Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  14 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  14 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  14 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  14 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  14 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  14 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  14 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  14 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  14 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  14 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  14 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  14 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  14 lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  14 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  14 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  14 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  14 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  14 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  14 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  14 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  14 lat
Nr  39. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  14 lat
Nr  40. Chłopców, 4 x 100m zmienny  14 lat


Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14-lat
Olsztyn, 9- - 11-3-2012


Konkurencja 1
2012-03-09 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat25.85PETRYKA, NikolaSkalar Warszawa2011-12-17

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.LEWANDOWSKA, Aleksandra98MKP Szczecin27.62596A
2.PEDA, Paulina98KS Piatka Chorzów27.79585A
3.PRZYBYSŁAWSKA, Aleksandra98Wodnik Radom27.91578A
4.GÓRECKA, Marta98UKS Wilanowia27.92577A
5.KOTOWICZ, Anna98UKS MOS Ełk27.93576A
6.JANKOWSKA, Klaudia98UKS"GIM 92 Ursynów"W-wa27.94576A
7.POKRYWKA, KAROLINA98UKS 190 Łódź28.03570A
8.KLIMCZAK, ADRIANNA98Skra Bełchatów28.11565A
9.SZELWACH, Natalia98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.28.15563A
10.WOJCIECHOWSKA, Joanna98LUKS Orlik Lublin28.23558?
JAKUBOWSKA, Izabela98SKS Start Łódź28.23558?
12.MENDYK, Adrianna SO98Wodnik Radom28.30554B
13.OLSZEWSKA, Nikola98MTS Kwidzyn28.32553B
14.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra SO98VEGA Dobrodzień28.34552B
15.MIELCZAREK, Anna98MKS Jordan Kraków28.39549B
16.KONDRASIUK, Małgorzata98UKS"GIM 92 Ursynów"W-wa28.52541B
17.BEUTLER, KATARZYNA98Warta Poznań28.55540B
18.KUROWSKA, Wanda98MKS Jordan Kraków28.61536B
19.WARSZAWSKA, Nicola98KS Delfin Gdynia28.74529B
20.JANIK, Anita98Fala Kraśnik28.79526B
21.KOWALIK, Natalia98Znicz Koszalin28.92519R
22.SACZUK, Aleksandra98Lublinianka28.95517R
23.KAJKO, PAULA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.03513
24.KWIATKOWSKA, Aleksandra98UKS Siódemka Brodnica29.04513
25.KASPROWICZ, AGATA98Astoria Bydgoszcz29.05512
26.MALAWSKA, Małgorzata98MKS Polonia Warszawa29.07511
CZUPRYNIAK, Nikola98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.29.07511
28.SOLIWODA, Klaudia98UKS NAWA Skierniewice29.11509
29.ADAMKIEWICZ, KAROLINA98Orka Ciechanów29.12508
30.BEŁZO, Wiktoria98MKS Ikar Mielec29.16506
31.KIKTA, Gabriela98MKS Sanok29.22503
32.OLENDER, Klaudia98KS"1"Ożarów Mazowiecki29.35497
33.SOFIŃSKA, Martyna98MMKS Kędzierzyn-Koźle29.50489
34.POPŁONYK, Aleksandra98UKS 9 Kalisz29.59485
35.ZALEWSKA, Kaja98Trops Kartuzy29.60484
36.JACKIEWICZ, Weronika98Kapry-Armexim Pruszków29.63483
37.KOWALIK, Nina98MUKP Korona-Swim Kielce29.65482
38.HENDZELEK, Zofia98Astromal Akwawit Leszno29.67481
MILER, Oliwia98Astromal Akwawit Leszno29.67481
SOŃTA, Magdalena98Wodnik Radom29.67481
41.ROGOWSKA, Paulina98Salos Cortile Kielce29.69480
42.SOKOŁOWSKA, Sandra98Juvenia Białystok29.70479
43.SPOLJAR, Sylwia98KS Piatka Chorzów29.72478
44.BARWICKA, Aleksandra98MUKS Olimpijczyk Suwałki29.75477
45.MYCAK, Katarzyna SO98MKS ZRYW Opole29.79475
PIOTROWSKA, KLAUDIA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.79475
47.KOŚCIK, Patrycja98RWKS SPARTA Biłgoraj29.98466
48.JAROSZ, Magdalena98Górnik Radlin30.01465
49.MAROSZEK, Dominika98MUKS Gilus Gilowice30.04463
50.RYBAK, Aleksandra98MOTYL MOSiR Stalowa Wola30.05463
51.BORTKIEWICZ, Ada98MTP Kormoran Olsztyn30.09461
52.GOSZTYŁA, Antonina98UKS Żoliborz W-wa30.16458
53.SZYMAŃSKA, Urszula98KP Płetwal Mława30.17457
54.HAŁAJ, Monika98MOTYL MOSiR Stalowa Wola30.23454
55.WĘCŁAWIAK, Irena98UKS Wilanowia30.40447
56.SROCZYŃSKA, Paula98MKP Bobry Dębica30.52442
57.SZPAKOWSKA, Maria98KS"1"Ożarów Mazowiecki30.53441
58.WORONIECKA, WERONIKA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz30.62437
59.SARNA, Magdalena98MUKP Korona-Swim Kielce30.64436
60.BRZUSKA, Karolina98UKS Akuatica Pawłowice30.65436
61.KRÓLEWICZ, Konstancja98MKS Ikar Mielec30.66436
62.WOŹNIAK, Weronika98UKS 9 Kalisz30.67435
63.GOMOŁA, MONIKA98Warta Poznań30.70434
64.MARCHEL, Kamila98Juvenia Białystok30.73433
65.LESZCZYŃSKA, Zofia98KP MZOS Płock30.84428
66.ŁUCZYŃSKA, Martyna98UKS Żoliborz W-wa30.97423
67.ZARYCHTA, Anita Natalia98Barakuda Starachowice30.99422
68.ŁUKASZEWICZ, Nikola98Neptun Stargard Szcz.31.09418
MAZUREK, Joanna98Barakuda Starachowice31.09418
70.TURZA, Patrycja98Górnik Sosnowiec31.12417
71.WAKER, Kinga98UKS Wilanowia31.14416
KARLIŃSKA, Weronika98KS Wisła Puławy31.14416
73.ZIÓŁKOWSKA, Daria98MTKP Delfin Toruń31.19414
74.SOŁTYSIK, Lidia98UKP Unia Oświęcim31.20413
ZYGA, Natalia98UKS NAWA Skierniewice31.20413
76.ZIELENIEWICZ, Paula98MKS Jedynka Łódź31.25411
77.WŁODARCZAK, MARTA98Warta Poznań31.42405
78.BRYŚ, Marcelina98MKS ZRYW Opole31.48402
OŁUBEK, Agnieszka98UKS Wilanowia31.48402
80.CZERWIŃSKA, Marta98KS Delfin Gdynia31.52401
81.MATUSZCZYK, Katarzyna98UKS HURAGAN Sosnowiec31.53400
82.BANASZKIEWICZ, Katarzyna98UKS 9 Kalisz31.55400
83.BREJZA, Natalia98UKS Akuatica Pawłowice31.56399
84.GOZDZIEJEWSKA, Urszula98MTP Kormoran Olsztyn31.72393
85.KLECHOWSKA, Aleksandra98KS KSZO Ostrowiec Św31.73393
86.KRZYŻAN, MARIA98Warta Poznań31.83389
87.GORAL, Marlena98UKS 9 Kalisz31.87388
88.PROKOP, Sara98Neptun Stargard Szcz.32.42368
89.PERŁA, Barbara98Posnania Poznań32.43368
90.JUSZCZAK, Aleksandra98UKS 9 Kalisz32.44368
91.ZIELIŃSKA, Julia98UKS Meduza Warszawa32.60362
92.CZAPSKA, Alina98MKS Polonia Warszawa32.61362
93.ALEKSIEJUK, Natalia98Juvenia Białystok33.02349
94.DZIUBLIŃSKA, Maja98TKKF Szczygłowice Knurów33.32339
95.SZADEJ, Dominika98MKS "Piast" Głogów33.40337
96.MATUSZYŃSKA, Katarzyna98MKS Jedynka Łódź33.45335
97.JABŁONSKA, Karolina98MKS Polonia Warszawa33.92322
98.KRYPCZYK, Natalia98UKS Akuatica Pawłowice34.79298
99.PIĘTKA, Paulina98MTP Kormoran Olsztyn34.87296
100.STACHERA, Paulina98MTP Kormoran Olsztyn35.92271


<< TOP >>
Konkurencja 2
2012-03-09 - 9:14
Chłopców, 50m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat24.08WERNER, Paweł00101Juvenia Wrocław2007-12-14

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ANDREOSE, JAN LUIGI98AZS AWF Wrocław25.08530A
2.PRZYBYSZ, Daniel98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.25.30516A
3.SAWCZUK, Oskar98SKS Start Łódź25.33514A
4.STERNAK, Piotr98KP MZOS Płock25.36512A
5.BIERNACKI, Kacper98Znicz Koszalin25.47506A
6.KUSTO, ROBERT98UKS Orka Lubań25.50504A
7.MAŁECKI, Mateusz98Dwójka Morena Gdańsk25.61498A
8.ZUCHOWICZ, Jan98UKS Skalar Warszawa25.69493A
9.KOWALCZYK, Wiktor98MKP Szczecin25.73491A
10.KUŹMA, Bartosz98KS"1"Ożarów Mazowiecki26.15467A
11.LIS, Patryk98AVIA Świdnik26.17466B
12.RYBIŃSKI, Maciej98UKS Skalar Warszawa26.26461B
DEREŃ, Kacper98MKS 9 Dzierżoniów26.26461B
MIKULSKI, Krzysztof98Znicz Koszalin26.26461B
15.DĘBOWSKI, Szymon98Górnik Radlin26.28460B
16.SZPOJANKOWSKI, Kacper98MTP Kormoran Olsztyn26.32458B
17.KOTAS, WIKTOR98Skra Bełchatów26.38455B
18.KRZOWSKI, KAROL98Warsaw Masters Team26.52448B
19.PIWOWARSKI, Konrad98Płetwal Szczytno26.57445B
20.DYBA, Jakub98Posnania Poznań26.59444B
21.RAFLEWSKI, JAKUB98UKS 190 Łódź26.66441R
22.MRUGALSKI, Kamil98MKS Jordan Kraków26.72438R
23.DRZYZGA, OSKAR98Śląsk Wroclaw26.81434
24.OWERKO, Damian98UKS Wilanowia26.83433
25.TOPOLSKI, Arkadiusz SO98UKP Unia Oświęcim26.87431
26.OSTROWSKI, Igor98MKS "Piast" Głogów27.01424
27.PRZYBYŁA, Kacper SO98UKP Unia Oświęcim27.06422
28.ZWIERZYCKI, Marcin98Posnania Poznań27.17417
GŁOGOWSKI, Krzysztof98Wodnik Radom27.17417
KUROWSKI, Szymon98KS Piatka Chorzów27.17417
31.KOZERA, Piotr98Wodnik Radom27.21415
ZIELIŃSKI, Jarosław98UKS Skarpa Lublin27.21415
33.MAKOWSKI, Igor98KP MZOS Płock27.28412
34.POPIS, Emil98MKS-SMS Victoria Racibórz27.29411
35.DĘBSKI, Michał98UKS NAWA Skierniewice27.30411
36.STRZESZEWSKI, ALEKS98UKS Delfin Legionowo27.31410
37.GOSIENIECKI, Juliusz98Astromal Akwawit Leszno27.33409
38.ŻMUDA, Paweł98Lublinianka27.54400
39.GOŹDZIEWSKI, Adrian98Wodnik Radom27.56399
40.KOPACKI, WIKTOR98AZS AWF Wrocław27.57399
41.OŚLIŹLOK, Dawid98Górnik Radlin27.59398
42.KOWALSKI, Dominik98Ostrobramska W-wa27.60397
WENDA, PATRYK98MUKS Piętnastka Bydgoszcz27.60397
KASZUBA, Damian98Trops Kartuzy27.60397
45.WIERDAK, MICHAŁ98Śląsk Wroclaw27.67394
46.DAMENTKA, Kamil98UKS G - 8 Bielany27.69394
47.KRZYSZTOFOWICZ, Maciej98Skalar Słupsk27.72392
48.ŁAZARECKI, Dominik98MKS "Piast" Głogów27.74391
49.KRYSIAK, Kacper98KORNER Zielona Góra27.76391
50.BURY, Kamil98Górnik Radlin27.82388
51.NIEDZIAŁEK, Dominik98UKS Skarpa Lublin27.84387
52.DZIÓBEK, Partyk SO98UKP Unia Oświęcim27.89385
53.PALIMONKA, Bartosz98UKS Skalar Warszawa27.90385
ROGOZIŃSKI, Michał98KS KSZO Ostrowiec Św27.90385
55.WALENTYNOWICZ, Michał98UKS Skalar Warszawa27.94383
56.KONOPKA, Rafał98RWKS SPARTA Biłgoraj27.95383
57.PORWAT, Michał98KP MZOS Płock27.98381
58.URBANIAK, Przemysław98KS Wisła Puławy27.99381
59.BRAUNTSCH, Marek98MUKS Gilus Gilowice28.03379
60.FEDEROWICZ, Jan98KS"1"Ożarów Mazowiecki28.15375
61.KOSSYK, Tomasz98Posnania Poznań28.21372
KALISIAK, Hubert98UKS NAWA Skierniewice28.21372
63.CIBOROWSKI, Natan98MKS "Ros" Pisz28.25371
64.KUCEL, Jakub98UKS 9 Kalisz28.32368
65.MAŃCZAK, Błażej98KS Delfin Gdynia28.34367
66.KRAWISZ, SZYMON98MUKS Piętnastka Bydgoszcz28.35367
ELLGOTH, Piotr98KS Piatka Chorzów28.35367
68.LICBARSKI, Paweł98IUKP "WODNIK" PoIice28.41364
69.BRADTKE, Piotr98KS Delfin Gdynia28.42364
70.BANASIAK, Adam98MKS Polonia Warszawa28.50361
LIPIŃSKI, KACPER98Śląsk Wroclaw28.50361
72.KORBANEK, PIOTR98Warta Poznań28.53360
73.WAŚCIŃSKI, Konrad98Astromal Akwawit Leszno28.63356
74.SOŁTOWSKI, Dominik98UKS MOS Ełk28.64356
75.BIAŁOWIEŻEC, Aaron98MKP Wodnik Bielsk Podlaski28.71353
76.STANKIEWICZ, Hubert98Juvenia Białystok28.72353
77.WARCHAŁOWSKI, Konrad98Salos Cortile Kielce28.78350
78.GRZELAK, Patryk98UKS Wilanowia28.80350
79.ZAWISLAK, Filip98MTP Kormoran Olsztyn28.95344
80.KULETA, Michał98LKS Opocznianka29.04341
81.JANUSZCZAK, Dawid98Posnania Poznań29.06340
82.SOLOMON, Dawid98Posnania Poznań29.09339
83.TOMKIEWICZ, Szon98MKS Polonia Warszawa29.17337
84.GRZYBOWSKI, Karol98MTP Kormoran Olsztyn29.19336
85.OLEKSY, HUBERT98MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.25334
GROS, Paweł98KS Piatka Chorzów29.25334
87.BORUCKI, PATRYK98Warta Poznań29.29332
88.TOMKIEWICZ, Tymoteusz98MKS Polonia Warszawa29.42328
89.SOCHACKI, Eryk98Juvenia Białystok29.49326
90.WESOŁOWSKI, Jakub98MKS Jedynka Łódź29.50325
91.SKWARSKI, Maciej98KP MZOS Płock29.54324
92.KULESZKO, Mikołaj98MTKP Delfin Toruń29.56323
MIESZCZERIAKOW, Mirosław98MKP Wodnik Bielsk Podlaski29.56323
94.BARGLOWSKI, Mateusz98UKS Siódemka Brodnica29.66320
95.DOMINICZAK, Krzysztof98MKS "Piast" Głogów29.69319
96.ABŁAŻEWICZ, Kacper98Juvenia Białystok29.70319
97.ŻACZEK, Jan98Ostrobramska W-wa29.71318
98.NIEMCZYK, Krzysztof98KS Delfin Gdynia29.79316
99.GERC, Jakub98MTKP Delfin Toruń29.82315
100.LESZCZYŃSKI, Mateusz98UKS Meduza Warszawa29.86314
101.ZABOROWSKI, Paweł98MKS Jedynka Łódź29.88313
102.BARAN, Jakub98MKS Medyk Giżycko30.07307
103.PECELT, Daniel98MKS Polonia Warszawa30.13305
104.GONIEWICZ, Piotr98Górnik Radlin30.53293
105.ŁUBKOWSKI, Kacper98MKP Szczecin30.60291
106.SAŁASIŃSKI, Michał98UKS Meduza Warszawa30.62291
107.STANISZEWSKI, Michał98MKS Jordan Kraków30.82285
108.KULIG, WOJCIECH98UKS Orka Lubań30.83285
109.KUTNIK, Wiktor98Sokół Rzeszów30.89283
110.JAWORSKI, Jakub98KP Płetwal Mława30.98281
111.KOMAR, Robert98MTP Kormoran Olsztyn31.21275
112.POWNUK, Piotr98KS Piatka Chorzów31.43269
113.DRAPIEWSKI, PATRYK98MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.61264
114.GRZESIŃSKI, Michał98MKS "Piast" Głogów31.66263
115.KALISIAK, Karol98UKS NAWA Skierniewice32.05254
116.MACKOJĆ, Aleksander98Trops Kartuzy32.33247
117.NOWICKI, Igor98MKS Polonia Warszawa34.62201
DYSKW.ARCAB, Mateusz98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.27.62
0-4
DYSKW.SAK, Adrian98MUKS Olimpijczyk Suwałki29.96
0-4


<< TOP >>
Konkurencja 3
2012-03-09 - 9:29
Dziewcząt, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat31.91SZTANDERA, Dominika00701Dziewiątka Dzierżoniów2011-12-15

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WIKIEŁ, ANGELIKA98UŚKS Ostrołęka34.21596A
2.HRYCIUK, Patrycja98Huragan Międzyrzec Podlaski35.11551A
3.KOSTRZEWA, Weronika98PUKS Płońsk35.25545A
4.WARMIŃSKA, Daria SO98UKP Unia Oświęcim35.41538A
5.MIETLIŃSKA, Agata98MUKS Gilus Gilowice35.43537A
6.TROJANOWSKA, Zuzanna SO98MMKS Kędzierzyn-Koźle35.44536A
7.DUDA, Natasza98SKS Start Łódź35.58530A
8.POPOVA, Anguela98UKS 9 Kalisz35.59529A
9.GIEDZICZ, Katarzyna98Juvenia Białystok35.61529A
10.WARSZAWSKA, Nicola98KS Delfin Gdynia35.90516?
MAJSZUTOWICZ, Paulina98MKP Szczecin35.90516?
12.GASIN, Nadia98MKS Ikar Mielec35.95514B
13.ZALEWSKA, Kaja98Trops Kartuzy36.06509B
14.KIETRYS, Nikola98Znicz Koszalin36.16505B
15.KRĘTOSZ, Gabriela98MKS MOS Katowice36.40495B
16.LACH, Paulina98KORNER Zielona Góra36.48492B
17.RADOŃ, Sonia98MKS Jordan Kraków36.49491B
18.SPOLJAR, Sylwia98KS Piatka Chorzów36.60487B
19.KUCZMAR, Gabriela98MKS Polonia Warszawa36.70483B
20.TOMASIK, SARA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz36.71482B
21.SAJECKA, Zofia98UKS Skalar Warszawa36.89475R
22.SOŃTA, Magdalena98Wodnik Radom37.01471R
23.KWIATKOWSKA, Aleksandra98UKS Siódemka Brodnica37.23462
24.STARZYŃSKA, Weronika98Znicz Koszalin37.46454
25.BIAŁECKA, Ilona98UKS Skalar Warszawa37.48453
26.SZYMAŃSKA, Urszula98KP Płetwal Mława37.70445
27.SZAŁEK, WERONIKA98BUKS Warszawa37.82441
28.GĘBCZYK, Małgorzata98Wodnik Radom38.02434
29.HORUDKO, JOLANTA98Śląsk Wroclaw38.08432
30.BARTYZEL, Aleksandra98UKP"Manta"Jelcz-laskowice38.14430
31.BŁUŚ, Barbara Bożena98MUKS Olimpijczyk Suwałki38.18429
32.JAMROŻY, Kinga98MKS Jordan Kraków38.47419
33.TEUL, Patrycja98MKS Jordan Kraków38.66413
34.NOWAK, Weronika98MKS Jordan Kraków38.78409
35.ADAMSKA, ADRIANNA98Warta Poznań38.81408
36.PROKOP, Sara98Neptun Stargard Szcz.38.93404
37.KASPERUK, Justyna98Kapry-Armexim Pruszków39.02402
38.OLENDER, Klaudia98KS"1"Ożarów Mazowiecki39.17397
39.MICHALSKA, Katarzyna98MUKS Gilus Gilowice39.23395
40.OSTROWSKA, JULIA98Warta Poznań39.37391
41.PIETRZYKOWSKA, Karolina98Juvenia Białystok39.89376
42.ZARYCHTA, Anita Natalia98Barakuda Starachowice39.96374
43.MILER, Oliwia98Astromal Akwawit Leszno39.97374
44.WÓJCIK, MONIKA98UKS Orka Lubań40.16368
45.ŹYLIŃSKA, Helena98UKS Meduza Warszawa40.19367
46.SZYDŁO, IZABELA98Śląsk Wroclaw40.57357
47.RYZINSKA, Daria98MKS "Ros" Pisz40.74353
48.KASPRZAK, Klaudia98UKS 9 Kalisz41.12343
49.OŁUBEK, Agnieszka98UKS Wilanowia41.59332
50.KULBACKA, Gabriela98MUKS Olimpijczyk Suwałki41.90324
51.SALWA, Patrycja98Salos Cortile Kielce42.93301
52.PIĘTKA, Paulina98MTP Kormoran Olsztyn43.24295
53.KRYPCZYK, Natalia98UKS Akuatica Pawłowice43.43291
54.ŁOSAK, Wiktoria98Salos Cortile Kielce44.41272
55.STACHERA, Paulina98MTP Kormoran Olsztyn45.90247


<< TOP >>
Konkurencja 4
2012-03-09 - 9:38
Chłopców, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat30.20BACHOWSKI, Wojciech00115Warta Poanań2007-12-20

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ZUCHOWICZ, Jan98UKS Skalar Warszawa31.93494A
2.SEREMET, Konrad SO98UKP Unia Oświęcim32.12485A
3.RYBIŃSKI, Maciej98UKS Skalar Warszawa32.30477A
4.KUSTO, ROBERT98UKS Orka Lubań32.44471A
5.SZYDŁOWSKI, Kamil98Astromal Akwawit Leszno32.46470A
6.OLEJNIK, Aleksander98MKP Szczecin32.56466A
7.KŁAPA, Filip SO98UKP Unia Oświęcim32.74458A
8.SZCZUTKOWSKI, ROBERT98Śląsk Wroclaw32.82455A
9.PERKOWSKI, Wiktor98UKS Jagiellonka Warszawa32.90452A
DĘBSKI, Dominik98SKS Start Łódź32.90452A
11.MISIARZ, Adrian98RWKS SPARTA Biłgoraj32.98448B
12.MAREK, Marcin98Górnik Radlin33.00447B
OSTROWSKI, Igor98MKS "Piast" Głogów33.00447B
14.RUDKOWSKI, Kai98KORNER Zielona Góra33.01447B
15.SZULICH, IGOR98UKS Delfin Legionowo33.09444B
16.MIKOŁAJCZAK, Kamil98Znicz Koszalin33.51427B
17.KUBIŚ, Jakub98LUKS Orlik Lublin33.57425B
18.WAWRO, Wojciech98MOTYL MOSiR Stalowa Wola33.59424B
19.WAWRYCA, Szymon98Just Swim Jelenia Góra33.69420B
20.WOŁKANOWSKI, Marcin98UKS Żabianka Gdańsk33.92412B
21.JAWORSKI, Norbert98MUKS Unia Busko-Zdrój34.23401R
22.KOLBA, Konrad98MKS Jordan Kraków34.26400R
23.KASPRZYCKI, Miłosz98UKS 9 Kalisz34.32398
24.CHWOJKA, Kacper98MTKP Delfin Toruń34.43394
BRZYKOWSKI, Krystian98Sokół Rzeszów34.43394
26.ULATOWSKI, Wojciech SO98UKP Unia Oświęcim34.61388
27.ANTONIEWICZ, Bartosz98MKP Szczecin34.67386
TOŁŁOCZKO, Dawid981 Solex Lębork34.67386
KOZAK, Hubert98KORNER Zielona Góra34.67386
30.MAKOWSKI, Igor98KP MZOS Płock34.81381
31.GIBALSKI, Bartłomiej98Salos Cortile Kielce34.88379
32.LIBERACKI, MATEUSZ98Śląsk Wroclaw34.91378
33.CICHOCKI, Jakub98KP MZOS Płock34.96376
34.BUGAJSKI, Kamil98Górnik Radlin35.17370
35.SZYMANEK, Sebastain98MKS DELFINEK Łuków35.22368
36.KONOPKA, Rafał98RWKS SPARTA Biłgoraj35.24367
37.JANUSZANIS, Jakub98MUKS Olimpijczyk Suwałki35.35364
38.SOLOMON, Dawid98Posnania Poznań35.38363
39.POZNACHOWSKI, Wiktor98MKS Polonia Warszawa35.59357
40.KALISIAK, Hubert98UKS NAWA Skierniewice35.60356
41.PRZYBYLSKI, Jakub98UKS 9 Kalisz35.81350
42.RÓJ, Konrad98MKP Szczecin36.05343
43.SZTYNEK, FRANCISZEK98Śląsk Wroclaw36.30336
44.KOTLEWSKI, Michał98Dwójka Morena Gdańsk36.34335
45.BYCZKOWSKI, Maciej98Trops Kartuzy36.46332
46.WALASZEK, Jedrzej98Skalar Słupsk36.65327
KUTNIK, Wiktor98Sokół Rzeszów36.65327
48.LESIK, Radosław98MKS-SMS Victoria Racibórz36.66326
49.BANASIAK, Adam98MKS Polonia Warszawa36.69325
50.OWERKO, Damian98UKS Wilanowia36.78323
51.KOZIOLEK, Bartosz98MTP Kormoran Olsztyn36.88320
52.KALISIAK, Karol98UKS NAWA Skierniewice37.03317
53.GRZELAK, Patryk98UKS Wilanowia37.17313
54.DABKOWSKI, Jakub98MKS Polonia Warszawa37.28310
55.PYTKA, Piotr98Trops Kartuzy37.49305
56.STANISZEWSKI, Michał98MKS Jordan Kraków37.78298
57.BARGLOWSKI, Mateusz98UKS Siódemka Brodnica37.95294
58.BRUŹDZIAK, Maciej98Dwójka Morena Gdańsk38.59280
59.KRÓL, Bartosz98MTP Kormoran Olsztyn38.92273
60.REWEDA, Patryk98KP Płetwal Mława39.55260
61.GRZYBOWSKI, Karol98MTP Kormoran Olsztyn39.75256
62.KOMAR, Robert98MTP Kormoran Olsztyn40.73238
63.KRÓLIKOWSKI, RAFAŁ98AZS AWF Wrocław45.43171
DYSKW.WAWRZYNKIEWICZ, Piotr98Posnania Poznań
O4


<< TOP >>
Konkurencja 5
2012-03-09 - 9:47
Dziewcząt, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat1:02.81KOZŁOWSKA, AnnaPOL15tka Aqua Bydgoszcz2010-12-03

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KWIATEK, Miriam98MUKS Gilus Gilowice1:05.16603A30.4134.75
2.MUSIOŁ, Wiktoria98TKKF Szczygłowice Knurów1:05.88583A30.4335.45
3.GÓRECKA, Marta98UKS Wilanowia1:06.09577A31.4234.67
4.GRUCA, Marcelina SO98UKP Unia Oświęcim1:07.24548A31.0236.22
5.MAŚLANY, Katarzyna SO98UKP Unia Oświęcim1:07.91532A31.5736.34
6.KARAŚ, Laura98MKP Szczecin1:08.25524A31.7036.55
7.PRZYBYSŁAWSKA, Aleksandra98Wodnik Radom1:08.33522A31.1937.14
8.KLIMCZAK, ADRIANNA98Skra Bełchatów1:08.60516A31.0837.52
9.PAWELEC, Natalia98UKS 9 Kalisz1:09.33500A32.4536.88
10.JACNIACKA, Karolina98Fala Kraśnik1:09.43498A32.0837.35
11.PIOTROWSKA, KLAUDIA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:09.66493B31.5038.16
12.HASNY, Marta SO98MKS ZRYW Opole1:09.82490B32.5337.29
13.MUZOLF, Weronika98MTS Kwidzyn1:09.91488B32.0737.84
14.WĄTOR, Karolina98MKS Jordan Kraków1:10.25481B32.7337.52
15.LESIAK, Agnieszka98MKS Jordan Kraków1:10.77470B32.3938.38
16.KRĘTOSZ, Gabriela98MKS MOS Katowice1:11.44457B33.0438.40
17.KOLBIARZ, Patrycja98KP MZOS Płock1:11.63453B32.9038.73
18.BARWICKA, Aleksandra98MUKS Olimpijczyk Suwałki1:11.65453B32.5339.12
19.JANIEC, Zuzanna98UKS Delfin Tarnobrzeg1:12.06445B33.6138.45
20.YOKOKURA, Mairi98Posnania Poznań1:12.79432B33.1439.65
21.SZKARŁAT, JULIA98Śląsk Wroclaw1:12.96429R33.2039.76
22.STAWARZ, SANDRA98Śląsk Wroclaw1:13.59418R34.8938.70
23.CZERWIŃSKA, Anita98Znicz Koszalin1:13.9741233.4140.56
24.ŁUKASZEWICZ, Nikola98Neptun Stargard Szcz.1:13.9941134.5439.45
25.SARNA, Katarzyna98UKS NAWA Skierniewice1:14.0641034.2839.78
26.CZUPRYNIAK, Nikola98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:14.3140633.8140.50
27.KOWALIK, Nina98MUKP Korona-Swim Kielce1:15.4138933.6441.77
28.SOKOŁOWSKA, Sandra98Juvenia Białystok1:15.7638333.3542.41
29.KOLBER, Roksana SO98UKP Unia Oświęcim1:15.9138135.9539.96
30.JAROSZ, Magdalena98Górnik Radlin1:16.2237634.6041.62
31.HENDZELEK, Zofia98Astromal Akwawit Leszno1:16.5237234.4042.12
32.SARNA, Magdalena98MUKP Korona-Swim Kielce1:16.7036934.1242.58
33.BUGAJ, Karolina98MKS Ikar Mielec1:16.7636835.4641.30
34.BANASZKIEWICZ, Katarzyna98UKS 9 Kalisz1:16.9236636.1340.79
35.DYKIJ, DOMINIKA98Śląsk Wroclaw1:17.6935535.6142.08
36.MARCHEL, Kamila98Juvenia Białystok1:17.9335235.2842.65
37.RANACHOWSKA, JULITA98BUKS Warszawa1:18.0935036.8541.24
38.GRZELEWSKA, ANNA98BUKS Warszawa1:18.2934734.7543.54
39.HASPERT, Dorota98UKS Akuatica Pawłowice1:18.8634035.5843.28
40.SZCZECIŃSKA, Paulina98MKS Polonia Warszawa1:19.3533336.7142.64
41.MATUSZYŃSKA, Katarzyna98MKS Jedynka Łódź1:20.1932337.3642.83


<< TOP >>
Konkurencja 6
2012-03-09 - 9:58
Chłopców, 100m motylkowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat56.19ŁUCZAK, Piotr00611AZS AWF Katowice2006-01-20

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.ANDREOSE, JAN LUIGI98AZS AWF Wrocław59.85531A28.1931.66
2.CHRZANOWSKI, Damian98KP MZOS Płock1:01.04501A28.4332.61
3.MILCZAREK, PIOTR98UKS 190 Łódź1:01.09499A27.9633.13
4.PRZYBYSZ, Daniel98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:01.17497A28.8032.37
5.SEREMET, Konrad SO98UKP Unia Oświęcim1:01.44491A28.8432.60
6.ĆWIKLIŃSKI, Mateusz98UKS Victoria Józefów1:01.69485A28.8732.82
7.ARNDT, Mateusz98KS Delfin Gdynia1:01.99478A28.6633.33
8.CHODAŃ, Alan98MTP Kormoran Olsztyn1:03.31449A29.1434.17
9.WALENTYNOWICZ, Michał98UKS Skalar Warszawa1:03.32448A29.6933.63
10.OKUPNIK, JAKUB98Śląsk Wroclaw1:03.76439A29.2134.55
11.GOŹDZIEWSKI, Adrian98Wodnik Radom1:04.01434B29.9434.07
12.BIADUŃ, Michał98MKP Szczecin1:04.35427B29.8934.46
13.RYBAK, Konrad98UKS Pirania Targówek1:04.94416B28.8236.12
14.PERKOWSKI, Wiktor98UKS Jagiellonka Warszawa1:04.97415B29.9035.07
15.KOTAS, WIKTOR98Skra Bełchatów1:05.36408B30.0635.30
16.ZWIERZYCKI, Marcin98Posnania Poznań1:05.56404B30.2735.29
17.KWIETNIEWSKI, Maciej98MUKP Korona-Swim Kielce1:05.83399B30.1435.69
18.DZIÓBEK, Partyk SO98UKP Unia Oświęcim1:05.97396B30.4335.54
19.HOJDA, Bartłomiej SO98UKP Unia Oświęcim1:06.85381B30.5736.28
20.TWARDOWSKI, Bartłomiej98Neptun Stargard Szcz.1:06.86381B32.1134.75
21.ROSIAK, Albert98MKP Szczecin1:06.92380R31.0335.89
22.KSIĄŻEK, Jakub98MKP DEPKA Kołobrzeg1:06.93380R31.6635.27
23.STRACHOTA, Mateusz98MTP Kormoran Olsztyn1:07.2037531.5335.67
24.ARCAB, Mateusz98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:07.5836930.7636.82
25.GŁOGOWSKI, Krzysztof98Wodnik Radom1:07.6236831.3236.30
26.STAWIKOWSKI, Patryk98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:07.6436831.5236.12
27.KRZYSZTOFOWICZ, Maciej98Skalar Słupsk1:08.0936031.3036.79
28.SINITCHINE, Radoslaw98MTP Kormoran Olsztyn1:08.5335432.1736.36
29.TOŁŁOCZKO, Dawid981 Solex Lębork1:08.9234832.4736.45
30.BIEDNY, Jan98Posnania Poznań1:08.9734731.9936.98
31.DOBRZYŃSKI, Tomasz98UKS G - 8 Bielany1:09.0834532.6536.43
32.MASŁOWSKI, Mateusz98Śląsk Wroclaw1:09.4034031.7537.65
33.KUCZMA, JĘDRZEJ98Śląsk Wroclaw1:09.5633832.5137.05
34.PRZEGON, Michał98Orka Zamość1:09.5733831.1938.38
35.KIRYLUK, Damian98Dwójka Morena Gdańsk1:09.6033732.7736.83
36.KUCEL, Jakub98UKS 9 Kalisz1:09.7433531.9837.76
37.NAPIERAJ, Jan98MKS Polonia Warszawa1:09.9133331.8638.05
38.URBANIAK, Przemysław98KS Wisła Puławy1:10.3532731.5638.79
POPIELAS, Dawid98Astromal Akwawit Leszno1:10.3532732.8437.51
40.DĘBSKI, Michał98UKS NAWA Skierniewice1:10.4732532.0438.43
41.KRUKOWSKI, DOMINIK98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:10.5632432.5238.04
42.NIEWIADOMSKI, Bartłomiej98UKS Pirania Targówek1:10.8332031.8438.99
43.PORWAT, Michał98KP MZOS Płock1:10.9831833.4637.52
44.SZWEDA, TOMASZ98LKS Delfin Połaniec1:11.0631732.3738.69
45.OŚLIŹLOK, Dawid98Górnik Radlin1:11.3731332.1039.27
46.ŚWISTEK, Krzysztof98KS Piatka Chorzów1:11.7430833.3838.36
47.SOBCZAK, Karol98MKS Juvenia Wrocław1:11.9530533.4938.46
48.STANKIEWICZ, Hubert98Juvenia Białystok1:12.0430433.3638.68
49.POTOCKI, DANIEL98Śląsk Wroclaw1:12.1330333.1339.00
50.GRZESIK, Damian98UKS Pirania Targówek1:12.1630334.1538.01
51.ŚWIDERSKI, Bartłomiej98UKS Pingwiny1:12.2130232.5939.62
52.WACHNIK, Jakub98UKS Pirania Targówek1:12.7129634.3338.38
53.ŁOJEK, Michał98MUKP Korona-Swim Kielce1:12.7729533.2639.51
54.LESZCZYŃSKI, Mateusz98UKS Meduza Warszawa1:13.0029232.8740.13
55.GROS, Paweł98KS Piatka Chorzów1:13.0329233.7939.24
56.KULETA, Michał98LKS Opocznianka1:13.2528933.6639.59
57.ZAKRZEWSKI, Michał98Trops Kartuzy1:13.3928834.1539.24
58.KOLASIŃSKI, Kamil98Posnania Poznań1:13.5028633.7739.73
59.ZABOROWSKI, Paweł98MKS Jedynka Łódź1:13.6928434.3439.35
60.FAC, MICHAŁ98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:13.9228233.8840.04
61.WESOŁOWSKI, Jakub98MKS Jedynka Łódź1:15.4226534.3241.10
62.SOCHACKI, Eryk98Juvenia Białystok1:16.6925235.5441.15
63.WIETESKA, Bartosz98UKS Pirania Targówek1:17.2324735.2242.01
64.LIBERACKI, MATEUSZ98Śląsk Wroclaw1:17.3424634.9942.35
65.KARPIUK, Kamil98MKS Juvenia Wrocław1:17.8324131.8246.01
66.BARAN, Jakub98MKS Medyk Giżycko1:18.4323635.2143.22
67.KULIG, WOJCIECH98UKS Orka Lubań1:18.5123535.2543.26
68.MACKOJĆ, Aleksander98Trops Kartuzy1:23.3719638.0245.35
69.SKRZYPCZAK, Wojciech98UKS Cityzen Poznań1:25.8618038.7247.14
DYSKW.MICHNIEWSKI, Tadeusz98UKS G - 8 Bielany32.75
O4
DYSKW.MRUGALSKI, Kamil98MKS Jordan Kraków31.95
O4


<< TOP >>
Konkurencja 7
2012-03-09 - 10:14
Dziewcząt, 200m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat2:00.55SOKOŁOWSKA, Diana00309Juvenia Białystok2010-12-04

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.WOJCIECHOWSKA, Joanna98LUKS Orlik Lublin2:11.02610A29.8333.4133.8533.93
2.KOTOWICZ, Anna98UKS MOS Ełk2:11.08610A29.9233.4134.2133.54
3.POKRYWKA, KAROLINA98UKS 190 Łódź2:11.46604A30.8733.2634.4432.89
4.JANKOWSKA, Klaudia98UKS"GIM 92 Ursynów"W-wa2:12.31593A31.0434.0233.9833.27
5.OLSZEWSKA, Nikola98MTS Kwidzyn2:12.78586A30.3033.5334.7434.21
6.KONDRASIUK, Małgorzata98UKS"GIM 92 Ursynów"W-wa2:13.90572A30.1933.8434.8235.05
7.KASPROWICZ, AGATA98Astoria Bydgoszcz2:14.55564A30.8833.9835.0734.62
8.LEWANDOWSKA, Aleksandra98MKP Szczecin2:14.64562A31.6434.0134.5734.42
9.MYCAK, Katarzyna SO98MKS ZRYW Opole2:14.81560A31.3134.2535.2534.00
10.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra SO98VEGA Dobrodzień2:14.88559A31.1834.4135.5133.78
11.WARDZIŃSKA, Martyna98SKS Start Łódź2:15.19556B31.1234.4035.6134.06
12.WIECZOREK, Magdalena98Fala Kraśnik2:15.53551B30.1133.8735.6935.86
13.SZELWACH, Natalia98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:15.85548B30.5934.3235.4735.47
14.MACHULA, Sara98KS KSZO Ostrowiec Św2:16.44540B32.0934.5135.2734.57
15.PISZNOT, Małgorzata98MKS Jordan Kraków2:16.50540B31.7434.5035.4634.80
16.MIELCZAREK, Anna98MKS Jordan Kraków2:16.90535B32.6535.5936.1332.53
17.KOWALIK, Natalia98Znicz Koszalin2:17.25531B31.7035.0535.7234.78
18.ROGOWSKA, Paulina98Salos Cortile Kielce2:17.94523B31.2034.5836.4135.75
19.GAWLICKA, Maja98KORNER Zielona Góra2:18.18520B31.8834.8936.7134.70
20.KRÓLEWICZ, Konstancja98MKS Ikar Mielec2:20.05500B32.4935.6036.8435.12
21.BEDNAREK, Aleksandra98MKS Jedynka Łódź2:20.36496R32.9035.7436.2435.48
22.NOWAK, Weronika98MKS Jordan Kraków2:20.45495R32.3535.3536.7935.96
23.WĘCŁAWIAK, Irena98UKS Wilanowia2:20.4749532.3135.9136.9235.33
24.POPŁONYK, Aleksandra98UKS 9 Kalisz2:20.9849031.7736.1637.5135.54
25.KRZYŻAN, MARIA98Warta Poznań2:21.2648732.5636.0037.0035.70
26.TRZCIŃSKA, Gabriela98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:22.0847932.3636.3037.4735.95
27.GOMOŁA, MONIKA98Warta Poznań2:22.6147332.4835.6137.2637.26
28.VAN DOORNE, Gabriela98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:22.7847231.8937.0937.5036.30
29.ŁUCZYŃSKA, Martyna98UKS Żoliborz W-wa2:22.8047132.6736.2537.5936.29
30.SOFIŃSKA, Martyna98MMKS Kędzierzyn-Koźle2:23.2146733.2736.8137.1435.99
31.WLEZIEŃ, GABRIELA98AZS AWF Wrocław2:23.3746632.8436.6337.2536.65
32.KAJKO, PAULA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:23.6846332.8136.8638.0235.99
33.MIERZEJEWSKA, Wiktoria98KS"1"Ożarów Mazowiecki2:24.1445833.3335.5437.6637.61
34.MAROSZEK, Dominika98MUKS Gilus Gilowice2:24.2145832.1735.9637.9438.14
35.JACKIEWICZ, Weronika98Kapry-Armexim Pruszków2:24.2645732.5836.2638.4037.02
36.BEUTLER, KATARZYNA98Warta Poznań2:24.6545332.3236.7738.2437.32
37.LESZCZYŃSKA, Zofia98KP MZOS Płock2:24.7145333.2636.8838.1736.40
38.OSTROWSKA, JULIA98Warta Poznań2:24.9645133.7237.9637.7635.52
39.TURZA, Patrycja98Górnik Sosnowiec2:25.8344333.0337.1438.1737.49
40.SOŁTYSIK, Lidia98UKP Unia Oświęcim2:25.8644234.0237.2438.4236.18
41.SMOLUCHOWSKA, Magdalena98Dwójka Morena Gdańsk2:26.1544033.6037.9939.1035.46
42.PRZYBYSZ, Karolina98UKS Pirania Targówek2:26.3843833.9137.0438.2537.18
43.ZIELENIEWICZ, Paula98MKS Jedynka Łódź2:26.9443333.4637.4439.1236.92
44.RYZINSKA, Daria98MKS "Ros" Pisz2:28.0742334.3338.0638.8836.80
45.JAMROŻY, Kinga98MKS Jordan Kraków2:28.2142234.2537.6838.5237.76
46.ADAMSKA, ADRIANNA98Warta Poznań2:29.9840733.9537.8639.5538.62
47.HAŁAJ, Monika98MOTYL MOSiR Stalowa Wola2:30.7240134.4138.5239.5338.26
48.GOZDZIEJEWSKA, Urszula98MTP Kormoran Olsztyn2:31.0539834.2438.4239.8838.51
49.ZIÓŁKOWSKA, Daria98MTKP Delfin Toruń2:32.5138734.4738.6839.9939.37
50.SOSIŃSKA, Aleksandra98UKS Cityzen Poznań2:33.0838334.4438.8040.1339.71
51.BRZUSKA, Karolina98UKS Akuatica Pawłowice2:33.1638233.7338.4640.6540.32
52.MAZUREK, Joanna98Barakuda Starachowice2:35.2636734.6139.6041.8939.16
53.MICHALSKA, Katarzyna98MUKS Gilus Gilowice2:37.4235234.6140.4541.5740.79
54.WOŹNIAK, Karina98MKP Szczecin2:39.2434037.0340.8942.9538.37
55.PERŁA, Barbara98Posnania Poznań2:40.1933435.9340.3843.8939.99


<< TOP >>
Konkurencja 8
2012-03-09 - 10:33
Chłopców, 200m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat1:54.63HOŁUB, Jan00303Avia Świdnik2010-12-04

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.SKIERKA, Jakub98Trops Kartuzy2:01.12552A26.6930.4332.4231.58
2.STERNAK, Piotr98KP MZOS Płock2:01.42548A28.0031.0031.7630.66
3.BIERNACKI, Kacper98Znicz Koszalin2:02.19537A28.0731.6532.2030.27
4.SAKRAJDA, Jakub98KORNER Zielona Góra2:02.65531A27.9430.8632.6631.19
5.KUŹMA, Bartosz98KS"1"Ożarów Mazowiecki2:03.10526A28.4131.2632.6530.78
6.SZPOJANKOWSKI, Kacper98MTP Kormoran Olsztyn2:04.03514A29.0031.1432.3731.52
7.GIERSZEWSKI, JAN98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:04.09513A28.1731.3832.9531.59
8.DEREŃ, Kacper98MKS 9 Dzierżoniów2:04.68506A27.7431.6733.4331.84
9.RYBAK, Konrad98UKS Pirania Targówek2:04.75505A29.0731.7732.4831.43
10.LIS, Patryk98AVIA Świdnik2:04.79504A28.5431.7132.6631.88
11.RAFLEWSKI, JAKUB98UKS 190 Łódź2:05.71493B28.7931.5833.0732.27
12.MIELNIK, Daniel98MTP Kormoran Olsztyn2:07.23476B29.1532.4333.6931.96
13.ZIELIŃSKI, Jarosław98UKS Skarpa Lublin2:07.24476B29.4931.2633.6532.84
14.DRZYZGA, OSKAR98Śląsk Wroclaw2:07.27475B29.2831.6733.2433.08
15.ROSOCHACKI, Piotr98UKS Pirania Targówek2:07.82469B29.5832.7933.6431.81
16.NOWAK, Mateusz98Neptun Stargard Szcz.2:08.88458B29.1433.0433.7132.99
17.SINITCHINE, Radoslaw98MTP Kormoran Olsztyn2:09.69449B30.4732.4833.6333.11
18.ŻMUDA, Paweł98Lublinianka2:10.07445B29.1432.5834.1934.16
19.POPIS, Emil98MKS-SMS Victoria Racibórz2:10.20444B29.6932.8334.1833.50
20.DAMENTKA, Kamil98UKS G - 8 Bielany2:10.73439B29.9433.7233.9933.08
21.SAWERA, Krystian98MKS Jordan Kraków2:10.86437R29.5833.1034.6733.51
22.TRELA, Karol98MUKS Gilus Gilowice2:11.00436R29.5332.7234.2534.50
23.PRZYBYŁA, Kacper SO98UKP Unia Oświęcim2:11.1943430.0133.5034.5033.18
24.MASŁOWSKI, Mateusz98Śląsk Wroclaw2:11.9742629.1733.5635.1134.13
25.GIBALSKI, Bartłomiej98Salos Cortile Kielce2:12.2142429.8533.8735.2633.23
26.KUROWSKI, Szymon98KS Piatka Chorzów2:12.7641929.9333.4735.4933.87
27.GOSIENIECKI, Juliusz98Astromal Akwawit Leszno2:13.4641229.7734.0135.6034.08
28.KOZIOLEK, Bartosz98MTP Kormoran Olsztyn2:13.5541129.9533.3235.3734.91
29.GRZYMSKI, MATEUSZ98Śląsk Wroclaw2:13.5841130.2633.4635.2034.66
30.KOPACKI, WIKTOR98AZS AWF Wrocław2:13.6141130.2634.6235.5333.20
31.PALIMONKA, Bartosz98UKS Skalar Warszawa2:13.6641030.3134.6134.9233.82
32.PECOLD, MICHAŁ98Śląsk Wroclaw2:13.7541029.2333.9636.2034.36
33.KĘDZIERSKI, Daniel98UKS Pirania Targówek2:14.2440530.9734.3935.3333.55
34.ROGOZIŃSKI, Michał98KS KSZO Ostrowiec Św2:14.2840530.1734.3836.1433.59
35.KOWALSKI, Dominik98Ostrobramska W-wa2:14.2940531.0435.9534.9032.40
36.CICHOCKI, Jakub98KP MZOS Płock2:14.6140230.8234.0535.1534.59
37.BRAUNTSCH, Marek98MUKS Gilus Gilowice2:14.8340030.8134.4635.3434.22
38.FEDEROWICZ, Jan98KS"1"Ożarów Mazowiecki2:15.3539530.3934.6535.8334.48
39.WIERDAK, MICHAŁ98Śląsk Wroclaw2:15.7439231.1234.8435.9433.84
SZYMKOWIAK, Krystian98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:15.7439230.5235.2936.0633.87
41.OLEKSY, HUBERT98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:16.2338830.6234.7235.8035.09
42.MICHNIEWSKI, Tadeusz98UKS G - 8 Bielany2:16.3538731.6235.1135.5534.07
43.NIEWIADOMSKI, Bartłomiej98UKS Pirania Targówek2:16.9038232.2034.9436.0633.70
44.BORYCKI, Paweł98MKS Juvenia Wrocław2:17.9137431.9335.6836.1934.11
45.JASIŃSKI, Jakub98MKP Szczecin2:17.9237431.3235.3536.1735.08
46.KOSSYK, Tomasz98Posnania Poznań2:17.9537330.9935.2836.1935.49
47.KASZUBA, Damian98Trops Kartuzy2:18.1437231.6335.5936.3234.60
48.ELLGOTH, Piotr98KS Piatka Chorzów2:18.4936931.3235.0736.5135.59
49.KUŚ, Maciej98Trops Kartuzy2:18.6336831.3234.9436.6335.74
50.SKWARSKI, Maciej98KP MZOS Płock2:18.8136631.7035.8437.1234.15
51.SZYMANEK, Sebastain98MKS DELFINEK Łuków2:18.8236631.4435.1635.6036.62
52.CIBOROWSKI, Natan98MKS "Ros" Pisz2:18.9836531.8435.3036.2935.55
53.KORBANEK, PIOTR98Warta Poznań2:19.4136230.6435.8537.3635.56
54.POPIELAS, Dawid98Astromal Akwawit Leszno2:19.4836131.9235.0736.5035.99
55.RUCIŃSKI, Jakub98MTP Kormoran Olsztyn2:19.5336130.7734.6936.2837.79
56.BRADTKE, Piotr98KS Delfin Gdynia2:20.2435531.4034.6833.8740.29
57.ZAWISLAK, Filip98MTP Kormoran Olsztyn2:20.7735132.6436.1935.9236.02
58.NIEMCZYK, Krzysztof98KS Delfin Gdynia2:21.1234932.2235.0333.5440.33
59.BIAŁOWIEŻEC, Aaron98MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:21.4634632.5536.3936.9235.60
60.BORUCKI, PATRYK98Warta Poznań2:21.5934532.0335.4537.7536.36
61.SAPALSKI, Mateusz98UKS G - 8 Bielany2:21.9334332.2136.3137.3336.08
62.REWEDA, Patryk98KP Płetwal Mława2:22.9833532.1936.5137.9836.30
63.WARCHAŁOWSKI, Konrad98Salos Cortile Kielce2:23.8532931.8836.7138.5836.68
64.PRYCZKOWSKI, Jakub98Trops Kartuzy2:24.4532531.6436.6938.1637.96
65.ŁAZARECKI, Dominik98MKS "Piast" Głogów2:26.2331330.2637.7239.5238.73
66.PECELT, Daniel98MKS Polonia Warszawa2:27.5230532.7937.1939.4738.07
67.KUBIŚ, Jakub98LUKS Orlik Lublin2:27.9530234.0137.3038.4138.23
68.MIESZCZERIAKOW, Mirosław98MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:28.1130232.6737.9540.3237.17
69.MAŁEK, Maksymilian98Posnania Poznań2:28.8529733.3738.3239.3737.79
70.JARONI, KAROL98Warta Poznań2:30.1229033.9837.8939.8738.38
71.POWNUK, Piotr98KS Piatka Chorzów2:30.1528934.3838.1439.6837.95
72.GERC, Jakub98MTKP Delfin Toruń2:33.9626834.6939.9141.0538.31
73.KRÓLIKOWSKI, RAFAŁ98AZS AWF Wrocław2:47.9020736.3943.9345.1342.45


<< TOP >>
Konkurencja 9
2012-03-09 - 10:57
Dziewcząt, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat2:12.52LEFANOWICZ, Iwona01003Skarpa Lublin2006-10-28

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.NASKRĘT, AGATA98Astoria Bydgoszcz2:18.38655A32.2835.1136.5634.43
2.KUROWSKA, Wanda98MKS Jordan Kraków2:20.78622A32.6335.7236.3436.09
3.PEDA, Paulina98KS Piatka Chorzów2:25.33565A35.0037.4138.0534.87
4.AUGUSTYNIAK, Katarzyna98KORNER Zielona Góra2:25.52563A33.5937.3737.7836.78
5.PISARSKA, AGNIESZKA98UKS 190 Łódź2:25.59562A32.8236.4938.5537.73
6.SOLIWODA, Klaudia98UKS NAWA Skierniewice2:26.99546A34.8037.1437.8937.16
7.LIPKA, Julia98UKS"GIM 92 Ursynów"W-wa2:28.26532A34.8137.1137.9238.42
8.BIAŁKOWSKA, Gabriela98KORNER Zielona Góra2:28.29532A34.0637.7838.9137.54
9.PIWKO, DOMINIKA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:29.43520A34.1636.9739.2639.04
10.SYTYK, Julia98KORNER Zielona Góra2:29.58518A35.4137.3338.5438.30
11.WĄTOR, Karolina98MKS Jordan Kraków2:29.69517B34.5237.5540.3237.30
12.ZYGA, Natalia98UKS NAWA Skierniewice2:29.84515B34.8837.7939.1038.07
13.WOSICKA, Wiktoria98MKP Szczecin2:29.90515B34.8238.6739.3437.07
14.BEŁZO, Wiktoria98MKS Ikar Mielec2:31.34500B35.1638.7539.2838.15
15.SMAGA, ANNA98Śląsk Wroclaw2:31.35500B34.6737.6839.7239.28
16.WOLNY, Magdalena98TKKF Szczygłowice Knurów2:31.63497B34.6737.4640.1839.32
17.KOŚCIK, Patrycja98RWKS SPARTA Biłgoraj2:31.98494B35.5138.6739.6338.17
18.MARCINIAK, SARA98Astoria Bydgoszcz2:32.90485B35.2238.2840.2739.13
19.POPIEL, Magdalena98Juvenia Białystok2:32.94485B35.8838.5540.0138.50
20.SAJECKA, Zofia98UKS Skalar Warszawa2:33.11483B35.4838.7639.8539.02
21.OLBIŃSKA, DARIA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:33.42480R36.4439.1039.2738.61
22.WILK, Weronika98MKS Polonia Warszawa2:34.48470R35.2939.1540.4039.64
23.KUKOWSKA, Sylwia98MKS Ikar Mielec2:34.8246736.9238.8739.9339.10
24.OLEBA, Małgorzata98MKP Szczecin2:35.4346236.7239.0939.8639.76
25.SZKARŁAT, JULIA98Śląsk Wroclaw2:36.1645536.4339.0640.9839.69
26.KARLIŃSKA, Weronika98KS Wisła Puławy2:36.6545135.8140.0241.4139.41
27.WŁODARCZAK, MARTA98Warta Poznań2:36.8844937.6839.3041.2738.63
28.SROCZYŃSKA, Paula98MKP Bobry Dębica2:37.1644736.9639.7440.7139.75
29.ADAMOWICZ, Adrianna98MTP Kormoran Olsztyn2:37.8444135.4740.0241.8240.53
30.PAWŁOWSKA, Wiktoria98MKS ZRYW Opole2:38.5243536.8540.4741.4239.78
31.WAKER, Kinga98UKS Wilanowia2:39.3442936.7840.6941.8240.05
32.WARMIŃSKA, Daria SO98UKP Unia Oświęcim2:39.8842438.5640.6840.8439.80
33.MATUSZCZYK, Katarzyna98UKS HURAGAN Sosnowiec2:41.9140838.2641.5841.9540.12
34.CZERWIŃSKA, Marta98KS Delfin Gdynia2:42.1340737.5640.7942.7641.02
35.DZIUBLIŃSKA, Maja98TKKF Szczygłowice Knurów2:42.1540738.0441.5642.0440.51
36.SZPAKOWSKA, Maria98KS"1"Ożarów Mazowiecki2:42.7640238.8541.5342.4839.90
37.ZIELIŃSKA, Julia98UKS Meduza Warszawa2:45.1438538.2542.1343.0141.75
38.MIERZEJEWSKA, Wiktoria98KS"1"Ożarów Mazowiecki2:45.1638539.4641.1842.3742.15
39.GORAL, Marlena98UKS 9 Kalisz2:45.2638439.6241.7843.2640.60
40.SZYDŁO, IZABELA98Śląsk Wroclaw2:46.0237939.7442.3942.5441.35
41.MALAWSKA, Małgorzata98MKS Polonia Warszawa2:46.6937439.7943.4343.4440.03
42.ALEKSIEJUK, Natalia98Juvenia Białystok2:47.3537038.7242.4243.2043.01
43.LINKE, Gabriela98KS"1"Ożarów Mazowiecki2:47.3837039.6941.9543.3142.43
44.KULBACKA, Gabriela98MUKS Olimpijczyk Suwałki2:48.1436538.3642.8144.0942.88
45.KRAWCZYK, Patrycja98MKS "Piast" Głogów2:48.8336038.5343.0343.3143.96
46.ŁOSAK, Wiktoria98Salos Cortile Kielce2:49.5735539.3743.6443.8042.76
47.SZCZECIŃSKA, Paulina98MKS Polonia Warszawa2:49.7335439.5443.4843.6543.06
48.SZAŁEK, WERONIKA98BUKS Warszawa2:50.2435139.5042.6944.3643.69
49.TRYŃDAK, Maria98UKS Pirania Targówek2:50.4335040.1643.0044.4642.81
50.JUSZCZAK, Aleksandra98UKS 9 Kalisz2:53.6433137.8040.4042.1153.33
51.KLECHOWSKA, Aleksandra98KS KSZO Ostrowiec Św2:54.2332839.4643.3846.0645.33
52.JABŁONSKA, Karolina98MKS Polonia Warszawa2:56.5331541.0844.3145.8045.34
DYSKW.WORONIECKA, WERONIKA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:38.3037.4240.4341.2839.17
G-8


<< TOP >>
Konkurencja 10
2012-03-09 - 11:18
Chłopców, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat2:05.05CIĘŻKOWSKI, Dominik00106Jordan Kraków2010-01-15

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.SKIERKA, Jakub98Trops Kartuzy2:09.36551A30.3433.4233.4932.11
2.SAWCZUK, Oskar98SKS Start Łódź2:12.63512A31.1234.3134.5432.66
3.KASZTELAN, Mateusz98UKS MOS Ełk2:13.43502A31.1533.9334.2234.13
4.TOPOLSKI, Arkadiusz SO98UKP Unia Oświęcim2:14.44491A30.7834.0834.9134.67
5.BODZIOCH, ANDRZEJ98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:16.37471A31.6934.5235.7034.46
6.JAGODZIŃSKI, OSKAR98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:18.40450A32.8735.5135.6234.40
7.NIEDZIAŁEK, Dominik98UKS Skarpa Lublin2:20.30432A32.4636.0736.3835.39
8.ZAPALSKI, Konrad98Fala Kraśnik2:22.01417A32.5235.4037.2636.83
9.WIĘCKOWSKI, Jakub98MKP Szczecin2:22.16415A31.7035.6137.5737.28
10.BARSKI, Bernard98KORNER Zielona Góra2:22.44413A31.0935.4038.0537.90
11.WATRAK, Filip98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:22.83410B33.6035.9536.9836.30
12.DZIADEK, JAN98BUKS Warszawa2:23.19406B34.0537.0235.6636.46
13.DUDEK, Adam98MKS Juvenia Wrocław2:24.95392B34.1237.0137.3836.44
14.DANILEWSKI, Maciej98Juvenia Białystok2:25.32389B34.7837.1936.6836.67
15.MAŃCZAK, Błażej98KS Delfin Gdynia2:25.61386B33.5336.4737.9537.66
16.BYCZKOWSKI, Maciej98Trops Kartuzy2:26.07383B34.0437.3237.7137.00
17.WENDA, PATRYK98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:26.24382B34.1538.4638.2935.34
18.ROSOCHACKI, Piotr98UKS Pirania Targówek2:26.60379B34.3137.4637.9636.87
19.BŁASZCZYK, Michał98MKS-SMS Victoria Racibórz2:26.63378B34.2536.8438.3737.17
20.BURY, Kamil98Górnik Radlin2:26.65378B33.2537.2438.2737.89
21.BUJAK, Kacper98Lublinianka2:27.79370R34.6637.2338.1737.73
22.JARASZKIEWICZ, Piotr98Posnania Poznań2:28.38365R34.0838.3538.9936.96
23.GRZYMSKI, MATEUSZ98Śląsk Wroclaw2:29.4535735.2937.5438.9837.64
24.DOBRZYŃSKI, Tomasz98UKS G - 8 Bielany2:29.6035635.6737.6938.2837.96
25.KARPIUK, Kamil98MKS Juvenia Wrocław2:29.9235436.1037.8238.4037.60
26.WAŚCIŃSKI, Konrad98Astromal Akwawit Leszno2:29.9635435.3738.3038.6137.68
27.KRAWISZ, SZYMON98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:30.3835135.6437.9339.1037.71
28.TWARDOWSKI, Bartłomiej98Neptun Stargard Szcz.2:32.2733836.3839.4739.7736.65
29.ROMAŃSKI, Bartłomiej98MKS Jordan Kraków2:32.3833735.4139.2140.7637.00
30.LICBARSKI, Paweł98IUKP "WODNIK" PoIice2:32.4033736.0338.2939.4938.59
31.ŻACZEK, Jan98Ostrobramska W-wa2:32.9033434.5538.4340.6539.27
32.ŁOJEK, Michał98MUKP Korona-Swim Kielce2:32.9633336.4239.0039.3538.19
33.JANKOWSKI, Mikołaj98MKS DELFINEK Łuków2:33.0833335.4138.1840.3639.13
34.CWALINA, PIOTR98Śląsk Wroclaw2:33.1333235.0138.6839.9939.45
35.ŁUBKOWSKI, Kacper98MKP Szczecin2:33.2733136.8839.1539.4237.82
36.KUCZMA, JĘDRZEJ98Śląsk Wroclaw2:33.3533136.1838.9139.7338.53
37.SAPALSKI, Mateusz98UKS G - 8 Bielany2:33.4133036.6038.7339.6838.40
38.SAŁASIŃSKI, Michał98UKS Meduza Warszawa2:34.0032735.9039.0940.0139.00
39.KUŚ, Maciej98Trops Kartuzy2:34.0932636.6339.0639.4438.96
40.KRÓL, Bartosz98MTP Kormoran Olsztyn2:34.1032634.5738.9840.9139.64
41.BRYCHCZYŃSKI, SEBASTIAN98Śląsk Wroclaw2:34.3132536.4538.1540.3739.34
42.PRYCZKOWSKI, Jakub98Trops Kartuzy2:34.7432235.9139.3940.2539.19
43.POTOCKI, DANIEL98Śląsk Wroclaw2:34.7732236.2639.0540.3239.14
44.GONIEWICZ, Piotr98Górnik Radlin2:35.4131836.5938.7640.5739.49
45.MASŁOWSKI, Oskar98KP MZOS Płock2:36.2631335.8339.2441.5039.69
46.KOSTANOWICZ, Artur98MKS Polonia Warszawa2:36.5131135.0739.4541.8640.13
47.DRAPIEWSKI, PATRYK98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:36.8230937.7240.1540.5138.44
48.ABŁAŻEWICZ, Kacper98Juvenia Białystok2:39.0629638.0040.4941.2239.35
49.KULESZKO, Mikołaj98MTKP Delfin Toruń2:40.1529037.1441.0042.7639.25
50.TOMKIEWICZ, Tymoteusz98MKS Polonia Warszawa2:40.2329038.0340.8841.5939.73
51.TOMKIEWICZ, Szon98MKS Polonia Warszawa2:41.2028537.1041.1642.1140.83
52.KĘDZIERSKI, Daniel98UKS Pirania Targówek2:41.3828438.6841.6242.1538.93
53.GRZESIŃSKI, Michał98MKS "Piast" Głogów2:41.7428236.6641.1842.7741.13
54.SAK, Adrian98MUKS Olimpijczyk Suwałki2:42.5727838.5840.9041.9941.10
55.SMYL, Łukasz98UKS Pirania Targówek2:43.1027539.0840.7741.7541.50
56.NOWICKI, Igor98MKS Polonia Warszawa2:52.9523041.8743.7244.1043.26
DYSKW.MIELNIK, Daniel98MTP Kormoran Olsztyn34.1137.6037.89
G-8
DYSKW.DOMINICZAK, Krzysztof98MKS "Piast" Głogów2:43.3837.3041.3042.7941.99
G-8


<< TOP >>
Konkurencja 11
2012-03-09 - 11:38
Dziewcząt, 400m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat4:53.86SIEŃCZYK, Jowita00903Żak Biała Podlaska2011-12-18

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MENDYK, Adrianna SO98Wodnik Radom5:12.14584A
50m:
100m:
32.19
1:10.67
32.19
38.48
150m:
200m:
1:50.20
2:29.33
39.53
39.13
250m:
300m:
3:13.98
3:58.95
44.65
44.97
350m:
400m:
4:36.23
5:12.14
37.28
35.91
2.BEJUK, Oliwia98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.5:13.49577A
50m:
100m:
32.92
1:12.17
32.92
39.25
150m:
200m:
1:52.67
2:32.45
40.50
39.78
250m:
300m:
3:16.84
4:01.92
44.39
45.08
350m:
400m:
4:38.85
5:13.49
36.93
34.64
3.NOGAJ, Paulina98Wodnik Radom5:17.81554A
50m:
100m:
32.20
1:12.08
32.20
39.88
150m:
200m:
1:53.26
2:33.56
41.18
40.30
250m:
300m:
3:18.47
4:04.68
44.91
46.21
350m:
400m:
4:42.15
5:17.81
37.47
35.66
4.GOLEŃ, Martyna98Fala Kraśnik5:18.16552A
50m:
100m:
34.10
1:14.16
34.10
40.06
150m:
200m:
1:55.14
2:35.29
40.98
40.15
250m:
300m:
3:20.07
4:05.05
44.78
44.98
350m:
400m:
4:41.34
5:18.16
36.29
36.82
5.GIEDZICZ, Katarzyna98Juvenia Białystok5:18.28551A
50m:
100m:
33.82
1:14.18
33.82
40.36
150m:
200m:
1:55.84
2:36.92
41.66
41.08
250m:
300m:
3:20.13
4:03.85
43.21
43.72
350m:
400m:
4:41.73
5:18.28
37.88
36.55
6.MAŚLANY, Katarzyna SO98UKP Unia Oświęcim5:19.49545A
50m:
100m:
33.26
1:13.06
33.26
39.80
150m:
200m:
1:53.49
2:33.40
40.43
39.91
250m:
300m:
3:18.88
4:04.40
45.48
45.52
350m:
400m:
4:42.49
5:19.49
38.09
37.00
7.RADOŃ, Sonia98MKS Jordan Kraków5:20.51540A
50m:
100m:
34.67
1:16.04
34.67
41.37
150m:
200m:
1:58.66
2:39.06
42.62
40.40
250m:
300m:
3:21.37
4:04.51
42.31
43.14
350m:
400m:
4:42.74
5:20.51
38.23
37.77
8.HASNY, Marta SO98MKS ZRYW Opole5:23.76524A
50m:
100m:
32.58
1:10.27
32.58
37.69
150m:
200m:
1:51.10
3:17.89
40.83
1:26.79
250m:
300m:
4:05.12
4:44.85
47.23
39.73
350m:
400m:
5:23.63
5:23.76
38.78
0.13
9.MUZOLF, Weronika98MTS Kwidzyn5:24.41521A
50m:
100m:
33.24
1:12.65
33.24
39.41
150m:
200m:
1:55.24
2:37.68
42.59
42.44
250m:
300m:
3:22.10
4:08.28
44.42
46.18
350m:
400m:
4:46.92
5:24.41
38.64
37.49
10.KOLBER, Roksana SO98UKP Unia Oświęcim5:28.29502A
50m:
100m:
36.38
1:17.29
36.38
40.91
150m:
200m:
1:59.32
2:41.01
42.03
41.69
250m:
300m:
3:26.09
4:11.55
45.08
45.46
350m:
400m:
4:51.26
5:28.29
39.71
37.03
11.JAROCHA, Wiktoria98KS KSZO Ostrowiec Św5:33.18480R
50m:
100m:
33.12
1:11.71
33.12
38.59
150m:
200m:
1:52.77
2:34.00
41.06
41.23
250m:
300m:
3:23.73
4:15.11
49.73
51.38
350m:
400m:
4:55.48
5:33.18
40.37
37.70
12.RODZIEWICZ, Adrianna98MKP Szczecin5:33.21480R
50m:
100m:
33.44
1:13.00
33.44
39.56
150m:
200m:
1:53.95
2:35.23
40.95
41.28
250m:
300m:
3:23.97
4:14.21
48.74
50.24
350m:
400m:
4:54.73
5:33.21
40.52
38.48
13.HORUDKO, JOLANTA98Śląsk Wroclaw5:33.52479
50m:
100m:
37.81
1:22.61
37.81
44.80
150m:
200m:
2:05.47
2:46.69
42.86
41.22
250m:
300m:
3:30.77
4:16.30
44.08
45.53
350m:
400m:
4:56.01
5:33.52
39.71
37.51
14.YOKOKURA, Mairi98Posnania Poznań5:36.95464
50m:
100m:
34.94
1:16.90
34.94
41.96
150m:
200m:
2:02.90
2:46.11
46.00
43.21
250m:
300m:
3:32.06
4:19.69
45.95
47.63
350m:
400m:
4:59.77
5:36.95
40.08
37.18
15.WLEZIEŃ, GABRIELA98AZS AWF Wrocław5:38.42458
50m:
100m:
37.26
1:20.03
37.26
42.77
150m:
200m:
2:03.74
2:45.74
43.71
42.00
250m:
300m:
3:34.74
4:22.71
49.00
47.97
350m:
400m:
5:00.99
5:38.42
38.28
37.43
16.MAZUR, Maja98Salos Cortile Kielce5:44.22436
50m:
100m:
35.55
1:19.40
35.55
43.85
150m:
200m:
2:03.58
2:45.40
44.18
41.82
250m:
300m:
3:36.72
4:29.06
51.32
52.34
350m:
400m:
5:07.29
5:44.22
38.23
36.93
17.BŁUŚ, Barbara Bożena98MUKS Olimpijczyk Suwałki5:47.58423
50m:
100m:
38.27
1:25.56
38.27
47.29
150m:
200m:
2:09.33
2:51.90
43.77
42.57
250m:
300m:
3:38.80
4:25.69
46.90
46.89
350m:
400m:
5:07.71
5:47.58
42.02
39.87
18.HASPERT, Dorota98UKS Akuatica Pawłowice5:51.18410
50m:
100m:
35.81
1:20.47
35.81
44.66
150m:
200m:
2:05.33
2:49.00
44.86
43.67
250m:
300m:
3:39.43
4:29.98
50.43
50.55
350m:
400m:
5:10.61
5:51.18
40.63
40.57
19.SARNA, Katarzyna98UKS NAWA Skierniewice5:51.42409
50m:
100m:
35.86
1:19.95
35.86
44.09
150m:
200m:
2:04.60
2:48.20
44.65
43.60
250m:
300m:
3:39.48
4:32.34
51.28
52.86
350m:
400m:
5:12.72
5:51.42
40.38
38.70


<< TOP >>
Konkurencja 12
2012-03-09 - 11:56
Chłopców, 400m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat4:33.46PIETRZAK, DawidMUKS "15" Bydgoszcz2011-10-14

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ARNDT, Mateusz98KS Delfin Gdynia4:49.03540A
50m:
100m:
29.43
1:04.15
29.43
34.72
150m:
200m:
1:41.15
2:17.65
37.00
36.50
250m:
300m:
3:01.08
3:45.41
43.43
44.33
350m:
400m:
4:19.74
4:49.03
34.33
29.29
2.ZBUTOWICZ, Karol98MTP Kormoran Olsztyn4:49.74536A
50m:
100m:
30.50
1:05.42
30.50
34.92
150m:
200m:
1:42.62
2:19.22
37.20
36.60
250m:
300m:
3:00.17
3:41.25
40.95
41.08
350m:
400m:
4:16.30
4:49.74
35.05
33.44
3.ULATOWSKI, Wojciech SO98UKP Unia Oświęcim4:52.62521A
50m:
100m:
31.11
1:06.95
31.11
35.84
150m:
200m:
1:45.85
2:22.93
38.90
37.08
250m:
300m:
3:03.45
3:45.19
40.52
41.74
350m:
400m:
4:19.89
4:52.62
34.70
32.73
4.CHODAŃ, Alan98MTP Kormoran Olsztyn4:54.50511A
50m:
100m:
29.98
1:05.25
29.98
35.27
150m:
200m:
1:43.81
2:21.65
38.56
37.84
250m:
300m:
3:02.98
3:45.95
41.33
42.97
350m:
400m:
4:20.60
4:54.50
34.65
33.90
5.DĘBSKI, Dominik98SKS Start Łódź4:57.63495A
50m:
100m:
30.87
1:07.18
30.87
36.31
150m:
200m:
1:47.48
2:25.31
40.30
37.83
250m:
300m:
3:06.49
3:48.80
41.18
42.31
350m:
400m:
4:24.16
4:57.63
35.36
33.47
6.WYSOCKI, Mateusz98Znicz Koszalin5:00.57480A
50m:
100m:
30.89
1:08.25
30.89
37.36
150m:
200m:
1:47.12
2:26.18
38.87
39.06
250m:
300m:
3:08.69
3:52.71
42.51
44.02
350m:
400m:
4:28.06
5:00.57
35.35
32.51
7.KŁAPA, Filip SO98UKP Unia Oświęcim5:01.67475A
50m:
100m:
31.17
1:08.13
31.17
36.96
150m:
200m:
1:47.94
2:27.24
39.81
39.30
250m:
300m:
3:07.55
3:48.99
40.31
41.44
350m:
400m:
4:26.05
5:01.67
37.06
35.62
8.ĆWIKLIŃSKI, Mateusz98UKS Victoria Józefów5:03.42467A
50m:
100m:
30.14
1:05.77
30.14
35.63
150m:
200m:
1:45.15
2:23.51
39.38
38.36
250m:
300m:
3:08.60
3:53.58
45.09
44.98
350m:
400m:
4:29.76
5:03.42
36.18
33.66
9.HOJDA, Bartłomiej SO98UKP Unia Oświęcim5:06.18455A
50m:
100m:
31.00
1:08.14
31.00
37.14
150m:
200m:
1:47.33
2:26.19
39.19
38.86
250m:
300m:
3:09.86
3:53.90
43.67
44.04
350m:
400m:
4:30.34
5:06.18
36.44
35.84
10.GIERSZEWSKI, JAN98MUKS Piętnastka Bydgoszcz5:07.55448A
50m:
100m:
31.97
1:09.36
31.97
37.39
150m:
200m:
1:48.95
2:28.11
39.59
39.16
250m:
300m:
3:12.53
3:57.51
44.42
44.98
350m:
400m:
4:33.89
5:07.55
36.38
33.66
11.KRAKOWIAK, WALDEMAR98UKS Cityzen Poznań5:07.84447B
50m:
100m:
31.39
1:11.39
31.39
40.00
150m:
200m:
1:50.16
2:28.09
38.77
37.93
250m:
300m:
3:12.72
3:56.20
44.63
43.48
350m:
400m:
4:32.92
5:07.84
36.72
34.92
12.SÓWKA, Denis98VEGA Dobrodzień5:10.35436B
50m:
100m:
31.82
1:10.69
31.82
38.87
150m:
200m:
1:49.75
2:28.43
39.06
38.68
250m:
300m:
3:11.98
3:56.58
43.55
44.60
350m:
400m:
4:34.21
5:10.35
37.63
36.14
13.GAWRON, Gerard98MKS Ikar Mielec5:12.10429B
50m:
100m:
32.84
1:11.69
32.84
38.85
150m:
200m:
1:52.03
2:31.48
40.34
39.45
250m:
300m:
3:16.04
4:00.32
44.56
44.28
350m:
400m:
4:37.56
5:12.10
37.24
34.54
14.SAWERA, Krystian98MKS Jordan Kraków5:12.13429B
50m:
100m:
32.25
1:10.47
32.25
38.22
150m:
200m:
1:50.94
2:30.75
40.47
39.81
250m:
300m:
3:16.67
4:03.68
45.92
47.01
350m:
400m:
4:39.57
5:12.13
35.89
32.56
15.JANUSZANIS, Jakub98MUKS Olimpijczyk Suwałki5:13.82422B
50m:
100m:
33.74
1:14.99
33.74
41.25
150m:
200m:
1:58.14
2:38.58
43.15
40.44
250m:
300m:
3:21.47
4:04.20
42.89
42.73
350m:
400m:
4:40.63
5:13.82
36.43
33.19
16.WAWRYCA, Szymon98Just Swim Jelenia Góra5:13.89422B
50m:
100m:
32.78
1:12.23
32.78
39.45
150m:
200m:
1:52.43
2:31.91
40.20
39.48
250m:
300m:
3:13.35
3:57.68
41.44
44.33
350m:
400m:
4:36.03
5:13.89
38.35
37.86
17.WAWRZYNKIEWICZ, Piotr98Posnania Poznań5:15.83414B
50m:
100m:
30.30
1:06.46
30.30
36.16
150m:
200m:
1:48.39
2:29.73
41.93
41.34
250m:
300m:
3:13.55
3:58.90
43.82
45.35
350m:
400m:
4:37.90
5:15.83
39.00
37.93
18.KWIETNIEWSKI, Maciej98MUKP Korona-Swim Kielce5:16.15413B
50m:
100m:
31.76
1:09.33
31.76
37.57
150m:
200m:
1:51.09
2:31.23
41.76
40.14
250m:
300m:
3:18.39
4:05.69
47.16
47.30
350m:
400m:
4:42.06
5:16.15
36.37
34.09
19.SOŁTOWSKI, Dominik98UKS MOS Ełk5:17.37408B
50m:
100m:
32.32
1:10.42
32.32
38.10
150m:
200m:
1:52.10
2:32.40
41.68
40.30
250m:
300m:
3:18.79
4:06.67
46.39
47.88
350m:
400m:
4:42.90
5:17.37
36.23
34.47
20.OKUPNIK, JAKUB98Śląsk Wroclaw5:18.61403B
50m:
100m:
30.47
1:08.52
30.47
38.05
150m:
200m:
1:51.15
2:32.29
42.63
41.14
250m:
300m:
3:19.13
4:05.84
46.84
46.71
350m:
400m:
4:43.41
5:18.61
37.57
35.20
21.NOWAK, Mateusz98Neptun Stargard Szcz.5:20.15398R
50m:
100m:
33.12
1:13.52
33.12
40.40
150m:
200m:
1:55.95
2:38.81
42.43
42.86
250m:
300m:
3:24.90
4:11.65
46.09
46.75
350m:
400m:
4:47.25
5:20.15
35.60
32.90
22.TUREK, MAKSYMILIAN98Śląsk Wroclaw5:24.21383R
50m:
100m:
34.30
1:14.28
34.30
39.98
150m:
200m:
1:57.78
2:40.49
43.50
42.71
250m:
300m:
3:25.34
4:11.42
44.85
46.08
350m:
400m:
4:48.89
5:24.21
37.47
35.32
23.CWALINA, PIOTR98Śląsk Wroclaw5:25.33379
50m:
100m:
35.03
1:16.10
35.03
41.07
150m:
200m:
1:55.79
2:36.35
39.69
40.56
250m:
300m:
3:24.61
4:13.30
48.26
48.69
350m:
400m:
4:49.71
5:25.33
36.41
35.62
24.WACHNIK, Jakub98UKS Pirania Targówek5:27.23372
50m:
100m:
34.68
1:14.60
34.68
39.92
150m:
200m:
1:58.23
2:39.68
43.63
41.45
250m:
300m:
3:26.80
4:15.17
47.12
48.37
350m:
400m:
4:51.56
5:27.23
36.39
35.67
25.SKOWROŃSKI, Dariusz98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.5:27.93370
50m:
100m:
33.96
1:15.01
33.96
41.05
150m:
200m:
1:58.21
2:39.07
43.20
40.86
250m:
300m:
3:25.58
4:12.97
46.51
47.39
350m:
400m:
4:51.14
5:27.93
38.17
36.79
26.SOBCZAK, Karol98MKS Juvenia Wrocław5:29.51365
50m:
100m:
34.55
1:14.93
34.55
40.38
150m:
200m:
1:56.48
2:38.31
41.55
41.83
250m:
300m:
3:26.09
4:14.27
47.78
48.18
350m:
400m:
4:52.45
5:29.51
38.18
37.06
27.SZCZUTKOWSKI, ROBERT98Śląsk Wroclaw5:30.45361
50m:
100m:
37.19
1:21.85
37.19
44.66
150m:
200m:
2:05.56
2:48.63
43.71
43.07
250m:
300m:
3:31.43
4:14.96
42.80
43.53
350m:
400m:
4:53.59
5:30.45
38.63
36.86
28.GRZESIK, Damian98UKS Pirania Targówek5:37.79338
50m:
100m:
35.53
1:16.26
35.53
40.73
150m:
200m:
2:00.27
2:43.31
44.01
43.04
250m:
300m:
3:33.01
4:23.07
49.70
50.06
350m:
400m:
5:01.43
5:37.79
38.36
36.36
29.SZTYNEK, FRANCISZEK98Śląsk Wroclaw5:41.13329
50m:
100m:
36.52
1:22.32
36.52
45.80
150m:
200m:
2:07.30
2:51.41
44.98
44.11
250m:
300m:
3:37.83
4:25.36
46.42
47.53
350m:
400m:
5:04.31
5:41.13
38.95
36.82
30.NOWAK, Hubert98Ostrobramska W-wa5:42.16326
50m:
100m:
31.71
1:13.28
31.71
41.57
150m:
200m:
1:58.04
2:41.34
44.76
43.30
250m:
300m:
3:29.74
4:20.26
48.40
50.52
350m:
400m:
5:02.47
5:42.16
42.21
39.69


<< TOP >>
Konkurencja 1
2012-03-09
Dziewcząt, 50m dowolny14 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski Juniorów 14-lat25.85PETRYKA, NikolaSkalar Warszawa2011-12-17

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.JAKUBOWSKA, Izabela98SKS Start Łódź27.84582
2.WOJCIECHOWSKA, Joanna98LUKS Orlik Lublin27.91578


<< TOP >>
Konkurencja 3
2012-03-09
Dziewcząt, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski Juniorów 14-lat31.91SZTANDERA, Dominika00701Dziewiątka Dzierżoniów2011-12-15

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WARSZAWSKA, Nicola98KS Delfin Gdynia35.07553
2.MAJSZUTOWICZ, Paulina98MKP Szczecin35.96513


<< TOP >>
Konkurencja 1
2012-03-09 - 17:00
Dziewcząt, 50m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat25.85PETRYKA, NikolaSkalar Warszawa2011-12-17

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.LEWANDOWSKA, Aleksandra98MKP Szczecin27.45607
2.PEDA, Paulina98KS Piatka Chorzów27.47606
3.PRZYBYSŁAWSKA, Aleksandra98Wodnik Radom27.70591
4.KOTOWICZ, Anna98UKS MOS Ełk27.73589
5.GÓRECKA, Marta98UKS Wilanowia27.75588
6.JANKOWSKA, Klaudia98UKS"GIM 92 Ursynów"W-wa27.95575
7.KLIMCZAK, ADRIANNA98Skra Bełchatów28.04570
8.POKRYWKA, KAROLINA98UKS 190 Łódź28.06568
9.SZELWACH, Natalia98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.28.27556
10.JAKUBOWSKA, Izabela98SKS Start Łódź28.30554
Finał B
11.WOJCIECHOWSKA, Joanna98LUKS Orlik Lublin28.22559
12.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra SO98VEGA Dobrodzień28.26556
13.MIELCZAREK, Anna98MKS Jordan Kraków28.36550
14.BEUTLER, KATARZYNA98Warta Poznań28.55540
15.JANIK, Anita98Fala Kraśnik28.56539
16.SACZUK, Aleksandra98Lublinianka28.67533
17.KOWALIK, Natalia98Znicz Koszalin28.82525
18.KUROWSKA, Wanda98MKS Jordan Kraków29.07511
19.KAJKO, PAULA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.11509
20.KONDRASIUK, Małgorzata98UKS"GIM 92 Ursynów"W-wa31.33408


<< TOP >>
Konkurencja 2
2012-03-09 - 17:03
Chłopców, 50m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat24.08WERNER, Paweł00101Juvenia Wrocław2007-12-14

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.PRZYBYSZ, Daniel98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.24.62560
2.ANDREOSE, JAN LUIGI98AZS AWF Wrocław24.87543
3.KUSTO, ROBERT98UKS Orka Lubań25.23520
4.BIERNACKI, Kacper98Znicz Koszalin25.31515
5.MAŁECKI, Mateusz98Dwójka Morena Gdańsk25.32515
6.SAWCZUK, Oskar98SKS Start Łódź25.36512
7.ZUCHOWICZ, Jan98UKS Skalar Warszawa25.48505
8.STERNAK, Piotr98KP MZOS Płock25.69493
9.KOWALCZYK, Wiktor98MKP Szczecin25.91480
10.KUŹMA, Bartosz98KS"1"Ożarów Mazowiecki26.39455
Finał B
11.KRZOWSKI, KAROL98Warsaw Masters Team25.94479
12.LIS, Patryk98AVIA Świdnik26.08471
DEREŃ, Kacper98MKS 9 Dzierżoniów26.08471
14.MIKULSKI, Krzysztof98Znicz Koszalin26.24463
15.PIWOWARSKI, Konrad98Płetwal Szczytno26.28460
16.KOTAS, WIKTOR98Skra Bełchatów26.37456
17.DYBA, Jakub98Posnania Poznań26.42453
RYBIŃSKI, Maciej98UKS Skalar Warszawa26.42453
19.SZPOJANKOWSKI, Kacper98MTP Kormoran Olsztyn26.56446
20.DĘBOWSKI, Szymon98Górnik Radlin26.61443


<< TOP >>
Konkurencja 3
2012-03-09 - 17:12
Dziewcząt, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat31.91SZTANDERA, Dominika00701Dziewiątka Dzierżoniów2011-12-15

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.WIKIEŁ, ANGELIKA98UŚKS Ostrołęka34.25594
2.HRYCIUK, Patrycja98Huragan Międzyrzec Podlaski34.75569
3.TROJANOWSKA, Zuzanna SO98MMKS Kędzierzyn-Koźle34.85564
4.WARSZAWSKA, Nicola98KS Delfin Gdynia35.30543
WARMIŃSKA, Daria SO98UKP Unia Oświęcim35.30543
6.DUDA, Natasza98SKS Start Łódź35.50533
7.POPOVA, Anguela98UKS 9 Kalisz35.59529
8.MIETLIŃSKA, Agata98MUKS Gilus Gilowice35.64527
9.KOSTRZEWA, Weronika98PUKS Płońsk35.88517
10.GIEDZICZ, Katarzyna98Juvenia Białystok36.36496
Finał B
11.LACH, Paulina98KORNER Zielona Góra35.94514
12.MAJSZUTOWICZ, Paulina98MKP Szczecin36.14506
13.ZALEWSKA, Kaja98Trops Kartuzy36.18504
GASIN, Nadia98MKS Ikar Mielec36.18504
15.KIETRYS, Nikola98Znicz Koszalin36.46492
16.SPOLJAR, Sylwia98KS Piatka Chorzów36.47492
17.TOMASIK, SARA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz36.58488
18.RADOŃ, Sonia98MKS Jordan Kraków36.62486
19.KRĘTOSZ, Gabriela98MKS MOS Katowice36.75481
20.KUCZMAR, Gabriela98MKS Polonia Warszawa37.15465


<< TOP >>
Konkurencja 4
2012-03-09 - 17:22
Chłopców, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat30.20BACHOWSKI, Wojciech00115Warta Poanań2007-12-20

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.ZUCHOWICZ, Jan98UKS Skalar Warszawa31.49515
2.SEREMET, Konrad SO98UKP Unia Oświęcim31.78501
3.KUSTO, ROBERT98UKS Orka Lubań32.14484
4.OLEJNIK, Aleksander98MKP Szczecin32.19482
5.SZYDŁOWSKI, Kamil98Astromal Akwawit Leszno32.41472
6.RYBIŃSKI, Maciej98UKS Skalar Warszawa32.52468
7.KŁAPA, Filip SO98UKP Unia Oświęcim32.72459
8.DĘBSKI, Dominik98SKS Start Łódź32.76457
9.PERKOWSKI, Wiktor98UKS Jagiellonka Warszawa32.87453
10.SZCZUTKOWSKI, ROBERT98Śląsk Wroclaw33.92412
Finał B
11.OSTROWSKI, Igor98MKS "Piast" Głogów32.71459
12.SZULICH, IGOR98UKS Delfin Legionowo33.21439
13.MAREK, Marcin98Górnik Radlin33.31435
14.MISIARZ, Adrian98RWKS SPARTA Biłgoraj33.32435
15.KUBIŚ, Jakub98LUKS Orlik Lublin33.33434
16.WOŁKANOWSKI, Marcin98UKS Żabianka Gdańsk33.41431
17.RUDKOWSKI, Kai98KORNER Zielona Góra33.51427
18.MIKOŁAJCZAK, Kamil98Znicz Koszalin33.58425
19.WAWRYCA, Szymon98Just Swim Jelenia Góra33.83415
20.WAWRO, Wojciech98MOTYL MOSiR Stalowa Wola34.01409


<< TOP >>
Konkurencja 5
2012-03-09 - 17:32
Dziewcząt, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat1:02.81KOZŁOWSKA, AnnaPOL15tka Aqua Bydgoszcz2010-12-03

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.KWIATEK, Miriam98MUKS Gilus Gilowice1:04.4162429.9234.49
2.MUSIOŁ, Wiktoria98TKKF Szczygłowice Knurów1:05.7658630.4435.32
3.GÓRECKA, Marta98UKS Wilanowia1:06.7955931.4135.38
4.GRUCA, Marcelina SO98UKP Unia Oświęcim1:07.0355330.7636.27
5.MAŚLANY, Katarzyna SO98UKP Unia Oświęcim1:07.8153531.8935.92
6.KARAŚ, Laura98MKP Szczecin1:08.2552431.8036.45
7.PAWELEC, Natalia98UKS 9 Kalisz1:08.5751732.2836.29
8.KLIMCZAK, ADRIANNA98Skra Bełchatów1:08.6351630.9037.73
9.JACNIACKA, Karolina98Fala Kraśnik1:09.2850132.0837.20
10.PRZYBYSŁAWSKA, Aleksandra98Wodnik Radom1:10.6947232.7037.99
Finał B
11.PIOTROWSKA, KLAUDIA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:09.0450631.8037.24
12.HASNY, Marta SO98MKS ZRYW Opole1:09.4049932.2937.11
13.WĄTOR, Karolina98MKS Jordan Kraków1:09.8448932.5937.25
14.MUZOLF, Weronika98MTS Kwidzyn1:09.8548932.5537.30
15.BARWICKA, Aleksandra98MUKS Olimpijczyk Suwałki1:10.4547731.8938.56
16.KRĘTOSZ, Gabriela98MKS MOS Katowice1:10.6447332.7837.86
17.LESIAK, Agnieszka98MKS Jordan Kraków1:11.0646432.8238.24
18.KOLBIARZ, Patrycja98KP MZOS Płock1:12.2844133.6638.62
19.JANIEC, Zuzanna98UKS Delfin Tarnobrzeg1:12.3444033.5138.83
20.YOKOKURA, Mairi98Posnania Poznań1:13.7441633.9739.77


<< TOP >>
Konkurencja 6
2012-03-09 - 17:44
Chłopców, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat56.19ŁUCZAK, Piotr00611AZS AWF Katowice2006-01-20

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.ANDREOSE, JAN LUIGI98AZS AWF Wrocław58.3757227.3331.04
2.PRZYBYSZ, Daniel98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.59.6153727.3232.29
3.ARNDT, Mateusz98KS Delfin Gdynia59.6553627.7231.93
4.CHRZANOWSKI, Damian98KP MZOS Płock1:00.4451628.2132.23
5.SEREMET, Konrad SO98UKP Unia Oświęcim1:01.0350128.8332.20
6.ĆWIKLIŃSKI, Mateusz98UKS Victoria Józefów1:01.3949228.7432.65
7.MILCZAREK, PIOTR98UKS 190 Łódź1:01.6348628.4433.19
8.OKUPNIK, JAKUB98Śląsk Wroclaw1:02.0547628.5733.48
9.CHODAŃ, Alan98MTP Kormoran Olsztyn1:02.8745829.0833.79
10.WALENTYNOWICZ, Michał98UKS Skalar Warszawa1:03.6644129.3734.29
Finał B
11.PERKOWSKI, Wiktor98UKS Jagiellonka Warszawa1:03.5244429.2734.25
12.GOŹDZIEWSKI, Adrian98Wodnik Radom1:04.0643329.6034.46
13.BIADUŃ, Michał98MKP Szczecin1:04.4942430.0034.49
14.KOTAS, WIKTOR98Skra Bełchatów1:04.6142229.8534.76
15.HOJDA, Bartłomiej SO98UKP Unia Oświęcim1:06.0639529.9836.08
KWIETNIEWSKI, Maciej98MUKP Korona-Swim Kielce1:06.0639530.4035.66
17.TWARDOWSKI, Bartłomiej98Neptun Stargard Szcz.1:06.2839131.4534.83
18.ZWIERZYCKI, Marcin98Posnania Poznań1:06.5638630.5536.01
19.DZIÓBEK, Partyk SO98UKP Unia Oświęcim1:07.1537630.6936.46
20.ROSIAK, Albert98MKP Szczecin1:08.2435831.4736.77


<< TOP >>
Konkurencja 7
2012-03-09 - 17:54
Dziewcząt, 200m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat2:00.55SOKOŁOWSKA, Diana00309Juvenia Białystok2010-12-04

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.POKRYWKA, KAROLINA98UKS 190 Łódź2:09.3363530.1232.9134.0632.24
2.LEWANDOWSKA, Aleksandra98MKP Szczecin2:09.8362730.0333.2633.9432.60
3.KOTOWICZ, Anna98UKS MOS Ełk2:10.1562329.6533.4234.4032.68
4.JANKOWSKA, Klaudia98UKS"GIM 92 Ursynów"W-wa2:10.9061230.2733.0734.2433.32
5.WOJCIECHOWSKA, Joanna98LUKS Orlik Lublin2:11.3460629.7933.0734.2934.19
6.OLSZEWSKA, Nikola98MTS Kwidzyn2:11.6260230.1433.1734.3833.93
7.MYCAK, Katarzyna SO98MKS ZRYW Opole2:13.2058130.4833.4534.8434.43
8.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra SO98VEGA Dobrodzień2:14.9955830.7334.3835.5334.35
9.KASPROWICZ, AGATA98Astoria Bydgoszcz2:16.2654330.5934.0335.4836.16
10.KONDRASIUK, Małgorzata98UKS"GIM 92 Ursynów"W-wa2:16.9453530.7633.6635.7636.76
Finał B
11.WIECZOREK, Magdalena98Fala Kraśnik2:14.8756030.7835.0735.0833.94
12.GAWLICKA, Maja98KORNER Zielona Góra2:15.7154932.2134.3835.2233.90
13.SZELWACH, Natalia98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:15.9454631.0034.8435.4634.64
14.WARDZIŃSKA, Martyna98SKS Start Łódź2:15.9654631.1534.4235.8634.53
15.MIELCZAREK, Anna98MKS Jordan Kraków2:16.2154331.7035.4635.6833.37
16.PISZNOT, Małgorzata98MKS Jordan Kraków2:16.2654331.4034.7535.7134.40
17.MACHULA, Sara98KS KSZO Ostrowiec Św2:16.2854231.9134.5435.2434.59
18.ROGOWSKA, Paulina98Salos Cortile Kielce2:17.0853330.9934.5036.1735.42
19.KOWALIK, Natalia98Znicz Koszalin2:18.3051931.4234.9235.9835.98
20.KRÓLEWICZ, Konstancja98MKS Ikar Mielec2:19.5750531.7035.6736.8635.34


<< TOP >>
Konkurencja 8
2012-03-09 - 18:08
Chłopców, 200m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat1:54.63HOŁUB, Jan00303Avia Świdnik2010-12-04

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.SKIERKA, Jakub98Trops Kartuzy1:57.8160026.7430.1530.8230.10
2.BIERNACKI, Kacper98Znicz Koszalin1:58.9458327.1730.0730.8930.81
3.STERNAK, Piotr98KP MZOS Płock2:00.7555727.4330.5531.8630.91
4.SAKRAJDA, Jakub98KORNER Zielona Góra2:01.3254927.9230.7231.8230.86
5.KUŹMA, Bartosz98KS"1"Ożarów Mazowiecki2:02.2253728.4031.0031.8630.96
6.GIERSZEWSKI, JAN98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:02.4453428.6731.5231.6330.62
7.SZPOJANKOWSKI, Kacper98MTP Kormoran Olsztyn2:03.5452028.8031.2532.2331.26
8.DEREŃ, Kacper98MKS 9 Dzierżoniów2:03.8451628.3731.9232.4831.07
9.RYBAK, Konrad98UKS Pirania Targówek2:04.0551428.3231.3132.3632.06
10.LIS, Patryk98AVIA Świdnik2:04.0751328.4931.4032.4931.69
Finał B
11.DRZYZGA, OSKAR98Śląsk Wroclaw2:05.7049428.7831.0332.9032.99
12.MIELNIK, Daniel98MTP Kormoran Olsztyn2:05.8649229.0132.2233.0431.59
13.ZIELIŃSKI, Jarosław98UKS Skarpa Lublin2:06.1848829.3032.3432.6531.89
14.ROSOCHACKI, Piotr98UKS Pirania Targówek2:07.4647329.7332.6633.4431.63
15.RAFLEWSKI, JAKUB98UKS 190 Łódź2:07.8746928.5732.6633.6832.96
16.POPIS, Emil98MKS-SMS Victoria Racibórz2:09.2745429.5733.0733.7532.88
17.SINITCHINE, Radoslaw98MTP Kormoran Olsztyn2:09.5545130.1433.1134.2632.04
18.NOWAK, Mateusz98Neptun Stargard Szcz.2:10.1444529.3532.9234.3933.48
19.ŻMUDA, Paweł98Lublinianka2:10.6044029.7033.2634.2733.37
20.DAMENTKA, Kamil98UKS G - 8 Bielany2:11.0543529.5633.4234.4433.63


<< TOP >>
Konkurencja 9
2012-03-09 - 18:21
Dziewcząt, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat2:12.52LEFANOWICZ, Iwona01003Skarpa Lublin2006-10-28

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.NASKRĘT, AGATA98Astoria Bydgoszcz2:15.7869331.6534.0335.4334.67
2.KUROWSKA, Wanda98MKS Jordan Kraków2:19.8463432.1835.5436.2035.92
3.AUGUSTYNIAK, Katarzyna98KORNER Zielona Góra2:24.4257633.5836.7337.6636.45
4.PEDA, Paulina98KS Piatka Chorzów2:24.4657534.0036.8038.4035.26
5.PISARSKA, AGNIESZKA98UKS 190 Łódź2:25.5456332.9836.4038.4137.75
6.BIAŁKOWSKA, Gabriela98KORNER Zielona Góra2:26.6555034.4537.2339.1935.78
7.LIPKA, Julia98UKS"GIM 92 Ursynów"W-wa2:26.9154733.6137.2338.2137.86
8.SOLIWODA, Klaudia98UKS NAWA Skierniewice2:27.4154134.1837.2438.5337.46
9.SYTYK, Julia98KORNER Zielona Góra2:27.5854034.6636.9638.0337.93
10.PIWKO, DOMINIKA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:31.3850034.1337.4839.8939.88
Finał B
11.WOSICKA, Wiktoria98MKP Szczecin2:26.3755333.1436.2438.7638.23
12.ZYGA, Natalia98UKS NAWA Skierniewice2:28.5352933.9337.8739.5837.15
13.SAJECKA, Zofia98UKS Skalar Warszawa2:28.7352733.5737.7638.7038.70
14.BEŁZO, Wiktoria98MKS Ikar Mielec2:30.7650635.0938.0339.9737.67
15.SMAGA, ANNA98Śląsk Wroclaw2:32.2849134.3638.1840.4139.33
16.KOŚCIK, Patrycja98RWKS SPARTA Biłgoraj2:32.3149134.4038.6040.8138.50
17.WĄTOR, Karolina98MKS Jordan Kraków2:32.6848734.3138.6240.4339.32
18.MARCINIAK, SARA98Astoria Bydgoszcz2:32.9948434.6538.8140.7238.81
19.OLBIŃSKA, DARIA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:33.6147836.2739.2939.4338.62
20.POPIEL, Magdalena98Juvenia Białystok2:36.7645036.4939.2941.0839.90


<< TOP >>
Konkurencja 10
2012-03-09 - 18:35
Chłopców, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat2:05.05CIĘŻKOWSKI, Dominik00106Jordan Kraków2010-01-15

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.SKIERKA, Jakub98Trops Kartuzy2:08.8355830.2632.4133.6432.52
2.SAWCZUK, Oskar98SKS Start Łódź2:12.4651430.1533.9234.5633.83
3.KASZTELAN, Mateusz98UKS MOS Ełk2:13.8949731.4633.8534.5134.07
4.TOPOLSKI, Arkadiusz SO98UKP Unia Oświęcim2:14.4249131.1234.0234.7834.50
5.NIEDZIAŁEK, Dominik98UKS Skarpa Lublin2:15.1848331.8434.4235.0033.92
6.BODZIOCH, ANDRZEJ98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:16.8546632.1134.3235.6134.81
7.JAGODZIŃSKI, OSKAR98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:17.4945932.2034.4235.5035.37
8.WIĘCKOWSKI, Jakub98MKP Szczecin2:21.1942432.2335.6736.9436.35
9.ZAPALSKI, Konrad98Fala Kraśnik2:22.6941132.5135.7237.2337.23
DYSKW.BARSKI, Bernard98KORNER Zielona Góra31.6334.7438.32
G-7
Finał B
11.DZIADEK, JAN98BUKS Warszawa2:20.1743331.7135.7636.6636.04
12.WATRAK, Filip98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:22.3241433.2935.8137.0836.14
13.MAŃCZAK, Błażej98KS Delfin Gdynia2:25.6138634.0636.4337.8137.31
14.BYCZKOWSKI, Maciej98Trops Kartuzy2:25.7838534.6637.6138.3035.21
15.DUDEK, Adam98MKS Juvenia Wrocław2:25.9938334.4336.7637.9936.81
16.ROSOCHACKI, Piotr98UKS Pirania Targówek2:26.3038134.5537.6638.2535.84
17.WENDA, PATRYK98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:26.3438133.2537.8739.3435.88
18.BŁASZCZYK, Michał98MKS-SMS Victoria Racibórz2:27.0937534.1537.3438.3337.27
19.BURY, Kamil98Górnik Radlin2:27.7837034.4537.7838.2837.27
20.DANILEWSKI, Maciej98Juvenia Białystok2:28.5636435.0937.4639.1136.90


<< TOP >>
Konkurencja 11
2012-03-09 - 18:49
Dziewcząt, 400m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat4:53.86SIEŃCZYK, Jowita00903Żak Biała Podlaska2011-12-18

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.MENDYK, Adrianna SO98Wodnik Radom5:09.24601
50m:
100m:
31.79
1:09.95
31.79
38.16
150m:
200m:
1:49.39
2:28.07
39.44
38.68
250m:
300m:
3:12.98
3:57.83
44.91
44.85
350m:
400m:
4:33.78
5:09.24
35.95
35.46
2.BEJUK, Oliwia98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.5:10.48594
50m:
100m:
33.54
1:12.28
33.54
38.74
150m:
200m:
1:53.49
2:32.78
41.21
39.29
250m:
300m:
3:16.54
4:00.43
43.76
43.89
350m:
400m:
4:36.36
5:10.48
35.93
34.12
3.NOGAJ, Paulina98Wodnik Radom5:12.52582
50m:
100m:
32.04
1:11.41
32.04
39.37
150m:
200m:
1:52.27
2:31.74
40.86
39.47
250m:
300m:
3:15.40
4:00.98
43.66
45.58
350m:
400m:
4:37.91
5:12.52
36.93
34.61
4.RADOŃ, Sonia98MKS Jordan Kraków5:15.99563
50m:
100m:
34.66
1:15.24
34.66
40.58
150m:
200m:
1:55.30
2:35.41
40.06
40.11
250m:
300m:
3:19.63
4:03.16
44.22
43.53
350m:
400m:
4:40.06
5:15.99
36.90
35.93
5.HASNY, Marta SO98MKS ZRYW Opole5:17.12557
50m:
100m:
32.47
1:09.99
32.47
37.52
150m:
200m:
1:51.42
2:32.59
41.43
41.17
250m:
300m:
3:18.58
4:04.92
45.99
46.34
350m:
400m:
4:42.14
5:17.12
37.22
34.98
6.MAŚLANY, Katarzyna SO98UKP Unia Oświęcim5:17.52555
50m:
100m:
33.05
1:12.91
33.05
39.86
150m:
200m:
1:52.78
2:33.06
39.87
40.28
250m:
300m:
3:18.96
4:04.86
45.90
45.90
350m:
400m:
4:42.11
5:17.52
37.25
35.41
7.GIEDZICZ, Katarzyna98Juvenia Białystok5:17.78554
50m:
100m:
33.40
1:14.62
33.40
41.22
150m:
200m:
1:56.34
2:37.16
41.72
40.82
250m:
300m:
3:19.86
4:03.88
42.70
44.02
350m:
400m:
4:33.62
5:17.78
29.74
44.16
8.GOLEŃ, Martyna98Fala Kraśnik5:21.21536
50m:
100m:
34.02
1:14.94
34.02
40.92
150m:
200m:
1:56.11
2:36.22
41.17
40.11
250m:
300m:
3:21.71
4:07.91
45.49
46.20
350m:
400m:
4:44.41
5:21.21
36.50
36.80
9.MUZOLF, Weronika98MTS Kwidzyn5:25.19517
50m:
100m:
33.51
1:14.04
33.51
40.53
150m:
200m:
1:56.59
2:38.39
42.55
41.80
250m:
300m:
3:23.86
4:09.32
45.47
45.46
350m:
400m:
4:47.83
5:25.19
38.51
37.36
10.KOLBER, Roksana SO98UKP Unia Oświęcim5:31.91486
50m:
100m:
36.14
1:17.68
36.14
41.54
150m:
200m:
2:01.30
2:43.72
43.62
42.42
250m:
300m:
3:29.56
4:15.72
45.84
46.16
350m:
400m:
4:55.05
5:31.91
39.33
36.86


<< TOP >>
Konkurencja 12
2012-03-09 - 19:08
Chłopców, 400m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat4:33.46PIETRZAK, DawidMUKS "15" Bydgoszcz2011-10-14

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.ARNDT, Mateusz98KS Delfin Gdynia4:46.76553
50m:
100m:
29.13
1:03.92
29.13
34.79
150m:
200m:
1:41.65
2:18.30
37.73
36.65
250m:
300m:
3:00.85
3:43.87
42.55
43.02
350m:
400m:
4:15.85
4:46.76
31.98
30.91
2.ZBUTOWICZ, Karol98MTP Kormoran Olsztyn4:47.91547
50m:
100m:
30.56
1:05.50
30.56
34.94
150m:
200m:
1:43.71
2:19.92
38.21
36.21
250m:
300m:
3:00.63
3:41.23
40.71
40.60
350m:
400m:
4:15.59
4:47.91
34.36
32.32
3.ULATOWSKI, Wojciech SO98UKP Unia Oświęcim4:50.51532
50m:
100m:
31.41
1:07.14
31.41
35.73
150m:
200m:
1:45.94
2:22.99
38.80
37.05
250m:
300m:
3:02.91
3:44.01
39.92
41.10
350m:
400m:
4:18.03
4:50.51
34.02
32.48
4.CHODAŃ, Alan98MTP Kormoran Olsztyn4:51.69526
50m:
100m:
30.14
1:05.49
30.14
35.35
150m:
200m:
1:44.06
2:22.57
38.57
38.51
250m:
300m:
3:04.15
3:46.03
41.58
41.88
350m:
400m:
4:19.21
4:51.69
33.18
32.48
5.DĘBSKI, Dominik98SKS Start Łódź4:55.12508
50m:
100m:
31.40
1:08.14
31.40
36.74
150m:
200m:
1:48.80
2:25.92
40.66
37.12
250m:
300m:
3:06.76
3:47.86
40.84
41.10
350m:
400m:
4:22.12
4:55.12
34.26
33.00
6.WYSOCKI, Mateusz98Znicz Koszalin4:58.35491
50m:
100m:
30.29
1:07.10
30.29
36.81
150m:
200m:
1:46.26
2:23.84
39.16
37.58
250m:
300m:
3:07.44
3:51.57
43.60
44.13
350m:
400m:
4:25.63
4:58.35
34.06
32.72
7.KŁAPA, Filip SO98UKP Unia Oświęcim4:59.87484
50m:
100m:
31.41
1:08.48
31.41
37.07
150m:
200m:
1:49.27
2:28.44
40.79
39.17
250m:
300m:
3:08.46
3:49.40
40.02
40.94
350m:
400m:
4:25.31
4:59.87
35.91
34.56
8.ĆWIKLIŃSKI, Mateusz98UKS Victoria Józefów5:00.18482
50m:
100m:
30.32
1:06.48
30.32
36.16
150m:
200m:
1:46.37
2:23.73
39.89
37.36
250m:
300m:
3:08.55
3:53.16
44.82
44.61
350m:
400m:
4:27.43
5:00.18
34.27
32.75
9.HOJDA, Bartłomiej SO98UKP Unia Oświęcim5:04.42462
50m:
100m:
31.59
1:08.93
31.59
37.34
150m:
200m:
1:48.66
2:27.12
39.73
38.46
250m:
300m:
3:09.28
3:52.33
42.16
43.05
350m:
400m:
4:28.65
5:04.42
36.32
35.77
Finał B
11.JANUSZANIS, Jakub98MUKS Olimpijczyk Suwałki4:58.97488
50m:
100m:
32.48
1:12.02
32.48
39.54
150m:
200m:
1:52.46
2:30.94
40.44
38.48
250m:
300m:
3:10.27
3:50.41
39.33
40.14
350m:
400m:
4:26.01
4:58.97
35.60
32.96
12.WAWRZYNKIEWICZ, Piotr98Posnania Poznań5:05.05460
50m:
100m:
30.30
1:06.67
30.30
36.37
150m:
200m:
1:48.80
2:28.89
42.13
40.09
250m:
300m:
3:10.34
3:54.52
41.45
44.18
350m:
400m:
4:30.41
5:05.05
35.89
34.64
13.KRAKOWIAK, WALDEMAR98UKS Cityzen Poznań5:05.85456
50m:
100m:
32.77
1:12.95
32.77
40.18
150m:
200m:
1:51.06
2:28.55
38.11
37.49
250m:
300m:
3:11.65
3:54.62
43.10
42.97
350m:
400m:
4:31.87
5:05.85
37.25
33.98
14.SAWERA, Krystian98MKS Jordan Kraków5:08.14446
50m:
100m:
32.28
1:10.64
32.28
38.36
150m:
200m:
1:50.48
2:29.01
39.84
38.53
250m:
300m:
3:13.98
4:00.22
44.97
46.24
350m:
400m:
4:34.67
5:08.14
34.45
33.47
15.OKUPNIK, JAKUB98Śląsk Wroclaw5:09.92438
50m:
100m:
30.52
1:07.34
30.52
36.82
150m:
200m:
1:48.69
2:28.82
41.35
40.13
250m:
300m:
3:13.92
3:58.83
45.10
44.91
350m:
400m:
4:36.08
5:09.92
37.25
33.84
16.SÓWKA, Denis98VEGA Dobrodzień5:10.76435
50m:
100m:
32.71
1:12.35
32.71
39.64
150m:
200m:
1:51.34
2:29.76
38.99
38.42
250m:
300m:
3:13.73
3:58.59
43.97
44.86
350m:
400m:
4:35.05
5:10.76
36.46
35.71
17.GAWRON, Gerard98MKS Ikar Mielec5:11.35432
50m:
100m:
32.88
1:11.95
32.88
39.07
150m:
200m:
1:52.41
2:31.70
40.46
39.29
250m:
300m:
3:14.78
4:00.01
43.08
45.23
350m:
400m:
4:36.80
5:11.35
36.79
34.55
18.WAWRYCA, Szymon98Just Swim Jelenia Góra5:16.23413
50m:
100m:
33.69
1:14.73
33.69
41.04
150m:
200m:
1:55.28
2:34.96
40.55
39.68
250m:
300m:
3:17.00
4:01.37
42.04
44.37
350m:
400m:
4:40.56
5:16.23
39.19
35.67
19.KWIETNIEWSKI, Maciej98MUKP Korona-Swim Kielce5:16.34412
50m:
100m:
32.19
1:09.66
32.19
37.47
150m:
200m:
1:51.18
2:31.48
41.52
40.30
250m:
300m:
3:18.79
4:06.47
47.31
47.68
350m:
400m:
4:42.51
5:16.34
36.04
33.83
20.SOŁTOWSKI, Dominik98UKS MOS Ełk5:19.15401
50m:
100m:
32.32
1:10.40
32.32
38.08
150m:
200m:
1:52.04
2:32.05
41.64
40.01
250m:
300m:
3:18.56
4:06.65
46.51
48.09
350m:
400m:
4:43.48
5:19.15
36.83
35.67


<< TOP >>
Konkurencja 13
2012-03-09 - 19:27
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny14 lat
Wyniki

Rekord Polski Juniorów 14-lat8:45.10Warta PoznańWarta Poznań2011-11-27

Punkty: FINA 2011
PozycjaCzasPkt.
1.MKP Szczecin 1MKP Szczecin9:08.15575
WOSICKA, Wiktoria
KARAŚ, Laura
OLEBA, Małgorzata
LEWANDOWSKA, Aleksandra
98
98
98
98
+0,77
+0,51
+0,93
+0,60
31.48
30.85
31.34
29.92
34.69
35.48
34.69
34.08
35.83
37.67
36.24
34.76
34.21
37.29
35.67
33.95
2:16.21
2:21.29
2:17.94
2:12.71
2.Wodnik Radom 1Wodnik Radom9:13.35559
PRZYBYSŁAWSKA, Aleksandra
SOŃTA, Magdalena
MENDYK, Adrianna SO
NOGAJ, Paulina
98
98
98
98
+0,80
+0,72
+0,57
+0,82
30.20
33.34
31.00
30.44
34.59
36.48
35.13
34.24
35.20
38.54
39.28
34.56
33.84
36.57
36.48
33.46
2:13.83
2:24.93
2:21.89
2:12.70
3.MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 1MKP Słowianka Gorzów Wlkp.9:15.19553
VAN DOORNE, Gabriela
SZELWACH, Natalia
TRZCIŃSKA, Gabriela
BEJUK, Oliwia
98
98
98
98
+0,92
+0,48
+0,66
+0,62
32.50
31.42
31.45
32.05
35.82
34.51
35.32
36.03
36.86
35.72
36.74
36.82
35.56
34.81
34.57
35.01
2:20.74
2:16.46
2:18.08
2:19.91
4.JORDAN 1MKS Jordan Kraków9:17.12548
MIELCZAREK, Anna
WĄTOR, Karolina
PISZNOT, Małgorzata
KUROWSKA, Wanda
98
98
98
98
+0,85
+0,56
+0,74
+0,52
31.29
31.42
31.23
32.09
35.53
36.74
35.14
35.21
36.11
38.92
35.44
36.13
35.24
36.34
34.86
35.43
2:18.17
2:23.42
2:16.67
2:18.86
5.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim9:17.69546
GRUCA, Marcelina SO
WARMIŃSKA, Daria SO
SOŁTYSIK, Lidia
MAŚLANY, Katarzyna SO
98
98
98
98
+0,75
+0,31
+0,40
+0,28
31.67
31.84
33.24
31.04
35.10
36.20
37.00
35.43
34.93
37.12
37.61
36.53
33.06
35.90
35.92
35.10
2:14.76
2:21.06
2:23.77
2:18.10
6.Fala Kraśnik 1Fala Kraśnik9:22.36532
WIECZOREK, Magdalena
GOLEŃ, Martyna
JACNIACKA, Karolina
JANIK, Anita
98
98
98
98
+0,99
+0,72
+0,59
+0,61
31.12
32.25
31.68
31.79
34.23
36.33
36.20
36.89
35.35
37.72
38.21
36.91
33.59
36.29
36.88
36.92
2:14.29
2:22.59
2:22.97
2:22.51
7.Warta PoznańWarta Poznań9:30.52510
KRZYŻAN, MARIA
BEUTLER, KATARZYNA
WŁODARCZAK, MARTA
GOMOŁA, MONIKA
98
98
98
98
+0,80
+0,14
+0,41
+0,40
32.17
30.01
33.82
32.00
34.65
36.08
37.43
36.15
36.97
38.24
38.48
38.09
36.45
36.40
37.00
36.58
2:20.24
2:20.73
2:26.73
2:22.82
8.MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1MUKS Piętnastka Bydgoszcz9:35.93496
PIWKO, DOMINIKA
KAJKO, PAULA
OLBIŃSKA, DARIA
PIOTROWSKA, KLAUDIA
98
98
98
98
+0,79
+0,54
+0,56
+0,61
32.39
31.72
32.79
30.92
35.84
37.58
36.49
34.83
37.99
39.02
37.85
38.69
37.34
37.43
36.13
38.92
2:23.56
2:25.75
2:23.26
2:23.36
9.JORDAN 2MKS Jordan Kraków9:38.39489
LESIAK, Agnieszka
JAMROŻY, Kinga
TEUL, Patrycja
NOWAK, Weronika
98
98
98
98
+0,96
+0,60
+0,71
+0,43
32.53
33.36
32.26
33.15
36.15
36.81
37.00
36.42
36.78
38.26
40.17
37.78
35.15
37.46
37.69
37.42
2:20.61
2:25.89
2:27.12
2:24.77
10.Śląsk Wroclaw 1Śląsk Wroclaw9:40.07485
SZKARŁAT, JULIA
STAWARZ, SANDRA
DYKIJ, DOMINIKA
SMAGA, ANNA
98
98
98
98
+0,74
+0,49
+0,41
+0,65
32.59
33.91
33.28
31.05
36.25
36.55
37.45
37.65
38.24
37.82
39.26
37.18
38.08
37.03
37.59
36.14
2:25.16
2:25.31
2:27.58
2:22.02
11.MKS Ikar Mielec 1MKS Ikar Mielec9:41.09483
KRÓLEWICZ, Konstancja
KUKOWSKA, Sylwia
GASIN, Nadia
BEŁZO, Wiktoria
98
98
98
98
+0,82
+0,47
+0,60
+0,74
32.42
33.37
33.28
33.74
35.72
37.42
37.75
37.58
37.35
37.73
39.49
39.19
36.14
36.95
38.88
34.08
2:21.63
2:25.47
2:29.40
2:24.59
12.OŻARÓW MAZOWIECKIKS"1"Ożarów Mazowiecki9:42.67479
SZPAKOWSKA, Maria
LINKE, Gabriela
MIERZEJEWSKA, Wiktoria
OLENDER, Klaudia
98
98
98
98
+0,77
+0,44
+0,66
+0,53
33.24
33.51
33.57
32.35
35.83
37.68
36.80
36.70
37.17
39.89
37.71
38.59
37.36
40.02
36.92
35.33
2:23.60
2:31.10
2:25.00
2:22.97
13.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa9:45.13473
MALAWSKA, Małgorzata
SZCZECIŃSKA, Paulina
KUCZMAR, Gabriela
WILK, Weronika
98
98
98
98
+0,85
+0,34
+0,53
+0,19
32.72
34.67
33.69
31.11
36.89
38.64
37.79
34.73
38.85
40.14
38.95
36.86
38.47
39.08
37.13
35.41
2:26.93
2:32.53
2:27.56
2:18.11
14.Salos Cortile Kielce 1Salos Cortile Kielce9:55.04449
MAZUR, Maja
ŁOSAK, Wiktoria
SALWA, Patrycja
ROGOWSKA, Paulina
98
98
98
98
+0,80
+0,75
+0,58
+0,65
32.75
35.12
36.81
31.15
35.81
40.18
40.27
34.97
36.90
41.44
41.82
36.67
34.82
39.63
39.89
36.81
2:20.28
2:36.37
2:38.79
2:19.60
15.MKS ZRYW Opole 1MKS ZRYW Opole10:03.53431
MYCAK, Katarzyna SO
HASNY, Marta SO
PAWŁOWSKA, Wiktoria
BRYŚ, Marcelina
98
98
98
98
+0,80
+0,74
+0,57
+0,39
31.57
33.84
34.08
36.36
36.36
41.47
38.95
39.54
37.06
41.00
39.97
40.14
36.21
39.21
37.88
39.89
2:21.20
2:35.52
2:30.88
2:35.93
16.UKS Akuatica Pawłowice 1UKS Akuatica Pawłowice10:22.20393
BRZUSKA, Karolina
KRYPCZYK, Natalia
BREJZA, Natalia
HASPERT, Dorota
98
98
98
98
+0,93
+0,27
+0,69
+0,72
34.00
36.39
36.90
32.68
37.99
42.50
41.45
37.33
39.64
43.92
41.45
39.68
39.51
42.70
37.78
38.28
2:31.14
2:45.51
2:37.58
2:27.97


<< TOP >>
Konkurencja 14
2012-03-09 - 19:45
Chłopców, 4 x 200m dowolny

14 lat
Wyniki

Rekord Polski Juniorów 14-lat7:58.3015tka Aqua Bydgoszcz15tka Aqua Bydgoszcz2011-12-18

Punkty: FINA 2011
PozycjaCzasPkt.
1.Znicz Koszalin 1Znicz Koszalin8:26.00528
MIKOŁAJCZAK, Kamil
MIKULSKI, Krzysztof
WYSOCKI, Mateusz
BIERNACKI, Kacper
98
98
98
98
+0,79
+0,40
+0,61
+0,49
27.79
28.46
27.56
27.90
31.50
33.28
31.90
31.40
33.49
34.08
33.24
33.05
33.60
34.18
32.22
32.35
2:06.38
2:10.00
2:04.92
2:04.70
2.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn8:28.65520
ZBUTOWICZ, Karol
CHODAŃ, Alan
SZPOJANKOWSKI, Kacper
MIELNIK, Daniel
98
98
98
98
+0,70
+0,61
+0,48
+0,63
29.36
29.11
28.62
29.81
31.54
32.95
31.80
33.43
32.13
34.12
32.81
33.93
31.51
33.09
31.90
32.54
2:04.54
2:09.27
2:05.13
2:09.71
3.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim8:33.06506
TOPOLSKI, Arkadiusz SO
SEREMET, Konrad SO
PRZYBYŁA, Kacper SO
ULATOWSKI, Wojciech SO
98
98
98
98
+0,63
+0,39
+0,19
+0,21
28.60
28.78
29.02
28.01
33.31
33.47
32.90
32.74
34.13
33.44
34.04
33.89
32.02
33.02
33.22
32.47
2:08.06
2:08.71
2:09.18
2:07.11
4.UKS Skalar Warszawa 1UKS Skalar Warszawa8:43.92475
ZUCHOWICZ, Jan
RYBIŃSKI, Maciej
WALENTYNOWICZ, Michał
PALIMONKA, Bartosz
98
98
98
98
+0,69
+0,05
+0,22
+0,46
29.26
29.14
29.22
29.76
32.71
33.82
34.12
35.05
33.87
33.81
34.89
35.61
33.64
33.53
33.64
31.85
2:09.48
2:10.30
2:11.87
2:12.27
5.MKP Szczecin 1MKP Szczecin8:44.13475
KOWALCZYK, Wiktor
WIĘCKOWSKI, Jakub
RÓJ, Konrad
BIADUŃ, Michał
98
98
98
98
+0,79
+0,31
+0,35
+0,24
28.73
27.74
29.67
28.70
33.59
32.88
33.97
33.70
34.99
35.07
35.01
34.76
33.31
34.60
34.00
33.41
2:10.62
2:10.29
2:12.65
2:10.57
6.UKS Pirania Targówek 1UKS Pirania Targówek8:49.67460
RYBAK, Konrad
ROSOCHACKI, Piotr
KĘDZIERSKI, Daniel
NIEWIADOMSKI, Bartłomiej
98
98
98
98
+0,81
+0,57
+0,36
+0,57
30.35
31.10
30.42
28.42
33.39
35.14
34.49
32.48
33.71
35.86
33.68
33.12
31.80
35.56
37.73
32.42
2:09.25
2:17.66
2:16.32
2:06.44
7.MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 1MKP Słowianka Gorzów Wlkp.8:50.80457
STAWIKOWSKI, Patryk
SZYMKOWIAK, Krystian
ARCAB, Mateusz
PRZYBYSZ, Daniel
98
98
98
98
+0,62
+0,27
+0,74
+0,54
29.78
30.62
29.13
27.64
34.79
35.79
33.78
31.92
36.44
36.58
34.73
32.54
35.61
35.15
35.81
30.49
2:16.62
2:18.14
2:13.45
2:02.59
8.Posnania Poznań 1Posnania Poznań8:50.97457
JARASZKIEWICZ, Piotr
KOSSYK, Tomasz
ZWIERZYCKI, Marcin
WAWRZYNKIEWICZ, Piotr
98
98
98
98
+0,86
+0,54
+0,61
+0,56
29.60
30.66
30.41
28.01
33.63
34.49
34.68
33.37
35.15
35.93
36.24
32.08
33.67
35.71
35.11
32.23
2:12.05
2:16.79
2:16.44
2:05.69
9.Śląsk Wroclaw 1Śląsk Wroclaw8:54.80447
MASŁOWSKI, Mateusz
GRZYMSKI, MATEUSZ
OKUPNIK, JAKUB
DRZYZGA, OSKAR
98
98
98
98
+0,78
+0,18
+0,62
+0,45
29.31
29.73
30.03
29.89
33.60
33.75
34.97
33.77
35.01
35.02
36.75
35.19
34.37
33.90
36.10
33.41
2:12.29
2:12.40
2:17.85
2:12.26
10.MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1MUKS Piętnastka Bydgoszcz8:54.86447
GIERSZEWSKI, JAN
JAGODZIŃSKI, OSKAR
WENDA, PATRYK
BODZIOCH, ANDRZEJ
98
98
98
98
+0,78
+0,33
+0,45
+0,29
29.37
30.17
31.83
29.61
32.94
34.04
36.79
33.47
34.04
35.16
37.72
34.58
34.63
34.39
32.51
33.61
2:10.98
2:13.76
2:18.85
2:11.27
11.MTP Kormoran Olsztyn 2MTP Kormoran Olsztyn9:00.68432
SINITCHINE, Radoslaw
KOZIOLEK, Bartosz
STRACHOTA, Mateusz
RUCIŃSKI, Jakub
98
98
98
98
+0,86
+0,59
+0,69
+0,69
30.85
31.11
31.37
31.53
35.02
34.00
35.54
35.11
35.59
35.88
35.39
35.69
32.30
31.62
34.64
35.04
2:13.76
2:12.61
2:16.94
2:17.37
12.Śląsk Wroclaw 2Śląsk Wroclaw9:03.17427
PECOLD, MICHAŁ
WIERDAK, MICHAŁ
KUCZMA, JĘDRZEJ
CWALINA, PIOTR
98
98
98
98
+0,80
+0,34
+0,27
+0,55
28.96
31.66
31.90
30.40
33.51
34.44
35.12
34.76
35.97
35.56
35.86
36.39
35.17
33.51
34.25
35.71
2:13.61
2:15.17
2:17.13
2:17.26
13.JORDANMKS Jordan Kraków9:10.32410
KOLBA, Konrad
MRUGALSKI, Kamil
ROMAŃSKI, Bartłomiej
SAWERA, Krystian
98
98
98
98
+0,98
+0,40
+0,66
+0,59
30.28
30.06
33.41
31.26
34.89
34.93
37.16
34.64
36.42
36.22
36.87
35.35
35.44
35.57
35.02
32.80
2:17.03
2:16.78
2:22.46
2:14.05
14.UKS G - 8 Bielany 1UKS G - 8 Bielany9:10.91409
DAMENTKA, Kamil
DOBRZYŃSKI, Tomasz
SAPALSKI, Mateusz
MICHNIEWSKI, Tadeusz
98
98
98
98
+0,79
+0,54
+0,68
+0,73
30.98
30.24
32.92
31.66
34.63
33.96
36.37
36.59
35.14
35.11
37.03
36.03
35.08
32.73
36.15
36.29
2:15.83
2:12.04
2:22.47
2:20.57
15.Śląsk Wroclaw 3Śląsk Wroclaw9:13.59403
POTOCKI, DANIEL
LIPIŃSKI, KACPER
BRYCHCZYŃSKI, SEBASTIAN
SZCZUTKOWSKI, ROBERT
98
98
98
98
+0,77
+0,28
+0,58
+0,49
31.07
31.23
32.18
31.03
35.93
36.05
34.83
34.64
36.28
36.20
36.99
35.87
35.16
36.02
35.74
34.37
2:18.44
2:19.50
2:19.74
2:15.91
16.KS Piatka Chorzów 1KS Piatka Chorzów9:17.80394
KUROWSKI, Szymon
ELLGOTH, Piotr
GROS, Paweł
ŚWISTEK, Krzysztof
98
98
98
98
+0,70
+0,51
+0,62
+0,75
29.28
30.42
31.45
33.88
33.99
34.35
35.61
38.20
36.21
36.77
37.34
37.52
36.01
36.24
35.45
35.08
2:15.49
2:17.78
2:19.85
2:24.68
17.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa9:21.02387
BANASIAK, Adam
DABKOWSKI, Jakub
NAPIERAJ, Jan
POZNACHOWSKI, Wiktor
98
98
98
98
+0,86
+0,43
+0,42
+0,41
30.45
32.77
31.82
30.28
34.18
36.26
36.52
34.47
37.51
37.61
38.21
35.16
39.47
36.16
37.03
33.12
2:21.61
2:22.80
2:23.58
2:13.03
18.MKS Polonia Warszawa 2MKS Polonia Warszawa10:00.65315
TOMKIEWICZ, Szon
PECELT, Daniel
KOSTANOWICZ, Artur
TOMKIEWICZ, Tymoteusz
98
98
98
98
+0,67
+0,37
+0,40
+0,48
32.83
33.67
32.70
33.83
37.02
39.59
39.11
38.65
39.48
41.38
41.62
39.12
38.88
37.52
38.80
36.45
2:28.21
2:32.16
2:32.23
2:28.05


<< TOP >>
Konkurencja 15
2012-03-10 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat28.00URBAŃCZYK, AleksandraTrójka Łódź2001-12-15

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.OLSZEWSKA, Nikola98MTS Kwidzyn29.34573A
2.MUSIOŁ, Wiktoria98TKKF Szczygłowice Knurów29.63557A
3.KWIATEK, Miriam98MUKS Gilus Gilowice29.69553A
4.SZELWACH, Natalia98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.30.01536A
5.GÓRECKA, Marta98UKS Wilanowia30.21525A
6.KLIMCZAK, ADRIANNA98Skra Bełchatów30.38516A
7.NOGAJ, Paulina98Wodnik Radom30.45513A
8.LEWANDOWSKA, Aleksandra98MKP Szczecin30.48511A
9.PRZYBYSŁAWSKA, Aleksandra98Wodnik Radom30.49511A
10.MAŚLANY, Katarzyna SO98UKP Unia Oświęcim30.97487A
11.PIOTROWSKA, KLAUDIA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.05484B
12.KARAŚ, Laura98MKP Szczecin31.06483B
13.HASNY, Marta SO98MKS ZRYW Opole31.20477B
PISZNOT, Małgorzata98MKS Jordan Kraków31.20477B
15.BAJURA, Marta98Wodnik 29 Katowice31.26474B
16.JAKUBOWSKA, Izabela98SKS Start Łódź31.33471B
17.ADAMKIEWICZ, KAROLINA98Orka Ciechanów31.49464B
18.CZUPRYNIAK, Nikola98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.31.51463B
19.BARWICKA, Aleksandra98MUKS Olimpijczyk Suwałki31.77451B
20.POKRYWKA, KAROLINA98UKS 190 Łódź31.82449B
21.SOKOŁOWSKA, Sandra98Juvenia Białystok31.83449?
SZKARŁAT, JULIA98Śląsk Wroclaw31.83449?
23.PAWELEC, Natalia98UKS 9 Kalisz31.84448
SACZUK, Aleksandra98Lublinianka31.84448
25.MUZOLF, Weronika98MTS Kwidzyn31.97443
26.LESIAK, Agnieszka98MKS Jordan Kraków32.04440
27.KOWALIK, Nina98MUKP Korona-Swim Kielce32.06439
28.KIKTA, Gabriela98MKS Sanok32.09438
29.KRĘTOSZ, Gabriela98MKS MOS Katowice32.11437
30.KWIATKOWSKA, Aleksandra98UKS Siódemka Brodnica32.33428
31.JANIK, Anita98Fala Kraśnik32.43424
32.SARNA, Magdalena98MUKP Korona-Swim Kielce32.91406
33.JAROSZ, Magdalena98Górnik Radlin33.01402
34.BORTKIEWICZ, Ada98MTP Kormoran Olsztyn33.23394
CZERWIŃSKA, Anita98Znicz Koszalin33.23394
36.HENDZELEK, Zofia98Astromal Akwawit Leszno33.34391
37.MAROSZEK, Dominika98MUKS Gilus Gilowice33.35390
GRZELEWSKA, ANNA98BUKS Warszawa33.35390
39.JANIEC, Zuzanna98UKS Delfin Tarnobrzeg33.36390
40.RYBAK, Aleksandra98MOTYL MOSiR Stalowa Wola33.38389
41.KASPERUK, Justyna98Kapry-Armexim Pruszków33.39389
42.GOSZTYŁA, Antonina98UKS Żoliborz W-wa33.41388
43.OŁUBEK, Agnieszka98UKS Wilanowia33.51385
44.STAWARZ, SANDRA98Śląsk Wroclaw33.60382
45.ŁUKASZEWICZ, Nikola98Neptun Stargard Szcz.33.66379
46.OSTROWSKA, JULIA98Warta Poznań33.67379
47.JACKIEWICZ, Weronika98Kapry-Armexim Pruszków33.75376
DUDA, Natasza98SKS Start Łódź33.75376
49.SARNA, Katarzyna98UKS NAWA Skierniewice33.88372
50.KOLBIARZ, Patrycja98KP MZOS Płock33.94370
51.HAŁAJ, Monika98MOTYL MOSiR Stalowa Wola34.05367
52.ZARYCHTA, Anita Natalia98Barakuda Starachowice34.26360
53.BANASZKIEWICZ, Katarzyna98UKS 9 Kalisz34.35357
54.BUGAJ, Karolina98MKS Ikar Mielec34.39356
55.MARCHEL, Kamila98Juvenia Białystok34.44354
56.POPŁONYK, Aleksandra98UKS 9 Kalisz34.49353
57.RANACHOWSKA, JULITA98BUKS Warszawa34.55351
58.MAZUREK, Joanna98Barakuda Starachowice34.70346
59.MAZUR, Maja98Salos Cortile Kielce34.77344
60.MALAWSKA, Małgorzata98MKS Polonia Warszawa34.82343
61.SZYMAŃSKA, Urszula98KP Płetwal Mława35.39326
62.DYKIJ, DOMINIKA98Śląsk Wroclaw35.53323
63.BIAŁECKA, Ilona98UKS Skalar Warszawa35.83315
64.SZCZECIŃSKA, Paulina98MKS Polonia Warszawa36.26303
65.RYZINSKA, Daria98MKS "Ros" Pisz36.27303
66.LINKE, Gabriela98KS"1"Ożarów Mazowiecki36.54297
67.MATUSZYŃSKA, Katarzyna98MKS Jedynka Łódź36.59295
68.BRYŚ, Marcelina98MKS ZRYW Opole36.94287
69.ŹYLIŃSKA, Helena98UKS Meduza Warszawa37.50274
70.BREJZA, Natalia98UKS Akuatica Pawłowice37.61272
71.WÓJCIK, MONIKA98UKS Orka Lubań38.05263


<< TOP >>
Konkurencja 16
2012-03-10 - 9:11
Chłopców, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat25.53BRZUŚ, Michał00203Orka Zamość2011-12-18

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ANDREOSE, JAN LUIGI98AZS AWF Wrocław26.44560A
2.PRZYBYSZ, Daniel98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.27.38504A
3.CHRZANOWSKI, Damian98KP MZOS Płock27.46500A
4.BRZESKI, Jan98Ostrobramska W-wa27.99472A
5.KUSTO, ROBERT98UKS Orka Lubań28.01471A
6.ĆWIKLIŃSKI, Mateusz98UKS Victoria Józefów28.07468A
7.MILCZAREK, PIOTR98UKS 190 Łódź28.10466A
8.OKUPNIK, JAKUB98Śląsk Wroclaw28.14464A
9.PERKOWSKI, Wiktor98UKS Jagiellonka Warszawa28.17463A
10.MIKULSKI, Krzysztof98Znicz Koszalin28.33455A
11.DEREŃ, Kacper98MKS 9 Dzierżoniów28.48448B
12.KOZERA, Piotr98Wodnik Radom28.52446B
13.WALENTYNOWICZ, Michał98UKS Skalar Warszawa28.62441B
14.DOBRZYŃSKI, Tomasz98UKS G - 8 Bielany28.70438B
15.ZIELIŃSKI, Jarosław98UKS Skarpa Lublin28.91428B
PIWOWARSKI, Konrad98Płetwal Szczytno28.91428B
17.GOŹDZIEWSKI, Adrian98Wodnik Radom29.01424B
18.ARCAB, Mateusz98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.29.17417B
19.GŁOGOWSKI, Krzysztof98Wodnik Radom29.25413B
20.DYBA, Jakub98Posnania Poznań29.26413B
21.KOTAS, WIKTOR98Skra Bełchatów29.28412R
22.GOSIENIECKI, Juliusz98Astromal Akwawit Leszno29.44406R
23.PRZYBYŁA, Kacper SO98UKP Unia Oświęcim29.53402
24.KRYSIAK, Kacper98KORNER Zielona Góra29.59399
25.MISIARZ, Adrian98RWKS SPARTA Biłgoraj29.64397
26.DZIÓBEK, Partyk SO98UKP Unia Oświęcim29.66397
27.ZWIERZYCKI, Marcin98Posnania Poznań29.78392
28.KOWALCZYK, Wiktor98MKP Szczecin29.81391
JAGODZIŃSKI, OSKAR98MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.81391
30.KWIETNIEWSKI, Maciej98MUKP Korona-Swim Kielce29.85389
31.DĘBOWSKI, Szymon98Górnik Radlin29.91387
32.PRZEGON, Michał98Orka Zamość30.11379
33.RYBIŃSKI, Maciej98UKS Skalar Warszawa30.14378
34.KUCEL, Jakub98UKS 9 Kalisz30.16377
35.MAKOWSKI, Igor98KP MZOS Płock30.17377
STRACHOTA, Mateusz98MTP Kormoran Olsztyn30.17377
STRZESZEWSKI, ALEKS98UKS Delfin Legionowo30.17377
38.OŚLIŹLOK, Dawid98Górnik Radlin30.20376
39.MRUGALSKI, Kamil98MKS Jordan Kraków30.22375
40.SZWEDA, TOMASZ98LKS Delfin Połaniec30.24374
41.URBANIAK, Przemysław98KS Wisła Puławy30.29372
42.ROSIAK, Albert98MKP Szczecin30.43367
43.WAŚCIŃSKI, Konrad98Astromal Akwawit Leszno30.51364
44.KRZYSZTOFOWICZ, Maciej98Skalar Słupsk30.59361
45.PORWAT, Michał98KP MZOS Płock30.88351
46.BRADTKE, Piotr98KS Delfin Gdynia31.02347
47.KIRYLUK, Damian98Dwójka Morena Gdańsk31.11344
48.NAPIERAJ, Jan98MKS Polonia Warszawa31.15342
49.TWARDOWSKI, Bartłomiej98Neptun Stargard Szcz.31.26339
50.STAWIKOWSKI, Patryk98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.31.27338
51.STANKIEWICZ, Hubert98Juvenia Białystok31.32337
52.BIEDNY, Jan98Posnania Poznań31.35336
53.ŚWIDERSKI, Bartłomiej98UKS Pingwiny31.37335
54.POTOCKI, DANIEL98Śląsk Wroclaw31.45333
55.KONOPKA, Rafał98RWKS SPARTA Biłgoraj31.46332
56.KARPIUK, Kamil98MKS Juvenia Wrocław31.52330
57.KRUKOWSKI, DOMINIK98MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.54330
58.KOLASIŃSKI, Kamil98Posnania Poznań31.62327
59.KORBANEK, PIOTR98Warta Poznań31.68325
60.KOPACKI, WIKTOR98AZS AWF Wrocław31.74324
61.ŚWISTEK, Krzysztof98KS Piatka Chorzów31.92318
62.FEDEROWICZ, Jan98KS"1"Ożarów Mazowiecki32.01315
63.OLEKSY, HUBERT98MUKS Piętnastka Bydgoszcz32.03315
64.KUCZMA, JĘDRZEJ98Śląsk Wroclaw32.12312
65.MICHNIEWSKI, Tadeusz98UKS G - 8 Bielany32.23309
66.KULETA, Michał98LKS Opocznianka32.42304
67.KASZUBA, Damian98Trops Kartuzy32.45303
WALASZEK, Jedrzej98Skalar Słupsk32.45303
69.POPIELAS, Dawid98Astromal Akwawit Leszno32.54300
70.PECOLD, MICHAŁ98Śląsk Wroclaw32.55300
71.BARGLOWSKI, Mateusz98UKS Siódemka Brodnica32.62298
72.DABKOWSKI, Jakub98MKS Polonia Warszawa32.86291
73.LESZCZYŃSKI, Mateusz98UKS Meduza Warszawa32.90290
74.GROS, Paweł98KS Piatka Chorzów32.94289
75.WESOŁOWSKI, Jakub98MKS Jedynka Łódź32.99288
76.BORUCKI, PATRYK98Warta Poznań33.06286
77.LIBERACKI, MATEUSZ98Śląsk Wroclaw33.27281
78.ZABOROWSKI, Paweł98MKS Jedynka Łódź33.36279
79.BARAN, Jakub98MKS Medyk Giżycko33.37278
80.ZAKRZEWSKI, Michał98Trops Kartuzy33.41277
81.WIERDAK, MICHAŁ98Śląsk Wroclaw33.54274
82.KULIG, WOJCIECH98UKS Orka Lubań33.96264
83.MIESZCZERIAKOW, Mirosław98MKP Wodnik Bielsk Podlaski33.98264
84.LIPIŃSKI, KACPER98Śląsk Wroclaw34.23258
85.SOCHACKI, Eryk98Juvenia Białystok34.36255
86.KOSTANOWICZ, Artur98MKS Polonia Warszawa34.52251
87.WARCHAŁOWSKI, Konrad98Salos Cortile Kielce34.81245
88.PECELT, Daniel98MKS Polonia Warszawa35.20237
89.MACKOJĆ, Aleksander98Trops Kartuzy36.66210
90.SKRZYPCZAK, Wojciech98UKS Cityzen Poznań38.57180
DYSKW.DĘBSKI, Michał98UKS NAWA Skierniewice29.24
O-4


<< TOP >>
Konkurencja 17
2012-03-10 - 9:24
Dziewcząt, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat29.50STASZAK, KatarzynaJordan Kraków2001-12-01

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.NASKRĘT, AGATA98Astoria Bydgoszcz29.78642A
2.WOLNY, Magdalena98TKKF Szczygłowice Knurów30.67588A
MUSIOŁ, Wiktoria98TKKF Szczygłowice Knurów30.67588A
4.BIAŁKOWSKA, Gabriela98KORNER Zielona Góra30.81580A
5.AUGUSTYNIAK, Katarzyna98KORNER Zielona Góra30.82579A
6.KUROWSKA, Wanda98MKS Jordan Kraków30.87577A
7.PEDA, Paulina98KS Piatka Chorzów31.06566A
8.SOLIWODA, Klaudia98UKS NAWA Skierniewice31.65535A
PISARSKA, AGNIESZKA98UKS 190 Łódź31.65535A
10.LIPKA, Julia98UKS"GIM 92 Ursynów"W-wa32.14511A
11.SYTYK, Julia98KORNER Zielona Góra32.18509B
12.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra SO98VEGA Dobrodzień32.34501B
13.SAJECKA, Zofia98UKS Skalar Warszawa32.38499B
14.ZYGA, Natalia98UKS NAWA Skierniewice32.39499B
PIWKO, DOMINIKA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz32.39499B
16.WĄTOR, Karolina98MKS Jordan Kraków32.60489B
17.SMAGA, ANNA98Śląsk Wroclaw32.65487B
18.MALAWSKA, Małgorzata98MKS Polonia Warszawa32.89477B
19.KOŚCIK, Patrycja98RWKS SPARTA Biłgoraj33.00472B
20.BEŁZO, Wiktoria98MKS Ikar Mielec33.19464B
21.MARCINIAK, SARA98Astoria Bydgoszcz33.25461R
22.ADAMOWICZ, Adrianna98MTP Kormoran Olsztyn33.65445R
23.WILK, Weronika98MKS Polonia Warszawa33.71443
24.BEUTLER, KATARZYNA98Warta Poznań33.77440
25.SOFIŃSKA, Martyna98MMKS Kędzierzyn-Koźle34.24422
26.KUKOWSKA, Sylwia98MKS Ikar Mielec34.28421
27.SROCZYŃSKA, Paula98MKP Bobry Dębica34.45415
28.KARLIŃSKA, Weronika98KS Wisła Puławy34.51413
29.PAWŁOWSKA, Wiktoria98MKS ZRYW Opole34.62409
30.WORONIECKA, WERONIKA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz34.89399
31.KRAWCZYK, Patrycja98MKS "Piast" Głogów35.08393
32.SZPAKOWSKA, Maria98KS"1"Ożarów Mazowiecki35.12391
33.CZERWIŃSKA, Marta98KS Delfin Gdynia35.18389
34.WAKER, Kinga98UKS Wilanowia35.21388
35.KAJKO, PAULA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz35.26387
36.JUSZCZAK, Aleksandra98UKS 9 Kalisz35.62375
37.MATUSZCZYK, Katarzyna98UKS HURAGAN Sosnowiec35.71372
38.ZIELIŃSKA, Julia98UKS Meduza Warszawa36.16359
39.TOMASIK, SARA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz36.34353
40.GOZDZIEJEWSKA, Urszula98MTP Kormoran Olsztyn36.37352
41.ZIELENIEWICZ, Paula98MKS Jedynka Łódź36.50349
42.CZAPSKA, Alina98MKS Polonia Warszawa36.55347
43.ALEKSIEJUK, Natalia98Juvenia Białystok36.62345
44.KULBACKA, Gabriela98MUKS Olimpijczyk Suwałki36.65344
45.OŁUBEK, Agnieszka98UKS Wilanowia36.68343
46.KLECHOWSKA, Aleksandra98KS KSZO Ostrowiec Św36.84339
47.SZCZECIŃSKA, Paulina98MKS Polonia Warszawa36.92337
48.ZIÓŁKOWSKA, Daria98MTKP Delfin Toruń36.95336
49.MAZUREK, Joanna98Barakuda Starachowice37.03334
50.DZIUBLIŃSKA, Maja98TKKF Szczygłowice Knurów37.12331
51.GORAL, Marlena98UKS 9 Kalisz37.20329
52.BRZUSKA, Karolina98UKS Akuatica Pawłowice37.26328
53.PERŁA, Barbara98Posnania Poznań37.36325
54.BREJZA, Natalia98UKS Akuatica Pawłowice38.32301
55.JABŁONSKA, Karolina98MKS Polonia Warszawa38.66293
56.ŁOSAK, Wiktoria98Salos Cortile Kielce38.69293
57.SALWA, Patrycja98Salos Cortile Kielce39.86268
58.KRYPCZYK, Natalia98UKS Akuatica Pawłowice42.50221


<< TOP >>
Konkurencja 18
2012-03-10 - 9:32
Chłopców, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat25.98MURZYN, Dawid00106Jordan Kraków2011-12-16

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SKIERKA, Jakub98Trops Kartuzy27.51555A
2.ANDREOSE, JAN LUIGI98AZS AWF Wrocław27.79538A
3.RUDKOWSKI, Kai98KORNER Zielona Góra28.01525A
4.SAWCZUK, Oskar98SKS Start Łódź28.29510A
5.MAŁECKI, Mateusz98Dwójka Morena Gdańsk28.41504A
6.CHRZANOWSKI, Damian98KP MZOS Płock29.15466A
7.DZIADEK, JAN98BUKS Warszawa29.26461A
8.WENDA, PATRYK98MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.38455A
9.TOPOLSKI, Arkadiusz SO98UKP Unia Oświęcim29.41454A
10.BARSKI, Bernard98KORNER Zielona Góra29.59446A
11.NIEDZIAŁEK, Dominik98UKS Skarpa Lublin29.92431B
12.KASZTELAN, Mateusz98UKS MOS Ełk30.33414B
13.PIWOWARSKI, Konrad98Płetwal Szczytno30.40411B
14.WIĘCKOWSKI, Jakub98MKP Szczecin30.44409B
15.BURY, Kamil98Górnik Radlin30.56404B
16.KOZERA, Piotr98Wodnik Radom30.64401B
17.BODZIOCH, ANDRZEJ98MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.18381B
18.BRZESKI, Jan98Ostrobramska W-wa31.20380B
19.DUDEK, Adam98MKS Juvenia Wrocław31.49370B
20.BYCZKOWSKI, Maciej98Trops Kartuzy31.52369B
21.WATRAK, Filip98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.31.58366R
22.NAPIERAJ, Jan98MKS Polonia Warszawa31.73361R
23.ROMAŃSKI, Bartłomiej98MKS Jordan Kraków31.95354
24.JARASZKIEWICZ, Piotr98Posnania Poznań31.99353
25.BŁASZCZYK, Michał98MKS-SMS Victoria Racibórz32.09349
26.PALIMONKA, Bartosz98UKS Skalar Warszawa32.24344
27.ŁOJEK, Michał98MUKP Korona-Swim Kielce32.51336
28.ŻACZEK, Jan98Ostrobramska W-wa32.60333
29.KRÓL, Bartosz98MTP Kormoran Olsztyn32.72329
30.NOWAK, Hubert98Ostrobramska W-wa32.75329
31.DYBA, Jakub98Posnania Poznań32.99321
32.DANILEWSKI, Maciej98Juvenia Białystok33.16316
33.GŁOGOWSKI, Krzysztof98Wodnik Radom33.27313
34.KRAWISZ, SZYMON98MUKS Piętnastka Bydgoszcz33.34311
35.KOLASIŃSKI, Kamil98Posnania Poznań33.42309
36.OWERKO, Damian98UKS Wilanowia33.43309
37.WAŚCIŃSKI, Konrad98Astromal Akwawit Leszno33.46308
38.ROGOZIŃSKI, Michał98KS KSZO Ostrowiec Św33.51307
39.SZWEDA, TOMASZ98LKS Delfin Połaniec33.58305
40.JANKOWSKI, Mikołaj98MKS DELFINEK Łuków33.79299
41.DOMINICZAK, Krzysztof98MKS "Piast" Głogów33.80299
42.ABŁAŻEWICZ, Kacper98Juvenia Białystok34.01293
43.TOMKIEWICZ, Szon98MKS Polonia Warszawa34.05292
44.GRZESIŃSKI, Michał98MKS "Piast" Głogów34.13290
45.JAWORSKI, Jakub98KP Płetwal Mława34.35285
46.GONIEWICZ, Piotr98Górnik Radlin34.43283
47.PRYCZKOWSKI, Jakub98Trops Kartuzy34.52280
48.KULESZKO, Mikołaj98MTKP Delfin Toruń34.67277
49.TOMKIEWICZ, Tymoteusz98MKS Polonia Warszawa34.74275
50.FAC, MICHAŁ98MUKS Piętnastka Bydgoszcz34.75275
MASŁOWSKI, Oskar98KP MZOS Płock34.75275
52.SAK, Adrian98MUKS Olimpijczyk Suwałki34.81274
53.KOSTANOWICZ, Artur98MKS Polonia Warszawa35.01269
54.SAŁASIŃSKI, Michał98UKS Meduza Warszawa35.05268
55.DRAPIEWSKI, PATRYK98MUKS Piętnastka Bydgoszcz35.20265
56.BRYCHCZYŃSKI, SEBASTIAN98Śląsk Wroclaw35.57256
57.PYTKA, Piotr98Trops Kartuzy35.64255
58.KULIG, WOJCIECH98UKS Orka Lubań36.35240
59.JANUSZCZAK, Dawid98Posnania Poznań37.34222
60.KUTNIK, Wiktor98Sokół Rzeszów37.67216
61.NOWICKI, Igor98MKS Polonia Warszawa39.79183


<< TOP >>
Konkurencja 19
2012-03-10 - 9:41
Dziewcząt, 400m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat4:16.92KILIJAŃSKA, Donata00612KSZO Ostrowiec2009-11-28

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KOTOWICZ, Anna98UKS MOS Ełk4:38.29601A
50m:
100m:
31.38
1:06.17
31.38
34.79
150m:
200m:
1:41.63
2:17.43
35.46
35.80
250m:
300m:
2:53.32
3:29.14
35.89
35.82
350m:
400m:
4:04.88
4:38.29
35.74
33.41
2.OLSZEWSKA, Nikola98MTS Kwidzyn4:40.33588A
50m:
100m:
31.08
1:05.73
31.08
34.65
150m:
200m:
1:41.03
2:16.75
35.30
35.72
250m:
300m:
2:52.77
3:29.02
36.02
36.25
350m:
400m:
4:05.36
4:40.33
36.34
34.97
3.WOJCIECHOWSKA, Joanna98LUKS Orlik Lublin4:41.85579A
50m:
100m:
32.53
1:07.53
32.53
35.00
150m:
200m:
1:43.50
2:20.33
35.97
36.83
250m:
300m:
2:56.00
3:32.07
35.67
36.07
350m:
400m:
4:07.77
4:41.85
35.70
34.08
4.POPIEL, Magdalena98Juvenia Białystok4:41.93578A
50m:
100m:
32.02
1:07.15
32.02
35.13
150m:
200m:
1:43.07
2:19.59
35.92
36.52
250m:
300m:
2:55.58
3:32.56
35.99
36.98
350m:
400m:
4:08.34
4:41.93
35.78
33.59
5.JANKOWSKA, Klaudia98UKS"GIM 92 Ursynów"W-wa4:41.98578A
50m:
100m:
30.88
1:05.66
30.88
34.78
150m:
200m:
1:41.25
2:17.16
35.59
35.91
250m:
300m:
2:53.18
3:29.61
36.02
36.43
350m:
400m:
4:06.16
4:41.98
36.55
35.82
6.LEWANDOWSKA, Aleksandra98MKP Szczecin4:42.11577A
50m:
100m:
31.57
1:06.43
31.57
34.86
150m:
200m:
1:42.58
2:18.49
36.15
35.91
250m:
300m:
2:54.21
3:30.12
35.72
35.91
350m:
400m:
4:06.65
4:42.11
36.53
35.46
7.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra SO98VEGA Dobrodzień4:42.46575A
50m:
100m:
31.76
1:06.80
31.76
35.04
150m:
200m:
1:43.09
2:19.89
36.29
36.80
250m:
300m:
2:57.09
3:33.55
37.20
36.46
350m:
400m:
4:09.05
4:42.46
35.50
33.41
8.MACHULA, Sara98KS KSZO Ostrowiec Św4:43.27570A
50m:
100m:
32.73
1:08.24
32.73
35.51
150m:
200m:
1:44.29
2:20.33
36.05
36.04
250m:
300m:
2:56.64
3:32.98
36.31
36.34
350m:
400m:
4:08.88
4:43.27
35.90
34.39
9.MYCAK, Katarzyna SO98MKS ZRYW Opole4:43.70567A
50m:
100m:
31.60
1:06.54
31.60
34.94
150m:
200m:
1:43.26
2:20.18
36.72
36.92
250m:
300m:
2:56.88
3:33.75
36.70
36.87
350m:
400m:
4:10.00
4:43.70
36.25
33.70
10.WARDZIŃSKA, Martyna98SKS Start Łódź4:44.41563A
50m:
100m:
32.49
1:08.01
32.49
35.52
150m:
200m:
1:44.19
2:20.78
36.18
36.59
250m:
300m:
2:56.99
3:33.35
36.21
36.36
350m:
400m:
4:09.70
4:44.41
36.35
34.71
11.WIECZOREK, Magdalena98Fala Kraśnik4:44.50563B
50m:
100m:
31.79
1:07.28
31.79
35.49
150m:
200m:
1:43.39
2:19.87
36.11
36.48
250m:
300m:
2:56.29
3:32.94
36.42
36.65
350m:
400m:
4:09.40
4:44.50
36.46
35.10
12.GAWLICKA, Maja98KORNER Zielona Góra4:45.31558B
50m:
100m:
32.43
1:07.87
32.43
35.44
150m:
200m:
1:45.01
2:21.79
37.14
36.78
250m:
300m:
2:58.87
3:36.02
37.08
37.15
350m:
400m:
4:11.64
4:45.31
35.62
33.67
13.JAROCHA, Wiktoria98KS KSZO Ostrowiec Św4:47.43545B
50m:
100m:
33.21
1:09.69
33.21
36.48
150m:
200m:
1:46.48
2:23.49
36.79
37.01
250m:
300m:
2:58.93
3:34.64
35.44
35.71
350m:
400m:
4:11.53
4:47.43
36.89
35.90
14.OLEBA, Małgorzata98MKP Szczecin4:48.24541B
50m:
100m:
32.70
1:08.17
32.70
35.47
150m:
200m:
1:44.56
2:21.08
36.39
36.52
250m:
300m:
2:58.07
3:35.26
36.99
37.19
350m:
400m:
4:12.13
4:48.24
36.87
36.11
15.WOSICKA, Wiktoria98MKP Szczecin4:48.28541B
50m:
100m:
31.34
1:06.59
31.34
35.25
150m:
200m:
1:43.32
2:20.70
36.73
37.38
250m:
300m:
2:58.26
3:35.41
37.56
37.15
350m:
400m:
4:13.14
4:48.28
37.73
35.14
16.KONDRASIUK, Małgorzata98UKS"GIM 92 Ursynów"W-wa4:48.47540B
50m:
100m:
32.27
1:08.26
32.27
35.99
150m:
200m:
1:44.94
2:21.86
36.68
36.92
250m:
300m:
2:58.59
3:35.75
36.73
37.16
350m:
400m:
4:12.94
4:48.47
37.19
35.53
17.NOWAK, Weronika98MKS Jordan Kraków4:50.12530B
50m:
100m:
33.69
1:08.83
33.69
35.14
150m:
200m:
1:44.93
2:21.13
36.10
36.20
250m:
300m:
2:58.37
3:35.85
37.24
37.48
350m:
400m:
4:13.32
4:50.12
37.47
36.80
18.ROGOWSKA, Paulina98Salos Cortile Kielce4:50.36529B
50m:
100m:
32.59
1:09.56
32.59
36.97
150m:
200m:
1:46.91
2:24.66
37.35
37.75
250m:
300m:
3:01.66
3:38.26
37.00
36.60
350m:
400m:
4:15.28
4:50.36
37.02
35.08
MAZUR, Maja98Salos Cortile Kielce4:50.36529B
50m:
100m:
33.46
1:09.93
33.46
36.47
150m:
200m:
1:47.16
2:24.19
37.23
37.03
250m:
300m:
3:01.31
3:38.56
37.12
37.25
350m:
400m:
4:14.63
4:50.36
36.07
35.73
20.WOŹNIAK, Weronika98UKS 9 Kalisz4:51.85521B
50m:
100m:
33.01
1:09.00
33.01
35.99
150m:
200m:
1:46.16
2:23.62
37.16
37.46
250m:
300m:
3:01.66
3:39.53
38.04
37.87
350m:
400m:
4:16.91
4:51.85
37.38
34.94
21.KASPROWICZ, AGATA98Astoria Bydgoszcz4:52.38518R
50m:
100m:
32.89
1:09.19
32.89
36.30
150m:
200m:
1:46.04
2:23.66
36.85
37.62
250m:
300m:
3:01.14
3:39.74
37.48
38.60
350m:
400m:
4:18.07
4:52.38
38.33
34.31
22.TRZCIŃSKA, Gabriela98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:52.68517R
50m:
100m:
32.20
1:08.71
32.20
36.51
150m:
200m:
1:46.27
2:24.35
37.56
38.08
250m:
300m:
3:02.04
3:39.63
37.69
37.59
350m:
400m:
4:17.40
4:52.68
37.77
35.28
23.WĘCŁAWIAK, Irena98UKS Wilanowia4:52.82516
50m:
100m:
31.55
1:07.13
31.55
35.58
150m:
200m:
1:43.81
2:21.38
36.68
37.57
250m:
300m:
2:59.38
3:37.74
38.00
38.36
350m:
400m:
4:15.95
4:52.82
38.21
36.87
24.GOLEŃ, Martyna98Fala Kraśnik4:54.11509
50m:
100m:
31.97
1:08.00
31.97
36.03
150m:
200m:
1:45.29
2:23.19
37.29
37.90
250m:
300m:
3:01.46
3:39.54
38.27
38.08
350m:
400m:
4:17.13
4:54.11
37.59
36.98
25.KRÓLEWICZ, Konstancja98MKS Ikar Mielec4:54.17509
50m:
100m:
32.92
1:09.36
32.92
36.44
150m:
200m:
1:47.50
2:25.44
38.14
37.94
250m:
300m:
3:03.22
3:41.27
37.78
38.05
350m:
400m:
4:18.96
4:54.17
37.69
35.21
26.MIELCZAREK, Anna98MKS Jordan Kraków4:55.05504
50m:
100m:
32.82
1:10.10
32.82
37.28
150m:
200m:
1:48.17
2:26.14
38.07
37.97
250m:
300m:
3:03.83
3:42.91
37.69
39.08
350m:
400m:
4:20.18
4:55.05
37.27
34.87
27.KOWALIK, Natalia98Znicz Koszalin4:56.05499
50m:
100m:
33.19
1:09.69
33.19
36.50
150m:
200m:
1:47.39
2:23.96
37.70
36.57
250m:
300m:
3:01.39
3:40.15
37.43
38.76
350m:
400m:
4:17.96
4:56.05
37.81
38.09
28.TURZA, Patrycja98Górnik Sosnowiec4:57.15494
50m:
100m:
32.95
1:09.82
32.95
36.87
150m:
200m:
1:47.69
2:25.44
37.87
37.75
250m:
300m:
3:03.56
3:42.24
38.12
38.68
350m:
400m:
4:20.35
4:57.15
38.11
36.80
29.VAN DOORNE, Gabriela98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:59.00485
50m:
100m:
34.25
1:11.85
34.25
37.60
150m:
200m:
1:49.71
2:28.75
37.86
39.04
250m:
300m:
3:06.67
3:45.82
37.92
39.15
350m:
400m:
4:24.03
4:59.00
38.21
34.97
30.ŁUCZYŃSKA, Martyna98UKS Żoliborz W-wa4:59.24483
50m:
100m:
33.54
1:10.28
33.54
36.74
150m:
200m:
1:48.11
2:25.66
37.83
37.55
250m:
300m:
3:03.58
3:42.67
37.92
39.09
350m:
400m:
4:22.00
4:59.24
39.33
37.24
31.PRZYBYSZ, Karolina98UKS Pirania Targówek5:00.40478
50m:
100m:
34.92
1:12.62
34.92
37.70
150m:
200m:
1:51.05
2:29.31
38.43
38.26
250m:
300m:
3:07.71
3:46.06
38.40
38.35
350m:
400m:
4:24.03
5:00.40
37.97
36.37
32.KRZYŻAN, MARIA98Warta Poznań5:00.70476
50m:
100m:
33.53
1:10.84
33.53
37.31
150m:
200m:
1:48.80
2:27.42
37.96
38.62
250m:
300m:
3:06.24
3:46.19
38.82
39.95
350m:
400m:
4:25.39
5:00.70
39.20
35.31
33.WLEZIEŃ, GABRIELA98AZS AWF Wrocław5:01.31473
50m:
100m:
33.36
1:10.25
33.36
36.89
150m:
200m:
1:48.66
2:27.33
38.41
38.67
250m:
300m:
3:05.84
3:44.60
38.51
38.76
350m:
400m:
4:23.16
5:01.31
38.56
38.15
34.WŁODARCZAK, MARTA98Warta Poznań5:03.74462
50m:
100m:
34.69
1:13.18
34.69
38.49
150m:
200m:
1:52.30
2:31.28
39.12
38.98
250m:
300m:
3:09.84
3:48.58
38.56
38.74
350m:
400m:
4:26.80
5:03.74
38.22
36.94
35.DYKIJ, DOMINIKA98Śląsk Wroclaw5:05.23455
50m:
100m:
34.37
1:12.44
34.37
38.07
150m:
200m:
1:51.08
2:29.96
38.64
38.88
250m:
300m:
3:08.83
3:48.22
38.87
39.39
350m:
400m:
4:27.23
5:05.23
39.01
38.00
36.TEUL, Patrycja98MKS Jordan Kraków5:05.26455
50m:
100m:
33.25
1:10.36
33.25
37.11
150m:
200m:
1:49.78
2:31.08
39.42
41.30
250m:
300m:
3:11.98
3:51.28
40.90
39.30
350m:
400m:
4:30.51
5:05.26
39.23
34.75
37.MIERZEJEWSKA, Wiktoria98KS"1"Ożarów Mazowiecki5:06.11451
50m:
100m:
34.61
1:12.37
34.61
37.76
150m:
200m:
1:50.08
2:28.77
37.71
38.69
250m:
300m:
3:08.08
3:47.71
39.31
39.63
350m:
400m:
4:27.37
5:06.11
39.66
38.74
38.GOMOŁA, MONIKA98Warta Poznań5:09.41437
50m:
100m:
34.22
1:11.40
34.22
37.18
150m:
200m:
1:50.61
2:30.74
39.21
40.13
250m:
300m:
3:10.97
3:51.06
40.23
40.09
350m:
400m:
4:31.12
5:09.41
40.06
38.29
39.RYZINSKA, Daria98MKS "Ros" Pisz5:10.48433
50m:
100m:
35.09
1:14.20
35.09
39.11
150m:
200m:
1:53.65
2:33.68
39.45
40.03
250m:
300m:
3:13.75
3:53.39
40.07
39.64
350m:
400m:
4:33.16
5:10.48
39.77
37.32
40.ZYGA, Natalia98UKS NAWA Skierniewice5:10.61432
50m:
100m:
33.82
1:11.65
33.82
37.83
150m:
200m:
1:52.31
2:32.40
40.66
40.09
250m:
300m:
3:12.16
3:52.56
39.76
40.40
350m:
400m:
4:32.65
5:10.61
40.09
37.96
41.SOSIŃSKA, Aleksandra98UKS Cityzen Poznań5:17.17406
50m:
100m:
35.48
1:14.99
35.48
39.51
150m:
200m:
1:55.24
2:35.36
40.25
40.12
250m:
300m:
3:15.49
3:56.55
40.13
41.06
350m:
400m:
4:37.40
5:17.17
40.85
39.77
42.LINKE, Gabriela98KS"1"Ożarów Mazowiecki5:23.77381
50m:
100m:
36.26
1:15.92
36.26
39.66
150m:
200m:
1:57.46
2:38.81
41.54
41.35
250m:
300m:
3:20.21
4:02.27
41.40
42.06
350m:
400m:
4:44.18
5:23.77
41.91
39.59
43.WOŹNIAK, Karina98MKP Szczecin5:24.14380
50m:
100m:
39.47
1:22.11
39.47
42.64
150m:
200m:
2:04.31
2:44.67
42.20
40.36
250m:
300m:
3:25.16
4:06.80
40.49
41.64
350m:
400m:
4:46.50
5:24.14
39.70
37.64
DYSKW.SOŁTYSIK, Lidia98UKP Unia Oświęcim
)-4
50m:
100m:
34.99
1:13.80
34.99
38.81
150m:
200m:
1:53.60
2:33.78
39.80
40.18
250m:
300m:
3:13.53
3:53.91
39.75
40.38
350m:
400m:
4:33.3439.43


<< TOP >>
Konkurencja 20
2012-03-10 - 10:10
Chłopców, 400m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat3:59.77ZONIUK, Maciej00601Śląsk Wrocław (FRA)2008-11-15

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ARNDT, Mateusz98KS Delfin Gdynia4:15.98574A
50m:
100m:
29.03
1:01.42
29.03
32.39
150m:
200m:
1:34.47
2:07.39
33.05
32.92
250m:
300m:
2:39.89
3:12.72
32.50
32.83
350m:
400m:
3:45.02
4:15.98
32.30
30.96
2.STERNAK, Piotr98KP MZOS Płock4:17.82562A
50m:
100m:
28.87
1:00.88
28.87
32.01
150m:
200m:
1:34.14
2:07.46
33.26
33.32
250m:
300m:
2:40.96
3:14.52
33.50
33.56
350m:
400m:
3:47.79
4:17.82
33.27
30.03
3.SAKRAJDA, Jakub98KORNER Zielona Góra4:18.21559A
50m:
100m:
29.05
1:01.41
29.05
32.36
150m:
200m:
1:34.24
2:07.46
32.83
33.22
250m:
300m:
2:40.99
3:14.35
33.53
33.36
350m:
400m:
3:47.83
4:18.21
33.48
30.38
4.ZBUTOWICZ, Karol98MTP Kormoran Olsztyn4:18.55557A
50m:
100m:
29.47
1:01.55
29.47
32.08
150m:
200m:
1:34.10
2:06.96
32.55
32.86
250m:
300m:
2:40.00
3:13.03
33.04
33.03
350m:
400m:
3:46.01
4:18.55
32.98
32.54
5.KUŹMA, Bartosz98KS"1"Ożarów Mazowiecki4:20.95542A
50m:
100m:
29.06
1:01.70
29.06
32.64
150m:
200m:
1:35.39
2:09.57
33.69
34.18
250m:
300m:
2:43.03
3:16.68
33.46
33.65
350m:
400m:
3:50.04
4:20.95
33.36
30.91
6.CHODAŃ, Alan98MTP Kormoran Olsztyn4:22.84530A
50m:
100m:
29.49
1:01.91
29.49
32.42
150m:
200m:
1:35.25
2:08.95
33.34
33.70
250m:
300m:
2:42.74
3:16.73
33.79
33.99
350m:
400m:
3:49.41
4:22.84
32.68
33.43
7.WYSOCKI, Mateusz98Znicz Koszalin4:23.90524A
50m:
100m:
28.38
1:00.20
28.38
31.82
150m:
200m:
1:33.17
2:06.61
32.97
33.44
250m:
300m:
2:40.54
3:14.29
33.93
33.75
350m:
400m:
3:45.94
4:23.90
31.65
37.96
8.ULATOWSKI, Wojciech SO98UKP Unia Oświęcim4:24.03523A
50m:
100m:
29.98
1:02.82
29.98
32.84
150m:
200m:
1:36.48
2:10.52
33.66
34.04
250m:
300m:
2:44.22
3:18.03
33.70
33.81
350m:
400m:
3:51.53
4:24.03
33.50
32.50
9.GIERSZEWSKI, JAN98MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:24.63519A
50m:
100m:
29.86
1:02.76
29.86
32.90
150m:
200m:
1:36.45
2:10.24
33.69
33.79
250m:
300m:
2:44.42
3:18.54
34.18
34.12
350m:
400m:
3:52.67
4:24.63
34.13
31.96
10.KASZTELAN, Mateusz98UKS MOS Ełk4:26.27510A
50m:
100m:
29.23
1:02.16
29.23
32.93
150m:
200m:
1:35.97
2:10.03
33.81
34.06
250m:
300m:
2:44.16
3:18.40
34.13
34.24
350m:
400m:
3:52.63
4:26.27
34.23
33.64
11.RYBAK, Konrad98UKS Pirania Targówek4:26.48509B
50m:
100m:
30.17
1:02.94
30.17
32.77
150m:
200m:
1:36.32
2:10.26
33.38
33.94
250m:
300m:
2:44.53
3:19.35
34.27
34.82
350m:
400m:
3:54.00
4:26.48
34.65
32.48
12.LIS, Patryk98AVIA Świdnik4:26.63508B
50m:
100m:
29.77
1:03.07
29.77
33.30
150m:
200m:
1:37.12
2:11.72
34.05
34.60
250m:
300m:
2:46.42
3:21.03
34.70
34.61
350m:
400m:
3:55.01
4:26.63
33.98
31.62
13.SZPOJANKOWSKI, Kacper98MTP Kormoran Olsztyn4:27.90500B
50m:
100m:
30.77
1:04.32
30.77
33.55
150m:
200m:
1:38.93
2:13.65
34.61
34.72
250m:
300m:
2:47.77
3:22.03
34.12
34.26
350m:
400m:
3:55.72
4:27.90
33.69
32.18
14.ROSOCHACKI, Piotr98UKS Pirania Targówek4:29.20493B
50m:
100m:
30.77
1:04.20
30.77
33.43
150m:
200m:
1:38.54
2:13.02
34.34
34.48
250m:
300m:
2:47.57
3:22.21
34.55
34.64
350m:
400m:
3:56.92
4:29.20
34.71
32.28
15.DEREŃ, Kacper98MKS 9 Dzierżoniów4:30.82484B
50m:
100m:
29.73
1:04.29
29.73
34.56
150m:
200m:
1:39.34
2:14.84
35.05
35.50
250m:
300m:
2:50.76
3:25.76
35.92
35.00
350m:
400m:
4:00.07
4:30.82
34.31
30.75
16.NOWAK, Mateusz98Neptun Stargard Szcz.4:31.07483B
50m:
100m:
29.76
1:03.31
29.76
33.55
150m:
200m:
1:37.90
2:13.01
34.59
35.11
250m:
300m:
2:48.05
3:23.73
35.04
35.68
350m:
400m:
3:58.21
4:31.07
34.48
32.86
17.TRELA, Karol98MUKS Gilus Gilowice4:31.91479B
50m:
100m:
30.04
1:03.23
30.04
33.19
150m:
200m:
1:37.73
2:12.24
34.50
34.51
250m:
300m:
2:46.78
3:21.75
34.54
34.97
350m:
400m:
3:57.29
4:31.91
35.54
34.62
18.ZAPALSKI, Konrad98Fala Kraśnik4:32.65475B
50m:
100m:
30.30
1:03.06
30.30
32.76
150m:
200m:
1:36.89
2:11.52
33.83
34.63
250m:
300m:
2:46.68
3:21.96
35.16
35.28
350m:
400m:
3:57.87
4:32.65
35.91
34.78
19.SAWERA, Krystian98MKS Jordan Kraków4:33.36471B
50m:
100m:
30.12
1:03.15
30.12
33.03
150m:
200m:
1:37.54
2:12.70
34.39
35.16
250m:
300m:
2:48.21
3:24.09
35.51
35.88
350m:
400m:
4:00.11
4:33.36
36.02
33.25
20.POPIS, Emil98MKS-SMS Victoria Racibórz4:33.79469B
50m:
100m:
31.21
1:05.11
31.21
33.90
150m:
200m:
1:39.99
2:15.06
34.88
35.07
250m:
300m:
2:50.17
3:25.37
35.11
35.20
350m:
400m:
4:00.48
4:33.79
35.11
33.31
21.MIELNIK, Daniel98MTP Kormoran Olsztyn4:34.30466R
50m:
100m:
30.62
1:04.00
30.62
33.38
150m:
200m:
1:38.69
2:13.16
34.69
34.47
250m:
300m:
2:47.44
3:21.87
34.28
34.43
350m:
400m:
3:55.34
4:34.30
33.47
38.96
22.KOTAS, WIKTOR98Skra Bełchatów4:34.85463R
50m:
100m:
28.76
1:03.24
28.76
34.48
150m:
200m:
1:39.26
2:14.76
36.02
35.50
250m:
300m:
2:50.27
3:25.99
35.51
35.72
350m:
400m:
4:02.04
4:34.85
36.05
32.81
23.JARASZKIEWICZ, Piotr98Posnania Poznań4:34.89463
50m:
100m:
30.63
1:04.97
30.63
34.34
150m:
200m:
1:40.32
2:15.75
35.35
35.43
250m:
300m:
2:51.07
3:26.53
35.32
35.46
350m:
400m:
4:01.62
4:34.89
35.09
33.27
24.ŻMUDA, Paweł98Lublinianka4:38.12447
50m:
100m:
30.06
1:03.76
30.06
33.70
150m:
200m:
1:38.66
2:14.48
34.90
35.82
250m:
300m:
2:50.80
3:26.88
36.32
36.08
350m:
400m:
4:03.56
4:38.12
36.68
34.56
25.SOŁTOWSKI, Dominik98UKS MOS Ełk4:38.29446
50m:
100m:
30.75
1:05.25
30.75
34.50
150m:
200m:
1:40.60
2:16.37
35.35
35.77
250m:
300m:
2:51.97
3:27.91
35.60
35.94
350m:
400m:
4:03.72
4:38.29
35.81
34.57
26.SINITCHINE, Radoslaw98MTP Kormoran Olsztyn4:38.46446
50m:
100m:
31.47
1:06.31
31.47
34.84
150m:
200m:
1:42.53
2:19.19
36.22
36.66
250m:
300m:
2:55.48
3:31.16
36.29
35.68
350m:
400m:
4:06.54
4:38.46
35.38
31.92
27.GIBALSKI, Bartłomiej98Salos Cortile Kielce4:38.59445
50m:
100m:
30.69
1:05.38
30.69
34.69
150m:
200m:
1:40.75
2:16.80
35.37
36.05
250m:
300m:
2:53.28
3:29.40
36.48
36.12
350m:
400m:
4:05.20
4:38.59
35.80
33.39
28.MASŁOWSKI, Mateusz98Śląsk Wroclaw4:39.03443
50m:
100m:
30.45
1:05.42
30.45
34.97
150m:
200m:
1:40.56
2:16.61
35.14
36.05
250m:
300m:
2:52.84
3:29.06
36.23
36.22
350m:
400m:
4:05.17
4:39.03
36.11
33.86
29.SZYMKOWIAK, Krystian98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:40.58436
50m:
100m:
31.40
1:06.87
31.40
35.47
150m:
200m:
1:43.15
2:18.31
36.28
35.16
250m:
300m:
2:54.09
3:30.40
35.78
36.31
350m:
400m:
4:06.39
4:40.58
35.99
34.19
30.GRZYMSKI, MATEUSZ98Śląsk Wroclaw4:40.97434
50m:
100m:
31.53
1:06.19
31.53
34.66
150m:
200m:
1:41.82
2:17.33
35.63
35.51
250m:
300m:
2:53.61
3:29.93
36.28
36.32
350m:
400m:
4:06.46
4:40.97
36.53
34.51
31.PRZYBYŁA, Kacper SO98UKP Unia Oświęcim4:41.92429
50m:
100m:
31.32
1:06.78
31.32
35.46
150m:
200m:
1:43.15
2:18.91
36.37
35.76
250m:
300m:
2:54.88
3:30.07
35.97
35.19
350m:
400m:
4:04.42
4:41.92
34.35
37.50
32.KOWALSKI, Dominik98Ostrobramska W-wa4:42.34427
50m:
100m:
32.19
1:07.95
32.19
35.76
150m:
200m:
1:43.98
2:20.42
36.03
36.44
250m:
300m:
2:56.41
3:32.48
35.99
36.07
350m:
400m:
4:08.23
4:42.34
35.75
34.11
33.DOBRZYŃSKI, Tomasz98UKS G - 8 Bielany4:42.50427
50m:
100m:
30.98
1:05.47
30.98
34.49
150m:
200m:
1:41.59
2:18.71
36.12
37.12
250m:
300m:
2:55.64
3:32.76
36.93
37.12
350m:
400m:
4:10.01
4:42.50
37.25
32.49
34.KOPACKI, WIKTOR98AZS AWF Wrocław4:42.53427
50m:
100m:
30.21
1:04.83
30.21
34.62
150m:
200m:
1:40.76
2:17.53
35.93
36.77
250m:
300m:
2:54.15
3:31.37
36.62
37.22
350m:
400m:
4:08.75
4:42.53
37.38
33.78
35.MAŃCZAK, Błażej98KS Delfin Gdynia4:43.82421
50m:
100m:
30.58
1:05.62
30.58
35.04
150m:
200m:
1:41.79
2:18.18
36.17
36.39
250m:
300m:
2:54.97
3:32.03
36.79
37.06
350m:
400m:
4:08.77
4:43.82
36.74
35.05
36.PECOLD, MICHAŁ98Śląsk Wroclaw4:44.05420
50m:
100m:
30.55
1:05.69
30.55
35.14
150m:
200m:
1:42.31
2:19.44
36.62
37.13
250m:
300m:
2:56.51
3:33.45
37.07
36.94
350m:
400m:
4:09.92
4:44.05
36.47
34.13
37.GOSIENIECKI, Juliusz98Astromal Akwawit Leszno4:44.28419
50m:
100m:
31.28
1:06.57
31.28
35.29
150m:
200m:
1:43.79
2:20.86
37.22
37.07
250m:
300m:
2:57.54
3:34.56
36.68
37.02
350m:
400m:
4:10.59
4:44.28
36.03
33.69
38.BUJAK, Kacper98Lublinianka4:45.74412
50m:
100m:
31.99
1:07.41
31.99
35.42
150m:
200m:
1:43.44
2:20.21
36.03
36.77
250m:
300m:
2:56.60
3:33.51
36.39
36.91
350m:
400m:
4:10.60
4:45.74
37.09
35.14
39.KĘDZIERSKI, Daniel98UKS Pirania Targówek4:45.87412
50m:
100m:
31.41
1:06.04
31.41
34.63
150m:
200m:
1:41.98
2:18.00
35.94
36.02
250m:
300m:
2:55.18
3:32.40
37.18
37.22
350m:
400m:
3:58.89
4:45.87
26.49
46.98
40.ELLGOTH, Piotr98KS Piatka Chorzów4:46.56409
50m:
100m:
31.82
1:07.91
31.82
36.09
150m:
200m:
1:44.71
2:21.99
36.80
37.28
250m:
300m:
2:58.93
3:35.45
36.94
36.52
350m:
400m:
4:11.60
4:46.56
36.15
34.96
41.LICBARSKI, Paweł98IUKP "WODNIK" PoIice4:46.63409
50m:
100m:
32.45
1:07.76
32.45
35.31
150m:
200m:
1:44.34
2:20.29
36.58
35.95
250m:
300m:
2:55.81
3:33.50
35.52
37.69
350m:
400m:
4:10.85
4:46.63
37.35
35.78
42.NIEWIADOMSKI, Bartłomiej98UKS Pirania Targówek4:46.97407
50m:
100m:
31.96
1:07.94
31.96
35.98
150m:
200m:
1:44.58
2:21.42
36.64
36.84
250m:
300m:
2:58.82
3:35.40
37.40
36.58
350m:
400m:
4:12.63
4:46.97
37.23
34.34
43.WACHNIK, Jakub98UKS Pirania Targówek4:47.44405
50m:
100m:
32.76
1:08.92
32.76
36.16
150m:
200m:
1:45.31
2:21.72
36.39
36.41
250m:
300m:
2:58.75
3:35.13
37.03
36.38
350m:
400m:
4:11.97
4:47.44
36.84
35.47
44.POZNACHOWSKI, Wiktor98MKS Polonia Warszawa4:47.53405
50m:
100m:
32.95
1:10.33
32.95
37.38
150m:
200m:
1:48.56
2:25.44
38.23
36.88
250m:
300m:
3:02.78
3:40.60
37.34
37.82
350m:
400m:
4:15.64
4:47.53
35.04
31.89
45.BRAUNTSCH, Marek98MUKS Gilus Gilowice4:48.47401
50m:
100m:
32.51
1:08.15
32.51
35.64
150m:
200m:
1:43.88
2:20.20
35.73
36.32
250m:
300m:
2:57.33
3:35.09
37.13
37.76
350m:
400m:
4:12.52
4:48.47
37.43
35.95
46.OLEKSY, HUBERT98MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:48.50401
50m:
100m:
33.13
1:09.57
33.13
36.44
150m:
200m:
1:46.49
2:23.47
36.92
36.98
250m:
300m:
3:00.31
3:37.47
36.84
37.16
350m:
400m:
4:13.69
4:48.50
36.22
34.81
47.SMYL, Łukasz98UKS Pirania Targówek4:49.11398
50m:
100m:
33.72
1:10.01
33.72
36.29
150m:
200m:
1:46.62
2:23.45
36.61
36.83
250m:
300m:
3:00.26
3:37.65
36.81
37.39
350m:
400m:
4:14.57
4:49.11
36.92
34.54
48.CWALINA, PIOTR98Śląsk Wroclaw4:49.16398
50m:
100m:
30.74
1:06.14
30.74
35.40
150m:
200m:
1:42.85
2:19.84
36.71
36.99
250m:
300m:
2:57.06
3:34.53
37.22
37.47
350m:
400m:
4:12.47
4:49.16
37.94
36.69
49.JASIŃSKI, Jakub98MKP Szczecin4:49.31397
50m:
100m:
31.81
1:08.01
31.81
36.20
150m:
200m:
1:45.11
2:22.18
37.10
37.07
250m:
300m:
2:59.66
3:36.79
37.48
37.13
350m:
400m:
4:13.46
4:49.31
36.67
35.85
50.BRYCHCZYŃSKI, SEBASTIAN98Śląsk Wroclaw4:49.48397
50m:
100m:
32.21
1:07.84
32.21
35.63
150m:
200m:
1:44.00
2:20.77
36.16
36.77
250m:
300m:
2:57.70
3:35.19
36.93
37.49
350m:
400m:
4:13.00
4:49.48
37.81
36.48
51.KUROWSKI, Szymon98KS Piatka Chorzów4:49.91395
50m:
100m:
31.67
1:07.75
31.67
36.08
150m:
200m:
1:44.75
2:22.06
37.00
37.31
250m:
300m:
2:59.00
3:36.85
36.94
37.85
350m:
400m:
4:14.23
4:49.91
37.38
35.68
52.POPIELAS, Dawid98Astromal Akwawit Leszno4:50.04394
50m:
100m:
32.05
1:06.98
32.05
34.93
150m:
200m:
1:43.28
2:20.56
36.30
37.28
250m:
300m:
2:58.20
3:35.71
37.64
37.51
350m:
400m:
4:13.25
4:50.04
37.54
36.79
53.MICHNIEWSKI, Tadeusz98UKS G - 8 Bielany4:51.18390
50m:
100m:
32.49
1:08.65
32.49
36.16
150m:
200m:
1:45.76
2:23.07
37.11
37.31
250m:
300m:
3:00.32
3:38.41
37.25
38.09
350m:
400m:
4:15.75
4:51.18
37.34
35.43
54.ZAWISLAK, Filip98MTP Kormoran Olsztyn4:53.66380
50m:
100m:
33.60
1:10.09
33.60
36.49
150m:
200m:
1:47.75
2:25.46
37.66
37.71
250m:
300m:
3:01.47
3:39.55
36.01
38.08
350m:
400m:
4:15.60
4:53.66
36.05
38.06
55.KOSSYK, Tomasz98Posnania Poznań4:53.90379
50m:
100m:
32.77
1:10.40
32.77
37.63
150m:
200m:
1:48.38
2:27.21
37.98
38.83
250m:
300m:
3:05.40
3:42.67
38.19
37.27
350m:
400m:
4:19.42
4:53.90
36.75
34.48
56.RUCIŃSKI, Jakub98MTP Kormoran Olsztyn4:54.91375
50m:
100m:
31.42
1:07.66
31.42
36.24
150m:
200m:
1:45.05
2:23.33
37.39
38.28
250m:
300m:
3:01.02
3:39.57
37.69
38.55
350m:
400m:
4:17.46
4:54.91
37.89
37.45
57.NIEMCZYK, Krzysztof98KS Delfin Gdynia4:54.93375
50m:
100m:
33.12
1:10.20
33.12
37.08
150m:
200m:
1:47.62
2:24.82
37.42
37.20
250m:
300m:
3:02.27
3:40.46
37.45
38.19
350m:
400m:
4:18.13
4:54.93
37.67
36.80
58.KORBANEK, PIOTR98Warta Poznań4:55.00375
50m:
100m:
32.91
1:10.45
32.91
37.54
150m:
200m:
1:48.66
2:27.33
38.21
38.67
250m:
300m:
3:05.22
3:42.71
37.89
37.49
350m:
400m:
4:19.63
4:55.00
36.92
35.37
59.GRZESIK, Damian98UKS Pirania Targówek4:55.16374
50m:
100m:
33.44
1:09.72
33.44
36.28
150m:
200m:
1:47.08
2:25.05
37.36
37.97
250m:
300m:
3:03.12
3:40.86
38.07
37.74
350m:
400m:
4:19.08
4:55.16
38.22
36.08
60.SAPALSKI, Mateusz98UKS G - 8 Bielany4:55.52373
50m:
100m:
34.01
1:11.07
34.01
37.06
150m:
200m:
1:49.31
2:27.25
38.24
37.94
250m:
300m:
3:05.21
3:42.88
37.96
37.67
350m:
400m:
4:19.94
4:55.52
37.06
35.58
61.BORUCKI, PATRYK98Warta Poznań4:55.65372
50m:
100m:
32.24
1:08.60
32.24
36.36
150m:
200m:
1:46.54
2:23.88
37.94
37.34
250m:
300m:
3:01.14
3:38.46
37.26
37.32
350m:
400m:
4:14.01
4:55.65
35.55
41.64
62.KUŚ, Maciej98Trops Kartuzy4:55.91371
50m:
100m:
32.04
1:07.87
32.04
35.83
150m:
200m:
1:45.29
2:23.30
37.42
38.01
250m:
300m:
3:02.30
3:41.03
39.00
38.73
350m:
400m:
4:18.97
4:55.91
37.94
36.94
63.CIBOROWSKI, Natan98MKS "Ros" Pisz4:57.67365
50m:
100m:
31.77
1:07.69
31.77
35.92
150m:
200m:
1:45.83
2:24.51
38.14
38.68
250m:
300m:
3:03.54
3:41.99
39.03
38.45
350m:
400m:
4:20.73
4:57.67
38.74
36.94
64.ŁUBKOWSKI, Kacper98MKP Szczecin5:00.16356
50m:
100m:
33.70
1:12.11
33.70
38.41
150m:
200m:
1:49.77
2:28.41
37.66
38.64
250m:
300m:
3:07.74
3:48.33
39.33
40.59
350m:
400m:
4:24.56
5:00.16
36.23
35.60
65.BIAŁOWIEŻEC, Aaron98MKP Wodnik Bielsk Podlaski5:02.41348
50m:
100m:
33.22
1:10.88
33.22
37.66
150m:
200m:
1:49.85
2:28.76
38.97
38.91
250m:
300m:
3:07.88
3:46.41
39.12
38.53
350m:
400m:
4:24.57
5:02.41
38.16
37.84
66.MAŁEK, Maksymilian98Posnania Poznań5:08.02329
50m:
100m:
33.79
1:12.01
33.79
38.22
150m:
200m:
1:51.20
2:30.76
39.19
39.56
250m:
300m:
3:10.70
3:50.48
39.94
39.78
350m:
400m:
4:30.21
5:08.02
39.73
37.81
67.POWNUK, Piotr98KS Piatka Chorzów5:12.23316
50m:
100m:
34.61
1:14.48
34.61
39.87
150m:
200m:
1:53.97
2:34.49
39.49
40.52
250m:
300m:
3:14.83
3:54.80
40.34
39.97
350m:
400m:
4:34.77
5:12.23
39.97
37.46
68.SOCHACKI, Eryk98Juvenia Białystok5:15.56306
50m:
100m:
36.33
1:20.64
36.33
44.31
150m:
200m:
2:00.47
2:39.68
39.83
39.21
250m:
300m:
3:18.94
3:58.52
39.26
39.58
350m:
400m:
4:37.31
5:15.56
38.79
38.25
69.JARONI, KAROL98Warta Poznań5:17.27301
50m:
100m:
34.38
1:13.76
34.38
39.38
150m:
200m:
1:54.67
2:36.44
40.91
41.77
250m:
300m:
3:17.54
3:58.36
41.10
40.82
350m:
400m:
4:38.82
5:17.27
40.46
38.45
70.ŁAZARECKI, Dominik98MKS "Piast" Głogów5:18.75297
50m:
100m:
32.59
1:11.61
32.59
39.02
150m:
200m:
1:51.93
2:33.15
40.32
41.22
250m:
300m:
3:14.40
3:57.03
41.25
42.63
350m:
400m:
4:38.85
5:18.75
41.82
39.90
71.SKRZYPCZAK, Wojciech98UKS Cityzen Poznań5:29.82268
50m:
100m:
36.98
1:18.28
36.98
41.30
150m:
200m:
2:00.52
2:42.83
42.24
42.31
250m:
300m:
3:26.00
4:08.74
43.17
42.74
350m:
400m:
4:49.44
5:29.82
40.70
40.38
72.GERC, Jakub98MTKP Delfin Toruń5:30.05267
50m:
100m:
33.89
1:14.34
33.89
40.45
150m:
200m:
1:56.56
2:39.84
42.22
43.28
250m:
300m:
3:22.86
4:06.66
43.02
43.80
350m:
400m:
4:51.00
5:30.05
44.34
39.05


<< TOP >>
Konkurencja 21
2012-03-10 - 10:56
Dziewcząt, 200m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat2:28.60OTREMBA, Justyna00902Delfin Toruń2009-11-27

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.WIKIEŁ, ANGELIKA98UŚKS Ostrołęka2:39.96595A34.9241.1642.2941.59
2.KIETRYS, Nikola98Znicz Koszalin2:41.25581A37.1041.1641.1641.83
3.DUDA, Natasza98SKS Start Łódź2:41.66576A38.0141.9941.1840.48
4.HRYCIUK, Patrycja98Huragan Międzyrzec Podlaski2:43.23560A36.6841.7142.4442.40
5.GIEDZICZ, Katarzyna98Juvenia Białystok2:43.41558A36.9042.4442.8741.20
6.RADOŃ, Sonia98MKS Jordan Kraków2:43.90553A37.5041.2042.3642.84
7.MAJSZUTOWICZ, Paulina98MKP Szczecin2:44.55546A36.5341.5142.9043.61
8.MIETLIŃSKA, Agata98MUKS Gilus Gilowice2:45.05541A36.0341.6143.8943.52
9.POPOVA, Anguela98UKS 9 Kalisz2:45.56537A36.1741.8443.4544.10
10.WARMIŃSKA, Daria SO98UKP Unia Oświęcim2:46.25530A36.9842.2243.4343.62
11.GASIN, Nadia98MKS Ikar Mielec2:46.95523B37.8842.2343.1643.68
12.KOSTRZEWA, Weronika98PUKS Płońsk2:47.29520B36.9843.0143.7343.57
13.STARZYŃSKA, Weronika98Znicz Koszalin2:49.02504B38.3142.5143.6144.59
14.BEJUK, Oliwia98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:49.94496B38.5343.5844.0943.74
15.TROJANOWSKA, Zuzanna SO98MMKS Kędzierzyn-Koźle2:50.43492B37.3543.2744.8045.01
16.ZALEWSKA, Kaja98Trops Kartuzy2:51.00487B37.1143.1145.5445.24
17.BŁUŚ, Barbara Bożena98MUKS Olimpijczyk Suwałki2:51.55482B38.8043.6345.1443.98
18.KOLBER, Roksana SO98UKP Unia Oświęcim2:52.03478B39.7344.0844.2743.95
19.BARTYZEL, Aleksandra98UKP"Manta"Jelcz-laskowice2:52.55474B39.0743.5944.9744.92
20.TOMASIK, SARA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:52.79472B37.9744.5445.6244.66
21.KUCZMAR, Gabriela98MKS Polonia Warszawa2:53.11469R38.2444.0345.6945.15
22.BEDNAREK, Aleksandra98MKS Jedynka Łódź2:53.45467R39.2843.7044.7745.70
23.WARSZAWSKA, Nicola98KS Delfin Gdynia2:53.7846436.5343.8546.9446.46
24.SOŃTA, Magdalena98Wodnik Radom2:53.8446338.8644.7245.6044.66
25.SPOLJAR, Sylwia98KS Piatka Chorzów2:55.3145237.3345.5347.3545.10
26.LACH, Paulina98KORNER Zielona Góra2:55.8944737.9244.4346.4947.05
27.OLENDER, Klaudia98KS"1"Ożarów Mazowiecki2:58.5042840.0745.0446.7446.65
28.SZAŁEK, WERONIKA98BUKS Warszawa2:58.5242839.6745.0946.6247.14
29.SZYDŁO, IZABELA98Śląsk Wroclaw3:00.9141141.4146.0946.9946.42
30.ADAMSKA, ADRIANNA98Warta Poznań3:01.1640940.2846.4747.3447.07
31.HORUDKO, JOLANTA98Śląsk Wroclaw3:01.4640739.9946.0747.8447.56
32.PROKOP, Sara98Neptun Stargard Szcz.3:02.0440341.9946.4847.4746.10
33.KASPRZAK, Klaudia98UKS 9 Kalisz3:02.5040040.7146.3547.7547.69
34.PIETRZYKOWSKA, Karolina98Juvenia Białystok3:02.7339940.9746.7248.1446.90
35.WÓJCIK, MONIKA98UKS Orka Lubań3:03.6939341.2847.6248.5246.27
36.BIAŁECKA, Ilona98UKS Skalar Warszawa3:03.9139141.0747.2348.5147.10
37.JAMROŻY, Kinga98MKS Jordan Kraków3:04.0439040.9846.7349.0947.24
38.MICHALSKA, Katarzyna98MUKS Gilus Gilowice3:04.6238740.5647.4548.9047.71
39.ZARYCHTA, Anita Natalia98Barakuda Starachowice3:08.4236442.2947.8450.0548.24
40.KULBACKA, Gabriela98MUKS Olimpijczyk Suwałki3:09.6535742.3147.8749.1250.35
41.SARNA, Magdalena98MUKP Korona-Swim Kielce3:10.3135341.8647.5549.8851.02
42.SALWA, Patrycja98Salos Cortile Kielce3:11.3834744.2649.0649.4948.57
43.PIĘTKA, Paulina98MTP Kormoran Olsztyn3:26.1227844.4651.9454.7454.98
44.STACHERA, Paulina98MTP Kormoran Olsztyn3:27.9927045.6152.0955.9054.39
DYSKW.ŹYLIŃSKA, Helena98UKS Meduza Warszawa42.7449.7250.99
O-4


<< TOP >>
Konkurencja 22
2012-03-10 - 11:15
Chłopców, 200m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat2:21.38BACHOWSKI, Wojciech00115Warta Poznań2007-12-19

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.SZYDŁOWSKI, Kamil98Astromal Akwawit Leszno2:30.10519A34.1138.9639.4537.58
2.ZBUTOWICZ, Karol98MTP Kormoran Olsztyn2:31.36506A35.4038.1838.8238.96
3.WAWRZYNKIEWICZ, Piotr98Posnania Poznań2:32.08499A33.4039.9539.5839.15
4.KŁAPA, Filip SO98UKP Unia Oświęcim2:33.57485A34.7139.9539.4439.47
5.WAWRYCA, Szymon98Just Swim Jelenia Góra2:34.93472A34.3239.0440.0341.54
6.WOŁKANOWSKI, Marcin98UKS Żabianka Gdańsk2:35.15470A34.6139.0540.2641.23
7.TRELA, Karol98MUKS Gilus Gilowice2:35.59466A34.8039.7140.7540.33
8.KUBIŚ, Jakub98LUKS Orlik Lublin2:36.22460A35.4839.8840.3940.47
9.DĘBSKI, Dominik98SKS Start Łódź2:36.39459A34.8840.9340.8139.77
10.SZCZUTKOWSKI, ROBERT98Śląsk Wroclaw2:36.97454A34.2938.4540.9043.33
11.JANUSZANIS, Jakub98MUKS Olimpijczyk Suwałki2:37.46450B36.1241.2440.9339.17
12.MAREK, Marcin98Górnik Radlin2:37.80447B35.2440.2041.6540.71
13.JAWORSKI, Norbert98MUKS Unia Busko-Zdrój2:38.18443B35.4040.4142.2740.10
14.ANTONIEWICZ, Bartosz98MKP Szczecin2:39.73431B35.3439.6542.0442.70
15.KOLBA, Konrad98MKS Jordan Kraków2:40.68423B36.0341.1542.1441.36
16.GAWRON, Gerard98MKS Ikar Mielec2:40.91421B36.2441.1541.7941.73
17.OLEJNIK, Aleksander98MKP Szczecin2:41.29418B34.6440.6743.3242.66
18.OSTROWSKI, Igor98MKS "Piast" Głogów2:42.50409B36.2641.8442.6841.72
19.CHWOJKA, Kacper98MTKP Delfin Toruń2:42.86406B36.9641.6042.1442.16
20.SÓWKA, Denis98VEGA Dobrodzień2:43.54401B36.0841.5743.2642.63
21.KASPRZYCKI, Miłosz98UKS 9 Kalisz2:43.77400R35.7440.1543.3944.49
22.MIKOŁAJCZAK, Kamil98Znicz Koszalin2:44.39395R35.5841.7543.4043.66
23.CICHOCKI, Jakub98KP MZOS Płock2:44.6439336.4241.4343.7043.09
24.WALASZEK, Jedrzej98Skalar Słupsk2:46.3038238.2742.6344.1141.29
25.SZYMANEK, Sebastain98MKS DELFINEK Łuków2:46.3938136.2941.0544.1844.87
26.RÓJ, Konrad98MKP Szczecin2:47.4137436.7944.1043.9842.54
27.PRZYBYLSKI, Jakub98UKS 9 Kalisz2:47.4237436.5642.3643.8344.67
28.WAWRO, Wojciech98MOTYL MOSiR Stalowa Wola2:47.9837035.9043.3244.5644.20
29.LIBERACKI, MATEUSZ98Śląsk Wroclaw2:48.0737037.1742.1944.4544.26
30.KOZAK, Hubert98KORNER Zielona Góra2:48.5336736.7742.8945.1143.76
31.LESIK, Radosław98MKS-SMS Victoria Racibórz2:48.6036636.8142.8544.3844.56
32.KALISIAK, Karol98UKS NAWA Skierniewice2:49.9235837.7943.0244.3644.75
33.DANILEWSKI, Maciej98Juvenia Białystok2:52.5234239.6544.6244.0144.24
34.NOWAK, Hubert98Ostrobramska W-wa2:52.5334237.8744.4544.8545.36
35.KALISIAK, Hubert98UKS NAWA Skierniewice2:52.8534038.9444.6045.3543.96
36.SZTYNEK, FRANCISZEK98Śląsk Wroclaw2:52.9833937.9443.9846.0844.98
37.GRZELAK, Patryk98UKS Wilanowia2:53.3233737.5345.0046.0244.77
38.SKOWROŃSKI, Dariusz98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:53.4333639.3044.6344.9744.53
39.BRZYKOWSKI, Krystian98Sokół Rzeszów2:53.8733437.0043.5445.5347.80
40.BORYCKI, Paweł98MKS Juvenia Wrocław2:54.2633239.1044.8245.9344.41
41.KOTLEWSKI, Michał98Dwójka Morena Gdańsk2:54.8732839.3745.7046.1043.70
42.BUGAJSKI, Kamil98Górnik Radlin2:55.1632638.9944.0646.4945.62
43.STANISZEWSKI, Michał98MKS Jordan Kraków2:55.5732438.5743.7945.7147.50
44.SOLOMON, Dawid98Posnania Poznań2:55.9632239.1245.7246.1844.94
45.DABKOWSKI, Jakub98MKS Polonia Warszawa2:56.3932039.2443.8646.8046.49
46.TUREK, MAKSYMILIAN98Śląsk Wroclaw2:57.7631239.8845.4446.9645.48
47.KOZIOLEK, Bartosz98MTP Kormoran Olsztyn2:58.8730739.0945.5647.3446.88
48.BRUŹDZIAK, Maciej98Dwójka Morena Gdańsk3:00.6629741.2346.8646.7145.86
49.BARGLOWSKI, Mateusz98UKS Siódemka Brodnica3:00.8529739.4545.9248.1447.34
50.ŚWIDERSKI, Bartłomiej98UKS Pingwiny3:01.4729440.6346.7147.1746.96
51.KOMAR, Robert98MTP Kormoran Olsztyn3:04.3828042.2147.0548.4546.67
52.GRZYBOWSKI, Karol98MTP Kormoran Olsztyn3:07.5826640.0145.7250.5251.33
53.PYTKA, Piotr98Trops Kartuzy3:10.1625540.0748.0350.6251.44
54.REWEDA, Patryk98KP Płetwal Mława3:13.3824242.4951.1151.2848.50
55.WIETESKA, Bartosz98UKS Pirania Targówek3:14.0124042.8050.9651.3248.93
56.KRÓLIKOWSKI, RAFAŁ98AZS AWF Wrocław3:31.12186
NIE UK.TOŁŁOCZKO, Dawid981 Solex Lębork35.83


<< TOP >>
Konkurencja 23
2012-03-10 - 11:37
Dziewcząt, 200m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat2:17.66SIEŃCZYK, Jowita00903Żak Biała Podlaska2011-12-15

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KWIATEK, Miriam98MUKS Gilus Gilowice2:24.61639A30.3735.6743.4535.12
2.NOGAJ, Paulina98Wodnik Radom2:29.00584A31.3439.5144.0534.10
3.MENDYK, Adrianna SO98Wodnik Radom2:29.05584A31.3635.8145.3036.58
4.PISZNOT, Małgorzata98MKS Jordan Kraków2:30.03572A32.3239.1344.9033.68
5.GRUCA, Marcelina SO98UKP Unia Oświęcim2:30.29569A32.6939.1344.8733.60
6.BEJUK, Oliwia98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:30.66565A32.1438.9644.0635.50
7.SAJECKA, Zofia98UKS Skalar Warszawa2:30.75564A32.4637.9444.7235.63
8.RADOŃ, Sonia98MKS Jordan Kraków2:31.25559A33.9838.5843.0635.63
9.MAŚLANY, Katarzyna SO98UKP Unia Oświęcim2:32.03550A32.9338.4445.2735.39
10.LESZCZYŃSKA, Zofia98KP MZOS Płock2:32.82542A33.2440.4443.4835.66
11.JACNIACKA, Karolina98Fala Kraśnik2:33.26537B33.2837.9846.4535.55
12.RODZIEWICZ, Adrianna98MKP Szczecin2:34.19527B33.4738.0345.7736.92
13.MUZOLF, Weronika98MTS Kwidzyn2:34.82521B33.1341.0144.0036.68
14.HASNY, Marta SO98MKS ZRYW Opole2:35.19517B32.8739.2147.1935.92
15.PIWKO, DOMINIKA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:35.53514B32.5636.8747.7638.34
16.SMAGA, ANNA98Śląsk Wroclaw2:36.16507B33.9038.6847.6435.94
17.BAJURA, Marta98Wodnik 29 Katowice2:36.17507B34.6140.8144.8735.88
18.SACZUK, Aleksandra98Lublinianka2:36.79501B33.5140.0346.8636.39
19.WILK, Weronika98MKS Polonia Warszawa2:37.79492B35.0839.7948.0634.86
20.BEDNAREK, Aleksandra98MKS Jedynka Łódź2:38.21488B36.4442.1543.8435.78
21.PAWELEC, Natalia98UKS 9 Kalisz2:40.11471R33.3543.0946.3837.29
22.STARZYŃSKA, Weronika98Znicz Koszalin2:40.62466R36.0942.8043.9537.78
23.WOŹNIAK, Weronika98UKS 9 Kalisz2:41.3146033.7340.4449.7537.39
24.STAWARZ, SANDRA98Śląsk Wroclaw2:41.8145634.3643.7446.5537.16
25.OLBIŃSKA, DARIA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:42.1645334.2840.8847.5839.42
26.KOWALIK, Nina98MUKP Korona-Swim Kielce2:42.3745133.2142.0649.7237.38
27.GOSZTYŁA, Antonina98UKS Żoliborz W-wa2:43.0444634.5242.9448.6536.93
28.OSTROWSKA, JULIA98Warta Poznań2:43.9343934.9743.8446.6438.48
29.KOLBIARZ, Patrycja98KP MZOS Płock2:44.3843535.1742.2548.9638.00
30.KUCZMAR, Gabriela98MKS Polonia Warszawa2:45.1442937.9242.0046.2838.94
31.MILER, Oliwia98Astromal Akwawit Leszno2:45.2242836.6244.6548.0135.94
32.RANACHOWSKA, JULITA98BUKS Warszawa2:45.3642736.6041.5748.4938.70
33.BORTKIEWICZ, Ada98MTP Kormoran Olsztyn2:45.3942733.8843.7249.8037.99
34.ŁUKASZEWICZ, Nikola98Neptun Stargard Szcz.2:47.0241535.9843.5649.6637.82
35.SMOLUCHOWSKA, Magdalena98Dwójka Morena Gdańsk2:47.1541438.6242.1649.3037.07
36.GORAL, Marlena98UKS 9 Kalisz2:47.2541338.1443.0948.1737.85
37.RYBAK, Aleksandra98MOTYL MOSiR Stalowa Wola2:47.7340936.6642.6250.4138.04
38.GRZELEWSKA, ANNA98BUKS Warszawa2:47.8640834.8942.8650.9539.16
39.HASPERT, Dorota98UKS Akuatica Pawłowice2:48.4040536.3143.5449.1639.39
40.BANASZKIEWICZ, Katarzyna98UKS 9 Kalisz2:50.7238835.9246.1549.0139.64
41.KASPRZAK, Klaudia98UKS 9 Kalisz2:51.0438638.2245.0446.7241.06
42.ZIELIŃSKA, Julia98UKS Meduza Warszawa2:52.6737538.4343.1351.1639.95
43.TRYŃDAK, Maria98UKS Pirania Targówek2:55.2435941.2643.1353.0437.81
44.JUSZCZAK, Aleksandra98UKS 9 Kalisz2:55.4735840.0043.1251.8240.53
45.SZADEJ, Dominika98MKS "Piast" Głogów2:55.9635537.2845.7951.3141.58
DYSKW.BARWICKA, Aleksandra98MUKS Olimpijczyk Suwałki2:39.3632.4540.1850.3736.36
Z-2


<< TOP >>
Konkurencja 24
2012-03-10 - 11:55
Chłopców, 200m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat2:08.46CIEŚLAK, Marcin00414BUKS Warszawa2006-11-18

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.SEREMET, Konrad SO98UKP Unia Oświęcim2:16.83520A29.1937.0538.8731.72
2.ĆWIKLIŃSKI, Mateusz98UKS Victoria Józefów2:20.27483A28.8336.5442.5132.39
3.CHODAŃ, Alan98MTP Kormoran Olsztyn2:20.52480A29.1637.0041.5332.83
4.KRAKOWIAK, WALDEMAR98UKS Cityzen Poznań2:21.44471A30.1536.7540.7433.80
5.ZUCHOWICZ, Jan98UKS Skalar Warszawa2:21.45471A29.4339.0939.4033.53
6.BIERNACKI, Kacper98Znicz Koszalin2:21.63469A30.1635.2742.5233.68
7.SZYDŁOWSKI, Kamil98Astromal Akwawit Leszno2:22.13464A31.1738.3839.6932.89
8.DZIADEK, JAN98BUKS Warszawa2:23.03455A32.1036.2241.9632.75
9.JAGODZIŃSKI, OSKAR98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:23.05455A30.5736.0742.0134.40
10.DRZYZGA, OSKAR98Śląsk Wroclaw2:23.55450A30.7137.5541.7833.51
11.GAWRON, Gerard98MKS Ikar Mielec2:24.02446B31.2637.4641.5433.76
12.BIADUŃ, Michał98MKP Szczecin2:25.51432B30.7238.4643.1433.19
13.BODZIOCH, ANDRZEJ98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:26.37425B32.3136.3443.5234.20
14.SAWERA, Krystian98MKS Jordan Kraków2:26.67422B31.9636.7644.5233.43
15.HOJDA, Bartłomiej SO98UKP Unia Oświęcim2:27.16418B30.5837.9842.9035.70
16.OKUPNIK, JAKUB98Śląsk Wroclaw2:27.65414B29.9438.5544.6334.53
17.DUDEK, Adam98MKS Juvenia Wrocław2:27.71413B31.8637.6643.2734.92
18.KASPRZYCKI, Miłosz98UKS 9 Kalisz2:28.02411B31.7437.8542.8235.61
19.SÓWKA, Denis98VEGA Dobrodzień2:28.60406B31.5637.9144.6834.45
20.KOLBA, Konrad98MKS Jordan Kraków2:29.94395B33.4539.3242.5134.66
21.DAMENTKA, Kamil98UKS G - 8 Bielany2:30.93387R31.6037.6546.9734.71
22.TWARDOWSKI, Bartłomiej98Neptun Stargard Szcz.2:31.09386R31.5639.4746.3033.76
23.PORWAT, Michał98KP MZOS Płock2:31.3738433.4039.9344.4533.59
24.STAWIKOWSKI, Patryk98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:32.3937632.2140.9045.2334.05
25.ROGOZIŃSKI, Michał98KS KSZO Ostrowiec Św2:32.4537633.0439.4346.6833.30
26.CHWOJKA, Kacper98MTKP Delfin Toruń2:33.1237133.2340.8643.7135.32
27.POZNACHOWSKI, Wiktor98MKS Polonia Warszawa2:33.1937134.5140.9144.4433.33
28.STRACHOTA, Mateusz98MTP Kormoran Olsztyn2:33.3037031.3742.2245.9133.80
29.PRZEGON, Michał98Orka Zamość2:33.9036531.4040.9646.3335.21
30.KRUKOWSKI, DOMINIK98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:34.9135833.2240.4946.6034.60
31.SOBCZAK, Karol98MKS Juvenia Wrocław2:35.8935232.9940.1347.1835.59
32.LESZCZYŃSKI, Mateusz98UKS Meduza Warszawa2:36.4634833.5039.2146.8136.94
33.FEDEROWICZ, Jan98KS"1"Ożarów Mazowiecki2:36.7234633.4741.2147.9034.14
34.LIPIŃSKI, KACPER98Śląsk Wroclaw2:36.9534533.9339.7247.3435.96
35.TUREK, MAKSYMILIAN98Śląsk Wroclaw2:37.0734433.7542.9545.5134.86
36.BANASIAK, Adam98MKS Polonia Warszawa2:37.8233933.5642.9946.1735.10
37.STANKIEWICZ, Hubert98Juvenia Białystok2:37.8633932.9039.1550.3535.46
38.PRZYBYLSKI, Jakub98UKS 9 Kalisz2:38.2033634.6741.6243.6338.28
39.ZAKRZEWSKI, Michał98Trops Kartuzy2:38.3733534.0240.4448.1535.76
40.BIEDNY, Jan98Posnania Poznań2:39.3832935.1440.3248.3535.57
41.SKWARSKI, Maciej98KP MZOS Płock2:40.1232434.7840.1550.0935.10
42.ŁOJEK, Michał98MUKP Korona-Swim Kielce2:41.4831633.9840.9649.2537.29
43.KULESZKO, Mikołaj98MTKP Delfin Toruń2:41.9331437.2339.4948.2037.01
44.FAC, MICHAŁ98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:42.2331234.3640.4549.9337.49
45.ŚWISTEK, Krzysztof98KS Piatka Chorzów2:47.1528535.5543.0051.3637.24
46.WIETESKA, Bartosz98UKS Pirania Targówek2:47.7528235.6345.5848.4538.09
47.SMYL, Łukasz98UKS Pirania Targówek2:48.1228037.6542.9751.5235.98
DYSKW.SKOWROŃSKI, Dariusz98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:34.0533.5740.5844.4035.50
0-4


<< TOP >>
Konkurencja 15
2012-03-10 - 17:00
Dziewcząt, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat28.00URBAŃCZYK, AleksandraTrójka Łódź2001-12-15

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.OLSZEWSKA, Nikola98MTS Kwidzyn29.14585
2.KWIATEK, Miriam98MUKS Gilus Gilowice29.35573
3.MUSIOŁ, Wiktoria98TKKF Szczygłowice Knurów29.50564
4.SZELWACH, Natalia98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.29.71552
5.NOGAJ, Paulina98Wodnik Radom29.99537
6.KLIMCZAK, ADRIANNA98Skra Bełchatów30.00536
LEWANDOWSKA, Aleksandra98MKP Szczecin30.00536
PRZYBYSŁAWSKA, Aleksandra98Wodnik Radom30.00536
9.MAŚLANY, Katarzyna SO98UKP Unia Oświęcim30.38516
10.GÓRECKA, Marta98UKS Wilanowia30.45513
Finał B
11.HASNY, Marta SO98MKS ZRYW Opole30.78496
PISZNOT, Małgorzata98MKS Jordan Kraków30.78496
13.KARAŚ, Laura98MKP Szczecin30.81495
14.PIOTROWSKA, KLAUDIA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz30.95488
15.BAJURA, Marta98Wodnik 29 Katowice30.98487
16.CZUPRYNIAK, Nikola98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.31.26474
17.JAKUBOWSKA, Izabela98SKS Start Łódź31.58460
ADAMKIEWICZ, KAROLINA98Orka Ciechanów31.58460
19.POKRYWKA, KAROLINA98UKS 190 Łódź31.73453
BARWICKA, Aleksandra98MUKS Olimpijczyk Suwałki31.73453


<< TOP >>
Konkurencja 16
2012-03-10 - 17:04
Chłopców, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat25.53BRZUŚ, Michał00203Orka Zamość2011-12-18

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.ANDREOSE, JAN LUIGI98AZS AWF Wrocław26.31568
2.PRZYBYSZ, Daniel98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.26.44560
3.CHRZANOWSKI, Damian98KP MZOS Płock27.13518
4.MILCZAREK, PIOTR98UKS 190 Łódź27.57494
5.BRZESKI, Jan98Ostrobramska W-wa27.78483
6.PERKOWSKI, Wiktor98UKS Jagiellonka Warszawa27.97473
7.KUSTO, ROBERT98UKS Orka Lubań28.03470
8.OKUPNIK, JAKUB98Śląsk Wroclaw28.14464
9.MIKULSKI, Krzysztof98Znicz Koszalin28.36454
10.ĆWIKLIŃSKI, Mateusz98UKS Victoria Józefów28.39452
Finał B
11.KOZERA, Piotr98Wodnik Radom28.25459
12.GŁOGOWSKI, Krzysztof98Wodnik Radom28.44450
13.DEREŃ, Kacper98MKS 9 Dzierżoniów28.55445
14.ZIELIŃSKI, Jarosław98UKS Skarpa Lublin28.77435
15.WALENTYNOWICZ, Michał98UKS Skalar Warszawa28.85431
16.ARCAB, Mateusz98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.28.99425
17.GOŹDZIEWSKI, Adrian98Wodnik Radom29.17417
18.KOTAS, WIKTOR98Skra Bełchatów29.61399
19.DYBA, Jakub98Posnania Poznań30.10379
20.DOBRZYŃSKI, Tomasz98UKS G - 8 Bielany30.25374


<< TOP >>
Konkurencja 17
2012-03-10 - 17:14
Dziewcząt, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat29.50STASZAK, KatarzynaJordan Kraków2001-12-01

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.NASKRĘT, AGATA98Astoria Bydgoszcz29.59655
2.MUSIOŁ, Wiktoria98TKKF Szczygłowice Knurów30.25613
3.KUROWSKA, Wanda98MKS Jordan Kraków30.54595
4.AUGUSTYNIAK, Katarzyna98KORNER Zielona Góra30.65589
5.WOLNY, Magdalena98TKKF Szczygłowice Knurów30.67588
6.BIAŁKOWSKA, Gabriela98KORNER Zielona Góra30.68587
7.PEDA, Paulina98KS Piatka Chorzów31.14562
8.LIPKA, Julia98UKS"GIM 92 Ursynów"W-wa31.39548
9.SOLIWODA, Klaudia98UKS NAWA Skierniewice31.42547
10.PISARSKA, AGNIESZKA98UKS 190 Łódź31.44546
Finał B
11.KOŚCIK, Patrycja98RWKS SPARTA Biłgoraj32.16510
12.SAJECKA, Zofia98UKS Skalar Warszawa32.27505
13.SMAGA, ANNA98Śląsk Wroclaw32.35501
14.PIWKO, DOMINIKA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz32.37500
15.BEŁZO, Wiktoria98MKS Ikar Mielec32.40499
16.SYTYK, Julia98KORNER Zielona Góra32.57491
17.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra SO98VEGA Dobrodzień32.68486
18.ZYGA, Natalia98UKS NAWA Skierniewice32.90476
19.WĄTOR, Karolina98MKS Jordan Kraków32.99472
20.MALAWSKA, Małgorzata98MKS Polonia Warszawa33.22463


<< TOP >>
Konkurencja 18
2012-03-10 - 17:25
Chłopców, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat25.98MURZYN, Dawid00106Jordan Kraków2011-12-16

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.SKIERKA, Jakub98Trops Kartuzy27.34565
2.ANDREOSE, JAN LUIGI98AZS AWF Wrocław27.49556
3.RUDKOWSKI, Kai98KORNER Zielona Góra28.04524
4.SAWCZUK, Oskar98SKS Start Łódź28.37506
5.MAŁECKI, Mateusz98Dwójka Morena Gdańsk28.40504
6.CHRZANOWSKI, Damian98KP MZOS Płock28.90478
7.WENDA, PATRYK98MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.24462
8.DZIADEK, JAN98BUKS Warszawa29.42453
9.TOPOLSKI, Arkadiusz SO98UKP Unia Oświęcim29.52449
10.BARSKI, Bernard98KORNER Zielona Góra29.64443
Finał B
11.NIEDZIAŁEK, Dominik98UKS Skarpa Lublin29.68442
12.WIĘCKOWSKI, Jakub98MKP Szczecin30.06425
13.PIWOWARSKI, Konrad98Płetwal Szczytno30.20419
14.KASZTELAN, Mateusz98UKS MOS Ełk30.28416
15.KOZERA, Piotr98Wodnik Radom30.32414
16.BURY, Kamil98Górnik Radlin30.94390
17.BODZIOCH, ANDRZEJ98MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.15382
18.BRZESKI, Jan98Ostrobramska W-wa31.57367
19.DUDEK, Adam98MKS Juvenia Wrocław31.64364
20.BYCZKOWSKI, Maciej98Trops Kartuzy31.66364


<< TOP >>
Konkurencja 19
2012-03-10 - 17:35
Dziewcząt, 400m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat4:16.92KILIJAŃSKA, Donata00612KSZO Ostrowiec2009-11-28

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.KOTOWICZ, Anna98UKS MOS Ełk4:32.10643
50m:
100m:
30.04
1:04.05
30.04
34.01
150m:
200m:
1:38.60
2:13.64
34.55
35.04
250m:
300m:
2:48.50
3:23.64
34.86
35.14
350m:
400m:
3:58.46
4:32.10
34.82
33.64
2.WOJCIECHOWSKA, Joanna98LUKS Orlik Lublin4:33.78631
50m:
100m:
30.69
1:05.09
30.69
34.40
150m:
200m:
1:39.79
2:15.07
34.70
35.28
250m:
300m:
2:49.21
3:24.29
34.14
35.08
350m:
400m:
3:59.30
4:33.78
35.01
34.48
3.LEWANDOWSKA, Aleksandra98MKP Szczecin4:37.12609
50m:
100m:
30.19
1:04.33
30.19
34.14
150m:
200m:
1:39.01
2:14.04
34.68
35.03
250m:
300m:
2:49.59
3:25.82
35.55
36.23
350m:
400m:
4:02.13
4:37.12
36.31
34.99
4.JANKOWSKA, Klaudia98UKS"GIM 92 Ursynów"W-wa4:41.12583
50m:
100m:
30.46
1:04.21
30.46
33.75
150m:
200m:
1:39.12
2:15.01
34.91
35.89
250m:
300m:
2:50.97
3:28.14
35.96
37.17
350m:
400m:
4:05.39
4:41.12
37.25
35.73
5.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra SO98VEGA Dobrodzień4:42.14577
50m:
100m:
31.63
1:06.31
31.63
34.68
150m:
200m:
1:42.26
2:18.78
35.95
36.52
250m:
300m:
2:55.89
3:32.64
37.11
36.75
350m:
400m:
4:08.77
4:42.14
36.13
33.37
6.MACHULA, Sara98KS KSZO Ostrowiec Św4:42.97572
50m:
100m:
32.30
1:07.22
32.30
34.92
150m:
200m:
1:42.47
2:18.30
35.25
35.83
250m:
300m:
2:54.50
3:31.22
36.20
36.72
350m:
400m:
4:07.46
4:42.97
36.24
35.51
7.MYCAK, Katarzyna SO98MKS ZRYW Opole4:43.32570
50m:
100m:
31.05
1:05.69
31.05
34.64
150m:
200m:
1:41.50
2:18.25
35.81
36.75
250m:
300m:
2:55.00
3:32.13
36.75
37.13
350m:
400m:
4:08.94
4:43.32
36.81
34.38
8.WARDZIŃSKA, Martyna98SKS Start Łódź4:43.75567
50m:
100m:
32.33
1:07.61
32.33
35.28
150m:
200m:
1:43.39
2:19.54
35.78
36.15
250m:
300m:
2:56.61
3:33.08
37.07
36.47
350m:
400m:
4:09.33
4:43.75
36.25
34.42
9.POPIEL, Magdalena98Juvenia Białystok4:45.14559
50m:
100m:
31.14
1:06.09
31.14
34.95
150m:
200m:
1:42.47
2:19.45
36.38
36.98
250m:
300m:
2:56.19
3:33.48
36.74
37.29
350m:
400m:
4:10.52
4:45.14
37.04
34.62
10.OLSZEWSKA, Nikola98MTS Kwidzyn4:45.63556
50m:
100m:
30.79
1:05.45
30.79
34.66
150m:
200m:
1:41.61
2:18.43
36.16
36.82
250m:
300m:
2:55.53
3:33.17
37.10
37.64
350m:
400m:
4:10.14
4:45.63
36.97
35.49
Finał B
11.WIECZOREK, Magdalena98Fala Kraśnik4:40.38588
50m:
100m:
31.24
1:06.64
31.24
35.40
150m:
200m:
1:41.59
2:17.44
34.95
35.85
250m:
300m:
2:53.10
3:29.24
35.66
36.14
350m:
400m:
4:05.61
4:40.38
36.37
34.77
12.JAROCHA, Wiktoria98KS KSZO Ostrowiec Św4:42.42575
50m:
100m:
32.78
1:08.75
32.78
35.97
150m:
200m:
1:44.87
2:20.31
36.12
35.44
250m:
300m:
2:56.09
3:32.16
35.78
36.07
350m:
400m:
4:07.43
4:42.42
35.27
34.99
13.GAWLICKA, Maja98KORNER Zielona Góra4:44.82561
50m:
100m:
32.30
1:07.29
32.30
34.99
150m:
200m:
1:43.19
2:19.85
35.90
36.66
250m:
300m:
2:56.39
3:33.18
36.54
36.79
350m:
400m:
4:10.30
4:44.82
37.12
34.52
14.MAZUR, Maja98Salos Cortile Kielce4:46.32552
50m:
100m:
32.87
1:08.59
32.87
35.72
150m:
200m:
1:45.34
2:22.14
36.75
36.80
250m:
300m:
2:58.99
3:36.07
36.85
37.08
350m:
400m:
4:12.05
4:46.32
35.98
34.27
15.WOSICKA, Wiktoria98MKP Szczecin4:46.42551
50m:
100m:
31.61
1:06.61
31.61
35.00
150m:
200m:
1:42.93
2:19.73
36.32
36.80
250m:
300m:
2:56.80
3:34.35
37.07
37.55
350m:
400m:
4:11.71
4:46.42
37.36
34.71
16.ROGOWSKA, Paulina98Salos Cortile Kielce4:47.00548
50m:
100m:
33.08
1:09.58
33.08
36.50
150m:
200m:
1:46.88
2:24.65
37.30
37.77
250m:
300m:
3:00.43
3:37.31
35.78
36.88
350m:
400m:
4:13.55
4:47.00
36.24
33.45
17.KASPROWICZ, AGATA98Astoria Bydgoszcz4:49.29535
50m:
100m:
32.28
1:08.28
32.28
36.00
150m:
200m:
1:45.14
2:22.95
36.86
37.81
250m:
300m:
3:00.46
3:37.86
37.51
37.40
350m:
400m:
4:15.36
4:49.29
37.50
33.93
18.NOWAK, Weronika98MKS Jordan Kraków4:49.69533
50m:
100m:
33.40
1:09.59
33.40
36.19
150m:
200m:
1:46.27
2:23.47
36.68
37.20
250m:
300m:
3:00.55
3:37.57
37.08
37.02
350m:
400m:
4:15.36
4:49.69
37.79
34.33
19.OLEBA, Małgorzata98MKP Szczecin4:50.09531
50m:
100m:
32.89
1:08.65
32.89
35.76
150m:
200m:
1:45.37
2:22.43
36.72
37.06
250m:
300m:
2:59.87
3:37.09
37.44
37.22
350m:
400m:
4:14.45
4:50.09
37.36
35.64
20.WOŹNIAK, Weronika98UKS 9 Kalisz4:55.46502
50m:
100m:
31.36
1:06.54
31.36
35.18
150m:
200m:
1:43.43
2:21.38
36.89
37.95
250m:
300m:
2:59.71
3:38.71
38.33
39.00
350m:
400m:
4:17.86
4:55.46
39.15
37.60


<< TOP >>
Konkurencja 20
2012-03-10 - 17:54
Chłopców, 400m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat3:59.77ZONIUK, Maciej00601Śląsk Wrocław (FRA)2008-11-15

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.ARNDT, Mateusz98KS Delfin Gdynia4:12.86595
50m:
100m:
28.33
1:00.09
28.33
31.76
150m:
200m:
1:32.43
2:04.81
32.34
32.38
250m:
300m:
2:37.12
3:09.45
32.31
32.33
350m:
400m:
3:41.45
4:12.86
32.00
31.41
2.ZBUTOWICZ, Karol98MTP Kormoran Olsztyn4:15.03580
50m:
100m:
28.71
1:00.36
28.71
31.65
150m:
200m:
1:32.90
2:05.52
32.54
32.62
250m:
300m:
2:38.34
3:10.78
32.82
32.44
350m:
400m:
3:43.05
4:15.03
32.27
31.98
3.SAKRAJDA, Jakub98KORNER Zielona Góra4:16.51570
50m:
100m:
28.74
1:00.70
28.74
31.96
150m:
200m:
1:33.49
2:06.18
32.79
32.69
250m:
300m:
2:38.97
3:11.80
32.79
32.83
350m:
400m:
3:44.82
4:16.51
33.02
31.69
4.STERNAK, Piotr98KP MZOS Płock4:17.12566
50m:
100m:
28.62
1:00.42
28.62
31.80
150m:
200m:
1:33.26
2:06.40
32.84
33.14
250m:
300m:
2:40.03
3:13.27
33.63
33.24
350m:
400m:
3:46.47
4:17.12
33.20
30.65
5.WYSOCKI, Mateusz98Znicz Koszalin4:19.66550
50m:
100m:
27.99
1:00.18
27.99
32.19
150m:
200m:
1:33.08
2:06.16
32.90
33.08
250m:
300m:
2:39.77
3:13.33
33.61
33.56
350m:
400m:
3:47.24
4:19.66
33.91
32.42
6.KUŹMA, Bartosz98KS"1"Ożarów Mazowiecki4:22.22534
50m:
100m:
29.44
1:01.77
29.44
32.33
150m:
200m:
1:34.93
2:08.47
33.16
33.54
250m:
300m:
2:42.64
3:16.47
34.17
33.83
350m:
400m:
3:50.38
4:22.22
33.91
31.84
7.KASZTELAN, Mateusz98UKS MOS Ełk4:22.53532
50m:
100m:
29.58
1:02.65
29.58
33.07
150m:
200m:
1:36.16
2:10.14
33.51
33.98
250m:
300m:
2:43.67
3:17.50
33.53
33.83
350m:
400m:
3:51.18
4:22.53
33.68
31.35
8.CHODAŃ, Alan98MTP Kormoran Olsztyn4:23.28527
50m:
100m:
29.46
1:02.04
29.46
32.58
150m:
200m:
1:35.59
2:09.61
33.55
34.02
250m:
300m:
2:43.69
3:17.82
34.08
34.13
350m:
400m:
3:51.20
4:23.28
33.38
32.08
9.GIERSZEWSKI, JAN98MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:24.37521
50m:
100m:
29.30
1:02.17
29.30
32.87
150m:
200m:
1:36.12
2:10.02
33.95
33.90
250m:
300m:
2:44.55
3:18.08
34.53
33.53
350m:
400m:
3:52.04
4:24.37
33.96
32.33
10.ULATOWSKI, Wojciech SO98UKP Unia Oświęcim4:26.24510
50m:
100m:
29.86
1:02.86
29.86
33.00
150m:
200m:
1:36.95
2:10.72
34.09
33.77
250m:
300m:
2:45.20
3:19.60
34.48
34.40
350m:
400m:
3:53.68
4:26.24
34.08
32.56
Finał B
11.SZPOJANKOWSKI, Kacper98MTP Kormoran Olsztyn4:22.68531
50m:
100m:
29.97
1:02.70
29.97
32.73
150m:
200m:
1:36.08
2:09.93
33.38
33.85
250m:
300m:
2:43.60
3:17.45
33.67
33.85
350m:
400m:
3:50.84
4:22.68
33.39
31.84
12.RYBAK, Konrad98UKS Pirania Targówek4:23.12528
50m:
100m:
29.70
1:01.70
29.70
32.00
150m:
200m:
1:34.83
2:08.68
33.13
33.85
250m:
300m:
2:43.10
3:17.64
34.42
34.54
350m:
400m:
3:51.59
4:23.12
33.95
31.53
13.LIS, Patryk98AVIA Świdnik4:23.76524
50m:
100m:
28.58
1:00.24
28.58
31.66
150m:
200m:
1:33.88
2:08.41
33.64
34.53
250m:
300m:
2:43.10
3:18.14
34.69
35.04
350m:
400m:
3:52.66
4:23.76
34.52
31.10
14.DEREŃ, Kacper98MKS 9 Dzierżoniów4:26.53508
50m:
100m:
29.59
1:03.00
29.59
33.41
150m:
200m:
1:36.95
2:11.44
33.95
34.49
250m:
300m:
2:45.32
3:20.53
33.88
35.21
350m:
400m:
3:54.37
4:26.53
33.84
32.16
15.ZAPALSKI, Konrad98Fala Kraśnik4:26.88506
50m:
100m:
29.04
1:01.67
29.04
32.63
150m:
200m:
1:35.65
2:09.91
33.98
34.26
250m:
300m:
2:44.27
3:19.16
34.36
34.89
350m:
400m:
3:53.49
4:26.88
34.33
33.39
16.NOWAK, Mateusz98Neptun Stargard Szcz.4:27.62502
50m:
100m:
29.83
1:03.26
29.83
33.43
150m:
200m:
1:37.53
2:11.59
34.27
34.06
250m:
300m:
2:46.42
3:21.17
34.83
34.75
350m:
400m:
3:55.27
4:27.62
34.10
32.35
17.ROSOCHACKI, Piotr98UKS Pirania Targówek4:27.99500
50m:
100m:
30.30
1:03.60
30.30
33.30
150m:
200m:
1:38.17
2:12.49
34.57
34.32
250m:
300m:
2:46.88
3:21.87
34.39
34.99
350m:
400m:
3:56.32
4:27.99
34.45
31.67
18.SAWERA, Krystian98MKS Jordan Kraków4:32.34476
50m:
100m:
30.55
1:04.58
30.55
34.03
150m:
200m:
1:39.11
2:14.24
34.53
35.13
250m:
300m:
2:49.44
3:24.92
35.20
35.48
350m:
400m:
3:59.16
4:32.34
34.24
33.18
19.POPIS, Emil98MKS-SMS Victoria Racibórz4:35.46460
50m:
100m:
30.25
1:04.39
30.25
34.14
150m:
200m:
1:39.11
2:14.49
34.72
35.38
250m:
300m:
2:49.96
3:25.69
35.47
35.73
350m:
400m:
4:01.32
4:35.46
35.63
34.14
20.TRELA, Karol98MUKS Gilus Gilowice4:41.51431
50m:
100m:
31.21
1:05.86
31.21
34.65
150m:
200m:
1:41.09
2:17.23
35.23
36.14
250m:
300m:
2:53.49
3:29.68
36.26
36.19
350m:
400m:
4:06.04
4:41.51
36.36
35.47


<< TOP >>
Konkurencja 21
2012-03-10 - 18:13
Dziewcząt, 200m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat2:28.60OTREMBA, Justyna00902Delfin Toruń2009-11-27

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.WIKIEŁ, ANGELIKA98UŚKS Ostrołęka2:37.8661935.3841.1540.5840.75
2.KIETRYS, Nikola98Znicz Koszalin2:39.5759936.9940.7541.0840.75
3.MIETLIŃSKA, Agata98MUKS Gilus Gilowice2:39.9459535.8741.4241.4141.24
4.DUDA, Natasza98SKS Start Łódź2:40.3859036.8041.1141.2941.18
5.HRYCIUK, Patrycja98Huragan Międzyrzec Podlaski2:42.5956637.2541.9842.2941.07
6.MAJSZUTOWICZ, Paulina98MKP Szczecin2:42.7456536.5741.5242.4042.25
7.GIEDZICZ, Katarzyna98Juvenia Białystok2:43.2955936.4941.1842.8842.74
8.POPOVA, Anguela98UKS 9 Kalisz2:43.7255536.9742.1142.5442.10
9.RADOŃ, Sonia98MKS Jordan Kraków2:43.8055437.2941.1442.4142.96
10.WARMIŃSKA, Daria SO98UKP Unia Oświęcim2:45.7153537.1442.1943.1943.19
Finał B
11.GASIN, Nadia98MKS Ikar Mielec2:43.9155337.1842.0442.6942.00
12.KOSTRZEWA, Weronika98PUKS Płońsk2:45.4553836.2942.8743.2143.08
13.STARZYŃSKA, Weronika98Znicz Koszalin2:47.3951938.2442.8843.2743.00
14.TROJANOWSKA, Zuzanna SO98MMKS Kędzierzyn-Koźle2:50.6849038.0643.3744.9944.26
15.BARTYZEL, Aleksandra98UKP"Manta"Jelcz-laskowice2:51.7848038.2143.7444.9744.86
16.BEDNAREK, Aleksandra98MKS Jedynka Łódź2:52.5947439.1843.9444.6644.81
17.KOLBER, Roksana SO98UKP Unia Oświęcim2:53.7846439.4844.3245.2144.77
18.TOMASIK, SARA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:53.8946338.5245.3946.0543.93
19.BŁUŚ, Barbara Bożena98MUKS Olimpijczyk Suwałki2:54.6345739.7744.3246.0644.48
20.KUCZMAR, Gabriela98MKS Polonia Warszawa2:55.5345039.6944.3446.0445.46


<< TOP >>
Konkurencja 22
2012-03-10 - 18:28
Chłopców, 200m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat2:21.38BACHOWSKI, Wojciech00115Warta Poznań2007-12-19

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.WAWRZYNKIEWICZ, Piotr98Posnania Poznań2:26.6255732.9138.3637.8937.46
2.SZYDŁOWSKI, Kamil98Astromal Akwawit Leszno2:28.5153633.3738.3039.0237.82
3.ZBUTOWICZ, Karol98MTP Kormoran Olsztyn2:29.2152834.4137.5038.4638.84
4.KŁAPA, Filip SO98UKP Unia Oświęcim2:33.2248834.8538.9439.4739.96
5.WOŁKANOWSKI, Marcin98UKS Żabianka Gdańsk2:33.8848234.3539.4440.2139.88
6.KUBIŚ, Jakub98LUKS Orlik Lublin2:35.0247134.8539.4640.2240.49
7.DĘBSKI, Dominik98SKS Start Łódź2:35.3546834.5140.0741.1239.65
8.WAWRYCA, Szymon98Just Swim Jelenia Góra2:36.6945634.3339.2340.5842.55
9.TRELA, Karol98MUKS Gilus Gilowice2:36.8345534.7839.4841.0641.51
10.SZCZUTKOWSKI, ROBERT98Śląsk Wroclaw2:40.2142736.3340.3341.8241.73
Finał B
11.MAREK, Marcin98Górnik Radlin2:36.7945535.5340.6340.5640.07
12.JAWORSKI, Norbert98MUKS Unia Busko-Zdrój2:37.2445135.1139.9841.5640.59
13.JANUSZANIS, Jakub98MUKS Olimpijczyk Suwałki2:38.1544436.3740.8841.6639.24
14.KASPRZYCKI, Miłosz98UKS 9 Kalisz2:40.0642835.6840.0341.5042.85
15.GAWRON, Gerard98MKS Ikar Mielec2:40.1042836.2541.1741.9540.73
16.KOLBA, Konrad98MKS Jordan Kraków2:41.4641736.4441.4942.1541.38
17.ANTONIEWICZ, Bartosz98MKP Szczecin2:42.6740836.0340.8442.5143.29
18.CHWOJKA, Kacper98MTKP Delfin Toruń2:43.0340537.0441.8242.1342.04
19.OSTROWSKI, Igor98MKS "Piast" Głogów2:43.5640136.0941.7443.7042.03
20.SÓWKA, Denis98VEGA Dobrodzień2:45.5438736.0742.6843.6443.15


<< TOP >>
Konkurencja 23
2012-03-10 - 18:43
Dziewcząt, 200m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat2:17.66SIEŃCZYK, Jowita00903Żak Biała Podlaska2011-12-15

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.KWIATEK, Miriam98MUKS Gilus Gilowice2:23.9564830.1935.1243.4535.19
2.GRUCA, Marcelina SO98UKP Unia Oświęcim2:26.4061632.0237.9343.1233.33
3.MENDYK, Adrianna SO98Wodnik Radom2:27.7060031.4036.4244.9234.96
4.NOGAJ, Paulina98Wodnik Radom2:27.9359731.4938.1644.3333.95
5.PISZNOT, Małgorzata98MKS Jordan Kraków2:30.7856431.8839.3145.8233.77
6.MAŚLANY, Katarzyna SO98UKP Unia Oświęcim2:31.1556032.5038.1045.4635.09
7.RADOŃ, Sonia98MKS Jordan Kraków2:31.5855534.2139.2643.1534.96
8.SAJECKA, Zofia98UKS Skalar Warszawa2:32.1054932.3037.2845.5336.99
9.LESZCZYŃSKA, Zofia98KP MZOS Płock2:35.9551034.4540.3044.0137.19
DYSKW.BEJUK, Oliwia98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.32.1238.5742.73
K-11
Finał B
11.HASNY, Marta SO98MKS ZRYW Opole2:32.0555032.0738.2546.7534.98
12.PIWKO, DOMINIKA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:34.0552933.4636.9746.6536.97
13.RODZIEWICZ, Adrianna98MKP Szczecin2:34.1152833.3938.3145.5436.87
14.MUZOLF, Weronika98MTS Kwidzyn2:34.2952632.8740.3644.4536.61
15.JACNIACKA, Karolina98Fala Kraśnik2:34.4952432.8539.3246.7535.57
16.SACZUK, Aleksandra98Lublinianka2:35.6151333.3639.8346.3036.12
17.SMAGA, ANNA98Śląsk Wroclaw2:36.2350733.9639.2947.3735.61
18.BAJURA, Marta98Wodnik 29 Katowice2:37.7249335.1440.5945.6436.35
19.WILK, Weronika98MKS Polonia Warszawa2:39.2747835.3839.9149.3834.60
20.BEDNAREK, Aleksandra98MKS Jedynka Łódź2:39.6347536.3442.4944.6236.18


<< TOP >>
Konkurencja 24
2012-03-10 - 18:57
Chłopców, 200m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Juniorów 14-lat2:08.46CIEŚLAK, Marcin00414BUKS Warszawa2006-11-18

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.SEREMET, Konrad SO98UKP Unia Oświęcim2:15.5753529.0336.3837.9832.18
2.BIERNACKI, Kacper98Znicz Koszalin2:18.2550429.9834.3242.1631.79
3.CHODAŃ, Alan98MTP Kormoran Olsztyn2:18.3850329.3337.7240.4330.90
4.ZUCHOWICZ, Jan98UKS Skalar Warszawa2:18.9749729.3138.1139.3432.21
5.KRAKOWIAK, WALDEMAR98UKS Cityzen Poznań2:20.1148430.7235.7740.2233.40
6.SZYDŁOWSKI, Kamil98Astromal Akwawit Leszno2:21.7346831.2038.1939.2333.11
7.ĆWIKLIŃSKI, Mateusz98UKS Victoria Józefów2:22.9045729.1736.3043.0934.34
8.JAGODZIŃSKI, OSKAR98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:23.8844730.0235.4343.3735.06
9.DRZYZGA, OSKAR98Śląsk Wroclaw2:24.7244030.9638.5441.6133.61
10.DZIADEK, JAN98BUKS Warszawa2:29.4539932.1636.8843.4137.00
Finał B
11.HOJDA, Bartłomiej SO98UKP Unia Oświęcim2:23.5145130.1136.8042.3234.28
12.BODZIOCH, ANDRZEJ98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:24.5244131.9836.6242.5533.37
13.SAWERA, Krystian98MKS Jordan Kraków2:25.1343631.4237.9143.7932.01
14.BIADUŃ, Michał98MKP Szczecin2:25.2343529.8438.4143.6533.33
15.GAWRON, Gerard98MKS Ikar Mielec2:25.4543331.7338.2842.1133.33
16.OKUPNIK, JAKUB98Śląsk Wroclaw2:25.9842829.3538.4743.8234.34
17.KASPRZYCKI, Miłosz98UKS 9 Kalisz2:27.7741331.5737.6844.5234.00
18.DUDEK, Adam98MKS Juvenia Wrocław2:27.8341232.5038.6243.1133.60
19.KOLBA, Konrad98MKS Jordan Kraków2:28.7940433.4339.0741.9034.39
20.SÓWKA, Denis98VEGA Dobrodzień2:31.3138532.1438.3445.1535.68


<< TOP >>
Konkurencja 25
2012-03-10 - 19:12
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny14 lat
Wyniki

Rekord Polski Juniorów 14-lat4:02.501-ka Ożarów Mazowiecki1-ka Ożarów2009-01-17

Punkty: FINA 2011
PozycjaCzasPkt.
1.Wodnik Radom 1Wodnik Radom4:06.96599
SOŃTA, Magdalena
MENDYK, Adrianna SO
+0,75
+0,52
31.27
28.80
1:05.91
1:01.42
PRZYBYSŁAWSKA, Aleksandra
NOGAJ, Paulina
+0,76
+0,72
28.55
28.56
1:00.16
59.47
2.KORNER Zielona Góra 1KORNER Zielona Góra4:10.58573
LACH, Paulina
GAWLICKA, Maja
+0,76
+0,81
29.89
30.61
1:03.11
1:03.22
BIAŁKOWSKA, Gabriela
AUGUSTYNIAK, Katarzyna
+0,68
+0,71
30.21
29.15
1:03.08
1:01.17
3.MKP Szczecin 1MKP Szczecin4:11.06570
KARAŚ, Laura
WOSICKA, Wiktoria
+0,77
+0,25
30.31
29.96
1:04.01
1:02.79
OLEBA, Małgorzata
LEWANDOWSKA, Aleksandra
+0,66
+0,53
30.99
28.14
1:04.29
59.97
4.JORDAN 1MKS Jordan Kraków4:14.57547
KUROWSKA, Wanda
WĄTOR, Karolina
+0,77
+0,59
30.33
30.71
1:03.16
1:05.10
RADOŃ, Sonia
MIELCZAREK, Anna
+0,56
+0,60
30.61
29.36
1:04.90
1:01.41
5.MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 1MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:16.47535
SZELWACH, Natalia
CZUPRYNIAK, Nikola
+0,80
+0,72
29.80
30.60
1:02.37
1:04.12
TRZCIŃSKA, Gabriela
BEJUK, Oliwia
+0,64
+0,79
31.16
31.00
1:05.63
1:04.35
6.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim4:18.46522
GRUCA, Marcelina SO
WARMIŃSKA, Daria SO
+0,72
+0,21
29.99
29.80
1:02.13
1:04.20
KOLBER, Roksana SO
MAŚLANY, Katarzyna SO
+0,67
+0,14
32.70
29.86
1:09.18
1:02.95
7.MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:18.74521
KAJKO, PAULA
OLBIŃSKA, DARIA
+0,83
+0,53
30.25
31.15
1:05.06
1:05.52
PIOTROWSKA, KLAUDIA
PIWKO, DOMINIKA
+0,60
+0,50
30.53
30.60
1:04.18
1:03.98
8.JORDAN 2MKS Jordan Kraków4:21.82502
LESIAK, Agnieszka
JAMROŻY, Kinga
+0,87
+0,57
31.22
31.87
1:05.52
1:07.22
PISZNOT, Małgorzata
NOWAK, Weronika
+0,71
+0,34
30.96
31.37
1:04.08
1:05.00
9.MKS Ikar Mielec 1MKS Ikar Mielec4:22.64498
KRÓLEWICZ, Konstancja
KUKOWSKA, Sylwia
+0,75
+0,29
31.51
31.56
1:05.31
1:05.79
GASIN, Nadia
BEŁZO, Wiktoria
+0,59
+0,58
32.13
30.63
1:08.16
1:03.38
10.MKS ZRYW Opole 1MKS ZRYW Opole4:22.91496
HASNY, Marta SO
BRYŚ, Marcelina
+0,74
+0,33
30.92
31.77
1:05.51
1:07.85
PAWŁOWSKA, Wiktoria
MYCAK, Katarzyna SO
+0,58
+0,44
31.41
30.26
1:06.37
1:03.18
11.Juvenia Białystok 1Juvenia Białystok4:23.18495
MARCHEL, Kamila
SOKOŁOWSKA, Sandra
+0,85
+0,57
32.31
30.81
1:08.57
1:04.84
GIEDZICZ, Katarzyna
POPIEL, Magdalena
+0,55
+0,52
31.01
30.68
1:05.89
1:03.88
12.Warta PoznańWarta Poznań4:24.38488
BEUTLER, KATARZYNA
GOMOŁA, MONIKA
+0,74
+0,65
30.19
31.68
1:04.61
1:07.10
KRZYŻAN, MARIA
OSTROWSKA, JULIA
+0,30
+0,44
31.15
31.63
1:05.33
1:07.34
13.Znicz Koszalin 1Znicz Koszalin4:25.07484
STARZYŃSKA, Weronika
KIETRYS, Nikola
+0,72
+0,57
30.81
32.23
1:05.35
1:08.30
CZERWIŃSKA, Anita
KOWALIK, Natalia
+0,65
+0,39
31.65
29.10
1:07.85
1:03.57
14.OŻARÓW MAZOWIECKIKS"1"Ożarów Mazowiecki4:25.98479
SZPAKOWSKA, Maria
LINKE, Gabriela
+0,75
+0,37
31.16
32.71
1:05.25
1:08.88
MIERZEJEWSKA, Wiktoria
OLENDER, Klaudia
+0,49
+0,53
32.43
30.31
1:07.38
1:04.47
15.Śląsk Wroclaw 1Śląsk Wroclaw4:28.00468
SZKARŁAT, JULIA
DYKIJ, DOMINIKA
+0,70
+0,35
31.40
32.43
1:05.72
1:09.44
STAWARZ, SANDRA
SMAGA, ANNA
+0,43
+0,66
32.97
30.67
1:07.68
1:05.16
16.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa4:33.24442
CZAPSKA, Alina
SZCZECIŃSKA, Paulina
+0,88
+0,32
33.19
33.49
1:11.76
1:11.44
WILK, Weronika
MALAWSKA, Małgorzata
+0,56
+0,56
31.47
31.44
1:05.64
1:04.40
17.Salos Cortile Kielce 1Salos Cortile Kielce4:35.71430
ROGOWSKA, Paulina
ŁOSAK, Wiktoria
+0,81
+0,77
30.47
34.63
1:03.21
1:12.10
SALWA, Patrycja
MAZUR, Maja
+0,50
+0,57
35.16
32.38
1:12.92
1:07.48
18.UKS Akuatica Pawłowice 1UKS Akuatica Pawłowice4:36.93425
HASPERT, Dorota
BREJZA, Natalia
+0,76
+0,59
31.21
32.67
1:07.14
1:08.48
BRZUSKA, Karolina
KRYPCZYK, Natalia
+0,69
+0,23
31.73
34.96
1:06.97
1:14.34


<< TOP >>
Konkurencja 26
2012-03-10 - 19:31
Chłopców, 4 x 100m dowolny

14 lat
Wyniki

Rekord Polski Juniorów 14-lat3:40.60Juvenia WrocławJuvenia Wrocław2007-12-08

Punkty: FINA 2011
PozycjaCzasPkt.
1.Znicz Koszalin 1Znicz Koszalin3:44.68542
MIKOŁAJCZAK, Kamil
MIKULSKI, Krzysztof
+0,73
+0,34
26.73
26.89
57.03
56.97
WYSOCKI, Mateusz
BIERNACKI, Kacper
+0,56
+0,44
26.14
26.29
55.96
54.72
2.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn3:51.59495
SZPOJANKOWSKI, Kacper
ZBUTOWICZ, Karol
+0,68
+0,40
27.55
27.62
57.32
57.41
CHODAŃ, Alan
MIELNIK, Daniel
+0,54
+0,58
27.50
27.83
57.81
59.05
3.KORNER Zielona Góra 1KORNER Zielona Góra3:52.59489
RUDKOWSKI, Kai
KRYSIAK, Kacper
+0,74
+0,74
27.09
28.17
56.70
1:00.00
BARSKI, Bernard
SAKRAJDA, Jakub
+0,65
+0,63
28.38
26.96
59.83
56.06
4.KP MZOS Płock 1KP MZOS Płock3:53.32484
CHRZANOWSKI, Damian
PORWAT, Michał
+0,71
+0,56
27.83
29.38
57.71
1:00.55
MAKOWSKI, Igor
STERNAK, Piotr
+0,77
+0,55
28.34
25.88
59.66
55.40
5.MKP Szczecin 1MKP Szczecin3:54.14479
WIĘCKOWSKI, Jakub
BIADUŃ, Michał
+0,70
+0,31
27.52
27.51
58.19
58.58
OLEJNIK, Aleksander
KOWALCZYK, Wiktor
+0,65
+0,45
28.73
26.06
1:01.40
55.97
6.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim3:54.21479
TOPOLSKI, Arkadiusz SO
ULATOWSKI, Wojciech SO
+0,65
+0,07
27.44
27.96
57.88
59.04
PRZYBYŁA, Kacper SO
SEREMET, Konrad SO
+0,14
+0,44
28.32
27.02
1:00.26
57.03
7.UKS Skalar Warszawa 1UKS Skalar Warszawa3:56.49465
RYBIŃSKI, Maciej
WALENTYNOWICZ, Michał
+0,71
+0,16
27.31
27.86
59.28
58.68
PALIMONKA, Bartosz
ZUCHOWICZ, Jan
+0,47
+0,16
29.08
27.68
1:00.71
57.82
8.MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 1MKP Słowianka Gorzów Wlkp.3:59.41448
STAWIKOWSKI, Patryk
ARCAB, Mateusz
+0,62
+0,61
29.03
27.75
1:01.84
59.65
WATRAK, Filip
PRZYBYSZ, Daniel
+0,32
+0,43
29.65
25.54
1:03.79
54.13
9.Śląsk Wroclaw 1Śląsk Wroclaw4:00.28443
SZCZUTKOWSKI, ROBERT
OKUPNIK, JAKUB
+0,75
+0,62
28.63
28.93
1:00.84
1:01.34
PECOLD, MICHAŁ
DRZYZGA, OSKAR
+0,63
+0,43
28.39
27.81
1:00.15
57.95
10.Posnania Poznań 1Posnania Poznań4:01.13439
WAWRZYNKIEWICZ, Piotr
DYBA, Jakub
+0,78
+0,27
27.83
29.03
58.47
1:00.71
ZWIERZYCKI, Marcin
JARASZKIEWICZ, Piotr
+0,82
+0,59
29.03
28.86
1:01.09
1:00.86
11.MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:03.14428
BODZIOCH, ANDRZEJ
WENDA, PATRYK
+0,74
+0,25
29.47
29.00
1:01.79
1:01.61
JAGODZIŃSKI, OSKAR
GIERSZEWSKI, JAN
+0,33
+0,35
28.83
27.88
1:01.36
58.38
12.UKS Pirania Targówek 1UKS Pirania Targówek4:03.24427
RYBAK, Konrad
ROSOCHACKI, Piotr
+0,83
+0,54
28.73
30.20
1:00.08
1:03.59
KĘDZIERSKI, Daniel
NIEWIADOMSKI, Bartłomiej
+0,54
+0,46
30.06
26.94
1:02.85
56.72
13.Trops Kartuzy 1Trops Kartuzy4:04.28422
BYCZKOWSKI, Maciej
PRYCZKOWSKI, Jakub
+0,81
+0,49
30.58
30.56
1:04.61
1:05.00
KASZUBA, Damian
SKIERKA, Jakub
+0,55
+0,43
28.34
25.23
1:00.55
54.12
14.MTP Kormoran Olsztyn 2MTP Kormoran Olsztyn4:04.38421
SINITCHINE, Radoslaw
STRACHOTA, Mateusz
+0,94
+0,58
29.32
29.07
1:00.06
1:01.07
KOZIOLEK, Bartosz
ZAWISLAK, Filip
+0,47
+0,54
29.16
28.88
1:00.52
1:02.73
15.Górnik Radlin 1Górnik Radlin4:05.88414
DĘBOWSKI, Szymon
OŚLIŹLOK, Dawid
+0,85
+0,76
28.16
28.90
59.55
1:01.66
BURY, Kamil
MAREK, Marcin
+0,64
+0,69
28.35
30.89
1:00.51
1:04.16
16.Śląsk Wroclaw 2Śląsk Wroclaw4:07.02408
POTOCKI, DANIEL
WIERDAK, MICHAŁ
+0,76
+0,23
30.27
30.25
1:02.67
1:03.39
GRZYMSKI, MATEUSZ
MASŁOWSKI, Mateusz
+0,11
+0,59
29.19
28.35
1:00.54
1:00.42
17.Astromal Akwawit Leszno 1Astromal Akwawit Leszno4:07.31407
SZYDŁOWSKI, Kamil
POPIELAS, Dawid
+0,78
+0,60
29.53
30.97
1:01.33
1:04.50
WAŚCIŃSKI, Konrad
GOSIENIECKI, Juliusz
+0,31
+0,44
29.53
27.98
1:02.73
58.75
18.UKS G - 8 Bielany 1UKS G - 8 Bielany4:08.58400
DOBRZYŃSKI, Tomasz
DAMENTKA, Kamil
+0,82
+0,47
29.16
28.72
59.50
1:00.28
SAPALSKI, Mateusz
MICHNIEWSKI, Tadeusz
+0,76
+0,66
31.45
30.45
1:05.47
1:03.33
19.JORDANMKS Jordan Kraków4:10.22393
ROMAŃSKI, Bartłomiej
KOLBA, Konrad
+0,80
+0,46
30.58
29.72
1:02.94
1:04.47
SAWERA, Krystian
MRUGALSKI, Kamil
+0,49
+0,50
30.42
28.90
1:02.76
1:00.05
20.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław4:10.41392
KARPIUK, Kamil
SOBCZAK, Karol
+0,78
0.00
29.84
29.22
1:02.85
1:01.80
BORYCKI, Paweł
DUDEK, Adam
+0,58
+0,53
30.22
29.37
1:04.07
1:01.69
21.KS Piatka Chorzów 1KS Piatka Chorzów4:11.13388
ELLGOTH, Piotr
KUROWSKI, Szymon
+0,82
+0,49
29.60
28.68
1:02.66
1:00.34
GROS, Paweł
ŚWISTEK, Krzysztof
+0,56
+0,64
30.03
31.80
1:02.83
1:05.30
22.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa4:11.29388
BANASIAK, Adam
DABKOWSKI, Jakub
+0,74
+0,38
29.96
30.46
1:02.76
1:03.95
NAPIERAJ, Jan
POZNACHOWSKI, Wiktor
+0,56
+0,41
31.02
29.11
1:04.41
1:00.17
23.Śląsk Wroclaw 3Śląsk Wroclaw4:12.81381
CWALINA, PIOTR
BRYCHCZYŃSKI, SEBASTIAN
+0,77
+0,57
29.61
30.78
1:01.63
1:04.39
LIPIŃSKI, KACPER
KUCZMA, JĘDRZEJ
+0,42
+0,42
30.10
30.44
1:03.88
1:02.91
24.Juvenia Białystok 1Juvenia Białystok4:13.25379
STANKIEWICZ, Hubert
ABŁAŻEWICZ, Kacper
+0,74
+0,54
30.23
30.12
1:04.21
1:03.42
SOCHACKI, Eryk
DANILEWSKI, Maciej
+0,68
+0,36
30.47
29.72
1:03.09
1:02.53
25.Ostrobramska W-wa 1Ostrobramska W-wa4:13.46378
BRZESKI, Jan
NOWAK, Hubert
+0,70
+0,40
28.39
29.93
1:01.39
1:05.09
ŻACZEK, Jan
KOWALSKI, Dominik
+0,42
+0,51
29.83
28.46
1:05.43
1:01.55
26.MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:14.11375
KRAWISZ, SZYMON
OLEKSY, HUBERT
+0,72
+0,51
29.37
29.74
1:02.64
1:02.74
KRUKOWSKI, DOMINIK
FAC, MICHAŁ
+0,05
+0,42
29.52
31.07
1:02.17
1:06.56
27.MKS "Piast" Głogów 1MKS "Piast" Głogów4:16.55364
OSTROWSKI, Igor
DOMINICZAK, Krzysztof
+0,80
+0,52
28.46
31.81
1:00.61
1:06.87
GRZESIŃSKI, Michał
ŁAZARECKI, Dominik
+0,62
+0,38
31.64
28.77
1:06.91
1:02.16
28.MKS Polonia Warszawa 2MKS Polonia Warszawa4:26.61324
KOSTANOWICZ, Artur
PECELT, Daniel
+0,69
+0,45
32.16
30.91
1:08.17
1:05.73
TOMKIEWICZ, Szon
TOMKIEWICZ, Tymoteusz
+0,60
+0,52
31.77
31.27
1:06.56
1:06.15


<< TOP >>
Konkurencja 27
2012-03-11 - 9:00
Dziewcząt, 200m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat2:16.42OLCZAK, MirelaPOLSłowianka Gorzów2007-11-03

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.GRUCA, Marcelina SO98UKP Unia Oświęcim2:28.66536A32.7137.9039.0139.04
2.KWIATEK, Miriam98MUKS Gilus Gilowice2:28.96533A33.1337.2838.3140.24
3.MUSIOŁ, Wiktoria98TKKF Szczygłowice Knurów2:30.69514A31.5837.9140.2340.97
4.LEWANDOWSKA, Aleksandra98MKP Szczecin2:31.04511A32.8037.6839.8640.70
5.JACNIACKA, Karolina98Fala Kraśnik2:32.83493A33.6838.4940.0640.60
6.MUZOLF, Weronika98MTS Kwidzyn2:33.22489A33.1138.4240.1541.54
7.HASNY, Marta SO98MKS ZRYW Opole2:34.99473A33.3939.2040.9941.41
8.BEJUK, Oliwia98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:35.25470A34.3439.7940.8140.31
9.PAWELEC, Natalia98UKS 9 Kalisz2:36.41460A33.5339.2241.2442.42
10.JAROCHA, Wiktoria98KS KSZO Ostrowiec Św2:37.00455A34.1739.2041.2542.38
11.KARAŚ, Laura98MKP Szczecin2:37.19453B34.8940.3841.7940.13
12.GOLEŃ, Martyna98Fala Kraśnik2:38.15445B34.4939.7942.0041.87
13.YOKOKURA, Mairi98Posnania Poznań2:38.60441B33.7139.2242.2743.40
14.JANIEC, Zuzanna98UKS Delfin Tarnobrzeg2:40.26428B36.0940.4741.7641.94
15.STAWARZ, SANDRA98Śląsk Wroclaw2:42.43411B36.0740.8941.8943.58
16.BARWICKA, Aleksandra98MUKS Olimpijczyk Suwałki2:43.80400B34.5140.9844.2544.06
17.WLEZIEŃ, GABRIELA98AZS AWF Wrocław2:44.02399B36.3741.7143.2242.72
18.SARNA, Katarzyna98UKS NAWA Skierniewice2:45.26390B34.9441.9945.7242.61
19.CZERWIŃSKA, Anita98Znicz Koszalin2:45.74386B34.6941.5343.9845.54
20.KOLBER, Roksana SO98UKP Unia Oświęcim2:46.07384B36.4142.3943.9943.28
21.KOWALIK, Natalia98Znicz Koszalin2:46.78379R36.0942.1843.4245.09
22.PIOTROWSKA, KLAUDIA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:48.41368R34.0340.9544.9948.44
23.SZKARŁAT, JULIA98Śląsk Wroclaw2:48.7336634.1541.2546.1447.19
24.MATUSZYŃSKA, Katarzyna98MKS Jedynka Łódź2:53.1533938.2143.6345.7745.54
25.BUGAJ, Karolina98MKS Ikar Mielec2:57.7331338.2545.7846.2647.44
26.GRZELEWSKA, ANNA98BUKS Warszawa2:58.3531035.8843.8348.7049.94
27.DYKIJ, DOMINIKA98Śląsk Wroclaw3:01.4029536.7445.1449.3850.14
28.JAROSZ, Magdalena98Górnik Radlin3:02.7928835.8945.7549.3651.79
29.SARNA, Magdalena98MUKP Korona-Swim Kielce3:03.9928234.8645.2151.0052.92


<< TOP >>
Konkurencja 28
2012-03-11 - 9:10
Chłopców, 200m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat2:05.86ZONIUK, Maciej00601Śląsk Wrocław2008-12-20

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.ARNDT, Mateusz98KS Delfin Gdynia2:14.16537A29.5234.4436.2933.91
2.ANDREOSE, JAN LUIGI98AZS AWF Wrocław2:14.32536A28.9333.9336.3335.13
3.MILCZAREK, PIOTR98UKS 190 Łódź2:18.84485A29.5235.5736.6437.11
4.CHODAŃ, Alan98MTP Kormoran Olsztyn2:19.11482A30.5635.7136.5436.30
5.SEREMET, Konrad SO98UKP Unia Oświęcim2:20.90464A30.5135.6937.5037.20
6.HOJDA, Bartłomiej SO98UKP Unia Oświęcim2:23.59438A31.0936.8638.0337.61
7.OKUPNIK, JAKUB98Śląsk Wroclaw2:24.29432A30.5235.9838.8538.94
8.WALENTYNOWICZ, Michał98UKS Skalar Warszawa2:25.25423A31.1837.0339.3337.71
9.KSIĄŻEK, Jakub98MKP DEPKA Kołobrzeg2:26.39414A32.0237.3038.4038.67
10.ZWIERZYCKI, Marcin98Posnania Poznań2:26.40413A32.2436.3438.5939.23
11.BIADUŃ, Michał98MKP Szczecin2:28.65395B31.9237.3839.5939.76
12.TWARDOWSKI, Bartłomiej98Neptun Stargard Szcz.2:29.11391B32.9338.0638.9939.13
13.RYBAK, Konrad98UKS Pirania Targówek2:29.42389B32.5937.8539.3039.68
14.KWIETNIEWSKI, Maciej98MUKP Korona-Swim Kielce2:29.51388B31.5437.2139.8940.87
15.GOŹDZIEWSKI, Adrian98Wodnik Radom2:30.28382B32.1736.9240.2140.98
16.KUCZMA, JĘDRZEJ98Śląsk Wroclaw2:31.47373B33.5038.4240.0939.46
17.ROSIAK, Albert98MKP Szczecin2:32.28367B31.3138.2141.9440.82
18.MASŁOWSKI, Mateusz98Śląsk Wroclaw2:32.77364B33.1240.0639.6739.92
19.STAWIKOWSKI, Patryk98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:33.35360B32.8438.4140.6741.43
20.POPIELAS, Dawid98Astromal Akwawit Leszno2:33.54358B33.7538.0840.6141.10
21.MICHNIEWSKI, Tadeusz98UKS G - 8 Bielany2:34.88349R34.8239.4840.3440.24
22.BIEDNY, Jan98Posnania Poznań2:35.50345R35.8039.6241.6638.42
23.DZIÓBEK, Partyk SO98UKP Unia Oświęcim2:35.8834231.8238.4341.4744.16
24.STRACHOTA, Mateusz98MTP Kormoran Olsztyn2:35.8934233.3039.3541.0942.15
25.SKOWROŃSKI, Dariusz98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:36.6433733.3840.4041.3741.49
26.PRZEGON, Michał98Orka Zamość2:36.6533732.7639.1241.9442.83
27.NIEWIADOMSKI, Bartłomiej98UKS Pirania Targówek2:37.7033134.0239.5241.4042.76
28.SINITCHINE, Radoslaw98MTP Kormoran Olsztyn2:38.0332934.6940.5342.0240.79
29.WACHNIK, Jakub98UKS Pirania Targówek2:38.2732735.1539.7341.5241.87
30.KIRYLUK, Damian98Dwójka Morena Gdańsk2:38.7432433.7540.1041.7443.15
31.POTOCKI, DANIEL98Śląsk Wroclaw2:40.4331434.4939.9743.0442.93
32.BUJAK, Kacper98Lublinianka2:40.9531135.0740.2042.3943.29
33.GRZESIK, Damian98UKS Pirania Targówek2:41.0631035.9340.5942.9041.64
34.ŚWISTEK, Krzysztof98KS Piatka Chorzów2:41.8230634.4541.2643.1342.98
35.SOBCZAK, Karol98MKS Juvenia Wrocław2:43.7429535.3441.1744.0743.16
36.KUCEL, Jakub98UKS 9 Kalisz2:43.9429431.5239.2646.2346.93
37.KRZYSZTOFOWICZ, Maciej98Skalar Słupsk2:45.1128833.7740.5845.2545.51
38.ZAKRZEWSKI, Michał98Trops Kartuzy2:45.1428835.4641.6044.2143.87
39.GROS, Paweł98KS Piatka Chorzów2:52.0025533.8941.4647.8348.82
40.MACKOJĆ, Aleksander98Trops Kartuzy3:09.5319041.2149.0849.1150.13


<< TOP >>
Konkurencja 29
2012-03-11 - 9:23
Dziewcząt, 100m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat55.85SOKOŁOWSKA, Diana00309Juvenia Białystok2010-12-02

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.POKRYWKA, KAROLINA98UKS 190 Łódź59.99614A29.3930.60
2.GÓRECKA, Marta98UKS Wilanowia1:00.16609A29.1930.97
3.JANKOWSKA, Klaudia98UKS"GIM 92 Ursynów"W-wa1:00.19608A28.6531.54
4.PEDA, Paulina98KS Piatka Chorzów1:01.07582A29.9431.13
5.WOJCIECHOWSKA, Joanna98LUKS Orlik Lublin1:01.11581A29.4231.69
6.NOGAJ, Paulina98Wodnik Radom1:01.34575A29.6431.70
7.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra SO98VEGA Dobrodzień1:01.54569A29.6931.85
SOLIWODA, Klaudia98UKS NAWA Skierniewice1:01.54569A29.2932.25
9.KLIMCZAK, ADRIANNA98Skra Bełchatów1:02.12553A29.2032.92
10.WIECZOREK, Magdalena98Fala Kraśnik1:02.33548A29.6132.72
11.KONDRASIUK, Małgorzata98UKS"GIM 92 Ursynów"W-wa1:02.38546B30.2832.10
12.MIELCZAREK, Anna98MKS Jordan Kraków1:02.51543B29.7532.76
13.SACZUK, Aleksandra98Lublinianka1:02.53542B30.1632.37
14.ROGOWSKA, Paulina98Salos Cortile Kielce1:03.10528B30.3232.78
15.WARSZAWSKA, Nicola98KS Delfin Gdynia1:03.34522B29.9733.37
16.SZELWACH, Natalia98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:03.43520B30.0133.42
17.POPŁONYK, Aleksandra98UKS 9 Kalisz1:03.56516B30.2433.32
18.JAKUBOWSKA, Izabela98SKS Start Łódź1:03.59516B29.7533.84
19.PRZYBYSŁAWSKA, Aleksandra98Wodnik Radom1:03.62515B29.8933.73
20.KIKTA, Gabriela98MKS Sanok1:03.68513B30.5633.12
21.KASPROWICZ, AGATA98Astoria Bydgoszcz1:03.80511R30.6633.14
22.KWIATKOWSKA, Aleksandra98UKS Siódemka Brodnica1:03.90508R30.4133.49
23.ADAMKIEWICZ, KAROLINA98Orka Ciechanów1:03.9450730.4633.48
BEUTLER, KATARZYNA98Warta Poznań1:03.9450730.7433.20
25.SMAGA, ANNA98Śląsk Wroclaw1:04.0250530.5733.45
26.KAJKO, PAULA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:04.4149630.6433.77
27.BEŁZO, Wiktoria98MKS Ikar Mielec1:04.7148931.1933.52
28.KRÓLEWICZ, Konstancja98MKS Ikar Mielec1:04.7348931.2733.46
29.JANIK, Anita98Fala Kraśnik1:04.8648630.8334.03
30.SOFIŃSKA, Martyna98MMKS Kędzierzyn-Koźle1:04.8748631.3833.49
31.SPOLJAR, Sylwia98KS Piatka Chorzów1:04.9148530.8334.08
32.OLENDER, Klaudia98KS"1"Ożarów Mazowiecki1:04.9748330.5334.44
33.PIOTROWSKA, KLAUDIA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:05.0848130.8334.25
34.HAŁAJ, Monika98MOTYL MOSiR Stalowa Wola1:05.2747731.3533.92
WOŹNIAK, Weronika98UKS 9 Kalisz1:05.2747730.9134.36
36.MACHULA, Sara98KS KSZO Ostrowiec Św1:05.3047631.6233.68
37.WĘCŁAWIAK, Irena98UKS Wilanowia1:05.3547531.8333.52
38.MAROSZEK, Dominika98MUKS Gilus Gilowice1:05.4747230.5234.95
39.JACKIEWICZ, Weronika98Kapry-Armexim Pruszków1:05.5447130.1735.37
CZUPRYNIAK, Nikola98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:05.5447131.3534.19
41.LESIAK, Agnieszka98MKS Jordan Kraków1:05.8246531.2734.55
42.BORTKIEWICZ, Ada98MTP Kormoran Olsztyn1:05.8546431.6834.17
43.SOŃTA, Magdalena98Wodnik Radom1:06.1145932.2733.84
OLBIŃSKA, DARIA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:06.1145931.5634.55
45.HENDZELEK, Zofia98Astromal Akwawit Leszno1:06.1345831.0335.10
MARCINIAK, SARA98Astoria Bydgoszcz1:06.1345831.7434.39
47.SZYMAŃSKA, Urszula98KP Płetwal Mława1:06.1845731.5734.61
48.SZPAKOWSKA, Maria98KS"1"Ożarów Mazowiecki1:06.2845532.0934.19
49.GOSZTYŁA, Antonina98UKS Żoliborz W-wa1:06.3245532.2334.09
50.MILER, Oliwia98Astromal Akwawit Leszno1:06.6944732.1334.56
51.TURZA, Patrycja98Górnik Sosnowiec1:06.9344232.1234.81
52.TEUL, Patrycja98MKS Jordan Kraków1:07.0444032.1934.85
53.RYBAK, Aleksandra98MOTYL MOSiR Stalowa Wola1:07.2343632.7434.49
54.MAZUR, Maja98Salos Cortile Kielce1:07.5143132.5234.99
55.KASPERUK, Justyna98Kapry-Armexim Pruszków1:07.5942931.1736.42
56.WORONIECKA, WERONIKA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:07.6242933.0334.59
57.ŁUCZYŃSKA, Martyna98UKS Żoliborz W-wa1:07.6342932.6534.98
58.ŁUKASZEWICZ, Nikola98Neptun Stargard Szcz.1:07.6842832.8534.83
59.GOMOŁA, MONIKA98Warta Poznań1:07.8542432.0135.84
60.MARCHEL, Kamila98Juvenia Białystok1:08.1241932.6635.46
61.TOMASIK, SARA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:08.1841832.5735.61
62.BRZUSKA, Karolina98UKS Akuatica Pawłowice1:08.3441532.8935.45
63.LINKE, Gabriela98KS"1"Ożarów Mazowiecki1:09.0440333.1835.86
64.ZIÓŁKOWSKA, Daria98MTKP Delfin Toruń1:09.1940033.8635.33
65.SMOLUCHOWSKA, Magdalena98Dwójka Morena Gdańsk1:09.3639733.3436.02
66.GOZDZIEJEWSKA, Urszula98MTP Kormoran Olsztyn1:09.7339132.6037.13
67.RANACHOWSKA, JULITA98BUKS Warszawa1:10.0338633.1836.85
68.BRYŚ, Marcelina98MKS ZRYW Opole1:10.1238433.2536.87
69.BREJZA, Natalia98UKS Akuatica Pawłowice1:10.4637935.0135.45
70.KASPRZAK, Klaudia98UKS 9 Kalisz1:10.5037833.7936.71
71.BANASZKIEWICZ, Katarzyna98UKS 9 Kalisz1:10.6237633.7036.92
72.WARDZIŃSKA, Martyna98SKS Start Łódź1:11.1936734.9436.25
73.ŹYLIŃSKA, Helena98UKS Meduza Warszawa1:11.3636534.5136.85
74.CZAPSKA, Alina98MKS Polonia Warszawa1:11.5936134.1337.46
75.MICHALSKA, Katarzyna98MUKS Gilus Gilowice1:11.9935533.9838.01
76.PERŁA, Barbara98Posnania Poznań1:12.5634733.5339.03
77.JABŁONSKA, Karolina98MKS Polonia Warszawa1:16.0930135.0741.02
78.KRYPCZYK, Natalia98UKS Akuatica Pawłowice1:16.4629636.0340.43


<< TOP >>
Konkurencja 30
2012-03-11 - 9:39
Chłopców, 100m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat52.02WERNER, Paweł00101Juvenia Wrocław2007-12-15

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.SKIERKA, Jakub98Trops Kartuzy54.30566A25.7128.59
2.PRZYBYSZ, Daniel98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.54.70554A25.9028.80
3.STERNAK, Piotr98KP MZOS Płock54.99545A26.5028.49
4.BIERNACKI, Kacper98Znicz Koszalin55.90519A27.1528.75
5.KOTAS, WIKTOR98Skra Bełchatów56.53502A27.1129.42
6.MAŁECKI, Mateusz98Dwójka Morena Gdańsk56.68498A26.8829.80
7.KUŹMA, Bartosz98KS"1"Ożarów Mazowiecki56.79495A27.1829.61
8.RYBAK, Konrad98UKS Pirania Targówek56.85493A27.0329.82
9.KOWALCZYK, Wiktor98MKP Szczecin57.05488A26.6230.43
10.DEREŃ, Kacper98MKS 9 Dzierżoniów57.12487A27.1230.00
11.KRZOWSKI, KAROL98Warsaw Masters Team57.35481B27.1830.17
12.LIS, Patryk98AVIA Świdnik57.36480B27.4329.93
13.KUSTO, ROBERT98UKS Orka Lubań57.40479B26.4630.94
14.MIKOŁAJCZAK, Kamil98Znicz Koszalin57.67473B27.0930.58
15.MIKULSKI, Krzysztof98Znicz Koszalin57.74471B26.9730.77
16.SZPOJANKOWSKI, Kacper98MTP Kormoran Olsztyn57.88468B27.9529.93
17.RAFLEWSKI, JAKUB98UKS 190 Łódź58.02464B27.6930.33
18.DRZYZGA, OSKAR98Śląsk Wroclaw58.03464B27.7730.26
19.ZIELIŃSKI, Jarosław98UKS Skarpa Lublin58.32457B27.8930.43
20.OWERKO, Damian98UKS Wilanowia58.86445B27.4331.43
21.GOSIENIECKI, Juliusz98Astromal Akwawit Leszno58.93443R27.9331.00
22.ŻMUDA, Paweł98Lublinianka58.98442R28.6130.37
23.KUROWSKI, Szymon98KS Piatka Chorzów59.1643827.9531.21
24.KSIĄŻEK, Jakub98MKP DEPKA Kołobrzeg59.2143728.4830.73
25.ARCAB, Mateusz98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.59.6242827.9031.72
26.DYBA, Jakub98Posnania Poznań59.7142628.7131.00
27.DAMENTKA, Kamil98UKS G - 8 Bielany59.7842428.7930.99
28.MRUGALSKI, Kamil98MKS Jordan Kraków59.7942428.7231.07
29.POPIS, Emil98MKS-SMS Victoria Racibórz59.8242328.7431.08
30.KOPACKI, WIKTOR98AZS AWF Wrocław59.8942228.6931.20
31.GŁOGOWSKI, Krzysztof98Wodnik Radom1:00.0241928.3331.69
32.MAKOWSKI, Igor98KP MZOS Płock1:00.0741828.9231.15
33.DĘBOWSKI, Szymon98Górnik Radlin1:00.1641628.6531.51
34.STRZESZEWSKI, ALEKS98UKS Delfin Legionowo1:00.2441528.9931.25
35.PALIMONKA, Bartosz98UKS Skalar Warszawa1:00.4841028.9931.49
36.POZNACHOWSKI, Wiktor98MKS Polonia Warszawa1:00.6040729.2931.31
37.KRYSIAK, Kacper98KORNER Zielona Góra1:00.6340728.4232.21
38.KULETA, Michał98LKS Opocznianka1:00.7540429.2531.50
39.ROGOZIŃSKI, Michał98KS KSZO Ostrowiec Św1:00.7940428.6332.16
40.BRAUNTSCH, Marek98MUKS Gilus Gilowice1:00.8540228.7332.12
41.KASZUBA, Damian98Trops Kartuzy1:00.8940229.1231.77
42.PORWAT, Michał98KP MZOS Płock1:00.9040129.7231.18
43.NOWAK, Mateusz98Neptun Stargard Szcz.1:00.9140129.2631.65
44.DĘBSKI, Michał98UKS NAWA Skierniewice1:00.9940028.7632.23
45.PRZYBYŁA, Kacper SO98UKP Unia Oświęcim1:01.0939828.7932.30
46.OŚLIŹLOK, Dawid98Górnik Radlin1:01.1939628.3232.87
47.ELLGOTH, Piotr98KS Piatka Chorzów1:01.6238729.2132.41
48.LICBARSKI, Paweł98IUKP "WODNIK" PoIice1:01.9638129.3832.58
49.CIBOROWSKI, Natan98MKS "Ros" Pisz1:01.9838129.7032.28
50.ŁAZARECKI, Dominik98MKS "Piast" Głogów1:02.0937929.1732.92
51.FEDEROWICZ, Jan98KS"1"Ożarów Mazowiecki1:02.1537829.7832.37
52.KUCEL, Jakub98UKS 9 Kalisz1:02.2337629.7032.53
53.BIAŁOWIEŻEC, Aaron98MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:02.3737429.5532.82
54.OLEKSY, HUBERT98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:02.4937129.8032.69
55.WENDA, PATRYK98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:02.5237129.3633.16
56.SZWEDA, TOMASZ98LKS Delfin Połaniec1:02.6536929.3433.31
57.KRAWISZ, SZYMON98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:02.6636829.8632.80
58.CWALINA, PIOTR98Śląsk Wroclaw1:02.6836829.7032.98
59.KOWALSKI, Dominik98Ostrobramska W-wa1:02.6936829.2433.45
60.KĘDZIERSKI, Daniel98UKS Pirania Targówek1:02.8236630.2932.53
61.BRADTKE, Piotr98KS Delfin Gdynia1:02.8436529.9532.89
62.WIERDAK, MICHAŁ98Śląsk Wroclaw1:03.0136230.3632.65
63.KORBANEK, PIOTR98Warta Poznań1:03.0436229.4333.61
64.BANASIAK, Adam98MKS Polonia Warszawa1:03.0736130.2032.87
65.STAWIKOWSKI, Patryk98MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:03.1536030.0933.06
66.GRZELAK, Patryk98UKS Wilanowia1:03.3135729.6533.66
67.URBANIAK, Przemysław98KS Wisła Puławy1:03.4335529.5133.92
68.LIPIŃSKI, KACPER98Śląsk Wroclaw1:03.5235430.1833.34
69.KOSSYK, Tomasz98Posnania Poznań1:03.6335229.9333.70
70.KRUKOWSKI, DOMINIK98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:03.6435230.3933.25
71.GOŹDZIEWSKI, Adrian98Wodnik Radom1:03.8434830.7333.11
72.DABKOWSKI, Jakub98MKS Polonia Warszawa1:03.9234730.5033.42
ZAWISLAK, Filip98MTP Kormoran Olsztyn1:03.9234731.2532.67
74.WAWRO, Wojciech98MOTYL MOSiR Stalowa Wola1:04.0434530.1633.88
75.GROS, Paweł98KS Piatka Chorzów1:04.0734530.6833.39
76.RUCIŃSKI, Jakub98MTP Kormoran Olsztyn1:04.2934130.8933.40
77.LESZCZYŃSKI, Mateusz98UKS Meduza Warszawa1:04.6133630.3234.29
78.SKWARSKI, Maciej98KP MZOS Płock1:04.6933530.9733.72
79.SOLOMON, Dawid98Posnania Poznań1:04.7933331.4233.37
80.WARCHAŁOWSKI, Konrad98Salos Cortile Kielce1:04.8533230.7234.13
81.KUŚ, Maciej98Trops Kartuzy1:04.8633230.6034.26
82.WESOŁOWSKI, Jakub98MKS Jedynka Łódź1:04.8933230.8534.04
83.ABŁAŻEWICZ, Kacper98Juvenia Białystok1:04.9733031.3133.66
84.ZABOROWSKI, Paweł98MKS Jedynka Łódź1:05.1932731.1434.05
85.TOMKIEWICZ, Tymoteusz98MKS Polonia Warszawa1:05.5632231.4334.13
86.PRYCZKOWSKI, Jakub98Trops Kartuzy1:05.6132130.6035.01
87.NIEMCZYK, Krzysztof98KS Delfin Gdynia1:05.8631731.9033.96
88.GRZYBOWSKI, Karol98MTP Kormoran Olsztyn1:05.9531632.0433.91
89.TOMKIEWICZ, Szon98MKS Polonia Warszawa1:06.0231530.7435.28
90.JANUSZCZAK, Dawid98Posnania Poznań1:06.1031430.8335.27
91.KALISIAK, Hubert98UKS NAWA Skierniewice1:06.1731331.5534.62
92.PECELT, Daniel98MKS Polonia Warszawa1:06.3531032.0534.30
93.ŚWISTEK, Krzysztof98KS Piatka Chorzów1:06.5630732.1334.43
94.FAC, MICHAŁ98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:06.7630531.4435.32
95.BRZYKOWSKI, Krystian98Sokół Rzeszów1:07.0030131.3635.64
96.BARAN, Jakub98MKS Medyk Giżycko1:07.35297
97.KULIG, WOJCIECH98UKS Orka Lubań1:08.3428431.9436.40
98.POWNUK, Piotr98KS Piatka Chorzów1:08.3528432.6635.69
99.REWEDA, Patryk98KP Płetwal Mława1:08.3628432.3636.00
100.GERC, Jakub98MTKP Delfin Toruń1:08.3828333.1035.28
101.DRAPIEWSKI, PATRYK98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:09.9226533.2036.72
102.MAŁEK, Maksymilian98Posnania Poznań1:10.2526133.4736.78
103.NOWICKI, Igor98MKS Polonia Warszawa1:13.4522935.0138.44
104.KRÓLIKOWSKI, RAFAŁ98AZS AWF Wrocław1:17.2019736.0341.17
DYSKW.KRZYSZTOFOWICZ, Maciej98Skalar Słupsk30.36
O-4
DYSKW.BORUCKI, PATRYK98Warta Poznań1:05.2630.3734.89
O-4


<< TOP >>
Konkurencja 31
2012-03-11 - 9:59
Dziewcząt, 100m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat1:02.17PORZELSKA, Anna00104Słowianka Gorzów2009-11-26

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.NASKRĘT, AGATA98Astoria Bydgoszcz1:04.12639A31.3832.74
2.KUROWSKA, Wanda98MKS Jordan Kraków1:04.98614A31.5733.41
3.PEDA, Paulina98KS Piatka Chorzów1:06.93561A33.4733.46
4.WOLNY, Magdalena98TKKF Szczygłowice Knurów1:07.57546A32.3535.22
5.BIAŁKOWSKA, Gabriela98KORNER Zielona Góra1:07.69543A33.3334.36
6.AUGUSTYNIAK, Katarzyna98KORNER Zielona Góra1:07.74541A32.5335.21
7.PISARSKA, AGNIESZKA98UKS 190 Łódź1:07.85539A32.5135.34
8.LIPKA, Julia98UKS"GIM 92 Ursynów"W-wa1:08.56522A32.7635.80
9.SOLIWODA, Klaudia98UKS NAWA Skierniewice1:08.72519A33.3935.33
10.WOSICKA, Wiktoria98MKP Szczecin1:08.90515A33.3735.53
11.ZYGA, Natalia98UKS NAWA Skierniewice1:09.27506B33.6535.62
12.KOŚCIK, Patrycja98RWKS SPARTA Biłgoraj1:09.42503B33.5835.84
13.OLEBA, Małgorzata98MKP Szczecin1:09.43503B34.2235.21
SYTYK, Julia98KORNER Zielona Góra1:09.43503B33.5935.84
15.SMAGA, ANNA98Śląsk Wroclaw1:09.55500B33.5735.98
16.PIWKO, DOMINIKA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:09.97491B33.4736.50
17.BEŁZO, Wiktoria98MKS Ikar Mielec1:10.33484B34.2736.06
18.WĄTOR, Karolina98MKS Jordan Kraków1:10.47481B34.2636.21
19.SAJECKA, Zofia98UKS Skalar Warszawa1:10.62478B33.7536.87
20.JACNIACKA, Karolina98Fala Kraśnik1:11.53460B34.6336.90
21.KUKOWSKA, Sylwia98MKS Ikar Mielec1:11.92452R35.3236.60
22.RODZIEWICZ, Adrianna98MKP Szczecin1:12.09449R35.0537.04
23.SZKARŁAT, JULIA98Śląsk Wroclaw1:12.4944235.3437.15
24.WILK, Weronika98MKS Polonia Warszawa1:12.7343735.2437.49
25.KARLIŃSKA, Weronika98KS Wisła Puławy1:12.9143435.0237.89
26.ADAMOWICZ, Adrianna98MTP Kormoran Olsztyn1:13.0343234.6638.37
27.SOFIŃSKA, Martyna98MMKS Kędzierzyn-Koźle1:13.5742336.3837.19
28.MALAWSKA, Małgorzata98MKS Polonia Warszawa1:14.0241535.7338.29
29.POPIEL, Magdalena98Juvenia Białystok1:14.4040936.4537.95
30.WŁODARCZAK, MARTA98Warta Poznań1:14.4340835.8938.54
31.MATUSZCZYK, Katarzyna98UKS HURAGAN Sosnowiec1:14.5640636.2738.29
32.WOŹNIAK, Weronika98UKS 9 Kalisz1:14.8140236.1338.68
33.WAKER, Kinga98UKS Wilanowia1:14.9140036.2338.68
34.PAWŁOWSKA, Wiktoria98MKS ZRYW Opole1:15.1239736.4938.63
35.WORONIECKA, WERONIKA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:15.3039437.2438.06
36.ROGOWSKA, Paulina98Salos Cortile Kielce1:15.3239436.5038.82
37.KRAWCZYK, Patrycja98MKS "Piast" Głogów1:16.2737936.4839.79
38.CZERWIŃSKA, Marta98KS Delfin Gdynia1:16.4137736.5639.85
39.SZPAKOWSKA, Maria98KS"1"Ożarów Mazowiecki1:16.4237737.8038.62
40.JUSZCZAK, Aleksandra98UKS 9 Kalisz1:16.4437736.2640.18
41.SROCZYŃSKA, Paula98MKP Bobry Dębica1:16.5337536.3440.19
42.RYBAK, Aleksandra98MOTYL MOSiR Stalowa Wola1:16.9636937.5139.45
43.KAJKO, PAULA98MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:17.4636237.2240.24
44.DZIUBLIŃSKA, Maja98TKKF Szczygłowice Knurów1:17.6036037.6040.00
45.MIERZEJEWSKA, Wiktoria98KS"1"Ożarów Mazowiecki1:18.1835238.1740.01
46.ZIELENIEWICZ, Paula98MKS Jedynka Łódź1:18.2435137.9840.26
47.GORAL, Marlena98UKS 9 Kalisz1:18.3235038.3539.97
48.SZYDŁO, IZABELA98Śląsk Wroclaw1:18.3435038.1040.24
49.ALEKSIEJUK, Natalia98Juvenia Białystok1:18.4234937.2441.18
50.SZCZECIŃSKA, Paulina98MKS Polonia Warszawa1:18.6934537.6541.04
51.ZIELIŃSKA, Julia98UKS Meduza Warszawa1:18.9534237.8641.09
52.KLECHOWSKA, Aleksandra98KS KSZO Ostrowiec Św1:19.0934038.0141.08
53.WOŹNIAK, Karina98MKP Szczecin1:19.2833838.3640.92
54.KULBACKA, Gabriela98MUKS Olimpijczyk Suwałki1:19.3733638.0041.37
55.BRZUSKA, Karolina98UKS Akuatica Pawłowice1:20.3032538.9841.32
56.LINKE, Gabriela98KS"1"Ożarów Mazowiecki1:20.5232239.3241.20
57.CZAPSKA, Alina98MKS Polonia Warszawa1:21.5531039.7741.78
58.ŁOSAK, Wiktoria98Salos Cortile Kielce1:21.8530739.7642.09
59.TRYŃDAK, Maria98UKS Pirania Targówek1:22.9229540.5242.40
60.JABŁONSKA, Karolina98MKS Polonia Warszawa1:23.1429340.9542.19


<< TOP >>
Konkurencja 32
2012-03-11 - 10:13
Chłopców, 100m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Juniorów 14-lat56.69MURZYN, Dawid00106Jordan Kraków2011-12-17