź2:04.73700A29.6031.3231.9831.83
8.ROGOWSKA Paulina18Salos-Cortile Kielce2:06.54670A29.7832.6832.2831.80
9.ZROBEK Natalia17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:07.23660A29.7232.3633.0532.10
10.WĘCKOWSKA Ewa17Shark Rudna2:07.35658A29.2931.4132.8833.77
11.GAWLICKA Maja18Korner Zielona Góra2:07.76651B30.1932.1232.7532.70
12.WĘCŁAWIAK Irena18GIM 92 Ursynów W-wa2:07.93649B30.2732.4832.8632.32
13.RZOŃCA Patrycja SWR17Śląsk Wrocław2:08.03647B29.2732.2233.0133.53
14.JANECKA Zuzanna17AZS AWF Katowice2:08.07647B29.9832.1932.9932.91
15.SADOWSKA Klaudia17Śląsk Wrocław2:08.45641B29.6032.2233.2033.43
16.LICHWA Dominika17AZS AWF Katowice2:08.65638B29.4132.3433.5233.38
17.LESZCZYŃSKA Klaudia Julia SO17Unia Oświęcim2:10.63609B29.7632.1834.2834.41
18.KONDRASIUK Małgorzata18Warszawianka2:11.00604B29.8832.2834.2034.64
19.ZAJĄC Oliwia18Juvenia Wrocław2:11.97591B30.9433.4334.0633.54
20.ADAMCZYK Agata17Aligator Gorzyce2:12.03590B31.1333.5534.5232.83
21.TOMIALOWICZ Karolina17Kapry Armexim Pruszków2:12.05590R30.7532.7734.2934.24
22.RZEPCZYŃSKA Patrycja SO17Unia Oświęcim2:12.87579R30.6333.1334.7034.41
23.MESJASZ Julia18Meduza Pajęczno2:12.8857930.9533.9734.5833.38
24.KANTORSKA Daria17G-8 Bielany Warszawa2:13.2757431.4133.6434.6533.57
25.ŚLICZNIAK Weronika SL17AZS UMCS Lublin2:13.4857130.4033.0734.6135.40
26.ZARYCHTA Anita18Barakuda Starachowice2:13.5557030.8733.5635.5833.54
27.ZADUMIŃSKA Weronika17AZS AWF Warszawa2:13.6356930.7034.1934.5034.24
28.WORONIECKA Weronika SB18Piętnastka Bydgoszcz2:15.4854630.1532.0434.1239.17
29.PYRLIK Paulina SO17Unia Oświęcim2:15.5554532.0133.8835.3434.32
30.WAWRZYNKIEWICZ Aleksandra17Warta Poznań2:15.6154530.9733.5235.5835.54
31.FILIPKOWSKA Dominika17Roś Pisz2:16.1953831.5834.1535.0535.41
32.ŁOSAK Wiktoria SK18KSZO Ostrowiec Św.2:16.6253331.3334.5435.7934.96
33.SMOLUCHOWSKA Magdalena18AZS AWFiS Gdańsk2:16.8453031.4134.3136.0135.11
34.RUTKOWSKA Wiktoria SB17Piętnastka Bydgoszcz2:17.1652630.9534.5335.9935.69
35.KOSOWSKA Karolina17Meduza Pajęczno2:17.6252132.5435.0135.4834.59
36.ZIÓŁKOWSKA Daria18Delfin Toruń2:19.6049932.3134.9236.1036.27
37.KUCZMAR Gabriela18Polonia Warszawa2:22.7646732.1235.1537.2338.26
38.GALIKOWSKA Paulina17AZS AWFiS Gdańsk2:23.8945632.7636.7837.6836.67
39.TURZA Patrycja18Huragan Sosnowiec2:26.6843032.1736.5139.1838.82
40.SZEWCZYK Dominika17Ruch Grudziądz2:27.7042134.3637.8538.2037.29
41.FIL Konstancja SL17Skarpa Lublin2:30.0340233.9437.8839.3738.84
42.ŁUCZAK Marta17Iskra Konin2:32.9537933.0238.0640.6641.21


<< TOP >>
Konkurencja 8
2016-03-11 - 10:09
Chłopców, 200m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
1:42.10
1:46.50
1:45.41
KORZENIOWSKI Pawel
ARNDT Mateusz
WERNER Paweł
00114
01910
00101
Istanbul (TUR)
Lublin
Poznan
2009-12-13
2015-12-20
2011-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
1.ARNDT Mateusz18Delfin Gdynia1:50.29731A26.0728.0628.5527.61
2.KAŹMIERCZAK Kamil17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:51.18713A26.3428.6328.7127.50
3.CUKANOW Michał17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:51.23713A25.8628.6328.5528.19
4.KAŁUŻYŃSKI Antoni17Warszawianka1:51.24712A25.9728.4828.8027.99
5.PISZCZOROWICZ Bartosz17Włókniarz 1925 Kalisz1:51.53707A26.0328.5428.5128.45
TOPOLSKI Arkadiusz SO18Unia Oświęcim1:51.53707A26.3328.3128.9327.96
7.DEREŃ Kacper18MKS 9 Dzierżoniów1:51.99698A26.3228.4728.9428.26
8.OSTROWSKI Karol17MKP Szczecin1:52.01698A25.6029.0829.4027.93
9.DĘBSKI Dominik SSz18MKP Szczecin1:52.06697A26.6328.5528.7728.11
10.KRAWCZYK Paweł17BUKS Warszawa1:52.28693A26.3428.5929.0028.35
11.RÓJ Konrad SSz18MKP Szczecin1:52.31692B26.6628.6628.8528.14
KASZTELAN Mateusz SOL18Kormoran Olsztyn1:52.31692B25.6628.4329.3428.88
13.PARZYNOWSKI Wojciech17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:52.56688B25.8228.3529.1529.24
14.KOPACKI Wiktor18AZS AWF Wrocław1:52.64686B25.6329.1229.5628.33
15.KSIĄŻEK Jakub SSz18MKP Szczecin1:52.66686B26.8029.2029.1727.49
16.ROGOZIŃSKI Mateusz17KSZO Ostrowiec Św.1:52.92681B26.2428.5329.8028.35
17.CHODAŃ Alan SOL18Kormoran Olsztyn1:53.39673B26.5928.5729.2728.96
MARCZUK Szymon SO17Unia Oświęcim1:53.39673B26.6729.9228.9327.87
19.BRUŹDZIAK Maciej SOL18Kormoran Olsztyn1:54.30657B26.2428.9529.9029.21
20.FRĄCZEK Paweł18AZS AWFiS Gdańsk1:54.39655B26.9428.8229.4729.16
21.SUMARA Beniamin17AZS AWF Katowice1:54.61651R27.0729.3429.2628.94
22.BRYŁA Kamil SL17AZS UMCS Lublin1:54.80648R27.4029.2429.5728.59
23.GIBALSKI Bartłomiej18Salos-Cortile Kielce1:54.8264827.0529.9429.3528.48
24.POPIS Emil SSz18MKP Szczecin1:55.0264426.9329.2929.7729.03
25.JARMUŁA Miłosz SK18Jordan Kraków1:55.0664426.9929.2829.4229.37
26.RYBAK Konrad SOL18Pirania-Targówek Warszawa1:55.2564027.1529.5429.7028.86
BOCHNOWSKI Maciej18Bobry Dębica1:55.2564026.7128.5929.6330.32
28.MACNER Michał SOL17Kormoran Olsztyn1:55.2964026.6629.2129.6929.73
29.KĘPA Kacper SWwa17Polonia Warszawa1:55.4963626.7928.6729.9030.13
30.MAŁYSKA Bartosz SL17Skarpa Lublin1:55.7363327.5829.7030.0428.41
31.DROZD Tymoteusz SO17Unia Oświęcim1:55.7963227.0829.7929.1729.75
32.SADOWSKI Adrian SOL17GOS Raszyn1:55.8463127.0929.5329.9129.31
33.CHRAPEK Marcin18Delfin Cieszyn1:55.8863027.4929.5929.3329.47
34.STANEK Adam SO17Unia Oświęcim1:56.0962727.5129.5429.9029.14
35.KUROWSKI Szymon SR18AZS AWF Katowice1:56.2062526.4529.2129.7830.76
36.PAWEŁEK Paweł SWwa17Polonia Warszawa1:56.4762127.1129.5729.8229.97
OGORZAŁEK Kamil17Wodnik 29 Katowice1:56.4762126.9129.8930.2729.40
38.KOLANOWSKI Wiktor SK17Galicja Kraków1:56.6061826.7830.1430.0729.61
39.NAPIERAJ Jan SOL18Pirania-Targówek Warszawa1:56.7161727.0029.8930.3929.43
WÓJCICKI Maciej SWwa17Aquator Kozienice1:56.7161726.8129.7029.8930.31
41.KAROLKIEWICZ Jakub17Delfin Tarnobrzeg1:56.9961226.8529.4530.4330.26
42.CZERNIAK Konrad SL18Skarpa Lublin1:57.0961126.8830.1030.0530.06
43.KOMOSA Maciej SWwa17Polonia Warszawa1:57.1361027.7930.0329.8729.44
44.PINKOSZ Mateusz SWR18Piątka Konstantynów Łódzki1:57.3260726.9729.2630.6730.42
45.OLEJNICZAK Jędrzej17Astromal Akwawit Leszno1:57.4960527.7929.9430.3329.43
46.MAZUR Dominik SO17Unia Oświęcim1:57.8060027.0229.4130.6930.68
47.OLEKSY Hubert SB18Piętnastka Bydgoszcz1:57.8259927.0029.6330.6330.56
48.WASIUK Jakub SO17MMKS Kędzierzyn-Koźle1:57.9459828.1329.8130.3729.63
49.GRZYMSKI Mateusz18Śląsk Wrocław1:57.9759727.9529.9530.1429.93
50.DEMBSKI Patryk SB17Piętnastka Bydgoszcz1:58.1259527.1529.7530.7930.43
51.PAWLINIAK Mariusz17Wodnik 29 Katowice1:58.1859427.7329.7430.1530.56
52.SZAREK Dawid17Śląsk Wrocław1:58.2359327.5729.9730.9929.70
53.MAŃCZAK Błażej18Delfin Gdynia1:58.3559127.0329.4830.6631.18
54.JASTRZĄBEK Karol SR18Victoria Racibórz1:58.9358327.8030.8130.5029.82
55.CHROMIK Szymon SR17MOS Dąbrowa Górnicza1:59.0858127.3629.9930.8630.87
56.KUCZMA Jędrzej18Śląsk Wrocław1:59.2457827.7330.5031.0829.93
57.BRAUNTSCH Marek18AZS AWF Katowice2:00.1756527.4730.2431.2531.21
58.GIER Oliwer SOL17Kormoran Olsztyn2:00.3456327.2130.6631.3631.11
59.ZABOROWSKI Paweł18Jedynka Łódź2:00.4456127.8930.6031.4830.47
60.STOSZEK Szymon17Aligator Gorzyce2:00.6155927.7030.6330.9731.31
61.LESIK Radosław SR18Victoria Racibórz2:00.9455427.7430.9531.2431.01
62.WOROŻEWICZ Konrad SWR17Śląsk Wrocław2:01.6454528.3331.7132.4529.15
63.WAWRZYŃCZAK Alan SL17Skarpa Lublin2:01.7654329.3930.7031.0730.60
64.ZBROŻEK Radosław17Galicja Kraków2:01.7954327.6930.4631.8631.78
65.GRABARCZYK Olaf SR18Victoria Racibórz2:01.8054327.8430.4431.0332.49
66.ŚLIWKA Jakub17G-8 Bielany Warszawa2:01.9054126.7829.9531.8733.30
67.MATURA Klaudiusz SR18Victoria Racibórz2:02.2053728.1730.6131.6131.81
68.LATO Kacper SL17Skarpa Lublin2:02.4853428.2030.6532.2931.34
69.PAWŁOWSKI Maksymilian17Polonia Warszawa2:02.5553328.6032.1531.0430.76
70.CZURCZAK Jakub17Sokół Rzeszów2:02.8252927.6030.9432.2532.03
71.BARTOSIEWICZ Adrian17BUKS Warszawa2:02.9352828.6131.5131.8330.98
72.GĄSIOR Sebastian SL17AZS UMCS Lublin2:03.0452627.7531.3631.7932.14
73.BEDNARZ Mateusz SL17Skarpa Lublin2:03.6051930.1931.9531.8729.59
74.BARAN Jan17AZS AWF Katowice2:03.6851832.2832.57
75.SZYMKOWIAK Krystian18Słowianka Gorzów Wlkp2:03.8951627.6230.9732.9532.35
76.MITAK Krystian18MKP Szczecin2:04.1551232.1630.63
77.PIOTROWSKI Patryk17Olimpijczyk Suwałki2:05.5249627.8132.0133.0532.65
78.BARTOSZEWSKI Jan17AZS AWFiS Gdańsk2:07.8946929.1332.1133.7832.87
79.TURKIEWICZ Maciej18Orka Lubań2:08.5646129.4432.0334.1932.90
80.MIKOŁAJCZAK Tomasz18AZS AWFiS Gdańsk2:11.8742729.2033.8834.8933.90
81.CEZAK Kamil17Iskra Konin2:13.8540929.0933.7435.7135.31
82.LUBAŃSKI Sebastian17BUKS Warszawa2:19.9835731.5235.8337.2635.37


<< TOP >>
Konkurencja 9
2016-03-11 - 10:33
Kobiet, 200m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
2:04.98
2:07.06
2:07.06
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
00101
00104
00104
Netanya (ISR)
Istanbul (TUR)
Istanbul (TUR)
2015-12-04
2009-12-13
2009-12-13

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
1.NASKRĘT Agata18Astoria Bydgoszcz2:11.61743A30.1932.5934.1734.66
2.BERNAT Gabriela SL17Skarpa Lublin2:12.87722A30.7533.3734.6034.15
3.GUS Julia SB17Piętnastka Bydgoszcz2:14.81691A31.6133.9935.0334.18
4.DUDA Zuzanna SWR17Śląsk Wrocław2:16.50666A31.8034.3934.9735.34
5.KOŚCIK Patrycja SK18Sparta Biłgoraj2:16.73663A31.9033.9535.2035.68
6.SŁUPEK Roksana SB17Piętnastka Bydgoszcz2:17.61650A32.1034.7435.5735.20
7.PAJĄK Liliana17Korner Zielona Góra2:18.50637A32.8634.3635.2836.00
8.KARASZKIEWICZ Daria SB17Piętnastka Bydgoszcz2:19.06630A32.3634.4035.9536.35
9.SUCHECKA Katarzyna17Ostrobramska Warszawa2:20.12616A33.2835.6236.4734.75
10.JURA Klaudia17Meduza Pajęczno2:20.28614A32.8535.4036.3835.65
11.WOLNY Magdalena18CKS SMS Szczecin2:21.53597B32.9935.8936.4736.18
12.WOSICKA Wiktoria SSz18MKP Szczecin2:22.15590B33.4935.8236.4736.37
13.BARTYZEL Aleksandra18Manta Jelcz-Laskowice2:22.87581B32.2536.0437.3637.22
14.ROGOWSKA Angelika SK17Galicja Kraków2:23.55572B33.2135.9137.0937.34
15.KOWALSKA Aleksandra SK17Płetwal Mława2:24.41562B33.3336.6137.9736.50
16.CIEŚLIKOWSKA Zuzanna17Pingwiny Warszawa2:24.83557B33.0436.5537.9737.27
17.GALICKA Wiktoria17Kapry Armexim Pruszków2:24.95556B32.6936.4138.1937.66
18.WARIAN Karolina SK17Galicja Kraków2:25.33552B33.8736.6737.4837.31
19.JUJECZKA Martyna SP17Warta Poznań2:25.93545B33.9136.2437.6238.16
20.GOŁASZEWSKA Monika18AZS AWFiS Gdańsk2:26.09543B34.4636.6337.9737.03
21.KOZIK Anna18AZS AWF Katowice2:26.25541R33.5737.1738.1637.35
22.TRAFAS Kornelia SP17Warta Poznań2:27.66526R33.3536.7738.5139.03
23.KARLIŃSKA Weronika18Wisła Puławy2:33.2847034.4737.9640.4140.44
24.ŁUKASIK Wiktoria17Medyk Giżycko2:33.4646834.3538.0040.5140.60
25.KUBIK Martyna SR17Victoria Racibórz2:34.2246235.5638.4340.9339.30
26.DZIUBLINSKA Maja18CKS SMS Szczecin2:35.6044934.6537.6139.0044.34


<< TOP >>
Konkurencja 10
2016-03-11 - 10:43
Chłopców, 200m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
1:47.38
1:54.10
1:48.73
KAWĘCKI Radosław
KAWĘCKI Radosław
KAWĘCKI Radosław
00304
00304
00304
Doha (QAT)
Gorzow Wlkp.
Warsaw
2014-12-07
2008-11-27
2009-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
1.SKIERKA Jakub18Trops Kartuzy1:59.27704A27.4430.1831.1630.49
2.STOKOWSKI Kacper17G-8 Bielany Warszawa1:59.58698A27.5130.5030.9930.58
3.KASZTELAN Mateusz SOL18Kormoran Olsztyn2:01.20671A28.1330.1831.6231.27
4.NIEDZIAŁEK Dominik SL18Skarpa Lublin2:01.47666A28.4930.8331.3330.82
5.CECERE Marco17Włókniarz 1925 Kalisz2:02.20654A28.7531.1431.2131.10
6.KIJEWSKI Kasper17Salos-Cortile Kielce2:02.44650A28.9530.7131.7331.05
7.CHMIELEWSKI Jakub17Śląsk Wrocław2:02.50649A28.7630.7831.7631.20
8.DANILEWSKI Maciej SOL18Juvenia Białystok2:02.97642A28.8331.2031.5431.40
9.GŁĄB Karol17Sokół Rzeszów2:03.04641A28.7131.0731.7731.49
10.FRANKE Paweł17G-8 Bielany Warszawa2:03.87628A29.1831.2131.7331.75
11.SĘCZEK Szymon17Trójka Łódź2:04.54618B29.0231.3332.1432.05
12.GRYZ Dawid SSz17MKP Szczecin2:05.03611B29.5931.7832.2331.43
13.BIEROŃSKI Michał17Śląsk Wrocław2:05.11610B28.8131.7432.6031.96
14.BRYŁA Kamil SL17AZS UMCS Lublin2:05.57603B29.7231.1032.5932.16
15.WLAZŁOWSKI Damian SWwa17Polonia Warszawa2:06.13595B29.0631.4732.3933.21
16.NAPIERAJ Jan SOL18Pirania-Targówek Warszawa2:07.43577B29.9232.3033.0232.19
17.ŚWIDERSKI Bartłomiej18Pingwiny Warszawa2:07.49576B29.2132.1133.5032.67
18.SZCZEPAŃSKI Kacper17Astoria Bydgoszcz2:07.83571B29.4431.9633.1633.27
19.PECYNA Maciej17IKS Konstancin2:08.22566B29.0231.7633.3334.11
20.JAGODZIŃSKI Oskar SSz18MKP Szczecin2:08.37564B29.6832.1833.2033.31
21.BLACHURA Patryk SO17Victoria Kozy2:10.06543R28.7932.7834.4734.02
22.KAŹMIERCZAK Marcin18Astromal Akwawit Leszno2:10.47537R30.3332.4133.6434.09
23.SKUZA Artur17Wodnik Końskie2:11.2252830.7933.0334.5932.81
24.KAMIŃSKI Piotr17Trójka Łódź2:11.5552429.8532.5834.2934.83
25.PIĄTEK Michał17Korona Kraków2:12.3451530.8433.5633.8534.09
26.GRABEK Filip SL17AZS UMCS Lublin2:12.7751030.3633.5434.6634.21
27.KOSTANOWICZ Artur18Polonia Warszawa2:13.5550130.0033.3335.1035.12
28.MACIĄG Piotr17Wisła Kraków2:14.2349330.6833.8734.8334.85
29.SZUSTAK Hubert17GOS Raszyn2:16.6146831.6434.8034.3335.84
30.GIL Bartosz17Wodnik Rawicz2:23.6940232.9636.2637.3537.12
31.KAWALEC Lech17Orka Zamość2:24.5539531.4236.1739.6337.33


<< TOP >>
Konkurencja 11
2016-03-11 - 10:55
Kobiet, 400m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
4:31.89
4:33.26
4:33.26
BARANOWSKA Katarzyna
NITKA Aleksandra
NITKA Aleksandra
00116
01006
Debrecen (HUN)
Zabierzow
Zabierzów
2007-12-16
2010-10-09
2010-10-09

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.ADAMCZYK Julia SL17AZS UMCS Lublin4:53.74692A
50m:
100m:
31.28
1:08.17
31.28
36.89
150m:
200m:
1:45.21
2:21.15
37.04
35.94
250m:
300m:
3:03.07
3:44.46
41.92
41.39
350m:
400m:
4:19.78
4:53.74
35.32
33.96
2.SAJECKA Zofia18GIM 92 Ursynów W-wa4:53.83691A
50m:
100m:
31.15
1:07.53
31.15
36.38
150m:
200m:
1:43.34
2:19.68
35.81
36.34
250m:
300m:
3:01.77
3:44.51
42.09
42.74
350m:
400m:
4:20.19
4:53.83
35.68
33.64
3.JANISZEWSKA Dominika17AZS AWF Warszawa4:58.34660A
50m:
100m:
30.99
1:05.58
30.99
34.59
150m:
200m:
1:44.03
2:22.37
38.45
38.34
250m:
300m:
3:04.06
3:47.27
41.69
43.21
350m:
400m:
4:23.20
4:58.34
35.93
35.14
4.PIECHOTA Paulina17UKS 190 Łódź4:59.24654A
50m:
100m:
31.38
1:06.38
31.38
35.00
150m:
200m:
1:44.32
2:20.94
37.94
36.62
250m:
300m:
3:03.69
3:47.02
42.75
43.33
350m:
400m:
4:22.97
4:59.24
35.95
36.27
5.MENDYK Adrianna SO18Wodnik Radom5:01.90637A
50m:
100m:
31.76
1:08.36
31.76
36.60
150m:
200m:
1:45.99
2:23.13
37.63
37.14
250m:
300m:
3:06.79
3:51.08
43.66
44.29
350m:
400m:
4:26.80
5:01.90
35.72
35.10
6.WARDZIŃSKA Martyna18Trójka Łódź5:02.63633A
50m:
100m:
31.67
1:08.23
31.67
36.56
150m:
200m:
1:47.44
2:25.80
39.21
38.36
250m:
300m:
3:09.39
3:53.75
43.59
44.36
350m:
400m:
4:28.85
5:02.63
35.10
33.78
7.PROCHOWNIK Olimpia SO17Unia Oświęcim5:03.85625A
50m:
100m:
32.69
1:10.91
32.69
38.22
150m:
200m:
1:51.53
2:30.95
40.62
39.42
250m:
300m:
3:12.15
3:53.69
41.20
41.54
350m:
400m:
4:29.84
5:03.85
36.15
34.01
8.BEDNAREK Aleksandra18Jedynka Łódź5:05.71614A
50m:
100m:
33.01
1:09.94
33.01
36.93
150m:
200m:
1:49.04
2:26.98
39.10
37.94
250m:
300m:
3:10.45
3:54.40
43.47
43.95
350m:
400m:
4:30.38
5:05.71
35.98
35.33
9.KORAL Julia SR18Górnik Radlin5:07.51603A
50m:
100m:
33.18
1:12.51
33.18
39.33
150m:
200m:
1:51.57
2:30.25
39.06
38.68
250m:
300m:
3:12.39
3:55.65
42.14
43.26
350m:
400m:
4:32.22
5:07.51
36.57
35.29
10.CZAJA Barbara SK17Górnik Radlin5:08.56597A
50m:
100m:
31.86
1:09.71
31.86
37.85
150m:
200m:
1:48.31
2:28.00
38.60
39.69
250m:
300m:
3:12.70
3:57.77
44.70
45.07
350m:
400m:
4:33.69
5:08.56
35.92
34.87
11.FILIPEK Jagoda17Śląsk Wrocław5:09.72590R
50m:
100m:
31.63
1:08.05
31.63
36.42
150m:
200m:
1:47.47
2:25.70
39.42
38.23
250m:
300m:
3:09.55
3:54.24
43.85
44.69
350m:
400m:
4:32.80
5:09.72
38.56
36.92
12.PAJĄK Liliana17Korner Zielona Góra5:10.18587R
50m:
100m:
34.05
1:13.10
34.05
39.05
150m:
200m:
1:50.95
2:29.09
37.85
38.14
250m:
300m:
3:13.07
3:56.94
43.98
43.87
350m:
400m:
4:34.02
5:10.18
37.08
36.16
13.KRÓL Oliwia17Trójka Łódź5:14.20565
50m:
100m:
32.49
1:09.15
32.49
36.66
150m:
200m:
1:50.31
2:30.83
41.16
40.52
250m:
300m:
3:16.05
4:02.10
45.22
46.05
350m:
400m:
4:38.25
5:14.20
36.15
35.95
14.SMOŁA Monika17Delfin Toruń5:16.76552
50m:
100m:
33.13
1:11.24
33.13
38.11
150m:
200m:
1:53.46
2:35.11
42.22
41.65
250m:
300m:
3:20.09
4:06.38
44.98
46.29
350m:
400m:
4:41.96
5:16.76
35.58
34.80
15.ŻUKOWSKA Natalia17Glosator Kraków5:21.44528
50m:
100m:
33.68
1:13.18
33.68
39.50
150m:
200m:
1:53.66
2:33.50
40.48
39.84
250m:
300m:
3:19.77
4:06.35
46.27
46.58
350m:
400m:
4:44.75
5:21.44
38.40
36.69
16.WIECZOREK Magdalena18Fala Kraśnik5:24.73512
50m:
100m:
32.74
1:12.13
32.74
39.39
150m:
200m:
1:53.78
2:34.22
41.65
40.44
250m:
300m:
3:19.63
4:05.91
45.41
46.28
350m:
400m:
4:45.48
5:24.73
39.57
39.25
17.ŁOSAK Wiktoria SK18KSZO Ostrowiec Św.5:27.92497
50m:
100m:
34.05
1:14.52
34.05
40.47
150m:
200m:
1:57.76
2:38.81
43.24
41.05
250m:
300m:
3:25.81
4:13.59
47.00
47.78
350m:
400m:
4:51.25
5:27.92
37.66
36.67


<< TOP >>
Konkurencja 12
2016-03-11 - 11:07
Chłopców, 400m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
4:03.20
4:11.81
4:09.07
WOJT Lukasz
MATCZAK Mateusz
MATCZAK Mateusz
POL
00905
00905
Berlin (GER)
Helsinki (FIN)
Debrecen (HUN)
2009-11-14
2006-12-08
2007-12-14

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.CHMIELEWSKI Jakub17Śląsk Wrocław4:22.23724A
50m:
100m:
28.61
1:00.63
28.61
32.02
150m:
200m:
1:33.69
2:06.08
33.06
32.39
250m:
300m:
2:43.93
3:21.07
37.85
37.14
350m:
400m:
3:52.35
4:22.23
31.28
29.88
2.WĄGROWSKI Marcel17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki4:23.86710A
50m:
100m:
27.31
59.33
27.31
32.02
150m:
200m:
1:31.93
2:04.31
32.60
32.38
250m:
300m:
2:42.54
3:21.21
38.23
38.67
350m:
400m:
3:52.82
4:23.86
31.61
31.04
3.ŁAPOT Radosław SR17MOS Katowice4:23.94710A
50m:
100m:
28.53
1:01.32
28.53
32.79
150m:
200m:
1:34.41
2:07.14
33.09
32.73
250m:
300m:
2:44.37
3:21.86
37.23
37.49
350m:
400m:
3:53.18
4:23.94
31.32
30.76
4.DANILEWSKI Maciej SOL18Juvenia Białystok4:24.73703A
50m:
100m:
28.34
1:00.85
28.34
32.51
150m:
200m:
1:34.45
2:07.03
33.60
32.58
250m:
300m:
2:45.06
3:23.17
38.03
38.11
350m:
400m:
3:55.01
4:24.73
31.84
29.72
5.ULATOWSKI Wojciech SOL18Kormoran Olsztyn4:24.86702A
50m:
100m:
28.20
1:00.21
28.20
32.01
150m:
200m:
1:34.35
2:08.18
34.14
33.83
250m:
300m:
2:46.08
3:24.25
37.90
38.17
350m:
400m:
3:55.49
4:24.86
31.24
29.37
6.KEMPA Mikołaj SO17MMKS Kędzierzyn-Koźle4:27.09685A
50m:
100m:
28.63
1:00.71
28.63
32.08
150m:
200m:
1:35.46
2:09.67
34.75
34.21
250m:
300m:
2:47.24
3:25.49
37.57
38.25
350m:
400m:
3:56.89
4:27.09
31.40
30.20
7.BUJAK Dominik17Salos-Cortile Kielce4:27.40683A
50m:
100m:
28.96
1:01.61
28.96
32.65
150m:
200m:
1:35.39
2:09.49
33.78
34.10
250m:
300m:
2:46.61
3:25.52
37.12
38.91
350m:
400m:
3:56.85
4:27.40
31.33
30.55
8.BODZIOCH Andrzej SSz18MKP Szczecin4:28.36675A
50m:
100m:
28.59
1:01.19
28.59
32.60
150m:
200m:
1:34.67
2:08.30
33.48
33.63
250m:
300m:
2:46.39
3:25.05
38.09
38.66
350m:
400m:
3:57.20
4:28.36
32.15
31.16
9.GAWRON Oskar17Śląsk Wrocław4:31.88649A
50m:
100m:
28.41
1:00.95
28.41
32.54
150m:
200m:
1:36.66
2:11.44
35.71
34.78
250m:
300m:
2:49.12
3:27.21
37.68
38.09
350m:
400m:
3:59.46
4:31.88
32.25
32.42
10.DOBRZYŃSKI Tomasz18G-8 Bielany Warszawa4:32.49645A
50m:
100m:
29.19
1:02.21
29.19
33.02
150m:
200m:
1:38.20
2:13.53
35.99
35.33
250m:
300m:
2:51.15
3:29.43
37.62
38.28
350m:
400m:
4:01.18
4:32.49
31.75
31.31
11.GIERSZEWSKI Jan SB18Piętnastka Bydgoszcz4:32.61644B
50m:
100m:
28.28
1:00.92
28.28
32.64
150m:
200m:
1:36.44
2:11.63
35.52
35.19
250m:
300m:
2:51.24
3:31.73
39.61
40.49
350m:
400m:
4:02.89
4:32.61
31.16
29.72
12.GOLENIEC Kamil SO17Unia Oświęcim4:33.73636B
50m:
100m:
28.66
1:00.94
28.66
32.28
150m:
200m:
1:36.00
2:10.64
35.06
34.64
250m:
300m:
2:49.27
3:29.27
38.63
40.00
350m:
400m:
4:02.19
4:33.73
32.92
31.54
13.ŚRAMA Gabriel SP17Warta Poznań4:35.34625B
50m:
100m:
27.80
1:00.54
27.80
32.74
150m:
200m:
1:35.04
2:10.07
34.50
35.03
250m:
300m:
2:50.25
3:31.34
40.18
41.09
350m:
400m:
4:03.66
4:35.34
32.32
31.68
14.JAROSZ Dawid SWwa17Wodnik Końskie4:35.63623B
50m:
100m:
28.87
1:02.24
28.87
33.37
150m:
200m:
1:37.33
2:12.15
35.09
34.82
250m:
300m:
2:51.53
3:31.95
39.38
40.42
350m:
400m:
4:04.71
4:35.63
32.76
30.92
15.CIASTOŃ Sebastian SO17Unia Oświęcim4:36.80615B
50m:
100m:
29.85
1:03.46
29.85
33.61
150m:
200m:
1:37.71
2:12.58
34.25
34.87
250m:
300m:
2:51.43
3:31.18
38.85
39.75
350m:
400m:
4:04.77
4:36.80
33.59
32.03
16.LENARTOWICZ Kacper17IKS Konstancin4:37.11613B
50m:
100m:
28.28
1:00.66
28.28
32.38
150m:
200m:
1:35.46
2:10.23
34.80
34.77
250m:
300m:
2:50.23
3:31.76
40.00
41.53
350m:
400m:
4:05.05
4:37.11
33.29
32.06
17.HOJDA Bartłomiej SO18Unia Oświęcim4:37.82609B
50m:
100m:
28.99
1:02.73
28.99
33.74
150m:
200m:
1:37.75
2:12.08
35.02
34.33
250m:
300m:
2:51.45
3:32.14
39.37
40.69
350m:
400m:
4:05.21
4:37.82
33.07
32.61
18.KUBIAK Bartłomiej17Włókniarz 1925 Kalisz4:38.64603B
50m:
100m:
29.13
1:02.54
29.13
33.41
150m:
200m:
1:38.17
2:13.16
35.63
34.99
250m:
300m:
2:52.28
3:32.48
39.12
40.20
350m:
400m:
4:05.94
4:38.64
33.46
32.70
19.WASIUK Jakub SO17MMKS Kędzierzyn-Koźle4:40.38592B
50m:
100m:
30.64
1:05.90
30.64
35.26
150m:
200m:
1:42.54
2:17.73
36.64
35.19
250m:
300m:
2:58.79
3:39.78
41.06
40.99
350m:
400m:
4:11.22
4:40.38
31.44
29.16
20.ZBROŻEK Radosław17Galicja Kraków4:41.19587B
50m:
100m:
29.70
1:03.81
29.70
34.11
150m:
200m:
1:40.80
2:17.45
36.99
36.65
250m:
300m:
2:57.69
3:38.40
40.24
40.71
350m:
400m:
4:10.22
4:41.19
31.82
30.97
21.SORDYL Mateusz SO17Victoria Kozy4:42.12581R
50m:
100m:
28.35
1:02.28
28.35
33.93
150m:
200m:
1:38.70
2:14.92
36.42
36.22
250m:
300m:
2:55.52
3:36.59
40.60
41.07
350m:
400m:
4:10.06
4:42.12
33.47
32.06
22.KRULIKOWSKI Maciej SO17Unia Oświęcim4:47.91547R
50m:
100m:
27.86
1:00.45
27.86
32.59
150m:
200m:
1:35.66
2:11.35
35.21
35.69
250m:
300m:
2:49.87
3:29.88
38.52
40.01
350m:
400m:
4:10.49
4:47.91
40.61
37.42
23.WINIARSKI Mateusz17Legia Warszawa4:51.50527
50m:
100m:
29.33
1:03.63
29.33
34.30
150m:
200m:
1:40.85
2:18.54
37.22
37.69
250m:
300m:
2:59.81
3:42.86
41.27
43.05
350m:
400m:
4:17.36
4:51.50
34.50
34.14
24.ZALEWSKI Oskar SO17Pirania-Targówek Warszawa4:55.43506
50m:
100m:
31.21
1:05.95
31.21
34.74
150m:
200m:
1:45.94
2:24.63
39.99
38.69
250m:
300m:
3:04.15
3:45.68
39.52
41.53
350m:
400m:
4:20.68
4:55.43
35.00
34.75
25.PRÓSZYŃSKI Igor17MKP Szczecin4:55.64505
50m:
100m:
31.25
1:07.30
31.25
36.05
150m:
200m:
1:45.63
2:22.09
38.33
36.46
250m:
300m:
3:05.02
3:48.01
42.93
42.99
350m:
400m:
4:22.57
4:55.64
34.56
33.07
26.PIĘTKA Marcin17Wisła Kraków4:58.08493
50m:
100m:

1:07.54
150m:
200m:
1:46.88
2:26.04
39.34
39.16
250m:
300m:
3:07.11
3:49.95
41.07
42.84
350m:
400m:
4:25.65
4:58.08
35.70
32.43


<< TOP >>
Konkurencja 1
2016-03-11
Kobiet, 50m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
23.98
24.77
24.77
KORC Agata
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
00201
00106
00101
Gorzow Wielkopolski
Gorzow Wielkopolski
Gorzów Wlkp
2009-11-29
2009-11-29
2009-11-29

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.KIKTA Gabriela18MKS Sanok26.92643
2.TURKO Daria SR17Górnik Radlin27.17625


<< TOP >>
Konkurencja 1
2016-03-11 - 17:00
Kobiet, 50m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
23.98
24.77
24.77
KORC Agata
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
00201
00106
00101
Gorzow Wielkopolski
Gorzow Wielkopolski
Gorzów Wlkp
2009-11-29
2009-11-29
2009-11-29

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.FRYCKOWSKA Natalia SSz17MKP Szczecin25.69740
2.JANKOWSKA Klaudia18GIM 92 Ursynów W-wa25.97716
3.NASKRĘT Agata18Astoria Bydgoszcz25.98715
4.NOGAJ Paulina SWR18Wodnik Radom26.05710
5.RZOŃCA Patrycja SWR17Śląsk Wrocław26.09706
6.NIEWIADOMSKA Adrianna17GOS Raszyn26.25693
7.PISARCZYK Amelia SR18Victoria Racibórz26.45678
8.WĘCKOWSKA Ewa17Shark Rudna26.58668
9.PEDA Paulina18AZS AWF Katowice26.76655
10.LEWANDOWSKA Aleksandra SSz18MKP Szczecin26.90644
Finał B
11.ROMAN Magdalena17G-8 Bielany Warszawa26.79652
12.ANDRZEJEWSKA Kamila SL17Lider Chełm27.02636
13.CZAJA Barbara SK17Górnik Radlin27.15627
14.PATOŁA Anna17Piast Głogów27.16626
15.GONTA Oliwia18Totis Viribus Świebodzin27.17625
16.SOŃTA Magdalena SWR18Wodnik Radom27.29617
17.ZROBEK Natalia17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki27.42608
18.ROGOWSKA Paulina18Salos-Cortile Kielce27.47605
19.KIKTA Gabriela18MKS Sanok27.49604
20.ŁOCHIŃSKA Agnieszka18Stilon Gorzów Wlkp27.59597


<< TOP >>
Konkurencja 2
2016-03-11 - 17:05
Chłopców, 50m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
20.79
21.95
21.86
CZERNIAK Konrad
HOŁUB Jan
WYPYCH Filip
00611
00601
00905
Lublin
Ostrowiec Sw
Gorzow Wielkopolski
2015-12-17
2013-12-19
2009-11-26

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.GOSIENIECKI Juliusz18Astromal Akwawit Leszno22.60720
2.OSTROWSKI Karol17MKP Szczecin22.61719
3.PISZCZOROWICZ Bartosz17Włókniarz 1925 Kalisz22.63717
4.PUK Grzegorz18Huragan Sosnowiec22.71710
5.STĘPNIAK Kacper17Korona-Swim Kielce22.81700
6.KSIĄŻEK Jakub SSz18MKP Szczecin22.87695
7.WINIATOWSKI Patryk SB17Piętnastka Bydgoszcz23.22664
KOPACKI Wiktor18AZS AWF Wrocław23.22664
9.KAROLKIEWICZ Jakub17Delfin Tarnobrzeg23.29658
10.CUKANOW Michał17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki23.40649
Finał B
11.MARCINKOWSKI Borys17Delfin Toruń23.26660
12.WIĘCKOWSKI Jakub SSz18MKP Szczecin23.32655
13.ANDREOSE Jan Luigi18AZS AWF Wrocław23.46644
14.MACIEJEWSKI Kacper SWwa17Polonia Warszawa23.62631
15.DROZD Tymoteusz SO17Unia Oświęcim23.74621
16.MAŁECKI Mateusz18AZS AWFiS Gdańsk23.78618
17.SAWCZUK Oskar18Delfin-137 Łódź23.82615
STERNAK Piotr18MKP Szczecin23.82615
19.GĘBORYS Kacper18AZS AWF Biała Podl.23.87611
20.JARMUŁA Miłosz SK18Jordan Kraków23.94606


<< TOP >>
Konkurencja 3
2016-03-11 - 17:10
Kobiet, 50m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
30.00
30.68
30.00
SZTANDERA Dominika
SZCZEPANIAK Karolina
SZTANDERA Dominika
00101
00114
00101
Lublin
Istanbul (TUR)
Lublin
2015-12-17
2009-12-10
2015-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.KASPERUK Justyna18GIM 92 Ursynów W-wa31.74747
2.FRYCKOWSKA Natalia SSz17MKP Szczecin32.03726
3.WIKIEŁ Angelika18AZS UWM Olsztyn32.40702
4.OŻÓG Paulina17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki32.49696
5.SAMUŁA Wiktoria SL17AZS UMCS Lublin32.50695
6.MAJSZUTOWICZ Paulina SSz18MKP Szczecin32.65686
7.PROCHOWNIK Olimpia SO17Unia Oświęcim32.91670
8.SPOLJAR Sylwia SR18AZS AWF Katowice33.17654
9.NIESZPOREK Wiktoria17UKS 190 Łódź33.56631
10.CZUK Agata18Śląsk Wrocław33.65626
Finał B
11.DURCZYŃSKA Katarzyna SK17Górnik Radlin32.95667
12.CHAMERA Weronika SO17Motyl Stalowa Wola33.54633
13.MICHALSKA Katarzyna18AZS AWF Katowice33.71623
14.UGODZIŃSKA Aleksandra17AZS AWF Warszawa33.78619
15.ADAMCZYK Zofia SR17Górnik Radlin33.82617
16.KĘDZIORA Martina17MTS Kwidzyn33.87614
17.NOWAK Marta SO17MMKS Kędzierzyn-Koźle33.97609
18.PATOŁA Anna17Piast Głogów33.99608
19.KOLBE Wiktoria SR18Wodnik Siemianowice Śl.34.21596
20.ŻYBAŁA Nikola SR18Górnik Radlin34.52580


<< TOP >>
Konkurencja 4
2016-03-11 - 17:15
Chłopców, 50m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
26.19
27.59
27.18
PLUTECKI Adam
HOŁUB Maciej
TOKARSKI Krzysztof
00304
01008
01311
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Sw.
Ostrowiec Sw
2009-11-28
2012-12-21
2014-12-20

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.KUSTO Robert18Orka Lubań28.07727
2.KUSTO Rafał17Orka Lubań28.19718
3.SOLAK Łukasz17Swim Płock28.59688
4.BACHLAJ Dorian SR17Ondraszek Bielsko Biała28.61687
5.ZUCHOWICZ Jan18Żoliborz Warszawa28.67683
6.MIKOŁAJCZYK Michał17Włókniarz 1925 Kalisz28.78675
7.BRZYKOWSKI Krystian18Sokół Rzeszów28.80673
8.DZIEDZIC Dawid SR17MOSM Tychy28.86669
9.SZCZUTKOWSKI Robert18Śląsk Wrocław28.92665
10.WAWRZYNKIEWICZ Piotr SSz18MKP Szczecin28.95663
Finał B
11.TRELA Karol SR18AZS AWF Katowice28.94664
12.JUNG Krzysztof SR17AZS AWF Katowice29.10653
13.SZCZEPANIAK Paweł17Galicja Kraków29.19647
14.OLEJNIK Aleksander SSz18MKP Szczecin29.31639
15.WINIATOWSKI Patryk SB17Piętnastka Bydgoszcz29.44630
16.MISIARZ Adrian SK18Sparta Biłgoraj29.68615
17.SZYDŁOWSKI Kamil SR18Astromal Akwawit Leszno29.78609
18.DOBECKI Jakub SB17Piętnastka Bydgoszcz29.82607
19.GOLENIEC Kamil SO17Unia Oświęcim29.94599
20.JAWORSKI Norbert18Unia Busko Zdrój30.05593


<< TOP >>
Konkurencja 5
2016-03-11 - 17:30
Kobiet, 100m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
57.54
58.69
58.69
JEDRZEJCZAK Otylia
JEDRZEJCZAK Otylia
JĘDRZEJCZAK Otylia
00114
POL
Debrecen (HUN)
Lodz
Łódź
2007-12-15
2000-12-01
2000-12-01

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
Finał A
1.NOGAJ Paulina SWR18Wodnik Radom1:00.2274528.0332.19
2.OLSZEWSKA Nikola18MTS Kwidzyn1:01.1271328.7532.37
3.CZARNECKA Wiktoria SL17Skarpa Lublin1:01.5569828.7232.83
4.SZKARŁAT Julia18Śląsk Wrocław1:01.6069628.7732.83
5.PISARCZYK Amelia SR18Victoria Racibórz1:02.2367528.9633.27
6.GUS Julia SB17Piętnastka Bydgoszcz1:02.6066329.7232.88
7.REDNER Sandra17Trójka Łódź1:02.9665229.4033.56
8.ĆWIL Angela17MKS Piaseczno1:03.1264729.3233.80
9.PEDA Paulina18AZS AWF Katowice1:03.2164429.6833.53
10.GONTA Oliwia18Totis Viribus Świebodzin1:04.1561629.9734.18
Finał B
11.ADAMIEC Dominika SO17Unia Oświęcim1:03.4163830.0033.41
12.MUSIOŁ Wiktoria SO18Unia Oświęcim1:03.7662830.2933.47
13.OLEBA Małgorzata SSz18MKP Szczecin1:04.5760430.2234.35
14.LEWANDOWSKA Aleksandra SSz18MKP Szczecin1:04.6960130.2734.42
15.KOLBOWICZ Barbara SSz17MKP Szczecin1:04.8859629.9434.94
16.KAMIENIARZ Weronika17Górnik Radlin1:04.9459430.4234.52
17.HASNY Marta18Zryw Opole1:05.0559130.4034.65
18.PALKA Maria SO17Unia Oświęcim1:05.2358630.2934.94
19.TOMASZEWSKA Aleksandra17Salos-Cortile Kielce1:05.2458630.1635.08
20.MILER Oliwia18Astromal Akwawit Leszno1:06.0656430.4235.64


<< TOP >>
Konkurencja 6
2016-03-11 - 17:36
Chłopców, 100m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
49.62
52.74
51.78
CZERNIAK Konrad
ZAWADA Mateusz
CHUDY Michał
00603
01310
01315
Szczecin
Gorzow Wielkopolski
Lublin
2011-12-09
2009-11-27
2015-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
Finał A
1.STOKOWSKI Kacper17G-8 Bielany Warszawa51.6082724.5127.09
wynik lepszy od rekordu Polski juniorów 17 lat, 18 lat
2.CHRZANOWSKI Damian18MZOS Płock52.9476625.3027.64
3.GOSIENIECKI Juliusz18Astromal Akwawit Leszno53.1075925.2127.89
4.BOCHEŃ Tomasz17Juvenia Białystok54.1971425.1429.05
5.STĘPNIAK Kacper17Korona-Swim Kielce54.4670324.9629.50
6.DOBRZYŃSKI Tomasz18G-8 Bielany Warszawa54.7769125.3229.45
7.PIWOWARSKI Konrad SOL18Kormoran Olsztyn55.2667325.1430.12
8.PRZYBYŁA Kacper18Astromal Akwawit Leszno56.1264326.0830.04
9.BLACHURA Patryk SO17Victoria Kozy56.2463825.8530.39
10.ŚWIDERSKI Bartłomiej18Pingwiny Warszawa56.4163325.8530.56
Finał B
11.SMUL Błażej17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki56.3263626.1130.21
12.MILCZAREK Piotr18UKS 190 Łódź56.4763126.4630.01
13.MURAŃSKI Kacper17Gilus Gilowice56.8361926.6030.23
14.PERKOWSKI Wiktor SOL18Jagiellonka Warszawa56.8461825.8431.00
15.AMPULSKI Remigiusz18Totis Viribus Świebodzin56.9561526.6430.31
16.DYBA Jakub SP18Posnania Poznań56.9761426.6130.36
17.WAŃKOWICZ Błażej17Warszawianka57.2560526.5730.68
18.DĘBSKI Szymon17Nawa Skierniewice57.6259426.9730.65
19.SIECZEK Adrian SWwa17Polonia Warszawa57.9358426.2431.69
20.DEMBSKI Patryk SB17Piętnastka Bydgoszcz58.1157926.7731.34


<< TOP >>
Konkurencja 7
2016-03-11 - 17:52
Kobiet, 200m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
1:54.39
1:56.68
1:56.68
JEDRZEJCZAK Otylia
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
00114
00106
00106
Helsinki (FIN)
Gorzow Wielkopolski
Gorzów Wlkp
2006-12-10
2009-11-29
2009-11-29

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.JANKOWSKA Klaudia18GIM 92 Ursynów W-wa1:59.8279028.1230.1830.7830.74
2.PIECHOTA Paulina17UKS 190 Łódź2:01.5975628.1830.5731.5531.29
3.WOJCIECHOWSKA Joanna18Orlik Lublin2:02.1174628.8430.9330.9031.44
4.ROMAN Magdalena17G-8 Bielany Warszawa2:02.4674028.2630.5331.7531.92
5.ANDRZEJEWSKA Kamila SL17Lider Chełm2:02.6473728.5730.7631.7931.52
6.NOGAJ Paulina SWR18Wodnik Radom2:03.5372128.9831.4031.8331.32
7.POKRYWKA Karolina18Trójka Łódź2:04.2070928.8030.9331.8232.65
8.ROGOWSKA Paulina18Salos-Cortile Kielce2:05.7768328.9031.6032.4632.81
9.WĘCKOWSKA Ewa17Shark Rudna2:06.1967629.0731.6432.7232.76
10.ZROBEK Natalia17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:07.5765429.1231.7233.3333.40
Finał B
11.RZOŃCA Patrycja SWR17Śląsk Wrocław2:05.8968129.8432.3732.4131.27
12.WĘCŁAWIAK Irena18GIM 92 Ursynów W-wa2:06.1767629.2632.3332.6931.89
13.LICHWA Dominika17AZS AWF Katowice2:07.1866029.6832.4532.9932.06
14.LESZCZYŃSKA Klaudia Julia SO17Unia Oświęcim2:08.0864729.9232.3433.0632.76
15.JANECKA Zuzanna17AZS AWF Katowice2:09.3262829.7232.4933.5533.56
16.GAWLICKA Maja18Korner Zielona Góra2:10.0061830.4832.6233.7333.17
17.KONDRASIUK Małgorzata18Warszawianka2:10.0661729.5131.7133.6135.23
18.ZAJĄC Oliwia18Juvenia Wrocław2:10.5361130.6533.1433.6133.13
19.ADAMCZYK Agata17Aligator Gorzyce2:10.5761030.8533.0533.9532.72
20.SADOWSKA Klaudia17Śląsk Wrocław2:11.6259630.2533.0034.0534.32


<< TOP >>
Konkurencja 8
2016-03-11 - 18:00
Chłopców, 200m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
1:42.10
1:46.50
1:45.41
KORZENIOWSKI Pawel
ARNDT Mateusz
WERNER Paweł
00114
01910
00101
Istanbul (TUR)
Lublin
Poznan
2009-12-13
2015-12-20
2011-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.PISZCZOROWICZ Bartosz17Włókniarz 1925 Kalisz1:47.8278225.6827.1127.5627.47
2.ARNDT Mateusz18Delfin Gdynia1:48.5076825.7227.7127.7827.29
3.KAŁUŻYŃSKI Antoni17Warszawianka1:48.9875825.7927.7728.1027.32
4.CUKANOW Michał17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:49.1475425.8128.1627.5627.61
5.KAŹMIERCZAK Kamil17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:49.1775425.7628.0727.9727.37
6.TOPOLSKI Arkadiusz SO18Unia Oświęcim1:49.2975125.7228.0427.9127.62
7.DEREŃ Kacper18MKS 9 Dzierżoniów1:51.1871325.6328.1928.7828.58
8.OSTROWSKI Karol17MKP Szczecin1:51.4570825.7627.9529.1328.61
9.KRAWCZYK Paweł17BUKS Warszawa1:51.6570526.5828.3628.7527.96
10.DĘBSKI Dominik SSz18MKP Szczecin1:51.6770425.7528.2628.9528.71
Finał B
11.RÓJ Konrad SSz18MKP Szczecin1:51.6370526.1228.2929.0128.21
12.KOPACKI Wiktor18AZS AWF Wrocław1:51.7270325.4828.3229.0228.90
13.ROGOZIŃSKI Mateusz17KSZO Ostrowiec Św.1:52.8568226.5228.6129.3428.38
14.BRYŁA Kamil SL17AZS UMCS Lublin1:53.4167226.6628.7829.6628.31
15.FRĄCZEK Paweł18AZS AWFiS Gdańsk1:53.4267226.9628.7329.2428.49
16.MARCZUK Szymon SO17Unia Oświęcim1:53.9066426.4228.9629.4729.05
17.BRUŹDZIAK Maciej SOL18Kormoran Olsztyn1:54.3065726.5529.0629.6429.05
18.GIBALSKI Bartłomiej18Salos-Cortile Kielce1:54.9264626.6929.5129.8128.91
19.POPIS Emil SSz18MKP Szczecin1:55.0764326.8829.3929.6929.11
20.SUMARA Beniamin17AZS AWF Katowice1:55.2764026.5629.0329.8929.79


<< TOP >>
Konkurencja 9
2016-03-11 - 18:18
Kobiet, 200m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
2:04.98
2:07.06
2:07.06
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
00101
00104
00104
Netanya (ISR)
Istanbul (TUR)
Istanbul (TUR)
2015-12-04
2009-12-13
2009-12-13

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.NASKRĘT Agata18Astoria Bydgoszcz2:08.4080029.8932.4633.3032.75
2.BERNAT Gabriela SL17Skarpa Lublin2:09.8877330.6633.1633.2832.78
3.DUDA Zuzanna SWR17Śląsk Wrocław2:12.7972331.6333.4733.9733.72
4.KOŚCIK Patrycja SK18Sparta Biłgoraj2:16.7066330.9433.2635.7136.79
5.GUS Julia SB17Piętnastka Bydgoszcz2:17.0365832.4835.1435.1634.25
6.SŁUPEK Roksana SB17Piętnastka Bydgoszcz2:17.3265431.7634.4835.6235.46
7.PAJĄK Liliana17Korner Zielona Góra2:17.6265032.7034.3735.2635.29
8.SUCHECKA Katarzyna17Ostrobramska Warszawa2:18.9863132.8535.6636.5733.90
9.KARASZKIEWICZ Daria SB17Piętnastka Bydgoszcz2:19.6862132.1334.8536.1336.57
10.JURA Klaudia17Meduza Pajęczno2:20.2361432.5834.9636.7535.94
Finał B
11.WOLNY Magdalena18CKS SMS Szczecin2:20.9360531.7435.6936.7836.72
12.ROGOWSKA Angelika SK17Galicja Kraków2:21.8159433.6136.5536.5935.06
13.BARTYZEL Aleksandra18Manta Jelcz-Laskowice2:23.1357832.7536.2537.1337.00
14.WOSICKA Wiktoria SSz18MKP Szczecin2:23.3557534.0136.4437.2235.68
15.CIEŚLIKOWSKA Zuzanna17Pingwiny Warszawa2:24.3456332.1636.1238.0138.05
16.WARIAN Karolina SK17Galicja Kraków2:24.9155734.0236.7537.4636.68
17.GALICKA Wiktoria17Kapry Armexim Pruszków2:25.5055032.8735.8538.7338.05
18.KOZIK Anna18AZS AWF Katowice2:25.9054533.3637.0238.5336.99
19.JUJECZKA Martyna SP17Warta Poznań2:26.7453633.9936.9237.8038.03
20.GOŁASZEWSKA Monika18AZS AWFiS Gdańsk2:27.0953233.9537.0038.5337.61


<< TOP >>
Konkurencja 10
2016-03-11 - 18:27
Chłopców, 200m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
1:47.38
1:54.10
1:48.73
KAWĘCKI Radosław
KAWĘCKI Radosław
KAWĘCKI Radosław
00304
00304
00304
Doha (QAT)
Gorzow Wlkp.
Warsaw
2014-12-07
2008-11-27
2009-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.SKIERKA Jakub18Trops Kartuzy1:54.5679427.1328.6229.4129.40
2.STOKOWSKI Kacper17G-8 Bielany Warszawa1:55.6977127.3029.9430.2228.23
3.KASZTELAN Mateusz SOL18Kormoran Olsztyn1:56.4975527.1429.1829.8230.35
4.NIEDZIAŁEK Dominik SL18Skarpa Lublin1:58.0972527.7229.8330.2730.27
5.DANILEWSKI Maciej SOL18Juvenia Białystok1:59.9669228.0630.5530.8730.48
6.KIJEWSKI Kasper17Salos-Cortile Kielce2:01.0167428.4830.4530.8831.20
7.CECERE Marco17Włókniarz 1925 Kalisz2:01.4166728.2830.7231.2331.18
8.GŁĄB Karol17Sokół Rzeszów2:02.5464928.4231.0431.6931.39
9.SĘCZEK Szymon17Trójka Łódź2:06.7258728.8431.8332.8633.19
10.FRANKE Paweł17G-8 Bielany Warszawa2:07.4857628.8931.1133.5133.97
Finał B
11.GRYZ Dawid SSz17MKP Szczecin2:04.2462229.4731.4131.9031.46
12.PECYNA Maciej17IKS Konstancin2:04.5161829.0231.5632.2031.73
13.BIEROŃSKI Michał17Śląsk Wrocław2:04.5561829.4631.8731.9231.30
14.JAGODZIŃSKI Oskar SSz18MKP Szczecin2:05.6760129.0831.7332.5432.32
15.BRYŁA Kamil SL17AZS UMCS Lublin2:06.3859130.1832.2232.9131.07
16.NAPIERAJ Jan SOL18Pirania-Targówek Warszawa2:06.7158729.3032.0432.6032.77
17.WLAZŁOWSKI Damian SWwa17Polonia Warszawa2:06.9858329.4532.2032.5232.81
18.KAŹMIERCZAK Marcin18Astromal Akwawit Leszno2:11.6752330.3133.0834.0334.25
19.BLACHURA Patryk SO17Victoria Kozy2:13.6250029.6633.3535.2835.33
DYSKW.ŚWIDERSKI Bartłomiej18Pingwiny Warszawa
G1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na linii 15 m


<< TOP >>
Konkurencja 11
2016-03-11 - 18:45
Kobiet, 400m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
4:31.89
4:33.26
4:33.26
BARANOWSKA Katarzyna
NITKA Aleksandra
NITKA Aleksandra
00116
01006
Debrecen (HUN)
Zabierzow
Zabierzów
2007-12-16
2010-10-09
2010-10-09

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał
1.ADAMCZYK Julia SL17AZS UMCS Lublin4:43.58769
50m:
100m:
30.65
1:05.79
30.65
35.14
150m:
200m:
1:41.78
2:16.85
35.99
35.07
250m:
300m:
2:57.77
3:38.16
40.92
40.39
350m:
400m:
4:11.34
4:43.58
33.18
32.24
2.PIECHOTA Paulina17UKS 190 Łódź4:44.11765
50m:
100m:
31.00
1:05.82
31.00
34.82
150m:
200m:
1:42.28
2:17.80
36.46
35.52
250m:
300m:
2:58.82
3:41.05
41.02
42.23
350m:
400m:
4:13.26
4:44.11
32.21
30.85
3.JANISZEWSKA Dominika17AZS AWF Warszawa4:47.36739
50m:
100m:
30.22
1:04.13
30.22
33.91
150m:
200m:
1:41.12
2:18.22
36.99
37.10
250m:
300m:
2:59.23
3:41.51
41.01
42.28
350m:
400m:
4:15.57
4:47.36
34.06
31.79
4.SAJECKA Zofia18GIM 92 Ursynów W-wa4:52.85698
50m:
100m:
30.66
1:05.13
30.66
34.47
150m:
200m:
1:40.74
2:16.33
35.61
35.59
250m:
300m:
2:58.58
3:41.31
42.25
42.73
350m:
400m:
4:16.16
4:52.85
34.85
36.69
5.MENDYK Adrianna SO18Wodnik Radom4:55.35681
50m:
100m:
30.69
1:06.00
30.69
35.31
150m:
200m:
1:43.44
2:20.99
37.44
37.55
250m:
300m:
3:03.89
3:46.94
42.90
43.05
350m:
400m:
4:21.82
4:55.35
34.88
33.53
6.WARDZIŃSKA Martyna18Trójka Łódź5:03.25629
50m:
100m:
32.33
1:09.20
32.33
36.87
150m:
200m:
1:48.82
2:28.29
39.62
39.47
250m:
300m:
3:11.65
3:55.88
43.36
44.23
350m:
400m:
4:30.46
5:03.25
34.58
32.79
7.BEDNAREK Aleksandra18Jedynka Łódź5:05.13617
50m:
100m:
32.70
1:09.94
32.70
37.24
150m:
200m:
1:48.73
2:27.06
38.79
38.33
250m:
300m:
3:10.62
3:54.63
43.56
44.01
350m:
400m:
4:30.34
5:05.13
35.71
34.79
8.KORAL Julia SR18Górnik Radlin5:07.47603
50m:
100m:
33.51
1:13.48
33.51
39.97
150m:
200m:
1:52.23
2:30.84
38.75
38.61
250m:
300m:
3:13.15
3:56.77
42.31
43.62
350m:
400m:
4:33.14
5:07.47
36.37
34.33
9.CZAJA Barbara SK17Górnik Radlin5:08.94595
50m:
100m:
32.09
1:10.15
32.09
38.06
150m:
200m:
1:49.73
2:29.79
39.58
40.06
250m:
300m:
3:13.72
3:59.11
43.93
45.39
350m:
400m:
4:34.55
5:08.94
35.44
34.39
10.PROCHOWNIK Olimpia SO17Unia Oświęcim5:09.10594
50m:
100m:
32.44
1:11.19
32.44
38.75
150m:
200m:
1:52.26
2:32.46
41.07
40.20
250m:
300m:
3:14.22
3:56.63
41.76
42.41
350m:
400m:
4:33.13
5:09.10
36.50
35.97


<< TOP >>
Konkurencja 12
2016-03-11 - 18:59
Chłopców, 400m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
4:03.20
4:11.81
4:09.07
WOJT Lukasz
MATCZAK Mateusz
MATCZAK Mateusz
POL
00905
00905
Berlin (GER)
Helsinki (FIN)
Debrecen (HUN)
2009-11-14
2006-12-08
2007-12-14

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.WĄGROWSKI Marcel17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki4:15.12786
50m:
100m:
26.20
56.86
26.20
30.66
150m:
200m:
1:28.91
2:00.32
32.05
31.41
250m:
300m:
2:37.27
3:14.44
36.95
37.17
350m:
400m:
3:45.04
4:15.12
30.60
30.08
2.CHMIELEWSKI Jakub17Śląsk Wrocław4:16.63772
50m:
100m:
27.71
58.91
27.71
31.20
150m:
200m:
1:31.19
2:02.61
32.28
31.42
250m:
300m:
2:39.84
3:17.19
37.23
37.35
350m:
400m:
3:47.86
4:16.63
30.67
28.77
3.BUJAK Dominik17Salos-Cortile Kielce4:18.24758
50m:
100m:
28.12
1:00.44
28.12
32.32
150m:
200m:
1:33.39
2:05.98
32.95
32.59
250m:
300m:
2:42.82
3:20.17
36.84
37.35
350m:
400m:
3:49.53
4:18.24
29.36
28.71
4.ULATOWSKI Wojciech SOL18Kormoran Olsztyn4:21.65729
50m:
100m:
28.21
59.65
28.21
31.44
150m:
200m:
1:32.84
2:05.33
33.19
32.49
250m:
300m:
2:42.82
3:20.71
37.49
37.89
350m:
400m:
3:51.88
4:21.65
31.17
29.77
5.DANILEWSKI Maciej SOL18Juvenia Białystok4:22.57721
50m:
100m:
28.14
59.88
28.14
31.74
150m:
200m:
1:33.61
2:05.76
33.73
32.15
250m:
300m:
2:43.85
3:21.92
38.09
38.07
350m:
400m:
3:53.27
4:22.57
31.35
29.30
6.ŁAPOT Radosław SR17MOS Katowice4:26.11693
50m:
100m:
27.90
59.94
27.90
32.04
150m:
200m:
1:33.53
2:06.52
33.59
32.99
250m:
300m:
2:44.49
3:23.16
37.97
38.67
350m:
400m:
3:54.77
4:26.11
31.61
31.34
7.KEMPA Mikołaj SO17MMKS Kędzierzyn-Koźle4:26.90686
50m:
100m:
28.04
59.97
28.04
31.93
150m:
200m:
1:34.47
2:08.56
34.50
34.09
250m:
300m:
2:46.25
3:25.14
37.69
38.89
350m:
400m:
3:56.52
4:26.90
31.38
30.38
8.BODZIOCH Andrzej SSz18MKP Szczecin4:28.61673
50m:
100m:
28.39
1:00.71
28.39
32.32
150m:
200m:
1:34.11
2:07.62
33.40
33.51
250m:
300m:
2:46.13
3:25.57
38.51
39.44
350m:
400m:
3:57.62
4:28.61
32.05
30.99
9.DOBRZYŃSKI Tomasz18G-8 Bielany Warszawa4:31.12655
50m:
100m:
27.51
59.19
27.51
31.68
150m:
200m:
1:35.62
2:11.17
36.43
35.55
250m:
300m:
2:49.75
3:28.87
38.58
39.12
350m:
400m:
4:00.58
4:31.12
31.71
30.54
10.GAWRON Oskar17Śląsk Wrocław4:31.56652
50m:
100m:
28.68
1:01.40
28.68
32.72
150m:
200m:
1:36.68
2:11.36
35.28
34.68
250m:
300m:
2:48.98
3:26.99
37.62
38.01
350m:
400m:
3:59.79
4:31.56
32.80
31.77
Finał B
11.GOLENIEC Kamil SO17Unia Oświęcim4:28.99671
50m:
100m:
28.71
1:01.03
28.71
32.32
150m:
200m:
1:36.12
2:10.33
35.09
34.21
250m:
300m:
2:47.96
3:26.62
37.63
38.66
350m:
400m:
3:58.74
4:28.99
32.12
30.25
12.LENARTOWICZ Kacper17IKS Konstancin4:31.96649
50m:
100m:
27.79
1:00.30
27.79
32.51
150m:
200m:
1:35.14
2:09.64
34.84
34.50
250m:
300m:
2:48.47
3:29.21
38.83
40.74
350m:
400m:
4:01.24
4:31.96
32.03
30.72
13.GIERSZEWSKI Jan SB18Piętnastka Bydgoszcz4:32.76643
50m:
100m:
28.21
1:00.37
28.21
32.16
150m:
200m:
1:36.48
2:11.95
36.11
35.47
250m:
300m:
2:51.73
3:31.82
39.78
40.09
350m:
400m:
4:02.43
4:32.76
30.61
30.33
14.JAROSZ Dawid SWwa17Wodnik Końskie4:34.15633
50m:
100m:
28.72
1:01.81
28.72
33.09
150m:
200m:
1:37.78
2:13.08
35.97
35.30
250m:
300m:
2:51.80
3:31.69
38.72
39.89
350m:
400m:
4:04.14
4:34.15
32.45
30.01
15.HOJDA Bartłomiej SO18Unia Oświęcim4:34.38632
50m:
100m:
29.03
1:03.13
29.03
34.10
150m:
200m:
1:38.46
2:13.44
35.33
34.98
250m:
300m:
2:52.29
3:31.91
38.85
39.62
350m:
400m:
4:04.14
4:34.38
32.23
30.24
16.CIASTOŃ Sebastian SO17Unia Oświęcim4:34.77629
50m:
100m:
29.74
1:03.76
29.74
34.02
150m:
200m:
1:38.55
2:13.37
34.79
34.82
250m:
300m:
2:52.02
3:30.64
38.65
38.62
350m:
400m:
4:03.33
4:34.77
32.69
31.44
17.WASIUK Jakub SO17MMKS Kędzierzyn-Koźle4:37.78609
50m:
100m:
30.24
1:05.47
30.24
35.23
150m:
200m:
1:41.68
2:17.02
36.21
35.34
250m:
300m:
2:56.92
3:37.34
39.90
40.42
350m:
400m:
4:08.59
4:37.78
31.25
29.19
18.KUBIAK Bartłomiej17Włókniarz 1925 Kalisz4:38.69603
50m:
100m:
28.93
1:02.27
28.93
33.34
150m:
200m:
1:38.10
2:12.76
35.83
34.66
250m:
300m:
2:52.27
3:32.73
39.51
40.46
350m:
400m:
4:06.27
4:38.69
33.54
32.42
19.ZBROŻEK Radosław17Galicja Kraków4:45.98558
50m:
100m:
29.42
1:03.63
29.42
34.21
150m:
200m:
1:41.20
2:17.71
37.57
36.51
250m:
300m:
2:58.90
3:40.44
41.19
41.54
350m:
400m:
4:13.19
4:45.98
32.75
32.79
20.ŚRAMA Gabriel SP17Warta Poznań4:50.28533
50m:
100m:
28.17
1:01.95
28.17
33.78
150m:
200m:
1:39.42
2:17.25
37.47
37.83
250m:
300m:
2:58.75
3:41.92
41.50
43.17
350m:
400m:
4:16.63
4:50.28
34.71
33.65


<< TOP >>
Konkurencja 13
2016-03-11 - 19:23
Kobiet, 4 x 200m dowolny17 - 18 lat
Wyniki

Rekord Polski OPEN8:07.26AZS AWF Warszawa00114Poznan2011-12-16

Punkty: FINA 2015
PozycjaCzasPkt.
1.Śląsk WrocławŚląsk Wrocław8:30.45698
SADOWSKA Klaudia
SZKARŁAT Julia
FILIPEK Jagoda
RZOŃCA Patrycja SWR
17
18
17
17
+0,81
+0,44
+0,06
+0,46
29.37
28.25
29.52
28.53
32.83
31.68
33.04
31.97
33.63
33.37
34.00
31.71
33.97
33.50
33.93
31.15
2:09.80
2:06.80
2:10.49
2:03.36
2.Piętnastka BydgoszczPiętnastka Bydgoszcz8:30.48698
SŁUPEK Roksana SB
WORONIECKA Weronika SB
KARASZKIEWICZ Daria SB
GUS Julia SB
17
18
17
17
+0,71
+0,21
+0,47
+0,31
29.14
28.99
28.63
28.54
31.98
32.33
32.69
31.80
33.25
33.58
34.27
32.80
32.74
33.47
34.14
32.13
2:07.11
2:08.37
2:09.73
2:05.27
3.Trójka ŁódźTrójka Łódź8:31.07695
REDNER Sandra
POKRYWKA Karolina
WARDZIŃSKA Martyna
KRÓL Oliwia
17
18
18
17
+0,69
+0,43
+0,48
+0,33
30.67
28.57
29.48
29.93
33.42
31.47
31.78
32.51
32.43
32.93
32.65
33.12
32.86
33.22
32.86
33.17
2:09.38
2:06.19
2:06.77
2:08.73
4.Unia OświęcimUnia Oświęcim8:31.61693
ADAMIEC Dominika SO
LESZCZYŃSKA Klaudia Julia SO
PROCHOWNIK Olimpia SO
MUSIOŁ Wiktoria SO
17
17
17
18
+0,67
+0,39
+0,15
+0,13
29.68
29.01
29.61
29.40
32.84
31.66
33.38
32.64
32.63
32.97
33.85
33.25
31.63
32.98
33.03
33.05
2:06.78
2:06.62
2:09.87
2:08.34
5.AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice8:44.21644
LICHWA Dominika
PEDA Paulina
KOZIK Anna
JANECKA Zuzanna
17
18
18
17
+0,74
+0,43
+0,44
+0,41
29.59
29.48
30.47
29.51
32.26
33.00
34.22
33.46
32.51
34.53
35.86
34.60
32.02
34.08
35.27
33.35
2:06.38
2:11.09
2:15.82
2:10.92


<< TOP >>
Konkurencja 14
2016-03-11 - 19:33
Chłopców, 4 x 200m dowolny

17 - 18 lat
Wyniki

Rekord Polski OPEN7:04.62AZS AWF Warszawa00114Gorzow Wielkopolski2009-11-29

Punkty: FINA 2015
PozycjaCzasPkt.
1.Olimpijczyk Aleksandrów ŁódzkiOlimpijczyk Aleksandrów Łódzki7:20.75799
wynik lepszy od rekordu Polski juniorów 17 lat
PARZYNOWSKI Wojciech
WĄGROWSKI Marcel
KAŹMIERCZAK Kamil
CUKANOW Michał
17
17
17
17
+0,69
+0,22
+0,51
+0,17
25.15
24.86
25.55
24.42
27.62
28.17
28.31
27.75
27.82
29.25
29.14
28.65
28.07
28.63
27.52
29.84
1:48.66
1:50.91
1:50.52
1:50.66
2.MKP SzczecinMKP Szczecin7:26.44769
KSIĄŻEK Jakub SSz
DĘBSKI Dominik SSz
RÓJ Konrad SSz
OSTROWSKI Karol
18
18
18
17
+0,78
+0,49
+0,29
+0,54
26.09
26.04
25.69
24.98
28.21
28.55
28.02
27.96
28.80
29.56
29.15
28.78
28.54
29.72
28.35
28.00
1:51.64
1:53.87
1:51.21
1:49.72
3.Kormoran OlsztynKormoran Olsztyn7:27.72762
KASZTELAN Mateusz SOL
ULATOWSKI Wojciech SOL
CHODAŃ Alan SOL
BRUŹDZIAK Maciej SOL
18
18
18
18
+0,73
+0,24
+0,19
+0,28
24.65
25.59
25.27
25.79
27.40
28.42
28.32
28.84
28.49
29.22
29.57
29.98
28.76
28.48
29.71
29.23
1:49.30
1:51.71
1:52.87
1:53.84
4.Unia Oświęcim 1Unia Oświęcim7:33.28734
TOPOLSKI Arkadiusz SO
MARCZUK Szymon SO
STANEK Adam SO
DROZD Tymoteusz SO
18
17
17
17
+0,74
+0,19
+0,19
+0,36
25.34
25.62
26.34
25.54
27.49
28.91
29.65
29.11
28.35
29.63
29.93
29.97
28.45
28.29
29.62
31.04
1:49.63
1:52.45
1:55.54
1:55.66
5.Polonia WarszawaPolonia Warszawa7:42.48691
KĘPA Kacper SWwa
SIECZEK Adrian SWwa
MACIEJEWSKI Kacper SWwa
WLAZŁOWSKI Damian SWwa
17
17
17
17
+0,82
+0,19
+0,26
+0,08
27.04
25.55
25.57
26.55
29.02
29.11
29.19
29.46
29.71
30.28
30.41
29.63
30.05
31.32
30.49
29.10
1:55.82
1:56.26
1:55.66
1:54.74
6.Śląsk WrocławŚląsk Wrocław7:42.87690
CHMIELEWSKI Jakub
SZAREK Dawid
KUCZMA Jędrzej
GRZYMSKI Mateusz
17
17
18
18
+0,63
+0,27
+0,23
+0,25
25.80
26.35
26.40
26.77
28.20
30.08
29.78
29.99
28.90
30.91
31.05
30.37
28.08
29.59
30.66
29.94
1:50.98
1:56.93
1:57.89
1:57.07
7.Unia Oświęcim 2Unia Oświęcim7:44.78681
KRULIKOWSKI Maciej SO
MAZUR Dominik SO
FIEDOSIUK Rafał SO
GOLENIEC Kamil SO
17
17
17
17
+0,78
+0,42
+0,24
+0,48
27.21
26.57
26.13
26.01
29.62
29.44
29.20
29.21
29.32
30.95
30.41
29.62
29.72
31.23
30.74
29.40
1:55.87
1:58.19
1:56.48
1:54.24
8.Skarpa LublinSkarpa Lublin7:49.32662
NIEDZIAŁEK Dominik SL
MAŁYSKA Bartosz SL
CZERNIAK Konrad SL
WAWRZYŃCZAK Alan SL
18
17
18
17
+0,57
+0,34
+0,22
+0,52
26.34
26.66
26.66
28.49
28.85
29.70
30.55
30.38
29.58
30.34
31.28
31.07
29.06
29.09
30.62
30.65
1:53.83
1:55.79
1:59.11
2:00.59
9.AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice7:51.36653
KUROWSKI Szymon SR
TRELA Karol SR
BRAUNTSCH Marek
SUMARA Beniamin
18
18
18
17
+0,71
+0,27
+0,43
+0,31
26.51
26.16
26.59
26.91
29.56
29.36
30.41
30.06
30.74
30.15
31.46
30.36
31.22
30.03
31.99
29.85
1:58.03
1:55.70
2:00.45
1:57.18
10.Victoria RacibórzVictoria Racibórz8:02.49609
JASTRZĄBEK Karol SR
LESIK Radosław SR
GRABARCZYK Olaf SR
WAWRYCA Szymon SR
18
18
18
18
+0,63
+0,23
+0,20
+0,15
26.29
27.67
27.65
25.90
29.60
30.90
30.82
30.44
31.83
31.94
31.26
32.21
32.25
31.28
30.77
31.68
1:59.97
2:01.79
2:00.50
2:00.23


<< TOP >>
Konkurencja 15
2016-03-12 - 9:00
Kobiet, 50m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
25.45
26.19
26.19
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
02305
00905
00905
Netanya (ISR)
Oswiecim
Oświęcim
2015-12-03
2004-11-27
2004-11-27

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.NOGAJ Paulina SWR18Wodnik Radom27.49697A
2.OLSZEWSKA Nikola18MTS Kwidzyn27.77676A
3.SZKARŁAT Julia18Śląsk Wrocław28.08654A
4.PISARCZYK Amelia SR18Victoria Racibórz28.20646A
5.PEDA Paulina18AZS AWF Katowice28.30639A
6.FRYCKOWSKA Natalia SSz17MKP Szczecin28.60619A
7.ĆWIL Angela17MKS Piaseczno28.78607A
8.GONTA Oliwia18Totis Viribus Świebodzin28.86602A
9.CZARNECKA Wiktoria SL17Skarpa Lublin28.96596A
10.REDNER Sandra17Trójka Łódź28.97596A
11.DURCZYŃSKA Katarzyna SK17Górnik Radlin28.99594B
12.ADAMIEC Dominika SO17Unia Oświęcim29.11587B
13.LEWANDOWSKA Aleksandra SSz18MKP Szczecin29.33574B
14.ROGOWSKA Paulina18Salos-Cortile Kielce29.34573B
15.OLEBA Małgorzata SSz18MKP Szczecin29.48565B
16.TOMASZEWSKA Aleksandra17Salos-Cortile Kielce29.57560B
17.PALKA Maria SO17Unia Oświęcim29.61558B
18.KAMIENIARZ Weronika17Górnik Radlin29.66555B
19.HASNY Marta18Zryw Opole29.68554B
20.WIETRZYNSKA Renata17Wodnik Radom29.71552B
21.MILER Oliwia18Astromal Akwawit Leszno29.77549R
22.KRUSZNIEWSKA Kinga SK17Górnik Radlin29.78548R
23.MUSIOŁ Wiktoria SO18Unia Oświęcim29.82546
24.KIKTA Gabriela18MKS Sanok29.84545
25.WOLNY Magdalena18CKS SMS Szczecin29.89542
26.KUBIK Martyna SR17Victoria Racibórz29.91541
27.KIT Natalia17Włókniarz 1925 Kalisz29.99537
28.POKRYWKA Karolina18Trójka Łódź30.00536
29.TRAFAS Kornelia SP17Warta Poznań30.09531
30.KOLBOWICZ Barbara SSz17MKP Szczecin30.15528
31.WORONIECKA Weronika SB18Piętnastka Bydgoszcz30.17527
32.KANTORSKA Daria17G-8 Bielany Warszawa30.22525
33.JURA Klaudia17Meduza Pajęczno30.25523
ROMAN Magdalena17G-8 Bielany Warszawa30.25523
35.WILCZEK Zofia SK18Jordan Kraków30.30520
36.TOMIALOWICZ Karolina17Kapry Armexim Pruszków30.36517
37.ADAMCZYK Zofia SR17Górnik Radlin30.41515
38.KOLBE Wiktoria SR18Wodnik Siemianowice Śl.30.45513
39.BACHANEK Julia17BUKS Warszawa30.58506
ŁOCHIŃSKA Agnieszka18Stilon Gorzów Wlkp30.58506
41.RZOŃCA Patrycja SWR17Śląsk Wrocław30.59506
42.KOLENDA Zofia18Lider Chełm30.71500
SARNA Katarzyna18Nawa Skierniewice30.71500
44.PATOŁA Anna17Piast Głogów30.96488
KĘDZIORA Martina17MTS Kwidzyn30.96488
46.ŁYCZKO Dominika17Rokita Brzeg Dolny31.00486
47.MALINOWSKA Ada17Galicja Kraków31.12480
48.SOŃTA Magdalena SWR18Wodnik Radom31.13480
49.SOSNOWSKA Patrycja17Znicz Koszalin31.28473
50.FILIPKOWSKA Dominika17Roś Pisz31.36469
51.KIELKA Elżbieta17Polonia Warszawa31.37469
52.SZYMAŃSKA Urszula18Płetwal Mława31.44466
53.ZARYCHTA Anita18Barakuda Starachowice31.50463
54.FASZCZEWSKA Karolina17CKS SMS Szczecin31.83449
55.BIELIŃSKA Karolina17Słowianka Gorzów Wlkp31.99442
56.KARLIŃSKA Weronika18Wisła Puławy32.61417
57.RABCZYŃSKA Marta18Avia Świdnik32.75412
58.PYRLIK Paulina SO17Unia Oświęcim32.79411
59.ADAMSKA Adrianna SP18Warta Poznań33.15397
60.KOSOWSKA Karolina17Meduza Pajęczno34.52352
61.ŁUCZAK Marta17Iskra Konin34.83342


<< TOP >>
Konkurencja 16
2016-03-12 - 9:08
Chłopców, 50m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
22.64
23.47
23.37
CZERNIAK Konrad
ZAWADA Mateusz
SENDYK Paweł
00611
01310
00116
Lublin
Gorzow Wielkopolski
Lublin
2015-12-20
2009-11-29
2015-12-20

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.STOKOWSKI Kacper17G-8 Bielany Warszawa23.83765A
2.GOSIENIECKI Juliusz18Astromal Akwawit Leszno24.38714A
3.CHRZANOWSKI Damian18MZOS Płock24.39714A
4.PIWOWARSKI Konrad SOL18Kormoran Olsztyn24.69688A
5.PISZCZOROWICZ Bartosz17Włókniarz 1925 Kalisz24.74684A
6.WĄGROWSKI Marcel17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki24.79680A
7.ANDREOSE Jan Luigi18AZS AWF Wrocław24.85675A
8.DOBRZYŃSKI Tomasz18G-8 Bielany Warszawa24.92669A
9.STĘPNIAK Kacper17Korona-Swim Kielce24.95667A
10.BOCHEŃ Tomasz17Juvenia Białystok24.96666?
KSIĄŻEK Jakub SSz18MKP Szczecin24.96666?
12.KUSTO Robert18Orka Lubań24.98664B
13.MARCINKOWSKI Borys17Delfin Toruń25.10655B
14.DZIEDZIC Dawid SR17MOSM Tychy25.37634B
15.DEREŃ Kacper18MKS 9 Dzierżoniów25.41631B
16.PERKOWSKI Wiktor SOL18Jagiellonka Warszawa25.58618B
MARCZUK Szymon SO17Unia Oświęcim25.58618B
18.KRÓLIK Paweł17Juvenia Białystok25.59618B
19.WINIATOWSKI Patryk SB17Piętnastka Bydgoszcz25.61616B
20.ŚWIDERSKI Bartłomiej18Pingwiny Warszawa25.67612B
21.JAZYKOW Filip17Juvenia Białystok25.72608R
22.AMPULSKI Remigiusz18Totis Viribus Świebodzin25.77605?
PRZYBYLSKI Michał SO18Unia Oświęcim25.77605?
BLACHURA Patryk SO17Victoria Kozy25.77605?
25.BRAUNTSCH Marek18AZS AWF Katowice25.87598
26.DYBA Jakub SP18Posnania Poznań25.90596
27.MACIEJEWSKI Kacper SWwa17Polonia Warszawa25.93594
28.SMUL Błażej17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki25.94593
29.PRZYBYŁA Kacper18Astromal Akwawit Leszno25.96592
30.BARGLOWSKI Mateusz18Astoria Bydgoszcz25.97591
31.SIECZEK Adrian SWwa17Polonia Warszawa26.06585
32.MISIARZ Adrian SK18Sparta Biłgoraj26.07584
33.MURAŃSKI Kacper17Gilus Gilowice26.12581
34.MILCZAREK Piotr18UKS 190 Łódź26.16578
WOROŻEWICZ Konrad SWR17Śląsk Wrocław26.16578
36.CZYŻAK Arkadiusz SR17Manta Kochłowice Ruda Śl.26.18577
37.ŁUKAWSKI Mikołaj17Korona-Swim Kielce26.21575
38.MAŁECKI Mateusz18AZS AWFiS Gdańsk26.29570
39.MAZUR Szymon18Orka Lubań26.38564
40.LEWKOWSKI Patryk17Shark Rudna26.39563
41.CHODAŃ Alan SOL18Kormoran Olsztyn26.40563
42.ŻAAK Robert17MOS Dąbrowa Górnicza26.42561
ZAWADZKI Szymon17Juvenia Białystok26.42561
44.WAŃKOWICZ Błażej17Warszawianka26.44560
45.DEMBSKI Patryk SB17Piętnastka Bydgoszcz26.45559
46.FIEDOSIUK Rafał SO17Unia Oświęcim26.50556
47.STERNAK Piotr18MKP Szczecin26.54554
48.KOPACKI Wiktor18AZS AWF Wrocław26.55553
49.BIELYKH Jegor18AZS UMCS Lublin26.61549
50.ROGOZIŃSKI Mateusz17KSZO Ostrowiec Św.26.68545
51.OLEJNIK Aleksander SSz18MKP Szczecin26.74541
52.WIDAWSKI Michał17Trójka Łódź26.75541
53.DĘBSKI Szymon17Nawa Skierniewice26.76540
SORDYL Mateusz SO17Victoria Kozy26.76540
55.ŚRAMA Gabriel SP17Warta Poznań26.82537
WOJTOWICZ Jakub18AZS AWF Katowice26.82537
57.MŁYNARCZYK Piotr SSz17MKP Szczecin26.87534
STRZESZEWSKI Aleks18Delfin Legionowo26.87534
59.OGORZAŁEK Kamil17Wodnik 29 Katowice26.90532
60.ŚWISTEK Krzysztof SR18AZS AWF Katowice26.94529
61.MICHNIEWSKI Tadeusz18Jagiellonka Warszawa26.96528
62.LENARTOWICZ Kacper17IKS Konstancin27.01525
63.NOWY Mateusz17Delfin Gdynia27.04524
64.JEZIORSKI Patryk SR17Manta Kochłowice Ruda Śl.27.05523
65.MIESZCZERIAKOW Mirosław18Wodnik Bielsk Podlaski27.06522
ŁAZARECKI Dominik18Piast Głogów27.06522
67.GĘBORYS Kacper18AZS AWF Biała Podl.27.08521
68.ZABOROWSKI Paweł18Jedynka Łódź27.10520
BOJARSKI Karol17CKS SMS Szczecin27.10520
70.GRZESZCZYK Kacper17Swim 10 Puławy27.21514
71.KŁAPA Filip SO18Unia Oświęcim27.27510
72.SKUBA Marcin18Orka Zamość27.29509
73.CIEŚLUKOWSKI Karol17Olimpijczyk Suwałki27.31508
74.LIPIŃSKI Piotr SSz17MKP Szczecin27.37505
DAHAN Daniel17G-8 Bielany Warszawa27.37505
76.WÓJCICKI Maciej SWwa17Aquator Kozienice27.54495
77.OLEJNICZAK Jędrzej17Astromal Akwawit Leszno27.55495
78.KIRYLUK Damian18Dwójka Morena Gdańsk27.70487
79.PINKOSZ Mateusz SWR18Piątka Konstantynów Łódzki27.90477
80.WŁODARCZYK Maciej17Pingwiny Warszawa27.97473
81.KOTAS Wiktor18Skra Bełchatów28.02470
82.WOŁOWICZ Mateusz SR17Victoria Racibórz28.14464
83.GIER Oliwer SOL17Kormoran Olsztyn28.17463
84.CZURCZAK Jakub17Sokół Rzeszów28.18462
85.KAWALEC Lech17Orka Zamość28.23460
86.JASIEWICZ Daniel SP17Extreme Team Oborniki28.30457
87.KACZMAREK Kacper17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki28.40452
88.LENCKOWSKI Rafał17Delfin Gdynia28.42451
89.NIEROŃSKI Sebastian17Jedynka Elbląg28.54445
GIL Bartosz17Wodnik Rawicz28.54445
91.KOŁODZIEJ Bartłomiej SSz17MKP Szczecin28.64441
92.CIEŚLIK Jakub17UKS 51 Lublin28.71437
93.BARTOSIEWICZ Adrian17BUKS Warszawa29.02423
94.MIKOŁAJCZAK Tomasz18AZS AWFiS Gdańsk29.14418
95.KUPIDURA Mikołaj17Barakuda Mińsk Mazowiecki29.18416
96.BOGUSZ Michał17Orka Lubań29.77392
DYSKW.CEZAK Kamil17Iskra Konin
M11 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 17
2016-03-12 - 9:20
Kobiet, 50m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
26.03
27.44
27.44
URBANCZYK Aleksandra
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
02305
00101
00101
Lublin
Szczecin
Szczecin
2015-12-19
2010-12-03
2010-12-03

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.NASKRĘT Agata18Astoria Bydgoszcz28.03768A
2.GUS Julia SB17Piętnastka Bydgoszcz29.24676A
3.DUDA Zuzanna SWR17Śląsk Wrocław29.26675A
4.SZKARŁAT Julia18Śląsk Wrocław29.43663A
5.PEDA Paulina18AZS AWF Katowice29.51658A
6.WOLNY Magdalena18CKS SMS Szczecin29.71645A
7.BERNAT Gabriela SL17Skarpa Lublin29.77641A
8.SUCHECKA Katarzyna17Ostrobramska Warszawa29.78640A
9.ĆWIL Angela17MKS Piaseczno30.01625A
10.OLSZEWSKA Nikola18MTS Kwidzyn30.22612A
11.KOŚCIK Patrycja SK18Sparta Biłgoraj30.31607B
12.NIEWIADOMSKA Adrianna17GOS Raszyn30.33606B
13.SŁUPEK Roksana SB17Piętnastka Bydgoszcz30.40602B
14.WĘCKOWSKA Ewa17Shark Rudna30.49596B
15.KOWALSKA Aleksandra SK17Płetwal Mława30.59590B
16.GALICKA Wiktoria17Kapry Armexim Pruszków30.83577B
17.JURA Klaudia17Meduza Pajęczno30.89573B
18.SZLACHCIC Wiktoria17MOS Dąbrowa Górnicza30.91572B
19.KARASZKIEWICZ Daria SB17Piętnastka Bydgoszcz31.14560B
20.CIEŚLIKOWSKA Zuzanna17Pingwiny Warszawa31.16559B
21.BARTYZEL Aleksandra18Manta Jelcz-Laskowice31.24554R
22.ROGOWSKA Angelika SK17Galicja Kraków31.34549R
23.WORONIECKA Weronika SB18Piętnastka Bydgoszcz31.38547
24.BAJURA Marta SR18Wodnik 29 Katowice31.40546
25.KRZYWAK Maria17Torpeda Oleśnica31.53539
26.WARIAN Karolina SK17Galicja Kraków31.64534
27.WOSICKA Wiktoria SSz18MKP Szczecin31.71530
28.KOZIK Anna18AZS AWF Katowice31.79526
29.SARNA Katarzyna18Nawa Skierniewice32.01515
30.KIELKA Elżbieta17Polonia Warszawa32.16508
31.JUJECZKA Martyna SP17Warta Poznań32.20506
32.SAMÓL Monika SB17Piętnastka Bydgoszcz32.56490
33.KARLIŃSKA Weronika18Wisła Puławy32.88475
34.GOŁASZEWSKA Monika18AZS AWFiS Gdańsk33.04468
35.KUBIK Martyna SR17Victoria Racibórz33.07467
36.GALIKOWSKA Paulina17AZS AWFiS Gdańsk33.53448
37.ŁUKASIK Wiktoria17Medyk Giżycko33.54448
38.PATOŁA Anna17Piast Głogów34.32418
39.KOSOWSKA Karolina17Meduza Pajęczno35.67372


<< TOP >>
Konkurencja 18
2016-03-12 - 9:25
Chłopców, 50m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
22.96
24.49
23.83
POLEWKA Tomasz
MURZYN Dawid
KAWĘCKI Radosław
00611
00106
00304
Netanya (ISR)
Ostrowiec Sw
Warsaw
2015-12-06
2014-12-19
2009-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.KAŹMIERCZAK Kamil17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki25.26680A
2.SKIERKA Jakub18Trops Kartuzy25.69647A
BIERNACKI Kacper SP18Znicz Koszalin25.69647A
4.OSTROWSKI Karol17MKP Szczecin25.93629A
5.ANDREOSE Jan Luigi18AZS AWF Wrocław26.01623A
6.DANILEWSKI Maciej SOL18Juvenia Białystok26.09617A
7.WIĘCKOWSKI Jakub SSz18MKP Szczecin26.25606A
8.BIEROŃSKI Michał17Śląsk Wrocław26.26605A
9.NIEDZIAŁEK Dominik SL18Skarpa Lublin26.34600A
10.SAWCZUK Oskar18Delfin-137 Łódź26.41595A
11.CUKANOW Michał17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki26.43594B
12.KIJEWSKI Kasper17Salos-Cortile Kielce26.48590B
13.GŁĄB Karol17Sokół Rzeszów26.49590B
14.CECERE Marco17Włókniarz 1925 Kalisz26.57584B
15.BLACHURA Patryk SO17Victoria Kozy26.73574B
16.FRANKE Paweł17G-8 Bielany Warszawa26.96559B
17.DZIADEK Jan18Jagiellonka Warszawa27.06553B
18.PERKOWSKI Wiktor SOL18Jagiellonka Warszawa27.17546B
19.SKIBA Dominik18Fala Ropczyce27.21544B
20.WLAZŁOWSKI Damian SWwa17Polonia Warszawa27.47529B
21.ŁUKAWSKI Mikołaj17Korona-Swim Kielce27.53525R
22.MAŁECKI Mateusz18AZS AWFiS Gdańsk27.54525R
23.JAGODZIŃSKI Oskar SSz18MKP Szczecin27.58522
24.BRYŁA Kamil SL17AZS UMCS Lublin27.63520
25.KRZYSZTOFOWICZ Maciej18Aquarius Słupsk27.74513
26.GĘBORYS Kacper18AZS AWF Biała Podl.27.79511
27.KAROLKIEWICZ Jakub17Delfin Tarnobrzeg27.81510
28.MAZUR Szymon18Orka Lubań27.84508
WOJTOWICZ Jakub18AZS AWF Katowice27.84508
30.MURAŃSKI Kacper17Gilus Gilowice28.02498
31.KOSTANOWICZ Artur18Polonia Warszawa28.05497
32.SZUSTAK Hubert17GOS Raszyn28.06496
33.KAMIŃSKI Piotr17Trójka Łódź28.18490
34.GRABEK Filip SL17AZS UMCS Lublin28.37480
35.SMUL Błażej17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki28.44476
36.KAŹMIERCZAK Marcin18Astromal Akwawit Leszno28.55471
37.SKUZA Artur17Wodnik Końskie28.67465
38.KULESZA Przemysław17Słowianka Gorzów Wlkp28.89454
39.ŚWISTEK Krzysztof SR18AZS AWF Katowice28.92453
40.JASTRZĄBEK Karol SR18Victoria Racibórz29.29436
41.PAWŁOWSKI Maksymilian17Polonia Warszawa29.56424
42.KAWALEC Lech17Orka Zamość29.70418
43.WŁODARCZYK Maciej17Pingwiny Warszawa29.99406
44.GIL Bartosz17Wodnik Rawicz31.54349
45.PODWIŃSKI Hubert18MKS 9 Dzierżoniów32.93307


<< TOP >>
Konkurencja 19
2016-03-12 - 9:30
Kobiet, 400m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
4:05.77
4:08.04
4:08.04
BARZYCKA Paulina
KILIJAŃSKA Donata
KILIJAŃSKA Donata
00114
00612
00612
Gorzow
Poznań
Poznań
2005-11-26
2011-12-17
2011-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.JANKOWSKA Klaudia18GIM 92 Ursynów W-wa4:22.19715A
50m:
100m:
30.29
1:04.04
30.29
33.75
150m:
200m:
1:37.41
2:10.99
33.37
33.58
250m:
300m:
2:44.00
3:17.05
33.01
33.05
350m:
400m:
3:50.00
4:22.19
32.95
32.19
2.WOJCIECHOWSKA Joanna18Orlik Lublin4:22.96709A
50m:
100m:
31.11
1:04.82
31.11
33.71
150m:
200m:
1:38.38
2:12.50
33.56
34.12
250m:
300m:
2:45.07
3:17.98
32.57
32.91
350m:
400m:
3:51.40
4:22.96
33.42
31.56
3.ANDRZEJEWSKA Kamila SL17Lider Chełm4:23.45705A
50m:
100m:
31.52
1:05.31
31.52
33.79
150m:
200m:
1:39.27
2:13.28
33.96
34.01
250m:
300m:
2:46.47
3:19.64
33.19
33.17
350m:
400m:
3:52.48
4:23.45
32.84
30.97
4.JANISZEWSKA Dominika17AZS AWF Warszawa4:24.55696A
50m:
100m:
30.06
1:03.06
30.06
33.00
150m:
200m:
1:36.34
2:09.97
33.28
33.63
250m:
300m:
2:43.28
3:16.81
33.31
33.53
350m:
400m:
3:50.62
4:24.55
33.81
33.93
5.PIECHOTA Paulina17UKS 190 Łódź4:25.22691A
50m:
100m:
30.22
1:03.19
30.22
32.97
150m:
200m:
1:36.46
2:10.02
33.27
33.56
250m:
300m:
2:43.24
3:16.70
33.22
33.46
350m:
400m:
3:50.66
4:25.22
33.96
34.56
6.ROMAN Magdalena17G-8 Bielany Warszawa4:27.84671A
50m:
100m:
30.70
1:03.91
30.70
33.21
150m:
200m:
1:37.65
2:11.57
33.74
33.92
250m:
300m:
2:45.28
3:19.40
33.71
34.12
350m:
400m:
3:53.81
4:27.84
34.41
34.03
7.WARDZIŃSKA Martyna18Trójka Łódź4:28.66665A
50m:
100m:
31.17
1:04.61
31.17
33.44
150m:
200m:
1:38.34
2:12.52
33.73
34.18
250m:
300m:
2:46.58
3:20.76
34.06
34.18
350m:
400m:
3:55.06
4:28.66
34.30
33.60
8.GAWLICKA Maja18Korner Zielona Góra4:28.92663A
50m:
100m:
31.40
1:05.31
31.40
33.91
150m:
200m:
1:39.87
2:14.46
34.56
34.59
250m:
300m:
2:48.27
3:22.40
33.81
34.13
350m:
400m:
3:56.46
4:28.92
34.06
32.46
9.ZROBEK Natalia17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki4:30.15654A
50m:
100m:
30.60
1:03.63
30.60
33.03
150m:
200m:
1:37.66
2:12.13
34.03
34.47
250m:
300m:
2:46.83
3:22.13
34.70
35.30
350m:
400m:
3:57.04
4:30.15
34.91
33.11
10.ROGOWSKA Paulina18Salos-Cortile Kielce4:30.85649A
50m:
100m:
30.52
1:04.39
30.52
33.87
150m:
200m:
1:38.91
2:13.37
34.52
34.46
250m:
300m:
2:47.63
3:22.27
34.26
34.64
350m:
400m:
3:57.05
4:30.85
34.78
33.80
11.WĘCŁAWIAK Irena18GIM 92 Ursynów W-wa4:31.03647B
50m:
100m:
31.47
1:05.24
31.47
33.77
150m:
200m:
1:39.92
2:14.64
34.68
34.72
250m:
300m:
2:48.81
3:23.03
34.17
34.22
350m:
400m:
3:57.58
4:31.03
34.55
33.45
12.LICHWA Dominika17AZS AWF Katowice4:31.14647B
50m:
100m:
31.04
1:04.81
31.04
33.77
150m:
200m:
1:39.21
2:14.25
34.40
35.04
250m:
300m:
2:49.26
3:24.02
35.01
34.76
350m:
400m:
3:58.32
4:31.14
34.30
32.82
13.ZAJĄC Oliwia18Juvenia Wrocław4:31.53644B
50m:
100m:
31.23
1:04.75
31.23
33.52
150m:
200m:
1:39.25
2:14.04
34.50
34.79
250m:
300m:
2:48.93
3:23.69
34.89
34.76
350m:
400m:
3:58.38
4:31.53
34.69
33.15
14.SŁUPEK Roksana SB17Piętnastka Bydgoszcz4:31.68643B
50m:
100m:
30.55
1:04.24
30.55
33.69
150m:
200m:
1:38.98
2:13.94
34.74
34.96
250m:
300m:
2:48.71
3:23.60
34.77
34.89
350m:
400m:
3:58.53
4:31.68
34.93
33.15
15.KRÓL Oliwia17Trójka Łódź4:32.04640B
50m:
100m:
31.56
1:05.29
31.56
33.73
150m:
200m:
1:39.54
2:14.03
34.25
34.49
250m:
300m:
2:48.40
3:23.10
34.37
34.70
350m:
400m:
3:57.95
4:32.04
34.85
34.09
16.LESZCZYŃSKA Klaudia Julia SO17Unia Oświęcim4:32.56637B
50m:
100m:
30.40
1:04.22
30.40
33.82
150m:
200m:
1:37.95
2:12.15
33.73
34.20
250m:
300m:
2:46.51
3:21.90
34.36
35.39
350m:
400m:
3:57.50
4:32.56
35.60
35.06
17.ADAMCZYK Agata17Aligator Gorzyce4:32.82635B
50m:
100m:
31.48
1:05.60
31.48
34.12
150m:
200m:
1:40.42
2:15.66
34.82
35.24
250m:
300m:
2:50.79
3:25.71
35.13
34.92
350m:
400m:
4:00.64
4:32.82
34.93
32.18
18.PALKA Maria SO17Unia Oświęcim4:34.25625B
50m:
100m:
32.10
1:06.77
32.10
34.67
150m:
200m:
1:41.46
2:16.43
34.69
34.97
250m:
300m:
2:50.96
3:25.60
34.53
34.64
350m:
400m:
4:00.51
4:34.25
34.91
33.74
19.ZADUMIŃSKA Weronika17AZS AWF Warszawa4:36.81608B
50m:
100m:
31.22
1:05.07
31.22
33.85
150m:
200m:
1:40.04
2:15.12
34.97
35.08
250m:
300m:
2:50.53
3:26.10
35.41
35.57
350m:
400m:
4:01.83
4:36.81
35.73
34.98
20.RZEPCZYŃSKA Patrycja SO17Unia Oświęcim4:36.96607B
50m:
100m:
31.01
1:04.94
31.01
33.93
150m:
200m:
1:39.90
2:15.51
34.96
35.61
250m:
300m:
2:50.87
3:26.56
35.36
35.69
350m:
400m:
4:02.29
4:36.96
35.73
34.67
21.BEDNAREK Aleksandra18Jedynka Łódź4:37.42604R
50m:
100m:
32.08
1:07.13
32.08
35.05
150m:
200m:
1:41.55
2:16.42
34.42
34.87
250m:
300m:
2:51.45
3:26.98
35.03
35.53
350m:
400m:
4:02.27
4:37.42
35.29
35.15
22.ŚLICZNIAK Weronika SL17AZS UMCS Lublin4:37.86601R
50m:
100m:
31.81
1:06.14
31.81
34.33
150m:
200m:
1:41.04
2:16.54
34.90
35.50
250m:
300m:
2:51.93
3:27.32
35.39
35.39
350m:
400m:
4:02.85
4:37.86
35.53
35.01
23.RUTKOWSKA Wiktoria SB17Piętnastka Bydgoszcz4:42.27573
50m:
100m:
32.37
1:07.59
32.37
35.22
150m:
200m:
1:43.23
2:18.84
35.64
35.61
250m:
300m:
2:54.58
3:30.82
35.74
36.24
350m:
400m:
4:07.12
4:42.27
36.30
35.15
24.JANECKA Zuzanna17AZS AWF Katowice4:44.53559
50m:
100m:
31.31
1:05.96
31.31
34.65
150m:
200m:
1:41.29
2:17.06
35.33
35.77
250m:
300m:
2:53.45
3:30.29
36.39
36.84
350m:
400m:
4:07.33
4:44.53
37.04
37.20
25.ŁOSAK Wiktoria SK18KSZO Ostrowiec Św.4:44.66559
50m:
100m:
33.09
1:09.03
33.09
35.94
150m:
200m:
1:45.79
2:21.92
36.76
36.13
250m:
300m:
2:57.98
3:34.24
36.06
36.26
350m:
400m:
4:10.09
4:44.66
35.85
34.57
26.KONDRASIUK Małgorzata18Warszawianka4:44.71558
50m:
100m:
30.36
1:04.16
30.36
33.80
150m:
200m:
1:39.24
2:15.21
35.08
35.97
250m:
300m:
2:51.94
3:30.10
36.73
38.16
350m:
400m:
4:08.71
4:44.71
38.61
36.00
27.PYRLIK Paulina SO17Unia Oświęcim4:48.66536
50m:
100m:
32.86
1:08.78
32.86
35.92
150m:
200m:
1:44.98
2:21.37
36.20
36.39
250m:
300m:
2:58.10
3:35.09
36.73
36.99
350m:
400m:
4:12.49
4:48.66
37.40
36.17
28.MESJASZ Julia18Meduza Pajęczno4:49.63530
50m:
100m:
32.26
1:07.25
32.26
34.99
150m:
200m:
1:43.07
2:20.14
35.82
37.07
250m:
300m:
2:57.45
3:35.19
37.31
37.74
350m:
400m:
4:13.11
4:49.63
37.92
36.52
29.CIEŚLIKOWSKA Zuzanna17Pingwiny Warszawa4:50.11528
50m:
100m:
31.67
1:07.46
31.67
35.79
150m:
200m:
1:44.45
2:21.66
36.99
37.21
250m:
300m:
2:59.50
3:37.04
37.84
37.54
350m:
400m:
4:14.16
4:50.11
37.12
35.95
30.SMOLUCHOWSKA Magdalena18AZS AWFiS Gdańsk4:52.56515
50m:
100m:
32.61
1:08.57
32.61
35.96
150m:
200m:
1:45.57
2:22.48
37.00
36.91
250m:
300m:
2:59.62
3:37.60
37.14
37.98
350m:
400m:
4:15.50
4:52.56
37.90
37.06
31.ZIÓŁKOWSKA Daria18Delfin Toruń4:55.41500
50m:
100m:
33.59
1:10.12
33.59
36.53
150m:
200m:
1:46.97
2:24.46
36.85
37.49
250m:
300m:
3:01.99
3:39.79
37.53
37.80
350m:
400m:
4:18.14
4:55.41
38.35
37.27
32.KUCZMAR Gabriela18Polonia Warszawa4:57.53489
50m:
100m:
33.37
1:10.11
33.37
36.74
150m:
200m:
1:47.87
2:26.02
37.76
38.15
250m:
300m:
3:03.81
3:41.67
37.79
37.86
350m:
400m:
4:19.47
4:57.53
37.80
38.06
33.TURZA Patrycja18Huragan Sosnowiec5:02.95463
50m:
100m:
32.94
1:09.92
32.94
36.98
150m:
200m:
1:48.52
2:27.77
38.60
39.25
250m:
300m:
3:07.06
3:46.12
39.29
39.06
350m:
400m:
4:25.74
5:02.95
39.62
37.21
34.SZEWCZYK Dominika17Ruch Grudziądz5:11.53426
50m:
100m:
34.80
1:13.20
34.80
38.40
150m:
200m:
1:52.58
2:32.03
39.38
39.45
250m:
300m:
3:12.15
3:52.10
40.12
39.95
350m:
400m:
4:32.45
5:11.53
40.35
39.08
35.FIL Konstancja SL17Skarpa Lublin5:13.07420
50m:
100m:
34.03
1:11.65
34.03
37.62
150m:
200m:
1:50.43
2:30.31
38.78
39.88
250m:
300m:
3:10.88
3:52.11
40.57
41.23
350m:
400m:
4:34.18
5:13.07
42.07
38.89
36.ŁUCZAK Marta17Iskra Konin5:33.68347
50m:
100m:
34.19
1:13.20
34.19
39.01
150m:
200m:
1:55.08
2:38.66
41.88
43.58
250m:
300m:
3:22.82
4:06.96
44.16
44.14
350m:
400m:
4:50.91
5:33.68
43.95
42.77


<< TOP >>
Konkurencja 20
2016-03-12 - 9:52
Chłopców, 400m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
3:37.57
3:45.26
3:41.69
WOJDAK Wojciech
WOJDAK Wojciech
WOJDAK Wojciech
01006
01006
01006
Netanya (ISR)
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw
2015-12-02
2013-12-19
2014-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.KAŁUŻYŃSKI Antoni17Warszawianka3:52.57760A
50m:
100m:
26.86
55.83
26.86
28.97
150m:
200m:
1:25.18
1:55.01
29.35
29.83
250m:
300m:
2:24.66
2:54.67
29.65
30.01
350m:
400m:
3:23.87
3:52.57
29.20
28.70
2.ARNDT Mateusz18Delfin Gdynia3:52.99756A
50m:
100m:
26.69
55.64
26.69
28.95
150m:
200m:
1:25.15
1:54.81
29.51
29.66
250m:
300m:
2:24.39
2:54.18
29.58
29.79
350m:
400m:
3:24.09
3:52.99
29.91
28.90
3.PARZYNOWSKI Wojciech17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki3:54.69739A
50m:
100m:
26.66
55.80
26.66
29.14
150m:
200m:
1:25.33
1:54.98
29.53
29.65
250m:
300m:
2:24.88
2:54.74
29.90
29.86
350m:
400m:
3:24.71
3:54.69
29.97
29.98
4.DEREŃ Kacper18MKS 9 Dzierżoniów3:56.13726A
50m:
100m:
26.87
56.05
26.87
29.18
150m:
200m:
1:25.69
1:55.60
29.64
29.91
250m:
300m:
2:25.91
2:56.62
30.31
30.71
350m:
400m:
3:27.29
3:56.13
30.67
28.84
5.KASZTELAN Mateusz SOL18Kormoran Olsztyn3:56.45723A
50m:
100m:
26.09
55.04
26.09
28.95
150m:
200m:
1:25.09
1:55.48
30.05
30.39
250m:
300m:
2:26.00
2:56.56
30.52
30.56
350m:
400m:
3:27.14
3:56.45
30.58
29.31
6.ULATOWSKI Wojciech SOL18Kormoran Olsztyn3:56.57722A
50m:
100m:
27.77
57.46
27.77
29.69
150m:
200m:
1:27.35
1:57.71
29.89
30.36
250m:
300m:
2:27.82
2:57.87
30.11
30.05
350m:
400m:
3:28.01
3:56.57
30.14
28.56
7.KRAWCZYK Paweł17BUKS Warszawa3:56.93718A
50m:
100m:
26.98
56.34
26.98
29.36
150m:
200m:
1:26.25
1:56.69
29.91
30.44
250m:
300m:
2:27.13
2:57.41
30.44
30.28
350m:
400m:
3:27.49
3:56.93
30.08
29.44
8.DĘBSKI Dominik SSz18MKP Szczecin3:57.51713A
50m:
100m:
27.43
57.09
27.43
29.66
150m:
200m:
1:27.05
1:57.05
29.96
30.00
250m:
300m:
2:27.23
2:57.46
30.18
30.23
350m:
400m:
3:28.01
3:57.51
30.55
29.50
9.RÓJ Konrad SSz18MKP Szczecin3:57.75711A
50m:
100m:
27.05
56.27
27.05
29.22
150m:
200m:
1:26.18
1:56.24
29.91
30.06
250m:
300m:
2:26.67
2:57.34
30.43
30.67
350m:
400m:
3:28.09
3:57.75
30.75
29.66
10.CHMIELEWSKI Jakub17Śląsk Wrocław3:58.62703A
50m:
100m:
27.20
57.49
27.20
30.29
150m:
200m:
1:27.63
1:58.21
30.14
30.58
250m:
300m:
2:28.95
2:59.90
30.74
30.95
350m:
400m:
3:30.52
3:58.62
30.62
28.10
11.MACNER Michał SOL17Kormoran Olsztyn4:00.64686B
50m:
100m:
27.42
57.50
27.42
30.08
150m:
200m:
1:27.77
1:58.30
30.27
30.53
250m:
300m:
2:29.16
2:59.94
30.86
30.78
350m:
400m:
3:30.61
4:00.64
30.67
30.03
12.FRĄCZEK Paweł18AZS AWFiS Gdańsk4:01.52678B
50m:
100m:
28.01
57.95
28.01
29.94
150m:
200m:
1:28.24
1:58.80
30.29
30.56
250m:
300m:
2:29.43
3:00.20
30.63
30.77
350m:
400m:
3:31.39
4:01.52
31.19
30.13
13.MAŁYSKA Bartosz SL17Skarpa Lublin4:01.85675B
50m:
100m:
28.19
58.62
28.19
30.43
150m:
200m:
1:29.44
2:00.11
30.82
30.67
250m:
300m:
2:30.49
3:01.44
30.38
30.95
350m:
400m:
3:32.38
4:01.85
30.94
29.47
14.STANEK Adam SO17Unia Oświęcim4:02.11673B
50m:
100m:
27.87
57.75
27.87
29.88
150m:
200m:
1:28.08
1:58.47
30.33
30.39
250m:
300m:
2:29.17
3:00.18
30.70
31.01
350m:
400m:
3:31.79
4:02.11
31.61
30.32
15.KEMPA Mikołaj SO17MMKS Kędzierzyn-Koźle4:03.32663B
50m:
100m:
27.81
58.07
27.81
30.26
150m:
200m:
1:28.96
1:59.94
30.89
30.98
250m:
300m:
2:30.93
3:01.71
30.99
30.78
350m:
400m:
3:32.84
4:03.32
31.13
30.48
16.BRUŹDZIAK Maciej SOL18Kormoran Olsztyn4:03.63661B
50m:
100m:
27.73
57.89
27.73
30.16
150m:
200m:
1:28.75
1:59.95
30.86
31.20
250m:
300m:
2:30.92
3:01.98
30.97
31.06
350m:
400m:
3:33.31
4:03.63
31.33
30.32
17.TOPOLSKI Arkadiusz SO18Unia Oświęcim4:03.78660B
50m:
100m:
26.23
55.24
26.23
29.01
150m:
200m:
1:25.26
1:56.15
30.02
30.89
250m:
300m:
2:27.70
2:59.87
31.55
32.17
350m:
400m:
3:32.10
4:03.78
32.23
31.68
18.MARCZUK Szymon SO17Unia Oświęcim4:05.21648B
50m:
100m:
27.80
58.99
27.80
31.19
150m:
200m:
1:30.45
2:02.03
31.46
31.58
250m:
300m:
2:33.61
3:04.98
31.58
31.37
350m:
400m:
3:36.20
4:05.21
31.22
29.01
19.JARMUŁA Miłosz SK18Jordan Kraków4:05.29647B
50m:
100m:
26.82
56.42
26.82
29.60
150m:
200m:
1:27.17
1:58.61
30.75
31.44
250m:
300m:
2:29.99
3:02.04
31.38
32.05
350m:
400m:
3:34.37
4:05.29
32.33
30.92
20.LENARTOWICZ Kacper17IKS Konstancin4:05.63645B
50m:
100m:
27.56
58.21
27.56
30.65
150m:
200m:
1:29.16
2:00.79
30.95
31.63
250m:
300m:
2:32.30
3:03.79
31.51
31.49
350m:
400m:
3:35.33
4:05.63
31.54
30.30
21.NAPIERAJ Jan SOL18Pirania-Targówek Warszawa4:05.78644R
50m:
100m:
27.44
57.99
27.44
30.55
150m:
200m:
1:29.32
2:00.99
31.33
31.67
250m:
300m:
2:32.58
3:04.38
31.59
31.80
350m:
400m:
3:35.89
4:05.78
31.51
29.89
22.SZCZEPAŃSKI Kacper17Astoria Bydgoszcz4:06.03642R
50m:
100m:
27.55
57.76
27.55
30.21
150m:
200m:
1:28.55
1:59.99
30.79
31.44
250m:
300m:
2:31.10
3:03.07
31.11
31.97
350m:
400m:
3:34.74
4:06.03
31.67
31.29
23.PAWEŁEK Paweł SWwa17Polonia Warszawa4:06.26640
50m:
100m:
28.13
59.12
28.13
30.99
150m:
200m:
1:30.67
2:02.14
31.55
31.47
250m:
300m:
2:33.30
3:04.39
31.16
31.09
350m:
400m:
3:35.59
4:06.26
31.20
30.67
KOLANOWSKI Wiktor SK17Galicja Kraków4:06.26640
50m:
100m:
28.30
59.10
28.30
30.80
150m:
200m:
1:30.06
2:01.55
30.96
31.49
250m:
300m:
2:32.40
3:03.84
30.85
31.44
350m:
400m:
3:35.82
4:06.26
31.98
30.44
25.BOCHNOWSKI Maciej18Bobry Dębica4:06.34639
50m:
100m:
27.90
58.55
27.90
30.65
150m:
200m:
1:29.69
2:01.09
31.14
31.40
250m:
300m:
2:32.14
3:03.37
31.05
31.23
350m:
400m:
3:35.01
4:06.34
31.64
31.33
26.POPIS Emil SSz18MKP Szczecin4:06.70636
50m:
100m:
28.00
58.31
28.00
30.31
150m:
200m:
1:29.41
2:00.54
31.10
31.13
250m:
300m:
2:32.22
3:03.96
31.68
31.74
350m:
400m:
3:35.73
4:06.70
31.77
30.97
27.KĘPA Kacper SWwa17Polonia Warszawa4:06.74636
50m:
100m:
28.65
59.65
28.65
31.00
150m:
200m:
1:31.20
2:02.72
31.55
31.52
250m:
300m:
2:33.56
3:04.48
30.84
30.92
350m:
400m:
3:35.86
4:06.74
31.38
30.88
28.RYBAK Konrad SOL18Pirania-Targówek Warszawa4:07.39631
50m:
100m:
27.87
58.40
27.87
30.53
150m:
200m:
1:29.84
2:01.15
31.44
31.31
250m:
300m:
2:32.63
3:04.23
31.48
31.60
350m:
400m:
3:36.11
4:07.39
31.88
31.28
29.MICHNIEWSKI Tadeusz18Jagiellonka Warszawa4:07.61629
50m:
100m:
29.31
1:00.33
29.31
31.02
150m:
200m:
1:32.19
2:03.59
31.86
31.40
250m:
300m:
2:35.00
3:06.15
31.41
31.15
350m:
400m:
3:37.62
4:07.61
31.47
29.99
30.SĘCZEK Szymon17Trójka Łódź4:07.87627
50m:
100m:
28.29
59.65
28.29
31.36
150m:
200m:
1:31.50
2:03.32
31.85
31.82
250m:
300m:
2:34.71
3:06.15
31.39
31.44
350m:
400m:
3:37.24
4:07.87
31.09
30.63
31.CHRAPEK Marcin18Delfin Cieszyn4:07.93627
50m:
100m:
28.63
59.65
28.63
31.02
150m:
200m:
1:31.16
2:02.75
31.51
31.59
250m:
300m:
2:33.17
3:04.36
30.42
31.19
350m:
400m:
3:36.19
4:07.93
31.83
31.74
32.KUCZMA Jędrzej18Śląsk Wrocław4:08.09626
50m:
100m:
28.84
59.98
28.84
31.14
150m:
200m:
1:31.62
2:03.02
31.64
31.40
250m:
300m:
2:34.54
3:05.92
31.52
31.38
350m:
400m:
3:37.32
4:08.09
31.40
30.77
33.BRYŁA Kamil SL17AZS UMCS Lublin4:08.81620
50m:
100m:
27.67
57.43
27.67
29.76
150m:
200m:
1:28.27
1:59.93
30.84
31.66
250m:
300m:
2:32.11
3:04.62
32.18
32.51
350m:
400m:
3:37.05
4:08.81
32.43
31.76
34.KOMOSA Maciej SWwa17Polonia Warszawa4:09.31617
50m:
100m:
27.56
57.66
27.56
30.10
150m:
200m:
1:29.09
2:00.78
31.43
31.69
250m:
300m:
2:32.78
3:05.20
32.00
32.42
350m:
400m:
3:37.90
4:09.31
32.70
31.41
GRZYMSKI Mateusz18Śląsk Wrocław4:09.31617
50m:
100m:
28.75
1:00.06
28.75
31.31
150m:
200m:
1:31.88
2:03.63
31.82
31.75
250m:
300m:
2:35.33
3:07.10
31.70
31.77
350m:
400m:
3:38.93
4:09.31
31.83
30.38
36.STOSZEK Szymon17Aligator Gorzyce4:09.76613
50m:
100m:
28.22
59.12
28.22
30.90
150m:
200m:
1:30.51
2:02.34
31.39
31.83
250m:
300m:
2:34.78
3:07.14
32.44
32.36
350m:
400m:
3:39.66
4:09.76
32.52
30.10
37.SZAREK Dawid17Śląsk Wrocław4:09.78613
50m:
100m:
28.25
59.70
28.25
31.45
150m:
200m:
1:31.68
2:03.60
31.98
31.92
250m:
300m:
2:35.42
3:07.58
31.82
32.16
350m:
400m:
3:39.35
4:09.78
31.77
30.43
38.WASIUK Jakub SO17MMKS Kędzierzyn-Koźle4:09.91612
50m:
100m:
29.09
1:00.71
29.09
31.62
150m:
200m:
1:32.21
2:04.13
31.50
31.92
250m:
300m:
2:35.98
3:07.89
31.85
31.91
350m:
400m:
3:39.71
4:09.91
31.82
30.20
39.PAWLINIAK Mariusz17Wodnik 29 Katowice4:10.07611
50m:
100m:
28.63
59.82
28.63
31.19
150m:
200m:
1:31.34
2:03.30
31.52
31.96
250m:
300m:
2:34.80
3:06.86
31.50
32.06
350m:
400m:
3:38.75
4:10.07
31.89
31.32
40.MAZUR Dominik SO17Unia Oświęcim4:10.08611
50m:
100m:
27.71
58.44
27.71
30.73
150m:
200m:
1:29.52
2:01.26
31.08
31.74
250m:
300m:
2:33.53
3:06.13
32.27
32.60
350m:
400m:
3:38.57
4:10.08
32.44
31.51
41.PIĄTEK Michał17Korona Kraków4:10.66607
50m:
100m:
27.90
58.44
27.90
30.54
150m:
200m:
1:29.92
2:02.01
31.48
32.09
250m:
300m:
2:34.07
3:06.39
32.06
32.32
350m:
400m:
3:38.74
4:10.66
32.35
31.92
42.MATURA Klaudiusz SR18Victoria Racibórz4:11.07604
50m:
100m:
28.69
59.73
28.69
31.04
150m:
200m:
1:31.49
2:03.62
31.76
32.13
250m:
300m:
2:36.11
3:08.52
32.49
32.41
350m:
400m:
3:40.35
4:11.07
31.83
30.72
43.OLEKSY Hubert SB18Piętnastka Bydgoszcz4:11.33602
50m:
100m:
28.13
59.78
28.13
31.65
150m:
200m:
1:31.56
2:03.76
31.78
32.20
250m:
300m:
2:35.65
3:08.07
31.89
32.42
350m:
400m:
3:40.44
4:11.33
32.37
30.89
44.ZABOROWSKI Paweł18Jedynka Łódź4:12.34595
50m:
100m:
28.07
59.17
28.07
31.10
150m:
200m:
1:30.97
2:03.13
31.80
32.16
250m:
300m:
2:35.46
3:08.04
32.33
32.58
350m:
400m:
3:40.79
4:12.34
32.75
31.55
45.MAŃCZAK Błażej18Delfin Gdynia4:12.46594
50m:
100m:
28.60
58.77
28.60
30.17
150m:
200m:
1:29.55
2:01.05
30.78
31.50
250m:
300m:
2:33.12
3:05.58
32.07
32.46
350m:
400m:
3:38.85
4:12.46
33.27
33.61
46.HOJDA Bartłomiej SO18Unia Oświęcim4:12.70592
50m:
100m:
28.63
59.70
28.63
31.07
150m:
200m:
1:31.38
2:02.99
31.68
31.61
250m:
300m:
2:35.14
3:07.47
32.15
32.33
350m:
400m:
3:40.44
4:12.70
32.97
32.26
47.DEMBSKI Patryk SB17Piętnastka Bydgoszcz4:12.97590
50m:
100m:
27.18
57.53
27.18
30.35
150m:
200m:
1:29.23
2:01.65
31.70
32.42
250m:
300m:
2:34.15
3:07.26
32.50
33.11
350m:
400m:
3:40.29
4:12.97
33.03
32.68
48.SIECZEK Adrian SWwa17Polonia Warszawa4:14.52579
50m:
100m:
27.61
57.92
27.61
30.31
150m:
200m:
1:29.59
2:01.97
31.67
32.38
250m:
300m:
2:34.70
3:07.89
32.73
33.19
350m:
400m:
3:41.25
4:14.52
33.36
33.27
49.GIER Oliwer SOL17Kormoran Olsztyn4:14.79578
50m:
100m:
28.03
59.19
28.03
31.16
150m:
200m:
1:31.13
2:03.31
31.94
32.18
250m:
300m:
2:35.78
3:09.21
32.47
33.43
350m:
400m:
3:42.90
4:14.79
33.69
31.89
50.GRABARCZYK Olaf SR18Victoria Racibórz4:15.68572
50m:
100m:
29.51
1:01.39
29.51
31.88
150m:
200m:
1:33.78
2:06.41
32.39
32.63
250m:
300m:
2:39.01
3:11.41
32.60
32.40
350m:
400m:
3:43.93
4:15.68
32.52
31.75
51.PRÓSZYŃSKI Igor17MKP Szczecin4:15.78571
50m:
100m:
28.93
1:00.58
28.93
31.65
150m:
200m:
1:32.83
2:05.72
32.25
32.89
250m:
300m:
2:38.02
3:10.69
32.30
32.67
350m:
400m:
3:43.30
4:15.78
32.61
32.48
52.CZERNIAK Konrad SL18Skarpa Lublin4:15.84571
50m:
100m:
28.48
59.79
28.48
31.31
150m:
200m:
1:32.06
2:04.62
32.27
32.56
250m:
300m:
2:36.95
3:09.71
32.33
32.76
350m:
400m:
3:43.00
4:15.84
33.29
32.84
53.WAWRZYŃCZAK Alan SL17Skarpa Lublin4:16.42567
50m:
100m:
29.57
1:01.33
29.57
31.76
150m:
200m:
1:33.96
2:06.86
32.63
32.90
250m:
300m:
2:39.66
3:12.30
32.80
32.64
350m:
400m:
3:44.98
4:16.42
32.68
31.44
54.ZBROŻEK Radosław17Galicja Kraków4:18.64552
50m:
100m:
28.41
59.84
28.41
31.43
150m:
200m:
1:32.56
2:06.01
32.72
33.45
250m:
300m:
2:39.61
3:13.11
33.60
33.50
350m:
400m:
3:46.33
4:18.64
33.22
32.31
55.NOWY Mateusz17Delfin Gdynia4:18.74552
50m:
100m:
29.68
1:02.03
29.68
32.35
150m:
200m:
1:34.47
2:07.68
32.44
33.21
250m:
300m:
2:40.65
3:13.75
32.97
33.10
350m:
400m:
3:47.30
4:18.74
33.55
31.44
56.LESIK Radosław SR18Victoria Racibórz4:19.25548
50m:
100m:
28.95
1:01.23
28.95
32.28
150m:
200m:
1:33.97
2:07.00
32.74
33.03
250m:
300m:
2:40.18
3:13.76
33.18
33.58
350m:
400m:
3:47.05
4:19.25
33.29
32.20
57.SADOWSKI Adrian SOL17GOS Raszyn4:20.04543
50m:
100m:
28.74
1:00.04
28.74
31.30
150m:
200m:
1:31.50
2:03.55
31.46
32.05
250m:
300m:
2:35.90
3:10.11
32.35
34.21
350m:
400m:
3:45.24
4:20.04
35.13
34.80
58.CHROMIK Szymon SR17MOS Dąbrowa Górnicza4:20.60540
50m:
100m:
27.53
58.17
27.53
30.64
150m:
200m:
1:29.75
2:02.28
31.58
32.53
250m:
300m:
2:35.72
3:10.59
33.44
34.87
350m:
400m:
3:46.10
4:20.60
35.51
34.50
59.GRABEK Filip SL17AZS UMCS Lublin4:20.63540
50m:
100m:
29.09
1:01.64
29.09
32.55
150m:
200m:
1:34.94
2:08.25
33.30
33.31
250m:
300m:
2:41.35
3:14.67
33.10
33.32
350m:
400m:
3:48.25
4:20.63
33.58
32.38
60.SUMARA Beniamin17AZS AWF Katowice4:20.66539
50m:
100m:
28.90
1:00.53
28.90
31.63
150m:
200m:
1:32.94
2:05.11
32.41
32.17
250m:
300m:
2:37.49
3:11.39
32.38
33.90
350m:
400m:
3:46.03
4:20.66
34.64
34.63
61.GĄSIOR Sebastian SL17AZS UMCS Lublin4:21.47534
50m:
100m:
29.74
1:02.69
29.74
32.95
150m:
200m:
1:36.34
2:10.42
33.65
34.08
250m:
300m:
2:43.19
3:16.31
32.77
33.12
350m:
400m:
3:49.34
4:21.47
33.03
32.13
62.BARAN Jan17AZS AWF Katowice4:21.75533
50m:
100m:
28.83
1:01.11
28.83
32.28
150m:
200m:
1:34.30
2:07.95
33.19
33.65
250m:
300m:
2:41.66
3:15.72
33.71
34.06
350m:
400m:
3:48.96
4:21.75
33.24
32.79
63.SZYMKOWIAK Krystian18Słowianka Gorzów Wlkp4:22.64527
50m:
100m:
29.34
1:02.05
29.34
32.71
150m:
200m:
1:35.13
2:08.72
33.08
33.59
250m:
300m:
2:42.63
3:16.37
33.91
33.74
350m:
400m:
3:50.34
4:22.64
33.97
32.30
64.SKUBA Marcin18Orka Zamość4:23.15524
50m:
100m:
29.76
1:02.50
29.76
32.74
150m:
200m:
1:35.59
2:09.21
33.09
33.62
250m:
300m:
2:42.47
3:15.98
33.26
33.51
350m:
400m:
3:50.23
4:23.15
34.25
32.92
65.ŁAZARECKI Dominik18Piast Głogów4:31.46477
50m:
100m:
28.30
59.47
28.30
31.17
150m:
200m:
1:31.66
2:05.91
32.19
34.25
250m:
300m:
2:41.59
3:17.94
35.68
36.35
350m:
400m:
3:55.07
4:31.46
37.13
36.39
66.BARTOSZEWSKI Jan17AZS AWFiS Gdańsk4:34.45462
50m:
100m:
30.18
1:03.18
30.18
33.00
150m:
200m:
1:37.48
2:12.65
34.30
35.17
250m:
300m:
2:48.20
3:24.26
35.55
36.06
350m:
400m:
3:59.93
4:34.45
35.67
34.52
67.TURKIEWICZ Maciej18Orka Lubań4:38.99440
50m:
100m:
30.98
1:04.89
30.98
33.91
150m:
200m:
1:39.83
2:15.95
34.94
36.12
250m:
300m:
2:51.85
3:28.61
35.90
36.76
350m:
400m:
4:05.31
4:38.99
36.70
33.68
68.LUBAŃSKI Sebastian17BUKS Warszawa4:56.61366
50m:
100m:
32.09
1:09.22
32.09
37.13
150m:
200m:
1:47.55
2:26.83
38.33
39.28
250m:
300m:
3:04.99
3:43.86
38.16
38.87
350m:
400m:
4:21.67
4:56.61
37.81
34.94


<< TOP >>
Konkurencja 21
2016-03-12 - 10:27
Kobiet, 200m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
2:23.24
2:24.90
2:23.24
DULIAN Katarzyna
PRĘDECKA Iwona
DULIAN Katarzyna
POL

POL
Trieste (ITA)
Oswiecim
Trieste (ITA)
2005-12-09
2006-01-28
2005-12-09

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
1.WIKIEŁ Angelika18AZS UWM Olsztyn2:31.58699A34.8238.4638.9039.40
2.SAMUŁA Wiktoria SL17AZS UMCS Lublin2:33.29676A34.6839.3139.7039.60
3.KĘDZIORA Martina17MTS Kwidzyn2:33.53673A35.8239.1739.0239.52
4.MAJSZUTOWICZ Paulina SSz18MKP Szczecin2:34.07666A35.0139.2539.7540.06
5.DURCZYŃSKA Katarzyna SK17Górnik Radlin2:34.09666A34.7039.5139.8840.00
6.SPOLJAR Sylwia SR18AZS AWF Katowice2:34.93655A35.5939.6440.1639.54
7.NIESZPOREK Wiktoria17UKS 190 Łódź2:35.81644A35.6840.4040.0439.69
8.PROCHOWNIK Olimpia SO17Unia Oświęcim2:36.37637A36.0739.8440.1740.29
9.SADOWSKA Klaudia17Śląsk Wrocław2:37.02629A35.1839.4040.7141.73
10.NOWAK Marta SO17MMKS Kędzierzyn-Koźle2:37.20627A35.5240.0540.2941.34
11.KNAPIK Weronika SR17AZS AWF Katowice2:37.62622B36.1640.4140.9840.07
12.CZUK Agata18Śląsk Wrocław2:38.03617B35.6339.8040.8441.76
13.TURKO Daria SR17Górnik Radlin2:38.14616B36.7140.3140.7240.40
14.UGODZIŃSKA Aleksandra17AZS AWF Warszawa2:38.27614B36.2840.6540.9840.36
15.CHAMERA Weronika SO17Motyl Stalowa Wola2:39.56599B35.9040.4941.5441.63
16.MICHALSKA Katarzyna18AZS AWF Katowice2:41.27581B35.7440.9842.1842.37
17.GASIN Nadia18AZS AWFiS Gdańsk2:42.98562B36.4341.7242.3742.46
18.ADAMSKA Adrianna SP18Warta Poznań2:44.38548B36.5640.8743.2643.69
19.WAWRZYNKIEWICZ Wiktoria17Żoliborz Warszawa2:44.83544B36.9742.1142.6943.06
20.ŻYBAŁA Nikola SR18Górnik Radlin2:47.15521B37.4241.7343.2944.71
21.SZYSZKA Urszula17Astromal Akwawit Leszno2:48.71507R37.4741.3843.7046.16
22.KOLBE Wiktoria SR18Wodnik Siemianowice Śl.2:48.75507R37.5842.5043.9144.76
23.RUGAŁA Anna SK18Galicja Kraków2:49.2150237.1442.4344.1745.47
24.WARMIŃSKA Daria SR18RMKS Rybnik2:49.9049637.7743.0544.3544.73
DYSKW.FILIPEK Jagoda17Śląsk Wrocław
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)


<< TOP >>
Konkurencja 22
2016-03-12 - 10:38
Chłopców, 200m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
2:06.61
2:09.73
2:07.00
KUCZKO Sławomir
WOLNIAK Sławomir
ARENTEWICZ Jacek
00114
00611
02201
Helsinki (FIN)
Trieste (ITA)
Lublin
2006-12-10
2005-12-11
2015-12-20

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
1.BACHLAJ Dorian SR17Ondraszek Bielsko Biała2:14.81713A30.6134.1335.2034.87
2.ZUCHOWICZ Jan18Żoliborz Warszawa2:15.35705A30.5334.5734.9235.33
3.KUSTO Robert18Orka Lubań2:15.48703A29.5734.6135.1436.16
4.WALASZEK Jędrzej SOL18Kormoran Olsztyn2:16.13693A31.0034.5835.2435.31
5.JAWORSKI Norbert18Unia Busko Zdrój2:16.81682A31.3534.8435.3335.29
6.TRELA Karol SR18AZS AWF Katowice2:17.21676A30.5435.1535.6135.91
KUSTO Rafał17Orka Lubań2:17.21676A30.3935.2635.2436.32
8.JUNG Krzysztof SR17AZS AWF Katowice2:18.00665A31.1035.1435.6736.09
9.SZYMANEK Sebastian18Warszawianka2:18.07664A30.9634.9635.8136.34
10.DZIEDZIC Dawid SR17MOSM Tychy2:18.30661A30.5235.2235.7436.82
11.SOLAK Łukasz17Swim Płock2:18.44659B31.0035.6035.2036.64
12.KRULIKOWSKI Maciej SO17Unia Oświęcim2:18.56657B31.9135.1535.5135.99
13.MISIARZ Adrian SK18Sparta Biłgoraj2:19.43645B31.7835.5035.7336.42
14.JANUSZANIS Jakub SOL18Olimpijczyk Suwałki2:19.50644B32.1535.6035.7835.97
15.WAWRZYNKIEWICZ Piotr SSz18MKP Szczecin2:19.83639B31.3335.7136.2236.57
16.WAWRYCA Szymon SR18Victoria Racibórz2:21.39618B31.5435.4637.1437.25
17.CHAŁUPCZYŃSKI Bartosz SWwa17Polonia Warszawa2:21.66615B31.6236.2136.8137.02
18.CIASTOŃ Sebastian SO17Unia Oświęcim2:21.75614B32.1635.8136.9036.88
19.WINIARSKI Jakub171 Solex Lębork2:21.76613B31.7935.9836.9637.03
20.ŚLIWKA Jakub17G-8 Bielany Warszawa2:22.08609B31.9735.6236.8737.62
21.SZCZUTKOWSKI Robert18Śląsk Wrocław2:22.21608R32.7635.9036.4037.15
22.KUBIŚ Jakub18Olimpijczyk 23 Lublin2:22.50604R32.0435.8336.7137.92
23.GAWRON Oskar17Śląsk Wrocław2:22.8759932.7835.9636.7937.34
24.KAMINIARZ Cezary17Astromal Akwawit Leszno2:23.2059532.4535.8836.8638.01
25.GARBACZ Dominik17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:23.3959331.6136.4637.4737.85
26.MICHALSKI Krystian17Astromal Akwawit Leszno2:23.7858832.3136.4436.7338.30
27.MIKOŁAJCZYK Michał17Włókniarz 1925 Kalisz2:23.9958531.5636.3237.9338.18
28.BRZYKOWSKI Krystian18Sokół Rzeszów2:25.1057231.4836.0437.3140.27
29.CHOTKOWSKI Bartosz17AZS AWFiS Gdańsk2:25.3856931.4136.8038.6038.57
30.JASIEWICZ Daniel SP17Extreme Team Oborniki2:26.7855333.0136.9637.8838.93
31.KAMIŃSKI Piotr17Iskra Konin2:27.0355031.5036.0938.6440.80
32.DOBECKI Jakub SB17Piętnastka Bydgoszcz2:28.0053932.2636.8138.7540.18
33.SZULICH Igor18Delfin Legionowo2:29.2352632.1136.6038.9141.61
34.KAPICA Hubert17MTS Kwidzyn2:29.3652433.0637.3039.1139.89
35.PIĄTEK Michał17Korona Kraków2:29.4952334.1637.9039.1938.24
36.FELCHNER Jan17Delfin Gdynia2:30.1151732.6238.6539.3439.50
37.PIOTROWSKI Patryk17Olimpijczyk Suwałki2:30.1651633.3137.6639.3339.86
38.ROKITA Aleksander SK17Park Wodny Tarnowskie Góry2:31.5450232.9238.6839.6540.29
39.ZALEWSKI Oskar SO17Pirania-Targówek Warszawa2:32.8848934.5938.4939.3540.45
40.MĘCZYŃSKI Mateusz18AZS AWF Wrocław2:33.0248832.9839.0541.2039.79
41.MOSKAŁA Michał18Delfin Cieszyn2:33.7148134.7538.9339.4740.56
42.WITOSZEK Bartłomiej17Delfin Cieszyn2:34.1247733.9039.2439.7641.22
43.PIERŚCIŃSKI Adam18MKS Piaseczno2:34.5847334.8839.2740.2540.18
44.ŻERAŃSKI Przemysław17BUKS Warszawa2:35.1246834.7739.2941.1639.90
45.KAPERA Jakub17UMKS Goczałkowice Zdrój2:48.0436836.1042.3444.8744.73


<< TOP >>
Konkurencja 23
2016-03-12 - 10:54
Kobiet, 200m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
2:07.97
2:10.64
2:10.25
TCHÓRZ Alicja
URBANCZYK Aleksandra
BARANOWSKA Katarzyna
00101
POL
POL
Lublin
Vienna (AUT)
Trieste (ITA)
2015-12-17
2004-12-09
2005-12-08

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
1.SAJECKA Zofia18GIM 92 Ursynów W-wa2:18.01688A29.9933.8540.6733.50
2.GUS Julia SB17Piętnastka Bydgoszcz2:19.93660A29.9935.1240.6934.13
3.NOGAJ Paulina SWR18Wodnik Radom2:20.09658A29.1234.6840.8335.46
4.NASKRĘT Agata18Astoria Bydgoszcz2:20.99645A29.5434.1142.8034.54
5.ADAMCZYK Julia SL17AZS UMCS Lublin2:22.79621A31.0935.8140.6935.20
CZAJA Barbara SK17Górnik Radlin2:22.79621A30.3636.3642.6233.45
7.PAJĄK Liliana17Korner Zielona Góra2:23.72609A31.7935.3342.1234.48
8.MENDYK Adrianna SO18Wodnik Radom2:24.51599A30.5736.2344.1133.60
9.KOLBOWICZ Barbara SSz17MKP Szczecin2:24.55599A30.5737.0542.0134.92
10.BARTYZEL Aleksandra18Manta Jelcz-Laskowice2:24.57598A31.6036.7142.2334.03
11.TRAFAS Kornelia SP17Warta Poznań2:24.81595B31.5437.1542.4433.68
12.NIEWIADOMSKA Adrianna17GOS Raszyn2:25.62586B32.3836.4543.5933.20
13.FILIPEK Jagoda17Śląsk Wrocław2:25.72584B31.1839.0341.5633.95
14.KORAL Julia SR18Górnik Radlin2:26.34577B32.2237.7742.0934.26
15.BAJURA Marta SR18Wodnik 29 Katowice2:27.99558B32.1137.7142.6235.55
16.BACHANEK Julia17BUKS Warszawa2:28.58551B31.6938.5843.6934.62
17.WIECZOREK Magdalena18Fala Kraśnik2:28.81549B32.4638.1242.6735.56
18.BEDNAREK Aleksandra18Jedynka Łódź2:29.45542B32.8838.0643.0535.46
19.ZARYCHTA Anita18Barakuda Starachowice2:29.64540B32.4039.6543.7833.81
20.SMOŁA Monika17Delfin Toruń2:29.98536B31.7339.5344.4534.27
21.SIKORA Adrianna SK17Galicja Kraków2:30.92526R32.7837.6744.7935.68
22.ŻUKOWSKA Natalia17Glosator Kraków2:31.49520R33.0838.1144.9735.33
23.HASNY Marta18Zryw Opole2:32.5051031.1237.7445.9137.73
24.JUJECZKA Martyna SP17Warta Poznań2:32.5950933.9737.6644.7936.17
25.ŁUKASIK Wiktoria17Medyk Giżycko2:33.3850133.5537.8945.5436.40
26.ŁYCZKO Dominika17Rokita Brzeg Dolny2:35.8747732.3140.3245.6837.56
27.FILIPKOWSKA Dominika17Roś Pisz2:37.7746032.5238.3950.6336.23
28.BIELIŃSKA Karolina17Słowianka Gorzów Wlkp2:38.8645133.4141.8046.0337.62
29.SAMÓL Monika SB17Piętnastka Bydgoszcz2:39.0544935.3339.3147.4037.01


<< TOP >>
Konkurencja 24
2016-03-12 - 11:04
Chłopców, 200m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
1:53.64
1:58.52
1:56.16
ŚWITKOWSKI Jan
ŚWITKOWSKI Jan
ŚWITKOWSKI Jan
01003
01003
01003
Ostrowiec Sw
Poznan
Istanbul (TUR)
2014-12-18
2011-12-15
2012-12-14

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
1.CHMIELEWSKI Jakub17Śląsk Wrocław2:04.39684A27.2231.1237.0329.02
2.WĄGROWSKI Marcel17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:05.01674A26.5931.3736.8130.24
3.BUJAK Dominik17Salos-Cortile Kielce2:05.06673A27.3631.6536.1629.89
4.GIERSZEWSKI Jan SB18Piętnastka Bydgoszcz2:05.51666A26.8331.8837.4329.37
5.DOBRZYŃSKI Tomasz18G-8 Bielany Warszawa2:05.53666A27.1932.3536.4229.57
6.GOLENIEC Kamil SO17Unia Oświęcim2:05.84661A27.1732.3536.0330.29
7.ŁAPOT Radosław SR17MOS Katowice2:06.23655A27.0131.3037.0530.87
8.ULATOWSKI Wojciech SOL18Kormoran Olsztyn2:06.32653A27.6431.7637.5629.36
9.JAWORSKI Norbert18Unia Busko Zdrój2:06.38652A28.5433.1435.0329.67
10.PECYNA Maciej17IKS Konstancin2:07.00643A27.5132.3237.2029.97
11.KIJEWSKI Kasper17Salos-Cortile Kielce2:07.40637B28.1330.8439.2229.21
12.KEMPA Mikołaj SO17MMKS Kędzierzyn-Koźle2:07.43636B28.1533.3936.4929.40
13.BODZIOCH Andrzej SSz18MKP Szczecin2:07.55634B27.9832.0637.3530.16
14.SZYDŁOWSKI Kamil SR18Astromal Akwawit Leszno2:07.62633B27.6234.0435.1030.86
15.ŚWIDERSKI Bartłomiej18Pingwiny Warszawa2:08.38622B27.0232.9937.7930.58
16.SZCZEPANIAK Paweł17Galicja Kraków2:08.79616B27.3033.5736.8331.09
17.JAROSZ Dawid SWwa17Wodnik Końskie2:09.15611B27.8632.3038.0530.94
18.GIBALSKI Bartłomiej18Salos-Cortile Kielce2:09.66604B28.9333.1638.0429.53
19.ŚRAMA Gabriel SP17Warta Poznań2:10.00599B27.2133.2738.8630.66
20.DROZD Tymoteusz SO17Unia Oświęcim2:10.44593B27.0833.8838.6430.84
21.WAŃKOWICZ Błażej17Warszawianka2:10.92587R26.9634.9138.9530.10
22.LIS Patryk18Avia Świdnik2:11.46579R27.8434.8138.7430.07
23.CIASTOŃ Sebastian SO17Unia Oświęcim2:11.5757829.2832.9037.9831.41
24.GRYZ Dawid SSz17MKP Szczecin2:12.1357128.1033.0140.4830.54
25.JARMUŁA Miłosz SK18Jordan Kraków2:12.4456727.6333.4840.0331.30
26.SORDYL Mateusz SO17Victoria Kozy2:12.6756428.2434.1738.9331.33
27.FIEDOSIUK Rafał SO17Unia Oświęcim2:12.8156227.6933.4339.7431.95
28.GRZESZCZYK Kacper17Swim 10 Puławy2:13.3655527.5234.4939.1032.25
29.KUBIAK Bartłomiej17Włókniarz 1925 Kalisz2:13.4155428.1433.8538.7932.63
30.JANUSZANIS Jakub SOL18Olimpijczyk Suwałki2:14.0854629.3935.9137.5331.25
31.HOJDA Bartłomiej SO18Unia Oświęcim2:14.3554328.4433.5738.6833.66
32.WALASZEK Jędrzej SOL18Kormoran Olsztyn2:15.0453528.5136.3736.4533.71
33.BARGLOWSKI Mateusz18Astoria Bydgoszcz2:16.4251827.9336.0140.2832.20
34.WINIARSKI Mateusz17Legia Warszawa2:16.6751628.8934.6541.1431.99
35.KIRYLUK Damian18Dwójka Morena Gdańsk2:17.3750828.5135.4841.3931.99
36.ZALEWSKI Oskar SO17Pirania-Targówek Warszawa2:19.3648630.9038.1938.5231.75
37.PIĘTKA Marcin17Wisła Kraków2:19.8748129.5037.5939.5833.20
38.FRĄCZEK Paweł18AZS AWFiS Gdańsk2:20.6347330.3238.2039.9232.19
39.KŁAPA Filip SO18Unia Oświęcim2:22.6145428.4739.5041.5733.07
40.ŻERAŃSKI Przemysław17BUKS Warszawa2:25.0243231.0440.2040.4233.36
41.KOMOREK Mikołaj17Barakuda Mińsk Mazowiecki2:25.4242829.9536.8943.2335.35


<< TOP >>
Konkurencja 16
2016-03-12
Chłopców, 50m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
22.64
23.47
23.37
CZERNIAK Konrad
ZAWADA Mateusz
SENDYK Paweł
00611
01310
00116
Lublin
Gorzow Wielkopolski
Lublin
2015-12-20
2009-11-29
2015-12-20

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.BOCHEŃ Tomasz17Juvenia Białystok24.67690
2.KSIĄŻEK Jakub SSz18MKP Szczecin24.80679
3.AMPULSKI Remigiusz18Totis Viribus Świebodzin25.58618
4.PRZYBYLSKI Michał SO18Unia Oświęcim25.62616
5.BLACHURA Patryk SO17Victoria Kozy25.78604


<< TOP >>
Konkurencja 15
2016-03-12 - 17:00
Kobiet, 50m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
25.45
26.19
26.19
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
02305
00905
00905
Netanya (ISR)
Oswiecim
Oświęcim
2015-12-03
2004-11-27
2004-11-27

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.NOGAJ Paulina SWR18Wodnik Radom27.00736
2.OLSZEWSKA Nikola18MTS Kwidzyn27.32710
3.SZKARŁAT Julia18Śląsk Wrocław27.46699
4.FRYCKOWSKA Natalia SSz17MKP Szczecin27.68683
5.PISARCZYK Amelia SR18Victoria Racibórz27.91666
6.PEDA Paulina18AZS AWF Katowice28.11652
7.CZARNECKA Wiktoria SL17Skarpa Lublin28.22644
8.REDNER Sandra17Trójka Łódź28.41631
9.GONTA Oliwia18Totis Viribus Świebodzin28.54623
10.ĆWIL Angela17MKS Piaseczno28.82605
Finał B
11.DURCZYŃSKA Katarzyna SK17Górnik Radlin28.49626
12.LEWANDOWSKA Aleksandra SSz18MKP Szczecin28.90600
13.ADAMIEC Dominika SO17Unia Oświęcim29.06590
ROGOWSKA Paulina18Salos-Cortile Kielce29.06590
15.WIETRZYNSKA Renata17Wodnik Radom29.20582
16.PALKA Maria SO17Unia Oświęcim29.46566
17.KAMIENIARZ Weronika17Górnik Radlin29.47566
18.OLEBA Małgorzata SSz18MKP Szczecin29.58559
19.HASNY Marta18Zryw Opole29.62557
20.TOMASZEWSKA Aleksandra17Salos-Cortile Kielce29.66555


<< TOP >>
Konkurencja 16
2016-03-12 - 17:06
Chłopców, 50m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
22.64
23.47
23.37
CZERNIAK Konrad
ZAWADA Mateusz
SENDYK Paweł
00611
01310
00116
Lublin
Gorzow Wielkopolski
Lublin
2015-12-20
2009-11-29
2015-12-20

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.STOKOWSKI Kacper17G-8 Bielany Warszawa23.32816
wynik lepszy od rekordu Polski juniorów 17 lat, 18 lat
2.GOSIENIECKI Juliusz18Astromal Akwawit Leszno24.13737
3.WĄGROWSKI Marcel17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki24.18732
4.PISZCZOROWICZ Bartosz17Włókniarz 1925 Kalisz24.59696
5.ANDREOSE Jan Luigi18AZS AWF Wrocław24.64692
6.DOBRZYŃSKI Tomasz18G-8 Bielany Warszawa24.74684
7.PIWOWARSKI Konrad SOL18Kormoran Olsztyn24.75683
8.BOCHEŃ Tomasz17Juvenia Białystok24.76682
9.CHRZANOWSKI Damian18MZOS Płock24.88672
10.STĘPNIAK Kacper17Korona-Swim Kielce24.98664
Finał B
11.KSIĄŻEK Jakub SSz18MKP Szczecin24.91670
12.MARCINKOWSKI Borys17Delfin Toruń24.96666
13.DEREŃ Kacper18MKS 9 Dzierżoniów25.14652
14.WINIATOWSKI Patryk SB17Piętnastka Bydgoszcz25.50624
15.PERKOWSKI Wiktor SOL18Jagiellonka Warszawa25.51624
16.MARCZUK Szymon SO17Unia Oświęcim25.55621
ŚWIDERSKI Bartłomiej18Pingwiny Warszawa25.55621
18.AMPULSKI Remigiusz18Totis Viribus Świebodzin25.62616
19.KRÓLIK Paweł17Juvenia Białystok25.67612
20.JAZYKOW Filip17Juvenia Białystok25.75606


<< TOP >>
Konkurencja 17
2016-03-12 - 17:12
Kobiet, 50m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
26.03
27.44
27.44
URBANCZYK Aleksandra
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
02305
00101
00101
Lublin
Szczecin
Szczecin
2015-12-19
2010-12-03
2010-12-03

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.NASKRĘT Agata18Astoria Bydgoszcz27.62802
2.GUS Julia SB17Piętnastka Bydgoszcz28.54727
3.SZKARŁAT Julia18Śląsk Wrocław28.86703
4.DUDA Zuzanna SWR17Śląsk Wrocław28.96696
5.PEDA Paulina18AZS AWF Katowice29.13684
6.SUCHECKA Katarzyna17Ostrobramska Warszawa29.31671
7.BERNAT Gabriela SL17Skarpa Lublin29.45662
8.WOLNY Magdalena18CKS SMS Szczecin29.47660
9.OLSZEWSKA Nikola18MTS Kwidzyn29.75642
10.ĆWIL Angela17MKS Piaseczno30.05623
Finał B
11.SŁUPEK Roksana SB17Piętnastka Bydgoszcz30.09620
12.NIEWIADOMSKA Adrianna17GOS Raszyn30.27609
13.KOŚCIK Patrycja SK18Sparta Biłgoraj30.39602
14.SZLACHCIC Wiktoria17MOS Dąbrowa Górnicza30.55593
15.GALICKA Wiktoria17Kapry Armexim Pruszków30.64588
16.WĘCKOWSKA Ewa17Shark Rudna30.69585
17.JURA Klaudia17Meduza Pajęczno30.71584
18.KARASZKIEWICZ Daria SB17Piętnastka Bydgoszcz30.84576
19.CIEŚLIKOWSKA Zuzanna17Pingwiny Warszawa30.91572
20.KOWALSKA Aleksandra SK17Płetwal Mława30.92572


<< TOP >>
Konkurencja 18
2016-03-12 - 17:18
Chłopców, 50m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
22.96
24.49
23.83
POLEWKA Tomasz
MURZYN Dawid
KAWĘCKI Radosław
00611
00106
00304
Netanya (ISR)
Ostrowiec Sw
Warsaw
2015-12-06
2014-12-19
2009-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.KAŹMIERCZAK Kamil17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki24.72726
2.SKIERKA Jakub18Trops Kartuzy24.89711
3.OSTROWSKI Karol17MKP Szczecin25.45665
4.ANDREOSE Jan Luigi18AZS AWF Wrocław25.48663
5.BIERNACKI Kacper SP18Znicz Koszalin25.54658
6.WIĘCKOWSKI Jakub SSz18MKP Szczecin25.74643
7.NIEDZIAŁEK Dominik SL18Skarpa Lublin26.09617
8.DANILEWSKI Maciej SOL18Juvenia Białystok26.14614
9.BIEROŃSKI Michał17Śląsk Wrocław26.51588
10.SAWCZUK Oskar18Delfin-137 Łódź26.57584
Finał B
11.KIJEWSKI Kasper17Salos-Cortile Kielce25.95627
12.BLACHURA Patryk SO17Victoria Kozy26.22608
13.GŁĄB Karol17Sokół Rzeszów26.37598
14.CECERE Marco17Włókniarz 1925 Kalisz26.66578
15.DZIADEK Jan18Jagiellonka Warszawa26.73574
16.FRANKE Paweł17G-8 Bielany Warszawa27.01556
17.SKIBA Dominik18Fala Ropczyce27.07553
18.PERKOWSKI Wiktor SOL18Jagiellonka Warszawa27.30539
19.WLAZŁOWSKI Damian SWwa17Polonia Warszawa27.45530
DYSKW.CUKANOW Michał17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki
G1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na linii 15 m


<< TOP >>
Konkurencja 19
2016-03-12 - 17:36
Kobiet, 400m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
4:05.77
4:08.04
4:08.04
BARZYCKA Paulina
KILIJAŃSKA Donata
KILIJAŃSKA Donata
00114
00612
00612
Gorzow
Poznań
Poznań
2005-11-26
2011-12-17
2011-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.PIECHOTA Paulina17UKS 190 Łódź4:11.40811
50m:
100m:
28.65
59.50
28.65
30.85
150m:
200m:
1:30.84
2:02.60
31.34
31.76
250m:
300m:
2:34.41
3:06.66
31.81
32.25
350m:
400m:
3:39.28
4:11.40
32.62
32.12
2.JANISZEWSKA Dominika17AZS AWF Warszawa4:14.05786
50m:
100m:
29.59
1:01.11
29.59
31.52
150m:
200m:
1:33.18
2:05.90
32.07
32.72
250m:
300m:
2:38.24
3:10.73
32.34
32.49
350m:
400m:
3:42.76
4:14.05
32.03
31.29
3.JANKOWSKA Klaudia18GIM 92 Ursynów W-wa4:14.54782
50m:
100m:
29.86
1:01.38
29.86
31.52
150m:
200m:
1:33.49
2:05.28
32.11
31.79
250m:
300m:
2:37.05
3:09.72
31.77
32.67
350m:
400m:
3:42.77
4:14.54
33.05
31.77
4.WOJCIECHOWSKA Joanna18Orlik Lublin4:14.63781
50m:
100m:
30.12
1:02.44
30.12
32.32
150m:
200m:
1:34.11
2:06.11
31.67
32.00
250m:
300m:
2:37.86
3:10.37
31.75
32.51
350m:
400m:
3:43.03
4:14.63
32.66
31.60
5.ROMAN Magdalena17G-8 Bielany Warszawa4:19.66736
50m:
100m:
30.00
1:02.02
30.00
32.02
150m:
200m:
1:34.26
2:07.25
32.24
32.99
250m:
300m:
2:40.35
3:13.50
33.10
33.15
350m:
400m:
3:47.05
4:19.66
33.55
32.61
6.ANDRZEJEWSKA Kamila SL17Lider Chełm4:23.10708
50m:
100m:
30.73
1:03.32
30.73
32.59
150m:
200m:
1:36.25
2:09.54
32.93
33.29
250m:
300m:
2:42.65
3:16.15
33.11
33.50
350m:
400m:
3:50.05
4:23.10
33.90
33.05
7.GAWLICKA Maja18Korner Zielona Góra4:28.63665
50m:
100m:
30.58
1:03.80
30.58
33.22
150m:
200m:
1:37.64
2:12.23
33.84
34.59
250m:
300m:
2:46.77
3:21.79
34.54
35.02
350m:
400m:
3:55.85
4:28.63
34.06
32.78
8.ROGOWSKA Paulina18Salos-Cortile Kielce4:28.79664
50m:
100m:
30.56
1:04.07
30.56
33.51
150m:
200m:
1:38.02
2:12.44
33.95
34.42
250m:
300m:
2:46.91
3:21.66
34.47
34.75
350m:
400m:
3:56.00
4:28.79
34.34
32.79
9.ZROBEK Natalia17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki4:29.97655
50m:
100m:
30.10
1:03.49
30.10
33.39
150m:
200m:
1:37.92
2:12.73
34.43
34.81
250m:
300m:
2:47.46
3:22.59
34.73
35.13
350m:
400m:
3:57.34
4:29.97
34.75
32.63
10.WARDZIŃSKA Martyna18Trójka Łódź4:30.14654
50m:
100m:
31.08
1:04.52
31.08
33.44
150m:
200m:
1:38.78
2:13.47
34.26
34.69
250m:
300m:
2:47.83
3:22.76
34.36
34.93
350m:
400m:
3:57.33
4:30.14
34.57
32.81
Finał B
11.LICHWA Dominika17AZS AWF Katowice4:27.16676
50m:
100m:
30.36
1:03.61
30.36
33.25
150m:
200m:
1:37.19
2:11.33
33.58
34.14
250m:
300m:
2:45.75
3:20.11
34.42
34.36
350m:
400m:
3:54.21
4:27.16
34.10
32.95
12.LESZCZYŃSKA Klaudia Julia SO17Unia Oświęcim4:29.29660
50m:
100m:
30.67
1:04.28
30.67
33.61
150m:
200m:
1:38.35
2:12.38
34.07
34.03
250m:
300m:
2:46.90
3:21.36
34.52
34.46
350m:
400m:
3:55.65
4:29.29
34.29
33.64
13.ADAMCZYK Agata17Aligator Gorzyce4:31.73642
50m:
100m:
31.46
1:05.27
31.46
33.81
150m:
200m:
1:39.75
2:14.84
34.48
35.09
250m:
300m:
2:49.46
3:24.31
34.62
34.85
350m:
400m:
3:58.90
4:31.73
34.59
32.83
14.KRÓL Oliwia17Trójka Łódź4:32.42638
50m:
100m:
31.12
1:04.37
31.12
33.25
150m:
200m:
1:38.29
2:12.95
33.92
34.66
250m:
300m:
2:47.72
3:22.87
34.77
35.15
350m:
400m:
3:58.42
4:32.42
35.55
34.00
15.PALKA Maria SO17Unia Oświęcim4:33.40631
50m:
100m:
31.74
1:05.84
31.74
34.10
150m:
200m:
1:40.45
2:14.94
34.61
34.49
250m:
300m:
2:49.95
3:24.65
35.01
34.70
350m:
400m:
3:59.62
4:33.40
34.97
33.78
16.ZAJĄC Oliwia18Juvenia Wrocław4:33.42631
50m:
100m:
30.88
1:04.53
30.88
33.65
150m:
200m:
1:38.67
2:13.08
34.14
34.41
250m:
300m:
2:47.67
3:22.42
34.59
34.75
350m:
400m:
3:55.76
4:33.42
33.34
37.66
17.ZADUMIŃSKA Weronika17AZS AWF Warszawa4:34.33624
50m:
100m:
31.28
1:04.75
31.28
33.47
150m:
200m:
1:38.61
2:12.95
33.86
34.34
250m:
300m:
2:47.86
3:23.24
34.91
35.38
350m:
400m:
3:59.13
4:34.33
35.89
35.20
18.ŚLICZNIAK Weronika SL17AZS UMCS Lublin4:35.66615
50m:
100m:
31.58
1:05.65
31.58
34.07
150m:
200m:
1:39.59
2:14.29
33.94
34.70
250m:
300m:
2:49.07
3:23.98
34.78
34.91
350m:
400m:
3:59.70
4:35.66
35.72
35.96
19.RZEPCZYŃSKA Patrycja SO17Unia Oświęcim4:38.08599
50m:
100m:
31.78
1:05.69
31.78
33.91
150m:
200m:
1:40.49
2:15.46
34.80
34.97
250m:
300m:
2:51.02
3:26.97
35.56
35.95
350m:
400m:
4:03.40
4:38.08
36.43
34.68
20.BEDNAREK Aleksandra18Jedynka Łódź4:39.70589
50m:
100m:
31.96
1:06.27
31.96
34.31
150m:
200m:
1:40.68
2:16.13
34.41
35.45
250m:
300m:
2:52.13
3:27.65
36.00
35.52
350m:
400m:
4:04.11
4:39.70
36.46
35.59


<< TOP >>
Konkurencja 20
2016-03-12 - 17:50
Chłopców, 400m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
3:37.57
3:45.26
3:41.69
WOJDAK Wojciech
WOJDAK Wojciech
WOJDAK Wojciech
01006
01006
01006
Netanya (ISR)
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw
2015-12-02
2013-12-19
2014-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.ARNDT Mateusz18Delfin Gdynia3:46.23825
50m:
100m:
26.38
54.75
26.38
28.37
150m:
200m:
1:23.30
1:52.06
28.55
28.76
250m:
300m:
2:20.31
2:49.24
28.25
28.93
350m:
400m:
3:17.99
3:46.23
28.75
28.24
2.KAŁUŻYŃSKI Antoni17Warszawianka3:49.28793
50m:
100m:
26.31
54.97
26.31
28.66
150m:
200m:
1:23.88
1:52.79
28.91
28.91
250m:
300m:
2:21.60
2:51.45
28.81
29.85
350m:
400m:
3:20.81
3:49.28
29.36
28.47
3.KASZTELAN Mateusz SOL18Kormoran Olsztyn3:51.22773
50m:
100m:
25.41
53.65
25.41
28.24
150m:
200m:
1:22.48
1:51.84
28.83
29.36
250m:
300m:
2:21.18
2:51.23
29.34
30.05
350m:
400m:
3:21.35
3:51.22
30.12
29.87
4.PARZYNOWSKI Wojciech17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki3:53.55750
50m:
100m:
26.29
54.98
26.29
28.69
150m:
200m:
1:23.92
1:53.14
28.94
29.22
250m:
300m:
2:22.51
2:52.78
29.37
30.27
350m:
400m:
3:23.07
3:53.55
30.29
30.48
5.DĘBSKI Dominik SSz18MKP Szczecin3:53.75748
50m:
100m:
27.00
56.09
27.00
29.09
150m:
200m:
1:25.21
1:54.63
29.12
29.42
250m:
300m:
2:23.67
2:53.65
29.04
29.98
350m:
400m:
3:23.95
3:53.75
30.30
29.80
6.ULATOWSKI Wojciech SOL18Kormoran Olsztyn3:55.95727
50m:
100m:
27.10
56.63
27.10
29.53
150m:
200m:
1:26.49
1:56.58
29.86
30.09
250m:
300m:
2:26.83
2:57.10
30.25
30.27
350m:
400m:
3:27.21
3:55.95
30.11
28.74
7.KRAWCZYK Paweł17BUKS Warszawa3:56.45723
50m:
100m:
26.82
55.71
26.82
28.89
150m:
200m:
1:25.24
1:55.26
29.53
30.02
250m:
300m:
2:25.52
2:56.06
30.26
30.54
350m:
400m:
3:26.62
3:56.45
30.56
29.83
8.RÓJ Konrad SSz18MKP Szczecin3:56.46723
50m:
100m:
26.70
55.92
26.70
29.22
150m:
200m:
1:25.73
1:56.07
29.81
30.34
250m:
300m:
2:26.56
2:57.18
30.49
30.62
350m:
400m:
3:27.59
3:56.46
30.41
28.87
9.DEREŃ Kacper18MKS 9 Dzierżoniów3:56.68721
50m:
100m:
26.69
55.57
26.69
28.88
150m:
200m:
1:24.79
1:54.73
29.22
29.94
250m:
300m:
2:25.23
2:56.02
30.50
30.79
350m:
400m:
3:27.07
3:56.68
31.05
29.61
10.MACNER Michał SOL17Kormoran Olsztyn4:01.65677
50m:
100m:
27.11
57.19
27.11
30.08
150m:
200m:
1:27.82
1:58.64
30.63
30.82
250m:
300m:
2:29.49
3:00.68
30.85
31.19
350m:
400m:
3:31.39
4:01.65
30.71
30.26
Finał B
11.TOPOLSKI Arkadiusz SO18Unia Oświęcim3:58.89701
50m:
100m:
26.13
55.36
26.13
29.23
150m:
200m:
1:25.60
1:56.72
30.24
31.12
250m:
300m:
2:27.75
2:58.56
31.03
30.81
350m:
400m:
3:29.07
3:58.89
30.51
29.82
12.BRUŹDZIAK Maciej SOL18Kormoran Olsztyn4:00.09690
50m:
100m:
26.68
56.14
26.68
29.46
150m:
200m:
1:26.55
1:57.17
30.41
30.62
250m:
300m:
2:27.75
2:58.82
30.58
31.07
350m:
400m:
3:29.84
4:00.09
31.02
30.25
13.MAŁYSKA Bartosz SL17Skarpa Lublin4:00.54687
50m:
100m:
27.12
56.72
27.12
29.60
150m:
200m:
1:27.30
1:58.03
30.58
30.73
250m:
300m:
2:29.07
3:00.17
31.04
31.10
350m:
400m:
3:30.87
4:00.54
30.70
29.67
14.FRĄCZEK Paweł18AZS AWFiS Gdańsk4:00.57686
50m:
100m:
28.02
58.33
28.02
30.31
150m:
200m:
1:28.66
1:58.93
30.33
30.27
250m:
300m:
2:29.36
2:59.91
30.43
30.55
350m:
400m:
3:30.61
4:00.57
30.70
29.96
15.STANEK Adam SO17Unia Oświęcim4:01.47679
50m:
100m:
27.62
57.54
27.62
29.92
150m:
200m:
1:27.98
1:58.64
30.44
30.66
250m:
300m:
2:29.39
3:00.22
30.75
30.83
350m:
400m:
3:31.12
4:01.47
30.90
30.35
16.KEMPA Mikołaj SO17MMKS Kędzierzyn-Koźle4:02.70668
50m:
100m:
26.43
56.15
26.43
29.72
150m:
200m:
1:26.92
1:58.15
30.77
31.23
250m:
300m:
2:29.19
3:00.83
31.04
31.64
350m:
400m:
3:32.06
4:02.70
31.23
30.64
17.JARMUŁA Miłosz SK18Jordan Kraków4:03.09665
50m:
100m:
26.76
56.57
26.76
29.81
150m:
200m:
1:27.76
1:59.07
31.19
31.31
250m:
300m:
2:30.55
3:02.05
31.48
31.50
350m:
400m:
3:33.02
4:03.09
30.97
30.07
18.LENARTOWICZ Kacper17IKS Konstancin4:05.69644
50m:
100m:
27.32
57.43
27.32
30.11
150m:
200m:
1:28.25
1:59.69
30.82
31.44
250m:
300m:
2:31.06
3:02.78
31.37
31.72
350m:
400m:
3:34.49
4:05.69
31.71
31.20
19.NAPIERAJ Jan SOL18Pirania-Targówek Warszawa4:07.61629
50m:
100m:
27.23
57.27
27.23
30.04
150m:
200m:
1:28.37
1:59.94
31.10
31.57
250m:
300m:
2:31.79
3:03.82
31.85
32.03
350m:
400m:
3:36.10
4:07.61
32.28
31.51
20.MARCZUK Szymon SO17Unia Oświęcim4:08.11626
50m:
100m:
26.70
56.13
26.70
29.43
150m:
200m:
1:26.62
1:57.72
30.49
31.10
250m:
300m:
2:29.26
3:01.65
31.54
32.39
350m:
400m:
3:35.02
4:08.11
33.37
33.09


<< TOP >>
Konkurencja 21
2016-03-12 - 18:15
Kobiet, 200m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
2:23.24
2:24.90
2:23.24
DULIAN Katarzyna
PRĘDECKA Iwona
DULIAN Katarzyna
POL

POL
Trieste (ITA)
Oswiecim
Trieste (ITA)
2005-12-09
2006-01-28
2005-12-09

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.WIKIEŁ Angelika18AZS UWM Olsztyn2:25.9778333.6137.0637.4537.85
2.MAJSZUTOWICZ Paulina SSz18MKP Szczecin2:28.6074234.2037.8238.0638.52
3.SAMUŁA Wiktoria SL17AZS UMCS Lublin2:29.5072933.8037.8438.3439.52
4.KĘDZIORA Martina17MTS Kwidzyn2:30.5571434.3238.3938.8439.00
5.NIESZPOREK Wiktoria17UKS 190 Łódź2:32.0269334.2838.2639.7739.71
6.DURCZYŃSKA Katarzyna SK17Górnik Radlin2:33.1767833.8539.0040.2840.04
7.NOWAK Marta SO17MMKS Kędzierzyn-Koźle2:35.5164735.2939.2439.9741.01
8.PROCHOWNIK Olimpia SO17Unia Oświęcim2:35.7064534.8739.0740.8340.93
9.SADOWSKA Klaudia17Śląsk Wrocław2:36.9563035.2039.5541.1641.04
10.SPOLJAR Sylwia SR18AZS AWF Katowice2:39.7259834.6639.0041.8744.19
Finał B
11.MICHALSKA Katarzyna18AZS AWF Katowice2:37.1262835.5040.2641.2440.12
12.KNAPIK Weronika SR17AZS AWF Katowice2:37.5762234.8639.6940.9742.05
13.UGODZIŃSKA Aleksandra17AZS AWF Warszawa2:38.5861136.1340.0440.7641.65
14.CHAMERA Weronika SO17Motyl Stalowa Wola2:38.8960735.6840.5541.7040.96
15.TURKO Daria SR17Górnik Radlin2:38.9460635.8439.9840.9942.13
16.GASIN Nadia18AZS AWFiS Gdańsk2:40.6758735.9940.8942.1341.66
17.ŻYBAŁA Nikola SR18Górnik Radlin2:44.8754336.8041.5342.8043.74
18.WAWRZYNKIEWICZ Wiktoria17Żoliborz Warszawa2:45.1054136.4441.8843.4343.35
19.ADAMSKA Adrianna SP18Warta Poznań2:47.1552136.7841.5144.0644.80
20.SZYSZKA Urszula17Astromal Akwawit Leszno2:47.5651837.7841.8343.1544.80


<< TOP >>
Konkurencja 22
2016-03-12 - 18:25
Chłopców, 200m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
2:06.61
2:09.73
2:07.00
KUCZKO Sławomir
WOLNIAK Sławomir
ARENTEWICZ Jacek
00114
00611
02201
Helsinki (FIN)
Trieste (ITA)
Lublin
2006-12-10
2005-12-11
2015-12-20

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.KUSTO Rafał17Orka Lubań2:08.6482128.7932.3333.6133.91
wynik lepszy od rekordu Polski 17 lat
2.KUSTO Robert18Orka Lubań2:11.3077229.0633.2834.7034.26
3.BACHLAJ Dorian SR17Ondraszek Bielsko Biała2:11.9976030.1933.7834.2633.76
4.TRELA Karol SR18AZS AWF Katowice2:13.6173330.0934.5434.4434.54
5.ZUCHOWICZ Jan18Żoliborz Warszawa2:15.2970630.2134.1635.1335.79
6.JAWORSKI Norbert18Unia Busko Zdrój2:16.5368730.8334.1735.7935.74
7.JUNG Krzysztof SR17AZS AWF Katowice2:17.5567130.5435.1435.5336.34
8.WALASZEK Jędrzej SOL18Kormoran Olsztyn2:17.7866830.8834.7735.9436.19
9.SZYMANEK Sebastian18Warszawianka2:18.2666130.7934.5635.9436.97
DYSKW.DZIEDZIC Dawid SR17MOSM Tychy
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)
Finał B
11.KRULIKOWSKI Maciej SO17Unia Oświęcim2:16.3469031.4934.9434.9035.01
12.SOLAK Łukasz17Swim Płock2:18.8965230.4334.7236.0837.66
13.JANUSZANIS Jakub SOL18Olimpijczyk Suwałki2:19.0065132.2235.4535.7935.54
14.MISIARZ Adrian SK18Sparta Biłgoraj2:19.9263831.2935.3336.4036.90
15.WAWRYCA Szymon SR18Victoria Racibórz2:20.0863630.9835.4736.7236.91
16.CHAŁUPCZYŃSKI Bartosz SWwa17Polonia Warszawa2:21.0962231.4536.4536.7736.42
17.CIASTOŃ Sebastian SO17Unia Oświęcim2:21.3761832.2735.7036.7536.65
18.WINIARSKI Jakub171 Solex Lębork2:21.8461232.1536.4637.3935.84
19.ŚLIWKA Jakub17G-8 Bielany Warszawa2:23.2359531.5835.6437.4038.61
20.KUBIŚ Jakub18Olimpijczyk 23 Lublin2:23.8758732.1936.2437.2638.18


<< TOP >>
Konkurencja 23
2016-03-12 - 18:47
Kobiet, 200m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
2:07.97
2:10.64
2:10.25
TCHÓRZ Alicja
URBANCZYK Aleksandra
BARANOWSKA Katarzyna
00101
POL
POL
Lublin
Vienna (AUT)
Trieste (ITA)
2015-12-17
2004-12-09
2005-12-08

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.ADAMCZYK Julia SL17AZS UMCS Lublin2:15.5272729.7034.4440.0031.38
2.GUS Julia SB17Piętnastka Bydgoszcz2:15.8772129.5734.0139.8032.49
3.NASKRĘT Agata18Astoria Bydgoszcz2:16.2471528.8932.4742.7532.13
4.NOGAJ Paulina SWR18Wodnik Radom2:16.9270428.8533.9041.5432.63
5.SAJECKA Zofia18GIM 92 Ursynów W-wa2:17.4769629.9633.6540.8033.06
6.MENDYK Adrianna SO18Wodnik Radom2:19.5866529.5234.6942.1133.26
7.PAJĄK Liliana17Korner Zielona Góra2:20.2365631.1134.6641.5232.94
8.CZAJA Barbara SK17Górnik Radlin2:23.2861530.3636.0243.7033.20
9.BARTYZEL Aleksandra18Manta Jelcz-Laskowice2:24.5459930.9236.0942.6534.88
10.KOLBOWICZ Barbara SSz17MKP Szczecin2:25.1059230.4636.4442.2235.98
Finał B
11.FILIPEK Jagoda17Śląsk Wrocław2:23.8360830.3837.7342.2333.49
12.KORAL Julia SR18Górnik Radlin2:26.5757431.8137.6942.1434.93
13.WIECZOREK Magdalena18Fala Kraśnik2:27.0856832.2038.2241.9534.71
14.BAJURA Marta SR18Wodnik 29 Katowice2:27.1556731.4637.3543.7534.59
15.BACHANEK Julia17BUKS Warszawa2:28.1555631.7138.4343.4434.57
16.ZARYCHTA Anita18Barakuda Starachowice2:29.1254532.0639.0843.6334.35
17.SMOŁA Monika17Delfin Toruń2:29.2554431.3540.0044.6133.29
18.BEDNAREK Aleksandra18Jedynka Łódź2:29.3354332.9638.1843.7334.46
19.SIKORA Adrianna SK17Galicja Kraków2:29.7253931.9937.7044.9735.06
20.TRAFAS Kornelia SP17Warta Poznań2:32.2951231.9638.6245.0736.64


<< TOP >>
Konkurencja 24
2016-03-12 - 18:57
Chłopców, 200m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
1:53.64
1:58.52
1:56.16
ŚWITKOWSKI Jan
ŚWITKOWSKI Jan
ŚWITKOWSKI Jan
01003
01003
01003
Ostrowiec Sw
Poznan
Istanbul (TUR)
2014-12-18
2011-12-15
2012-12-14

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.WĄGROWSKI Marcel17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:00.1276025.7730.1635.4128.78
2.CHMIELEWSKI Jakub17Śląsk Wrocław2:01.9872526.7530.1236.9828.13
3.BUJAK Dominik17Salos-Cortile Kielce2:02.2072227.1130.9135.8828.30
4.DOBRZYŃSKI Tomasz18G-8 Bielany Warszawa2:03.5569826.6132.8735.4228.65
5.ŁAPOT Radosław SR17MOS Katowice2:04.8767626.9831.8636.2429.79
6.GOLENIEC Kamil SO17Unia Oświęcim2:05.1567226.8732.4636.4329.39
7.ULATOWSKI Wojciech SOL18Kormoran Olsztyn2:06.0965727.4932.4837.2028.92
8.GIERSZEWSKI Jan SB18Piętnastka Bydgoszcz2:06.1665627.0532.3337.8728.91
9.PECYNA Maciej17IKS Konstancin2:06.5764927.3332.2137.1829.85
10.JAWORSKI Norbert18Unia Busko Zdrój2:08.6261928.7833.8235.2030.82
Finał B
11.KIJEWSKI Kasper17Salos-Cortile Kielce2:03.9069226.7130.9237.2529.02
12.ŚWIDERSKI Bartłomiej18Pingwiny Warszawa2:06.2065526.5731.3338.1230.18
13.KEMPA Mikołaj SO17MMKS Kędzierzyn-Koźle2:07.9862827.6233.4236.4030.54
14.BODZIOCH Andrzej SSz18MKP Szczecin2:08.5562028.1931.6438.3330.39
15.GIBALSKI Bartłomiej18Salos-Cortile Kielce2:08.7061827.1033.1338.5229.95
16.ŚRAMA Gabriel SP17Warta Poznań2:09.0461327.6933.2537.7730.33
17.JAROSZ Dawid SWwa17Wodnik Końskie2:10.4959327.8832.8938.4031.32
18.WAŃKOWICZ Błażej17Warszawianka2:10.6459026.6634.3938.9130.68
19.LIS Patryk18Avia Świdnik2:11.3058227.6334.1638.9530.56
20.SZYDŁOWSKI Kamil SR18Astromal Akwawit Leszno2:15.0453529.3335.8334.7635.12


<< TOP >>
Konkurencja 25
2016-03-12 - 19:18
Kobiet, 4 x 100m dowolny17 - 18 lat
Wyniki

Rekord Polski OPEN3:41.94WKS ŚLĄSK Wrocław00601Lublin2015-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaCzasPkt.
1.GIM 92 Ursynów W-waGIM 92 Ursynów W-wa3:52.28702
KASPERUK Justyna
SAJECKA Zofia
+0,60
+0,18
28.33
27.73
1:00.19
58.93
JANKOWSKA Klaudia
WĘCŁAWIAK Irena
+0,31
+0,26
26.60
27.64
55.15
58.01
2.Śląsk WrocławŚląsk Wrocław3:52.92697
SZKARŁAT Julia
SADOWSKA Klaudia
+0,73
+0,53
28.55
28.59
58.38
59.99
DUDA Zuzanna SWR
RZOŃCA Patrycja SWR
+0,39
+0,49
27.69
26.76
58.67
55.88
3.Wodnik RadomWodnik Radom3:54.20685
NOGAJ Paulina SWR
WIETRZYNSKA Renata
+0,72
+0,45
27.66
28.22
56.66
1:00.45
SOŃTA Magdalena SWR
MENDYK Adrianna SO
+0,52
+0,46
28.14
27.64
59.10
57.99
4.Piętnastka BydgoszczPiętnastka Bydgoszcz3:56.80663
SŁUPEK Roksana SB
WORONIECKA Weronika SB

+0,11
28.35
28.25
59.27
59.58
KARASZKIEWICZ Daria SB
GUS Julia SB
+0,18
+0,33
27.91
28.19
59.30
58.65
5.Unia OświęcimUnia Oświęcim3:59.40642
ADAMIEC Dominika SO
LESZCZYŃSKA Klaudia Julia SO
+0,63
+0,29
28.58
28.60
59.69
59.54
PROCHOWNIK Olimpia SO
MUSIOŁ Wiktoria SO
+0,16
+0,27
28.56
28.85
59.75
1:00.42
6.AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice3:59.59640
LICHWA Dominika
PEDA Paulina
+0,71
+0,35
28.33
28.12
59.54
58.73
JANECKA Zuzanna
KOZIK Anna
+0,16
+0,43
27.96
28.80
59.81
1:01.51
7.Górnik Radlin 1Górnik Radlin4:00.51633
DURCZYŃSKA Katarzyna SK
TURKO Daria SR
+0,75
+0,61
28.92
28.58
1:00.98
1:00.10
KAMIENIARZ Weronika
CZAJA Barbara SK
+0,27
+0,18
29.02
27.67
1:00.87
58.56
8.Górnik Radlin 2Górnik Radlin4:10.07563
ADAMCZYK Zofia SR
KORAL Julia SR
+0,65
+0,25
28.84
28.80
1:02.36
1:00.99
KRUSZNIEWSKA Kinga SK
ŻYBAŁA Nikola SR
+0,72
+0,26
29.55
29.46
1:03.63
1:03.09


<< TOP >>
Konkurencja 26
2016-03-12 - 19:37
Chłopców, 4 x 100m dowolny

17 - 18 lat
Wyniki

Rekord Polski OPEN3:12.64KS AZS AWF Katowice00611Lublin2015-12-19

Punkty: FINA 2015
PozycjaCzasPkt.
1.MKP SzczecinMKP Szczecin3:21.81749
OSTROWSKI Karol
WAWRZYNKIEWICZ Piotr SSz
+0,64
+0,41
24.09
24.50
49.51
51.62
WIĘCKOWSKI Jakub SSz
KSIĄŻEK Jakub SSz
+0,43
+0,33
23.86
23.67
51.17
49.51
2.Olimpijczyk Aleksandrów ŁódzkiOlimpijczyk Aleksandrów Łódzki3:22.18745
KAŹMIERCZAK Kamil
PARZYNOWSKI Wojciech
+0,77
+0,27
24.00
23.90
50.13
50.85
WĄGROWSKI Marcel
CUKANOW Michał
+0,19
+0,30
24.28
23.41
51.42
49.78
3.Unia Oświęcim 1Unia Oświęcim3:25.28711
TOPOLSKI Arkadiusz SO
MARCZUK Szymon SO
+0,76
+0,09
24.38
24.43
50.57
51.39
GOLENIEC Kamil SO
DROZD Tymoteusz SO
+0,47
+0,42
24.69
24.36
51.40
51.92
4.Kormoran OlsztynKormoran Olsztyn3:26.57698
KASZTELAN Mateusz SOL
PIWOWARSKI Konrad SOL
+0,71
+0,26
23.97
23.98
50.50
51.62
CHODAŃ Alan SOL
ULATOWSKI Wojciech SOL
+0,19
+0,23
24.83
24.61
52.42
52.03
5.G-8 Bielany WarszawaG-8 Bielany Warszawa3:28.09683
FRANKE Paweł
STOKOWSKI Kacper
+0,71
+0,25
25.54
22.85
53.43
48.98
ŚLIWKA Jakub
DOBRZYŃSKI Tomasz
+0,50
+0,35
25.69
24.09
55.02
50.66
6.Piętnastka BydgoszczPiętnastka Bydgoszcz3:28.18682
GIERSZEWSKI Jan SB
WINIATOWSKI Patryk SB
+0,72
+0,28
24.73
23.73
51.70
50.48
OLEKSY Hubert SB
DEMBSKI Patryk SB
+0,42
+0,13
24.91
24.67
53.49
52.51
7.Astromal Akwawit LesznoAstromal Akwawit Leszno3:28.69677
PRZYBYŁA Kacper
OLEJNICZAK Jędrzej
+0,72
+0,58
25.25
25.46
52.81
53.59
SZYDŁOWSKI Kamil SR
GOSIENIECKI Juliusz
+0,28
+0,15
25.04
19.63
53.05
49.24
8.Polonia WarszawaPolonia Warszawa3:29.65668
KĘPA Kacper SWwa
SIECZEK Adrian SWwa
+0,78
+0,24
25.56
24.59
53.41
52.39
MACIEJEWSKI Kacper SWwa
WLAZŁOWSKI Damian SWwa
+0,30
+0,18
24.09
24.58
51.49
52.36
9.Śląsk WrocławŚląsk Wrocław3:29.88666
CHMIELEWSKI Jakub
SZCZUTKOWSKI Robert
+0,65
+0,43
25.19
24.94
51.84
52.26
WOROŻEWICZ Konrad SWR
BIEROŃSKI Michał
+0,48
+0,46
25.27
24.79
53.73
52.05
10.Unia Oświęcim 3Unia Oświęcim3:33.85629
PRZYBYLSKI Michał SO
KRULIKOWSKI Maciej SO
+0,75
+0,30
25.41
24.99
53.39
52.55
MAZUR Dominik SO
FIEDOSIUK Rafał SO
+0,33
+0,14
26.21
25.10
54.91
53.00
11.Delfin GdyniaDelfin Gdynia3:34.18626
ARNDT Mateusz
MAŃCZAK Błażej
+0,74
+0,54
24.26
25.49
50.65
53.94
NOWY Mateusz
LENCKOWSKI Rafał
+0,39
+0,37
25.45
25.94
53.60
55.99
12.AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice3:35.46615
JUNG Krzysztof SR
SUMARA Beniamin
+0,66
+0,54
26.18
24.99
55.28
52.28
KUROWSKI Szymon SR
BRAUNTSCH Marek
+0,43
+0,39
25.13
25.75
53.62
54.28
13.Skarpa LublinSkarpa Lublin3:37.61597
NIEDZIAŁEK Dominik SL
MAŁYSKA Bartosz SL
+0,73
+0,49
25.28
25.93
52.59
54.05
CZERNIAK Konrad SL
WAWRZYŃCZAK Alan SL
+0,21
+0,60
25.58
27.07
54.19
56.78
14.Victoria RacibórzVictoria Racibórz3:37.95594
JASTRZĄBEK Karol SR
WAWRYCA Szymon SR
+0,68
+0,23
25.85
24.97
54.70
52.83
GRABARCZYK Olaf SR
MATURA Klaudiusz SR
+0,18
+0,30
26.21
26.22
54.96
55.46
15.Unia Oświęcim 2Unia Oświęcim3:40.98570
HOJDA Bartłomiej SO
KŁAPA Filip SO
+0,76
+0,24
26.17
26.51
55.11
55.89
CIASTOŃ Sebastian SO
STANEK Adam SO
+0,20
+0,04
26.02
26.21
55.16
54.82
16.AZS UMCS LublinAZS UMCS Lublin3:42.55558
BIELYKH Jegor
GRABEK Filip SL
+0,81
+0,59
25.71
26.63
54.75
56.40
GĄSIOR Sebastian SL
BUJAK Kacper
+0,36
+0,51
26.16
26.34
55.51
55.89


<< TOP >>
Konkurencja 27
2016-03-13 - 9:00
Kobiet, 200m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
2:03.53
2:06.97
2:06.97
JEDRZEJCZAK Otylia
OLCZAK Mirela
OLCZAK Mirela
00114Debrecen (HUN)
Gorzów Wlkp
Gorzów Wlkp
2007-12-13
2009-11-26
2009-11-26

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
1.JANISZEWSKA Dominika17AZS AWF Warszawa2:18.65642A30.7635.5636.0436.29
2.ADAMCZYK Julia SL17AZS UMCS Lublin2:19.25633A31.5735.7336.3935.56
3.PIECHOTA Paulina17UKS 190 Łódź2:19.40631A31.0935.2536.1936.87
4.FILIPEK Jagoda17Śląsk Wrocław2:19.54629A31.2635.6536.5236.11
5.ADAMIEC Dominika SO17Unia Oświęcim2:19.61628A31.2836.0136.0336.29
6.REDNER Sandra17Trójka Łódź2:19.89625A31.7836.2936.0735.75
7.GUS Julia SB17Piętnastka Bydgoszcz2:19.98623A31.6035.3736.6336.38
8.OLEBA Małgorzata SSz18MKP Szczecin2:20.07622A31.9235.9235.9536.28
9.KAMIENIARZ Weronika17Górnik Radlin2:21.50603A31.9736.3036.1937.04
10.MUSIOŁ Wiktoria SO18Unia Oświęcim2:22.00597A31.5636.1037.0237.32
11.SZKARŁAT Julia18Śląsk Wrocław2:22.92586B32.4836.4936.4937.46
12.LICHWA Dominika17AZS AWF Katowice2:23.09584B32.1636.2436.9237.77
13.KANTORSKA Daria17G-8 Bielany Warszawa2:25.32557B32.2236.3137.7239.07
14.KRÓL Oliwia17Trójka Łódź2:25.83551B32.8836.5037.3939.06
15.TOMASZEWSKA Aleksandra17Salos-Cortile Kielce2:26.18547B31.7236.0637.4140.99
16.PALKA Maria SO17Unia Oświęcim2:27.72530B32.2037.4538.5139.56
17.HASNY Marta18Zryw Opole2:27.92528B31.6936.8339.0440.36
18.SARNA Katarzyna18Nawa Skierniewice2:29.17515B32.8637.8039.1039.41
19.RUTKOWSKA Wiktoria SB17Piętnastka Bydgoszcz2:29.72509B33.2937.5639.0739.80
20.SIKORA Adrianna SK17Galicja Kraków2:30.01506B34.5238.4738.0838.94
21.TOMIALOWICZ Karolina17Kapry Armexim Pruszków2:30.85498R32.9337.2039.6741.05
22.ZARYCHTA Anita18Barakuda Starachowice2:31.98487R34.1938.2439.2740.28
23.KOLENDA Zofia18Lider Chełm2:33.8446933.6539.8742.2138.11
24.FILIPKOWSKA Dominika17Roś Pisz2:35.5945432.8937.8840.6044.22
25.RABCZYŃSKA Marta18Avia Świdnik2:35.7445334.0439.3741.1741.16
26.PYRLIK Paulina SO17Unia Oświęcim2:36.4144733.5539.4440.6242.80
27.KRUSZNIEWSKA Kinga SK17Górnik Radlin2:39.1242433.0139.5543.0643.50
28.TURZA Patrycja18Huragan Sosnowiec2:42.4939834.1941.0042.9044.40
DYSKW.SMOŁA Monika17Delfin Toruń
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
NIE UK.MALINOWSKA Ada17Galicja Kraków


<< TOP >>
Konkurencja 28
2016-03-13 - 9:13
Chłopców, 200m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
1:50.13
1:55.89
1:53.09
KORZENIOWSKI Pawel
POPRAWA Michał
CIEŚLAK Marcin
00114
00611
03914
Istanbul (TUR)
Poznan
Dubai (UAE)
2009-12-12
2011-12-17
2010-12-19

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
1.CHRZANOWSKI Damian18MZOS Płock2:00.07739A27.1730.8230.5631.52
2.BOCHEŃ Tomasz17Juvenia Białystok2:01.87706A26.5930.9232.4131.95
3.CUKANOW Michał17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:03.19684A27.4231.1331.7232.92
4.CHODAŃ Alan SOL18Kormoran Olsztyn2:03.21684A27.4531.4931.8632.41
5.DEREŃ Kacper18MKS 9 Dzierżoniów2:03.54678A27.2331.2932.1132.91
6.KEMPA Mikołaj SO17MMKS Kędzierzyn-Koźle2:03.80674A27.9331.9632.0031.91
7.DYBA Jakub SP18Posnania Poznań2:03.87673A27.0530.9632.3233.54
8.STĘPNIAK Kacper17Korona-Swim Kielce2:04.46663A26.3830.6232.7034.76
9.SMUL Błażej17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:04.54662A27.7331.2632.5832.97
10.PIWOWARSKI Konrad SOL18Kormoran Olsztyn2:05.23651A26.7132.1032.2234.20
11.PECYNA Maciej17IKS Konstancin2:05.66644B28.1431.8432.7432.94
12.KRULIKOWSKI Maciej SO17Unia Oświęcim2:05.93640B28.0732.5832.1033.18
13.MURAŃSKI Kacper17Gilus Gilowice2:06.31634B27.6331.5532.8334.30
14.WAŃKOWICZ Błażej17Warszawianka2:06.38633B27.8432.3932.9233.23
15.DĘBSKI Szymon17Nawa Skierniewice2:06.56631B28.6931.5832.8333.46
16.MILCZAREK Piotr18UKS 190 Łódź2:06.85626B27.7631.9033.1434.05
17.GIERSZEWSKI Jan SB18Piętnastka Bydgoszcz2:07.33619B28.0732.3333.0433.89
18.GRYZ Dawid SSz17MKP Szczecin2:07.74613B29.1132.8932.4333.31
19.MICHNIEWSKI Tadeusz18Jagiellonka Warszawa2:07.95610B29.1033.2432.8332.78
20.DEMBSKI Patryk SB17Piętnastka Bydgoszcz2:08.36604B27.5031.6733.8435.35
21.ŚRAMA Gabriel SP17Warta Poznań2:08.41604R28.3032.3033.3734.44
22.FIEDOSIUK Rafał SO17Unia Oświęcim2:08.72599R27.8432.1633.7834.94
23.LENARTOWICZ Kacper17IKS Konstancin2:08.7959827.9932.3233.6934.79
24.NOWY Mateusz17Delfin Gdynia2:09.0059528.9533.1133.6433.30
25.GAWRON Oskar17Śląsk Wrocław2:10.5957429.3533.0333.9834.23
26.SORDYL Mateusz SO17Victoria Kozy2:10.6257428.0233.5434.0834.98
27.ZABOROWSKI Paweł18Jedynka Łódź2:10.9456928.3933.0034.5934.96
28.BOCHNOWSKI Maciej18Bobry Dębica2:12.5054928.4832.9334.7236.37
29.GRABARCZYK Olaf SR18Victoria Racibórz2:12.7254729.2233.1934.6135.70
30.KIRYLUK Damian18Dwójka Morena Gdańsk2:12.8654529.4133.4934.0935.87
31.PRZYBYŁA Kacper18Astromal Akwawit Leszno2:13.0854228.4933.1434.9036.55
32.MACIĄG Piotr17Wisła Kraków2:13.1954129.0833.6735.0235.42
33.KOŁODZIEJ Bartłomiej SSz17MKP Szczecin2:14.3352730.0934.2034.6635.38
34.DAHAN Daniel17G-8 Bielany Warszawa2:15.3551529.1734.3736.0335.78
35.BODZIOCH Andrzej SSz18MKP Szczecin2:16.2150629.7434.4636.2135.80
36.SKUBA Marcin18Orka Zamość2:17.1149629.1833.5635.7638.61
37.WINIARSKI Mateusz17Legia Warszawa2:19.3447229.9834.5937.4937.28
38.ZBROŻEK Radosław17Galicja Kraków2:20.4446130.4135.0837.0937.86
39.PRÓSZYŃSKI Igor17MKP Szczecin2:21.7144931.2035.7737.5837.16
40.KŁAPA Filip SO18Unia Oświęcim2:23.0243728.9134.3538.4941.27
41.PIĘTKA Marcin17Wisła Kraków2:23.3443430.7337.0738.2237.32


<< TOP >>
Konkurencja 29
2016-03-13 - 9:28
Kobiet, 100m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
53.14
53.14
53.14
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
00106
00106
00106
Istanbul (TUR)
Istanbul (TUR)
Istanbul (TUR)
2009-12-10
2009-12-10
2009-12-10

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.JANKOWSKA Klaudia18GIM 92 Ursynów W-wa56.57733A27.4929.08
2.NOGAJ Paulina SWR18Wodnik Radom57.20709A27.3729.83
3.RZOŃCA Patrycja SWR17Śląsk Wrocław57.21708A27.5129.70
4.FRYCKOWSKA Natalia SSz17MKP Szczecin57.58695A27.7529.83
5.CZARNECKA Wiktoria SL17Skarpa Lublin57.72690A27.8929.83
6.WĘCKOWSKA Ewa17Shark Rudna57.80687A27.6330.17
7.NIEWIADOMSKA Adrianna17GOS Raszyn57.89684A28.0029.89
8.POKRYWKA Karolina18Trójka Łódź58.24671A28.4729.77
9.ANDRZEJEWSKA Kamila SL17Lider Chełm58.27670A28.3229.95
10.ROMAN Magdalena17G-8 Bielany Warszawa58.30669A28.0530.25
11.ROGOWSKA Paulina18Salos-Cortile Kielce58.42665B28.0430.38
12.PISARCZYK Amelia SR18Victoria Racibórz58.51662B27.4931.02
13.WOJCIECHOWSKA Joanna18Orlik Lublin58.53661B28.3630.17
14.LEWANDOWSKA Aleksandra SSz18MKP Szczecin58.95647B28.1830.77
15.ŁOCHIŃSKA Agnieszka18Stilon Gorzów Wlkp59.20639B28.3530.85
16.WĘCŁAWIAK Irena18GIM 92 Ursynów W-wa59.39633B28.5930.80
17.CZAJA Barbara SK17Górnik Radlin59.59627B28.6030.99
18.SOŃTA Magdalena SWR18Wodnik Radom59.62626B29.0430.58
19.JANECKA Zuzanna17AZS AWF Katowice59.85619B28.6831.17
KONDRASIUK Małgorzata18Warszawianka59.85619B28.7231.13
21.CIEŚLIKOWSKA Zuzanna17Pingwiny Warszawa1:00.27606R28.6731.60
22.ZROBEK Natalia17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:00.32604R28.8531.47
23.KIT Natalia17Włókniarz 1925 Kalisz1:00.5359828.7131.82
24.GAWLICKA Maja18Korner Zielona Góra1:00.6359529.7630.87
25.PATOŁA Anna17Piast Głogów1:00.6459528.7831.86
26.SZLACHCIC Wiktoria17MOS Dąbrowa Górnicza1:00.6659428.7331.93
27.WORONIECKA Weronika SB18Piętnastka Bydgoszcz1:00.8258929.4531.37
28.TOMIALOWICZ Karolina17Kapry Armexim Pruszków1:01.2357829.9131.32
RZEPCZYŃSKA Patrycja SO17Unia Oświęcim1:01.2357829.3131.92
30.SOSNOWSKA Patrycja17Znicz Koszalin1:01.3457528.9332.41
SZYMAŃSKA Urszula18Płetwal Mława1:01.3457528.9732.37
32.WIETRZYNSKA Renata17Wodnik Radom1:01.4757129.2632.21
33.MESJASZ Julia18Meduza Pajęczno1:01.5556929.3832.17
34.MILER Oliwia18Astromal Akwawit Leszno1:01.6756529.8331.84
35.KANTORSKA Daria17G-8 Bielany Warszawa1:01.9555829.8732.08
36.BACHANEK Julia17BUKS Warszawa1:02.0655529.9232.14
37.GONTA Oliwia18Totis Viribus Świebodzin1:02.0855429.8132.27
38.WILCZEK Zofia SK18Jordan Kraków1:02.1555229.7832.37
39.ŻUKOWSKA Natalia17Glosator Kraków1:02.3654729.5432.82
40.ŚLICZNIAK Weronika SL17AZS UMCS Lublin1:02.5554229.7432.81
41.WAWRZYNKIEWICZ Aleksandra17Warta Poznań1:02.6553930.6831.97
42.SMOLUCHOWSKA Magdalena18AZS AWFiS Gdańsk1:02.7453729.8032.94
43.KIELKA Elżbieta17Polonia Warszawa1:03.0852829.3033.78
44.SAMÓL Monika SB17Piętnastka Bydgoszcz1:03.2652430.2133.05
45.FASZCZEWSKA Karolina17CKS SMS Szczecin1:03.3552230.2333.12
46.ZIÓŁKOWSKA Daria18Delfin Toruń1:04.5749330.8633.71
47.KOSOWSKA Karolina17Meduza Pajęczno1:04.9348431.2533.68
48.ADAMCZYK Agata17Aligator Gorzyce1:05.0348231.4833.55
49.KUCZMAR Gabriela18Polonia Warszawa1:05.1048131.0534.05
50.GALIKOWSKA Paulina17AZS AWFiS Gdańsk1:05.4647330.9834.48
51.ŁUCZAK Marta17Iskra Konin1:06.4645231.5634.90
52.SZEWCZYK Dominika17Ruch Grudziądz1:07.5043132.8234.68
53.FIL Konstancja SL17Skarpa Lublin1:07.7942633.1034.69


<< TOP >>
Konkurencja 30
2016-03-13 - 9:38
Chłopców, 100m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
46.52
48.50
47.53
CZERNIAK Konrad
HOŁUB Jan
WERNER Paweł
00603
00601
00101
Doha (QAT)
Ostrowiec Sw
Poznan
2014-08-27
2013-12-21
2011-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.PISZCZOROWICZ Bartosz17Włókniarz 1925 Kalisz48.94774A23.3525.59
2.OSTROWSKI Karol17MKP Szczecin49.62742A24.1025.52
3.CUKANOW Michał17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki50.25715A24.0526.20
4.GOSIENIECKI Juliusz18Astromal Akwawit Leszno50.31712A24.5925.72
5.KOPACKI Wiktor18AZS AWF Wrocław50.38709A24.2426.14
6.KSIĄŻEK Jakub SSz18MKP Szczecin50.66698A24.5326.13
7.TOPOLSKI Arkadiusz SO18Unia Oświęcim50.90688A24.5526.35
8.WINIATOWSKI Patryk SB17Piętnastka Bydgoszcz51.44666A24.5426.90
9.MACIEJEWSKI Kacper SWwa17Polonia Warszawa51.56662A24.3927.17
10.MARCINKOWSKI Borys17Delfin Toruń51.68657A24.4027.28
11.JARMUŁA Miłosz SK18Jordan Kraków51.69657B24.5327.16
12.ZAWADZKI Szymon17Juvenia Białystok51.75654B24.8726.88
13.PUK Grzegorz18Huragan Sosnowiec51.95647B24.9926.96
14.KAROLKIEWICZ Jakub17Delfin Tarnobrzeg51.97646B24.9127.06
15.ŁUKAWSKI Mikołaj17Korona-Swim Kielce51.99645B24.9327.06
16.ROGOZIŃSKI Mateusz17KSZO Ostrowiec Św.52.17639B25.1527.02
17.PARZYNOWSKI Wojciech17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki52.21637B24.6927.52
18.RYBAK Konrad SOL18Pirania-Targówek Warszawa52.33633B24.7327.60
19.SUMARA Beniamin17AZS AWF Katowice52.47628B25.2627.21
20.ŁAZARECKI Dominik18Piast Głogów52.65621B24.9027.75
21.DROZD Tymoteusz SO17Unia Oświęcim52.66621R25.2527.41
22.MARCZUK Szymon SO17Unia Oświęcim52.79616R25.0527.74
23.GIBALSKI Bartłomiej18Salos-Cortile Kielce52.8261525.3127.51
24.SADOWSKI Adrian SOL17GOS Raszyn52.8661425.7727.09
25.CHRAPEK Marcin18Delfin Cieszyn52.8761425.5527.32
26.MAŁECKI Mateusz18AZS AWFiS Gdańsk52.9061325.2427.66
27.STERNAK Piotr18MKP Szczecin52.9761025.0527.92
28.BRYŁA Kamil SL17AZS UMCS Lublin52.9960925.5327.46
29.CHODAŃ Alan SOL18Kormoran Olsztyn53.1260525.7927.33
30.WÓJCICKI Maciej SWwa17Aquator Kozienice53.1960325.0928.10
31.KĘPA Kacper SWwa17Polonia Warszawa53.2760025.6927.58
32.PRZYBYLSKI Michał SO18Unia Oświęcim53.4559425.8427.61
33.OGORZAŁEK Kamil17Wodnik 29 Katowice53.4959325.0328.46
34.KRÓLIK Paweł17Juvenia Białystok53.5159225.6527.86
35.ŻAAK Robert17MOS Dąbrowa Górnicza53.6458825.3328.31
36.SIECZEK Adrian SWwa17Polonia Warszawa53.6658725.1628.50
37.SZAREK Dawid17Śląsk Wrocław53.6858626.1927.49
38.KOLANOWSKI Wiktor SK17Galicja Kraków53.7758326.0527.72
39.OLEKSY Hubert SB18Piętnastka Bydgoszcz53.8058225.6328.17
40.BRAUNTSCH Marek18AZS AWF Katowice53.8458125.7528.09
41.PINKOSZ Mateusz SWR18Piątka Konstantynów Łódzki53.8957925.9727.92
42.KUROWSKI Szymon SR18AZS AWF Katowice53.9057925.4828.42
43.LIS Patryk18Avia Świdnik54.0157625.6728.34
44.AMPULSKI Remigiusz18Totis Viribus Świebodzin54.0757425.5228.55
45.OLEJNICZAK Jędrzej17Astromal Akwawit Leszno54.1457126.2827.86
46.WOROŻEWICZ Konrad SWR17Śląsk Wrocław54.1857026.0228.16
47.KRAWCZYK Paweł17BUKS Warszawa54.2057025.9428.26
48.BARGLOWSKI Mateusz18Astoria Bydgoszcz54.2856725.2829.00
49.JASTRZĄBEK Karol SR18Victoria Racibórz54.4156325.8428.57
MACNER Michał SOL17Kormoran Olsztyn54.4156325.9728.44
51.CZYŻAK Arkadiusz SR17Manta Kochłowice Ruda Śl.54.5156026.1428.37
52.CHOTKOWSKI Bartosz17AZS AWFiS Gdańsk54.5655825.9328.63
53.JEZIORSKI Patryk SR17Manta Kochłowice Ruda Śl.54.6055726.7727.83
54.PAWEŁEK Paweł SWwa17Polonia Warszawa54.6555626.1428.51
55.KOMOSA Maciej SWwa17Polonia Warszawa54.7155426.4028.31
56.GĘBORYS Kacper18AZS AWF Biała Podl.54.8055125.1529.65
57.CZERNIAK Konrad SL18Skarpa Lublin54.8954826.1828.71
58.MAŃCZAK Błażej18Delfin Gdynia55.0054526.2828.72
JAZYKOW Filip17Juvenia Białystok55.0054525.9529.05
60.CZURCZAK Jakub17Sokół Rzeszów55.1054225.8729.23
GRZYMSKI Mateusz18Śląsk Wrocław55.1054226.8228.28
62.STOSZEK Szymon17Aligator Gorzyce55.1354126.3028.83
63.MITAK Krystian18MKP Szczecin55.2053926.5428.66
64.BOJARSKI Karol17CKS SMS Szczecin55.2253925.9129.31
65.WŁODARCZYK Maciej17Pingwiny Warszawa55.2453825.9429.30
KACZMAREK Kacper17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki55.2453826.2229.02
67.MAŁYSKA Bartosz SL17Skarpa Lublin55.3353526.9928.34
68.CHROMIK Szymon SR17MOS Dąbrowa Górnicza55.4153325.9229.49
69.STRZESZEWSKI Aleks18Delfin Legionowo55.4253326.1129.31
70.MAZUR Dominik SO17Unia Oświęcim55.4353226.5228.91
71.CIEŚLUKOWSKI Karol17Olimpijczyk Suwałki55.4453226.8328.61
72.BIELYKH Jegor18AZS UMCS Lublin55.6052825.7529.85
73.PAWLINIAK Mariusz17Wodnik 29 Katowice55.6252727.0628.56
74.GIER Oliwer SOL17Kormoran Olsztyn55.6852526.6629.02
75.KOTAS Wiktor18Skra Bełchatów55.8052225.9429.86
76.PAWŁOWSKI Maksymilian17Polonia Warszawa55.9351826.3129.62
77.LEWKOWSKI Patryk17Shark Rudna56.0551526.5529.50
78.SKUZA Artur17Wodnik Końskie56.1151326.8729.24
79.BARAN Jan17AZS AWF Katowice56.1651226.9029.26
80.WOŁOWICZ Mateusz SR17Victoria Racibórz56.2451026.5229.72
81.KAPICA Hubert17MTS Kwidzyn56.2750926.8229.45
82.GĄSIOR Sebastian SL17AZS UMCS Lublin56.3050826.9029.40
83.BEDNARZ Mateusz SL17Skarpa Lublin56.4750426.8429.63
84.DĘBSKI Szymon17Nawa Skierniewice56.5750127.2429.33
85.DAHAN Daniel17G-8 Bielany Warszawa56.6949826.7929.90
86.LENCKOWSKI Rafał17Delfin Gdynia56.7349727.0429.69
87.RUCIŃSKI Wiktor17Sokół-Mościce Tarnów56.9549127.2929.66
WAWRZYŃCZAK Alan SL17Skarpa Lublin56.9549127.3029.65
89.MATURA Klaudiusz SR18Victoria Racibórz57.0049027.5929.41
90.KUPIDURA Mikołaj17Barakuda Mińsk Mazowiecki57.0548826.9130.14
91.TURKIEWICZ Maciej18Orka Lubań57.2148428.1329.08
92.MĘCZYŃSKI Mateusz18AZS AWF Wrocław57.3948027.4829.91
93.BARTOSIEWICZ Adrian17BUKS Warszawa57.5047727.6929.81
94.LATO Kacper SL17Skarpa Lublin57.5747527.6429.93
95.MIKOŁAJCZAK Tomasz18AZS AWFiS Gdańsk58.2245927.8930.33
96.BOGUSZ Michał17Orka Lubań58.3245728.0230.30
97.CEZAK Kamil17Iskra Konin58.5845127.7430.84
98.KAWALEC Lech17Orka Zamość58.6744927.0331.64
99.PODWIŃSKI Hubert18MKS 9 Dzierżoniów58.9244328.4430.48
100.WIDAWSKI Michał17Trójka Łódź59.0544028.0730.98
101.BARTOSZEWSKI Jan17AZS AWFiS Gdańsk59.2343628.5630.67
102.LUBAŃSKI Sebastian17BUKS Warszawa1:04.8533230.7034.15
NIE UK.PIOTROWSKI Patryk17Olimpijczyk Suwałki


<< TOP >>
Konkurencja 31
2016-03-13 - 9:56
Kobiet, 100m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
57.17
58.43
58.43
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
00101
00104
00104
Netanya (ISR)
Gorzow Wielkopolski
Gorzów Wlkp
2015-12-03
2009-11-27
2009-11-27

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.NASKRĘT Agata18Astoria Bydgoszcz1:01.95700A29.6132.34
2.BERNAT Gabriela SL17Skarpa Lublin1:02.95668A30.7032.25
3.DUDA Zuzanna SWR17Śląsk Wrocław1:02.96667A30.6132.35
4.PEDA Paulina18AZS AWF Katowice1:03.67645A30.7932.88
5.WOLNY Magdalena18CKS SMS Szczecin1:04.14631A30.8933.25
6.SUCHECKA Katarzyna17Ostrobramska Warszawa1:04.34625A31.9132.43
7.SŁUPEK Roksana SB17Piętnastka Bydgoszcz1:04.40623A31.0533.35
8.OLSZEWSKA Nikola18MTS Kwidzyn1:04.61617A31.0133.60
9.KOŚCIK Patrycja SK18Sparta Biłgoraj1:05.00606A30.6534.35
10.ĆWIL Angela17MKS Piaseczno1:05.18601A31.5533.63
11.GAWLICKA Maja18Korner Zielona Góra1:05.31598B31.9933.32
12.KARASZKIEWICZ Daria SB17Piętnastka Bydgoszcz1:05.70587B31.5634.14
13.JURA Klaudia17Meduza Pajęczno1:05.75586B31.8133.94
14.GALICKA Wiktoria17Kapry Armexim Pruszków1:05.79585B31.8233.97
15.MENDYK Adrianna SO18Wodnik Radom1:05.84583B31.7434.10
16.WORONIECKA Weronika SB18Piętnastka Bydgoszcz1:05.98580B32.2033.78
17.CIEŚLIKOWSKA Zuzanna17Pingwiny Warszawa1:06.21574B31.8834.33
18.PAJĄK Liliana17Korner Zielona Góra1:06.31571B32.4733.84
19.KOWALSKA Aleksandra SK17Płetwal Mława1:06.33571B31.9434.39
20.TRAFAS Kornelia SP17Warta Poznań1:06.62563B32.6533.97
21.WARIAN Karolina SK17Galicja Kraków1:06.85557R32.6434.21
22.ROGOWSKA Angelika SK17Galicja Kraków1:06.95555R32.1134.84
23.KRZYWAK Maria17Torpeda Oleśnica1:07.7153632.4735.24
24.KOZIK Anna18AZS AWF Katowice1:08.3052332.8935.41
25.WOSICKA Wiktoria SSz18MKP Szczecin1:08.5951633.0735.52
26.JUJECZKA Martyna SP17Warta Poznań1:09.1450433.2735.87
27.GOŁASZEWSKA Monika18AZS AWFiS Gdańsk1:09.6249333.8035.82
28.ŁUKASIK Wiktoria17Medyk Giżycko1:10.5647434.1936.37
29.SAMÓL Monika SB17Piętnastka Bydgoszcz1:10.8046934.3436.46
30.KARLIŃSKA Weronika18Wisła Puławy1:10.8646833.8736.99
31.KUBIK Martyna SR17Victoria Racibórz1:11.3345934.2437.09
32.ŻUKOWSKA Natalia17Glosator Kraków1:11.7945034.3437.45
33.GALIKOWSKA Paulina17AZS AWFiS Gdańsk1:12.3444034.5237.82


<< TOP >>
Konkurencja 32
2016-03-13 - 10:03
Chłopców, 100m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
49.23
52.45
49.69
KAWĘCKI Radosław
STOKOWSKI Kacper
KAWĘCKI Radosław
00114

00304
Lublin
Lublin
Istanbul (TUR)
2015-12-20
2015-12-19
2009-12-12

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.STOKOWSKI Kacper17G-8 Bielany Warszawa54.61719A25.7828.83
2.KAŹMIERCZAK Kamil17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki55.97668A26.8129.16
3.NIEDZIAŁEK Dominik SL18Skarpa Lublin55.99667A27.0628.93
4.KIJEWSKI Kasper17Salos-Cortile Kielce56.11663A27.1628.95
5.SKIERKA Jakub18Trops Kartuzy56.15662A27.2628.89
6.KASZTELAN Mateusz SOL18Kormoran Olsztyn56.28657A27.1529.13
7.CECERE Marco17Włókniarz 1925 Kalisz56.36654A27.3828.98
8.GŁĄB Karol17Sokół Rzeszów56.40653A27.2329.17
9.BIEROŃSKI Michał17Śląsk Wrocław56.44651A27.5228.92
10.DANILEWSKI Maciej SOL18Juvenia Białystok56.53648A27.3429.19
11.WIĘCKOWSKI Jakub SSz18MKP Szczecin56.86637B27.5229.34
12.BIERNACKI Kacper SP18Znicz Koszalin57.00632B27.0729.93
13.FRANKE Paweł17G-8 Bielany Warszawa57.44618B27.8429.60
14.ŚWIDERSKI Bartłomiej18Pingwiny Warszawa57.68610B27.8429.84
15.DZIADEK Jan18Jagiellonka Warszawa58.16595B27.8330.33
16.WLAZŁOWSKI Damian SWwa17Polonia Warszawa58.30591B27.9930.31
17.JAGODZIŃSKI Oskar SSz18MKP Szczecin58.49585B28.3730.12
18.SKIBA Dominik18Fala Ropczyce58.66580B27.8730.79
19.PECYNA Maciej17IKS Konstancin59.06568B28.1630.90
20.GRYZ Dawid SSz17MKP Szczecin59.16566B29.0930.07
21.BRYŁA Kamil SL17AZS UMCS Lublin59.38559R29.2630.12
22.KAMIŃSKI Piotr17Trójka Łódź59.46557R28.5830.88
23.KRZYSZTOFOWICZ Maciej18Aquarius Słupsk59.5255528.6030.92
24.WOJTOWICZ Jakub18AZS AWF Katowice59.8554628.4431.41
25.KOSTANOWICZ Artur18Polonia Warszawa59.8854528.7631.12
26.NAPIERAJ Jan SOL18Pirania-Targówek Warszawa1:00.0954029.0531.04
27.SĘCZEK Szymon17Trójka Łódź1:00.4353128.9031.53
28.KAŹMIERCZAK Marcin18Astromal Akwawit Leszno1:00.5252829.4931.03
29.SKUZA Artur17Wodnik Końskie1:00.6452529.9230.72
30.KĘPA Kacper SWwa17Polonia Warszawa1:00.8152130.0330.78
31.SZUSTAK Hubert17GOS Raszyn1:01.0051629.1631.84
32.OLEKSY Hubert SB18Piętnastka Bydgoszcz1:01.0751429.6131.46
33.ŚWISTEK Krzysztof SR18AZS AWF Katowice1:01.5650229.4832.08
34.GRABEK Filip SL17AZS UMCS Lublin1:02.0249129.7732.25
35.SUMARA Beniamin17AZS AWF Katowice1:02.2548530.0832.17
36.KULESZA Przemysław17Słowianka Gorzów Wlkp1:03.1946429.7033.49
37.JASTRZĄBEK Karol SR18Victoria Racibórz1:03.7745231.0832.69
38.KAWALEC Lech17Orka Zamość1:04.8143031.1133.70
39.GĘBORYS Kacper18AZS AWF Biała Podl.1:05.6341431.3934.24
40.GIL Bartosz17Wodnik Rawicz1:08.4036632.6035.80
41.SMUL Błażej17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:15.1127635.8339.28


<< TOP >>
Konkurencja 33
2016-03-13 - 10:12
Kobiet, 100m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
1:05.37
1:06.66
1:05.37
SZTANDERA Dominika
ZACHOSZCZ Paulina
SZTANDERA Dominika
00101

00101
Lublin
Gorzów Wlkp
Lublin
2015-12-20
2009-11-29
2015-12-20

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.WIKIEŁ Angelika18AZS UWM Olsztyn1:10.51691A33.4137.10
2.SAMUŁA Wiktoria SL17AZS UMCS Lublin1:10.86681A33.2137.65
3.KASPERUK Justyna18GIM 92 Ursynów W-wa1:11.28669A32.0539.23
4.MAJSZUTOWICZ Paulina SSz18MKP Szczecin1:11.44665A33.6037.84
5.KĘDZIORA Martina17MTS Kwidzyn1:12.09647A34.2537.84
6.DURCZYŃSKA Katarzyna SK17Górnik Radlin1:12.10647A33.7838.32
7.CZUK Agata18Śląsk Wrocław1:12.35640A33.7838.57
8.NOWAK Marta SO17MMKS Kędzierzyn-Koźle1:12.74630A33.9938.75
9.SPOLJAR Sylwia SR18AZS AWF Katowice1:13.11620A34.2538.86
10.UGODZIŃSKA Aleksandra17AZS AWF Warszawa1:13.40613A34.3939.01
11.CHAMERA Weronika SO17Motyl Stalowa Wola1:13.46611B34.0939.37
12.NIESZPOREK Wiktoria17UKS 190 Łódź1:13.69606B34.4939.20
13.SADOWSKA Klaudia17Śląsk Wrocław1:14.07596B34.7839.29
14.MICHALSKA Katarzyna18AZS AWF Katowice1:14.10596B34.9139.19
15.PROCHOWNIK Olimpia SO17Unia Oświęcim1:14.20593B34.2139.99
16.ADAMCZYK Zofia SR17Górnik Radlin1:14.53585B34.5439.99
17.KNAPIK Weronika SR17AZS AWF Katowice1:15.02574B35.1139.91
18.OŻÓG Paulina17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:15.46564B34.8540.61
19.TURKO Daria SR17Górnik Radlin1:15.85555B35.6140.24
20.BARTYZEL Aleksandra18Manta Jelcz-Laskowice1:15.92554B36.0339.89
21.KOLBE Wiktoria SR18Wodnik Siemianowice Śl.1:16.40543R35.0841.32
22.ŻYBAŁA Nikola SR18Górnik Radlin1:16.50541R35.1641.34
23.WIECZOREK Magdalena18Fala Kraśnik1:16.7453635.9640.78
24.GASIN Nadia18AZS AWFiS Gdańsk1:17.1852736.3640.82
25.RUGAŁA Anna SK18Galicja Kraków1:17.6451836.2441.40
26.ADAMSKA Adrianna SP18Warta Poznań1:17.7851535.9241.86
27.WAWRZYNKIEWICZ Wiktoria17Żoliborz Warszawa1:17.8351436.2541.58
28.BEDNAREK Aleksandra18Jedynka Łódź1:18.5050137.0741.43
29.WARMIŃSKA Daria SR18RMKS Rybnik1:18.8249536.5142.31
30.SZYSZKA Urszula17Astromal Akwawit Leszno1:19.1148936.6742.44
31.WAWRZYNKIEWICZ Aleksandra17Warta Poznań1:20.5346437.6442.89
32.SZYMAŃSKA Urszula18Płetwal Mława1:21.3645038.1143.25


<< TOP >>
Konkurencja 34
2016-03-13 - 10:20
Chłopców, 100m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
58.68
1:00.32
59.41
STOLARSKI Marcin
MACHNIK Mikołaj
STOLARSKI Marcin
02314

02314
Lublin
Gorzów Wlkp
Ostrowiec Sw
2015-12-18
2009-11-27
2014-12-19

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.KUSTO Robert18Orka Lubań1:00.78765A28.4132.37
2.KUSTO Rafał17Orka Lubań1:01.84727A28.8033.04
3.ZUCHOWICZ Jan18Żoliborz Warszawa1:02.06719A29.2132.85
4.TRELA Karol SR18AZS AWF Katowice1:02.68698A29.6233.06
5.SOLAK Łukasz17Swim Płock1:02.82693A28.7634.06
6.MIKOŁAJCZYK Michał17Włókniarz 1925 Kalisz1:03.04686A29.3233.72
7.WAWRZYNKIEWICZ Piotr SSz18MKP Szczecin1:03.07685A29.7933.28
8.SZCZEPANIAK Paweł17Galicja Kraków1:03.16682A29.4833.68
9.BRZYKOWSKI Krystian18Sokół Rzeszów1:03.24679A29.6333.61
10.JUNG Krzysztof SR17AZS AWF Katowice1:03.71665A29.8133.90
11.OLEJNIK Aleksander SSz18MKP Szczecin1:03.74664B29.5034.24
12.SZYDŁOWSKI Kamil SR18Astromal Akwawit Leszno1:04.18650B30.0534.13
13.CHAŁUPCZYŃSKI Bartosz SWwa17Polonia Warszawa1:04.42643B30.0834.34
14.SZCZUTKOWSKI Robert18Śląsk Wrocław1:04.48641B30.8333.65
15.JAWORSKI Norbert18Unia Busko Zdrój1:04.50640B30.4734.03
16.MISIARZ Adrian SK18Sparta Biłgoraj1:04.59638B30.2534.34
17.KRULIKOWSKI Maciej SO17Unia Oświęcim1:04.62637B30.6034.02
18.DOBECKI Jakub SB17Piętnastka Bydgoszcz1:04.66636B30.0934.57
19.WINIARSKI Jakub171 Solex Lębork1:04.99626B30.4334.56
20.WAWRYCA Szymon SR18Victoria Racibórz1:05.17621B30.5834.59
21.GOLENIEC Kamil SO17Unia Oświęcim1:05.26618R30.6234.64
22.WALASZEK Jędrzej SOL18Kormoran Olsztyn1:05.32617R31.1034.22
23.MICHALSKI Krystian17Astromal Akwawit Leszno1:05.6460830.7534.89
24.HOJDA Bartłomiej SO18Unia Oświęcim1:05.8260330.7435.08
25.SZYMANEK Sebastian18Warszawianka1:06.0459730.8135.23
26.JANUSZANIS Jakub SOL18Olimpijczyk Suwałki1:06.1159531.0235.09
27.GARBACZ Dominik17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:06.2559130.9835.27
28.SZULICH Igor18Delfin Legionowo1:06.2859031.3734.91
29.MŁYNARCZYK Piotr SSz17MKP Szczecin1:06.4158730.9835.43
30.KAMINIARZ Cezary17Astromal Akwawit Leszno1:06.7157931.4235.29
31.ŚLIWKA Jakub17G-8 Bielany Warszawa1:06.7857730.8335.95
32.KUBIŚ Jakub18Olimpijczyk 23 Lublin1:06.8657531.1835.68
33.CHOTKOWSKI Bartosz17AZS AWFiS Gdańsk1:07.1256831.1335.99
34.CIASTOŃ Sebastian SO17Unia Oświęcim1:07.2556532.0735.18
35.JASIEWICZ Daniel SP17Extreme Team Oborniki1:07.9554831.2336.72
36.KAMIŃSKI Piotr17Iskra Konin1:08.0454531.3036.74
37.FELCHNER Jan17Delfin Gdynia1:08.2354131.9136.32
38.WITOSZEK Bartłomiej17Delfin Cieszyn1:08.3653831.9036.46
39.GRZESZCZYK Kacper17Swim 10 Puławy1:08.3853732.1536.23
40.KUBIAK Bartłomiej17Włókniarz 1925 Kalisz1:08.5053532.0136.49
41.KAPICA Hubert17MTS Kwidzyn1:08.6553132.8735.78
42.ROKITA Aleksander SK17Park Wodny Tarnowskie Góry1:09.2251832.0037.22
43.PIERŚCIŃSKI Adam18MKS Piaseczno1:09.6750831.6837.99
44.NIEROŃSKI Sebastian17Jedynka Elbląg1:09.8050532.2037.60
45.PIOTROWSKI Patryk17Olimpijczyk Suwałki1:09.9350233.2236.71
46.KOMOREK Mikołaj17Barakuda Mińsk Mazowiecki1:10.2249632.7937.43
47.ZALEWSKI Oskar SO17Pirania-Targówek Warszawa1:10.5748933.0037.57
48.MĘCZYŃSKI Mateusz18AZS AWF Wrocław1:10.6348832.7237.91
49.KENIG Adam17Delfin Garwolin1:11.6446732.5039.14
50.MOSKAŁA Michał18Delfin Cieszyn1:11.7446532.7938.95
51.ŻERAŃSKI Przemysław17BUKS Warszawa1:11.9046233.8138.09
52.KAPERA Jakub17UMKS Goczałkowice Zdrój1:15.1240534.5940.53
DYSKW.CZURCZAK Jakub17Sokół Rzeszów
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)
DYSKW.DZIEDZIC Dawid SR17MOSM Tychy
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)
DYSKW.BACHLAJ Dorian SR17Ondraszek Bielsko Biała
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)


<< TOP >>
Konkurencja 35
2016-03-13 - 10:31
Kobiet, 100m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
58.41
1:00.75
1:00.75
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
02305
POL
POL
Lublin
Vienna (AUT)
Wiena (AUT)
2015-12-19
2004-12-11
2004-12-11

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.NOGAJ Paulina SWR18Wodnik Radom1:04.72672A29.1535.57
2.ĆWIL Angela17MKS Piaseczno1:04.76671A29.4135.35
3.NASKRĘT Agata18Astoria Bydgoszcz1:05.28655A28.9736.31
4.GUS Julia SB17Piętnastka Bydgoszcz1:05.34653A29.1836.16
5.NIEWIADOMSKA Adrianna17GOS Raszyn1:05.93636A30.1135.82
6.SAJECKA Zofia18GIM 92 Ursynów W-wa1:05.95635A29.5036.45
7.DURCZYŃSKA Katarzyna SK17Górnik Radlin1:06.05632A31.2034.85
8.MENDYK Adrianna SO18Wodnik Radom1:06.09631A30.5935.50
9.FRYCKOWSKA Natalia SSz17MKP Szczecin1:06.15629A30.7035.45
10.CZAJA Barbara SK17Górnik Radlin1:06.74613A30.4136.33
11.KĘDZIORA Martina17MTS Kwidzyn1:07.14602B31.6435.50
12.PISARCZYK Amelia SR18Victoria Racibórz1:07.16601B30.3436.82
13.WOLNY Magdalena18CKS SMS Szczecin1:07.20600B30.5936.61
14.ANDRZEJEWSKA Kamila SL17Lider Chełm1:07.28598B30.8836.40
15.BARTYZEL Aleksandra18Manta Jelcz-Laskowice1:07.44594B31.1436.30
16.PAJĄK Liliana17Korner Zielona Góra1:07.47593B31.2336.24
17.SOŃTA Magdalena SWR18Wodnik Radom1:07.62589B32.0435.58
18.KOLBOWICZ Barbara SSz17MKP Szczecin1:07.86583B31.0136.85
19.KORAL Julia SR18Górnik Radlin1:08.11576B31.4436.67
20.TURKO Daria SR17Górnik Radlin1:08.19574B31.6436.55
21.SADOWSKA Klaudia17Śląsk Wrocław1:08.36570R32.9935.37
22.TRAFAS Kornelia SP17Warta Poznań1:08.68562R31.4337.25
23.KIT Natalia17Włókniarz 1925 Kalisz1:09.0855232.2736.81
24.BACHANEK Julia17BUKS Warszawa1:09.0955231.9237.17
ADAMCZYK Zofia SR17Górnik Radlin1:09.0955231.8737.22
26.BAJURA Marta SR18Wodnik 29 Katowice1:09.3454630.8238.52
27.PATOŁA Anna17Piast Głogów1:09.5054232.5836.92
28.JURA Klaudia17Meduza Pajęczno1:10.0253031.3038.72
29.KIKTA Gabriela18MKS Sanok1:10.1452831.5238.62
30.KOZIK Anna18AZS AWF Katowice1:10.6151731.9638.65
31.ŻYBAŁA Nikola SR18Górnik Radlin1:10.8751233.0037.87
32.GALICKA Wiktoria17Kapry Armexim Pruszków1:11.2250431.3439.88
33.JUJECZKA Martyna SP17Warta Poznań1:11.2350432.5338.70
34.ŁYCZKO Dominika17Rokita Brzeg Dolny1:11.6249632.2339.39
35.ŁUKASIK Wiktoria17Medyk Giżycko1:11.8349133.5338.30
36.WAWRZYNKIEWICZ Wiktoria17Żoliborz Warszawa1:12.1848433.4138.77
37.KIELKA Elżbieta17Polonia Warszawa1:12.2548332.0240.23
38.BIELIŃSKA Karolina17Słowianka Gorzów Wlkp1:13.9145134.1739.74
39.FASZCZEWSKA Karolina17CKS SMS Szczecin1:14.0144934.0339.98
40.FILIPKOWSKA Dominika17Roś Pisz1:14.8943333.9140.98
41.SZEWCZYK Dominika17Ruch Grudziądz1:19.1736736.4842.69
DYSKW.KUCZMAR Gabriela18Polonia Warszawa
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu


<< TOP >>
Konkurencja 36
2016-03-13 - 10:40
Chłopców, 100m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
52.27
54.77
54.18
CIEŚLAK Marcin
ZAWADA Mateusz
CHUDY Michał
03914
01310
01315
Doha (QAT)
Gorzow Wielkopolski
Lublin
2014-12-07
2009-11-28
2015-12-20

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.DZIEDZIC Dawid SR17MOSM Tychy56.56718A26.2130.35
2.SOLAK Łukasz17Swim Płock57.00702A26.6130.39
3.WINIATOWSKI Patryk SB17Piętnastka Bydgoszcz57.05700A26.4230.63
4.WĄGROWSKI Marcel17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki57.30691A25.8231.48
5.BUJAK Dominik17Salos-Cortile Kielce57.67677A26.6331.04
6.DOBRZYŃSKI Tomasz18G-8 Bielany Warszawa57.71676A26.4631.25
7.KAŹMIERCZAK Kamil17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki57.72676A25.7132.01
8.ŚWIDERSKI Bartłomiej18Pingwiny Warszawa57.85671A26.1131.74
KIJEWSKI Kasper17Salos-Cortile Kielce57.85671A26.1931.66
10.MIKOŁAJCZYK Michał17Włókniarz 1925 Kalisz57.94668A27.9430.00
11.CHMIELEWSKI Jakub17Śląsk Wrocław58.30656B26.5431.76
12.DZIADEK Jan18Jagiellonka Warszawa58.43651B26.6831.75
13.ŁUKAWSKI Mikołaj17Korona-Swim Kielce58.66644B26.5932.07
GOLENIEC Kamil SO17Unia Oświęcim58.66644B27.4931.17
15.MACIEJEWSKI Kacper SWwa17Polonia Warszawa59.16627B27.1432.02
16.WLAZŁOWSKI Damian SWwa17Polonia Warszawa59.21626B26.8832.33
17.JAWORSKI Norbert18Unia Busko Zdrój59.45618B27.9331.52
18.PERKOWSKI Wiktor SOL18Jagiellonka Warszawa59.60614B26.7532.85
19.MURAŃSKI Kacper17Gilus Gilowice59.97602B27.3532.62
20.ŁAPOT Radosław SR17MOS Katowice1:00.01601B27.1932.82
21.GIBALSKI Bartłomiej18Salos-Cortile Kielce1:00.03601R27.9632.07
22.JAROSZ Dawid SWwa17Wodnik Końskie1:00.52586R27.7732.75
23.LIS Patryk18Avia Świdnik1:00.7857928.5032.28
24.SZCZEPANIAK Paweł17Galicja Kraków1:00.8557729.5131.34
25.ŚRAMA Gabriel SP17Warta Poznań1:00.9857327.9533.03
26.JUNG Krzysztof SR17AZS AWF Katowice1:01.0357128.7732.26
27.CIASTOŃ Sebastian SO17Unia Oświęcim1:01.3056429.6831.62
28.WÓJCICKI Maciej SWwa17Aquator Kozienice1:01.4056127.6833.72
29.PRZYBYŁA Kacper18Astromal Akwawit Leszno1:01.5455728.1333.41
30.KUBIAK Bartłomiej17Włókniarz 1925 Kalisz1:01.6255528.5133.11
31.JASIEWICZ Daniel SP17Extreme Team Oborniki1:01.6555429.1032.55
32.KAMIŃSKI Piotr17Trójka Łódź1:02.0454427.7534.29
33.WOJTOWICZ Jakub18AZS AWF Katowice1:02.1154227.8634.25
34.MAZUR Szymon18Orka Lubań1:02.1354227.4734.66
35.CIEŚLIK Jakub17UKS 51 Lublin1:02.1854029.3032.88
36.FRANKE Paweł17G-8 Bielany Warszawa1:02.3153728.4933.82
37.LIPIŃSKI Piotr SSz17MKP Szczecin1:02.3253728.3833.94
38.KŁAPA Filip SO18Unia Oświęcim1:02.9752028.5534.42
39.BOJARSKI Karol17CKS SMS Szczecin1:03.0251928.9434.08
40.BARGLOWSKI Mateusz18Astoria Bydgoszcz1:03.0551828.4834.57
41.SZUSTAK Hubert17GOS Raszyn1:03.2051528.8134.39
42.KAMIŃSKI Piotr17Iskra Konin1:03.3951029.5233.87
43.SKUBA Marcin18Orka Zamość1:03.4250928.5134.91
44.KUBIŚ Jakub18Olimpijczyk 23 Lublin1:03.6750330.7132.96
45.KULESZA Przemysław17Słowianka Gorzów Wlkp1:03.7250228.0935.63
46.KACZMAREK Kacper17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:03.7350229.9733.76
47.WŁODARCZYK Maciej17Pingwiny Warszawa1:03.7950028.7835.01
48.WITOSZEK Bartłomiej17Delfin Cieszyn1:03.9249730.1433.78
49.PAWŁOWSKI Maksymilian17Polonia Warszawa1:03.9349728.9135.02
50.GĘBORYS Kacper18AZS AWF Biała Podl.1:04.0749428.4735.60
51.PIĘTKA Marcin17Wisła Kraków1:04.0849430.2633.82
52.RUCIŃSKI Wiktor17Sokół-Mościce Tarnów1:05.0347230.8134.22
53.CIEŚLUKOWSKI Karol17Olimpijczyk Suwałki1:05.0447229.8035.24
54.ŁAZARECKI Dominik18Piast Głogów1:05.0547230.7434.31
55.WINIARSKI Mateusz17Legia Warszawa1:05.1646929.8535.31
56.SADOWSKI Adrian SOL17GOS Raszyn1:05.7145831.0034.71
57.BARTOSIEWICZ Adrian17BUKS Warszawa1:06.9943230.9736.02
58.CHAŁUPCZYŃSKI Bartosz SWwa17Polonia Warszawa1:07.3242630.9236.40
59.ŻERAŃSKI Przemysław17BUKS Warszawa1:07.6142032.6234.99
60.LENCKOWSKI Rafał17Delfin Gdynia1:08.3140730.9237.39
61.GŁĄB Karol17Sokół Rzeszów1:08.8839730.5238.36
62.KAPERA Jakub17UMKS Goczałkowice Zdrój1:10.5836931.8238.76
63.PIERŚCIŃSKI Adam18MKS Piaseczno1:10.7036731.9138.79


<< TOP >>
Konkurencja 37
2016-03-13 - 10:53
Kobiet, 800m dowolny17 - 18 lat
Wyniki

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
8:25.70
8:28.69
8:25.70
KARPISZ Milena
KILIJAŃSKA Donata
KARPISZ Milena
01305
00612
01305
Lublin
Suwalki
Lublin
2015-12-17
2012-03-18
2015-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.PIECHOTA Paulina17UKS 190 Łódź8:35.99801
100m:
200m:
1:03.20
2:07.90
1:03.20
1:04.70
300m:
400m:
3:12.59
4:17.13
1:04.69
1:04.54
500m:
600m:
5:21.33
6:26.03
1:04.20
1:04.70
700m:
800m:
7:31.12
8:35.99
1:05.09
1:04.87
2.JANISZEWSKA Dominika17AZS AWF Warszawa8:40.56780
100m:
200m:
1:03.72
2:08.70
1:03.72
1:04.98
300m:
400m:
3:13.55
4:18.51
1:04.85
1:04.96
500m:
600m:
5:23.55
6:29.44
1:05.04
1:05.89
700m:
800m:
7:35.37
8:40.56
1:05.93
1:05.19
3.WOJCIECHOWSKA Joanna18Orlik Lublin8:51.89731
100m:
200m:
1:03.16
2:08.67
1:03.16
1:05.51
300m:
400m:
3:14.35
4:20.80
1:05.68
1:06.45
500m:
600m:
5:28.28
6:36.38
1:07.48
1:08.10
700m:
800m:
7:45.30
8:51.89
1:08.92
1:06.59
4.ADAMCZYK Julia SL17AZS UMCS Lublin8:56.07714
100m:
200m:
1:03.92
2:10.93
1:03.92
1:07.01
300m:
400m:
3:17.99
4:25.46
1:07.06
1:07.47
500m:
600m:
5:33.23
6:41.38
1:07.77
1:08.15
700m:
800m:
7:49.25
8:56.07
1:07.87
1:06.82
5.ZAJĄC Oliwia18Juvenia Wrocław9:09.73662
100m:
200m:
1:05.86
2:15.43
1:05.86
1:09.57
300m:
400m:
3:25.05
4:34.15
1:09.62
1:09.10
500m:
600m:
5:43.54
6:52.81
1:09.39
1:09.27
700m:
800m:
8:02.31
9:09.73
1:09.50
1:07.42
6.LESZCZYŃSKA Klaudia Julia SO17Unia Oświęcim9:14.60645
100m:
200m:
1:04.13
2:11.28
1:04.13
1:07.15
300m:
400m:
3:20.15
4:30.86
1:08.87
1:10.71
500m:
600m:
5:41.98
6:53.85
1:11.12
1:11.87
700m:
800m:
8:05.59
9:14.60
1:11.74
1:09.01
7.KRÓL Oliwia17Trójka Łódź9:15.78641
100m:
200m:
1:05.35
2:15.03
1:05.35
1:09.68
300m:
400m:
3:25.00
4:35.37
1:09.97
1:10.37
500m:
600m:
5:46.22
6:56.25
1:10.85
1:10.03
700m:
800m:
8:06.34
9:15.78
1:10.09
1:09.44
8.WARDZIŃSKA Martyna18Trójka Łódź9:17.40635
100m:
200m:
1:05.60
2:14.77
1:05.60
1:09.17
300m:
400m:
3:24.61
4:35.10
1:09.84
1:10.49
500m:
600m:
5:46.49
6:57.85
1:11.39
1:11.36
700m:
800m:
8:09.53
9:17.40
1:11.68
1:07.87
9.BEDNAREK Aleksandra18Jedynka Łódź9:20.01627
100m:
200m:
1:07.15
2:16.98
1:07.15
1:09.83
300m:
400m:
3:27.48
4:38.57
1:10.50
1:11.09
500m:
600m:
5:49.08
7:00.12
1:10.51
1:11.04
700m:
800m:
8:11.08
9:20.01
1:10.96
1:08.93
10.WĘCŁAWIAK Irena18GIM 92 Ursynów W-wa9:24.28612
100m:
200m:
1:04.64
2:14.45
1:04.64
1:09.81
300m:
400m:
3:25.62
4:37.64
1:11.17
1:12.02
500m:
600m:
5:49.76
7:02.32
1:12.12
1:12.56
700m:
800m:
8:14.28
9:24.28
1:11.96
1:10.00
11.ADAMCZYK Agata17Aligator Gorzyce9:26.11607
100m:
200m:
1:06.46
2:17.91
1:06.46
1:11.45
300m:
400m:
3:30.39
4:43.30
1:12.48
1:12.91
500m:
600m:
5:54.80
7:06.25
1:11.50
1:11.45
700m:
800m:
8:18.13
9:26.11
1:11.88
1:07.98
12.KARASZKIEWICZ Daria SB17Piętnastka Bydgoszcz9:26.28606
100m:
200m:
1:07.14
2:18.67
1:07.14
1:11.53
300m:
400m:
3:30.76
4:43.22
1:12.09
1:12.46
500m:
600m:
5:55.46
7:06.79
1:12.24
1:11.33
700m:
800m:
8:17.94
9:26.28
1:11.15
1:08.34
13.GAWLICKA Maja18Korner Zielona Góra9:27.32603
100m:
200m:
1:06.36
2:17.68
1:06.36
1:11.32
300m:
400m:
3:29.98
4:41.93
1:12.30
1:11.95
500m:
600m:
5:53.40
7:03.34
1:11.47
1:09.94
700m:
800m:
8:16.59
9:27.32
1:13.25
1:10.73
14.ŚLICZNIAK Weronika SL17AZS UMCS Lublin9:29.37596
100m:
200m:
1:07.17
2:17.84
1:07.17
1:10.67
300m:
400m:
3:28.95
4:39.60
1:11.11
1:10.65
500m:
600m:
5:51.36
7:03.35
1:11.76
1:11.99
700m:
800m:
8:16.45
9:29.37
1:13.10
1:12.92
15.ZADUMIŃSKA Weronika17AZS AWF Warszawa9:33.12585
100m:
200m:
1:05.97
2:16.09
1:05.97
1:10.12
300m:
400m:
3:26.48
4:38.53
1:10.39
1:12.05
500m:
600m:
5:51.16
7:04.71
1:12.63
1:13.55
700m:
800m:
8:19.69
9:33.12
1:14.98
1:13.43
16.RZEPCZYŃSKA Patrycja SO17Unia Oświęcim9:39.23566
100m:
200m:
1:07.33
2:18.57
1:07.33
1:11.24
300m:
400m:
3:30.93
4:44.28
1:12.36
1:13.35
500m:
600m:
5:58.38
7:12.32
1:14.10
1:13.94
700m:
800m:
8:26.64
9:39.23
1:14.32
1:12.59
17.ŁOSAK Wiktoria SK18KSZO Ostrowiec Św.9:48.52540
100m:
200m:
1:09.66
2:23.92
1:09.66
1:14.26
300m:
400m:
3:38.83
4:53.69
1:14.91
1:14.86
500m:
600m:
6:07.25
7:20.93
1:13.56
1:13.68
700m:
800m:
8:35.68
9:48.52
1:14.75
1:12.84
18.WIECZOREK Magdalena18Fala Kraśnik9:59.63510
100m:
200m:
1:08.18
2:21.04
1:08.18
1:12.86
300m:
400m:
3:35.58
4:51.73
1:14.54
1:16.15
500m:
600m:
6:08.00
7:25.06
1:16.27
1:17.06
700m:
800m:
8:42.63
9:59.63
1:17.57
1:17.00
19.ŁUCZAK Marta17Iskra Konin11:31.97332
100m:
200m:
1:12.32
2:38.28
1:12.32
1:25.96
300m:
400m:
4:06.96
5:36.49
1:28.68
1:29.53
500m:
600m:
7:06.11
8:35.42
1:29.62
1:29.31
700m:
800m:
10:03.75
11:31.97
1:28.33
1:28.22


<< TOP >>
Konkurencja 38
2016-03-13 - 11:05
Chłopców, 1500m dowolny17 - 18 lat
Wyniki

Rekord Polski OPEN
Rekord Polski Juniorów 17 lat
Rekord Polski Juniorów 18 lat
14:24.54
14:46.21
14:38.86
SAWRYMOWICZ Mateusz
HRENIAK Maciej
SAWRYMOWICZ Mateusz
00116
01102
POL
Debrecen (HUN)
Helsinki (FIN)
Trieste (ITA)
2007-12-15
2006-12-09
2005-12-10

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.ARNDT Mateusz18Delfin Gdynia15:11.98809
100m:
200m:
300m:
400m:
56.86
1:57.34
2:58.36
3:59.40
56.86
1:00.48
1:01.02
1:01.04
500m:
600m:
700m:
800m:
5:00.46
6:01.54
7:02.60
8:04.11
1:01.06
1:01.08
1:01.06
1:01.51
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:05.53
10:06.61
11:07.82
12:09.31
1:01.42
1:01.08
1:01.21
1:01.49
1300m:
1400m:
1500m:
13:10.73
14:12.21
15:11.98
1:01.42
1:01.48
59.77
2.KAŁUŻYŃSKI Antoni17Warszawianka15:18.94791
100m:
200m:
300m:
400m:
57.44
1:58.32
2:59.53
4:01.00
57.44
1:00.88
1:01.21
1:01.47
500m:
600m:
700m:
800m:
5:02.23
6:03.57
7:05.22
8:06.90
1:01.23
1:01.34
1:01.65
1:01.68
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:09.00
10:11.35
11:14.03
12:16.80
1:02.10
1:02.35
1:02.68
1:02.77
1300m:
1400m:
1500m:
13:19.19
14:21.25
15:18.94
1:02.39
1:02.06
57.69
3.RÓJ Konrad SSz18MKP Szczecin15:19.31790
100m:
200m:
300m:
400m:
57.35
1:58.38
2:59.75
4:01.49
57.35
1:01.03
1:01.37
1:01.74
500m:
600m:
700m:
800m:
5:03.22
6:05.01
7:06.83
8:08.43
1:01.73
1:01.79
1:01.82
1:01.60
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:10.15
10:11.67
11:13.69
12:16.21
1:01.72
1:01.52
1:02.02
1:02.52
1300m:
1400m:
1500m:
13:18.92
14:20.78
15:19.31
1:02.71
1:01.86
58.53
4.KRAWCZYK Paweł17BUKS Warszawa15:23.20780
100m:
200m:
300m:
400m:
57.60
1:58.67
2:59.97
4:01.71
57.60
1:01.07
1:01.30
1:01.74
500m:
600m:
700m:
800m:
5:02.95
6:04.88
7:06.94
8:08.92
1:01.24
1:01.93
1:02.06
1:01.98
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:11.49
10:14.47
11:16.14
12:18.56
1:02.57
1:02.98
1:01.67
1:02.42
1300m:
1400m:
1500m:
13:21.21
14:23.32
15:23.20
1:02.65
1:02.11
59.88
5.KASZTELAN Mateusz SOL18Kormoran Olsztyn15:27.10770
100m:
200m:
300m:
400m:
57.31
1:58.38
2:59.80
4:01.59
57.31
1:01.07
1:01.42
1:01.79
500m:
600m:
700m:
800m:
5:03.13
6:05.27
7:07.66
8:10.12
1:01.54
1:02.14
1:02.39
1:02.46
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:12.25
10:14.46
11:16.45
12:19.02
1:02.13
1:02.21
1:01.99
1:02.57
1300m:
1400m:
1500m:
13:22.82
14:26.12
15:27.10
1:03.80
1:03.30
1:00.98
6.DĘBSKI Dominik SSz18MKP Szczecin15:30.10763
100m:
200m:
300m:
400m:
58.12
1:59.89
3:01.29
4:02.81
58.12
1:01.77
1:01.40
1:01.52
500m:
600m:
700m:
800m:
5:04.48
6:05.45
7:07.01
8:09.32
1:01.67
1:00.97
1:01.56
1:02.31
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:11.88
10:14.65
11:17.69
12:20.91
1:02.56
1:02.77
1:03.04
1:03.22
1300m:
1400m:
1500m:
13:24.04
14:27.54
15:30.10
1:03.13
1:03.50
1:02.56
7.CHMIELEWSKI Jakub17Śląsk Wrocław15:33.77754
100m:
200m:
300m:
400m:
58.49
2:00.12
3:01.92
4:04.03
58.49
1:01.63
1:01.80
1:02.11
500m:
600m:
700m:
800m:
5:06.28
6:07.85
7:09.70
8:12.34
1:02.25
1:01.57
1:01.85
1:02.64
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:15.02
10:18.15
11:21.30
12:24.40
1:02.68
1:03.13
1:03.15
1:03.10
1300m:
1400m:
1500m:
13:27.97
14:31.84
15:33.77
1:03.57
1:03.87
1:01.93
8.BRUŹDZIAK Maciej SOL18Kormoran Olsztyn15:40.13739
100m:
200m:
300m:
400m:
58.50
2:00.57
3:02.82
4:05.53
58.50
1:02.07
1:02.25
1:02.71
500m:
600m:
700m:
800m:
5:08.36
6:11.34
7:14.72
8:18.39
1:02.83
1:02.98
1:03.38
1:03.67
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:21.30
10:24.44
11:27.63
12:30.91
1:02.91
1:03.14
1:03.19
1:03.28
1300m:
1400m:
1500m:
13:34.29
14:37.91
15:40.13
1:03.38
1:03.62
1:02.22
9.MAŁYSKA Bartosz SL17Skarpa Lublin15:41.67735
100m:
200m:
300m:
400m:
59.91
2:03.60
3:07.34
4:09.98
59.91
1:03.69
1:03.74
1:02.64
500m:
600m:
700m:
800m:
5:13.32
6:16.33
7:19.77
8:22.89
1:03.34
1:03.01
1:03.44
1:03.12
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:25.80
10:28.94
11:31.74
12:34.82
1:02.91
1:03.14
1:02.80
1:03.08
1300m:
1400m:
1500m:
13:38.39
14:41.52
15:41.67
1:03.57
1:03.13
1:00.15
10.STANEK Adam SO17Unia Oświęcim15:45.69726
100m:
200m:
300m:
400m:
59.91
2:03.09
3:06.19
4:08.77
59.91
1:03.18
1:03.10
1:02.58
500m:
600m:
700m:
800m:
5:11.65
6:14.95
7:18.40
8:22.29
1:02.88
1:03.30
1:03.45
1:03.89
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:26.14
10:29.57
11:33.07
12:36.66
1:03.85
1:03.43
1:03.50
1:03.59
1300m:
1400m:
1500m:
13:40.41
14:44.09
15:45.69
1:03.75
1:03.68
1:01.60
11.ULATOWSKI Wojciech SOL18Kormoran Olsztyn15:46.98723
100m:
200m:
300m:
400m:
58.69
2:00.78
3:02.91
4:05.25
58.69
1:02.09
1:02.13
1:02.34
500m:
600m:
700m:
800m:
5:07.85
6:10.21
7:13.35
8:17.60
1:02.60
1:02.36
1:03.14
1:04.25
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:22.36
10:27.80
11:31.96
12:37.11
1:04.76
1:05.44
1:04.16
1:05.15
1300m:
1400m:
1500m:
13:41.41
14:45.45
15:46.98
1:04.30
1:04.04
1:01.53
12.MACNER Michał SOL17Kormoran Olsztyn15:48.88719
100m:
200m:
300m:
400m:
59.54
2:02.85
3:06.09
4:09.39
59.54
1:03.31
1:03.24
1:03.30
500m:
600m:
700m:
800m:
5:12.86
6:16.73
7:20.56
8:24.67
1:03.47
1:03.87
1:03.83
1:04.11
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:27.83
10:31.83
11:35.48
12:39.52
1:03.16
1:04.00
1:03.65
1:04.04
1300m:
1400m:
1500m:
13:43.64
14:47.72
15:48.88
1:04.12
1:04.08
1:01.16
13.SZCZEPAŃSKI Kacper17Astoria Bydgoszcz16:04.54684
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.11
2:03.20
3:06.70
4:10.51
1:00.11
1:03.09
1:03.50
1:03.81
500m:
600m:
700m:
800m:
5:14.75
6:20.34
7:26.23
8:32.15
1:04.24
1:05.59
1:05.89
1:05.92
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:37.57
10:43.23
11:47.93
12:52.82
1:05.42
1:05.66
1:04.70
1:04.89
1300m:
1400m:
1500m:
13:57.16
15:01.38
16:04.54
1:04.34
1:04.22
1:03.16
14.POPIS Emil SSz18MKP Szczecin16:09.74673
100m:
200m:
300m:
400m:
59.59
2:02.97
3:07.29
4:12.03
59.59
1:03.38
1:04.32
1:04.74
500m:
600m:
700m:
800m:
5:16.68
6:21.44
7:26.53
8:31.95
1:04.65
1:04.76
1:05.09
1:05.42
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:37.50
10:42.98
11:48.89
12:54.74
1:05.55
1:05.48
1:05.91
1:05.85
1300m:
1400m:
1500m:
14:00.57
15:06.24
16:09.74
1:05.83
1:05.67
1:03.50
15.SĘCZEK Szymon17Trójka Łódź16:10.62671
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.97
2:04.73
3:09.47
4:14.53
1:00.97
1:03.76
1:04.74
1:05.06
500m:
600m:
700m:
800m:
5:19.84
6:25.36
7:31.35
8:37.00
1:05.31
1:05.52
1:05.99
1:05.65
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:42.45
10:48.08
11:53.23
12:58.17
1:05.45
1:05.63
1:05.15
1:04.94
1300m:
1400m:
1500m:
14:03.41
15:08.05
16:10.62
1:05.24
1:04.64
1:02.57
16.KOLANOWSKI Wiktor SK17Galicja Kraków16:10.66671
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.62
2:06.15
3:10.52
4:15.95
1:01.62
1:04.53
1:04.37
1:05.43
500m:
600m:
700m:
800m:
5:21.10
6:26.24
7:31.05
8:35.67
1:05.15
1:05.14
1:04.81
1:04.62
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:41.05
10:46.33
11:51.65
12:57.18
1:05.38
1:05.28
1:05.32
1:05.53
1300m:
1400m:
1500m:
14:02.90
15:07.78
16:10.66
1:05.72
1:04.88
1:02.88
17.NAPIERAJ Jan SOL18Pirania-Targówek Warszawa16:11.44670